tusz do rzęs Air Max Astor - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-24, 18:58   #31
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Może jeszcze któraś wypróbowała ten tusz? Bo ja dalej nie wiem - kupić czy nie kupić...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 19:33   #32
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

A ja własnie szukam nowego tuszu, czy myślicie że ten Astor jest lepszy od Lash Expansion Maybelline?
MagJa pisz koniecznie o każdej nowości, teraz siedzę w domku i się uczę więc bądź moim nosem i wyszukuj wszyściutkie nowinki kosmetyczne
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 19:59   #33
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
MagJa pisz koniecznie o każdej nowości, teraz siedzę w domku i się uczę więc bądź moim nosem i wyszukuj wszyściutkie nowinki kosmetyczne
Hehe też powinnam w domu siedzieć, bo mam całą masę materiałów do nauki i jeszcze prezentację do przygotowania w związku z nową pracą. A zamiast tego albo siedzę na Wizażu albo po sklepach chodzę. Choć teraz to raczej nie chodzę, bo jednak ta temperatura zniechęca. Dziś po 20min przebywania na dworze miałam ochotę wracać do domu...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 22:09   #34
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

No to serdecznie gratuluję
A nie wypatrzyłaś przypadkiem nowej kolekcji Manhattan w Firlicie?
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2006-11-02 o 09:38
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 22:39   #35
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
No to serdecznie gratuluję
A dziękuję
Cytat:
A nie wypatrzyłaś przypadkiem nowej kolekcji Manhattan w Firlicie?
Przypadkiem nie Przynajmniej na Długiej była jeszcze ta wcześniejsza kolekcja.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 08:00   #36
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

PO kilku dniach malowania rzęs Astorem musze przyznac , ze nadal przeszkadza mi to ze szczoteczka jest twarda. co powoduje ze malowanie nie jest przyjemne, szczoteczka moglaby byc gestsza, na szczescie nie rozmazuje sie i nie kruszy, i podoba mi sie to, ze czern jest gleboka, coz, dla mnie zadna rewelacja, pewnie na tym jednym sie skonczy, juz lepszy byl Rimmel podkrecajacy, byl wyrazniejszy niz Astor. pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 08:29   #37
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Ale maja piekne szczoteczki-jesli na zywo sa takie same to biore. Dobrze, ze juz mi sie tusze koncza
Zdawajcie dziewczyny relacje, czy warto.
Kiedy MF ma sie pojawic w sklepach?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 08:45   #38
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Kupilam wczoraj ten tusz Astor-jest taki sobie.Wczesniej z Astora uzywalam tego z Lycra i bylam nim zachwycona-do niczego sie nie moge przyczepic.W tuszu Air Max efekt jest taki sobie-tzn rzesy sa uniesione,grubsze,troche podkrecone...Ale ten efekt jakis taki nijaki jest Moze dlatego mam takie wrazenia,bo ostatnio namietnie uzywam Loreala Volume Shocking i po nim mam taaaaaaakie rzesy Szukalam jednak jakiegos tuszu na codzien,ktory bedzie dawal podobny efekt ale bedzie latwiejszy w nakladaniu.Ten Astor na pewno nie spelnia moich oczekiwan i to pewnie bedzie moje pierwze i ostatnie opakowanie,potem wracam do tego z LycraPodsumowujac-tusz nie jest jakis tragiczny,ale tez nie powala na kolana..
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:49   #39
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

A czemu ta szczotka z MF jest taka żółta?
porównajcie dla mnie Astor z Lash Expansion Maybelline- zastanawiam się czy nie wrócić do niego i teraz nie wiem już
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:29   #40
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
A czemu ta szczotka z MF jest taka żółta?
Mnie się zdaje, że to tylko dla lepszego zobrazowania - czarnej szczoty na czarnym tle nie byłoby zbytnio widać... Mam rację?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 14:37   #41
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez MagJa
Mnie się zdaje, że to tylko dla lepszego zobrazowania - czarnej szczoty na czarnym tle nie byłoby zbytnio widać... Mam rację?
Oby
Przyglądałam się jej dzisiaj i na pierwszy rzut oka: koilor brązowy jest czarrny a szczoteczka ma krótkie włoski jak u Rimmel Volume Flash- a może ktoś porównałby Astora do tego Rimmela właśnie jeśli nikt nie chce do L.E. Maybelline?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 19:20   #42
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

a ja tak troche z innej beki w jakiej cenie jest ten tusz astora z lycrą? zamierzam go kupić jak tylko skończy sie mój AVONowy (odziwo dobry- wzmacniająco-odżywczy) a i jakie są po nim efekty- zalezy mi na tuszu na dzień, ale bez efektu sztucznych rzęs...
Dzieki za pomoc i pozdrwiam
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 22:17   #43
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10539

