Wątek zdziwieniowy, cz. 51 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-19, 11:15   #3841
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja byłam w salonie. Nie na bikini, na twarz. Mam bardzo jasną karnację i bardzo ciemne włosy. Niestety tak wiele nie dało, bo wylazły nowe, dlatego muszę najpierw doprowadzić wszystkie hormony do porządku i znowu będę próbować. Ale nie było tak, że mnie nikt nie ostrzegał, endokrynolog, kosmetyczka wykonująca zabieg, wszyscy twierdzili, że u mnie to raczej na chwilę.

Jest jednak o niego lepiej, wciąż mam więcej włosów niż przeciętna kobieta, ale już mi regularna męska broda nie rośnie i z golenia się co rano przeszłam na cotygodniową pensetę, więc dla mnie zabieg bardzo się opłacał, nawet jeśli trochę włosów po wszystkim "odrosło", to zawsze mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam to samo, hirsutyzm w całej krasie. Nadal laser daje gorsze efekty niz u kobiety z normalnym poziomem hormonów ale ja przeszłam trzy pełne serie , zajęło mi to sporo czasu ,włosy sie pojawiaja po dwóch latach ale słabsze i naprawde kilka , wiec nie poddawaj się .
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 11:16   #3842
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Jaki masz laser domowy? To jest IPL? I na ile czasu efekt przy takim domowym.
Kuzynka robiła w salonie i od razu jej powiedzieli, że dobrze by było co jakiś czas przyjść na jeden przypominający zabieg. I tak chodzi co jakiś czas (chyba co roku).
ja mam jakiś pierwszy model Philipsa, używam już dobrze ponad trzy lata. i teraz to robię jak mi coś odrasta, ale rzadko się to zdarza. polecam bardzo można zapomnieć, co to depilacja.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 11:21   #3843
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
To amerykański był? Nie pamiętam już tak dokładnie czy go widziałam.
Tak, z Ryanem Goslingiem.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 11:32   #3844
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
No ja jestem tam teraz łysa
Od lat nie wyobrażam sobie inaczej
Nie mam problemów z włosami na twarzy, ale na rękach i nogach rośnie wyraźny czarny meszek. Naturalne owłosienie łonowe i w okolicy odbytu niestety bardzo bujne. No i pachy. Jak na razie wosk daje radę, ale wolałabym się tym tak nie zajmować. Zwłaszcza że poniżej szyi u mnie musi być gładko [1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;80646791]Tak, z Ryanem Goslingiem.[/QUOTE]Dzięki wielkie, przypomnę sobie!
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 12:01   #3845
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8064585 1]Tylko ze te kosmetyki to jest niska polka cenowa. Sa troche drozsze niz np. bell, bo placi sie za marke, ale jakosciowo nie sa lepsze, nie maja lepszych skladow itd.
Tinkerbell, moze nie mierz wszystkich ludzi swoja miara, nie wszystkich mlodych ludzi nie stac na kupienie takich kosmetykow i nie do wszystkich ludzi kierowane sa takie filmiki...[/QUOTE]
Cóż, wiele droższych kosmetyków nie jest lepsza jakościowo i nie ma lepszych składów, a tuszu za 200 zł nikt nie nazwie z tego powodu tanim kosmetykiem z najniższej półki cenowej.

Ciężko tutaj wprowadzić sztywne podziały na poszczególne półki cenowe. Zależy to też od samego produktu, bo trochę inaczej odbieram 90 zł za podkład, a inaczej 90 zł za błyszczyk do ust. Jeśli błyszczyk określimy mianem "tani", to w zasadzie możemy stwierdzić, że błyszczyk Diora za sto kilkanaście złotych to też tani kosmetyk, porównywalna cena z wibo. A tak to raczej nie jest.

