Orbitrek - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 19:41   #3601
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez maysun Pokaż wiadomość
Chyba muszę zacząć wcześniej wstawać i zabierać się za orbitreka po śniadaniu albo na czczo nawet

to ja bym chyba musiała o 5 rano wstawać, a to dla mnie środek nocy jeszcze

Ty ćwiczysz, a ja siedzę przed lapkiem i się smarczę :/
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:04   #3602
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
jak jeździłam rano przed śniadaniem to oczywiscie byłam mega głodna, ale w nocy po tych izotonikach to już nie mam miejsca na jedzenie... też czytałam o tych białkach, ale co zrobić... przecież na noc nie będę się obżerać...


spodenki polecam, ja mam takie długie, na allegro kupowałam, tylko one jakieś ciasne na dole i u mnie raczej takie 3/4 są, a nie do kostek
Nie , no jajko to faktycznie jakieś 70/80 kcal więc żadne obżeranie
Maysun Ach no tak, jeśli nie warto nagrzewać dla jednego kawałka mięsa to co innego Ja czasami marnuję energię dla połówki cukinii lub pomidora

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-07-15 o 21:06
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:55   #3603
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Orbitrek

Cześć wszystkim!
Orbitrek stoi u mnie w domu odłogiem, więc już chyba czas znów zacząć go używać, chociaż 30 min. dziennie.

Lubicie ćwiczyć przed telewizorem? Dla mnie to jedyne wyjście, inaczej zbyt szybko się nudzę.
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:19   #3604
maysun
Zadomowienie
 
Avatar maysun
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 396
Dot.: Orbitrek

Ja pod pieczą mojej energooszczędnej mamusi, która rozmawia przez telefon przy włączonym telewizorze i zostawia światło na całą noc w kuchni nie mogę sobie pozwolić na taką rozpustę, no

Cytat:
Lubicie ćwiczyć przed telewizorem? Dla mnie to jedyne wyjście, inaczej zbyt szybko się nudzę.
Zdecydowanie. Jak się skupiam na orbitreku, to po chwili mi się odechciewa, a na muzyce dłuższy czas nie umiem..

Cytat:
to ja bym chyba musiała o 5 rano wstawać, a to dla mnie środek nocy jeszcze
uroki względnej młodości i jednych z ostatnich wakacji Ale normalnie w ciągu roku muszę się zbierać koło 5.40, więc będę musiała ćwiczyć wieczorem
maysun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:57   #3605
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Oj rano to by mi się nie chciało ale tak sobie tłumaczę że podkręcam metabolizm przed snem W sumie to różne są opinie co do tego kiedy ćwiczyć, czy ranek lepszy czy wieczór
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 16:15   #3606
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Orbitrek

mnie się lepiej rano ćwiczyło, bo zmęczona nie byłam i potem dzień jakoś był bardzie aktywny... wieczorem to już często nie mam siły po całym dniu
__________________
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 19:23   #3607
maysun
Zadomowienie
 
Avatar maysun
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 396
Dot.: Orbitrek

Ja dzisiaj muszę wieczorem, ale długo chyba nie pociągnę Może ustawię 4, to się bardziej zmęczę.. Dłużej niż godzinę nie ma dzisiaj opcji

Patrzyłam na te spodenki (w sklepie internetowym, rzadko kupuję przez allegro) i kosztują 114 zł, trochę to jest te długie, tych krótkich raczej nie kupię, bo jak one tak ujędrniają, to nie chcę paska cellulitu nad kolanem A jeszcze zestaw kosmetyków muszę kupić
maysun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 19:49   #3608
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Orbitrek

czesc dziewczyny
kiedys was podczytywalam chwile bo chcialam zakupic orbitreka ale w koncu tego nie zrobilam bo kaski specjalnie nie mialam i balam sie ze to taki slomiany zapal bedzie
ale teraz kasa jest no i motywacja tez bo ponad 2 mies temu zaczelam marszobiegi i kondycja mi sie polepszyla wiec nie bedzie sprzecik stal i sie kurzyl napewno

moglybyscie mi polecic jakies orbitreki?nie chodzi mi o konkretny model ale np jakie powinien miec pedaly,kolo zamachowe itp tak zeby nie byl mega drogi ale tez nie zepsul sie szybko i nie halasowal bardzo
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:32   #3609
maysun
Zadomowienie
 
Avatar maysun
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 396
Dot.: Orbitrek

