Jak i co jesc na wyjezdzie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-21, 10:15   #1
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka

Jak i co jesc na wyjezdzie ?


Hm.. za tydzień jadę na Ukrainę, na 2tygodniowe praktyki
I pomimo, że nigdy nie przywiązywałam specjalnej uwagi do tego co i ile jem (mam swoją teorię o marnowaniu czasu przy jedzeniu ) to teraz się właśnie zaczęłam zastanawiać... Bo jedzenie "organizujemy" sobie sami, z tym, że nie będę miała możliwości gotowania czegokolwiek. Chyba, że wodę..
Nie wiem jak tam będzie z jedzeniem w ewentualnych barach itp bo miasteczko małe - Kamieniec Podolski. Choć pewnie prędzej czy później trafię do takiego
No i teraz zastanawiam się, czy częste jedzenie expresowych zupek (przywiezionych ze sobą), np Knorra będzie zabójstwem dla mojego żołądka ? Czy może coś innego "szybkiego" będzie dobre? Co Smoczku o tym myslisz ?

Aggie Ty chyba niedawno bylas na Ukrainie co nie? jak sobie radziłaś z jedzeniem ?

pozdrawiam
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 10:49   #2
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Jak i co jesc na wyjezdzie ?

Xanka bylam bylam Bylam na wycieczce klasowej we Lwowie. 2 posilki mielismy zorganizowane w hotelu w ktorym mieszkalismy.. i tak szczerze Ci powiem, tego sie nie dalo zjesc. Tak wiec po obiadku (oj duzym) wyszlam glodna, boo to nie wygladalo ladnie, pachnialo jeszcze gorzej.. dlatego ja Ci proponuje- jesli bedziesz jadla w barach- wybieraj te najlepsze, najdrozsze (z tymi cenami to jest tak, ze tam wszystko jest straszliwie tanie, np. bylam w takiej ladnej restauracji, takiej stylowej i za caly obiad (frytki, warzywka i ryba) zaplacilam 6 hrywien... a to naprawde dobre bylo i duzo). Bo wiesz, tam roznie bywa i naprawde uwazaj. A czy zdrowo tam sie da jesc, pewno da tylko musisz wyczaic jakis dobry porzadny bar Bo z tymi zupkami instant to dlugo bys nie wyzyla
I jak cos kupujesz patrz na date waznosci- bo jak bys sie juz otrula czyms takim to rewolucje zoladkowe murowane
A np cos po sniadanku, to mzoesz sobie kupic jakies owocki i je przegryzac
To niezdrowe wiem, ale oni maja tam pyyyzne czekoladki i cukierki
Jakbys o cos jeszcze chciala spytac pisz
Pozdrawiam cieplutko Xanka
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 13:38   #3
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Jak i co jesc na wyjezdzie ?

Dzieki Aggie
W Kamiencu, z opowiadan ludzi ze starszych rocznikow wiem, ze glownie sie pije , ah te upaly.. Wiec o jedzeniu tamtejszym niewiele wiem.. Jest ponoc jakis bazarek, restauracje, bary, no ale jak sama piszesz z jedzeniem roznie bywa.

> Bo z tymi zupkami instant to dlugo bys nie wyzyla
no wlasnie... bo ja sie taka zupka potrafie porzadnie najesc , wiec moze nie byloby to takie zle tylko z drugiej strony ilez mozna takich zupek...
A wlasciwie to juz nawet nie kwestia najedzenia sie, tylko czy zajadanie sie tymi proszkami na dluzsza mete, nie bedzie gorsze niz tamtejsze jedzenie w barach

> I jak cos kupujesz patrz na date waznosci- bo jak bys sie juz otrula czyms takim to rewolucje zoladkowe murowane
o! dzieki za podpowiedz, Niekoniecznie chcialabym spedzic ten czas w kibelku

> To niezdrowe wiem, ale oni maja tam pyyyzne czekoladki i cukierki
aaa no to trzeba bylo tak odrazu, to moze daruje sobie te zupki hehe

dzieki
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 14:30   #4
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Jak i co jesc na wyjezdzie ?

Xanka z tymi zupkami to ja Ci jednak proponuje znalezienie jakiegos porzadnego baru Na pewno bedzie smaczniejsze i pozywniejsze- w koncu to tez dla ludzi tylko taki naprawde porzadny i najdrozszy (a dla nas, Polakow jak Ci pisalam i tak taniutki ) Bo te zupki nie sa zbyt zdrowe
I uwazaj na szynke czy jakekolwiek mieso- jak bylam tam na pizzy (zamiast tego feralnego obiadku) to wszystko scagnelam.. hm jakas zielonkawa byla...
Kupuj wszystko cio swieze

Nio i udanej wyprawy zycze

ps. ja stamtad dosyc przygnebiona wrocilam ale moze Tobie sie spodoba

aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.