Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-22, 11:23   #91
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
To nie jest sklep firmowy JOKO mają po prostu pełną ofertę ich kosmetyków i firma JOKO umieściła do nich link na swojej stronie internetowej.
To własnie mialam na mysli. Cos to jednak znaczy jesli firma umieszcza link na swoich stronach. Wazne, ze maja kompletna oferte, akcje promocyjne itp. Wiecie co, ja w sumie nie lubie, kiedy w sklepie int. jest tylko jedna marka. Bo tak to zawsze nazbieram do darmowej przesylki, a z samej kolorowki to jednak nie...

Edytowane przez ukrycior
Czas edycji: 2007-12-22 o 11:23 Powód: spacja
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 12:55   #92
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Kupiłam czarny tusz do kresek Virtual ale w kałamarzu... Nie wiem czy sobie poradzę, ręce mi drżą a końcówka jest krótka i twarda. Wolę z długim pędzelkiem.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 12:59   #93
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kupiłam czarny tusz do kresek Virtual ale w kałamarzu... Nie wiem czy sobie poradzę, ręce mi drżą a końcówka jest krótka i twarda. Wolę z długim pędzelkiem.
Susanno - on występuje też w wersji w pędzelku. Opakowania są identyczne - Twój się nazywa Deep Liner, a ten z pędzelkiem Eye Liner. Moim zdaniem pędzelek jest wygodniejszy, a kreska wychodzi precyzyjna i cienka.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 13:23   #94
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Susanno - on występuje też w wersji w pędzelku. Opakowania są identyczne - Twój się nazywa Deep Liner, a ten z pędzelkiem Eye Liner. Moim zdaniem pędzelek jest wygodniejszy, a kreska wychodzi precyzyjna i cienka.
Niestety teraz mieli tylko te w kałamarzu a zależało mi na czarnym szkoda. Mam brąz Virtual z brokatem w pędzelku i maluje się super. Jutro będę ćwiczyć, bylebym nie wyglądała jak zmora
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 13:25   #95
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Niestety teraz mieli tylko te w kałamarzu a zależało mi na czarnym szkoda. Mam brąz Virtual z brokatem w pędzelku i maluje się super. Jutro będę ćwiczyć, bylebym nie wyglądała jak zmora
Bardzo lubię te Virtuale kolorowe. Mam: taki ciemny ze złotym pyłem, złoty, fiolet, zielony (teraz nie do kupienia już) i turkus. Kocham je, te żarówiaste bardziej latem, ale i tak uwielbiam i te pędzelki sa super!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 15:43   #96
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Bardzo lubię te Virtuale kolorowe. Mam: taki ciemny ze złotym pyłem, złoty, fiolet, zielony (teraz nie do kupienia już) i turkus. Kocham je, te żarówiaste bardziej latem, ale i tak uwielbiam i te pędzelki sa super!
dokładnie! A jakie trwałe! Na cień i bazę i cały dzień z głowy. Tylko czasem gdzieś tam brokat upadnie ale pojedyncze sztuki.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 16:07   #97
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
To własnie mialam na mysli. Cos to jednak znaczy jesli firma umieszcza link na swoich stronach. Wazne, ze maja kompletna oferte, akcje promocyjne itp. Wiecie co, ja w sumie nie lubie, kiedy w sklepie int. jest tylko jedna marka. Bo tak to zawsze nazbieram do darmowej przesylki, a z samej kolorowki to jednak nie...
Mnie do Inermisu przekonywać nie musisz, bo robię tam zakupy minimum raz-dwa razy w miesiącu i nad zaletami tego sklepu rozpisywałam się nie raz po prostu podkreśliłam różnicę między sklepem firmowym a... cóż, bardzo dobrze zaopatrzonym, prowadzonym i aktualizowanym sklepem kosmetycznym
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 17:03   #98
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