Żeby nie hałasował to magnetyczny koniecznie Chciałabym udzielić profesjonalnej porady, ale przyznam szczerze, że nie znam się aż tak Proponuję wejść na jakieś forum/stronę o orbitrekach i poczytać, ja tak zrobiłam, trochę się dowiedziałam i chyba nie ma sensu, żebym parafrazowała to, co zostało tam napisane Koło zamachowe ja mam 8kg, ale i tak powyżej 4 stopnia obciążenia nie wychodzę, bo ledwo ruszam nogami Patrzę tylko na timer, prędkość i licznik kalorii w moim orbitreku wydają się wzięte z kosmosu (jak przez godzinę jestem w stanie spokojnie pedałować 31 km/h to.. taa ). Ew. pulsometr, ale w moim chyba też jest skopany, a jak nie, to nigdy chyba nie będę w stanie zrobić porządnego cardio Ale pocę się i męczę trochę, po treningu jestem głodna i chce mi się pić - sukces
maysun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:18   #3610
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Orbitrek

no to w takim razie musze poszukac jakiegos forum o robitrekach i poczytam co i jak
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:21   #3611
agnieszkaanka
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 623
Dot.: Orbitrek

Zielonamorelko
wszystko zależy od tego jaką kasę masz do wydania. Sprzętu jest na rynku w cholerę, ale proponuję rozważyć poważnie sprzęt marki York. Też obczytywałam fora jakieś 2 miesiące temu, kiedy też wybierałam orbitreka. Fora pękają od zachwyconych Yorkami. Wybrałam firmy Hammer bo dawała 3 lata gwarancji, reszta to 2 lata.
Generalnie koło zamachowe im cięższe tym lepsze, za ciężarem koła idzie jednak cena. Nie szukaj innych niż magnetyczne, mechanicznych nikt dizsiaj już nie kupuje. Wiele orbitreków ma komputer z wbudowanymi programami, ale rozważ czy potrzebujesz. Mój ma 12 a ja do dzisiaj nie rozgryzłam tego .
Acha, nie kupuj Yorka Aspire bo jest za lekki (wazy 35 kilo) i tylko dla filigranowych osóbek, ciężsi będą się kiwać na boki podczas ćwiczenia. W ogóle w wyborze pomógł mi koleś ze sklepu internetowego Sportowy Raj (tam kupowałam) bo wyjaśnił wiele wątpliwości i właśnie powiedział że waga orbitreka ma ogromne znaczenie, aby praca jego była stabilna jak ktoś cięższy na niego stanie.
Zaś ciężar koła zamachowego pozwala na płynną jazdę pedałów również przy bardzo wysokim obciązeniu. Jeśli chcesz spalić tłuszcz to i tak spala się go na najniższym obciążeniu, ale jeśli z orbitreka korzysta facet, który chce zrobić sobie mięśnie to już ważne jest. W każdym razie życzę powodzenia
agnieszkaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:13   #3612
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Witam dziewczyny po długiej nieobecności.. Długiej, bo nie ćwiczyłam no orbim
Mam nowe postanowienie i od wtorku znowu ćwiczę Tym razem muszę robić to systematycznie, zapał jest i mam nadzieję, że nie wymięknę szybko
Dzisiaj 30 min

Mam pytanko, jak myślicie, czy regularne jeżdżenie przyniesie efekty w postaci wymodelowania nóg? Zależy mi na zgubieniu paru cm z ud.. Co to tego dorzycić, żeby pomogło?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:01   #3613
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Kupię Orbitreka- może ktoś ma jakieś rady?

Witam, chciałabym kupic orbitreka, wiadomo, nic super w cenie 2000 tylko taki zwykły, może za 350 zł. Czy ktoś używa takiego? chciałabym wiedziec czy orbitrek w tej cenie jest w miarę ok, jak się cwiczy i ogólnie jakie są wrażenia użytkowników. A może ktoś może jakiegoś polecic w takiej cenie? A może ktoś chce odsprzedac?
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!


ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:23   #3614
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Orbitrek

witam, nie wiedziałam że istnieje już taki wątek i założyłam wcześniej nowy. A dopisuję się tu więc. Chciałabym kupic orbitreka, wiadomo, nic super w cenie 2000 tylko taki zwykły, może za 350 zł. chciałabym wiedziec czy orbitrek w tej cenie jest w miarę ok, jak się cwiczy i ogólnie jakie są wrażenia użytkowników. A może ktoś może jakiegoś polecic w takiej cenie? A może ktoś chce odsprzedac?

Powiedzcie proszę ile kg powinno miec koło zamachowe? czy im więcej tym lepiej?

P.s Ktoś używa orbiterka firmy LAUBR BE 530? 6 kg koło zamachowe lub firmy STAMM 9 kg koło zamachowe?

a może ktoś używa orbitreka Hammer Ellyptech o 16 kg kole zamachowym? magnetyczny oczywiscie.
I mam pytanie o puls, ile powinien wynosic puls optymalnie podczas cwiczen na orbitreku? bo wiem ze trzeba to sobie regulowac i jak jest za wysokie zmniejszyc obciążenie..
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!



