Pytanie o staż - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-08, 21:08   #271
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez Roksi
Jestesm wściekła!! Koleżanka powiedziała mi że u nas w starostwie przyjęli 10 stażystów w tym roku!! Składałam tam podanie w październiku!! Kolejny raz przekonuje sie że w moimn mieście bez znajomości NIC sie nie załatwi Tak chciałabym się wkońcu czegoś nauczyć. Jakie ja mam perspektywy po tych studiach (zaocznych) jeśli nawet jednego stażu przez 3 lata nie miałam!!
Ehhh nie mam już sił.....
powiem Ci,że ja też tak składałam papiery.Teraz dowiedziałam się,że przyjeli chłopaka z mojego roku na staż.Do mnie nie zadzwonili,mimo że pani dawała do zrozumienia,że chyba mnie przyjmą
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 21:31   #272
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez joanna_k
powiem Ci,że ja też tak składałam papiery.Teraz dowiedziałam się,że przyjeli chłopaka z mojego roku na staż.Do mnie nie zadzwonili,mimo że pani dawała do zrozumienia,że chyba mnie przyjmą

Szkoda słów..... :/
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 11:36   #273
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

u nas wiecznie kasy na staze nie mają, jakoś mało zorganizowani sa wszyscy gdzieś tam starają się o te pieniądze a u nas wiecznie tej kasy na staże nie ma
człowiek chce pracowac za 450zł a tu nawet nie ma możliwości
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 12:16   #274
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Pytanie o STAŻ

Wczoraj byłam po raz kolejny w PUP, stwierdziłam, że musi mi w końcu ktoś kompetetny wyjaśnić, jak to jest z tymi stażami, czy mogę iść drugi raz czy nie Nio i wysyłali mnie z pokoju do pokoju W jednym dowiedziałam się, że babka, która kiedyś mnie kierowała na staż już się tym nie zajmuje i nie ma pojęcia, czy coś się zmieniło czy nie, mówiła, żebym poszła do kobiety, u której już byłam, więc nie było sensu tam iść Pozostało mi jedynie spotkanie z kierownikiem Powiedziałam mu jaka jest sytuacja, że w innych częściach Polski UP kierują powtórnie na staż a ja się dowiedziałam, że nie mogę. Ten rozłożył masę papierów na biurku i zaczął je przeglądać. Przy okazji sobie pomarudził, że te przepisy to się ciągle zmieniają, że oni już nie nadążają z byciem na bieżąco, że jakaś tam Powiatowa Izba Pracy (czy jakoś tak) im daje regulaminy, których i tak nie powinni brać pod uwagę, bo są niższego rzędu niż ustawa i rozporządzenie i że w całym kraju powinno być tak samo itd. W końcu gdzieś znalazł, że "warunkiem pójścia na staż absolwencki jest brak doświadczenia zawodowego" a on narazie nie wie czy staż który odbywałam jest doświadczeniem zawodowym i musi się w to bardziej zagłębić a może akurat da się coś ominąć , wziął sobie mój tel. i obiecał zadzwonić jak się czegoś dowie. A ja podejrzewam, że on poprostu zadzwoni do najbliższego UP, dowie się jak oni traktują takie przypadki jak mój i to samo mi powie hmmm
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 12:31   #275
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

mój tata tez ma isc do kierownika prosto bo kazdy mówi coś innego, ja mam już tego dosyc, chce iść pracowac za 450zł a oni nie chcą mi dać stażu
niby mozna iść od razu ale na inne stanowisko niż wczesniej, a jak ja byłam się pytac to pan stwierdził że ja to moge ale dopiero w połowie roku
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 12:37   #276
xbetty
Przyczajenie
 
Avatar xbetty
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 9
Dot.: staż

ja bylam w takiej samej sytuacji. Jestem po Ogolniaku i marne byly szanse na znalezienie pracy. Wzielam staz ( akurat sie trafilo ) w Urzedzie Pracy w moim miescie. Tyle ze ja mialam przedluzany co 3miesiace tak samo jak i inne dziewczyny to bylo 1,5 roku temu.