tutaj masz o nim 62 opinie.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:31   #44
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Jakieś nowe spostrzeżenia o Air Max ?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:02   #45
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Jakieś nowe spostrzeżenia o Air Max ?
Póki co nie, ale jutro zamierzam go w końcu kupić, o ile jeszcze upoluję ten gratisowy płyn. Jak nie, to nie biorę wcalę Zachłanna jestem i albo kupię duet albo nic
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:12   #46
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

we czwartek mieli jeszcze płyn w Rossmannie na Dietla lub po drugiej stronie w Apropos (dokładnie nie pamietam ) A swoja drogą tamten Rossmann to jakoś mało popularny chyba jest bo kosmetyków są zawsze pełne półki a nie to co przy Bagateli

Przypomniało mi się - jak zobaczyłam tytuł tego watku wcześniej to pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy była o tanich butach sportowych z bazaru w których latałam chodząc do podstawówki dobrych parę lat temu, bo one się AIR MAX nazywały właśnie
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2006-01-30 o 23:19 Powód: dopisek
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:15   #47
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
we czwartek mieli jeszcze płyn w Rossmannie na Dietla lub po drugiej stronie w Apropos (dokładnie nie pamietam ) A swoja drogą tamten Rossmann to jakoś mało popularny chyba jest bo kosmetyków są zawsze pełne półki a nie to co przy Bagateli
A po ile tam mają? Bo ja się przymierzałam do Firlita na Długiej, bo jutro jadę na Wrocławską, więc wracając mam zamiar tam wstąpić.
A co do Rossmana na Dietla - faktycznie zwykle tam wszystko jest i dlatego najczęściej tam robię zakupy Szkoda tylko, że ochroniarz denerwujący mnie pod Bagatelą właśnie tam się przeniósł A już myślałam, że się od niego uwolnię...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:22   #48
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

nie pamietam ceny
A ochroniarz na Dietla to był jakiś gówniarz/dresiarz i chamsko sie patrzył jakbym chciała wynieść całą szafę Rimmela conajmniej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:52   #49
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
nie pamietam ceny
A ochroniarz na Dietla to był jakiś gówniarz/dresiarz i chamsko sie patrzył jakbym chciała wynieść całą szafę Rimmela conajmniej
no wiesz rzyrafka!!!! Tylko rimmela- jak możesz! trzeba go było z kopa i wszystkie najlepsze kosmetyki brać
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 12:07   #50
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez Madzia14
no wiesz rzyrafka!!!! Tylko rimmela- jak możesz! trzeba go było z kopa i wszystkie najlepsze kosmetyki brać
moze i racja
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:58   #51
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Jakieś nowe spostrzeżenia o Air Max ?
takie same jak pisalam, dla mnie okazal sie kompletna klapą a szkoda, bo ja bardzo lubie produkty Astora i glownie dlatego skusilam sie na ten tusz. Szczoteczka jest twarda jak nie wiem co, i w dodatku jeszcze tego plynu nie dostalam, ale juz wiecej nie dam sie wyrolowac Zakupiłam moj ulubiony tusz z Lycra za 24,90 i jest ok
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 18:56   #52
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
moze i racja
no ba Albo trzeba było Volume Shocking użyć i zatrzpotać rzęskami to by sam od podmuchu sie wywalił (reklama w TV) ehh.. takOM szanse przegapić...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:59   #53
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez Kalex
takie same jak pisalam, dla mnie okazal sie kompletna klapą a szkoda, bo ja bardzo lubie produkty Astora i glownie dlatego skusilam sie na ten tusz. Szczoteczka jest twarda jak nie wiem co, i w dodatku jeszcze tego plynu nie dostalam, ale juz wiecej nie dam sie wyrolowac Zakupiłam moj ulubiony tusz z Lycra za 24,90 i jest ok
Oj, nie zachęcasz do zakupu, oj nie Ja jeszcze tuszu nie nabyłam (szefunio odwołał dzisiejsze spotkanie, więc po sam tusz nie chciało mi się lecieć) i po Twojej opinii mam na to coraz mniejszą ochotę. Zwłaszcza, ze dziś w Sephorze oglądałam Zaskakujący tusz do rzęs i tak mnie pozytywnie zaskoczyła jego szczoteczka, że teraz myślę nad nim. I mam dylemat bo chyba jednak wolałabym nie-czarny tusz, a ten Sephory jest tylko czarny... Z drugiej strony ten Astor brązowy też jest prawie czarny... No i szczoteczkę ma rzadszą, i Ty jeszcze mówisz, że twardą... I co teraz
A powiedz mi jeszcze jak z tym pogrubianiem u niego tak naprawdę? Mogłabyś porównać efekt do efektu osiąganego innymi tuszami?? Byłabym wdzięczna
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 10:59   #54
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

