Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 21:51   #4441
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Janusz kierownicy, który stoi pierwszy na światłach, zamierza skręcić w lewo, więc zaraz po "pomaranczowym" rusza z piskiem opon, po metrze już wrzuca trójkę, wszystko po to, żeby zdążyć skręcić zanim samochody z naprzeciwka ruszą na dobre. Po zakręcie wjeżdża w pieszych na przejściu, którzy przecież też mają zielone. I jeszcze im wygraża.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 22:13   #4442
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Januszowanie w necie to zjawisko wielowymiarowe. Zaczyna się dla mnie od wstawiania codziennie prawie identycznych zdjęć przed lustrem, czy zdjęć pociech, od wstawiania bez ostrzeżenia zdjęć swoich ran, szwów itp., od wrzucania łańcuszków i innego spamu, od bezmyślnych komentarzy w których łatwiej napisać coś przykrego niż powiedzieć w twarz
Ja widzę częściej odwrotne zjawisko, przez internet ludzie sobie słodza i komplementuja, pod każdym zdjęciem komentarz "super wyglądasz", "ale laseczka z Ciebie", "ciąża Ci służy", a w realu "Ale ona paskudnie wygląda w tej ciąży". Chore.
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 23:02   #4443
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Mnie irytuje jak np ktos dodaje 20, albo wiecej takich samych selfie xD albo 5252626262 dotek dziecka, jak je, spi, siedzi na nocniku itp. Od razu kasuje takie osoby
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 04:43   #4444
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
owszem.wczesniej taka pieluche dokladnie sie zawija.sama z siebie pielucha rozklada sie sie z miliard lat nie widze powodu zeby ja jeszcze dodatkowo kazdaz osobna w worek pakowac (no chyba ze u kogos) czeste oproznianie kosza + dokladne zawiazywanie worka zbiorowego rozwiazuje problem.
Dokładnie. Będąc u kogoś używam zapachowych woreczkow ale w domu? Przecież wiele odpadów nie pachnie fiolkami, trzeba by wszystko zawijac. Serio niemowle a zwłaszcza noworodek zużywa tyle pieluch, że pakowanie każdej w woreczek to jakaś zbrodnia ekologiczna.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 06:25   #4445
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Niemycie lba to januszowanie. Stoi kolo mnie wlasnie taki typ, ktoremu tluszcz z klakow nozem mozna byloby zdejmowac... Ohyda... Tlum niemilosierny i nie mam jak sie przemiescic.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 07:03   #4446
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Mnie irytuje jak np ktos dodaje 20, albo wiecej takich samych selfie xD albo 5252626262 dotek dziecka, jak je, spi, siedzi na nocniku itp. Od razu kasuje takie osoby
Tia - dziecko je zupkę i 5 zdjęć z tego, widać, że strzelane co kilka sekund.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 08:28   #4447
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dokładnie. Będąc u kogoś używam zapachowych woreczkow ale w domu? Przecież wiele odpadów nie pachnie fiolkami, trzeba by wszystko zawijac. Serio niemowle a zwłaszcza noworodek zużywa tyle pieluch, że pakowanie każdej w woreczek to jakaś zbrodnia ekologiczna.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
No to chyba bym musiała wynosić śmieci po każdym, za przeproszeniem, kupsku. Może Wy macie jakieś lepsze dzieci, a moje są popsute, bo bez szczelnego woreczka po pół godzinie w kuchni miałam smród nie do wytrzymania. Ofkors mówię o grubszej sprawie, pieluch z samymi sikami nie pakuję w foliowki bo nie ma po co.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 09:20   #4448
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
No to chyba bym musiała wynosić śmieci po każdym, za przeproszeniem, kupsku. Może Wy macie jakieś lepsze dzieci, a moje są popsute, bo bez szczelnego woreczka po pół godzinie w kuchni miałam smród nie do wytrzymania. Ofkors mówię o grubszej sprawie, pieluch z samymi sikami nie pakuję w foliowki bo nie ma po co.
W mojej rodzinie tez tylko kupy pakowano do woreczka. Nie wiem jakie inne odpadki kuchenne smierdza w sekunde od wywalenia, chyba zadne a przynajmniej ja takich nie znam. Skoro pielucha i tak rozklada sie miliard lat to co za roznica ze jest w woreczku, ktory tez sie tyle rozklada? Psie odchody rozkladaja sie dosc szybko, za to torebki nie, jakos nikt tego zbrodnia ekologiczna nie nazywa (i jeszcze uzywa sie tego przez kilkanascie nawet lat, a dzieci sie odpieluchowuje znacznie szybciej)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:00   #4449
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Serio wolałabym w domu trzymać niż sąsiadom na klatkę wystawić.

