Zmiana tabletek - zbiorczy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 23:20   #181
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Thumbs down Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Dziewczyny chcialam sie dowiedziec od was czy to za sprawa tabletek jest tak ze mna zle?? od ponad dwoch lat biore cilest od roku mam straszna burze hormonow jesli mozna to tak nazwac wachania nastrojow gwaltone jestem bardzo ze stresowana libido zero wszystko mnie drazni moj zwiazek przez moje zachowanie prawie nie rozpadl ,czytajac watek doszlam do wniosku ze moze te choler.e tabletki to powoduja to mozliwe ze po roku tak zaczelo dzialac na moj organizm? oprocz tego zauwazylam dretwienie rak nog, zatrzymuje mi sie woda w organizmie opuchniecia <moja mam tez to ma> pajaczki na lydkach prosze o rade moze powinnam odstawic to?
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 09:02   #182
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agataq6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcialam sie dowiedziec od was czy to za sprawa tabletek jest tak ze mna zle?? od ponad dwoch lat biore cilest od roku mam straszna burze hormonow jesli mozna to tak nazwac wachania nastrojow gwaltone jestem bardzo ze stresowana libido zero wszystko mnie drazni moj zwiazek przez moje zachowanie prawie nie rozpadl ,czytajac watek doszlam do wniosku ze moze te choler.e tabletki to powoduja to mozliwe ze po roku tak zaczelo dzialac na moj organizm? oprocz tego zauwazylam dretwienie rak nog, zatrzymuje mi sie woda w organizmie opuchniecia <moja mam tez to ma> pajaczki na lydkach prosze o rade moze powinnam odstawic to?
Idź do ginekologa. Wydaje mi się, że jest to przyczyna tabletek.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 09:00   #183
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile ***Zmiana tabletek???***

Od roku gdziesz zazywam jzu tabletki YASMIN wszytko bylo oki do pewnego momentu jak w czasie 7dniowej przerwy strasznie bolały mnie nogi.A teraz to coraz bardziej sie nasila tak jak dzis boli mnie w jednej lydce tylko ale uczucie jakbym miala wieczny skurcz -napiecie miesni.Rozmawialam na ten temat zlekarka mowila ze jesli takie objawy sie nasila zmieni mi tabletki ale na jakies calkiem inne ponoc a malo popularne i zarzywa sie je inaczej maja inny skladnik czesto sa stosowane w czasie gdy kobieta karmi piersia bo sa malo szkodliwe .Slyszalyscie cos moze o tym??moz ektoras z was takie zarzywa?jakos nie mam donich przekonania
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 09:33   #184
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: ***Zmiana tabletek???***

wrzuć w wyszukiwarkę: cerazette
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 23:00   #185
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: ***Zmiana tabletek???***

Dziekuje za pomoc.

Ktoraz z was rala moze tabletki cerazette??
nie rozumiemw jaki sposo sie je zarzywa i kiedy wystepuje miesiaczka bo czytalam ze zarzywa sie opakwanie za opakowaniem
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 08:51   #186
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: ***Zmiana tabletek???***

nie ma przerwy między opakowaniami i nie ma miesiaczki (a właściwie krwawienia z odstawienia). zdarzają się plamienia, ale miesiączki nie ma.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 09:19   #187
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: ***Zmiana tabletek???***

jak to nie ma??
moze tak byc?
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 09:49   #188
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Byłam dziś u gina i przepisał mi yasminelle, przedtem przez ponad 5 lat brałam harmonet. Kończę opakowanie w tym tygodniu. Mam pytanie w związku z tym. Lekarz powiedział, że DLA BEZPIECZEŃSTWA powinnam rozpocząć branie nowych pigułek nie po 7 dniowej przerwie ale w dniu, w którym dostanę miesiączkę, czyli tak, jakbym zaczynała na nowo brać tabletki. Wszystko byłaby cacy gdyby nie to, że wyliczyłam, że jeśli przesunę sobie w ten sposób cykl, wypadnie mi miesiączka w dniu mojego ślubu, czego- jak wiadomo chce uniknąć. w związku z tym zamierzam brac yasminelle tak jak brałam do tej pory harmonet, po 7-dniowej przerwie. Wiem, że dla pewności powinnam sie dodatkowo zabezpieczać- pytatnie- jak długo? Czy 2 tyg wystarczą i czy mogę mieć w związku z tym jakieś plamienia i inne takie? Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 22:39   #189
Balbinka85
Raczkowanie
 
