wloski krecone-siano z rana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-03, 20:59   #1
yoaska
Raczkowanie
 
Avatar yoaska
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: toronto,can.
Wiadomości: 129

wloski krecone-siano z rana


czesc dziewczyny zwracam sie z prosba do kreconych wizazanek otoz mam krecone wloski troche przesuszone bo rozjasniane, ale moj problem polega na tym iz po umyciu przez caly dzien sa super (wiadomo pianki,zele serum nawilzajace itp.) ale po nocy sa jakies sfilcowane - ja to nazywam poprostu robi mi sie siano, nie pomaga zwilzanie woda by odzyskac sprezystosc ani zadne inne chemiczne specyfiki tak jak pierwszego dnia, konczy sie na tym ze myje glowe codziennie , kazdego ranka by miec znow ladne
jakie sa wasze doswiadczenia lub sposoby na " nastepny dzien" bez koniecznosc mycia prosze o odpowiedzi helpppp
yoaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 01:05   #2
yoaska
Raczkowanie
 
Avatar yoaska
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: toronto,can.
Wiadomości: 129
Dot.: wloski krecone-siano z rana

no nikt
yoaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 08:37   #3
Izka363
BAN stały
 
Avatar Izka363
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: wloski krecone-siano z rana

Ehh ja mam to samo. No i prostuje czesto , za często. Kiedys no wsumie niedawno kupiłam sobie Wellaflex do fali i loków. To taki spray rewitalizujący.Kosztuje ok 19-20 zł. Mozna go stosowac na suche włosy więc to jest to. Chociaz po dwóch dniach stosowania musiałam umyć włoski. Hmm możesz spróbowac cos takiego albo pianki chociaż to i tak nie da optymalnego efektu no i bedą efekty uboczne typu posklejane włosy itd.
Izka363 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 08:45   #4
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: wloski krecone-siano z rana

a teraz weszła nowa odzywka pantena czy jak to tam się pisze do fal i loków, właśnie dziś ją zastosuję pierwszy raz ale ze względu na pogodę muszę wysuszyć włosy, a jak suszę to i tak mi się robi straszne siano
ale w sobotę umyję włosy, wezmę je tą odżywką i zepnę w klamry żeby się ładniej pokręciły to wam wtedy napiszę jaki efekt
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 11:56   #5
kamila1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Post Re: wloski krecone-siano z rana

Hej ja też mam kręcone włoski i codziennie prostuję. Ale w taka pogode jak dzisiaj to raczej nic nie obie myje i nakladam pianke. Niestty wlosy myje codzienni ale czasem zdarza mi sie troszke poleniuchowac i zwilzam je woda i nadladam taka paste na puszenie si wlosow z avonu. I na jeden dzien gora moze byc.
kamila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 16:59   #6
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: wloski krecone-siano z rana

Cytat:
Napisane przez yoaska
czesc dziewczyny zwracam sie z prosba do kreconych wizazanek otoz mam krecone wloski troche przesuszone bo rozjasniane, ale moj problem polega na tym iz po umyciu przez caly dzien sa super (wiadomo pianki,zele serum nawilzajace itp.) ale po nocy sa jakies sfilcowane - ja to nazywam poprostu robi mi sie siano, nie pomaga zwilzanie woda by odzyskac sprezystosc ani zadne inne chemiczne specyfiki tak jak pierwszego dnia, konczy sie na tym ze myje glowe codziennie , kazdego ranka by miec znow ladne
jakie sa wasze doswiadczenia lub sposoby na " nastepny dzien" bez koniecznosc mycia prosze o odpowiedzi helpppp
A używasz odżywki do włosów? Za każdym razem kiedy myję włosy nakładam sporo odżywki do spłukiwania, ostatnio zdarzyło mi się nawet użyć kilka razy jeszcze raz po umyciu dodatkowo bez spłukiwania (ale to tak na próbę). No i nie suszę już włosów suszarką. Po suszarce zawsze mi się puszyły. Kiedyś mówiłam, że bez suszarki mam beznadziejne , oczywiście bardzo się myliłam. Suszę naturalnie i nie puszą mi się wcale, za to ładnie się kręcą (mam gęste, mocno kręcone włosy).
Edit: no i oczywiście używam specyfików do stylizacji, ale z tym staram się uważać, bo jeśli użyję ich za dużo zdarza się, że mam za sztywne.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:38   #7
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: wloski krecone-siano z rana

Moje po nocy tez wygladają jak siano... Spryskuje je niby czyms takim z welli ( nie poamietam nazwy) ale nie wiele to pomaga bo pod wpływem spryskiwacza kręca się ale dziwacznie:/ ewentualnie mocze reke i ugniatam tak włosy. Chciałabym by nie tylko poumyciu sie do czegos nadawały ale nie ma tak lekko :/ Teraz jeszcze spoko,ale jak zacznie się szkoła? poranne mycie u mnie odpada...ehh starch myslec cos bedzie.
Ps. Kiedyś czytałam tutaj o tym ,ze np niektóre dziewczyny zwilzają koncówki wlosów woda przed snem albo układają włosy na poduszcze ale to chyba nic nie da***o trzebabyło by sie nie ruszac a ja jestem wiercipietką
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 17:45   #8
amart
Raczkowanie
 
Avatar amart
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 36
Dot.: wloski krecone-siano z rana