Edytowane przez ajrisz2
Czas edycji: 2011-08-01 o 11:39
ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 15:11   #3615
Neka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kupię Orbitreka- może ktoś ma jakieś rady?

Cześć Ajrisz.Jeśli mogę coś od siebie na temat zakupu orbitreka-moim zdaniem nie warto.Nadmieniam,iż posiadam orbitreka.Zapał był wielki .....teraz stoi "wyrzut sumienia"w pokoju i robi za dodatkowy wieszak.Nie wiem jaki jest stan Twojej motywacji,bo moja była ogromna a teraz ...Nie posłuchałam trenera fitness który mi odradzał ten zakup.Miał rację .
Neka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 09:02   #3616
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Kupię Orbitreka- może ktoś ma jakieś rady?

witaj, mi bardzo brakuje tego sprzętu. Chodziłam na siłownie i cwiczyłam głównie na nim. Ale szkoda mi kasy na siłownię bo kosztuje 149 zł miesięcznie. I wolę wydac tę kasę na orbiego a i tak się zwróci. Motywację mam, aczkolwiek nie gwarantuję, że kiedyś też nie będzie robic za wieszak. Jednak wiem, że napewno będę go uzywac czesto.
A jaki orbitrek Ty kupiłaś?
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!


ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:16   #3617
Gandi
Raczkowanie
 
Avatar Gandi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Kupię Orbitreka- może ktoś ma jakieś rady?

Cytat:
Napisane przez Neka Pokaż wiadomość
Cześć Ajrisz.Jeśli mogę coś od siebie na temat zakupu orbitreka-moim zdaniem nie warto.Nadmieniam,iż posiadam orbitreka.Zapał był wielki .....teraz stoi "wyrzut sumienia"w pokoju i robi za dodatkowy wieszak.Nie wiem jaki jest stan Twojej motywacji,bo moja była ogromna a teraz ...Nie posłuchałam trenera fitness który mi odradzał ten zakup.Miał rację .
Nie zgodzę się z tym, że nie warto. Nie ma reguły na to, że komuś przejdzie zapał. Kiedy ja zdecydowałam się kupić rowerek stacjonarny, odradzali mi to absolutnie wszyscy. Każdy twierdził, że będę go używać maksymalnie miesiąc, a potem stanie w kącie jako dodatkowy mebel. Mimo tego, kupiłam go i już od półtora roku używam go kilka razy w tygodniu.

Jeżeli jesteś przekonana, że będziesz go używać, to kupuj!
__________________
52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47
165 cm

Jestem szczęśliwa, odkąd biorę życie we własne ręce.
Gandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 23:22   #3618
agnieszkaanka
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 623
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agatapil Pokaż wiadomość
to do czego jestem najbardziej przekonana to http://allegro.pl/orbitrek-magnetycz...729516737.html - jak myslicie???
Hej, pięknie zrobiona strona, ale moim zdaniem jest za lekki, pewnie robiony w Chinach (jak wszystkie) z przeznaczeniem dla małych Chińczyków. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup na All, zwróc uwagę czy aby na pewno dołączyli paragon. Niektórzy sprzedawcy nie dołączają, zwykle zaaferowany kupujący nie szuka paragonu tylko jara się zakupem, a jak przychodzi do reklamacji to nie mamy podstawy do niej, czyli rzeczonego paragonu.
agnieszkaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:51   #3619
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez ajrisz2 Pokaż wiadomość

Powiedzcie proszę ile kg powinno miec koło zamachowe? czy im więcej tym lepiej?

P.s Ktoś używa orbiterka firmy LAUBR BE 530? 6 kg koło zamachowe lub firmy STAMM 9 kg koło zamachowe?

a może ktoś używa orbitreka Hammer Ellyptech o 16 kg kole zamachowym? magnetyczny oczywiscie.
oczywiście im większe koło zamachowe tym lepiej ja bym brała tego z najcięższym kołem, bo i orbitrek zapewne masywniejszy będzie=stabilniejszy

co do pulsu to po pierwsze nie ma co się sugerować zbytnio tymi licznikami na sprzęcie tak samo z prędkością i licznikiem spalonych kalorii - pic na wodę
dla mnie może być jedynie timer, żebym wiedziała jak długo jadę

po drugie zależy jakiego efektu oczekujesz...
tutaj masz przedziały
http://orbitrek.com.pl/artykuly/cwiczenia/07.html



agulaaaa jasne, że nogi da się wyszczuplić proponowałabym jednak dłuższy wysiłek około godzinki albo i dłużej jak dasz radę (stopniowo) i jeśli masz ochotę to wspomóc się np spodenkami neoprenowymi i kosmetykami - wtedy lepiej się wchłaniają i dają lepsze efekty