MagJa- no nie zachęcam do zakupu, mimo iz czesto tu polecam produkty Astora, to ten wg mnie jest absolutnym niewypałem Szczoteczka jest bardzo twarda, naprawde z taką twardością szczoteczki jeszcze nigdy sie nie spotkałam Poza tym jest rzadka - zaluje, ze nie sprawdziłam jej wygladu w sklepie, bo bym juz po samym wygladzie szoteczki tego tuszu nie kupila - ja po prostu zobaczylam nowy tusz, a ze wlasnie bylam po zakup jakiegos nowego machinalnie jak zobaczylam Astora wrzucilam do koszyczka i na drugi dzien w domu przezylam rozczarowanie - z tym pogrubieniem u mnie to jest lipa - troche owszem nadaje kolorku czarnego, ale pogrubienie jest srednie, a podkręcenie hmm...sredniawe w ogole tusz jest jakis dzwiny, poniewaz jak po kilku godzinach zobaczylam moje pomalowane rzesy nim w lustrze to doznalam szoku - po prostu ten tusz jakby znikał jak poprawilam to nawet bylo ok, ale po jakims czasie znow zrobilo sie to samo...
Dlatego zakupilam tusz z Astora z Lycra i teraz tym sie maluje Tusz z Lycra jest dla mnie bardzo dobry, piekna gesta szczoteczka, ładne pogrubienie i podkręcenie. A ten nowy Air Max -
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 15:07   #55
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez Kalex
MagJa- no nie zachęcam do zakupu, mimo iz czesto tu polecam produkty Astora, to ten wg mnie jest absolutnym niewypałem Szczoteczka jest bardzo twarda, naprawde z taką twardością szczoteczki jeszcze nigdy sie nie spotkałam Poza tym jest rzadka - zaluje, ze nie sprawdziłam jej wygladu w sklepie, bo bym juz po samym wygladzie szoteczki tego tuszu nie kupila - ja po prostu zobaczylam nowy tusz, a ze wlasnie bylam po zakup jakiegos nowego machinalnie jak zobaczylam Astora wrzucilam do koszyczka i na drugi dzien w domu przezylam rozczarowanie - z tym pogrubieniem u mnie to jest lipa - troche owszem nadaje kolorku czarnego, ale pogrubienie jest srednie, a podkręcenie hmm...sredniawe w ogole tusz jest jakis dzwiny, poniewaz jak po kilku godzinach zobaczylam moje pomalowane rzesy nim w lustrze to doznalam szoku - po prostu ten tusz jakby znikał jak poprawilam to nawet bylo ok, ale po jakims czasie znow zrobilo sie to samo...
Dlatego zakupilam tusz z Astora z Lycra i teraz tym sie maluje Tusz z Lycra jest dla mnie bardzo dobry, piekna gesta szczoteczka, ładne pogrubienie i podkręcenie. A ten nowy Air Max -
Wielkie dzięki za tak szczegółowy opis W takim razie jednak go nie kupię, kupię Sephorowy zaskakujący tusz chyba... O ile jakiś inny nie wpadnie mi w międzyczasie w oko
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:18   #56
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez MagJa
Wielkie dzięki za tak szczegółowy opis W takim razie jednak go nie kupię, kupię Sephorowy zaskakujący tusz chyba... O ile jakiś inny nie wpadnie mi w międzyczasie w oko
nowy tusz w Sephorze? to chyba się jutro udam na rynek do sephory i sobie pooglądam
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 20:30   #57
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez Kalex
nowy tusz w Sephorze? to chyba się jutro udam na rynek do sephory i sobie pooglądam
On wcale nie jest nowy W KWC ma już całą masę opinii
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 22:53   #58
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Ja też przegapiłam, poczytam zaraz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 23:58   #59
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez lilu1980
juz lepszy byl Rimmel podkrecajacy, byl wyrazniejszy niz Astor. pozdrawiam....
Mówisz o Volume Flash z podkręconą szczorteczką?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:04   #60
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

Cytat:
Napisane przez MagJa
On wcale nie jest nowy W KWC ma już całą masę opinii
toż to Renversant przecież Moja Mama go używa. Testowałam i jes naprawdę dobry: swietnie podkręca i nie skleja, ładnie rozczesuje i nawet wydłuza, ale jeśli liczysz na pogrubienie to niestety nie tutaj
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.