Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 11:45   #1
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Angry

Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?


Mam 15 lat, 164 i ważę 42. Wiele osób mówi, że jestem za chuda i ja też nie uważam się za osobę grubą, jednak mam straszny kompleks wystających ud. Przez to po prostu wydają się grube i nie mogę nosić krótkich spodenek, wstydzę się w ogóle iść na basen.
Chodzi o mniej więcej takie uda: http://motylkowo.pinger.pl/m/1079686 (nie znalazłam innego zdjęcia, żeby to zobrazować). A chciałabym mieć takie: http://i.pinger.pl/pgr137/2e0efef400...db19170/42.jpg. Do tego mam bardzo chude łydki i czasem jest tak, że łydki mam chudsze niż niektóre osoby, ale uda grubsze. Wkurza mnie to. Czy są jakieś ćwiczenia, które pomogą wygładzić uda? Bo tańczyłam przez kilka lat i boję się np. jeździć na rowerze, żeby nie mieć jeszcze większych mięśni, nabitych ud.
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:19   #2
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Jeśli rzeczywiście masz takie uda jak ta laska z pierwszego linku to nie masz się wg mnie czego wstydzić. Ale to moje zdanie Może poszukaj w sieci ćwiczeń na wysmuklanie ud, jeżeli koniecznie chcesz coś z nimi zrobić to.
P.s. tylko się lepiej nie odchudzaj, bo patrząc na Twoje BMI to ważysz trochę za mało.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 10:45   #3
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Przecież dziewczyna z pierwszego linku ma normalne nogi, wręcz bardzo zgrabne... Chyba że ja mam skrzywione postrzeganie rzeczywistości...
Słyszałam o agrafce i rozciąganiu.
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:04   #4
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

też mam ten problem z udami ;/ jestem raczej szczupła a tam tak brzydko odstają
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 18:11   #5
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Wiem, że mam niedowagę, ogólnie mam ręce chude i jestem drobna, tylko te nogi... a raczej uda. Bo łydki są w porządku, ale górna część ud tak wystaje, co sprawia wrażenie, że są grube. To ohydnie wygląda przy noszeniu leginsów i w ogóle... strasznie mnie irytują. A nie chcę mieć bardziej umięśnionych, bo mogą być jeszcze gorsze potem.
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 18:11   #6
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

lawendab - masz piekne nogi wiele wizazanek widzac je chcialoby miec takie.
Powinnas wkoncu zaakceptowac i uwierzyc w siebie
Nie wyszukuj u siebie jakis wad- bo naprawde ich nie ma.
Ja u ciebie tkanki tluszczowej nie widze.
Jezeli chcesz sie bardziej ujedrnic to wykonuj cwiczonka na urzezbienie sylwetki.
Chociaz uwazam, ze i tak masz niedowage !!!!
Dziewczyno wazysz 42 kg przy 164 cm ?? - przeciez to podchodzi pod anoreksje
Ja w twoim wieku wazylam 45 kg. Co tez uwazalam, ze to za malo - bo nie wygladalam zbytnio atrakcyjnie czyt. wieszak.
Teraz waze kilka kilo wiecej i czuje sie naprawde kobieca
Idealem nie jestem ale staram sie ujedrnic i wyrzezbic sobie cialko.
Pozdrawiam.

Ps: wiecej wiary w siebie....
Myslisz, ze ta laska na zdjeciu naprawde ma takie uda ??? hahaha dziewczyno przeciez to zasluga photoshopa.
Nie sugeruj sie zdjeciami modelek - bo nad nimi pracuja specjalisci.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:37
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 18:13   #7
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

To zdjęcie, to nie moje nogi Właśnie ja jestem chuda tylko do góry, ale nogi to zawsze był mój kompleks... nie potrafię ich zaakceptować. I na pewno nie chcę się odchudzać ani nic takiego... mogę tolerować wszystko, nawet brak wyraźnego wcięcia w talii i mały biust, ale nie te uda.
PS Może dam zdjęcie nóg w wątku ,,Pokaż nogi''...

