Co gwiazdy robią z zębami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-16, 21:33   #1
shanianin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 25
GG do shanianin

Co gwiazdy robią z zębami?


Może ktoś wie, co robią gwiazdy z zębami żeby były tak kosmicznie białe. Czy to zwykłe wybielanie czy jakieś hiperwybielanie, jakieś nasadki czy w ogóle sztuczne zęby? Jak dzisiaj zobaczyłem uśmiech Kylie Minogue to spadłem z kanapy. Niemal błękit. Zresztą szok byłby gdyby któraś z gwiazd zaprezentowała zęby w kolorze ciemniejszym niż perłowa biel A intryguje mnie to bo w przyszłości, jak już będę tą gwiazdą (życzcie mi powodzenia , chciałbym wiedzieć, co zrobić z zębami, by się nie wyróżniać :P
shanianin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 22:01   #2
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

W gabinetach dentystycznych można przeprowadzić wybielanie zębów, nie dalej niż wczoraj u dentysty widziałam ulotkę.
Oczywiście mogą byc też implanty, pytanie ile gwiazd je ma.

A sekret pięknych zębów? Przede wszystkim aparat na zęby jeśli nie są idelanie proste. Oczyszczanie zębów z nalotu (też można u dentysty), uzywanie nici dentystycznej bądź też płynu do płukania. Ja jestem własnie na naprawianiu tego co trzeba. Moje ząbki są w nienajgorsze ale teraz chcę, żeby były super idealne. A obudziłam się gdy zaniedbałam jednego i jestem w trakcie leczenia kanałowego.

Aha, picie kawy i herbaty raczej nie pomaga wybielać ząbków.

Życzę pieknego usmiechu!!!!!!!!!!
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 22:21   #3
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

ja mam idealne zeby
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 22:24   #4
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

Tylko pogratulować!
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 00:25   #5
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

Dbaj o zęby normalnie a w przyszłości, jak już bedziesz gwiazdą, zakontraktuj dobrego grafika do obróbki zdjęć i dobrego kamerzystę i oświetleniowca do zbliżeń
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 03:15   #6
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: Co gwiazdy robią z zębami? - PŁACĄ :/

Odpowiedz niestety boli, wszystko kosztuje. Mozna sobie "sprawic" nowe, piekne zeby, takie jak gwiazdy maja, ale sa to zabiegi, kosztujace tydziace dolarow. Kolezanka chce sobie zrobic "porzadek" i bedzie ja to kosztowalo
15 000 $ /w gre wchodzi usuniecie martwych zebow, wyrownanie, leczenie kanalowe i wybielenie/. Zalaczam zdjecia pochodzace z programu Extreme Makeover. Zeby ze zdjec byly "naprawiane" u jedego z najlepszych dentystow w USA, az boje sie myslec ile kosztuje az taki "remont" szczeki. Zdjecia przedstawiaja kolejno osoby przed i po metamorfozie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 240x360_ep212_1.jpg (12,0 KB, 399 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 240x360_ep212_7a.jpg (20,9 KB, 356 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 240x360_ep215_1.jpg (10,6 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 240x360_ep216_3a.jpg (17,9 KB, 358 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 360x240_ep212_9a.jpg (19,8 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ep221_01_360x240.jpg (12,0 KB, 393 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ep221_02_240x360.jpg (15,8 KB, 395 załadowań)
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 09:59   #7
shanianin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 25
GG do shanianin
Re: Co gwiazdy robią z zębami? - PŁACĄ :/

