♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-22, 14:49   #4741
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
To chodzi o niedotlenienie, jeśli podczas porodu paznokcie będą sinieć, tzn ze niedotelniony jest organizm, czyli krążenie jest słabe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Czyli jesteś z południa jak ja już się płakać chce na ten deszcz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo właśnie

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87947483]U mnie dzisiaj za to słońce, więc dosusza się to, co nie wyprałam przez weekend i muszę nasze rzeczy wstawić niekończąca się opowieść...

No i zaczynam czuć oddech 3 trymestru na plecach. Od 9.30 sprzątam łazienkę na górze i jeszcze podłogi zostały i pranie do wstawienia, idzie mi jak po grudzie.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

U nas na Dolnym dzisiaj przepiękne słońce Aż miło popatrzeć po tych deszczach...


Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
U Was też taka brzydka pogoda?Ja sama tobie hybrydę u rąk i stóp w połowie sierpnia zamierzam przestać robić u rąk bo podobno tam gdzie chce rodzic trzeba mieć krótkie i niepomalowane paznokcie 🤣 a z pedi nie zamierzam rezygnować.
U fryzjera nie byłam już 10 miesięcy w sierpniu się wybieram odświeżyć kolor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślisz, że pedi można zachować? Btw chciałabym umieć sama sobie robic hybrydę. Ale to musi być oszczędność...

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ale zazdroszcze wyjazdu nad morze Ale my wybralismy wyjazd troche blizej bo przejechac cala Polskę to już nie dla mnie.

Ja byłam u fryzjera po długiej przerwie i mam sombre i planuje jeszcze przed porodem iść na sam toner. Paznokcie przestałam robić przez korone a robiłam dwa lata bez przerwy żel + hybryda. Były w kiepskim stanie, szybko się łamały ale teraz jadę ciągle na odzywce i są super mocne w końcu Niedługo mamy wesele to planuje pomalować tylko zwykłym lakierem.

U mnie ciągle deszcze, nie zaczynam prania dziecięcych rzeczy, chociaż taki był plan ale nic nie chce schnac, jest taka wilgoc że nawet ręcznik po kąpieli nie wysycha do wieczora

A w ogóle to jestem na diecie, mierze cukry które są ok póki co i oby tak zostało Waga już stoi i jem bardzo zdrowo więc wszystko na plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedz mi proszę jakiej używasz odżywki? Coś do polecenia?

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Wow, szybka jesteś 🥰 zazdroszczę, ja jestem mniej więcej w połowie kompletowania. Czekam na czwartek, mam USG 3 trymestru i po nim zamierzam kliknąć większą część i wtedy zostanie mi w sumie fotelik, termometr i laktator do kupienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też w połowie albo i nie

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ja mierze rtęciowym w pachwinie, dla mnie najwygodniej, najbezpieczniej i najmniej ki sie dzieci wściekały, bo po prostu trzymałam nóżki przyciśnięte całując np kolanka, stopki i dziecko sie śmiało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam rtęciowy Klasyka podobno nigdy nie wychodzi z mody


Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ja idę zaraz na wizytę, po didżej kupić coś dzieciom na jutro na dzień ojca na prezent. Powiem Wam, że przyszedł taki czas, że jak idę na wizytę, to boje się, że coś tam wypatrzy i wyślę mnie na oddział 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie bój się, będzie dobrze Ja tak miałam całe 5 miesięcy, bo niestety jestem już mamą jednego aniołka. Ciągle jakieś schizy. Ale 3ci trymestr za pasem, więc na pewno będzie już wszystko tak, jak trzeba
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 14:54   #4742
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Ooooo właśnie







U nas na Dolnym dzisiaj przepiękne słońce Aż miło popatrzeć po tych deszczach...









Myślisz, że pedi można zachować? Btw chciałabym umieć sama sobie robic hybrydę. Ale to musi być oszczędność...







Powiedz mi proszę jakiej używasz odżywki? Coś do polecenia?







Ja też w połowie albo i nie







Też mam rtęciowy Klasyka podobno nigdy nie wychodzi z mody









Nie bój się, będzie dobrze Ja tak miałam całe 5 miesięcy, bo niestety jestem już mamą jednego aniołka. Ciągle jakieś schizy. Ale 3ci trymestr za pasem, więc na pewno będzie już wszystko tak, jak trzeba
Oj tak, jutro też ma tak być.