Jeśli chodzi o youtuberki, to myślę, że Tinker mogło chodzić o dość częste zjawisko, gdy dziewczyna nagrywa filmiki, w których pokazuje tanie kosmetyki i ubrania z sieciówek, a jej odbiorczynie są na podobnym poziomie finansowym. Po jakimś czasie youtuberka zaczyna budzić zainteresowanie sponsorów, ma współprace barterowe oraz płatne i na jej kanale zaczynają przeważać produkty znacznie droższe. Jednocześnie target pozostaje ten sam, nadal kieruje swoje filmiki do nastolatek i młodych kobiet z przeciętnie sytuowanych rodzin. Wtedy zaczyna się to wszystko rozjeżdżać.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 12:48   #3846
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Dziwi mnie, że w taką pogodę (mam na myśli ten orkan) ludzie wychodzą z domów, np. z dzieckiem w wózku albo że ciężarówki mają pozwolenie na wyjazd itd. Przecież zapowiadali, że będzie ten orkan Serio coś by się stało jakby nagle ludzie jeden dzień nie poszli do pracy/szkoły/sklepu czy gdziekolwiek? Rozumiem nagłe przypadki czy praca w służbach ratujących życie, ale no kurczę reszta nie myśli czy jak?
Sorry zbulwersowałam się widząc filmik jak matka z wózkiem o mało nie została zgnieciona przez drzewo, albo jak ludzie są w środku miasta rzucani jak lalki przez wiatr.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 13:20   #3847
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A będąc w Polsce kupuję np. mydło Biały Jeleń - ktoś skomentował, że to nic nie warte, a ja je uwielbiam.
Ja również, przez dobrych 7 lat myłem twarz tylko BJ w płynie
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-19, 13:37   #3848
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 13:45   #3849
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nawet sprzedaż żywych ryb zdaje się nie szokować, także w supermarketach Ja rozumiem, że nie wszyscy ludzie będą wege, ale ta sprzedaż żywych ryb to jest mocno nie w porządku.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 13:56   #3850
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 14:09   #3851
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
To już jakoś zdążyłam ogarnąć co do pigmentu, ale dzięki. "Bikini" to może mieć różne znaczenie, ja chciałabym pełną gładkość Mam czarne włosy i oliwkową karnację, ale jak się nie będę jakiś czas opalała (na solaria nie chodzę, więc planuję zabiegi na wiosnę, tak by skóra zbladła jak najbardziej) to pewnie da radę.
Tak generalnie te zabiegi robi sie w zimie, bo po depilacji laserowej nie mozna sie opalac przez jakis czas, lepiej dluzszy niz krotszy.
W salonie do ktorego chodze, robia depilacje laserowa tyko od pazdziernika do marca/kwietnia a potem w ogole nie mozna sie na taki zabieg zapisac.
Ja depilacje laserem wielbie i polecam, bo mam w nosie teraz pamietanie o tym czy musze cos tam wydepilowac czy nie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-19, 14:12   #3852
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Po precedensowym wyroku SN, żeby nie mieć kłopotów. Ale nadal prawo jest łamane w wielu miejscach.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 14:12   #3853
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Dziwie sie sobie, bo wydrukowalam sobie cennik absolutnego minimum i znow jak frajerka dalam sie wziąć na litosc majac tym samym, caly ten cennik w d..e. A teraz mam niesmak .
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 14:15   #3854
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Tak generalnie te zabiegi robi sie w zimie, bo po depilacji laserowej nie mozna sie opalac przez jakis czas, lepiej dluzszy niz krotszy.
W salonie do ktorego chodze, robia depilacje laserowa tyko od pazdziernika do marca/kwietnia a potem w ogole nie mozna sie na taki zabieg zapisac.
Ja depilacje laserem wielbie i polecam, bo mam w nosie teraz pamietanie o tym czy musze cos tam wydepilowac czy nie.
Ale jest to (w Twoim przypadku) w miarę trwałe? Czy te zabiegi odnawiające co 2 lata trzeba robić?

Mogę nie opalać się nawet latem przez rok, byleby usunięte były wszystkie włosy (nie, że gdzieś laser nie dotrze bo np. głowica za duża) i skutek był trwały.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 14:43   #3855
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Miałam to samo, hirsutyzm w całej krasie. Nadal laser daje gorsze efekty niz u kobiety z normalnym poziomem hormonów ale ja przeszłam trzy pełne serie , zajęło mi to sporo czasu ,włosy sie pojawiaja po dwóch latach ale słabsze i naprawde kilka , wiec nie poddawaj się .
Nie zamierzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 14:48   #3856
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ale jest to (w Twoim przypadku) w miarę trwałe? Czy te zabiegi odnawiające co 2 lata trzeba robić?

