taka fryzura...:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-19, 18:31   #1
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Question

taka fryzura...:)


Hey!
Od daaaaawna podoba mi sie ta fryzurka!! Teraz mam zamiar wybrac się akurast do fryzjera i myslę o tej fryzurze. Mam cienkie, delikatne włosy, nie jest ich za duzo. Co myslicie?? no i jak wyglada to sciecie, prosta grzywka na cale czolo ale taka polokragla i pazurki??? czy jak? jak wytlumaczyc to fryzjerce???? nie mam mozliwosci zabrania ze soba zdjęcia z gory dziękuje
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft

Edytowane przez sweet_mystery
Czas edycji: 2009-07-01 o 21:00
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 19:17   #2
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: taka fryzura...:)

Pamietam twoj watek o kolorze . Bardzo ladnie Ci jest w brazie. Niesamowicie! (eh powtarzam sie). Co do grzywki to chyba lepiej jest tak jak teraz czyli ukosna. Wg mnie zarowno kolor jak i fryzura akualnie pasuje do Ciebie w 100 %. Kazda kobieta od czasu do czasu chce sie zmienic i to nic dziwnego. Ty postanowilas zmienic grzywke, a ja zrobilam w photosopie dwa fotomonty aby ulatwic Ci decyzje.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif sw1.gif (29,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: gif sw2.gif (24,3 KB, 39 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:25   #3
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: taka fryzura...:)

ojej! dzieki Kiniu kochana jestes no tej pierwszej fotce to nie bardzo sie sobie podobam, ale na tej drugiej? czemu nie... czekam na dalsze opinie aha, czy taka grzywke jak na fotce mozna zaczesac na bok (w razie czego)??? pozdrawiam!
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:30   #4
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: taka fryzura...:)

niestety nie można tak jej zaczesać jeśli będziesz miała prostą to już prosta i koniec -> ja pół roku temu odwazyłam się dokładnie na taką samą zmianę ,z ukośnej na prostą grzywkę -> pierwsze dwa dni byłam zachwycona ,ale z przywyczajenia odgarniałam ją cały czas na boki ,potem zaczęłam zaczesywać do tyłu ,bo znajomi mówili ,że jednak lepiej mi jest jak trochę widać mojego mądrego czółka i jak tylko odrosła to wróciłam do swojej ukochanej na bok i teraz już jej na pewno nie zmienię akurat w moim przypadku to się nie sprawdziło ,ale może Tobie podpasuje
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:41   #5
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: taka fryzura...:)

O kurczę , chcesz taką grzywkę jak zrobiłam sobie właśnie przedwczoraj . Długo się namyślałam, aż w końcu decyzja, cięcie i bardzo duże zadowolenie Świetnie się z nią czuję i Tobie tez polecam. Kinga zrobiła Ci fajne zdjątka - slicznie Ci w tej grzywce, bardzo pasuje do buzi. Moim zdaniem na ukos wcale nie jest lepsza i korzystniejsza dla Ciebie, wygląda jakby właśnie połowy grzywki brakowało. Masz proste włoski, będzie się dobrze układać, co do zaczesywania na bok to można się oczywiście uprzeć, ale niezbyt dobrze to będzie wyglądało przy takiej gęstej grzywie (przynajmniej ja tak mam). Nie wiem co poradzić w związku z wytłumaczeniem fryzjerowi, ja zabrałam zdjęcia ze sobą, a nie masz czasem zdjęcia z reklamy, które zamieściłaś?Widzę, że jest na wewnętrznej okładce listopadowego Elle
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 16:18   #6
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: taka fryzura...:)

dziękuje dziewczyny za odpowiedzi! jeszcze sie zastanowie....ale mam ochote na jakas zmiane...
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 18:08   #7
sylviii
Przyczajenie
 
Avatar sylviii
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 17
Dot.: taka fryzura...:)

Ja równiez uważam, że grzywka na skos lepiej do Ciebie pasuje. Natomiast skoro chcesz cos zmienić to może na skos ale z drugiej strony ( tylko musialabys troche zapuścic wloski). Myślalaś może o pasemkach?? jakis jasnych?? one optycznie zwiększa ilość włosów.
Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Piekna kobieta jest rzeką, w którek toną mędrcy.
sylviii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.