W moich zbiorach posiadam jedynie 2 cienie Joko ( Virtual ) , ale coś czuję, że puder też będzie mój ;-) A mam w mieście drogerię, w której jest cały asortyment JOKO i najnowsze linie.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 18:19   #99
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

u mnei w drogerii pojawiła się dziś seria choclate z niecierpliwością czekałąm aż panie wypakują wszystko z kartonów Błyszczyki są bardzo fajne i ten zapach, ale wydaje mi się, że dla mnie za ciemne (mam ajsną cerę i blond włosy).
Za to skusiłam się na puderek Myślałam, że kupię odcień jasniejszy...ale jest on bardzo jasniutki i praktycznie niewidoczny na skórze. Wybrałam odcień ciemniejszy, akurat kończy mi się Glam Bronze i szukałam czegoś delikatnego. Większośc pudrów modelujących ma ceglasty kolor. Ten nie ale i tak jeszcze kusi mnie jeden z Sephory
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 18:24   #100
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

dziewczyny, jeśli któraś z Was wie, gdzie w Szczecinie mogę kupić kosmetyki Joko seria Chocolate to bardzo proszę o namiary

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 18:30   #101
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mnie do Inermisu przekonywać nie musisz, bo robię tam zakupy minimum raz-dwa razy w miesiącu i nad zaletami tego sklepu rozpisywałam się nie raz po prostu podkreśliłam różnicę między sklepem firmowym a... cóż, bardzo dobrze zaopatrzonym, prowadzonym i aktualizowanym sklepem kosmetycznym
Wychodzi na to, ze obie jesteśmy klientakmi (dość jak widzę zadowolonymi) tego samego sklepu
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 21:55   #102
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

ja tez mam puderek chocolate rozjasniajacy, nie moge sie nim nacieszyc - takie cudenko drugie opakowanie nie otwierane dla mojej szwagierki pod choinke, mam nadzieje, ze bedzie jej sie podobal.
kupowalam na stoisku w Arkadii, puderek po 33zl, blyszczykow brak, zostaly tylko te najciemniejsze

a ciekawa jestem tej wersji pudru brazujacej, sliczny kolorek, ale wydaje mi sie ze za ciemny jednak dla bladzioszka

i dziwie sie, ze omijalam to stoisko zawsze wielkim łukiem...
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 10:20   #103
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Yasmin Pokaż wiadomość
ja tez mam puderek chocolate rozjasniajacy, nie moge sie nim nacieszyc - takie cudenko drugie opakowanie nie otwierane dla mojej szwagierki pod choinke, mam nadzieje, ze bedzie jej sie podobal.
kupowalam na stoisku w Arkadii, puderek po 33zl, blyszczykow brak, zostaly tylko te najciemniejsze

a ciekawa jestem tej wersji pudru brazujacej, sliczny kolorek, ale wydaje mi sie ze za ciemny jednak dla bladzioszka

i dziwie sie, ze omijalam to stoisko zawsze wielkim łukiem...
Napisz prosze czy ten puderek jest choć odrobine kryjący?
Nie mam większych problemów z cerą, ale zalezy mi na wyrównaniu jej kolorytu...
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 12:43   #104
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Yasmin Pokaż wiadomość
ja tez mam puderek chocolate rozjasniajacy, nie moge sie nim nacieszyc - takie cudenko drugie opakowanie nie otwierane dla mojej szwagierki pod choinke, mam nadzieje, ze bedzie jej sie podobal.
kupowalam na stoisku w Arkadii, puderek po 33zl, blyszczykow brak, zostaly tylko te najciemniejsze

a ciekawa jestem tej wersji pudru brazujacej, sliczny kolorek, ale wydaje mi sie ze za ciemny jednak dla bladzioszka

