Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 21:06   #4381
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Jutro Was nadrobie. Idę spać. Jak nocka będzie ok to rano jedziemy na basen na zajęcia dla niemowlaków. 😊 zdam relacje. Dobranoc 😘
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:25   #4382
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez Isgaard Pokaż wiadomość
Muszę w końcu coś wykombinować z wózkiem bo mi dziecko za niedługo wyrośnie z gondoli.
Dziewczyny miałyście może doświadczenie z wózkami TFK albo Mutsy?
Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Mojra ma Mutsy
Taaak ja mam mutsy ale póki co przetestowałam tylko gondolę ale jakbyś chciała coś więcej podpytać, to pytaj

Cytat:
Napisane przez Koralinka86 Pokaż wiadomość
Hej, hej! Bułka śpi z suszarką, więc mam chwilę dla siebie

Macie rację Dziewczyny, ale to nie zmienia faktu, że mnóstwo mnie te przygotowania czasu, sił, nerwów, nie mówiąc o pieniądzach, kosztują, a tu już się zapowiada, że będą malkontenci, szczególnie ze strony TŻ-ta. On w ogóle wychodzi z założenia, że czegokolwiek byśmy nie zrobili to i tak będą niezadowoleni i obsmarują nam tyłki .



Oj, Mojra, coś te nasze dzieci zgrywają się nie w tym, co trzeba daj znać, co Tobie powiedział pediatra. Ja u swojej już byłam i dała maść na sterydach, której nie stosuję i nic nie powiedziała. A do drugiej na razie szkoda mi kasy aby iść, bo to prywatnie, więc już wolę albo zapłacić za alergologa albo dermatologa. Ale do tej pory się nie zdecydowałam do kogo, także może Tobie lekarz podpowie, co z tym zrobić.
A sukienkę mam wybraną, zapłaciłam już zaliczkę i w maju pierwsza przymiarka, a jak mnie się uda to dodam zdjęcie.
Dam jutro po wizycie znać też się obawiam, że dostaniemy maść ze sterydami ale również nie mam zamiaru owej używać... Zresztą rozmawiałam z koleżanką-pediatrą i ona stwierdziła, że to albo skaza białkowa albo azs i jej podejście jest takie, że samo przyszło, samo pójdzie wystarczy dobrze nawilżać dziecku skórę... Zobaczymy, co jutro usłyszę...Oby nie poradę, żeby zrezygnować z nabiału... Muszę się zatroszczyć o swój organizm, bo mam już -3kg do wagi sprzed ciąży a nigdy nie miałam z czego zrzucać...

Sukienka super prosta, klasyczna i elegancka!
Co do ślubu, to zawsze tak jest, że komuś się nie spodoba i krytyki się nie uniknie... Ale moim zdaniem trzeba to olać nie podoba się? trzeba było nie przychodzić i właśnie dlatego my z mężem zrobiliśmy tylko małe przyjęcie dla najbliższej rodziny - łącznie 40 osób
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:30   #4383
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

az musialam wejsc na kompa i zobaczyc sukienke koralinki piekna !
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:45   #4384
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez chmurkom Pokaż wiadomość
Coffe nie spotkałam się z tym, że do przodu może polecieć O_o. Ale może dlatego, że nigdy nie brałam pod uwagę wózka z nieskrętnymi kołami
To bodajże Bartatina się nazywało, byliśmy praktycznie na 100 procent zdecydowani, ale jeszcze chciałam opinie przejrzeć no i Doczytałam że spacerówki są źle wyważone i parę osób pisało ze z dzieckiem do przodu się pochyla

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Koralinka - śliczna suknia


[/COLOR]
No endomondo liczy - druga czekolada poszłaaaa



Będzieciesie ze mnie śmiały, ale dla odreagowania przyjaciólka zawołała mnie na herbatę i ploty. No to poszłam....zrobiłyśmy sobie spacer na kolejne 1,5 godziny. Jutro nie podniosę swoich zwłok z łóżka...