W kwestii zapachów i pocenia się - Grażyny, Janusze, Klaudie i Seby nie myjące się przed wizytą u lekarza. Nie mówię o osobach chorych tak, że nie dają rady wykonać tej czynności czy jakiś nagłych przypadkach. Chociaż w sumie to się tyczy nie tylko takich okazji. Po prostu ludzie nie myjący się (czy niemyjący? nie wiem, pomóżcie...)
Ja też tego nie rozumiem, chociaż TŻ mówi, że to normalne zjawisko. Mi było wstyd jak w lecie trafiłam do szpitala z wypadku w lekko przepoconej bluzce i podartych spodniach. Chowałam się jak mogłam



Jechałam wczoraj 4h pociągiem, w przedziale było gorąco i duszno (nie dało się przykręcić ogrzewania), ale obok drzwi siedziała Klaudia- strażniczka, która cały czas je zamykała Na szczęście obok okna siedział mądrzejszy człowiek i delikatnie je uchylił, bo chyba byśmy się tam podusili
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:40   #4450
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

hahaha, nie wierze że na tym wątku zobaczę dyskusje czy stopa na siedzeniu obok i jedzenie kanapek z jajem i kiełbasą w pociągu jest januszowaniem to przecież oczywista oczywistość że jest ! Ludzie ogarnijcie się.

Siatki z pieluchami - ja biorę i przekładam na wycieraczkę właściciela (a raczej rodziców właściciela), nie powiem że pomaga, ale ja mam chwilową satysfakcję
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:54   #4451
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
No to chyba bym musiała wynosić śmieci po każdym, za przeproszeniem, kupsku. Może Wy macie jakieś lepsze dzieci, a moje są popsute, bo bez szczelnego woreczka po pół godzinie w kuchni miałam smród nie do wytrzymania. Ofkors mówię o grubszej sprawie, pieluch z samymi sikami nie pakuję w foliowki bo nie ma po co.
nie ma lepszych i gorszych dzieci.ja mialam kosz z pokrywką a kazda pieluche dokladnie zawijalam.A wech mam niestety wyczulony bardzo i na pewno smrod bym wyczula jeszcze stojac przed domem gorzej smierdzialy mi odpadki kuchenne. a to ze ja akurat nie zawijalam pieluch w woreczki nie oznacza ze wszyscy maja tak robic.
ja mam po prostu jakis opor wewnetrzny przed dokladaniem przyrodzie roboty.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 14:01   #4452
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
nie ma lepszych i gorszych dzieci.ja mialam kosz z pokrywką a kazda pieluche dokladnie zawijalam.A wech mam niestety wyczulony bardzo i na pewno smrod bym wyczula jeszcze stojac przed domem gorzej smierdzialy mi odpadki kuchenne. a to ze ja akurat nie zawijalam pieluch w woreczki nie oznacza ze wszyscy maja tak robic.
ja mam po prostu jakis opor wewnetrzny przed dokladaniem przyrodzie roboty.
Te "lepsze" i "popsute" to był oczywiście żart przy starszej miałam kosz w jej pokoju. Na początku nie pakowalismy pieluch w woreczki. Małżonek wynosił śmieci z tego kosza rano i wieczorem. Po pewnym czasie kosz (plastikowy) tak się zaśmiardł, że przez tydzień wietrzyłam go na balkonie. Może to kwestia tego, że moje dzieci mają alergię (czyli są popsute ) ale nie potrafię tego smrodu przyrownac do niczego innego. No, może. Do dluuuuugo niesprzatanej kociej kuwety.
Ponadto sama foliowa torebka będzie się rozkładać której, niż pielucha. A jak już tu ktoś wcześniej wspomniał - biodegradowalne psie i kocie kupska również są powszechnie pakowane w foliowe torebki i nikogo to nie dziwi. A
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 15:12   #4453
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
hahaha, nie wierze że na tym wątku zobaczę dyskusje czy stopa na siedzeniu obok i jedzenie kanapek z jajem i kiełbasą w pociągu jest januszowaniem to przecież oczywista oczywistość że jest ! Ludzie ogarnijcie się.