Powiem ze 450,10 zl to malo , ale lepsze to niz siedzenie w domu i zamartwianie sie ze nie ma pracy i duzo ludzi sie poznaje. Przez urzad przewija sie duzo ludzi i dzieki niemu MAM SWIETNYCH ZANaJOMYCH I SIWETNE PRZYJACIOLKI
Pozatym to jakis poczatki KARIERY ZAWODOWEJ
i ponim dostalam prace
__________________
betty
xbetty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 14:35   #277
xbetty
Przyczajenie
 
Avatar xbetty
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie o STAŻ

Powiem ci Phoebe ja mialam staz i pracowalam w PUP - ie i oni sami wiele niewiedza , dobrze ze sie stamtad zwinelam . Ale z tego co wiem to staz moze przyslugiwac tylko wtedy gdy konczysz szkole ( obojetnie jaka) . przysluguje do 12 miesiecy po skonczeniu szkoly - do tego czasu jestes absolwentka, pozniej inny pokoj dla Bezrobotnych. i niemozesz przekroczyc 26 roku zycia ( ale teraz to chyba wydluzyli ). Po kazej ukonczonej szkole przysluguje staz, a jesli chodzi ze jeden po drugim ( bo nie wiem czy dobrze zrozumialam ) to kiepsko to widze , bo nie znam takiego przypadku. I niewydaje mi sie zeby bylo mozliwe.
__________________
betty
xbetty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 14:37   #278
xbetty
Przyczajenie
 
Avatar xbetty
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez phoebe
Wczoraj byłam po raz kolejny w PUP, stwierdziłam, że musi mi w końcu ktoś kompetetny wyjaśnić, jak to jest z tymi stażami, czy mogę iść drugi raz czy nie Nio i wysyłali mnie z pokoju do pokoju W jednym dowiedziałam się, że babka, która kiedyś mnie kierowała na staż już się tym nie zajmuje i nie ma pojęcia, czy coś się zmieniło czy nie, mówiła, żebym poszła do kobiety, u której już byłam, więc nie było sensu tam iść Pozostało mi jedynie spotkanie z kierownikiem Powiedziałam mu jaka jest sytuacja, że w innych częściach Polski UP kierują powtórnie na staż a ja się dowiedziałam, że nie mogę. Ten rozłożył masę papierów na biurku i zaczął je przeglądać. Przy okazji sobie pomarudził, że te przepisy to się ciągle zmieniają, że oni już nie nadążają z byciem na bieżąco, że jakaś tam Powiatowa Izba Pracy (czy jakoś tak) im daje regulaminy, których i tak nie powinni brać pod uwagę, bo są niższego rzędu niż ustawa i rozporządzenie i że w całym kraju powinno być tak samo itd. W końcu gdzieś znalazł, że "warunkiem pójścia na staż absolwencki jest brak doświadczenia zawodowego" a on narazie nie wie czy staż który odbywałam jest doświadczeniem zawodowym i musi się w to bardziej zagłębić a może akurat da się coś ominąć , wziął sobie mój tel. i obiecał zadzwonić jak się czegoś dowie. A ja podejrzewam, że on poprostu zadzwoni do najbliższego UP, dowie się jak oni traktują takie przypadki jak mój i to samo mi powie hmmm

