Niesmiala propozycja:) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 17:52   #1321
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Rachelo- no to terazopowiadaj:
1. co to za lakier ten różowy obok Inglotów?
2. czy żółty balsam do ust Oriflame jest też taqki woskowy jak wersja aloesowa?
3. do czego używasz pędzla drugiego od góry?
Będę dźwięczna za odp
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 18:57   #1322
Hana28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Niesmiala propozycja:)

czesc Dziewczyny
co prawda nie przeczytałam wszystkich postów do tematu ale i tak jestem pod wrazeniem Waszych kolekcji WOW
mam pyanko (a moze juz takie było?...): jak wyjezdzacie gdzies na pare dni to "kuferki " jada razem z Wami ? czy macie równiez minimalny niezbednik na wyjazdy ?
No ja nie ukrywam ale czasem mam ochote wziasc wszystko ze soba zawsze cos sie moze przydac prawda? od jakis 2 lat moj zapał szalenstw kosmetycznych spadł bo kikla razy cos mi sie przeterminowało - takze teraz wole kupic cos lepszego , nawet drozszego a mniej. A ostatnio kupiłam ziemie egipska i jest ok
pozdrawiam
Hana28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 21:27   #1323
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Konfituro, a dziękuję Zbiorek raczej skromny i monotematyczny (po cholerę mi tyle kredek?! ), ale w życiu nie zamieniłabym go nawet na różową miskę

Rzyrafko:
1. Yves Rocher pastelowy różany z minimalnymi drobinkami (i coś extra - ślicznie pachnie, jak wyschnie ); jest jeszcze waniliowy
2. Ananas jest twardy, ale o niebo lepszy niż aloes. Nie pozostawia białego nalotu, ładnie pachnie (tylko jest obrzydliwy w smaku )
3. pędzla - a do różu Bo pudrów nie używam. A tym, dzięki płaskiemu włosiu świetne rumienie można sobie zrobić
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 22:01   #1324
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Niesmiala propozycja:)

rachela niezla kolekcja
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 07:26   #1325
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Niesmiala propozycja:)

No, w końcu coś można pooglądać

Rachelo, podoba mi się Twoja "szałowa kolekcja lakierów"
Mam pytanie o korektor Inglota, jak się sprawuje?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 09:58   #1326
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

rachela
coż to za podkład w sztyfcie na ostatnim zdjęciu?
jak sprawuje się puder matujący Avonu z serii zielonej?
zadowolona jesteś z błyszczyka Ruby Rose?
co to za róże?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 10:10   #1327
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Niesmiala propozycja:)

U mnie trochę sięzmieniło, cośprzybyło, coś ubyło, a więc wklejam "po aktualizacji".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (82,0 KB, 378 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady.jpg (121,1 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki1.jpg (71,2 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki2.jpg (96,9 KB, 305 załadowań)
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 10:20   #1328
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Ilonko, jak sprawują się cienie Revlonowskie? I co znajduje się nad ziemią egipską BI-KOR?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 10:36   #1329
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
dubelek

Cienie Revlonu sprawują się bardzo dobrze. Idealnie dobrane kolory, konsystencja odpowiednia, nie osypują się i nie połyskują bazarową perłą, ale delikatnie rozświetlają (naprawdę bardzo subtelnie, nie jest to jednak zupełny mat). Trwałe, brawa mocno nasycona. Jedyną ich wadą jest to, że mocno przyczepiają się do oka co utrudnia ich rozcieranie i modelowanie. Ale ogólnie polecam, zwłaszcza cudne brązy.
To nad ziemią tu kulki brązujące Oriflame.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-24 o 14:51 Powód: Post po poscie+dubel!!
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 10:46   #1330
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

dziękuję
ostatnio każdy zakup muszę dokładnie przemyśleć i rozważyć, ale te cienie kuszą mnie już jakiś czas
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 13:46   #1331
BornToRoll
Raczkowanie
 
Avatar BornToRoll
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Cool Dot.: Niesmiala propozycja:)

heyah dodaję jeszcze moje cienie Sephory oraz pomadki Diora pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sephora.jpg (35,9 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diorek.jpg (31,1 KB, 173 załadowań)
BornToRoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 14:35   #1332
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Ilonacb a ktory to kolor ten po lewej?? Bo ja tez mam te cienie i calkiem dobre o nich zdanie. Zastanawialam sie jeszcze nad coffe bean i ...(zapomnialam nazwe).

Borntoroll czy mnie oczy nie myla?? MAsz trojeczki BEYU?? I jak je oceniasz??