Siatki z pieluchami - ja biorę i przekładam na wycieraczkę właściciela (a raczej rodziców właściciela), nie powiem że pomaga, ale ja mam chwilową satysfakcję
haha, to może sama się ogarnij i rozwiąż sprawę po dorosłemu zamiast Klaudiować z przekładaniem jak w podstawówie?
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 18:55   #4454
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

czy to jakaś nowa Januszomoda by zapraszać siódmą wodę po kisielu, z którą nie utrzymuje się kontaktów, na oglądanie urządzonego nowego mieszkanka?! Z tego co wiem cała rodzina już była i państwo młodzi nie robili żadnej parapetówki tylko liczą na wypasione prezenty, może się nie znam i to ja jestem Janusz może to tak ma być?!? uświadomcie plis ;-)
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

Edytowane przez trojka
Czas edycji: 2016-03-15 o 18:58
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 19:01   #4455
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

O, odnośnie parapetowek i prezentów - mojej znajomej siostra na parapetowkę zażyczyla sobie 50calowy telewizor od dwóch rodzin, swojego rodzeństwa (czyli tej mojej koleżanki i jeszcze ich brata). Łaskawie mogą się złożyć po połowie
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 19:08   #4456
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
O, odnośnie parapetowek i prezentów - mojej znajomej siostra na parapetowkę zażyczyla sobie 50calowy telewizor od dwóch rodzin, swojego rodzeństwa (czyli tej mojej koleżanki i jeszcze ich brata). Łaskawie mogą się złożyć po połowie
no to też się z fajną rodzinkę wpisała
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:03   #4457
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
O, odnośnie parapetowek i prezentów - mojej znajomej siostra na parapetowkę zażyczyla sobie 50calowy telewizor od dwóch rodzin, swojego rodzeństwa (czyli tej mojej koleżanki i jeszcze ich brata). Łaskawie mogą się złożyć po połowie
Wszystko zależy od tego, jak się to powie - wg mnie takie "kupcie mi taki i taki telewizor bo CHCE" - januszowanie. U mnie było normalne, że kupowało się prezent na nowe mieszkanie. Jak ktoś ma kasiastą rodzinę i są że sobą w bliskich relacjach to nie widzę problemu w zasugerowaniu, że taki i taki prezent by nam się przydał.
Nie mówię o wymaganiu, że ten konkretny model z takimi i takimi funkcjami, w takiej cenie.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:07   #4458
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego, jak się to powie - wg mnie takie "kupcie mi taki i taki telewizor bo CHCE" - januszowanie. U mnie było normalne, że kupowało się prezent na nowe mieszkanie. Jak ktoś ma kasiastą rodzinę i są że sobą w bliskich relacjach to nie widzę problemu w zasugerowaniu, że taki i taki prezent by nam się przydał.
Nie mówię o wymaganiu, że ten konkretny model z takimi i takimi funkcjami, w takiej cenie.
Z tym się zgadzam, bo na parapetówkę zazwyczaj przynosi się jakieś drobne prezenty, a moim zdaniem lepiej złożyć się z rodziną/ znajomymi na coś przydatnego niż kupić 20 durnostojek, które po miesiącu wylądują w koszu. Wszystko zależy od wydźwięku życzenia
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:10   #4459
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Rozwaliła mnie dzisiaj Klaudia w Lidlu, przymierzająca na środku sklepu biustonosz. Na szczęście na ubranie. Wyglądało to przekomicznie.
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 20:14   #4460
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Psie odchody rozkladaja sie dosc szybko, za to torebki nie, jakos nikt tego zbrodnia ekologiczna nie nazywa (i jeszcze uzywa sie tego przez kilkanascie nawet lat, a dzieci sie odpieluchowuje znacznie szybciej)
Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
A jak już tu ktoś wcześniej wspomniał - biodegradowalne psie i kocie kupska również są powszechnie pakowane w foliowe torebki i nikogo to nie dziwi. A
A co to za filozofia kupić woreczki, które są biodegradowalne i kompostowaln? Żadna. Kosztują grosze (jakieś 5 zł za 6 rolek po 20 sztuk), można je dostać w każdym większym supermarkecie, więc już nie przesadzajcie z tym, że psia kupa w worku jest gorsza od pieluchy.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:17   #4461
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego, jak się to powie - wg mnie takie "kupcie mi taki i taki telewizor bo CHCE" - januszowanie. U mnie było normalne, że kupowało się prezent na nowe mieszkanie. Jak ktoś ma kasiastą rodzinę i są że sobą w bliskich relacjach to nie widzę problemu w zasugerowaniu, że taki i taki prezent by nam się przydał.
Nie mówię o wymaganiu, że ten konkretny model z takimi i takimi funkcjami, w takiej cenie.
Właśnie o to chodzi, że to było stwierdzenie a nie życzenie (kupicie - a nie czy kupicie?). Co więcej, żadnemu z tej dwójki składkowiczów jakoś wybitnie się nie przelewa, więc wydatek rzędu po kilka tysięcy to dla nich bardzo dużo. Muszę zapytać czy w końcu kupili, bo sama ciekawa jestem. Gdyby np mój brat wyskoczył z takim żądaniem to bym go chyba śmiechem zabiła (no, chyba że wcześniej wygrałabym w totka, wtedy kupiłabym mu sama).
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:19   #4462
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