Powiem ci Phoebe ja mialam staz i pracowalam w PUP - ie i oni sami wiele niewiedza , dobrze ze sie stamtad zwinelam . Ale z tego co wiem to staz moze przyslugiwac tylko wtedy gdy konczysz szkole ( obojetnie jaka) . przysluguje do 12 miesiecy po skonczeniu szkoly - do tego czasu jestes absolwentka, pozniej inny pokoj dla Bezrobotnych. i niemozesz przekroczyc 26 roku zycia ( ale teraz to chyba wydluzyli ). Po kazej ukonczonej szkole przysluguje staz, a jesli chodzi ze jeden po drugim ( bo nie wiem czy dobrze zrozumialam ) to kiepsko to widze , bo nie znam takiego przypadku. I niewydaje mi sie zeby bylo mozliwe.
__________________
__________________
betty
xbetty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 15:13   #279
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Dziewczyny, powiedzcie mi jak to teraz jest , czy staży z UE nie przedłużają
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 15:48   #280
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez xbetty
Powiem ci Phoebe ja mialam staz i pracowalam w PUP - ie i oni sami wiele niewiedza , dobrze ze sie stamtad zwinelam . Ale z tego co wiem to staz moze przyslugiwac tylko wtedy gdy konczysz szkole ( obojetnie jaka) . przysluguje do 12 miesiecy po skonczeniu szkoly - do tego czasu jestes absolwentka, pozniej inny pokoj dla Bezrobotnych. i niemozesz przekroczyc 26 roku zycia ( ale teraz to chyba wydluzyli ). Po kazej ukonczonej szkole przysluguje staz, a jesli chodzi ze jeden po drugim ( bo nie wiem czy dobrze zrozumialam ) to kiepsko to widze , bo nie znam takiego przypadku. I niewydaje mi sie zeby bylo mozliwe.
__________________

Właśnie też wątpie w to, że dostanę staż teraz Ale w lipcu kończę licencjat i chcę sobie jakoś przyszykować grunt, żeby nie zostać całkiem na lodzie hehe Dobre i kilka m-cy stażu na początek Mam nadzieję, że uda się to załatwić po mojej myśli
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 09:33   #281
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

ponawiam swoje pytanie : czy stażów z UE nie przedłużają
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 08:37   #282
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 18:09   #283
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez xbetty
Powiem ci Phoebe ja mialam staz i pracowalam w PUP - ie i oni sami wiele niewiedza , dobrze ze sie stamtad zwinelam . Ale z tego co wiem to staz moze przyslugiwac tylko wtedy gdy konczysz szkole ( obojetnie jaka) . przysluguje do 12 miesiecy po skonczeniu szkoly - do tego czasu jestes absolwentka, pozniej inny pokoj dla Bezrobotnych. i niemozesz przekroczyc 26 roku zycia ( ale teraz to chyba wydluzyli ). Po kazej ukonczonej szkole przysluguje staz, a jesli chodzi ze jeden po drugim ( bo nie wiem czy dobrze zrozumialam ) to kiepsko to widze , bo nie znam takiego przypadku. I niewydaje mi sie zeby bylo mozliwe.
Nie genarlizowałabym tak, bo jednak są tacy, którzy wiedzą.

A jeśli chodzi o Twoje wiadomości, to nie masz racji: staż przysługuje bezrobotnym do 25roku życia, a także do 27 roku życia pod warunkeim, że ukończyli studia w ciągu 12 miesięcy.

pozdrawiam!
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 18:12   #284
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Dziewczyny, powiedzcie mi jak to teraz jest , czy staży z UE nie przedłużają
Staże z EFS są w ramach konkretnego programu, na który jest określona pula środków. Tak więc może być problem z przedłużeniem, bo te środki muszą być bardzo starannie rozliczane i nie wychodzi się poza wytyczony budżet.
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 19:12   #285
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez libra.a
Staże z EFS są w ramach konkretnego programu, na który jest określona pula środków. Tak więc może być problem z przedłużeniem, bo te środki muszą być bardzo starannie rozliczane i nie wychodzi się poza wytyczony budżet.
to mnie zmartwiło będę musiała zacząć rozglądać się za jakimś etatem bo staż mam do końca kwietnia....
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 06:08   #286
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
to mnie zmartwiło będę musiała zacząć rozglądać się za jakimś etatem bo staż mam do końca kwietnia....
to jeszcze sporo czasu Ci zostało, ja dziś idę do kierownika PUPu żeby wreszcie się dowiedzieć co i jak z tym odbywaniem stażu po raz kolejny, mam dosyc zbywania mnie, ja chcę jasno informacji, a nie żeby ktoś łaske mi robił że cokolwiek powie, ciekawe tylko czy się odważę i jaki sie okaże pan kierownik czy mnie wogóle przyjmie ale co tam nie mam nic do stracenia, za każdym razem mówią co innego, raz że nie ma żadnych warunków, raz że moge od razu iśc na staż, tylko na innym stanowisku, z kolei ostatnio że ja to moge ale w połowie roku
a opłaty na studia to ja mam teraz, nie za pół roku
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 13:14   #287
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: Pytanie o STAŻ