Ja tam jak będzie ciepło zamierzam po 2 razy chodzić, a obecnie łącze 2h



Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
Jutro Was nadrobie. Idę spać. Jak nocka będzie ok to rano jedziemy na basen na zajęcia dla niemowlaków. 😊 zdam relacje. Dobranoc 😘
O to czekam na relacje bo idziemy jak tylko wyzdrowieję

Pur, mi się udało ze spaniem Tobie z karmieniem, mi też mała wisiała na cycu po 1,5h nawet co godzinę chciała. ..łatwo mówić wytrwaj jak nie spałam 3 doby w szpitalu, potem jeszcze tydzień jej nocek nie przespanej i miałam taki niedobór snu ze było mi naprawdę w pewnym momencie obojętne co ona dostanie byleby spala, a potem było już za późno chyba

Teraz się będziemy oduczac nocnej pobudki, bo sobie robi przerwę na 15-30 ml mleka

Siedzę właśnie nad kubkiem mleka z czosnkiem bleh. ..małe juz śpi
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:45   #4385
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja juz po 3 karmieniu. Znowu taka sama noc się zapowiada... Nie rozumiem o co chodzi, ale się wykoncze. Do tego starsza wstaje zawsze jak TŻ idzie do pracy i juz nie chce spać, a on jutro na 7 idzie. Znowu będzie matka-zombie Skąd mogą się brać te pobudki co godzine? Cos mu dolega, cos go boli czy co?
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:59   #4386
chmurkom
Raczkowanie
 
Avatar chmurkom
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 51
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
To bodajże Bartatina się nazywało, byliśmy praktycznie na 100 procent zdecydowani, ale jeszcze chciałam opinie przejrzeć no i Doczytałam że spacerówki są źle wyważone i parę osób pisało ze z dzieckiem do przodu się pochyla





O to czekam na relacje bo idziemy jak tylko wyzdrowieję

Pur, mi się udało ze spaniem Tobie z karmieniem, mi też mała wisiała na cycu po 1,5h nawet co godzinę chciała. ..łatwo mówić wytrwaj jak nie spałam 3 doby w szpitalu, potem jeszcze tydzień jej nocek nie przespanej i miałam taki niedobór snu ze było mi naprawdę w pewnym momencie obojętne co ona dostanie byleby spala, a potem było już za późno chyba

Teraz się będziemy oduczac nocnej pobudki, bo sobie robi przerwę na 15-30 ml mleka

Siedzę właśnie nad kubkiem mleka z czosnkiem bleh. ..małe juz śpi
A to spokojnie Fyn jest bardzo stabilny nie miałam mu nic do zarzucenia
może jej się pić chce? Może za sucho macie? Bo takie standardy jak skoki czy potrzeba bliskości to wiadomo trzeba po prostu przetrwać ;/
__________________
Mam już swój kawałek nieba
chmurkom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 22:23   #4387
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ja juz po 3 karmieniu. Znowu taka sama noc się zapowiada... Nie rozumiem o co chodzi, ale się wykoncze. Do tego starsza wstaje zawsze jak TŻ idzie do pracy i juz nie chce spać, a on jutro na 7 idzie. Znowu będzie matka-zombie Skąd mogą się brać te pobudki co godzine? Cos mu dolega, cos go boli czy co?
O Rety, trzymam kciuki oby nie...

Cytat:
Napisane przez chmurkom Pokaż wiadomość
A to spokojnie Fyn jest bardzo stabilny nie miałam mu nic do zarzucenia
może jej się pić chce? Może za sucho macie? Bo takie standardy jak skoki czy potrzeba bliskości to wiadomo trzeba po prostu przetrwać ;/
No to super, bo z wozeczka jestem bardzo zadowolona.
pić nie, co prawda początkowo się na wode nabierają, ale teraz póki mleka nie dostanie to nie spi tylko marudzi, a spija tyle co nic, próbuje przesunąć jej godzinę pobudki juz mi się udało z 4 na 5, jeszcze trochę i dam radę ja może do rana przetrzymać, ponoć wtedy to kwestia góra tygodnia
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 06:23   #4388
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzień dobry! Oli pobudka o 7 i koniec. A ja juz zasnac nie moge jak on sie kokosi Najdłużej dzis przespal 4 godziny. Wiec jakis maly postęp jest. Co nie zmienia faktu ze jestem niewyspana

Coffe każda z nas ma swoje male sukcesy. Trzeba sie z nich cieszyć. Ja teraz też mam cel z oduczaniem zasypiania na stojąco bujajaco w dzien...zobaczymy.

Farminkobidulko przytulam Cie..Wyspalas sie dzis chociaż trochę? Nie mam pojecis skad sie biorą takie pobudki. U was Maly je czy po prostu sie budxi? Mi dzis Oli jadl o 3,zasnal i pobudka o 3:45. Ale spal z otwartą buzia i oddychal przez usta i chcialo mu sie pic..