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-24 o 14:50 Powód: Post po poscie!!
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 18:12   #1333
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Ilonacb a ktory to kolor ten po lewej?? Bo ja tez mam te cienie i calkiem dobre o nich zdanie. Zastanawialam sie jeszcze nad coffe bean i ...(zapomnialam nazwe).
To Cooper Spice, kolory w rzeczywistości są takie same jak na tym zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 82829337.jpg (16,3 KB, 36 załadowań)
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 18:15   #1334
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytrynko - dziękuję w imieniu kolekcji
Cytat:
Napisane przez naila
Rachelo, podoba mi się Twoja "szałowa kolekcja lakierów"
Wymiata, prawda?
Korektor Inglota jest świetny, nawet się tego nie spodziewałam Idealnie tuszuje nawet bardzo czerwone przebarwienia i szybko stapia się ze skórą. Nie ściera się tak szybko, jak niektóre korektory w sztyfcie.

Agabil
  • Podkład to Revlon Colorstay, odcień 03/nude (póki co na mnie za ciemny, ale jak na opalonej już skórze coś wyskoczy, to jest idealny )
  • Pudru używałam zaledwie kilka razy (na specjalne okazje i do zdjęć, co bym się nie świeciła jak głupia) - matuje, owszem, ale nie wyszusza ani nie zatyka porów. Nie potrafię określić, czy jest trwały, czy nie, bo pudrów nigdy nie miałam.
  • Łaciaty Ruby Rose świetnie wygładza usta i ma boski zapach, ale ja lubię, jak błyszczyk jest bardziej gęsty - typu Lovely Wibo lub Palomy.
  • Róże to moja ukochana seria Luminelle z YR. Różowy jest barrrdzo delikatny, ten drugi raczej na opaloną skórę.
Uff, to tyle

EDIT:
Ilono - jak ocieniasz szminkę nabłyszczającą Avonu, tą w pastelowo-zielonym opakowaniu? Bo mi się strasznie ważyła i czułam, jakbym miała piach na ustach
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 18:45   #1335
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Ilona ja mam pytanko dotyczące Twoich szminek Mogłabys podać numer szminki Mabyelline (nie wiem jak sie pisze tą nazwę - proszę o wybaczenie;-)) i powiedz mi prosze jak wygląda ona na ustach?Czy daje delikatny odcień? I jeszcze numer pomadki z Miss Sporty?A co to za pomadki, te obok niej?Takie samo opadkowanie, tylko w innych odcieniach. Bardzo ciekawe wydają się kolory
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 18:57   #1336
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Niesmiala propozycja:)

a ja proszę o numery szminek Sephory oraz numery dermacoli jakich używasz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 19:43   #1337
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Rachelo, też nie lubię tej pomadki, bo strasznie jest sucha, twarda i te drobinki. Jedyne co mi się w niej podoba to zapach
Cyn@monk@ - szminki Miss Sporty nie posiadam, 2 od lewej to Manhattan numer 168, mleczny beżo-róż naprawdę śliczny kolor.Niestety wycofana już ze sklepów, kupiłam 2 sztuki na allegro na zapas. 3 i 4 od lewej to Sephora (15 i 27)
Maybelline to numer 111 Iridescent Pink, kupiona na Allegro, kolor na ustach to mleczny, delikatny róż, jasny, połyskujący, bardzo ładny.
Rzyrafko Sephora 15 kawa z mlekiem i 27 mleczny róż, obie satynowe.
Dermacole numer 215 i 216.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 13:16   #1338
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez ilonacb
To Cooper Spice, kolory w rzeczywistości są takie same jak na tym zdjęciu.
Dzieki!!
Wlasnie chodzilo mi o Cooper Spice! Sliczne sa!! Moze zrobisz jakis makijazyk tylko ta paletka coby mozna bylo zobaczyc jak to na oku wyglada??
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 11:38   #1339
Hana28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Niesmiala propozycja:)