Mogę nie opalać się nawet latem przez rok, byleby usunięte były wszystkie włosy (nie, że gdzieś laser nie dotrze bo np. głowica za duża) i skutek był trwały.
U mnie jeszcze w sumie nie minely dwa lata odkad skonczylam serie. Bo to po jednym razie nie ma odpowiedniego skutku trzeba isc pare razy, ile, to zalezy od tego jak na Ciebie bedzie to dzialalo, ile masz wlosow itd. A miedzy wizytami tez musza byc odpowiednie odstepy
Ale na razie mam swiety spokoj, nawet jelsi trzeba bedzie powtarzac po tych np 2 latach, to z pewnoscia nie beda te wlosy obfite i mocne.
Wybierz porzadny salon, to podstawa, jakis sprawdzony.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 15:00   #3857
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze w sumie nie minely dwa lata odkad skonczylam serie. Bo to po jednym razie nie ma odpowiedniego skutku trzeba isc pare razy, ile, to zalezy od tego jak na Ciebie bedzie to dzialalo, ile masz wlosow itd. A miedzy wizytami tez musza byc odpowiednie odstepy
Ale na razie mam swiety spokoj, nawet jelsi trzeba bedzie powtarzac po tych np 2 latach, to z pewnoscia nie beda te wlosy obfite i mocne.
Wybierz porzadny salon, to podstawa, jakis sprawdzony.
Tak właśnie zamierzam, oszczędzać na tym nie będę. Dzięki
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 15:04   #3858
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8064646 1]Ja mam jasna karnacje ze sklonnoscia do pieprzykow i niestety, podobno wtedy laser odpada...[/QUOTE]



Mam to samo. I włosy za jasne. Więc jestem kosmata
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 15:07   #3859
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość


Mam to samo. I włosy za jasne. Więc jestem kosmata
Jest jeszcze maszynka i wosk
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-19, 15:12   #3860
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Jest jeszcze maszynka i wosk
No, nie jestem *zawsze* kosmata, tylko mam ciągły... potencjał kosmatości, w przeciwieństwie do dziewczyn po laserze Pachy i nogi golę - albo używam depilatora jak mam nastrój. Okolice bikini robi pani kosmetyczka woskiem, bo ja nie mam nerwów
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 15:22   #3861
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 15:24   #3862
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
No, nie jestem *zawsze* kosmata, tylko mam ciągły... potencjał kosmatości, w przeciwieństwie do dziewczyn po laserze Pachy i nogi golę - albo używam depilatora jak mam nastrój. Okolice bikini robi pani kosmetyczka woskiem, bo ja nie mam nerwów
E, potencjał to mam też ja - i to spory Pachy, nogi i ręce, faktycznie raczej golę, strefę bikini robi kosmetyczka nie tylko dlatego, że tak supergładko, ale że dotrze wszędzie tam gdzie musiałabym się gimnastykować

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dla mnie to dewiacja a nie tradycja. Jak ktoś tu już pisał - ciekawe jak by się to odbywało gdyby ryby miały głos.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 15:39   #3863
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Mnie laser kusi, ale na razie mnie nie stać, a żadna metoda pozbywania się włosów nie odpowiada mi w 100%. Na razie golę się rzadko i udaję, że to walka z kanonami piękna
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 16:04   #3864
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
Mnie laser kusi, ale na razie mnie nie stać, a żadna metoda pozbywania się włosów nie odpowiada mi w 100%. Na razie golę się rzadko i udaję, że to walka z kanonami piękna
E tam, nie żebym coś miała przeciwko kosmatości Jeżeli ktoś lubi, to przecież nic mi do tego. Tylko że ja nie lubię, wolę być łysa, od razu jak mi zaczęły włosy rosnąć poza głową to miałam wewnętrzny imperatyw by je zgolić

