moje krzywe nogi.. poradźcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 22:22   #1
Kicia0712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12

moje krzywe nogi.. poradźcie


nie wiem czy w dobrym temacie to napisałam no ale niech będzie..
zamieszczę kilka zdjęć moich moim zdaniem krzywych nóg. chciałabym żebyście powiedziały mi czy one naprawdę są takie bardzo krzywe? i co można z nimi zrobić? jak je skorygować? mam prawie 18 lat więc wiem że to trochę za późno na ćwiczenia.
mam także pytanie odnośnie spodni w których mogę chodzić mając takie nogi.. noszę tylko luźne spodnie, ale nogawki od kolan w dół podczas chodzenia wywijają się tak jakby na zewnątrz..
no i jeszcze jeden mój problem. trochę krzywo chodzę, tzn mam na myśli to że ścieram buty bardzo szybko i zawsze w tym samym miejscu. tak że po 2 miesiącach buty są do wyrzucenia i to niezależnie od tego czy zapłaciłam za nie mniej lub więcej. poradźcie co z tym mogę zrobić..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nogi przód.jpg (111,1 KB, 341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nogi przód2.jpg (100,6 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nogi tył.jpg (115,4 KB, 225 załadowań)
Kicia0712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:07   #2
satsumaa
Przyczajenie
 
Avatar satsumaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Nie mam pojęcia dlaczego uważasz, że Twoje nogi są krzywe. Są piękne, długie i zgrabne, i zamiast chować je w luźnych spodniach załóż rurki i jakieś fajne buty i zacznij je eksponować!
satsumaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:33   #3
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Krzywe
Oczywiście, że nie są. Są za to szczupłe i zgrabne, więc wskakuj w rurki i nie wymyślaj sobie problemów .
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:36   #4
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Cytat:
Napisane przez Kicia0712 Pokaż wiadomość
nie wiem czy w dobrym temacie to napisałam no ale niech będzie..
zamieszczę kilka zdjęć moich moim zdaniem krzywych nóg. chciałabym żebyście powiedziały mi czy one naprawdę są takie bardzo krzywe? i co można z nimi zrobić? jak je skorygować? mam prawie 18 lat więc wiem że to trochę za późno na ćwiczenia.
mam także pytanie odnośnie spodni w których mogę chodzić mając takie nogi.. noszę tylko luźne spodnie, ale nogawki od kolan w dół podczas chodzenia wywijają się tak jakby na zewnątrz..
no i jeszcze jeden mój problem. trochę krzywo chodzę, tzn mam na myśli to że ścieram buty bardzo szybko i zawsze w tym samym miejscu. tak że po 2 miesiącach buty są do wyrzucenia i to niezależnie od tego czy zapłaciłam za nie mniej lub więcej. poradźcie co z tym mogę zrobić..
masz śliczne zgrabne nogi dziewczyno, zazdroszczę... Wskakuj w jakąś krótką kieckę albo obcisłe spodenki i nie narzekaj
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:42   #5
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Krzywe? Gdzie?
Też bym chciała mieć takie szczuple nogi... i ładne
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 12:14   #6
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Krzywe? Gdzie??? Masz śliczne nogi! Nie powinnaś mieć żadnych kompleksów
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 13:53   #7
thuskawa
Raczkowanie
 
Avatar thuskawa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z krzesła.
Wiadomości: 340
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Ty chyba nie widziałaś moich nóg :O
Jakbym takie miała, to bym codziennie paradowała w krótkich spodenkach i kieckach!
__________________


Sat down here with my head hung down and I just seem to find a bit of peace, bit of love, bit of something left behind.











thuskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 15:40   #8
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Ja odnośnie ostatniego zdania - w którym miejscu buty się ścierają? Idąc stawiasz palce do środka? Może idąc stawisz stopy na ich zewnętrzną część?

Nie masz nóg krzywych - są tylko bardzo szczuplutkie. Trochę dodasz sobie ciała nosząc rajstopy w jasnych kolorach i poziome paski. Jak najbardziej do spódnic i krótkich gatek je ubieraj
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 15:43   #9
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:14   #10
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Szczuplutkie nóżki, ale nie krzywe Co do ścierania butów, to może masz jakąś wadę stopy. Radzę Ci wybrać się do ortopedy i zrobić specjalne wkładki. Sama wiem po sobie, że to pomaga (stopa z lekką pronacją). Tu co nieco na ten temat: http://www.biegajznami.nsk.pl/nasze_stopy.htm .
A co do ćwiczeń, skoro masz 18 lat to Twój organizm jeszcze się rozwija, nawet do 24 roku życia. I jeżeli koniecznie chcesz ćwiczenia, to na wizażu fitnessowym jest cały wątek na ten temat
cz.1 https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ht=krzywe+nogi
cz.2 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=472093.
I nie martw się, bo masz naprawdę fajne nogi

