Jak zrzucic kilka kilogramów?POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-10, 12:16   #1
lolitha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5

Jak zrzucic kilka kilogramów?POMOCY!!!


Witam!
Chciałabym zrzucic okolo 4kg ale bez efektu jo-jo i mozliwie w jak najmniejszym stopniu ustacic jedrnosc skory.W styczniu mam studniowke i milo by bylo gdybym ladnie wygladala, nie jestem gruba ale jednak...Czy ktos jest w stanie mi pomoc?
Czekam na odpowiedz (jakas dietka i cwiczonka by sie przydaly)
Thx- Lolitha
lolitha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 12:42   #2
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: Jak zrzucic kilka kilogramów?POMOCY!!!

Ja podciagam temat bo mnie to tez bardzo ciekawi. Muszę zrzucic jakieś 5-6 kilo. Będe teraz intensywnie jeździć konno i pewnie zapisze sie na fitness, ale nie mam zielonego pojecia o żywieniu. Gdy szukałam czegos konkrtengo to znajdowałam mase diet. Pogubiłam sie juz w tym wszystkim. Muszę schudnać w zadku i udach, wzmocnić brzuszek i mam nadzieję, że mi nieco piersi zmaleją... Moja koleżanka bardzo schudła a piersi razem z nią i troche jej zazdroszcze, bo uważam, że moje piersi mnie pogrubiaja jako, że jestem małą (mam 160 cm wzrostu)
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 13:58   #3
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Jak zrzucic kilka kilogramów?POMOCY!!!

zajrzyjcie tutaj i uwaznie przeczytajcie caly tekst a bedziecie wiedzialy wszystko

http://www.sfd.pl/temat64042/
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 14:34   #4
suszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3
Re: Jak zrzucic kilka kilogramów?POMOCY!!!

ja od jutra też biorę się za swój wygląd.Przytylo się ze 4 kilo, ale czas się rozstać z tłuszczykiem.Zamierzam odejść do tego metodycznie:1.dużo ruchu-codzienne spacery(1h)i ćwiczenia polegające na napinaniu mięśni(w domu),2.prawidłowa dieta-żeby schudnąć i nie przytyć nie wolno stosować diet!!!Wiem że to brzmi głupio ale to prawda-trzeba już na zawsze zmienić swój styl odżywiania.Ja od 2 lat się dobrze odżywiam, ale od czerwca podstawą mojwj diety stały się słodycze(miałam ciężka sesję i stres leczyłam słodyczami a potem już nie mogłam przestać)i stąd te dodatkowe kg.Będę jadła 4 razy dziennie,ciemne pieczywo,brązowy makaron,kaszę gryczną,do tego dużo warzyw,mięso gotowane lub pieczone,chudy twaróg i jogurty naturalne,zero ziemniaków,ze słodyczy tylko czarna czekolada,zero jedzenia po 18 i jestem pewna że za dwa miesiące zniknie sam tłuszczyk, a mięśnie pozostaną.trzeba tylko bardzo chciec i mieć cierpliwośc!!!
suszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.