LeeLoo... Zdjęcia, które dołączyłaś są... szokujące. Pozbyłem się kompleksów, szczególnie ta ostatnia babka - z bezdomnej przemieniła się w klona Jackie Collins :-D Mnie właśnie zastanawia, czy wybielanie nawet u dentysty da tak widoczne efekty śnieżnobiałej bieli. Czy byłoby to możliwe, żeby wszyscy w show biznesie mieli sztuczne zęby? Nie wiem... Ja w każdym razie mam 16 lat, dbam o ząbki, u dentystów jestem tylko na kontrolach, zęby mam idealnie proste (pytanie co będzie, gdy pojawią się zęby mądrości, na które nie mam za bardzo miejsca w szczęce), ale nie są idealnie białe - są normalne, a ja mam ambicje, by mieć bielutkie zęby. DominikaS przedstawiła nam wizję odpowiedniej sesji zdjęciowej pomagającej uzyskanie bieli zębów na zdjęciach Może jest to po części racja, ale nie wyobrażam sobie, że Britney na żywo ma żółte zęby...
shanianin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-17, 10:05   #8
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

Sa takie specjalne srodki ktore naklada sie gwiazdom na zeby przed wystepami. Pokrywa sie je jakims bialym specyfikiem. Pozdrawiam
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 10:45   #9
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

Byl kiedys w TV program na temat wlasnie zebow.Jesli kobieta ma rowne uzebienie wtedy wystarczy wybielenie u dentysty.Jak masz kase to Ci wszystko zrobia.Mozna tez zamowic nakladki na zeby,sa one tylko do jakiegos wyjscia bo nie radza w nich jesc ani pic,wiec jak sama widzisz na taki pokaz lub zdjecia aktorka je ubiera i ma olsniewajacy usmiech
Jest jeszcze innych wiele metod i rozwiazan,o tym najlepiej wiedza dentysci,ale to wszystko jak wiadomo kosztuje.
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 11:20   #10
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

Musisz brać pod uwagę też to, że po zabiegach silnie wybielających zęby mogą być wrażliwsze np.na ciepło, zimno i to też nie jest przyjemne, ale jeśli przyświeca Ci zasada:chcesz być piękną to cierp to nie będzie z tym problemu

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 11:26   #11
arletha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 135
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

W tamtym roku w USA był (a może ciągle jest) program "Total makeover". Zgłaszali się do niego ludzie jak na powyższych zdjęciach (zastanawiam się nawet czy to nie są zdjęcia z tego programu). Przez 3 miesiące pracowali nad nimi różni specjaliści z hollywood: od chirurgii plastycznej, po przeszczepy włosów, indywidualnych trenerów i stomatologów. Zmieniali ludzi nie do poznania. Np: przychodził do programu łysiejący facet, z fatalnym uzębieniem, oponą tłuszczu na brzuchu, wielgaśnym, garbatym nosem i wadą wzroku wymagającą noszenia okularów o szkłach grubości denka od słoika. W ciągu trzech miesięcy zrobili mu laserowo operacje oczu, przeszczepili włosy, zrobili liposekcje, korekte nosa, usunęli zmarszczki, poprawili opadające powieki, stomatolog zrobił mu zęby jak u bohaterów "Mody na sukces", a trener tak sie nim zajął, że facet wyglądał jak gladiator... I potem pokazane ujęcie, jak ten świeżo powstały maczo wraca z niesmakiem do zezowatej narzeczonej
arletha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-17, 11:33   #12
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

Arletha,niezly opisik,ale prawdziwy
Jak masz troche kasy,to wszystko mozna zmienic
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 13:09   #13
shanianin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 25
GG do shanianin
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

Tak, o "Extreme Makeover" słyszałem, coś niesamowitego. A mi takie Extreme Makeover zrobią chyba jak zostanę gwiazdą. Chyba wszystkim tak robią ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.JPG (13,7 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.JPG (20,9 KB, 249 załadowań)
shanianin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 13:36   #14
czerwone*stringi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
GG do czerwone*stringi
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

shanianin to są dwie te same osoby? to Ty?
czerwone*stringi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 13:41   #15
shanianin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 25
GG do shanianin
Re: Co gwiazdy robią z zębami?

