Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-13, 08:11   #1
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544

Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?


Może ktoś coś wie>>? U mnie ten sklep znajduje się na obrzeżach miasta inie bylam chyba z pól roku , bo to cała wyprawa...
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 09:09   #2
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

Hej, nie wypowiadam się czy są jakies fajne, bo ładne jest to co się komu podoba Mnie osobiście sie ze 2-3 pary z nowej kolekcji "widzą". A pooglądać butki deichmanna możesz na ich stronce: www.deichmann.com wprawdzie nie jest polska, ale buty mają takie same jak u nas.
Miłego oglądania
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 12:50   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Cool Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

Ja mam mieszane uczucia odnośnie tej firmy.Niby fajne wzory,niby ceny nie takie złe,ale ZAWSZE jak kupię tam buty to mam wrażenie,że one są 2 kategorii Np.sandałki,które mi się podobały miały popsutą sprzączkę,pytałyśmy pani czy to się da naprawić,czy mają inną parę,ona powiedziała,że nie może tego sprzedać,że trzeba to oddać na magazyn i że takich bucików nie będzie.Tydzień później znowu zawitałyśmy do tego sklepu,bo te buciki bardzo mi się podbały i co się okazało.Stał mój rozmiar W toku przymierzania stwierdziłam,że to te same buty,które mierzyłam tydzień wcześniej,sprzączkę naprawiono-trochę kijowo,ale zakochałam się w tych bucikach Kupiłam je.Dopiero w domku spostrzegłam,że paski na stopie są na jednej luźniejsze,a na drugiej bardziej przylegają.Sprawdziłam czy to nie czasem moje stópki są niewymiarowe.Były idealnie takie same.Zmierzyłam buciki-okazło się,że jedne paseczki były głębiej,bardziej wklejone,a te drugie mniej i przez to był luz w tym bucie

Jeszcze kilka takich niewypałów z Deichmanna miałam,ale nie chce was zanudzać swoimi historiami o butach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 13:46   #4
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

Kurcze , szkoda, że z tej strony linki nie wchodzą bezpośrednio do sklepu na model, tylko na stronę startową...Przy niektórych, szczególnie z kolekcji GRACELAND można się zdrowo posmiać Tu jest tak w białe groszki, ale chyba nie wejdzie...
http://shop.deichmann.com/is-bin/INT...le&PageSize=11
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 14:18   #5
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Wink Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

ja mam juz wiele par kupionych włąsnie w deichmanie. U mnie w Lublinie trudno o jakies orginalne ,ładna buty. A w deichmanie prawie zawsze znalazłam cos dla siebie. Innym problem jest że w panie były bardzo nie uprzejme, raz nawet stoczyłam tam zarzarta kłótnię, bo baba stanowczo twierdziła ze nie mozliwe jest zamówic dany rozmiar i fason przez internet do sklepu, oczywiscie ja miałam racje bo jets mozliwe. Na swoje upragnione buty czekałam 2 miesiace no ale nareszcie je mam . No i drugiego deichmana nam otworzyli z owiele milsza obsługa pozdrawiam A co do butów to zalezy o jakie ci chodzi, jezlei z okrągłym czubem to wybór bardzo niewielki ale mam nadzieje ze znajdziesz cos dla siebie powodzenia
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 20:50   #6
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

też kupuje butki w lubelskim deichmannie mam już czerwone boxerki, adidaski o ślicznym ciemno-różowym kolorze z zamszowego materiału, białe balerinki i białe butki na obcasie< bardzo wygodne w D. zawsze kupię coś fajnego tylko często mam problem z rozmiarem, z najfajniejszych modeli zostają duże numery


polecam Deichmanna
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 14:36   #7
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

Czasami widziałam jakieś fajne buty w Deichmanie, ale wyglądały zdecydowanie lepiej na półce niż na mojej nodze. Dla mnie to są typowe buty na jeden sezon, pochodzić dwa miesiące i wyrzucić niestety. Szkoda,że w Polsce jest tak mało sklepów z ciekawymi butami w miarę przystępnej cenie.
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-14, 20:44   #8
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

kupiłam może z 3 pary obuwia tamże, ale rzeczywiscie dość kiepskiej jakości były, każde buciki wymagały naprawy po niedlugim czasie noszenia [np. urwał mi się pasek w japonkach, kozaczki materiałowe rozpruły się, a sportowe z czubkami sie porozklejały], niby firma znana i niektóre modele super, ale jakość niezbyt
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 21:33   #9
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

Mojej ulubionej firmy RYŁKO, pod względem jakości i wygody, nic nie przebije. Szkoda tylko, że ich oferta jest tak strasznie uboga, o kolorystyce nie wspomnę.
Dlatego lubię Deichmana - do wyboru do koloru. Fakt, niektórzy narzekają, że są to buty na jeden sezon. Ale z drugiej strony, to w zimę chodziłam w różowych kozaczkach na szpilce, teraz mam różowe mokasyny i jestem bardzo zadowolona. Nie muszę mieć butów na 5 lat. Wolę je kupować częściej i mieć ich więcej.
Bardzo fajne są też promocje w D. ( zbliżają się wielkie wyprzedaże!).
natomiast absolutnie nie mogę przekonać się do CCC, Tip Top itp. sklepów. Mierzyłam tam buty i zawsze wydają mi się "twarde"! A cen jakiś niskich to wcale nie mają.

Edytowane przez Magilla
Czas edycji: 2005-05-14 o 21:35 Powód: nowa myśl
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 18:01   #10
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

Kilka fajnych fasonów napewno by się znalazło. Nie wiem jakiej są jakości bo nigdy ich butów nie kupowałam, ale moje koleżanki mają jakieś butki Deichmana i są zadowolone i długo już w nich chodzą.
Zastanawiam się zatem czy są to buty słabej jakości czy nie.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:28   #11
Mumi=]
Tymczasowo zablokowana
 
Avatar Mumi=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 60
Dot.: Cz y w nowej kolekcji Deichmanna są jakieś fajne buty?

.

Edytowane przez Mumi=]
Czas edycji: 2007-04-08 o 20:45
Mumi=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.