PIERWSZY RAZ__wiek - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: PIERWSZY RAZ________Wiek
poniżej 16 304 9,82%
16-17 927 29,95%
18-19 902 29,14%
powyżej 19 962 31,08%
Głosujący: 3095. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 20:12   #301
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: w jakim wieku straciłyście dziewctwo ???

Cytat:
Napisane przez jennuś Pokaż wiadomość
dwie wypowiedzi rownolatek a jaka przepaść emocjonalna co się dzieje z niektorymi osobami ?
Po prostu, różni są ludzie i różne podejścia Dobrej nocy
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:38   #302
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: w jakim wieku straciłyście dziewctwo ???

ja mialam 17 lat i stracilam dziwictwo z moim obenym juz mezem....po roku chodzenia
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:48   #303
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: w jakim wieku straciłyście dziewctwo ???

Cytat:
Napisane przez Darin Pokaż wiadomość
Było już milion watków na ten temat , a przynajmniej kilka...
były ich tysiące.. a nawet setki przepraszam musiałam, fajnie to po prostu napisałaś

a co do pytania autorki... to już dziewczyny skomentowały to jak należy
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 23:13   #304
MacieJ_)
Raczkowanie
 
Avatar MacieJ_)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko :)
Wiadomości: 349
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Dokladnie 3 godziny przed 18tymi urodzinami
__________________
Look all around, there’s nothing but blue skies....
MacieJ_) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:28   #305
sava86
Raczkowanie
 
Avatar sava86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 135
GG do sava86
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Ojjj... ta sonda mi sie nie podoba... obawiam się że z czasem bedzie coraz więcej pierwszej odpowiedzi...
(Niby nie moja sprawa ale moja opinia i mój "wkręt" wiec zostawmy to bez komentarza)
sava86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:30   #306
sava86
Raczkowanie
 
Avatar sava86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 135
GG do sava86
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez MacieJ_) Pokaż wiadomość
Dokladnie 3 godziny przed 18tymi urodzinami
Ooo to bardzo miłe urodzinki Hi hi gratuluje
sava86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:37   #307
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

nawet dokladnie nie pamietam kiedy to bylo chyba jakos tak:16 lat mialam on 19 to byl pierwszy raz dla obojga.Nie przywiazuje do tego uwagi bo Teraz jestesmy malzenstwem
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 20:25   #308
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
nawet dokladnie nie pamietam kiedy to bylo chyba jakos tak:16 lat mialam on 19 to byl pierwszy raz dla obojga.Nie przywiazuje do tego uwagi bo Teraz jestesmy malzenstwem
Fajnie Wam się ułożyło, to dobra sytuacja, gdy pierwszy partner zostaje tym jedynym. Gratuluję i pozdrawiam
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 23:11   #309
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Ja miałam swój pierwszy raz dość wcześnie (wiek<16), wolę nie pisać dokładnie wieku, jednak miałam wtedy pojęcie o seksie i itp. sprawach w jednym palcu- nie zabierałam sie do niego jako nic niewiedząca nastolatka, ale młoda osoba która psychicznie już dojrzała to tego.