Edytowane przez maxi82
Czas edycji: 2011-08-01 o 16:21
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:57   #11
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

O rany boskie.. jak widzę takie tematy i odpowiedzi do nich to mi się żal robi Naprawde, wizaż to nie jest kółeczko wzajemnej adoracji, jestem pewna, że autorka wie, że ma szczupłe nogi, wie też, że ma krzywe i nie wiem czy tego nie widzicie, ale owszem - ma. Kolana do środka się krzyżują, to jedna z najczęściej spotykanych krzywizn nóg. Ktoś pyta o rady i pomoc, a Wy od razu wyskakujecie jak matki Tereski "No co Ty, masz takie ładne i szczupłe nogi, nic nie rób!". Może po prostu nie wypowiadajcie się w temacie Wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać, też mam szczupłe nogi i trochę krzywe podobne do nóg autorki i jak słyszę takie "no cooo Tyyy nie masz krzywych" to zastanawiam się po co ludzie tak mówią żeby wyjść na miłych?
Osobiście nigdy nie przejmowałam się tym, bo to skrzywienie nie jest duże - autorko tematu naprawdę nie masz bardzo krzywych nóg, nikt nie ma idealnie prostych...
Co do "krzywego chodzenia" nie opisałaś dokładnie, stawiasz może palce stóp do środka? Wiem, że można to skorygować ćwiczeniami jak się jest dzieckiem, a z wiekiem samo się wyczuwa jak chodzić, jeśli nadal zostało Ci coś to udaj się do przychodni jakiejś może będą mieli jakieś ćwiczenia dla Ciebie jeszcze.
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 22:39   #12
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
O rany boskie.. jak widzę takie tematy i odpowiedzi do nich to mi się żal robi Naprawde, wizaż to nie jest kółeczko wzajemnej adoracji, jestem pewna, że autorka wie, że ma szczupłe nogi, wie też, że ma krzywe i nie wiem czy tego nie widzicie, ale owszem - ma. Kolana do środka się krzyżują, to jedna z najczęściej spotykanych krzywizn nóg. Ktoś pyta o rady i pomoc, a Wy od razu wyskakujecie jak matki Tereski "No co Ty, masz takie ładne i szczupłe nogi, nic nie rób!". Może po prostu nie wypowiadajcie się w temacie Wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać, też mam szczupłe nogi i trochę krzywe podobne do nóg autorki i jak słyszę takie "no cooo Tyyy nie masz krzywych" to zastanawiam się po co ludzie tak mówią żeby wyjść na miłych?
Osobiście nigdy nie przejmowałam się tym, bo to skrzywienie nie jest duże - autorko tematu naprawdę nie masz bardzo krzywych nóg, nikt nie ma idealnie prostych...
Co do "krzywego chodzenia" nie opisałaś dokładnie, stawiasz może palce stóp do środka? Wiem, że można to skorygować ćwiczeniami jak się jest dzieckiem, a z wiekiem samo się wyczuwa jak chodzić, jeśli nadal zostało Ci coś to udaj się do przychodni jakiejś może będą mieli jakieś ćwiczenia dla Ciebie jeszcze.
Nie wiem jak inne Wizażanki, ale ja naprawdę uważam, że to nie są krzywe nogi - po prostu jak na standardy polskich ulic to są nogi bardzo normalne (a nawet powiedziałabym, że ponadprzeciętnie ładne, bo szczupłe i zadbane ). I nie 'słodzę' autorce, nie widzę zresztą powodu, dla którego miałabym . Jeżeli podejrzewa problem zdrowotny, niech uda się do ortopedy, a nie diagnozuje na Wizażu.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:57   #13
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

uważam, że masz bardzo łądne nogi, pomimo, że faktycznie troszkę krzywe
możesz śmiało nosić krótkie spódniczki, a luźne spodnie wrzuć na dno szafy!

jeżeli chodzi o korektę to polecam jogę (ale koniecznie u wykwalifikowanego nauczyciela jogi).
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:30   #14
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

