Dziewczyny co by ze mną zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-25, 08:01   #1
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Dziewczyny co by ze mną zrobić?


Sluchajcie Drogie Panie. Co byscie widzialy do zmiany w moim wizerunku?? Bardzo prosze o okreslenie mojego typu. Jak powinnam modelowac twarz, wiem ze to pytanie ze zdjeciem powinno sie znalezc w watku typy twarzy i ich korekcja ale ze chce spytac takze o oczy i o sposoby ich malowania to musialabym zasmiecac kazdy temat swoim zdjeciami i pytaniami. A wiec jakie sa moje oczy i jak powinnam je malowac?co z wlosami?? Te ktore wklejam sa zrobione przed wizyta u fryzjera teraz jestem scieta tak beznadziejnie <a bylam u tej samej fryzjerki co poprzednio> ze nawet nie chce sie pokazywac!! Grzywka do polowy ucieta i na 3/4 czola ochyda!!! No musze poczekac az odrosna! Moze nowe ciecie?? Co proponujecie?? No to chyba tyle jak byscie cos chcialy mi jeszcze zasugerowac to prosze pisac. Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 09:49   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Witaj!

Ze zdjęcia nie wynika, żebyś miała jakieś kłopoty z cerą, zatem polecam nakładanie leciutkiego podkładu rozświetlającego, który nieco ujednolici i uszlachetni cerę. Jako, że Twoja buzia jest okrągła, warto byłoby modelować ją za pomocą pudru brązującego i różu. Puder brązujący nałóż na dolnej części policzka, nieco nad żuchwą, począwszy od zewnętrznej krawędzi twarzy, aż w kierunku ust. Róż nałóż ukośnie począwszy od skroni. Pudrem brązującym możesz przypruszyć również koniuszek nosa, dzięki czemu optycznie będzie wydawał się on mniejszy. Ponieważ Twoje kości policzkowe nieco giną, po nałożeniu na nie różu, przyprusz je jakimś pudrem rozświetlającym.
Cienie pod oczami zamaskujesz żółtym korektorem (LRP) lub korektorem rozświetlającym (L'Oreal, Revlon, YSL).
Kolory cieni pasujące do zielonych oczu, a także przykładowe makijaże znajdziesz tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zielonych+oczu .

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 09:51   #3
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Witaj aby określic najtrafniej Twoj typ kolorystyczny musisz odp. na pytania zamieszczone ponizej.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 09:57   #4
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Pięknie by Ci bylo w takich makijazach (oczywiscie jest to tylko moja subiektywna propozycja)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 95bis.jpg (3,8 KB, 734 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 96bis.jpg (3,3 KB, 730 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 526bis.jpg (3,0 KB, 735 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg charlize_theron_loreal.jpeg (4,6 KB, 745 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k23.jpg (3,3 KB, 734 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg oczy niebieskie (28).jpeg (4,1 KB, 740 załadowań)
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 10:00   #5
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Jeśli chodzi o fryzurke to moze cos w tym stylu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1369_150062203_elishacutggber_14_1024_H165630_L.JPG (3,2 KB, 722 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7655.jpg (27,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mittel00189.jpg (4,9 KB, 22 załadowań)
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 10:05   #6
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Makijaż zielonych oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12-oko.jpg (3,7 KB, 718 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (3,0 KB, 704 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7970000101200.jpg (3,6 KB, 704 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1036.jpg (3,9 KB, 701 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m10a.jpg (3,3 KB, 695 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko4.JPG (3,4 KB, 693 załadowań)
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 10:07   #7
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

kolejne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clip_image002.jpg (3,5 KB, 690 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C9332_main.jpg (2,4 KB, 685 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huy7.jpg (3,4 KB, 687 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak11.jpg (3,1 KB, 678 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okocytrynka.jpg (3,4 KB, 685 załadowań)
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 10:08   #8
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PINK.jpg (3,5 KB, 681 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (2,7 KB, 677 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vorlagegruen02.jpg (3,8 KB, 671 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture752.jpg (4,4 KB, 675 załadowań)
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 10:22   #9
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. A tym rozem anahstasio mam przeciagnac przez kosci policzkowe??Tak?
Dziekuje za makijaze i fryzurki.

A teraz odpowiadam na pytania:

1. Opalam sie bardzo latwo juz po parunastu minutach moja skora zmienia kolor, najpierw zaraz po opalaniu jest czerwona, pozniej robi sie taka zlocisto-morelowa ciepla.