Czy są jeszcze jakieś warunki,jakie trzeba spełniać żeby iść na staż poza tym,że nie można mieć doświadczenia zawodowego??
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 16:48   #288
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez Roksi
Czy są jeszcze jakieś warunki,jakie trzeba spełniać żeby iść na staż poza tym,że nie można mieć doświadczenia zawodowego??
Można mieć doświadczenie. Przepisy zmieniły.
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 16:52   #289
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
to mnie zmartwiło będę musiała zacząć rozglądać się za jakimś etatem bo staż mam do końca kwietnia....
Ale nie przekreślaj wszystkiego od razu. Najlepiej zapytaj w swoim PUP, jak tam to rozwiązują, bo może akurat zostały im nadwyżki, które i tak trzeba ulokować.

A nawet jeśli nic z tego, to głowa do góry. Doświadczenie już za sobą masz, więc możesz śmiało zacząć rozglądać się za pracą.

Tak czy siak powodzenia!
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 11:50   #290
hanael fekete
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: Pytanie o STAŻ

Mam pytanie w związku ze stażem na komendzie policji; sama się o takowy aktualnie staram i chciałabym wiedzieć ile dni w tygodniu i w jakich godzinach się odbywa.. Od pon-pt od godz.16 będe dodatkowo pracować u znajomego w pubie, do tego całą sobote.. Czy staż na komendzie jest przewidziany w tygodniu dłużej niz do 15,16 a także w soboty?

z góry dziękuje.
hanael fekete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 18:13   #291
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez hanael fekete
Mam pytanie w związku ze stażem na komendzie policji; sama się o takowy aktualnie staram i chciałabym wiedzieć ile dni w tygodniu i w jakich godzinach się odbywa.. Od pon-pt od godz.16 będe dodatkowo pracować u znajomego w pubie, do tego całą sobote.. Czy staż na komendzie jest przewidziany w tygodniu dłużej niz do 15,16 a także w soboty?

z góry dziękuje.
Ja mam obecnie staz na komendzie
Pracuje od 7:30 do 15:30
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 19:21   #292
hanael fekete
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: Pytanie o STAŻ

oo to pasuje jak ulał
a co z sobotami?
chętnie posłucham czegoś więcej ogólnie na ten temat jeśli to możliwe
hanael fekete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 12:20   #293
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

dziś dostałam ze Skarbowego zwrot kasy za 6 miesięcy stażu wyszło ok. 105zł myślałam że dłużej bedę czekać na tę kasę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 15:13   #294
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez bluegirl
dziś dostałam ze Skarbowego zwrot kasy za 6 miesięcy stażu wyszło ok. 105zł myślałam że dłużej bedę czekać na tę kasę
ja też rozliczyłam PiTa ale żadnego zwrotu nie dostałam

daj znać jak tam po rozmowie z kierownikiem
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 16:06   #295
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez hanael fekete
oo to pasuje jak ulał
a co z sobotami?
chętnie posłucham czegoś więcej ogólnie na ten temat jeśli to możliwe
W soboty nie pracuje
Jestem w zespole Prezydialnym a dokladniej w sekretariacie komendanta
Generalnie to sama papierkowa robota - wypisywanie dziennikow korespondencyjnych, odbieranie i wysylanie poczty, nieco pracuje na komputerze, kseruje, wysylam, maile, faxy, itp.
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-23, 06:19   #296
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja też rozliczyłam PiTa ale żadnego zwrotu nie dostałam
daj znać jak tam po rozmowie z kierownikiem
mój Skarbowy jest widocznie szybki, ojcec już dawno dostał kase na konto, w tym samym czasie składał wszystkie, ale przez pocztę idzie trochę dłuzej