To nie są krzywe nogi!
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:35   #15
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Nie wiem jak inne Wizażanki, ale ja naprawdę uważam, że to nie są krzywe nogi - po prostu jak na standardy polskich ulic to są nogi bardzo normalne (a nawet powiedziałabym, że ponadprzeciętnie ładne, bo szczupłe i zadbane ). I nie 'słodzę' autorce, nie widzę zresztą powodu, dla którego miałabym . Jeżeli podejrzewa problem zdrowotny, niech uda się do ortopedy, a nie diagnozuje na Wizażu.
wlasnie. Dla mnie to też nie są krzywe nogi. Jest to moje osobiste zdanie, które wyraziłam i nie mam zamiaru się nikomu podlizywać - bo i po co? Uważam, że autorka tematu ma ładne, zgrabne nogi i daleko im do krzywych.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:57   #16
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
O rany boskie.. jak widzę takie tematy i odpowiedzi do nich to mi się żal robi Naprawde, wizaż to nie jest kółeczko wzajemnej adoracji, jestem pewna, że autorka wie, że ma szczupłe nogi, wie też, że ma krzywe i nie wiem czy tego nie widzicie, ale owszem - ma. Kolana do środka się krzyżują, to jedna z najczęściej spotykanych krzywizn nóg. Ktoś pyta o rady i pomoc, a Wy od razu wyskakujecie jak matki Tereski "No co Ty, masz takie ładne i szczupłe nogi, nic nie rób!". Może po prostu nie wypowiadajcie się w temacie Wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać, też mam szczupłe nogi i trochę krzywe podobne do nóg autorki i jak słyszę takie "no cooo Tyyy nie masz krzywych" to zastanawiam się po co ludzie tak mówią żeby wyjść na miłych?
Osobiście nigdy nie przejmowałam się tym, bo to skrzywienie nie jest duże - autorko tematu naprawdę nie masz bardzo krzywych nóg, nikt nie ma idealnie prostych...
Co do "krzywego chodzenia" nie opisałaś dokładnie, stawiasz może palce stóp do środka? Wiem, że można to skorygować ćwiczeniami jak się jest dzieckiem, a z wiekiem samo się wyczuwa jak chodzić, jeśli nadal zostało Ci coś to udaj się do przychodni jakiejś może będą mieli jakieś ćwiczenia dla Ciebie jeszcze.
również uważam że ma lekko krzywe nogi, a to że "ściera" sobie buty wynika z tego że pewnie chodząc kieruje stopy do środka,mam koleżanki właśnie z taka krzywizna i tak właśnie chodzą i niszczą buty co do tego co "możesz" nosić, a noś co chcesz i w czym Ci wygodnie, wiadomo że wszelkie rurki i leginsy podkreślają to co chciałabys ukryć, "najlepsze" by były spódnice za kolana wtedy takie lekkie iksy nie rzucają się w oczy
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:29   #17
Kicia0712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

sorki że nie dopisałam w którym miejscu ścierają mi się te buty, ale pisałam tą notkę bardzo szybko..
otóż buty ścierają mi się na pięcie od zewnętrznej strony.. starcie zawsze ma taki sam kształt..

a co do odpowiedzi, że niby mam proste nogi to darujcie sobie.. wiem że nie są strasznie krzywe ale mimo wszystko nawet takie skrzywienie mi przeszkadza szczególnie że jestem szczupłą osobą (lub też wręcz chudą, bo chciałabym przytyć)..

więc proszę o porady, jakieś ćwiczenia albo coś..
i może jak któraś z was zna się trochę na modzie to niech napisze w jakich spodniach (spódniczkach) mogłabym chodzić..
Kicia0712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 07:40   #18
skrzyszowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Minimalna wada jest nie da się ukryć, ale daj zdjecie co widać sopy,nogi i biodra to coś więcej napisze, a czy oprócz ścierania butów również wykrzywiasz pięty w butach? Jak coś odezwij na emaila
skrzyszowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 17:36   #19
Rean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

A co sądzicie o moich? Mam straszne kompleksy na punkcie swoich nóg.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumb.jpg (38,6 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb1.jpg (31,7 KB, 114 załadowań)
Rean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 21:47   #20
pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

czy jeszcze zajmujecie sie tym temtem,mam ten sam problem poradzcie coś

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

mam takie same jak rean albo gorsze
pomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 09:18   #21
Rean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

A to jak stoję boso
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumb.jpg (32,3 KB, 60 załadowań)
Rean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:58   #22
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Bardzo ładne nogi
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 07:22   #23
Rean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: moje krzywe nogi.. poradźcie

Koszmarne, gorszych nie widziałam
Rean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-09 08:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.