Top Model - część II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 22:39   #1531
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Top Model - część II

Ologa, fakt zjawiskowa, taka dziecieca buzka i nogi do niebaaa ale do Doroty zniechecilam sie na castingu juz, mam wrazenie ze zostala przepuszczone bo ma dziecko a wyglada dobrze.... ogolnie ladna kobieta ale nie powiedzialabym ze poza tym cos ma

Ania ma straaszne wory pod oczami jakby dzien w dzien godzinami plakala... bedac fotografem raczej nie chcialabum takiej modelki wiedzac ze i tak graficy beada mieli mase roboty z nia...
__________________


Edytowane przez kasieni887
Czas edycji: 2011-10-05 o 22:42
kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 22:41   #1532
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Top Model - część II

http://topmodel.tvn.pl/wideo,21464,a...kolezanki.html
Niewyemitowane

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Aaa i co do jej aerobików i sauny i innych takich - ja biedna nie jestem, z biednej rodziny też nie, stać mnie na ubrania z sieciówek, ale fitness czy siłownia to dla spory wydatek jeśli chce się chodzić regularnie i żeby były efekty.
Coś kręci to dziewcze xD
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 22:42   #1533
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Top Model - część II

Gdzie ona o tym fitnessie mówiła?
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 22:46   #1534
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Co za irytujące dziewczę?! Naprawdę, jest piękna i ma warunki ale z takim podejściem i z takim zachowaniem, naprawdę nie nadaje się na modelkę! Jak to powiedziała Rubik, jest mnóstwo pięknych dziewczyn ale nie każda się nadaje. Jak dla mnie jest to dokładnie zdanie opisujące Anie..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 22:53   #1535
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez ta_iwona Pokaż wiadomość
Gdzie ona o tym fitnessie mówiła?
Stronę wcześniej ktoś dał link do wywiadu

Nooo, Aniu płaczko, skoro nie dajesz sobie rady z taką pierdołą jak fakt, że koleżanki są niemiłe, to nie pchaj się do modelingu z taką cienką psychiką, bo w prawdziwym świecie modelingu psychicznie wysiądziesz.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 22:56   #1536
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Top Model - część II

Jakoś te jej teksty o zdrowym odżywianiu nijak się mają do "ciągłego wpieprzania"
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 23:18   #1537
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Top Model - część II

Nie dziwię się dziewczynom, że było im żal obcinanych włosów. Również źle bym się czuła w krótkich.
Odnośnie eliminacji, to dzisiaj Gabryśka nagle znalazła się na kolanach, gdy była w trójce dziewczyn, z których jedna musiała opuścić program. Myślałam, że jest twardsza, ale wyszło szydło z worka. Wygląda na to, że była to tylko poza. Moim zdaniem nie wyszła tak źle na tych zdjęciach, miała całkiem niezły wyraz twarzy. Taki zmysłowy.
Podoba mi się ta nieobecna mina Olgi. Ta dziewczyna przez tę tajemnicę jest naprawdę ciekawa .
Dziewczyna, która odpadła, moim zdaniem nie nadawała się na modelkę.
Vera na dzisiejszej sesji przekonała mnie do siebie.
Dorota była pewna swojej kobiecości, choć mówiła, że się trochę stresowała. Bardzo zmysłowo wyszła.
Honorata kompletnie mnie nie przekonuje.
Oliwia dzisiaj wyszła seksownie, ale też obawiam się, że może mieć problem, gdy przyjdzie jej wystąpić w sesji, w której nie można eksponować swojej zmysłowości. Brakuje mi w niej emocji.
Ania kompletnie nie współpracowała z modelem. Może mieć problem w świecie mody, gdy przyjdzie jej pracować z facetem.
Swoją drogą model był całkiem apetyczny.

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ta_iwona Pokaż wiadomość
Jakoś te jej teksty o zdrowym odżywianiu nijak się mają do "ciągłego wpieprzania"
Mam nadzieję, że nie ma bulimii. Moim zdaniem Rubik zbagatelizowała problem. Nie spodobała mi się jej reakcja. A jeśli dziewczyna naprawdę ma problem?