nie poszłam w końcu do kierownika, poszłam spytac sie o etat, dzwoniłam w kilka miejsc, ale niestety nie mam doświadczenia w osłusze kasy fiskalnej, a tylko oferty na sprzedawczynie sa dla ludzi po szkole średniej, dzwoniłam do kobiety która otwiera nowy sklep, ale niestety, nie mam doświadczenia, kasa fiskalna to dla mnie czarna magia, mam skończony ogólniak, nie ekonomik czy handlówkę więc już podziekowania dostałam
i tak znów nici, jest niby ogłoczenie dłuższy czas aktualne, o kosmetyczkę po szkole średniej, ale trzeba mieć podobno talent w rękach
czyli nadal na lodzie i nic nie mam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-24, 13:10   #297
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Pytanie o STAŻ

Ja mam pytanie do dziewczyn,które same sobie załatwiły staż.Jak długo czeka się na odpowiedź z Urzędu Pracy.Mój przyszły (mam nadzieję) pracodawca,wysłał tydzień temu zawiadomienie o skierowanie mnie do niego na staż.Do tej pory PUP nie skontaktował się ze mną.Ani telefonicznie ani listownie.Czy gdyby nie dali mi pozwolenia na staż,to czy zawiadomiliby mnie o tym?Bardzo się denerwuję tą sytuacją
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-25, 10:37   #298
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez joanna_k
Ja mam pytanie do dziewczyn,które same sobie załatwiły staż.Jak długo czeka się na odpowiedź z Urzędu Pracy.Mój przyszły (mam nadzieję) pracodawca,wysłał tydzień temu zawiadomienie o skierowanie mnie do niego na staż.Do tej pory PUP nie skontaktował się ze mną.Ani telefonicznie ani listownie.Czy gdyby nie dali mi pozwolenia na staż,to czy zawiadomiliby mnie o tym?Bardzo się denerwuję tą sytuacją
na staż z PUPu raczej nie ma co liczyć, bo oni olewają ludzi i dzwonią tylko do tych, których oni chcą zatrudnić ( u nas w PUPie jest 6 stażystów ).
Ja sobie staż załatwiłam sama. Po jakimś tygodniu od rozmowy zadzwoniłam się spytać czy już coś wiadomo i tak się dowiedziałam że z dość licznej grupy mnie przyjęli
potem pozostaje tylko czekać na telefon

tak więc lepiej sama czegoś sobie poszukaj

Bluegirl : nie przejmuj się na pewno niedługo coś załapiesz
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-25, 11:17   #299
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
na staż z PUPu raczej nie ma co liczyć, bo oni olewają ludzi i dzwonią tylko do tych, których oni chcą zatrudnić ( u nas w PUPie jest 6 stażystów ).
Ja sobie staż załatwiłam sama. Po jakimś tygodniu od rozmowy zadzwoniłam się spytać czy już coś wiadomo i tak się dowiedziałam że z dość licznej grupy mnie przyjęli
potem pozostaje tylko czekać na telefon

tak więc lepiej sama czegoś sobie poszukaj

Bluegirl : nie przejmuj się na pewno niedługo coś załapiesz
no właśnie o to chodzi,że ja sama sobie załatwiłam staż i czekam tylko aż Urząd Pracy wyrazi na niego zgodę,to znaczy czy dadzą mi pozwolenie,że będę mogła u tego pracodawcy odbyć staż.Pracodawca wysłał już zawiadomienie do PUP że mnie chce.Ale PUP milczy i nie wiem czy się zgodzili czy nie .Do poniedziałku chyba osiwieję
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-25, 17:47   #300
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Bluegirl : nie przejmuj się na pewno niedługo coś załapiesz
ja już straciłam nadzieję teraz załatwiam sobie praktyki które muszę zrobic 100 godzin więc pewnie popracuję z 2 czy 3 tygodnie za darmo oczywiście ale przynajmniej rozruszam kości
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.