Co do zdziwień: gadanie, że jak facet sobie zrobi hollywod to zniewieściałe i gejowskie. Na żywo nie słyszałam, czytałam tylko takie opinie w necie, ale i tak mną zatrzęsło.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Tak jeszcze w temacie: próbowałyście pastą cukrową kiedyś?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 16:27   #3865
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nawet sprzedaż żywych ryb zdaje się nie szokować, także w supermarketach Ja rozumiem, że nie wszyscy ludzie będą wege, ale ta sprzedaż żywych ryb to jest mocno nie w porządku.
Mi to nie wadzi ogólnie. Ale nie mogę patrzeć na te zbiorniki, w których taki karp nie może się nawet poruszyć, bo tak są zapełnione. Okropieństwo. Wiem, że to ryba i nie myśli za specjalnie, ale no nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 16:37   #3866
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mi to nie wadzi ogólnie. Ale nie mogę patrzeć na te zbiorniki, w których taki karp nie może się nawet poruszyć, bo tak są zapełnione. Okropieństwo. Wiem, że to ryba i nie myśli za specjalnie, ale no nie tak.
Ale co nie wadzi? To nie tylko zbiorniki, w których więcej ryb niż wody. Bo najczęściej żywy karp trafia potem bez wody do plastykowej torby. Cała sprzedaż żywych ryb to jest dla mnie kryminał.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 17:00   #3867
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Tak jeszcze w temacie: próbowałyście pastą cukrową kiedyś?
Jest caly wielki watek na Kosmetycznym. Ja jestem wielka fanka, w mojej opinii sprawdza sie o wiele lepiej niz wosk. Mniej boli, nie podraznia. Minus jest taki, ze jest z tym sporo zachodu, zawsze wszystko mam upackane, zajmuje tez sporo czasu. Ale ja lubie te moje depilacyjne rytualy, wlaczam serial I siedze w lazience kilka godzin
Dla mnie problemem jest tez samo zrobienie pasty, przepis prosty jak budowa cepa a jednak raz wyjdzie, raz nie wyjdzie. Dobrze, ze skladniki tanie
Kupowalam tez na Amazon gotowa w sloiczku ale jednak $16 to mi troche szkoda, tym bardziej, ze jak uda mi sie zrobic swoja to sprawdza sie o wiele lepiej.
W kazdym razie absolutnie polecam sprobowac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 17:04   #3868
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
E, potencjał to mam też ja - i to spory Pachy, nogi i ręce, faktycznie raczej golę, strefę bikini robi kosmetyczka nie tylko dlatego, że tak supergładko, ale że dotrze wszędzie tam gdzie musiałabym się gimnastykować
Przy mojej koordynacji (zerowej), depilacja tylnych okolic gorącym woskiem zakończyłaby się pewnie na pogotowiu
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 17:13   #3869
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
Jest caly wielki watek na Kosmetycznym. Ja jestem wielka fanka, w mojej opinii sprawdza sie o wiele lepiej niz wosk. Mniej boli, nie podraznia. Minus jest taki, ze jest z tym sporo zachodu, zawsze wszystko mam upackane, zajmuje tez sporo czasu. Ale ja lubie te moje depilacyjne rytualy, wlaczam serial I siedze w lazience kilka godzin
Dla mnie problemem jest tez samo zrobienie pasty, przepis prosty jak budowa cepa a jednak raz wyjdzie, raz nie wyjdzie. Dobrze, ze skladniki tanie
Kupowalam tez na Amazon gotowa w sloiczku ale jednak $16 to mi troche szkoda, tym bardziej, ze jak uda mi sie zrobic swoja to sprawdza sie o wiele lepiej.
W kazdym razie absolutnie polecam sprobowac
Dzięki, spróbuję Choć wolę w salonie niż sama.
Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Przy mojej koordynacji (zerowej), depilacja tylnych okolic gorącym woskiem zakończyłaby się pewnie na pogotowiu
To nie tylko o koordynację chodzi. Nawet przy goleniu przód zrobię bez problemu, ale z kroczem i okolicą odbytu jest trudno samej (choć wygimnastykowana jestem)
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 17:24   #3870
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wątek zdziwieniowy, cz. 51

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Tak generalnie te zabiegi robi sie w zimie, bo po depilacji laserowej nie mozna sie opalac przez jakis czas, lepiej dluzszy niz krotszy.
W salonie do ktorego chodze, robia depilacje laserowa tyko od pazdziernika do marca/kwietnia a potem w ogole nie mozna sie na taki zabieg zapisac.
Ja depilacje laserem wielbie i polecam, bo mam w nosie teraz pamietanie o tym czy musze cos tam wydepilowac czy nie.
Zapewne ciężarnym i karmiącym nie wolno robić?

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
No, nie jestem *zawsze* kosmata, tylko mam ciągły... potencjał kosmatości, w przeciwieństwie do dziewczyn po laserze Pachy i nogi golę - albo używam depilatora jak mam nastrój. Okolice bikini robi pani kosmetyczka woskiem, bo ja nie mam nerwów
# Potencjał kosmatości

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-05 21:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.