jeśli będę kiedykolwiek brać ślub to "zażyczę" sobie zmywarkę
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:23   #4463
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Rozwaliła mnie dzisiaj Klaudia w Lidlu, przymierzająca na środku sklepu biustonosz. Na szczęście na ubranie. Wyglądało to przekomicznie.
Ostatnio na głównej Wizażu był artykuł o nowej modzie - biustonoszach noszonych na bluzkę. Może ona po prostu nadąża za trendami
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:46   #4464
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
A co to za filozofia kupić woreczki, które są biodegradowalne i kompostowaln? Żadna. Kosztują grosze (jakieś 5 zł za 6 rolek po 20 sztuk), można je dostać w każdym większym supermarkecie, więc już nie przesadzajcie z tym, że psia kupa w worku jest gorsza od pieluchy.
Ja nie mówię, że jest gorsza. Mówię, że to ten sam sort
Serio są biodegradowalne? Tępa dzida że mnie, nie wiedziałam. Zatrzymalam się na biodegradowalnych foliowkach z auchan i biedry. Musze poszukać. Dzięki!
To może się w ogóle okazać że te psie co kupowałam do pieluch też są biodegradowalne hahaha
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 21:53   #4465
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

A co sadzicie o tym ze rodzice wyprawiaja przedszkolakowi urodziny i ten przedszkolak zaproszonym kolegom z przedszkola mowi zeby nie przynosili prezentow tylko zeby dali po 5ozl bo zbiera na komputer Mowi tak oczywiscie bo rodzice mu kazali.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 21:54   #4466
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że jest gorsza. Mówię, że to ten sam sort
Serio są biodegradowalne? Tępa dzida że mnie, nie wiedziałam. Zatrzymalam się na biodegradowalnych foliowkach z auchan i biedry. Musze poszukać. Dzięki!
To może się w ogóle okazać że te psie co kupowałam do pieluch też są biodegradowalne hahaha
No ok, ale może być lepszego sortu jak się wpakuje do takiego worka.
Serio, serio, są takie. Np takie: http://www.bioerg.pl/?produkty,worec...ody_w_rolce,12
Te co ja mam są akurat innej firmy, ale na rolkach mają taką tekturkę i tam jest napisane wyraźnie, że biodegragowalne. Kupuję w Auchan, pakowane jednak po 25 sztuk, a nie po 20 jak napisałam przedtem, 6 rolek.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 07:05   #4467
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Rozwaliła mnie dzisiaj Klaudia w Lidlu, przymierzająca na środku sklepu biustonosz. Na szczęście na ubranie. Wyglądało to przekomicznie.
w lidlu jak w lidlu. to jeszcze sklep - przestrzen zamknieta. u mnie baby normalnie na rynku chinskie staniki przymierzaja.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 07:50   #4468
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
w lidlu jak w lidlu. to jeszcze sklep - przestrzen zamknieta. u mnie baby normalnie na rynku chinskie staniki przymierzaja.
Ale też na ubranie?
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:39   #4469
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Ale też na ubranie?
Na targach to nawet na kurtki
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:50   #4470
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

To tak bez sensu chyba troche, jak lizanie loda przez szybę. XD
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.