Ja największe schizy miałam do momentu aż nie udało mi się złapać serduszka detektorem i później tylko przed prenatalnymi i przed połówkowymi, że okaże się, że dziecko chore, a wtedy w moim przypadku od razu terminacja... A Aniołków mam 6 no i u mnie krytyczny był 9-10tc, jak wtedy było dobrze to i ze starszakiem było dobrze i teraz z juniorem też dobrze

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 15:02   #4743
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87948086]Oj tak, jutro też ma tak być.

Ja największe schizy miałam do momentu aż nie udało mi się złapać serduszka detektorem i później tylko przed prenatalnymi i przed połówkowymi, że okaże się, że dziecko chore, a wtedy w moim przypadku od razu terminacja... A Aniołków mam 6 no i u mnie krytyczny był 9-10tc, jak wtedy było dobrze to i ze starszakiem było dobrze i teraz z juniorem też dobrze

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ech... trudny temat. Łączę się w uczuciach U mnie niestety, ale też tylko takie rozwiązanie wchodziłoby w grę. I właśnie dlatego zapisaliśmy się na wybory, bo niestety, ale odebrano nam takie prawo. No ale KONIEC z polityką

Przed prenatalnymi też się tak bałam. Ale jak prowadzący mówił na każdej wizycie, ze wszystko wygląda na wzorowe (pośrodku każdej normy ), to czułam się jakaś pewniejsza
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 15:18   #4744
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Ja jadę w przyszły piątek na przedłużony weekend
Mogę wiedzieć, do jakiej miejscowości jedziecie?

Ja nie jem dzięki Bogu żadnych leków, bo nie mam takiej potrzeby. Wyjątkiem była raz tabletka do ssania na gardło dla mam

A farbujecie włosy podczas ciąży? Robicie paznokcie? Jestem ciekawa Waszych opinii na ten temat słyszałam wiele skrajnych opinii
Ja robię regularnie żele i stópki, ale te to zwykłym lakierem. Do fryzjera wybieram się w sierpniu, żeby podciąć włosy i odświeżyć balejaż, bo niestety keratynowego prostowania nie mogę teraz.

Najbardziej mi jednak szkoda zabiegów u kosmetyczki i solarium. No, ale od października mam zamiar sobie to odbić
Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Zależy od szpitala - u mnie wystarczy mieć czysty jeden paznokieć (najlepiej wskazujący lub serdeczny) reszta może być zrobiona

Włosy od zawsze robię sobie sama u fryzjera bywam bardzo sporadycznie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja właśnie tak chcę zrobić Z wskazujących paznokci usunę żel, a po porodzie pojadę na uzupełnienie Bo przecież ja nie wyrobię bez pazurków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 15:59   #4745
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Ja jadę w przyszły piątek na przedłużony weekend
Mogę wiedzieć, do jakiej miejscowości jedziecie?

Ja nie jem dzięki Bogu żadnych leków, bo nie mam takiej potrzeby. Wyjątkiem była raz tabletka do ssania na gardło dla mam

A farbujecie włosy podczas ciąży? Robicie paznokcie? Jestem ciekawa Waszych opinii na ten temat słyszałam wiele skrajnych opinii
Ja hybrydy robię i farbuje wlosy też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 16:48   #4746
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
A czym się różni koszula do porodu od takiej zwykłej ciążowej do karmienia?

Zapisałam się do szkoły rodzenia ma być 6 spotkań, mam nadzieje, ze zdążę skończyć kurs przed przyjściem Maleńkiej na świat wczoraj oglądaliśmy z mężem jakieś filmiki na yt o pielęgnacji noworodka i przeraziłam się, ze nie dam rady

Na pewno dasz radę ale fajnie ze udało się zapisać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 17:02   #4747
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87947887]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja chodzę do kosmetyczki na pedicure hybrydowy i nie wyobrażam sobie nie mieć nic na paznokciach u stóp, zwłaszcza jak u rąk tylko odżywka to tam koniecznie. A zwykłym lakierem nie pomalowałabym sobie już sama u stóp
Do porodu też musowo będę mieć hybryde na stopach

Odżywke do paznokci polecam taką https://allegro.pl/oferta/farmona-ra...apn-9195887292 A próbowałam już wielu w życiu. Na mnie działa super, nigdy nie miałam takich paznokci jak teraz, może to zasługa tez ciąży, nie wiem
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-22, 17:12   #4748
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ja idę zaraz na wizytę, po didżej kupić coś dzieciom na jutro na dzień ojca na prezent. Powiem Wam, że przyszedł taki czas, że jak idę na wizytę, to boje się, że coś tam wypatrzy i wyślę mnie na oddział 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak po wizycie?
Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Ooooo właśnie



U nas na Dolnym dzisiaj przepiękne słońce Aż miło popatrzeć po tych deszczach...