Jest sprawdzony rewelacyjny środek, który DZIAłA!!! Nazywa się to pastą do włosów firmy taft. Pasta głównie przeznaczona jest do włosów krótkich, ale działa też na długich!!! Ładnie pachnie i kosztuje około 10 zł!!! Rano wystarczy wgnieść trochę w "siano" i powstaną ładne loczki. Sprawdzone przez moją siostrę, więc wierzcie mi - DZIAłA!
__________________
Nic w życiu przypadkiem się nie zdarza...
amart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 20:32   #9
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: wloski krecone-siano z rana

Wlasnie niedawnio miedzy innymi o tym dyskutowalysmy . Zerknij na watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...79#post2449279
Im wiecej uzyjesz srodkow do stylizacji po umyciu , tym bardziej na drugi dzien beda do niczego
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 22:14   #10
anaispo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: wloski krecone-siano z rana

dziewczyny ja tez mam sie z kreconymi wloskami. tylko ze moje sa skrecone jak um murzynki, czasami sie zlituja i sa jak u portorykanki a zeby bylo smieszniej, to nie mam w najblizszej rodzinie zadnego "obcokrajowca" po ktorym moglabym je odziedziczyc. uzywam serum i odzywek ze splukiwaniem, ktorych nigdy nie splukuje. dzieki temu da sie przynajmniej je rozczesac. najgorsze jest to ze zeby wymyslec fajna fryzurke trzeba sie omeczyc, na dodatek wychodzi wtedy jak nie trzeba! jak znacie jakas stronke z fanymi fryzurkami dla "kreconych" dajcie znac! a jesli chodzi o prostowanie to ja sie poddaje, nie mam tyle czasu zeby spedzac kilka godzin na tym, hehe.
anaispo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 07:23   #11
kamila1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Re: wloski krecone-siano z rana

HELO.Właśnie wczoraj kupiłam nową odżywkę z Pantina do włosówkręconych bez spłukiwania. I muszę powiedzieć że jest bardzo fajna włosy nie piszą się i można ją dawać także na drugi dzień na such włowy. Jak dla mnie to Rewelacja.
kamila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 11:47   #12
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Re: wloski krecone-siano z rana

Cytat:
Napisane przez kamila1000
HELO.Właśnie wczoraj kupiłam nową odżywkę z Pantina do włosówkręconych bez spłukiwania. I muszę powiedzieć że jest bardzo fajna włosy nie piszą się i można ją dawać także na drugi dzień na such włowy. Jak dla mnie to Rewelacja.
O, fajnie wiedziec. Chyba na prawde skusze sie na ta odzywke
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 16:07   #13
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: wloski krecone-siano z rana

Zgadzam się z Soley. Mam totalne siano z rana jeżeli dzień wcześniej po umyciu wetre we włosy za dużo pianki i kremu do stylizacji Teraz po umyciu uzywam odżywki, serum RB i pozostawiam do wyschniecia bez nakladania "oblepiaczy". Na drugi dzień nie ma siana, wystarczy trochę zwilżyć fryz aby wlosy zaczely sie znów kręcić.
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:53   #14
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: wloski krecone-siano z rana

raniaa no wlasnie, bo ja sie zastanawialam nad tym serum RB, ale nie wiem jak ono dziala na krecone wlosy?mozesz cos wiecej o nim powiedziec?czy po umyciu stosujesz tylko te serum do swoich wlosow?jak one wygladaja po nim?;]
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:37   #15
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: wloski krecone-siano z rana

Mysia, po wtarciu 1 kropli serum juz nic nie uzywam i wlosy schna same. Dzieki niemu wlosy nie wygladaja jak matowa miotla, bo loki sa takie blyszczace i sprężyste. Jestem z niego bardzo zadowolona
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:56   #16
elninio86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: wloski krecone-siano z rana

Ja używam olejek "Oleo-relax" Kerastase (drogi - ok.80 zł) - wprawdzie mam falowane włosy (a nie kędziorki), ale także zdarza mi się mieć sianowate włosy Po użyciu olejku (jest bardzo wydajny, więc pomimo wysokiej ceny - opłaca się) włosy: ładnie pachną, są miękkie, gładkie i przede wszystkim zdyscyplinowane (a nie, że jeden włos w jedną a drugi w drugą stronę - jak by prąd kopnął ). Poza tym bardzo ładnie "układa" włosy (przy mocno cieniowanych widać to bardzo dobrze) i nadaje im blasku (ewidentnie ). Jestem z niego bardzo zadowolona, bo idealnie nadaje się do moich włosów - kiedyś myślałam, że już nie ma na nich rady, ale jednak jest
Najlepiej jakbyście przetestowały ten olejek (fluid) u kogoś, kto go ma albo w sklepie (choć go można chyba kupić tylko u fryzjerów-konsultantów i w necie), bo wiadomo, że co włos to sposób (a gdyby jeszcze ten olejek kosztował 10 zł...ale wydać 80 zł w ciemno to już bezsensu)

Pozdrawiam
elninio86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 11:20   #17
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: wloski krecone-siano z rana

Cytat:
Napisane przez raniaa
Mysia, po wtarciu 1 kropli serum juz nic nie uzywam i wlosy schna same. Dzieki niemu wlosy nie wygladaja jak matowa miotla, bo loki sa takie blyszczace i sprężyste. Jestem z niego bardzo zadowolona
łaaaaaaał o takie cos wlasnie mi chodzilo, super, dziekuje za info chyba o kupie, nie chyba ana pewno! czekam tylko na pieniazki i zamawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.