Do filtromaniaczek:) - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 11:51   #2401
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
To jest strrrraszna wiadomość dla nie-mieszkających w Stolicy tyko w Polsce płd-wsch, gdzie płacimy po prawie 40 zetów
Ale apteki Super-Pharmu są na terenie całej Polski
Tu jest mapka z lokalizacjami:

http://www.superpharm.pl/index.php?act=show_kontakt

O jest tu opis promocji:

http://www.superpharm.pl/Foldery/Fol...6-12-17-01.jpg
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 11:58   #2402
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Angie
super-pharma to apteka sieciowa, wiec zaryzykowalabym stwierdzenie, ze promocje sa ogolnopolskie...
pozdrawiam
Angie
No tak, wszystko się zgadza, tyle ze w Lublinie nie ma Super-Pharmy
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 12:44   #2403
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez katiia
Dzięki

Doradżcie mi jeszcze proszę odnośnie pudru roświetlającego hauschki...czy on nadaje się do jasnej, ale ciepłej karnacji? jaki daje kolor? mam na buźce trochę piegów, więc odcień musi być choć odrobinę ciepły, bo inaczej wyglądam chorobliwie mam już dość mąki ziemniaczanej, stosuję bloker vichy ,więc puderek musi być beztalkowy, a takich jak na lekarstwo niestety
Odcień jest transparentny, dostosowuje się ślicznie do wszelkich karnacji - dziewczyny które testowały nie narzekały na odcień, ja uważam że jest najpiękniejszy ze wszystkich sypkich jakie znam ( a jest ich sporo), także śmiało kupuj.

A teraz o zamieszaniu z łososiem - dzwoniłam na infolinię Avene - panie powiedziały, że wg ich wiedzy każdy 50+ krem powinien być łososiowy - kiedyś był biały, ale zmieniono kolor i teraz dostępny jest tylko jako łosoś.
Panie nie mają pojęcia skąd w Polsce wzięły się bezbarwne próbki podające się za łososia - obiecały sprawę wyjaśnić do jutra rana z menadżerem produktu we Francji - jutro zadzwonię i dam wam znać co i jak.
Panie twierdzą, że śmiało można kupować pełnowymiarowe opakowania kremu 50+ - nie ma ich zdaniem opcji, żeby okazały się niebarwione.
Próbki dywersantki szybko zostaną prześledzone - poinformowałam też panie, że próbki te znajdują się także w nowych zestawach.
To tyle wieści z frontu.
Krem łososiowy z małą wodą to zestawy ubiegłoroczne - obecnie krem nie występuje w zestawach - tylko solo.

Mam też ulotkę nową Biodermy a w niej nowy spray 40 (400ml), niestety bez żadnych znaczących informacji - ale jest rzeczywiście w nowej, pomarańczowej szacie graficznej (choć na półce w moich aptekach póki co go nie ma - jest w AwS).

I jeszcze o owej bezbarwnej próbce kremu 50+, którą mam od rana na paszczy - zachowuje się świetnie, podobnie do łososia, ślicznie trzyma tonującą, buziol wygląda tak jak rano - ze dwa razy odcisnęłam absorbentką strefę T. Podobnie jak przy łososiu prawie nie musiałam się pudrować.