Avatar Balbinka85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 113
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Dziewczyny ja sie chyba powtorze ale dla pewnosci i w skrocie:

Zmiana z Yasmine na Yasminelle.Lekarz powiedział zeby wziac Yasminelle w 1 DZIEN OKRESU(w ulotce,jak wyzej ze mozna zachowac przerwe,tak JAGA?).

Ja wzielam 1 tabletke 3 dnia przerwy bo dostalam plamienia brunatnego ktore z reguly zwiastuje u mnie okres..Tylko teraz mam obawy czy owo plamienie ale jednorazowe i bardzo delikatne nie pojawiło sie 24h wczesniej(2 dnia przerwy).Bo o ile sobei przypominam bylo takie malutkie i jednorazowe na wieczor(w sensie bezbarwny normlany sluz bardzo delikatnie wpadajacy w roz,nast dnia znow bezbarwny sluz a na wieczor brunatne plamienie).

Powiedzmy ze był seks ale przerywany nie było wytrysku we mnie w cyklu z Yasminelle.Ale teraz czytajac o tych zmianach i roznych wersjach sie zamotałam.

Prosze o radę
__________________
Boje się, że pewnego dnia stracę to wszystko co nie dość kochałam. Pamiętaj i nie wahaj się kochać tego co kochać warto.

STOP Żarłoczkom
Czyli sobie

POZDRAWIAM KOCHANE WIZAŻANKI
Balbinka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:50   #190
Balbinka85
Raczkowanie
 
Avatar Balbinka85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 113
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

up up
__________________
Boje się, że pewnego dnia stracę to wszystko co nie dość kochałam. Pamiętaj i nie wahaj się kochać tego co kochać warto.

STOP Żarłoczkom
Czyli sobie

POZDRAWIAM KOCHANE WIZAŻANKI
Balbinka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:23   #191
nastolatka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 30
Exclamation yasmin na regulon.pilne!

hej, zmieniam yasmin na regulon.lekarz powiedzial mi ze mam zrobic 7 dniowa przerwe i wziac normalnie w 8 dniu regulon. w ulotce pisze zeby nastepnego dnia od skonczenia opakowania wziac "nową" tabletke. nie wiem co mam juz robic zebym byla zabezpieczona. mial ktos moze kiedys juz taka sytuacje??
skład yasminu: 3.00 mg Drospirenonum (drospirenon) i 0.03 mg Ethinylestradiolum (etynyloestradiol)
skład regulonu: 0.03 mg Ethinylestradiolum (etynyloestradiol) i 0,15 Drospirenonum (drospirenon). Bardzo prosze o odpowiedz (prawdziwą teorie w miare możliwosci)
nastolatka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 21:51   #192
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: yasmin na regulon.pilne!

wez tak jak kaze lekarz ,w ulotce takze jest napisane ze jesli wezmiesz jakakolwiek pigulek anty po 7 dniowej przerwie bedziesz zabezpieczona.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 22:05   #193
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: yasmin na regulon.pilne!

Cytat:
Napisane przez nastolatka90 Pokaż wiadomość
skład regulonu: 0.03 mg Ethinylestradiolum (etynyloestradiol) i 0,15 Drospirenonum (drospirenon). Bardzo prosze o odpowiedz (prawdziwą teorie w miare możliwosci)
raczej 0,15 mg dezogestrelum i 0,03 mg ethinylestradiolum
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 14:18   #194
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