A co do owego "wpieprzania", to była to moim zdaniem chamska odzywka. Czasami się zdarza, że człowiek zje więcej, sama tak mam przed okresem, ale potem je mniej, organizm sam to sobie reguluje. Niepokoi mnie to, że na długo znika w łazience po każdym jedzeniu. No chyba że ma tak fenomenalną przemianę materii, że od razu wydala poprzednie posiłki.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 23:31   #1538
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Top Model - część II

Moim zdaniem Ania miała spore szanse na wygranie tego programu, ale w dzisiejszym odcinku jak zobaczyłam jakim krokiem przemierzała przejście dla pieszych to byłam w szoku Druga sprawa, że pewna siebie i zwycięstwa Gabrysia nagle zmiękła i już nie była tak pewna siebie jak kiedyś... Odnośnie tej dziewczyny, która odpadała dzisiaj (Karolina) - powiedziała, że "nie ma już nic" i w ogóle sposób, w jaki mówiła o tym, że teraz pójdzie na studia i będzie panią księgową mówił sam za siebie... Rozumiem, że dla wielu dziewczyn ten program był spełnieniem marzeń, ale na litość boską, nie modeling jest w życiu najważniejszy
Z całego odcinka najbardziej podobała mi się Wiktoria a i wracając jeszcze do Ani to też uważam, że problem został zbagatelizowany, bo może to być coś poważniejszego...
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 23:42   #1539
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

Jeżeli pracują i nagrywają cały dzień to pewnie nie maja zbyt regularnych posiłków i to mogłoby tłumaczyć czemu dużo "wpieprza" :P Nie chcę mi się też wierzyć że po każdym posiłku ma tyle czasu żeby przesiadywać w łazience, np gdy są cały dzień na sesji. Generalnie te dwie wypowiedzi o jej bulimii wydały mi sie trochę ... ustawione?

Co do Anji to sama nie wydaje się być specjalistą od zdrowego odżywiania więc nie zdziwiło mnie że zbagatelizowała sprawę.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 23:56   #1540
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

kurcze nie obejrzalam bo dopiero po 23 wrocilam do domu.
ale dowiedzialam sie ze odpadla Karolina-mala strata i ze Ania płaczka, 'dowaliła', że nigdy przedtem nie miała kontaktu z mężczyzną to prawda....?
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 00:12   #1541
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Top Model - część II

Tak, powiedziała, że nigdy nie miała wcześniej stosunku płciowego
Za to Gabrysia powtarzała, że dawno nie miała faceta i dlatego ten koszykarz na nią tak działał
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 00:35   #1542
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

hohohoh, wesolo sie robi, Ania niczym Britney
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 06:45   #1543
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Top Model - część II

To może się wypowiem odnośnie ostatniego odcinka
Subiektywnie patrząc uważam, że szanse w modelingu mają Michalina, Magdalena (wpisuje się w trendy urodowe, także dzięki brwiom, chociaż jeżeli twórcy chcieliby być na czasie, zrobiliby to już rok temu ) oraz Vera (zaskoczyła w ostatnim odcinku!). Obiektywnie z kolei uważam, że na modelkę nadaje się Olga (pomimo, że nie lubię takiej urody, warunków odmówić jej nie można, chociaż nie wiem, jak dalej będzie ze zdjęciami). Dużym rozczarowaniem jest dla mnie Joanna
-spodziewałam się po jej urodzie czegoś więcej, zdjęcie z wczorajszej sesji nie przypadło mi do gustu. Co do Karoliny- kompletnie nie pasowała mi do tego programu, jej uroda, osobowość nie przemawiały do mnie kompletnie... I jeszcze sposób w jaki wypowiadała się po odpadnięciu z programu, mówiła niedbale i wydała mi się bardzo roszczeniową osobą. Anka wkurza mnie samym sposobem mówienia, niech się już lepiej nie odzywa, dziewczyna kręci, jest infantylna i głupiutka, chyba gorsza od Papierskiej!
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 06:50   #1544
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

Na poczatku oczywiście dziewczyny zaczęły się juz trochę obgadywać. Viktoria stwierdziła, że dicz zamieszkała w domu. W sumie miała rację i spodobała mi się_ ona ma mocny charakter i jest pewna siebie, ale przynajmiej nie leciała jak durna i rzucała się na łóżka czy pokoje. A te co sie tak spieszyły, aby zając pokoje, to masakra jakaś, jak dzieci w przedszkolu!!

jakby to jaki pokój zajmą miało jakies wielkie znaczenie. troche to takie prostackie, jakby nic nie widziały.