Tak, to są dwie te same osoby i to jestem ja Pierwsze zdjęcie sprzed trzech lat, drugie zdjęcie sprzed pół roku. Wyglądam teraz tak jak na tym drugim zdjęciu (i całe szczęście!). I nigdy nie wrócę do poprzedniej stylizacji
shanianin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 14:16   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Co gwiazdy robią z zębami? - PŁACĄ :/

LeeLoo napisał(a):
> . Zalaczam zdjecia pochodzace z programu Extreme Makeover.

Podaj jakis adres www do tych metamorfoz
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 15:09   #17
shanianin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 25
GG do shanianin
Extreme Makeover - adres www

http://abc.go.com/primetime/extremem...r/gallery.html

tutaj są chyba wszyscy, którzy pojawili się w "Extreme Makeover". Dla mnie jednocześnie przerażające (przed) i olśniewające (po). Ale trzeba zauważyć, że na zdjęciu "przed" nie mają ani grama makijażu, podczas gdy "po" mają pełną tapetę. Tam mogłyby być też zamieszczone zdjęcia mojej mamy - przed (kiedy wstaje rano i zasłania twarz poduszką w biegu do łazienki, by nikt jej nie zobaczył, wygląda naprawdę jak przed metamorfozą) i po (kiedy uśmiechnięta wychodzi z łazienki w pełnym makijażu, hahaha).
shanianin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 15:35   #18
m@gdzi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 116
Ja też tak chcę

Ja też bym chciałam przejść taką metamorfozę. Nie to że jestm brzydulą ale czułabym się pewnij wokól tych wszystkich "lalek barbi"
m@gdzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 17:27   #19
arletha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 135
Re: Extreme Makeover - adres www

No właśnie, poprawiam sie: Extreme Makeover a nie Total Makeover Zapomniało mi się Ale nie ma tam wszystkich zdjęć! Zresztą widzę, że program ciągle leci w ABC, więc za dużo by się tego uzbierało. Nie pokazali grubasów z których robią super laseczki Ale ogólnie fajna idea: pokazuje, że za pieniądze można mieć (prawie) wszystko. Z największego potwora (sorry za wyrażenie) można zrobić księżniczke, trzeba mieć tylko trochę $$$$.... Chociaż to trochę przerażające, że w Hollywood chodzą sami "sztuczni" ludzie. No bo jak nazwać kogoś kto się poddał extreme makeover? Nazwa mówi za siebie.. :/
arletha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-17, 18:07   #20
shanianin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 25
GG do shanianin
Re: atak na polską telewizję - chcemy polskiej edycji "EM" :)

No właśnie, ja też bym chciał być w czymś takim, albo chociaż zobaczyć polskich ludzi w "Ekstremalnej przemianie" Może nie jestem jakiś straszny (fotki przed i po załączyłem gdzieś wyżej), ale chciałbym np. wybielić sobie zęby, zoperować uszy, zlikwidować wadę wzroku, popracować na siłowni pod okiem trenera i zacząć regularnie chodzić na solarkę. Po takiej przemianie pewniej czułbym się wśród Kenów
shanianin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 19:05   #21
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: atak na polską telewizję - chcemy polskiej edycji "EM" :)

Taaa... tylko że wśród Kenów to kobiety nie czuja się pewnie i jednak większe wzięcie mają normalni, nieco wadliwi faceci)) W końcu wabik u mężczyzny to nie powierzchowność a zręczność, spryt, zarabialność, złotoręczność, pełne zrozumienie, gadalność itp do wyboru
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-18, 16:17   #22
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: atak na polską telewizję - chcemy polskiej edycji "EM" :)

W tym programie TV wszystkie zmiany są odgórnie narzucone. Czytałam o tym artykuł . Uczestnicy muszą się na wszystko zgodzić, nawet jeżeli lubią w sobie daną część ciała, inaczej odpadają.
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-18, 18:41   #23
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: Extreme Makeover - adres www

Po ogladnieciu zdjec... wymiękam!!!!
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.