Myślisz, że pedi można zachować? Btw chciałabym umieć sama sobie robic hybrydę. Ale to musi być oszczędność...



Powiedz mi proszę jakiej używasz odżywki? Coś do polecenia?



Ja też w połowie albo i nie



Też mam rtęciowy Klasyka podobno nigdy nie wychodzi z mody




Nie bój się, będzie dobrze Ja tak miałam całe 5 miesięcy, bo niestety jestem już mamą jednego aniołka. Ciągle jakieś schizy. Ale 3ci trymestr za pasem, więc na pewno będzie już wszystko tak, jak trzeba
Chyba wystarczy jak u rąk nic nie będzie, tak mi się wydaje
Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie zwykły elektroniczny termometr. Planuje zakup bezdotykowego w późniejszym czasie ale mam upatrzony taki z górnej półki



Dla mnie się różni tym że chcę taką głębiej rozpinaną z przodu do kangurowania a i może taką z tyłu rozpinaną (podobno przydatne do badań).
Często też do porodu dziewczyny wybierają jakieś tańsze żeby nie było szkoda wyrzucić ale ja mam upatrzone takie raczej z droższych że nie wyobrażam sobie żeby miała się nie doprać



Ja chodzę do kosmetyczki na pedicure hybrydowy i nie wyobrażam sobie nie mieć nic na paznokciach u stóp, zwłaszcza jak u rąk tylko odżywka to tam koniecznie. A zwykłym lakierem nie pomalowałabym sobie już sama u stóp
Do porodu też musowo będę mieć hybryde na stopach

Odżywke do paznokci polecam taką https://allegro.pl/oferta/farmona-ra...apn-9195887292 A próbowałam już wielu w życiu. Na mnie działa super, nigdy nie miałam takich paznokci jak teraz, może to zasługa tez ciąży, nie wiem
Jaki masz ten termometr elektroniczny? Ja właśnie nie mam żadnego i nie wiem co wybrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 17:26   #4749
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Po wizycie jestem, wszystko w porządku. Mówię do doktora, że tyje jak świnia, bo już z 10kg mimo, że tak naprawdę nie objadam się i ogólnie zdrowo sie odzywiam, a zachcianek jakichś nie mam ,chyba, ze na arbuza, a on na to, ze w ogóle mam się tym nie przejmować. W igole moj lekarz jest spoko. On jakby czul nas kobiety, pewnych rzeczy nie przeskoczmy, w kazdej ciazy tylam conajmnien 20 kg i choćbym nie wiem co jadła i jak aktywna była to i tak tyle tyłam, wiec po co kinkeszcze wieczne o☠☠☠☠☠☠☠ki od lekarz hehhe. Mała tak fajnie buzie otwierała i probowala rękę wsadzić do buzi, ale chyba pępowina jej przeszkadzała 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 17:49   #4750
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Jak po wizycie? Chyba wystarczy jak u rąk nic nie będzie, tak mi się wydaje Jaki masz ten termometr elektroniczny? Ja właśnie nie mam żadnego i nie wiem co wybrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo zwykly z gemini za ok 22zl https://www.aptekagemini.pl/baby-ono...-koncowka.html Tylko często jest niedostępny więc trzeba polować. Ale chyba na allegro HubiWorld też miał w ofercie ten termometr.

My chyba jednak nie będziemy korzystać z tej pozyczonej niani tylko kupimy z kamerką bo mąż odkąd widział taką nianie z kamerką u kogoś to mówi że jak to bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 18:57   #4751
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Ja jadę w przyszły piątek na przedłużony weekend
Mogę wiedzieć, do jakiej miejscowości jedziecie?

Ja nie jem dzięki Bogu żadnych leków, bo nie mam takiej potrzeby. Wyjątkiem była raz tabletka do ssania na gardło dla mam

A farbujecie włosy podczas ciąży? Robicie paznokcie? Jestem ciekawa Waszych opinii na ten temat słyszałam wiele skrajnych opinii
Ja od czasu pandemii nie byłam, że względu na to, że i tak zakłady były pozamykane ale farbowałam cały czas, nawet w I trymestrze hybrydy robię sama w domu, ale ostatnio jakoś brakuje mi weny i motywacji
Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Pewnie - do Rewy. Fajna miejscówka dla nas, nie ma tłumów, blisko do Trójmiasta i na hel A Wy gdzie się wybieracie?