Edytowane przez lavendab
Czas edycji: 2011-07-13 o 18:16
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 18:19   #8
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

No to dziewczyno pora sie zaakceptowac A jezeli chcesz poprawiac ich wyglad to nie drakonskie diety tylko regularne i porzadne treningi.
Cwiczyc mozesz gdzie chcesz Albo sobie wykup karnet na silowni badz teraz jak jest ladna pogoda to wyjdz na rowerek, pobiegaj sobie, porob przysiady , wypady, rozciagaj sie duzo.
Jestem pewna, ze w moment sie wyrzezbisz, bo przynajmniej nie musisz gubic tluszczyku tak jak wiekszosc nas tylko mozesz skupic sie na ujedrnieniu i wyrzezbieniu sylwetki.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:37
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 19:52   #9
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

A czy ćwiczenia to na pewno dobry pomysł? Bo trochę się boję, że tylko mi się tak... rozrosną. Bo wiem, że nie mam tłuszczu, ale zawsze wydawało mi się, że są trochę zbyt umięśnione te uda.
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 20:09   #10
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Jak sie bedziesz rozciagala zawsze po cwiczeniach to nie ma mowy o rozbudowaniu ud
Poza tym aby utworzyly sie miesnie jak u atlety to trzeba wiecej kalorii dostarczac organizmowi niz spalac.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:37
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:18   #11
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

pracuj nad przywodzicielami, wzmocnisz je i nie będą tak wisieć
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 12:07   #12
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

A jeżdżenie na rowerze to dobry pomysł? Chciałabym mieć 2 cm w udzie mniej albo żeby nie wystawały po wewnętrznej stronie.A najlepiej to i to
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 13:40   #13
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Jazda na rowerze jak najbardziej jest wskazana w tym przypadku.
Teraz tym bardziej sa warunki na jazde, wiec powinno sie to wykorzystywac do maximum.
Mnie akurat jazda na rowerze tak nie meczy, potrafie spokojnie zrobic z 15 km.
A bieganie bardzo mnie wykancza zrobie z 2- 3 kolka i juz mnie kolka lapie
Dlatego biegam na biezni bo tam az tak sie nie mecze jak przy normalnym bieganiu.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 13:42   #14
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Cytat:
Napisane przez lavendab Pokaż wiadomość
Chodzi o mniej więcej takie uda: http://motylkowo.pinger.pl/m/1079686 (nie znalazłam innego zdjęcia, żeby to zobrazować). A chciałabym mieć takie: http://i.pinger.pl/pgr137/2e0efef400...db19170/42.jpg.
to musisz użyć PS
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:57   #15
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Przede wszystkim ta modelka ma o wiele szerszą miednicę niż dziewczyna z bloga, więc te nogi są bardziej oddalone od siebie. Jedyna rada to zaakceptować to, ja też zawsze miałam ten sam problem i niestety pragnienie posiadania chudych nóg doprowadziło mnie do drastycznie niskiej wagi. Ciężko uwierzyć, że przy wzroście 164 i wadze 42 kg cos ci jeszcze może przeszkadzać w figurze poza tym że ważysz stanowczo za mało. I o ile jest to tylko taka uroda wieku dojrzewania to ok. Jednak twoje myślenie zaczyna być niebezpieczne.
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 19:50   #16
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Wiele razy zastanawiałam się, czy np. mogę mieć obsesję na tym punkcie do tego stopnia, że po prostu widzę, że mam grubsze nogi, niż w rzeczywistości są. Ale wątpię, bo jakbym miała mieć anoreksję, to bym się kiedyś odchudzała albo jadła bardzo mało, a ja jem normalnie i do tego nie odmawiam sobie słodyczy. Chociaż teraz chyba ogranniczę, bo są niezdrowe.
I zawsze wydawało mi się, że mam nogi nieproporcjonalne do sylwetki. Bo jestem drobna i np. wiem, że dla kogoś, kto taki nie jest, obwód moich ud jest za mały, bo dla niego to byłyby chude nogi, a np. 55, to by już miał szczupłe, przy czym ja przy takim obwodzie miałabym już grube nogi. Ale nieważne, jaki mam obwód.
PS No, pewnie ta na zdjęciu ma użyty PS, ale znam wiele dziewcyzn, które mają takie nogi.
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 20:35   #17
roxana18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