2.Kolor oczu powiem Wam ze z nim to jest bardzo roznie, czasem czysto zielony czasem takie lamane niebiesko-zielone a niektorzy mowia ze mam niebieskie troche zoltych plamek jest, a obwodka jest zdecydowanie ciemniejsza od barwy teczowki hmm mysle ze jest to taki niebieski z szmaragdowo-szarym zielonym. oprawa oczu jest zdecydowanie ciemna szczegolnie brwi ktorych nigdy nie maluje henna ani kredka rzesy troche jasniejsze ale takze w ciemnej tonacji utrzymane.

3.Piegi wystepuja kolorek cieply zlocisty

4.Wiec tak co do okreslenia koloru mojej twarzy to mam problem zdaje mi sie ze jest ona zoltawa zlocista, zawsze jak kupuje podlady w chlodnym odcieniu rozu to wygladam beznadziejnie jak trup a jak w cieplym zoltym to bdb. Rumienie sie na rozowo.

5.Naturalny kolor wlosow blond kocnowki cieple zlociste a wierzch raczej ciemny blond ze cieplymi refleksami.

6.Kolor ust jasnorozowy blady powiedzialaby.

7.Dobrze czuje sie w kolorach nasyconych jak tez pastelowych, nie moge nosic wyplowialych szarosci, bieli jak tez czerni bo mi nie do twarzy. Brazy, roze,granaty, fiolety dominuja w mojej szafie. Znajdzie sie pare zieleni blekitow czerni i oliwek ale w nich nie wygladam z byt korzystnie, jakos do mnie nie pasuja.

Bizuterii raczej nie nosze ale chyba lepiej wygladam w zlocie ktorego nie lubie.

Pozdrawiam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 10:30   #10
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Tak, róż nałożony na pędzelek nakładasz od skroni i przeciągasz pędzelkiem ukośnie w dół. Jak zrobisz z ust dziubek, to w policzkach zrobią się takie dwa wklęśnięcia - i mniej więcej do nich powinien być nałożony róż Przynajmniej tak najłatwiej mi obrazowo to opisać

Ponadto oprócz makijaży z użyciem cieni, polecam Ci makijaże wykonywane eyelinerem. Jako delikatnej blondynce powinno Ci być w nich bardzo do twarzy. Poniżej technika nakładania eyelinera, makijaż 'wieczorowy', a także kilka propozycji, w których w moim odczuciu powinno być Ci dobrze.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 15:41   #11
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Wiosna Paletki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13_farben_fruehjahr.jpg (10,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta wiosna.jpg (18,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna1.jpg (11,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna3.jpg (14,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna4.JPG (17,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna6.jpg (4,4 KB, 4 załadowań)
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 17:17   #12
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Dzieki za paletki i za okreslenie typu. A ten eyeliner to najlepiej jakiego koloru?? I z jakiej firmy jest dobry?
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 17:37   #13
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Maju, wszystko zalezy od zasobnosci Twojego portfela

Ja uzywam inglota i sephory (tanie i dobre), ale mozna znalezc jeszcze tansze i tez dobre i duzo duzo drozsze tez... proponuje Ci najlepiej lekture naszej bazy danych kwc, tam na podstawie ocen wizazanek mozesz wybrac jakis odpowiadajacy Ci produkt http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...se&category=51
Pozdrawiam
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 19:18   #14
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Raz dwa leć do drogerii po różowe lub fioletowe cienie! Musisz wydobyć tą cudowną zieleń oczu!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:21   #15
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Hmm...ja z kolei skupiłam sie na kolorze włosów..Najbardziej trendy w tym sezonie są brązy..Uważam,ze takie odcienie jakrzech laskowy,karmelowy czy też jasny(ale chłodny!)brąz to naprawdę coś(!)dla CiebieOżywi Twą urodę i optycznie wyszczupli buzie.Cienie do oczu-takie wrzosowe,fiołkowe bedą dla Ciebie idealne!Moim zdaniem aby wyrównać proporcje powinnaś znacznie bardziej podkreslić oczy!Cera-niezbędny będzie chyba dobry korektor..pozdrawiam
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:31   #16
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

ja także uważam ,że brazy będą dla Ciebie odpowiedniejsze , gdyż pomniejszą bużkę
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:01   #17
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