i dziwie sie, ze omijalam to stoisko zawsze wielkim łukiem...
Kurcze mogłam bratowej kupić na prezent ten puder Chocolate odcień ciemniejszy bo ma śniadą cerę. Szkoda że na to nie wpadłam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:02   #105
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Napisz prosze czy ten puderek jest choć odrobine kryjący?
Nie mam większych problemów z cerą, ale zalezy mi na wyrównaniu jej kolorytu...
Oj nie jest kryjacy, niee. Wiesz wg mnie nie nadaje sie na cala buzie, to jest puderek rozswietlajacy i ja go uzywam na kosci policzkowe.
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:31   #106
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Yasmin Pokaż wiadomość
Oj nie jest kryjacy, niee. Wiesz wg mnie nie nadaje sie na cala buzie, to jest puderek rozswietlajacy i ja go uzywam na kosci policzkowe.
Dzięki za odpowiedź
w takim razie poszukam czegoś innego
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 17:00   #107
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kurcze mogłam bratowej kupić na prezent ten puder Chocolate odcień ciemniejszy bo ma śniadą cerę. Szkoda że na to nie wpadłam
Ja żałuję, że dopiero teraz, kiedy moje świąteczne życzenia leżą już pod choinką, zauważyłam puder czekoladowy. Ale nic to, sama se kupię
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 18:06   #108
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A ja właśnie kupiłam Chocolatkę - puder ten ciemniejszy 807. I faktycznie jest super. W świetle dziennym nie świeci sie tylko delikatnie odbija światło, przez co cera wydaję się świeża. w sztucznym ślwetle nabiera
właściwego połysku, ale bez efektu wyświeconej bombki . no i jest strasznie miły w dotyku. A cena u mnie 21,90 a cienie widziałam za 18,90.

PS. Wesołych Świąt życzę Wszyskim Wizażankom.
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 18:23   #109
luxoria
Raczkowanie
 
Avatar luxoria
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 48
GG do luxoria
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Oj, dziewczyny, mnie też kusicie . Juz wiem w co zainwestuje czesc pieniedzy od Mikołaja
Chyba zloze zamówienie w tej drogerii internetowej Inermis, bo na terenie Torunia dowoza sami i maja kilka(nascie) innych interesujacych mnie kosmetykow (ukrycior, agnieska-> dzieki za link do fajnej drogerii, nie znalam jej wczesniej)
Mam zamiar zamowic:
- róż do policzków Satin, nr 771 i mam nadzieje ze to bedzie jasny,przybrudzony roz, tak przynajniej wyglada na moim monitorze A moze ktos posiada i moze mnie oswiecic co do rzeczywistego koloru?
- puder sypki Joko Virtual - tu mam problem z odcieniem - jaki bedzie dobry dla bladolicej o chlodniej karnacji (lato)?tu wrzucam link z paleta kolorow:link
Mysle nad: 021- jasny bez, albo 025 - transparentny - tylko ten "transparentny" jakiś taki zółty jest
- pomadke joko tez pewnie zamowie, ale jeszcze nie wiem ktora
- zastanawiam sie tez nad tuszem Maximum Volume...
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
(...)
Ja używam tuszu Golden Beauty Maximum Volume, to już drugie opakowanie i jestem bardzo zadowolona.
ukrycior, a mozesz go porównać do mybelline vollume express? daje mocniejszy efekt?mam z natury cienkie i krótkie rzęsy. Mybelline daje calkiem niezly efekt ale moglby by byc jeszcze lepszy

No, troche tego wyjdzie +jeszcze inne kosmetyki Ale to dopiero po Swietach, wiec nie tak szybko zdam relacje...
__________________
***
"...It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again..."

luxoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 20:28   #110
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez luxoria Pokaż wiadomość
Oj, dziewczyny, mnie też kusicie . Juz wiem w co zainwestuje czesc pieniedzy od Mikołaja
Chyba zloze zamówienie w tej drogerii internetowej Inermis, bo na terenie Torunia dowoza sami i maja kilka(nascie) innych interesujacych mnie kosmetykow (ukrycior, agnieska-> dzieki za link do fajnej drogerii, nie znalam jej wczesniej)
Mam zamiar zamowic:
- róż do policzków Satin, nr 771 i mam nadzieje ze to bedzie jasny,przybrudzony roz, tak przynajniej wyglada na moim monitorze A moze ktos posiada i moze mnie oswiecic co do rzeczywistego koloru?
- puder sypki Joko Virtual - tu mam problem z odcieniem - jaki bedzie dobry dla bladolicej o chlodniej karnacji (lato)?tu wrzucam link z paleta kolorow:link
Mysle nad: 021- jasny bez, albo 025 - transparentny - tylko ten "transparentny" jakiś taki zółty jest
- pomadke joko tez pewnie zamowie, ale jeszcze nie wiem ktora
- zastanawiam sie tez nad tuszem Maximum Volume...