Gabryska i jej teksciory, ,,Jezu nie pasuje mi to, ja nie będę spać z Honorata głowa w głowę'', albo na sesji do tego modela

Sam model to myślałam, że padnę, bo podawał rękę którejś z dziewczyn,a drugo sobie zasłaniał hehe


Co do Anki to rzeczywiście dziwne, niby schudła w ciągu reku ponad 20 kilo, dzięki swojej zdrowej diecie. Ale tu wpierdziela jak szalona, a dalej jest szczypła. No chyba, że to tylko tego dnia się opychała. Ale aż mnie zaskoczyło, że pokazali takie coś w telewizji-problem bulimii też przyciągnie widzów.

Nie spodziewałam się, że to Karolina odpadnie.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Najlepsza dla mnie jest Magda,
Vera super na pasach sobie poradziła, Dorota też ładne zdjęcie
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:00   #1545
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Top Model - część II

Ania B.

"ja jeszcze nigdy nie miałam stosunku płciowego"
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:14   #1546
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Top Model - część II

Mnie kompletnie rozwala to jej 'no i... no i...'. Gada jak dziewczynka z przedszkola. Ale według mnie Anka musi mieć bulimię. Co by innego robiła tyle czasu w łazience? Skoro wcześniej była gruba to znaczy, że miała raczej skłonności do tycia. A we wczorajszym odcinku był najazd kamerą na Ankę jedzącą bodajże tortillę. Z tą sauną może byc różnie - np. u mnie na basenie płacisz 16zł i masz bilet na 8 godzin - i w cenę wliczają się m.in sauna. No, ale nic nie wiadomo. Gabryśka o dziwo dzisiaj mnie nie irytowała jak zwykle. Jednak zaskakujący jest fakt że dwie tak różne osobowości śpią razem w jednym pokoju i wyglądają, jakby były w świetnej komitywie - Anka jest lub kreuje się na szarą myszkę, zaś Gabryśka w którymś odcinku stwierdziła, że nie lubi takich osób... Joanna do tej pory mi się nie podobała, ale na zdjęciu wyszła cudnie. Za to Olga ma chyba syndrom Smolińskiej - wychwalana na castingach, jaka to jest śliczna itd, itp... a na pierwszych sesjach nie dawała sobie kompletnie rady. Wiktoria jest śliczna i ten kolor włosów jej pasuje, za to Michalinę skrzywdzili przeokropnie. Trochę szkoda, że to Karolina odpadła. Może nie wzbudzała we mnie jakiejś wielkiej sympatii, ale miała piękne oczy.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:23   #1547
pandek
Raczkowanie
 
Avatar pandek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 37
Dot.: Top Model - część II

Odnoszę wrażenie, że Anka specjalnie przesiaduje po jedzeniu w łazience i się opycha po to, żeby wszyscy o niej mówili jaka to jest biedna i ma problem. Chce zwrócić na siebie uwagę i jak widać udaje jej się to strasznie irytująca dziewczyna, nie wiem co ona jeszcze robi w programie.
pandek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:28   #1548
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Top Model - część II

Anka może i prywatnie jest sympatyczna itd, itp, ale w programie jest strasznie odpychająca. Ale rozwalił mnie tekst z tego nieemitowanego fragmentu, na którym mówi, że inne dziewczyny są złośliwe i pewnie zazdroszczą jej urody, a potem wymienia Olgę i Dorotę
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:32   #1549
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

Jak dla mnie Olga właśnie jest troszkę jak Smolińska. Istnieją pewne podobieństwa:
- obie mają już doświadczenie w modzie
-ładne( choć Olga piękna, dużo ładniejsza)
-chwalone,ale na zdjęciach ta sama mina tzn modelka jednej twarzy

Gabrysia jest dla mnie troszkę śmieszna, niby pewna siebie, mówi żeby dziewczyny się bały, ale z drugiej strony się prawie popłakała, ale dziewczyny chyba ją lubią. Anka ją lubi, Olga też ją przytulała i cieszyła się , że zostaje.

Gabryśka jest wariatka, ale jakoś ją lubie na razie. Wydaje mi się, że Anka jest fałszywa. A o tym kontakcie płciowym-słowa jak u ginekologa albo na lekcji biologii.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Anka może i prywatnie jest sympatyczna itd, itp, ale w programie jest strasznie odpychająca. Ale rozwalił mnie tekst z tego nieemitowanego fragmentu, na którym mówi, że inne dziewczyny są złośliwe i pewnie zazdroszczą jej urody, a potem wymienia Olgę i Dorotę

Taaakk, bo Olga i Dorota, to bardzo brzydkie dziewczyny, wręcz pasztety i napewno zazdroszczą bidulce urody jasne niech sobie tak tłumaczy
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 07:40   #1550
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Top Model - część II