To nie był mój obecny TZ, który jako pierwszy potrafił mnie zaspokoić seksualnie, z nim pierwszy raz doznałam orgazmu, moze dlatego że jesteśmy ze sobą długo, a na początku każdej znajomości jednak jest w seksie więcej stresu niż przyjemności.
Jesteśmy razem już 7 lat a on ciągle patrzy na mnie tym swoim pożądliwym wzrokiem jakby pierwszy raz mnie widział
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 07:55   #310
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja miałam swój pierwszy raz dość wcześnie (wiek<16), wolę nie pisać dokładnie wieku, jednak miałam wtedy pojęcie o seksie i itp. sprawach w jednym palcu- nie zabierałam sie do niego jako nic niewiedząca nastolatka, ale młoda osoba która psychicznie już dojrzała to tego.
Wybacz, SiSleyS, ale trudno mi uwierzyć w to, że dziewczyna w wieku <16 (15? 14?) była psychicznie (i fizycznie...) dojrzała do seksu. No, ale to już osobista sprawa każdej z nas. Pozdrawiam
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 09:50   #311
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Wybacz, SiSleyS, ale trudno mi uwierzyć w to, że dziewczyna w wieku <16 (15? 14?) była psychicznie (i fizycznie...) dojrzała do seksu. No, ale to już osobista sprawa każdej z nas. Pozdrawiam
fizycznie byla dojrzala z pewnoscia (ja sie od 14-15 roku zycia fizycznie nie zmienilam w ogole). psychicznie... moze... kazdy nabywa pewna dojrzalosc do pewnych rzeczy w swoim indywidualnym tempie.
z reszta co to znaczy byc gotowym psychicznie? jakim trzeba byc zeby byc gotowym psychicznie?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 14:46   #312
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Wybacz, SiSleyS, ale trudno mi uwierzyć w to, że dziewczyna w wieku <16 (15? 14?) była psychicznie (i fizycznie...) dojrzała do seksu. No, ale to już osobista sprawa każdej z nas. Pozdrawiam
No właśnie, każda z nas jest inna.
Nie musisz wierzyć, nie mam zamiaru nikogo przekonywać...
Najważniejsze dla mnie jest, że tego kroku dzisiaj nie żałuję.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
fizycznie byla dojrzala z pewnoscia (ja sie od 14-15 roku zycia fizycznie nie zmienilam w ogole). psychicznie... moze... kazdy nabywa pewna dojrzalosc do pewnych rzeczy w swoim indywidualnym tempie.
z reszta co to znaczy byc gotowym psychicznie? jakim trzeba byc zeby byc gotowym psychicznie?
Dla mnie gotowość psychiczna znaczy, że byłam świadoma swego wyboru, chciałam sama rozpocząć współżycie (nikt na mnie nie naciskał), wiedziałam jakie są konsekwencje i miałam pojęcie na temat antykoncepcji oraz innych rzeczy związanych ze współżyciem (czyli nie zastanawiałam się np.: gdzie po stosunku bez prezerwatywy 'gubi' sie sperma- był taki wątek na wizażu).
Jednym słowem- wiedziałam co robię

Nie rozumiem też dlaczego zwraca się uwagę w mojej wypowiedzi na stwierdzenie 'gotowa psychicznie'- myślę, że ta gotowość (oprócz fizycznej) jest także ważna!
Czyż nie?

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-02-28 o 17:02 Powód: dopisek
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:43   #313
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Pierwszy raz jeszcze przede mną,jestem dziewicą i wcale się tego nie wstydzę,po mimo tego,że juz mam prawie 18 wiosenek
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:46   #314
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez Różyczka_89 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz jeszcze przede mną,jestem dziewicą i wcale się tego nie wstydzę,po mimo tego,że juz mam prawie 18 wiosenek
I też nie masz się czego wstydzić
Nie ma nic gorszego niż czuć presję otoczenia.

Życzę Ci by Twój pierwszy raz był jak najbardziej udany
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 21:22   #315
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Dzięki Słonko Też jestem jak najbardziej dobrej myśli,że mój PIERWSZY raz będzie CUDOWNY ..choć przyznam,że czytając forum jak 14latki mają już za sobą pierwszy raz to aż mnie to przeraża i chwilowo zawstydza i chwilami myślę,czy ja jestem jakas zacofana czy one może ZA dojrzałe jak na swój wiek
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 22:11   #316
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez Różyczka_89 Pokaż wiadomość
czytając forum jak 14latki mają już za sobą pierwszy raz to aż mnie to przeraża i chwilowo zawstydza i chwilami myślę,czy ja jestem jakas zacofana czy one może ZA dojrzałe jak na swój wiek
Nie, wszystko jest z Tobą w porządku, no gdybyś miała ponad 30lat to może wtedy trzebaby się zacząć martwić
Ja sama bardzo wcześnie zaczęłam, może nie byłam za dojrzała, ale na pewno dojrzała to współżycia Zawstydzeni powinni być Ci którzy na siłę próbują pozbyć się dziewictwa!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 22:17   #317
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie, wszystko jest z Tobą w porządku, no gdybyś miała ponad 30lat to może wtedy trzebaby się zacząć martwić
Ja sama bardzo wcześnie zaczęłam, może nie byłam za dojrzała, ale na pewno dojrzała to współżycia Zawstydzeni powinni być Ci którzy na siłę próbują pozbyć się dziewictwa!
Dokładnie Sis..Zawstydzeni powinni być Ci,ktorzy na siłe chcą się pozbyć dziewictwa..a co do 30 letnich dziewic i tych po 30 to zastanawiałabym się czy tam na dole im czasem ta dziura nie zarosła :P hihi
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 22:52   #318
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dla mnie gotowość psychiczna znaczy, że byłam świadoma swego wyboru, chciałam sama rozpocząć współżycie (nikt na mnie nie naciskał), wiedziałam jakie są konsekwencje i miałam pojęcie na temat antykoncepcji oraz innych rzeczy związanych ze współżyciem (czyli nie zastanawiałam się np.: gdzie po stosunku bez prezerwatywy 'gubi' sie sperma- był taki wątek na wizażu).
Jednym słowem- wiedziałam co robię
tez w wieku 15-16 lat bylam swiadoma swego wyboru, sama chcialam rozpoczac wspolzycie (bylam z TŻem od ponad roku, teraz juz jestesmy razem prawie 6 lat), wiedzialam o konsekwencjach (dlatego odpowiednio sie zabezpieczylam), mialam pojecie o antykoncepcji i innych rzeczach zwiazanych ze wspolzyciem. wiedzialam co robie. i nie zaluje. mialam ta sama wiedze i dojrzalosc, ktora mam teraz. teraz mi tylko przybylo doswiadczenia.