ukrycior, a mozesz go porównać do mybelline vollume express? daje mocniejszy efekt?mam z natury cienkie i krótkie rzęsy. Mybelline daje calkiem niezly efekt ale moglby by byc jeszcze lepszy

No, troche tego wyjdzie +jeszcze inne kosmetyki Ale to dopiero po Swietach, wiec nie tak szybko zdam relacje...
Witam Toruniankę, ja właśnie znam ten sklep dlatego, że również nieprzyzwoicie korzystam z paczek do domu
Jeśli chodzi o róż Satin to 771 jest jasnem przybrudzonym różem, ale bardzo atrakcyjny kolor to także 776. Jest ciemniejszy od 771 ale też mile przybrudzony ciemny róż. Niestety monitorki czasem przekłamują. Róże Satin są delikatnie rozświetlające, bardzo ładne, tylko mają pędzle do niczego, ale ja i tak używam swojego, więc to dla mnie nie problem.

Jesli chodzi o pudry Virtual to jest to nowa wersja starego pudru sypkiego Joko. Jeśli chodzi o ten stary to 21 się u mnie nie sprawdził, był dla mnie za ciemny, dlatego właśnie, ze koloryzował. Ale nie wiem jaką masz cerę... ja mam porcelankę i z tych starych odpowiadał mi transparentny. Nowy jest o tyle nowy, że ma nowe opakowanie i podobno jest drobniejszy, wiec na pewno fajniejszy... też się do niego przymierzam.

Jeśli zaś chodzi o tusz to nie mam porównania do Maybelline niestety. W zasadzie mam słabe porównanie, bo ja kocham tusz Volume Glamour Bourjous i w tej chwili używam go własnie na zmianę z Max. Volume. Volume daje pogrubienie po pierwszej warstwie, a delikatne przedłużenie z wywinięciem po drugiej. Mam wrażenie, ze Max. Volume dokładnie robi odwrotnie - pierwsza warstwa to podkreślenie całej rzęsy, a druga objętość.

Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Wszystkie dziewczyny pozdrawiam już bardzo świątecznie!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 20:35   #111
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
A ja właśnie kupiłam Chocolatkę - puder ten ciemniejszy 807. I faktycznie jest super. W świetle dziennym nie świeci sie tylko delikatnie odbija światło, przez co cera wydaję się świeża. w sztucznym ślwetle nabiera
właściwego połysku, ale bez efektu wyświeconej bombki . no i jest strasznie miły w dotyku. A cena u mnie 21,90 a cienie widziałam za 18,90.

PS. Wesołych Świąt życzę Wszyskim Wizażankom.
O kurcze jakie ceny!! Szok
Zazdroszczę
Ja jeszcze wesołych Świąt nie życzę bo jutro będę w pracy to pewnie popiszę na forum

[EDIT]
No więc siedzę sobie w pracy ale totalnie nic się nie dzieje. Szef też jeszcze nie dojechał. Chyba pójdę do domu
Tak więc drogie Wizażanki - Wesołych, Pogodnych, Rodzinnych i Radosnych Świąt !!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2007-12-24 o 07:32
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 13:43   #112
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja tez bardzo lubie kosmetyki firmy joko i nie mam u siebie (w sumie małym miescie) problemów z ich kupnem! Mam nawet całe stoisko firmowe w galerii...ale ceny tam sa sporo wyższe niz w sklepach kosmetycznych!