No to tyle - póki co.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 13:41   #2404
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziękuję Kochane !!!
Bioderme tonującą kupiłam w aptece w Plazie w Krakowie i zapłaciłam za nią 48 zł. Świeżutka dostawa, podobno zaraz po świętach dostały.
Ja uwlebiam Biodermę tonującą na lato, ma śliczny kolorek i nadaje skórze taki piękny zdrowy blask. Zużyłam już chyba 3 tubki
W zimie stosuje też Biodermę 100, ale w mleczku pod podkład.
Ah i jeszcze w tej aptece dostałam mnóstwo próbek nawet samoopalacza LRP (4 saszetki). Super będę tam kupować./
Buziaczki
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 14:06   #2405
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Tak a propos wypowiedzi Oliczki : powiedzcie dziewczyny, gdzie w Krakowie dostanę próbki filtrów? Najlepiej w okolicach rynku, bo jadę w weekend na zajęcia i w przerwie obiadowej nie będę miała czasu na dłuzsze eskapady. Najbardziej chcę potestować Avenki : łososiową i koloryzującą. Ciekawi mnie też nowy fitr Vichy. Któraś z nas pisała w tym wątku, że dostała próbkę i że wchłania sie do matu, ale ciężko rozprowadza. To był chyba fluid do skóry bardzo wrażliwej, czy z problemami Ech.. nie mogę teraz znaleźć tego posta. Może wiecie, o co mi chodzi, a jeszcze lepiej : znacie ten filtr? Będę wdzięczna za wypowiedzi
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 14:14   #2406
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Do filtromaniaczek:)

W okolicach rynku próbki dostałam na ulicy Gertrudy (na przeciwko Wawelu) tam udało mi się swego czasu dostac duuużo próbek i Biodermy i Avene, na ulicy Karmelickiej też.
Buziak
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 14:25   #2407
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez obca
drogie filtromianiaczki

jeśli któraś z Was testowała już nowy kremik Anthelios Aqua-Lait bardzo prosze o opinie .. najbardziej interesuje mnie porównanie z Antheliosem spf 60 DP - czy jest równie lekkie ..czy dobrze się wchłania.. i który kremik uważacie za lepszy


a przy okazji interesuje mnie też nowy koloryzujący Avene spf 50.. jaki jest ten kolorek..jaka konsystencja?

wątpię czy uda mi się zdobyć próbeczki..a chciałabym znaleźć jakieś zastępstwo dla mojego ANtheliosa DP
Aktualnie wykańczam LRP DP 60tkę, dziś zaś odebrałam przesyłkę z LRP Aqua Lait 50+ i już jutro zamierzam go wypróbowac więc relację zapodam

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 14:30   #2408
NesHi
Raczkowanie
 
Avatar NesHi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdzież na płd:)
Wiadomości: 102
GG do NesHi
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny a znacie jakis w miarę dobry i niedrogi filr? Dopiero w LO jestem, więc na jakies drogie kremiki nie mogę sobie pozwolić.

Starałam się przejrzec cały wątek, nic nie znalazłam...no ale znając mnie pewnie coś pominęłam...bo tutaj tyyyle tego wszystkiego jest

Baaardzo Was proszę....poradźcie
NesHi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 14:40   #2409
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate, kupiłam dziś zestaw mleczko spf50+ wraz z próbkami, w tym z kremem spf 50 (łososiowym) no i ten krem wcale nie jest łososiowy tylko biały
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 14:44   #2410
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Uf, mam nadzieję, że sprawa z Avene się wyjaśni i nasz łosoś nie zniknie z półek Bo niestety nie mogę sobie teraz pozwolić na narobienie zapasów, moi rodzice i tak już się dziwnie patrzą, kiedy mówię im co nowego potrzebuję
Swoją drogą, mojemu tacie by się filtry przydały, ma duuużo przebarwień na twarzy. Takie ciemniejsze od skóry regularne i nieregularne zresztą też - plamy. Na przebarwienia to kwasy, tak? Czy coś pomieszałam? I ze stosowaniem przez mężczyzn jest tak samo jak z kobietami?
Chyba się zagalopowałam, to nie ten wątek, ale tu wiele dziewczyn stosuje coś na przebarwienia, to może jednak...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 14:48   #2411
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Beoneself, na przebarwienia można jak najbardziej stosować kwasy Ale wówczas Twój tata musiałby na dzień używać filtry

Pozdrawiam ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 14:55   #2412
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No właśnie biały Chocolatko - a powinien być łososiowy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 15:00   #2413
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No właśnie Kate, czyli coś się nie zgadza Jestem bardzo ciekawa co Ci jutro powiedzą.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 15:14   #2414
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ja też.