a wiec bylam zarowno dojrzala fizycznie jak i psychicznie. Ludowa czy czegos wiecej trzeba?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 00:09   #319
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
tez w wieku 15-16 lat bylam swiadoma swego wyboru, sama chcialam rozpoczac wspolzycie (bylam z TŻem od ponad roku, teraz juz jestesmy razem prawie 6 lat), wiedzialam o konsekwencjach (dlatego odpowiednio sie zabezpieczylam), mialam pojecie o antykoncepcji i innych rzeczach zwiazanych ze wspolzyciem. wiedzialam co robie. i nie zaluje. mialam ta sama wiedze i dojrzalosc, ktora mam teraz. teraz mi tylko przybylo doswiadczenia.

a wiec bylam zarowno dojrzala fizycznie jak i psychicznie. Ludowa czy czegos wiecej trzeba?
To chyba wszystko jasne

Rozumiem, że się zgadzamy w tej kwestii?
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 07:58   #320
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Rozumiem, że się zgadzamy w tej kwestii?
oczywiscie
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 11:50   #321
nefertiti
Raczkowanie
 
Avatar nefertiti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 50
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Ja miałam aż prawie 22 lata! A mój kochany prawie 24! A nasz ślub za 3 miesiące i 2 tygonie
nefertiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 12:34   #322
malgoskalato
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z mojego komputera :P
Wiadomości: 96
GG do malgoskalato
Wink Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Miałam 16, ale partner nie ten.
__________________


malgoskalato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 13:02   #323
gofimi
Raczkowanie
 
Avatar gofimi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 232
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Miałam 16 lat. To mój obecny TŻ. Staż małżeństwa 11 lat. I wiecie to mój pierwszy i ostatni facet. Czasami zastanawiam się czy jeszcze takie coś istnieje. A może jestem jakaś niedzisiejsza?
gofimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 17:09   #324
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
tez w wieku 15-16 lat bylam swiadoma swego wyboru, sama chcialam rozpoczac wspolzycie (bylam z TŻem od ponad roku, teraz juz jestesmy razem prawie 6 lat), wiedzialam o konsekwencjach (dlatego odpowiednio sie zabezpieczylam), mialam pojecie o antykoncepcji i innych rzeczach zwiazanych ze wspolzyciem. wiedzialam co robie. i nie zaluje. mialam ta sama wiedze i dojrzalosc, ktora mam teraz. teraz mi tylko przybylo doswiadczenia.

a wiec bylam zarowno dojrzala fizycznie jak i psychicznie. Ludowa czy czegos wiecej trzeba?
Przepraszam, że dopiero teraz Ci odpisuję, przez jakiś czas przestałam śledzić ten wątek

Widzisz, Lain, w Twoim przypadku wszystko było pięknie i ładnie, byłaś świadoma, a tamten chłopak jest teraz Twoim TŻ. Happy end. Ale nie zawsze tak jest, powiedziałabym, że rzadko, choć oczywiście nie mam żadnych badań i statystyk na ten temat Po prostu patrząc na emocjonalną dojrzałość i świadomość w sprawach seksu u większości moich równolatek jestem takiego zdania, jak przedstawiłam powyżej. Ja sama, choć uważam się za dosyć dojrzałą i zdecydowanie dobrze poinformowaną nie zamierzam zbyt wcześnie rozpoczynać współżycia (i nie chodzi tu o ideę dziewictwa do ślubu, bynajmniej).