Ostatnio kupiłam cień z serii winter glomour-taki fajny ciepły brąz ze srebrnymi drobinkami i eyeliner z serii GOLDEN-chciałam ten z virtual, ale pani mi doradziła ten-podobno super Jeszcze nie używałam, ale wygląda pieknie Podobno tusz z tej serii pogrubiający też jest świetny-cena ok. 20 zł, a za eyeliner tez zapłaciła 20. Widziałam tez serię chocolate (na tym stoisku) o której tak tu duzo piszecie ale jakos mnie nie skusiła, bo ceny wysokie...a przed świętami w portfelu pustki:P

Z joko miałam tez kiedyś puder sypki-ale nie zachwycił mnie niczym szczególnym (może jedynie ceną-10 zł) i podkład INVISIBLE czy jakoś tak...on był bardzo fajny-dobrałam sobie idealny kolorek i konsystencje miał fajna-taką silikonową, nie krył może rewelacyjnie ale naprawde miło go wspominam i na pewno kiedys jeszcze kupie cena ok 10 zł (a nawet mniej chyba...)
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011

Edytowane przez Ani@1987
Czas edycji: 2007-12-24 o 22:01
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 21:31   #113
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ajjj kusicie. Chyba kupie ten rozświetlający Przyda się na sylwka, półmetek i 18
Tylko lepiej wybrać jasniejszy czy ciemniejszy?
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 21:37   #114
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A ja wczoraj tak jak chciałam jako jeden z prezentów dostałam błyszczyk Chocolate i narazie jestem bardzo zadowolona
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 23:44   #115
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja tez mam ochotę na puderki czekoladowe
póki co miałam tylko liner brokatowy Virtual- niezły i cienie z serduszkiem- okropieństwo sypiące największym brokatem jaki w życiu widziałam :/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:22   #116
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez nANcY:* Pokaż wiadomość
Ajjj kusicie. Chyba kupie ten rozświetlający Przyda się na sylwka, półmetek i 18
Tylko lepiej wybrać jasniejszy czy ciemniejszy?
jaśniejszy prawie nie daje prawie koloru tylko delikatny połysk, a ciemniejszy dodatkowo delikatnie brązuje według mnie, więc zależy na jakim efekcie Ci zależy

ja nabyłam puder czekoladowy - ten jaśniejszy i błyszczyk z drobinkami kolor 201

oba kosmetyki ślicznie pachną a błyszczyk fajnie smakuje i co najważniejsze dla mnie - nie zbiera się w brzydką białą kreskę na wargach!!!

zobaczymy jak się będzie sprawował później, ale jak na razie jestem zadowolona
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 16:43   #117
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
oba kosmetyki ślicznie pachną a błyszczyk fajnie smakuje i co najważniejsze dla mnie - nie zbiera się w brzydką białą kreskę na wargach!!!
także mnie to zachwyca nie znoszę błyszczyków które robią białe krechy na ustach a to bardzo często robię te z wyższej półki
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 17:48   #118
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Właśnie siedzę i zastanawiam się nad zakupem pudru brązującego chocolate Na zdjęciu wygląda bosko Jak dobrze że ich stoisko jest niedaleko od mojego domu
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:18   #119
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja skusiłam się na czekoladę i jestem z niej bardzo zadowolona Zapłaciłam 34zł, choć byłam w 3 drogeriach – i w jednej cena mnie powaliła - 48 zł
Załączam fotki z efektem na policzku oraz samej czekoladki z lampą i bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg efekt.JPG (5,3 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg decu1 237-600.jpg (39,7 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg decu1 238-600.jpg (47,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg decu1 245-600.jpg (51,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg decu1 248-600.jpg (57,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg decu1 232-600.jpg (75,3 KB, 94 załadowań)
chise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:59   #120
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Ja skusiłam się na czekoladę i jestem z niej bardzo zadowolona Zapłaciłam 34zł, choć byłam w 3 drogeriach – i w jednej cena mnie powaliła - 48 zł
Załączam fotki z efektem na policzku oraz samej czekoladki z lampą i bez

No to zdecydowałam się - MUSZĘ GO MIEĆ
No niezłe zróżnicowanie cenowe ja mam nadzieję że będą go miała za ok 30 zł bo mam blisko siebie ich stoisko firmowe

chise masz ten jaśniejszy prawda A ciemnejsze widziałaś? Bo mnie zależy jeszcze na tym żeby był troszę brązujący a nie tylko rozświetlający
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.