czesc..
wiem ze na temat pudrów była maaasa wpisów i przeczytałam ich duzo łacznie z kwc wizazem i kafeteria.
Pytanie kieruje dlatego do Was jako ze widze uzywacie pudrów sypkich które zastanawiam sie czy nie kupic. Chodzi mi o puder sypki, lekko matujacy, rozswietlajacy bez drobinek, (?) któy nie wysusza skóry!! nie ciemnieje ,nie zapycha porów (jest to mozliwe?) nierealne wymagania? zastanawiam sie tez nad Loreal z wit C lub avon Personal Match porcelana ..
sorki !!!ze tak Wam sie wciskam ale pewnie macie swoje super typy jesli chodzi o puder sypki który spełnił wasze wymagania
pozdrawiam i zycze ciekawych zbiorów do kuferków.
Hana28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 12:28   #1340
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Hana28
czesc..
wiem ze na temat pudrów była maaasa wpisów i przeczytałam ich duzo łacznie z kwc wizazem i kafeteria.
Pytanie kieruje dlatego do Was jako ze widze uzywacie pudrów sypkich które zastanawiam sie czy nie kupic. Chodzi mi o puder sypki, lekko matujacy, rozswietlajacy bez drobinek, (?) któy nie wysusza skóry!! nie ciemnieje ,nie zapycha porów (jest to mozliwe?) nierealne wymagania? zastanawiam sie tez nad Loreal z wit C lub avon Personal Match porcelana ..
sorki !!!ze tak Wam sie wciskam ale pewnie macie swoje super typy jesli chodzi o puder sypki który spełnił wasze wymagania
pozdrawiam i zycze ciekawych zbiorów do kuferków.
Hana, moim ulubionym sypkim pudrem, matującym ale jednocześnie dajacym bardzo naturalne wykończenie jest puder sypki APC http://www.apc-cosmetics.waw.pl/podstrona01.htm mam dwa odcienie: nr 1 i nr 2,oba jasne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 12:50   #1341
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Hana28
czesc..
wiem ze na temat pudrów była maaasa wpisów i przeczytałam ich duzo łacznie z kwc wizazem i kafeteria.
Pytanie kieruje dlatego do Was jako ze widze uzywacie pudrów sypkich które zastanawiam sie czy nie kupic. Chodzi mi o puder sypki, lekko matujacy, rozswietlajacy bez drobinek, (?) któy nie wysusza skóry!! nie ciemnieje ,nie zapycha porów (jest to mozliwe?) nierealne wymagania? zastanawiam sie tez nad Loreal z wit C lub avon Personal Match porcelana ..
sorki !!!ze tak Wam sie wciskam ale pewnie macie swoje super typy jesli chodzi o puder sypki który spełnił wasze wymagania
pozdrawiam i zycze ciekawych zbiorów do kuferków.
Kupiłam ostatnio puder sypki Gosha Loose powder translucent i bardzo go sbie chwale. Lekko matuje, wygladza i odswieza skórę. Jest transparentny i dostoswuje sie do kolruu naturalnego skory. MNie odpowiada bardzo
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 13:30   #1342
Hana28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Niesmiala propozycja:)

APC? hm kuszaca propozycja tych pudrów (przegladałam ich stronke) , Agabil..a mozesz mi podac skład (jesli jest ) tego pudru nr 2? czy rozswietla choc ciut ciut
.
pierwszy raz słysze o tej firmie -macie zaufanie ...czy to nie kosmetyki rodem (bez urazy dla wielbicielek ) Ruby Rose? o jak ja ich nie lubie ...
pozdrawiam i dzieki za odp jutro musze juz cos wybrac pa pa
Hana28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 13:37   #1343
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Hana28
APC? hm kuszaca propozycja tych pudrów (przegladałam ich stronke) , Agabil..a mozesz mi podac skład (jesli jest ) tego pudru nr 2? czy rozswietla choc ciut ciut
.
pierwszy raz słysze o tej firmie -macie zaufanie ...czy to nie kosmetyki rodem (bez urazy dla wielbicielek ) Ruby Rose? o jak ja ich nie lubie ...
pozdrawiam i dzieki za odp jutro musze juz cos wybrac pa pa
Hana, teraz jestem w pracy, w domu zobaczę skład. On nie rozświetla wyraźnie, ale twarz nie jest całkiem matowa i nienaturalnie płaska. Bardzo go lubię
Absolutnie marka APC nie przypomina niczym Ruby Rose choć pierwsze wrażenie gdy patrzymy na ich stronę może kojarzyć się z jakimś bazarkiem zza wschodneij granicy ciekawe co by powiedziała klientka gdybym ją malowała np. do ślubu takim tanim i marnym kosmetykiem jakość bez porównywania lepsza, wolę ich kosmetyki od takich firm jak L'oreal, Maybelline, Rimmel.
Właściciel APC to bardzo sympatyczny pan, dokładnie dobiera składniki by produkt był jak najlepszy. Wiele ich kosmetyków jest na recepturze firm zagranicznych, np. z Francji.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 14:49   #1344
Hana28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Niesmiala propozycja:)