Pozdrawiam
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 17:34   #325
malgoskalato
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z mojego komputera :P
Wiadomości: 96
GG do malgoskalato
Wink Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Przepraszam, że dopiero teraz Ci odpisuję, przez jakiś czas przestałam śledzić ten wątek

Widzisz, Lain, w Twoim przypadku wszystko było pięknie i ładnie, byłaś świadoma, a tamten chłopak jest teraz Twoim TŻ. Happy end. Ale nie zawsze tak jest, powiedziałabym, że rzadko, choć oczywiście nie mam żadnych badań i statystyk na ten temat Po prostu patrząc na emocjonalną dojrzałość i świadomość w sprawach seksu u większości moich równolatek jestem takiego zdania, jak przedstawiłam powyżej. Ja sama, choć uważam się za dosyć dojrzałą i zdecydowanie dobrze poinformowaną nie zamierzam zbyt wcześnie rozpoczynać współżycia (i nie chodzi tu o ideę dziewictwa do ślubu, bynajmniej).

Pozdrawiam
HMM... NO WIESZ, MOGĘ WIERZYC, ZE JESTEŚ DOBRZE POINFORMOWANA, DOJRZAŁA, I TAKIE TAM ALE TY NIGDY NIE BĘDZIESZ TAK BARDZO POINFORMOWANA I DOJRZAŁA, DOPÓKI TEGO NIE ZROBISZ. TAK JEST ZAWSZE. JAK SŁYSZĘ, ZE DZIEWCZYNA MÓWI, ZE ZNA BARDZO DOŻO TEORII NA 'TEN' TEMAT, POTEM IDZIE Z CHŁOPAKIEM DO ŁÓżKA TO SIE OKAZUJE, ZE WIEDZIAŁA O TYM TYLE, CO ASTRONAUTA O MRÓWKOJADACH. SORRY, ...
__________________


malgoskalato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 17:40   #326
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez malgoskalato Pokaż wiadomość
HMM... NO WIESZ, MOGĘ WIERZYC, ZE JESTEŚ DOBRZE POINFORMOWANA, DOJRZAŁA, I TAKIE TAM ALE TY NIGDY NIE BĘDZIESZ TAK BARDZO POINFORMOWANA I DOJRZAŁA, DOPÓKI TEGO NIE ZROBISZ. TAK JEST ZAWSZE. JAK SŁYSZĘ, ZE DZIEWCZYNA MÓWI, ZE ZNA BARDZO DOŻO TEORII NA 'TEN' TEMAT, POTEM IDZIE Z CHŁOPAKIEM DO ŁÓżKA TO SIE OKAZUJE, ZE WIEDZIAŁA O TYM TYLE, CO ASTRONAUTA O MRÓWKOJADACH. SORRY, ...
Wiem przecież, że wiedza teoretyczna nie może równać się z praktyką. Spokojnie, do wszystkiego dojdziemy
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 18:20   #327
malgoskalato
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z mojego komputera :P
Wiadomości: 96
GG do malgoskalato
Wink Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Wiem przecież, że wiedza teoretyczna nie może równać się z praktyką. Spokojnie, do wszystkiego dojdziemy
__________________


malgoskalato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 18:59   #328
martyna776
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 4
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

A ja swój pierwszy raz przeżyłam jak miałam ponad 17lat, a mój chłopak 23 Jesteśmy ze soba już ponad 3lata i prawdopodoobnie bedziemy nadal
martyna776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 22:13   #329
paoolaa
Przyczajenie
 
Avatar paoolaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 7
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

Ja mialam 20 lat a moj TŻ 22, jestesmy razem do dzis
paoolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:20   #330
samanta77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: PIERWSZY RAZ_____wiek

ja miałam 18 lat i do dziś jestem ze swoim partnerem i myślimy o ślubie
samanta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.