ja mam właśnie podobny problem, z tym, że mam 165 wzrostu i ważę 60 kg. staram się myśleć, że nikt nie jest idealny, w wyglądzie nie przeszkadza mi nic poza właśnie udami;/ od wewnętrznej strony mam rozstępy i w ogóle... porażka. co zrobić? bieganie strasznie mnie męczy. staram się jeść mniej - ale czy to pomoże na to, żeby uda nie były takie wystające?
roxana18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 08:16   #18
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Ja tez mam 165 cm wzrostu a teraz waze 53 kg i uwazam, ze nie wygladam zle, ale jest jeszcze troche tego tluszczyku na uach i posladkach Jak bym tak wazyla z 51kg to by bylo idealnie.
Ja do polowy ciala jestem szczuplutka - dopiero od pasa zaczyna sie problem.
Z gory juz nie ma co zrzucac, teraz wszystko schodzi z tyleczka i ud.
Ale pamietam czasy jak wazylam w zeszlym roku cos kolo 61 kg - ja mialam problem kupic jeansy
Poza tym wygladalam w nich nieproporcjonalnie, teraz juz jest duza poprawa bo mieszcze sie w normalne rozmiary i dobrze wygladam.
Ale przedtem to byl koszmar
W dodatku moje uda byly wogole nie ujedrnione, trzesly sie jak galareta, mialam widoczny golym okiem cellulit - czulam sie jak staruszka w mlodym ciele
Dopiero dzieki treningom sporo zrzucilam.
I teraz czuje sie o niebo lepiej
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 16:29   #19
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Cytat:
Napisane przez lavendab Pokaż wiadomość
Mam 15 lat, 164 i ważę 42. Wiele osób mówi, że jestem za chuda i ja też nie uważam się za osobę grubą, jednak mam straszny kompleks wystających ud. Przez to po prostu wydają się grube i nie mogę nosić krótkich spodenek, wstydzę się w ogóle iść na basen.
Chodzi o mniej więcej takie uda: http://motylkowo.pinger.pl/m/1079686 (nie znalazłam innego zdjęcia, żeby to zobrazować). A chciałabym mieć takie: http://i.pinger.pl/pgr137/2e0efef400...db19170/42.jpg. Do tego mam bardzo chude łydki i czasem jest tak, że łydki mam chudsze niż niektóre osoby, ale uda grubsze. Wkurza mnie to. Czy są jakieś ćwiczenia, które pomogą wygładzić uda? Bo tańczyłam przez kilka lat i boję się np. jeździć na rowerze, żeby nie mieć jeszcze większych mięśni, nabitych ud.

3 akapit podanej przez Ciebie www cyt ,,P.S. Dziś czwarty dzień głodówki, czuję się dobrze chociaż trochę mi słabo."
masz niesamowita lekture, wiec nie dziwmy sie, ze az tak zaburzone spojrzenie na siebie.
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 18:43   #20
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Jezeli sie godzimy na glodzenie to popelniamy najwieksza glupote w swoim zyciu.
Wszystko jest dla ludzi, mozna schudnac w zdrowy sposob tylko trzeba miec jakies pojecie na ten temat.
Nie ma nic gorszego jak glodzenie, bo wkoncu nasz organizm nie wytrzyma i rzucimy sie na zarcie - co w efekcie spowoduje efekt jojo.
Nie lepiej ulozyc sobie harmonogram posilkow i cwiczen??
Wystarczy jesc czesciej ale w mniejszych ilosciach.
Nie jesc juz nic po 19 - bo najgorsze co mozna zrobic to opychac sie przed samym snem.

Ograniczyc slodycze, fast foody,
tluste i smazone potrawy na rzecz gotowanego, biale pieczywo zastapic razowym.

Zamiast ziemniakow czy makaronu nalozyc sobie duza porcje warzyw.
Jesc duzo produktow bogatych w blonnik - bo one pobudzaja trawienie i czujemy sie syte.
No i regularnie trenowac. Najlepiej zapisac sie gdzies do clubu fitness badz na basen - w zaleznosci co kto woli.
Jezeli ktos ma slaba kondycje, to sa roznego rodzaju srodki na pobudzenie, ktore dobrze nawadniaja organizm i sie tak nie meczymy podczas treningow.
Mi sie super cwiczylo po Therm - Line - bo mialam takiego powera.

Ja ostatnio u siebie na silowni widzialam tak wysportowana laske - ze mi szceka opadla, byla szczuplutka a zarazem tak ujedrniona i wyrzezbiona, ze sie w glowie nie miesci.
Ale ona podobno trenuje dobre kilka lat

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-15 o 18:49
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 23:11   #21
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Ja tego nie czytałam. Szukałam po prostu zdjęcia pod tym kątem.
Poza tym nie zamierzam się odchudzać, no. Słodyczy odstawić nie potrafię, choć próbuję.
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.