witam dziewczyny pisałam wcześniej na forum że mam skutki uboczne po cilescie. Dziś byłam u ginekologa powiedzia łam mu, że zatrzymuje mi się woda w oraganizmie, zmiany nastrojów itp. zapytałam czy nie powinnam zrobić jakiś badań np. badania krwi. Jednak lekarz zapytał tylko czy przepisać inne czy plasterki więc zdecydowałam się na plastry mam recepte i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Moze powinnam pójść do innego lekarza?? Doddam że nie jestem systematyczna w braniu tabletek anty, a to dla mnie problem, więc myśle że plastry rozwiążą ten problem
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 14:51   #195
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Ja nie wiem co powinnam zrobić, odstawic czy zmienić. Biorę Novynette od pół roku i dopada mnie chyba jakaś depresja, myślę ze to wina tabletek bo nigdy tak nie miałam, nic mi sie niechce , stałam sie nerwowa, wszystko jest do kitu. Co powinnam zrobić. Jutro biorę ostatnia tabletkę.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 00:07   #196
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Dziewczyna ja do tej pory bralam cilest, ale nie czulam sie po nim za dobrze. Gin zapisal mi YASMIN, ale zapomnialam go zapytac jak ma wygladac przerzucenie sie z jednych tabletek na drugie. Moze ktoras z Was tez zmieniala cilest na yasmin??? Czy po skonczonym opakowaniu cilestu robie 7 dni przerwy i zaczynam nowe opakowanie yasminu???
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 08:47   #197
nastolatka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 30
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

ja dokladnie tak zmienialam. zrobilam 7 dniowa przerwe i 8 dnia wzielam yasmin wszystko bylo ok i nie mam dziudziusia teraz jednak zmieniam na tansze bo nie stac mnie na yasmin gdyz nie zarabiam chociaz mnie te tabletki sluzyly. zobaczymy jak bedzie dalej powodzenia!!
nastolatka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 15:34   #198
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nastolatka90 Pokaż wiadomość
ja dokladnie tak zmienialam. zrobilam 7 dniowa przerwe i 8 dnia wzielam yasmin wszystko bylo ok i nie mam dziudziusia teraz jednak zmieniam na tansze bo nie stac mnie na yasmin gdyz nie zarabiam chociaz mnie te tabletki sluzyly. zobaczymy jak bedzie dalej powodzenia!!
Rozumiem, ze wczesniej bralas cilest. . .? Takie przejscie z 7-dniowa przerwa z jednych tabletek do drugich zalecil ci gin? Bo slyszalam, ze przy niektorych tabletkach nie nalezy robic przerwy. . .
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 08:33   #199
nastolatka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 30
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

tak wlasnie taka zmiane zrobilam. ja tez duzo roznych rzeczy slyszalam;] tak mi zalecil gin....teraz zmieniam na regulon i niby w ulotce pisze zeby nie robic przerwy a ja zrobilam bo tak mi zalecil gin....mozesz sie zabezpieczac w czasie tej przerwy dla pewnosci.
nastolatka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 22:25   #200
miss.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 60
z novynette na regulon - od kiedy jestem zabezpieczona?

pozegnalam novynette, przywitalam regulon.

jeden lekarz powiedzial: skoncz novynette, a potem od razu regulon wez bez robienia przerwy.
drugi lekarz powiedzial: skoncz novynette, zrob 7dni przerwy, a potem regulon.

na ulotce bylo napisane, ze jesli poprzednie tabletki byly 2skladnikowe, to mam nie robic przerwy.

przerwy nie zrobilam. ALE jestem zabezpieczona juz?

slyszalam, ze po skonczeniu opakowania tabletek jest sie jeszcze zabezpieczonym przez 7dni. a mi jeszcze nie minelo 7dni po novynette.

jak myslicie? jestem zabezpieczona juz czy nie? -pytam w ten sposob, poniewaz dzis moja jedyna forma antykoncepcji byl regulon.
miss.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 22:55   #201
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: z novynette na regulon - od kiedy jestem zabezpieczona?

to zmiana na "silniejsze" pigulki, więc oba zalecone sposoby są prawidłowe w tym przypadku. jesteś zabezpieczona.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 10:11   #202
miss.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 60
Dot.: z novynette na regulon - od kiedy jestem zabezpieczona?

jesteś pewna?
miss.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:51   #203
Carolina47
Przyczajenie
 
Avatar Carolina47
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: zmiana z regulonu na novynette - prosba o pomoc PILNE!

bardzo prosze o pomoc,zmienialam ostatnio tabletki z jeanine na novynette i rowniez moja doktorka zalecila mi zrobic 7dniowa przerwe,ktora zrobilam,jednoczesnie nie zabezpieczajac sie dodatkowo przez pierwsze 7 dni brania novynettek.Czy Wy rowniez zmieniajac na slabsze robilyscie przerwy nie zabezpieczajac sie? z gory dzieki za odpowiedz.
Carolina47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 19:26   #204
Carolina47
Przyczajenie
 
Avatar Carolina47
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: z novynette na regulon - od kiedy jestem zabezpieczona?