Nowaa jak nocka u Was?
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:56   #4389
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzien dobry,

Pur Kochana 4 h zazdroszcze
U nas co 2 h z hakiem , ale dopiero po 2 karmieniu zostawilam ja w wyrku.

Mojra ja sie nie do kpnca zgodze z opinia pediatry.ntrzeba wyhaczyc przyczyne a nie eliminowac skutki,
Alergia moze ( nie musi) nawet doprowadzic do astmy,
Ja nie jem nabialu z wlasnej woli.
A azs mozna miec do konca zycia.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:00   #4390
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Mi się pokrecilo i basen na 12 jest... Teraz śniadanko. Noc ok. Nakarmilam o 11 przed spaniem potem 3 i 7 rano. Do 8 polezalysmy.
Ja stosuje steryd bo pod kolanami mała miała już rany i lekarka powiedziała że lepiej zaleczyc niż żeby wdala się infekcja. a poza tym nawilżanie i oilatum. Nie jest lepiej Ale też nie jest gorzej.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:14   #4391
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja musze zazdw. Do nasna basen jak z terminami,
Daj znac po Daszna
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 08:22   #4392
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzień dobry
U nas też dalej pobudki co 2 godziny i o 7ej wywalanie matki z łóżka. Teraz mamy pierwszą drzemkę.
Pur ja też lulam na noc ale jak zamyka oczy to staram się odłożyć do łóżeczka, wiadomo często kończy się tak że kilka razy muszę powtarzać czynność. w dzień jak teraz to suwam leżaczkiem po podłodze. Też zastanawiam się jak go tu inaczej uśpić
farminka widzę, że z nockami mamy podobnie. Mi już się marzą dawne nocki jak się budził co 3 godziny a czasem nawet 4. W skrajnych momentach myślę o podaniu mm, oczywiście tego nie zrobię ale myśl taka sie przewija
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:25   #4393
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Zwazylam sie 4 kg mnoej noz przed ciaza.

Magsik nie mysl tak nawet. Taka dziewczyna tez z pazdz. Jest na mma. Do tego zageszcza kaszka. Mala jej sie budzi co 1.5 h... I co ...
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:33   #4394
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Nowa dam znać
Magsik też chciałabym inaczej usypiac w dzień Ale nie umiem. Może z czasem
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:47   #4395
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Hej Dziewczyny
U nas nocka super Spał praktycznie całą noc- 2h spacer chyba się do tego przyczynił Pobudka o 6, ja tylko się budziłam nie wiem czemu.. chyba z przyzwyczajenia..:confuse d:

Jakby nie padało dziś to tez wyjdziemy na spacer.. pochmurno jest.. zobaczymy wczoraj niby też było, a się rozpogodziło

Pur 4h spania bez przerwy?? Moim zdaniem to sukces!!!

KarolciaSuknia przepiękna Prawdziwa księżniczka z Ciebie


Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Zwazylam sie 4 kg mnoej noz przed ciaza.
zazdroszczę ja niby ważę tyle co sprzed ciązy.. ale waga stanęła w miejscu.. muszę zacząć ćwiczyć.. ciało mam jak galareta.. i ten celulit
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:53   #4396
Putkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 138
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dziewczyny, przepraszam że tak rano wyskakuję z takim zapytaniem ale nie mam kogo zapytać... Czy jak kupię coś takiego to bez problemu mogę to przemalować na inny kolor? I jaką farbą jeśli tak? Któraś z Was się zna na takich robotach? Elianka, u Ciebie na blogu widziałam że może Ty mi doradzisz?
Chodzi o coś takiego: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00268541/
Putkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:56   #4397
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez Putkas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam że tak rano wyskakuję z takim zapytaniem ale nie mam kogo zapytać... Czy jak kupię coś takiego to bez problemu mogę to przemalować na inny kolor? I jaką farbą jeśli tak? Któraś z Was się zna na takich robotach? Elianka, u Ciebie na blogu widziałam że może Ty mi doradzisz?
Chodzi o coś takiego: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00268541/
Ja myślę że bez problemu możesz to przemalować. Nie wiem jaką farba tylko, nie znam się ale sa może takie mniej śmierdzące??
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:13   #4398
chmurkom
Raczkowanie
 
Avatar chmurkom
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 51
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzień dobry!
My też na nogach od 7 za to starsza jeszcze śpi <wow>.
O już wstała

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
U nas nocka super Spał praktycznie całą noc- 2h spacer chyba się do tego przyczynił Pobudka o 6, ja tylko się budziłam nie wiem czemu.. chyba z przyzwyczajenia..:confuse d:

Jakby nie padało dziś to tez wyjdziemy na spacer.. pochmurno jest.. zobaczymy wczoraj niby też było, a się rozpogodziło

Pur 4h spania bez przerwy?? Moim zdaniem to sukces!!!