Jest już zgłoszenie Crumb tonującej avenki:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=8 a3c146c4a1ba6b8bd67a5696d abba10&cmd=details&itemid =13929
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 15:40   #2415
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez NesHi
Dziewczyny a znacie jakis w miarę dobry i niedrogi filr? Dopiero w LO jestem, więc na jakies drogie kremiki nie mogę sobie pozwolić.

Starałam się przejrzec cały wątek, nic nie znalazłam...no ale znając mnie pewnie coś pominęłam...bo tutaj tyyyle tego wszystkiego jest

Baaardzo Was proszę....poradźcie
Witaj NesHi prawda jest taka, że te dobre filtry, czyli z wysokimi faktorami SPF i PPD są niestety drogie. Warto jednak zainwestować w nie, ponieważ zapewniają odpowiednią ochronę. Jedyne co mogę poradzić Ci, to byś kupowała filtry o pojemności 100 ml - starczają średnio na 2 miesiące (przy stosowaniu tylko na twarz). Jednorazowo należy nakładać 2,5 ml na twarz i szyję lub 1,8 ml na samą twarz. Zachęcam do dokładnej lektury watku, zajmnie Ci to pewnie kilka dni. zapewniam jednak, ze warto

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 15:48   #2416
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Neshi, ja też Cię witam
Muszę zgodzić się z Alchemiczką Porządne, fotostabilne filtry nie należą do tanich Ale warto zainwestować. Polecam kupowanie mleczek do ciała, które można używać na twarz. Np. mleczko Avene spf50+, które ma 100ml kosztuje 56 zł (obecnie jest w zestawie z miniproduktami). Jeśli jest w Twoim mieście euroapteka, to możesz dokonać zakupu w godzinach cen hurtowych, wówczas trochę zaoszczędzisz (w Poznaniu w euroaptece kosztuje wówczas ok.49zł). Warto też przejrzeć ofertę aptek internetowych lub allegrowiczów.
Pozdrawiam ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 15:56   #2417
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Neshi, ja też Cię witam
Muszę zgodzić się z Alchemiczką Porządne, fotostabilne filtry nie należą do tanich Ale warto zainwestować. Polecam kupowanie mleczek do ciała, które można używać na twarz. Np. mleczko Avene spf50+, które ma 100ml kosztuje 56 zł (obecnie jest w zestawie z miniproduktami). Jeśli jest w Twoim mieście euroapteka, to możesz dokonać zakupu w godzinach cen hurtowych, wówczas trochę zaoszczędzisz (w Poznaniu w euroaptece kosztuje wówczas ok.49zł). Warto też przejrzeć ofertę aptek internetowych lub allegrowiczów.
Pozdrawiam ciepło
Dzięki, za poparcie Choco. Jeśli mam być szczera to na poczatku tez byłam przestraszona tymi cenami, jednak z czasem nauczyłam się tak gospodarować pieniędzmi, ze starcza mi i na filtry i na inne wydatki. Jednak na początku nie jest łatwo, zwłaszcza jak się ma ograniczone fundusze, a wiem coś o tym. Także NasHi nie zniechęcaj się trudnymi poczatkami
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 15:56   #2418
NesHi
Raczkowanie
 
Avatar NesHi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdzież na płd:)
Wiadomości: 102
GG do NesHi
Dot.: Do filtromaniaczek:)

dziękuje bardzo za odpowiedż
No cóż wychodzi na to, że jednak będę musiała dłożyc trochę kaski i zakupić tak jak mówici..coś lepszego no ale czegoż się nie robi dla urody
NesHi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 16:02   #2419
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Do filtromaniaczek:)

ehh przeleciałam kilka aptek w Toruniu i wszystkie czekają na dostawy Avene, nawet SuperPharm. Moze wiecie czy już gdzieś w Toruniu mają nowe produkty Avene, oczywiście przeciwsłoneczne