ok !
Na Waszych buzkach wszystko tak ładnie wyglada.. .
ja mam "obsesje" rozszerzonych porów (c.mieszana,sucha!) dlatego tak sie dopytuje ...chetnie bym wypróbowała niektóre nowinki rozswietlajace ale to byc moze jeszce bardziej je uwidoczni (poza tym juz 29 stukneło) ...kusi mnie strasznie puder w kulkach APC nr 0 (naczytało sie na forum o apc ) dodatkowo na stronce proponuja ze mozna sobie wybrac po kilka kulek w róznych kolorach, ....uff to juz wyzsza szkoła jazdy
dobry pomysł z wklejaniem zdjec kosmetyków!
pozdr
Hana28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 15:25   #1345
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Ilonko powiedz mi jakie masz odcienie sypkiego pudru rozswietlającego Revlonu??? i jaki dają efekt? dla jakiej cery nadają się najbardziej??
jeszcze mam pytanko o róż loreala? który to odcien?? taka malinka?
ładna kolekcja aaaah:P bym sobie wzieła kilka rzeczy
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 12:32   #1346
Hana28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Niesmiala propozycja:)

zdarza sie Wam mieszac pudry sypkie? np rozswietlajacy jasny ze "szczypta" ciemnego matu (lub odwrotnie) - itp. Dobry efekt moze wyjsc czy do bani raczej? co firma to inny puder i składniki.
Aga podaj mi prosze ogolny skład pudru 2 APc czy zawiera cynk (zinc stearate chyba? jak jest go za duzo to wysusza ponoc bardziej ) , talk i mike to wszystkie maja sypkie
dzieki
Hana28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 12:52   #1347
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Odkąd odkryłam wizaz.pl zaczęła sie gonitwa za lepszymi w sensie "efektu" kosmetykow. Nie sądziłam kiedys ze znajde trwalsze cienie od inglota, czy podklad nie zapychajacy standardowo u mnie porów Dzieki wam zebralam wlasciwie w pełni moj wlasny KWC, kosmetyki ktore bym za nic w swiecie nie zamienila Dzieki przygodzie z wizaz.pl zaczelam uzywac rowniez pedzli ..co kiedys uwazalam za rzecz zbedna I od razu dziękuję ! Podczas porządkow w trakcie remontu mieszkania zrobilam w koncu te zdjęcia ..i o dziwo mam juz tylko 2 cienie..kiedys bylo ich dziesiatki Wasze kolekcje kolorowki sprawiaja ze mi szczeka opada.. lol A kuszą.... kuszą...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (75,5 KB, 384 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (96,8 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (55,5 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (40,7 KB, 262 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 13:18   #1348
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Hana28
zdarza sie Wam mieszac pudry sypkie? np rozswietlajacy jasny ze "szczypta" ciemnego matu (lub odwrotnie) - itp. Dobry efekt moze wyjsc czy do bani raczej? co firma to inny puder i składniki.
Hana28, czy takie mieszanki moga zaszkodzic skorze?
Czego nie mozna mieszac z czym?
Ja dosc czesto mieszam roznorakie podklady i pudry sypkie... nie zauwazylam nic groznego...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 14:09   #1349
Hana28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Niesmiala propozycja:)

nie nie skórze, tylko np masz 2 odcienie sypkiego i zastanawiam sie czy nie wyjdzie z tego jakas "szarówka" ale jak mieszacie i efekty sa dobre to ok - pytam bo zamierzam dopiero zamieszac puder który dopiero mam kupic apc2 (dobrze matuje ale nie wiem czy nie wysusza?) + jakis rozswietlajacy (ale nie poczciwa Viperke, choc moze???) wtedy moze osiagne ten efekt który chce -no nie wiem, kusi mnie loreal z vit C ale ma tez swoja cene za to kupie dwa i zmieszam tak to jest jak sie ma cere mieszana

Hana28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 14:15   #1350
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Hana28
zdarza sie Wam mieszac pudry sypkie? np rozswietlajacy jasny ze "szczypta" ciemnego matu (lub odwrotnie) - itp. Dobry efekt moze wyjsc czy do bani raczej? co firma to inny puder i składniki.
Aga podaj mi prosze ogolny skład pudru 2 APc czy zawiera cynk (zinc stearate chyba? jak jest go za duzo to wysusza ponoc bardziej ) , talk i mike to wszystkie maja sypkie
dzieki
zinc stearate jest na przedostatnim meijscu, przed nim długa lista innych kosmetyków. Talc zawiera (na pierwszym miejscu) , Lanolin Alkohol, Lanolin Acid, Lanolin Oil, Isopropyl Lanolate, Oleyl Alkohol itp, itd.
Mojej skóry nie wysusza wcale, w odróżnieniu np. od pudru L'oreal który był dla mnie zabójczy w negatywnym tego słowa znaczeniu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.