KarolciaSuknia przepiękna Prawdziwa księżniczka z Ciebie




zazdroszczę ja niby ważę tyle co sprzed ciązy.. ale waga stanęła w miejscu.. muszę zacząć ćwiczyć.. ciało mam jak galareta.. i ten celulit
Też muszę zacząć coś ze soboą robić, bo mam 2 kilo na plus sprzed ciąży - na wyświetlaczu pojawiło sie diabelskie 66,6
__________________
Mam już swój kawałek nieba
chmurkom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:24   #4399
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja juz bym mogla przestac chudnac. Mam 173 cm wzr. i 58.5 kg.
Najmniej na wlasnym slubir wazylam 57
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 10:16   #4400
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Ja juz bym mogla przestac chudnac. Mam 173 cm wzr. i 58.5 kg.
Najmniej na wlasnym slubir wazylam 57
To podobnie do mnie. Ja mam 175 i 57 kg. Chyba, bo dawno się nie wazylam, ale wydaje mi się, że juz powinna waga stanąć...

Noc tragiczna, tak jak przewidywalam Od 20 do 8 budził mi się 8 razy! Czasem jadł, czasem robilam za smoczek, ale nic innego nie było w stanie go uśpić poza piersią. Normalnym smoczkiem gardzi i wywołuje on tylko większy atak płaczu. Noc wygląda tak, ze pol godziny wiszenia przy piersi, pol godziny snu i od nowa. Ratunku!
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:21   #4401
chmurkom
Raczkowanie
 
Avatar chmurkom
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 51
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Nowa To mój wzrost rzeczywiście chudzinka z Ciebie! Ile byś chciała ważyć? Dla mnie optymalnie byłoby 63

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
To podobnie do mnie. Ja mam 175 i 57 kg. Chyba, bo dawno się nie wazylam, ale wydaje mi się, że juz powinna waga stanąć...

Noc tragiczna, tak jak przewidywalam Od 20 do 8 budził mi się 8 razy! Czasem jadł, czasem robilam za smoczek, ale nic innego nie było w stanie go uśpić poza piersią. Normalnym smoczkiem gardzi i wywołuje on tylko większy atak płaczu. Noc wygląda tak, ze pol godziny wiszenia przy piersi, pol godziny snu i od nowa. Ratunku!
Współczuję... A suszarka? Probowałaś?
__________________
Mam już swój kawałek nieba
chmurkom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:26   #4402
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Chmurkom 60 jest ok. Teraz zle nie jest ale mniej juz ni chce. Dziny luzne sie robia

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Farminkq u nas co 2 h ale chociaz smoczek czasami idziala
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:33   #4403
chmurkom
Raczkowanie
 
Avatar chmurkom
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 51
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Kurde ja przy Was to grubas jestem ;/
__________________
Mam już swój kawałek nieba
chmurkom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:45   #4404
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Chmurkom kp? U nas to sie pewnie przyczynia. No o jem inaczej niz przed ciaza.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:53   #4405
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzień dobry!
Chyba się przeproszę z wózkiem Znoszenie go i wnoszenie to koszmar, co do tego zdania nie zmienię, ale szlo się bardzo bardzo przyjemnie. Postaram się chociaż raz w tygodniu zmotywować i ściągnąć grata na parter. Byliśmy na dworze prawie dwie godziny, młody cały prawie spacer przespał a ja przeszłam 8,5 km i spaliłam 900 kcal

Cytat:
Napisane przez chmurkom Pokaż wiadomość
Kurde ja przy Was to grubas jestem ;/
Na pewno ja wygrywam w tej kategorii Z powodu zbyt bliskiej i zbyt długiej przygody z leczeniem hormonalnym połączonej z wrodzonym brakiem dyscypliny moja waga ledwo ledwo utrzymuje się w wartości dwucyfrowej
Ale zmotywowana endomondo odstawiłam węgle i zobaczymy co z tego będzie.