a mam takie pytanie bo już sie pogubiłam, co mniej sie lepi mleczko 50+ (100ml) czy mleczko z dzieciaczkiem, chodzi o produkty Avene?
świecić sie mogę ale bielości i lepkości nie zniose
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 16:03   #2420
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Neshi, ja też Cię witam
Muszę zgodzić się z Alchemiczką Porządne, fotostabilne filtry nie należą do tanich Ale warto zainwestować. Polecam kupowanie mleczek do ciała, które można używać na twarz. Np. mleczko Avene spf50+, które ma 100ml kosztuje 56 zł (obecnie jest w zestawie z miniproduktami). Jeśli jest w Twoim mieście euroapteka, to możesz dokonać zakupu w godzinach cen hurtowych, wówczas trochę zaoszczędzisz (w Poznaniu w euroaptece kosztuje wówczas ok.49zł). Warto też przejrzeć ofertę aptek internetowych lub allegrowiczów.
Pozdrawiam ciepło

co to sa te godziny hurtowe? kiedy to jest? baaardzo mnie zainteresowals!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 16:09   #2421
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez basiao84
co to sa te godziny hurtowe? kiedy to jest? baaardzo mnie zainteresowals!
To są godziny (lub dni), w których w aptece sprzedaje się produkty po cenach hurtowych (czyli bez marży). W poznańskiej euroaptece jest tak, że do końca kwietnia w godz. 9-11 cały asortyment jest po cenach hurtowych.

Może też być dzień cen hurtowych.

Pozdrawiam wiosennie
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 16:26   #2422
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Do filtromaniaczek:)

a skąd mam wiedzieć,kiedyakurat jesttaki dzień? i czy wszystkie euroapteki mają w tym samym czasie te same promocje? ehh, avenka mnie kusi, i kusi...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 17:24   #2423
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Tak a propos wypowiedzi Oliczki : powiedzcie dziewczyny, gdzie w Krakowie dostanę próbki filtrów? Najlepiej w okolicach rynku, bo jadę w weekend na zajęcia i w przerwie obiadowej nie będę miała czasu na dłuzsze eskapady. Najbardziej chcę potestować Avenki : łososiową i koloryzującą. Ciekawi mnie też nowy fitr Vichy. Któraś z nas pisała w tym wątku, że dostała próbkę i że wchłania sie do matu, ale ciężko rozprowadza. To był chyba fluid do skóry bardzo wrażliwej, czy z problemami Ech.. nie mogę teraz znaleźć tego posta. Może wiecie, o co mi chodzi, a jeszcze lepiej : znacie ten filtr? Będę wdzięczna za wypowiedzi
Rhiannon, to był krem Vichy SPF 50+ przeciw reakcjom alergicznym skóry. Istnieje w wersji kremu w tubie 50ml i mleczka w tubie 100ml
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 17:42   #2424
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witajcie Wizażanki!