Ja farbuję od drugiego trymestru i chodzę na hybrydy od miesiąca
Kieruję się tym co wyczytałam u mamyginekolog
Ooo... My do Rewy chcemy pojechać w połowie lipca macie jakiś polecony nocleg? Albo polecacie coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-22, 21:52   #4752
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość

Ja chodzę do kosmetyczki na pedicure hybrydowy i nie wyobrażam sobie nie mieć nic na paznokciach u stóp, zwłaszcza jak u rąk tylko odżywka to tam koniecznie. A zwykłym lakierem nie pomalowałabym sobie już sama u stóp
Do porodu też musowo będę mieć hybryde na stopach

Odżywke do paznokci polecam taką https://allegro.pl/oferta/farmona-ra...apn-9195887292 A próbowałam już wielu w życiu. Na mnie działa super, nigdy nie miałam takich paznokci jak teraz, może to zasługa tez ciąży, nie wiem
Dziękuję szukam właśnie czegoś sprawdzonego, bo jak w połowie lipca zdejmę te swoje szpony, to podejrzewam, że od razu mi ciśnienie skoczy... :p Dobrze, że mam mega niskie.
Ja na razie jeszcze maluję stopy sama, spróbuj metodą "na żabę" - stopa na bok Oczywiście mówię o samym malowaniu/ domalowywaniu końcówek. Całego pedi chyba nie idzie tak zrobić
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 23:09   #4753
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Dziękuję szukam właśnie czegoś sprawdzonego, bo jak w połowie lipca zdejmę te swoje szpony, to podejrzewam, że od razu mi ciśnienie skoczy... Dobrze, że mam mega niskie.
Ja na razie jeszcze maluję stopy sama, spróbuj metodą "na żabę" - stopa na bok Oczywiście mówię o samym malowaniu/ domalowywaniu końcówek. Całego pedi chyba nie idzie tak zrobić
Ja też bym sama dała radę, ale młody mnie tak kopie w trakcie, że odpuściłam i jeżdżę na pedi Mąż się śmieje, że widać, że chłopak🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 05:56   #4754
calineczka_dwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 76
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Planuje zakup bezdotykowego w późniejszym czasie ale mam upatrzony taki z górnej półki :

Pokazesz jaki? Szukam właśnie jakiegoś dobrego, bo mam microlife i za każdym razem pokazuje inną temperaturę...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka_dwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 07:01   #4755
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Baambi a kiedy wyniki egzaminu?

Madziuhna ja paznokci nie maluję, a u fryzjera byłam na początku miesiąca obcięcie i pasemka

Alwa też widziałam u nas na szpitalu, że bez makijażu i bez pomalowanych paznokci

Wiolkaa93 taaak, pogoda paskudna ponuro cały czas i deszczowo

Laluna91 super, że tak dobrze idzie Ci z dietą

Mamaporazczwarty super, że wszystko dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 07:02   #4756
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka_dwa Pokaż wiadomość
Pokazesz jaki? Szukam właśnie jakiegoś dobrego, bo mam microlife i za każdym razem pokazuje inną temperaturę...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już nie jedną osoba poleca mi Visiofocus. Teraz patrzę i w końcu jakaś normalniejsza cena bo jeszcze ze dwa miesiące to była dwa razy większa. I też muszę przemyśleć ten zakup teraz bo jak korona znów się nasili na jesień/zime to znów zrobią cenę 200% wyższą.

Polecam ten link https://matkaaptekarka.pl/jak-wybrac...-mogla-zaufac/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 08:03   #4757
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Witam się

Ja mam termometr do ucha i też różnie pokazuje, w każdym uchu co innego. Więc najczęściej jeszcze sprawdzam elektronicznym z miękką końcówką.

Dziewczyny czy którejś też tak zapachy przeszkadzają? Nawet kosmetyki co do tej pory używałam mi nie pasują teraz.
A wczoraj wyprałam ubranka w lovelli to myślałam że nie dam rady powiesić, tak mi zapach przeszkadzał
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 08:20   #4758
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Witam się

Ja mam termometr do ucha i też różnie pokazuje, w każdym uchu co innego. Więc najczęściej jeszcze sprawdzam elektronicznym z miękką końcówką.

Dziewczyny czy którejś też tak zapachy przeszkadzają? Nawet kosmetyki co do tej pory używałam mi nie pasują teraz.
A wczoraj wyprałam ubranka w lovelli to myślałam że nie dam rady powiesić, tak mi zapach przeszkadzał
Ja jestem teraz taka wrażliwa na zapachy 🤦☠♀️ Dużo zapachów mnie drażni i szybko wyczuwam, czesto inni nie czują tylko ja czuje

Najgorzej mam z płynem do spryskiwaczy w samochodzie. Mam jeszcze zimowy płyn i jak sobie zapomnę a użyje jeszcze jak mam nawiew włączony to jest jakaś porażka 🤦☠♀️ mam ochotę wyskoczyć z auta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 08:36   #4759
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Witam się

Ja mam termometr do ucha i też różnie pokazuje, w każdym uchu co innego. Więc najczęściej jeszcze sprawdzam elektronicznym z miękką końcówką.