U mnie leń rozpanoszył się na dobre... i jak już miałam zamiar go przegonić to dostałam @ i dooopa blada z biegania :/
Pociesza mnie jedynie fakt, że waga jakoś samoistnie spada... póki nie ma małża i jego obfitych obiadków
__________________
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:37   #3620
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
agulaaaa jasne, że nogi da się wyszczuplić proponowałabym jednak dłuższy wysiłek około godzinki albo i dłużej jak dasz radę (stopniowo) i jeśli masz ochotę to wspomóc się np spodenkami neoprenowymi i kosmetykami - wtedy lepiej się wchłaniają i dają lepsze efekty
U mnie nic z tego Całe ciało wygląda ok jednak moja zmora grube uda nadal są niefajne A jeżdżę codziennie od października ( może wypadły w tym czasie jakieś trzy dni ) Ale bez tych spodenek...może czas o nich pomyśleć..bo kosmetyki to moim zdaniem pic na wodę, bez treningu i przede wszystkim diety są stratą pieniędzy.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-08-06 o 20:38
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:48   #3621
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Orbitrek

laisla już pisałam kiedyś, że u mnie przy samej jeździe bez spodenek prawie nic z ud nie spadło, a to też mój największy problem... dopiero jak zaczęłam jeździć w neoprenach to zgubiłam po 3 cm z obwodu i do tego kosmetyki antycellulitowe
Mam wrażenie, że bardziej się właśnie z tych miejsc zaczęło spalać
__________________
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:06   #3622
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Ojej to chyba zainwestuję jednak w ten wynalazek zobaczymy..pochwalę się efektami lub ich brakiem
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 09:34   #3623
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
U mnie nic z tego Całe ciało wygląda ok jednak moja zmora grube uda nadal są niefajne A jeżdżę codziennie od października ( może wypadły w tym czasie jakieś trzy dni ) Ale bez tych spodenek...może czas o nich pomyśleć..bo kosmetyki to moim zdaniem pic na wodę, bez treningu i przede wszystkim diety są stratą pieniędzy.
a ile dziennie minut na orbim ćwiczyłaś?

Może i ja pomyślę o tych spodenkach, bo z ud bardzo mozolnie mi cm spadają.. chciałabym jeszcze ze 4-5 cm zrzucić..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 18:43   #3624
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
a ile dziennie minut na orbim ćwiczyłaś?

Może i ja pomyślę o tych spodenkach, bo z ud bardzo mozolnie mi cm spadają.. chciałabym jeszcze ze 4-5 cm zrzucić..
Najpierw godzinę, później kolana mi wysiadały i zeszłam do 40-45 minut. Dzień w dzień od października.
Oj, gdyby mi takie 4 cm spadły z ud to rzuciłabym całą dietę w xxx bo już mam dosyć odmawiania sobie a poza tym nie chcę już tracić ciała powyżej pasa

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-08-07 o 18:46
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 18:46   #3625
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Najpierw godzinę, później kolana mi wysiadały i zeszłam do 40-45 minut. Dzień w dzień od października.
wow od października? gratulują wytrwałości i jak efekty?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 18:53   #3626
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
wow od października? gratulują wytrwałości i jak efekty?
Dzięki ale nie ma co gratulować bo polubiłam ruch i przede wszystkim cieszy mnie, że nieźle odstresowuje po ciężkim dniu, traktuję to już jak prysznic czy mycie zębów, nawykowo No a efekty tak jak pisałam, całe ciało do zaakceptowania oprócz ud
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 19:10   #3627
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dzięki ale nie ma co gratulować bo polubiłam ruch i przede wszystkim cieszy mnie, że nieźle odstresowuje po ciężkim dniu, traktuję to już jak prysznic czy mycie zębów, nawykowo No a efekty tak jak pisałam, całe ciało do zaakceptowania oprócz ud
kurczę, a ja myślałam, że orbi mi na uda pomoże.. Myślę o tych spodenkach, może to coś wspomoże..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 19:14   #3628
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
kurczę, a ja myślałam, że orbi mi na uda pomoże.. Myślę o tych spodenkach, może to coś wspomoże..
Ja też myślę W końcu to nie jakiś straszny wydatek, możemy spróbować, zaszkodzić nie zaszkodzi
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 19:18   #3629
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja też myślę W końcu to nie jakiś straszny wydatek, możemy spróbować, zaszkodzić nie zaszkodzi
Też tak myślę, a nóż cm z ud coś ruszą.. ze 4 cm jeszcze bym chciała zrzucić..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 19:25   #3630
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Też tak myślę, a nóż cm z ud coś ruszą.. ze 4 cm jeszcze bym chciała zrzucić..
Ja też
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.