A do tego Ania olśniewa elokwencją swych wypowiedzi nawet Gabryśka przy niej mówi sensownie.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:50   #1551
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

Wkurza mnie Dżoana z tymi swoimi tekstami ,,Fitnes w stanach to jest number one"", albo '' takie piękne dziewczyny a niesmiałe, w California, to przyjdzie takie nic ładnego i pewne siebie''

Niech ona jedzie do tego U es ej i sie nie podnieca. Ciekawe ona ma taką cudowną figurę i wszystko naturalne :p
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:59   #1552
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Top Model - część II

O, no właśnie, zapomniałam o Joannie - mnie też cholernie to irytowało. Kalifornia Kalifornią, ale jesteśmy przecież w Polsce - inna mentalnośc, nie ma tego ciągłego dążenia do perfekcji.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:02   #1553
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Top Model - część II

Wczoraj najbardziej podobała mi się Viktoria, wcale nie uważam, że na zdjęciu wyszła staro, o dziwo irytująca Gabryśka nie była wczoraj aż tak wkurzająca, z i zdjecia nie miała najgorszego. Honorata - bez makijazu wygląda okropnie, nie wiem wydawało mi sie, że ma trądzik na podbródku. Na zdjęci też nie zachwyciła. Natalia - nawet nieźle, ale właśnie ciekawe co będzie jak spojrzy w obiektyw. Ona chyba wie, że nie jest za specjalnie fotogeniczna i dlatego wybrała taką a nie inną pozę.
Olga - piękne nogi
Karolina - dobrze, że odpadła, zdziwiłam się, że zostala przyjęta do programu, nie wiem jak dla mnie zalatuję solarką, poza tym wczoraj zauważyłam, że nie ma zbyt prostych zębów.

Anka - ta dziewczyna z każdym odcinkiem wkracza na coraz to wyższy poziom żenady - czy musiała wyznać całej Polsce, że jest dziewicą
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:03   #1554
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Top Model - część II

Ja trochę na inny temat:
jak się nazywa ten nagi model?
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:03   #1555
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
A do tego Ania olśniewa elokwencją swych wypowiedzi nawet Gabryśka przy niej mówi sensownie.
Jest fatalna, infantylna, mało rozgarnięta i to jej wieczne "no i, no i"
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:07   #1556
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Ja trochę na inny temat:
jak się nazywa ten nagi model?
Marcin Kosiński. Teraz wklepałam go w google i aż się zszokowałam, że gra w Rosie Radom. Chyba muszę się przejśc na mecz
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:19   #1557
miłek_wiosenny
Przyczajenie
 
Avatar miłek_wiosenny
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 18
Dot.: Top Model - część II

Mnie zbulwersowało trochę to, co powiedzieli Honoracie. O rzekomo wielkich udach. Patrzę na to zdjęcie i widzę dziewczynę o nogach jak patyki - ta sama grubość wszędzie, udo niewiele szersze od reszty. I że tak spytam WTF? Pominę fakt, że dla mnie to jest średnio ładne i wolę kobiety, które maja kształtne nogi, ale mówienie tej chudzinie że ma grube uda jest po prostu kuriozalne.
Zreszta przy tym poziomie body fatu i panicznym strachu przed mięśniami (mimo zalecanego fitnessu he he) to juz chyba tylko genetyka decyduje o proporcjach. Zresztą mam wrażenie że Magda Roman ma tak samo tzn ma góre dość kościstą a dół szerszy. Tego się nie da wyrównać odchudzaniem.
miłek_wiosenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:24   #1558
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Top Model - część II

Ja też się zdziwiłam. Jeżeli ona jest gruba to większośc dziewczyn w Polsce powinna nawet nie wystawiac nosa z domu, bo przecież społeczeństwo się przerazi, jakie to godzille
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:39   #1559
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Top Model - część II

Jak dla mnie Magda rzeczywiście wcale nie jest chuda, jak na modelkę przystało, a uda ma masywne.
Pamiętajcie, że to jest modeling. Tam zawsze trzeba być "poniżej normy". Modelki z ciałkiem może mają szansę na jakieś wybiórcze zdjęcia do kampanii "przeciwko chudnięciu", ale poza tym raczej na Wielki Wybieg nie mają szans i trzeba się z tym pogodzić.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:20   #1560
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Top Model - część II

To w końcu była to Magda czy Honorata? Bo już się pogubiłam.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.