dzieki dziewczyny za rady niestety nie moge za bardzo szalec z kolorkami wlosow bo mama mi na to nie pozwala < mam 16 lat niedlugo hehehe> ale napewno kiedys w przyszlosci zastosuje sie do waszych polecen :P kolorko wrzosowy i rozowy moje ulubione co do koloru powiek wiec napewno cos tam mam w szafie :P.
Aniolku a ten korektor?? to pod co klascc? a dermacol jako korektor?? gdzie go kupic??
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 08:12   #18
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Mi sie wydaje ze powinnas robic taki makijaz ktory powieksza oczy i nieco oddala je od sibie Wydaje mi sie ze powinnas tez wyszczuplic nieco policzki Co do wlosow, kolor jaki masz podoba mi sie bardzo
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 09:24   #19
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Cytat:
Napisane przez maja_s
dzieki dziewczyny za rady niestety nie moge za bardzo szalec z kolorkami wlosow bo mama mi na to nie pozwala < mam 16 lat niedlugo hehehe> ale napewno kiedys w przyszlosci zastosuje sie do waszych polecen :P kolorko wrzosowy i rozowy moje ulubione co do koloru powiek wiec napewno cos tam mam w szafie :P.
Aniolku a ten korektor?? to pod co klascc? a dermacol jako korektor?? gdzie go kupic??
dermacol można też użyć jako korektor.Tylko ciężko się nakłada go ,bo ma gęstą kosystencję , ale jak troche potrenujesz napewno uda Ci się.Dermacol raczej trudno dostać w kosmetycznych sklepach .Latwiej możesz go dostać w sklepie internetowym wpisują



c "dermacol" w wyszukiwarce

Pozdrawiam!
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 19:45   #20
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

A czy ktos wie jaki makijaz powieksza oczy??? Jak ise malowac. A wlasnie jak wydobyc te policzki w ogoel je wyszczuplajac??
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 19:54   #21
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

śliczna wiosna z ciebie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 21:18   #22
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Dziekuje joey
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:28   #23
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Cytat:
Napisane przez maja_s
Dzieki za paletki i za okreslenie typu. A ten eyeliner to najlepiej jakiego koloru?? I z jakiej firmy jest dobry?
Najlepszy - uniwersalny czarny. Kiedy nauczysz się nim posługiwać, możesz pobawić się innymi kolorami. Dobre są średniopółkowe eyelinery - IsaDora, L'Oreal. Aby więcej o nich przeczytać, zajrzyj do KWC.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:28   #24
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Cytat:
Napisane przez maja_s
A czy ktos wie jaki makijaz powieksza oczy??? Jak ise malowac. A wlasnie jak wydobyc te policzki w ogoel je wyszczuplajac??
Twoje oczy są dość blisko osadzone. Wydobywa się je makijażem w sposób pokazany na obrazku poniżej.
Co zaś się tyczy kości policzkowych - o wyszczuplaniu twarzy pisałam wyżej, tu powtórzę - róż i puder rozświetlający.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 10:23   #25
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Ok. Czyli od srodka oka <od nosa> cos rozswietlajacego lub jasny cien tak? A pozniej coraz ciemniejszy i troche na gorna powieke roztarty? A kredka tez czarna??
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 10:37   #26
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

dziewczyny a czy do zielonych oczów pasuja czarne cienie? jak wogole malowac sie czarnymi cieniami mam zamair takie kupic bo nie mam, ale czy tylko one nadaja sie do takiego przydymionego makijazu? czy mozna jeszcze jakos inaczej
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 15:33   #27
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Cytat:
Napisane przez maja_s
Ok. Czyli od srodka oka <od nosa> cos rozswietlajacego lub jasny cien tak? A pozniej coraz ciemniejszy i troche na gorna powieke roztarty? A kredka tez czarna??
Rozświetlający cień pod linią brwi, a także w kącikach wewnętrznych oka, aby 'rozsunąć' spojrzenie. Oko można obrysować kredką - górną powiekę do 2/3 długości, dolną np. do 1/3. Cień bazowy do linii załamania powieki. Mocniejszy cień na zawnętrzne kąciki ukośnie do góry.

Kolory kosmetyków dobierz do typu kolorystycznego i rodzaju makijażu. To tylko wskazówka jak się malować. Ważne, by ją stosować przy wszystkich wybieranych odcieniach.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 15:38   #28
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Cytat:
Napisane przez czuczenka
dziewczyny a czy do zielonych oczów pasuja czarne cienie? jak wogole malowac sie czarnymi cieniami mam zamair takie kupic bo nie mam, ale czy tylko one nadaja sie do takiego przydymionego makijazu? czy mozna jeszcze jakos inaczej
Zerknij tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68041
Przeważnie czarny cień używa się do tzw. smoky eyes, ale można go też kontrastować z innymi kolorami, np. z różem, ochrą, złotem. Na pomysł takiego makijażu wpadł w tym sezonie Lancome, czy Chanel.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 21:29   #29
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Dziewczyny co by ze mną zrobić?

Pewnie ,ze czarny cień pasuje do zielonych oczu.Do każdych pasuje bo to kolor uniwersalny , do przydymionego szczególnie pasuje.
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.