Cytat:
Napisane przez Putkas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam że tak rano wyskakuję z takim zapytaniem ale nie mam kogo zapytać... Czy jak kupię coś takiego to bez problemu mogę to przemalować na inny kolor? I jaką farbą jeśli tak? Któraś z Was się zna na takich robotach? Elianka, u Ciebie na blogu widziałam że może Ty mi doradzisz?
Chodzi o coś takiego: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00268541/
Pomalować na pewno możesz, farba akrylowa bo się rozpuszcza wodą i nie śmierdzi. Ale przed malowaniem delikatnie zmatuj powierzchnię papierem ściernym, odradzam szlifowanie bo produkty IKEA nie są z drewna
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:42   #4406
chmurkom
Raczkowanie
 
Avatar chmurkom
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 51
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Chmurkom kp? U nas to sie pewnie przyczynia. No o jem inaczej niz przed ciaza.
ja kp, jem w sumie tak samo jak przed ciążą i powoli waga rośnie...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Chyba się przeproszę z wózkiem Znoszenie go i wnoszenie to koszmar, co do tego zdania nie zmienię, ale szlo się bardzo bardzo przyjemnie. Postaram się chociaż raz w tygodniu zmotywować i ściągnąć grata na parter. Byliśmy na dworze prawie dwie godziny, młody cały prawie spacer przespał a ja przeszłam 8,5 km i spaliłam 900 kcal



Na pewno ja wygrywam w tej kategorii Z powodu zbyt bliskiej i zbyt długiej przygody z leczeniem hormonalnym połączonej z wrodzonym brakiem dyscypliny moja waga ledwo ledwo utrzymuje się w wartości dwucyfrowej
Ale zmotywowana endomondo odstawiłam węgle i zobaczymy co z tego będzie.




Pomalować na pewno możesz, farba akrylowa bo się rozpuszcza wodą i nie śmierdzi. Ale przed malowaniem delikatnie zmatuj powierzchnię papierem ściernym, odradzam szlifowanie bo produkty IKEA nie są z drewna
które piętro? Może w samochodzie trzymaj, nie będziesz musiała znosić

Dobra, od rana gadanie o wadze,to idę poszukać jakiś ćwiczeń i zobaczymy co z tego będzie
__________________
Mam już swój kawałek nieba
chmurkom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:53   #4407
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Chmurkom mi tez by pasowalo pocwiczyc, zmiesnic brzuch na lato
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:54   #4408
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez chmurkom Pokaż wiadomość

które piętro? Może w samochodzie trzymaj, nie będziesz musiała znosić
Oczywiście że czwarte bez windy
A samochód stoi na parkingu przed męża pracą

Zresztą to i tak nie ma znaczenia, bo my wózka używamy w domu w charakterze dziennej kołyski.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:21   #4409
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Mojra ja sie nie do kpnca zgodze z opinia pediatry.ntrzeba wyhaczyc przyczyne a nie eliminowac skutki,
Alergia moze ( nie musi) nawet doprowadzic do astmy,
Ja nie jem nabialu z wlasnej woli.
A azs mozna miec do konca zycia.
Ale ja nie pisałam, że z tą opinią koleżanki-pediatry się zgadzam
Gdybym się zgadzała, to nie poszła bym dziś na konsultacje...
Ja nabiału wolałabym nie odstawiać - mój organizm też potrzebuje składników odżywczych, a tych z nabiału szczególnie. Moje zdrowie jest również ważne... Już i tak przy 174cm ważę 53kg a jadam więcej niż mój mąż...

Koralinka - pediatra stwierdziła, że to jednak prawdopodobnie alergia... Mam kąpać Młodą w emolientach, natłuszczać porządnie skórę, a jak się nie poprawi, to wtedy dostaniemy skierowanie do dermatologa lub alergologa. Czyli tak de facto niewiele się dowiedziałam No, może poza potwierdzeniem, że to pewnie nie alergia na nabiał, skoro miałam okres niejedzenia nabiału i nie było wówczas różnicy.
Na szczęście wyniki moczu ponownie są ok, więc nie musimy iść na konsultację do nefrologa
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:40   #4410
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Chmurkom całą noc przy szumie spalismy... Dzisiaj w dzień tez marud, płakał cały czas, dopiero teraz poszedł na pierwszą drzemke. Padam juz na pysk. Dziś na obiad pizza, bo nic nie dalam rady zrobić
Mojra to Ty jeszcze chudsza ode mnie jesteś. Mój TŻ śmieje się, ze wygladam jak kulturysta z Dachau Tez jem niemało, oj niemało A ujedrnienie gdzieniegdzie tez by mi się przydało, ale znaleźć czas na ćwiczenia to graniczy z cudem. Jedynie spacery uskuteczniam, ale od dwóch dni pada i tez nic z tego...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-17 21:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.