Justy ma racje,wszystko jest w porzadku. A co jesli zmienialam z silniejszych na slabsze i zrobilam 7 dniowa przerwe,poniewaz tak zalecil mi lekarz?
__________________
('o',)
Carolina47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:52   #205
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
zmiana tabletek a omdlenia

Witam. Od 3 lat biorę tabletki antyk. przez pierwsze pół roku brałam nowinette, potem ze względu na cenę zmieniłam na rigewidon. Teraz znów od 2 miesięcy biorę nowinette. W ciągu 3 ostatnich tygodni zaczęło się ze mną dziać coś złego bardzo skacze mi ciśnienie, ale najczęsciej mam bardzo niskie tj 90/60. 4 razy zemdlałam ostatni dzisiaj i byłam nieprzytomna kilka minut. Trafiłam do lekarza zrobiłam badania moczu i krwi wszystkie są w normie. Dostałam skierowanie do neurologa i kardiologa. Dostałam też skierowanie do szpitala jeśliby znów coś się powtórzyło. Mówiłam o zmianie tabletek lekarce ale chyba to zbagatelizowała. Omdlenia już kiedyś w przeszłości mi się zdażały ale nie w takim nasileniu. Mam wątpliwości czy to z powodu tabletek? Czy mogę na wszelki wypadek zrezygnować z nich tak od razu bez konsultacji z ginekologiem? Proszę o rady czy mam tabletki odstawić i czy nagłe odstawienie po 3 latach nie będzxie mieć jakiegoś wpływu na organizm? Dzikuję
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 15:30   #206
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: zmiana tabletek a omdlenia

Odstawic mozna zawsze,wysokie cisnienie jest zdaje sie przecwiskazaniam do zazywania hormonow.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 17:13   #207
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: zmiana tabletek a omdlenia

To może być skutek uboczny, moja siostra po novynette dostała zakrzepicy móżgowej.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:45   #208
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: zmiana tabletek a omdlenia

Nie sądzę aby to było przez tabletki, ale nie zaszkodzi odstawić, jeśli jest nawet 1% szansy że to przez nie.
Sprawa dosyć poważna, tak więc odstaw, ale przyczyny szukaj także gdzie indziej.

Co do odstawienia, to nie wiem czy te konkretnie można przerwać w dowolnym momencie - powinno to być w ulotce. Np. ja brałam yasmin i tam pisało, że można przerwać w dowolnym momencie.
Jeśli się boisz to dokończ opakowanie i nie zaczynaj nowego.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:23   #209
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: z novynette na regulon - od kiedy jestem zabezpieczona?

No wlasnie ja tez zamierzam zmienic Novynette na silniejsze np.Diane i teraz jestem w trakcie 7dniowej przerwy i czy jesli wezme po tej 7dniowej przerwie te inne mocniejsze tabletki to czy jestem normalnie zabezpieczona czy lepiej poczekac tak jak przy 1 opak.w zyciu tabl.jak mi lekarz powiedzial ok 2 tyg. ?!Jak dziewczyny myslicie?
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 13:23   #210
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
bardzo prosze o pomoc!!!!

hej mam takie pytanko: zmieniam tabletki z novynette na cilest i zostala mi ostatnia tableta ze starego opakowania, ktora wezme dzisiaj. Za tydzien mam studniowke i wypada mi ze bede miala na niej okres, wiec chccialabym zaczac barc bez przerwy juz nowe opakowanie tylko nie wiem czy moge tak zrobic przy zmianie leku na inny?? czy nie wystapia zadne skutki uboczne?? bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje
pozdrawiam
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-17 10:01:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.