Filtry stosuję tylko latem podczas opalnia. Zainteresowałam się tematem filtrów, ponieważ mam cerę naczynkową a jak wiadomo słońce bardzo pogarsza ich stan. Postanowiłam rozpocząć moją przygodę z filtrami. Nie wiem czy będę stosować filtry przez cały rok ale na pewno przez całe lato. Jeszcze nie wiem jaki filtr wybiorę, ponieważ muszę poszukać odpowiedniego do mojego typu cery, a także takiego, który nie będzie kolidował z moim podładem i pudrem. Muszę jeszcze dużo poczytać zanim pójdę do apteki po mój wymarzony filtr. Pozdrawiam
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 18:08   #2425
biel33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 31
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Wczoraj zamowilamw aptece w sieci zestaw łososiowej avenki (jako dodatek jest woda termalna). Dzis przerazona doniesieniami, ze krem byc moze jest biały a nie łososiowy zadzwonilam do apteki gotowa zmienić zamówienie. Pani zapewniła mnie , ze jest to krem ze starej dostawy i na pewno łososiowy. Zarazem sprawdziła tegoroczne próbki i kremu 50+ i sama nie mogła uwierzyć- bez koloru i z trójglicerydami. Mnie jednak zapewniła, ze na opakowaniu , ktore ma mi wysłać jest wszystko po staremu.
Mój plan na teogroczną wiosnę to mleczko 50+ i na to avenka łososiowa - może wtedy uda mi się nałożyć przepisową ilość. Teraz kończe avenkę 60 tę starą i nie daję rady nałożyć 1,8.Ale ogólnie jestem z niej zadowolona, pięknie nawilża, wygładza, ładnie na niej rozprowadza się niewielka ilość City matt, po to aby koloru trochę dać, na to ciut vipery rozświetlającej i jest ok. Mam jednak nadzieję że z tą lżejszą avenką będzie jeszcze lepiej. Moja nadzieja sięga również tego, że w końcu przestanę używać podkładu. Buzia jest już nieżle wygładzona i nawilzona, żadnych pryszczy nawet przy okazji okresu. Od miesiąca codziennie ystheal i jest naprawde ok.No to się wypisałam ), pozdrawiam wszystkie filtromaniaczki.
biel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 18:24   #2426
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez biel33
Mój plan na teogroczną wiosnę to mleczko 50+ i na to avenka łososiowa - może wtedy uda mi się nałożyć przepisową ilość. Moja nadzieja sięga również tego, że w końcu przestanę używać podkładu.
Biel, ale avenka łososiowa nie ma właściwości kryjących, jakby rozjaśnia cerę więc takie zestawienie , które ma na celu zaprzestanie uzuwania podkładu się nie sprawdzi. Najlepiej Mleczko + wersja tonująca, albo łososiowa + tonująca. I z takim duetem napewno obejdziesz sie od podkładu, tylko puder do zmatowienia i to wszytsko .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 18:45   #2427
biel33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 31
Talking Dot.: Do filtromaniaczek:)

No cóż, rzeczywiście chyba masz racje i nie przemyślałam zakupu. Na razie jednak i tak podkładu musze troche mieć, wię bedzie na łososiową. Mnie ona naprawde jakoa tak ogólnie przykrywa, mam o wile bardziej zakryte niewielkie niedoskonałości niż pod samycm city matt.Tylko z ta przepisowa ilością nie bardzo bylo. Filtry tak szybko sie zuzywają, ze nastepna będzie tonująca, akurat na wakacje. Za sugestie i pomysły wielkie dzięki).A na razie jakby cera byla juz zupełnie niezła to moze jakis puder brązujący i bedzie ok. Kocham avenki za to ze można na nie wszystko kłaść.
biel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 19:03   #2428
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hej dziewczyny

Dzisiaj zakupilam Avenke lososiowa za 43 zl, jest ona z nowej dostawy, i faktycznie jesli w skladzie sa IRON OXIDES to jest to ta lososiowa, bezbarwna tego nie zawiera, a dodatkowo posiada trojglicerydy, sprawdzilam to. Takze Avenka lososiowa istnieje nadal hurra.

Pozdrawiam Was serdecznie
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 19:26   #2429
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Suri
Witajcie Wizażanki!

Filtry stosuję tylko latem podczas opalnia. Zainteresowałam się tematem filtrów, ponieważ mam cerę naczynkową a jak wiadomo słońce bardzo pogarsza ich stan. Postanowiłam rozpocząć moją przygodę z filtrami. Nie wiem czy będę stosować filtry przez cały rok ale na pewno przez całe lato. Jeszcze nie wiem jaki filtr wybiorę, ponieważ muszę poszukać odpowiedniego do mojego typu cery, a także takiego, który nie będzie kolidował z moim podładem i pudrem. Muszę jeszcze dużo poczytać zanim pójdę do apteki po mój wymarzony filtr. Pozdrawiam
Hej hej witaj. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Poproś najpierw w aptece o próbki, bo bez nich ani rusz, a szkoda kupować całe opakowanie jakiegoś filtra który ci nie podpasuje.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 19:30   #2430
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Gwiazdeczka, gdzie dorwałaś łososiową za 43 zł?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.