Dziewczyny czy którejś też tak zapachy przeszkadzają? Nawet kosmetyki co do tej pory używałam mi nie pasują teraz.
A wczoraj wyprałam ubranka w lovelli to myślałam że nie dam rady powiesić, tak mi zapach przeszkadzał

Jestem wrażliwa na zapachy ale nie tylko teraz w ciazy a ogólnie tak mam. Czuje wcześniej niż inni, albo czuje tylko ja ale u mnie tez zapachy powodują ataki migrenowe :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 08:42   #4760
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:56   #4761
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Alwa ja jak dotąd nie miałam problemu z żadnymi zapachami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 12:00   #4762
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87949586]Treść usunięta[/QUOTE]

Claritine to jest na uczulenie na pyłki ?
Bo pytałam w aptece czy coś na uczulenie można brać w ciazy i powiedziała mi farmaceutka ze nic nie można i się mecze z wszystkimi możliwymi objawami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 12:07   #4763
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

hej dziewczyny, niektóre prosiły żeby dać znać - u mnie Harmony w porządku, zdrowa dziewczyna ♡

niezmiennie trzymam za Was kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 12:22   #4764
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, niektóre prosiły żeby dać znać - u mnie Harmony w porządku, zdrowa dziewczyna ♡

niezmiennie trzymam za Was kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję cudowna wiadomość!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 12:35   #4765
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, niektóre prosiły żeby dać znać - u mnie Harmony w porządku, zdrowa dziewczyna ♡

niezmiennie trzymam za Was kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, gratuluję!

A ja już jetsem po badaniach 3 trymestru. Wszystko jest dobrze. Młody waży 1500g i ma stopę 6 cm 🤣 w tamtym tygodniu był ułożony miednicowo ale już obrócił się główkowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 12:43   #4766
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, niektóre prosiły żeby dać znać - u mnie Harmony w porządku, zdrowa dziewczyna ♡

niezmiennie trzymam za Was kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję 🥰
Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Super, gratuluję!

A ja już jetsem po badaniach 3 trymestru. Wszystko jest dobrze. Młody waży 1500g i ma stopę 6 cm 🤣 w tamtym tygodniu był ułożony miednicowo ale już obrócił się główkowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale już duży fajnie że już się obrócił
Ile u Was trwają takie badania 3 trymestru? Robią tylko USG przez brzuch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 13:12   #4767
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

dziękuję dziewczyny ♡ Riellee szok, moja jest niewiele większa od tej stopy
nie ukrywam że po cichu liczę na jakieś fotki na priv jak dzieciaki się pojawią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 13:23   #4768
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, niektóre prosiły żeby dać znać - u mnie Harmony w porządku, zdrowa dziewczyna ♡

niezmiennie trzymam za Was kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Super, gratuluję!

A ja już jetsem po badaniach 3 trymestru. Wszystko jest dobrze. Młody waży 1500g i ma stopę 6 cm w tamtym tygodniu był ułożony miednicowo ale już obrócił się główkowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wszystko ok, a stopa duuuża

Ja miałam iść z dziećmi na plac ale skończyłam prasować i brzuch mnie ciągnie, więc niestety siedzimy w domu
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 13:24   #4769
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 14:23   #4770
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Gratuluję 🥰Ale już duży fajnie że już się obrócił
Ile u Was trwają takie badania 3 trymestru? Robią tylko USG przez brzuch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ok godzinę trwało takie usg. Ale maly przez ulozenie nie chciał pokazać rączek i buźki 🤣 za to wystawił swoje przyrodzenie 🤣🤣🤣 mam piękne zdjęcie 3D jajeczek i siusiaka 🤣🤣🤣. Dodatkowo musiałam mieć przerwy bo leżenie na plecach wywołuje u mnie duszności
Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny ♡ Riellee szok, moja jest niewiele większa od tej stopy
nie ukrywam że po cichu liczę na jakieś fotki na priv jak dzieciaki się pojawią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze niedawno nasze dzieciaczki też miały 6 cm. Wydaje mi się jakby to było wczoraj 🤣 także nim się obejrzysz to malutka będzie tak samo dużą

Tak się zastanawiam czy Młody będzie miał ogromne stopy po tatusiu 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.