Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 13:40   #3601
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Justy - nie wiem czy tutaj sklady tych kosmetykow beda, ale to dosc dobry link zazwyczaj przy szukaniu skladow : http://www.cosdna.com/eng/
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 13:44   #3602
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Czyli pod makijaz nie bardzo, ale na plaże spokojnie można ją polecać???
Ja w ogóle nie mam w zwyczaju polecanie niestabilnych filtrów


Ostatnio testowałam emulsję Iwostinu 50 i kusi mnie zakup. Generalnie lubię Iwostiny, ale krem był zbyt ciężki na lato zawsze i kiedyś udało mi się upolować próbkę emulsji. Jest lekka, trochę bieli, ale po wchłonięciu biel znika, świecę się umiarkowanie. No i ten komfort, że nie smierdzi alkoholem Mam jeszcze jedną Sorayę 60 w zapasie, ale jakoś w te upały mam ochotę na coś lżejszego.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 14:19   #3603
czaka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam, dołączam sie do pytania nt DucrayMelascreen spf 50 czy któraś go juz testowała? Nigdzie nie ma opinii na jego temat... pomóżcie
czaka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 14:32   #3604
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja uzywam Ducray i tutaj jest moja o nim opinia :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3383
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 15:04   #3605
czaka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

TLU dzięki serdeczne za wskazówki po mineralnym avene zniose chyba każdy filtr, a ten parsolu nie ma wiec doskonale wiesz może czy ochrona UVA to ok 1/3 uvb tego filtra? nie wiem czy emulsja w PL tez wystepuje, ale na niemieckiej stronie producenta jest również emulsja i piszą, że oczywiście mniej treściwa... co polecasz?
czaka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 16:04   #3606
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

---------- Dopisano o 03:44 ---------- Poprzedni post napisano o 03:41 ----------

[/COLOR]

Wszytskie Soraye mają stabilny filtr, w tym balsamy do ciała o pojemności 200ml. Nie wiem jak sprawa stoi z faktorami i jak sprawdzają się na twarzy. Również Ikea spf20 ma 200 ml a ikea spf30 150ml i też są stabilne.[/QUOTE]


A jak moge sie dowiedziec czy balsam sorayi np ten 200ml bedzie dobry na twarz?
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 16:05   #3607
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czaka86 - ja mialam do czynienia tylko z kremem, wiec nie moge porownac z emulsja. Jesli chcesz uzywac tylko do twarzy to moze lepiej jednak zdecydowac sie na krem. Szukalam czy 1/3 UVB to UVA i nie znalazlam nic na ten temat (ale przyznaje nie szukalam dosc doglebnie). Wydaje mi sie jednak, ze skoro takie normy sa, to firma raczej sie ich bedzie trzymac.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 16:21   #3608
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

muszę się pożalić na mój ulubiony dotąd filtr Bioderma Photoderm AR - przy tych ostatnich upałach przestał się wchłaniać i zaczął mnie zapychać tak więc przestał być moim faworytem
jakiś czas temu przy okazji zakupów w carrefourze skusiłam się na pollenę evę na miejsca wrażliwe - początkowo byłam zachwycona wchłanianiem i matem, ale okazało się, że też zapycha ostatnio moja skóra stała się bardziej kapryśna, może to dlatego, że jestem w ciąży. teraz tym bardziej nie mogę odpuścić sobie filtrowania, bo boję się przebarwień, do których jest w ciąży niestety wiele większa skłonność.
no i muszę dalej szukać czegoś odpowiedniego - nie bielącego, lekkiego, nie zapychającego (marzenia...) chyba się skuszę na Eucerin matujący 50+. jak ten się nie sprawdzi, to już nie wiem, co jeszcze by mogło się nadać



PrincessCookie nie pozostaje nic innego, jak kupić i użyć jak Ci się spodoba konsystencja, wchłanianie i skóra będzie po nim ok, to możesz śmiało używać na codzień
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png

Edytowane przez bosti
Czas edycji: 2010-07-10 o 16:26
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 16:25   #3609
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
muszę się pożalić na mój ulubiony dotąd filtr Bioderma Photoderm AR - przy tych ostatnich upałach przestał się wchłaniać i zaczął mnie zapychać tak więc przestał być moim faworytem
jakiś czas temu przy okazji zakupów w carrefourze skusiłam się na pollenę evę na miejsca wrażliwe - początkowo byłam zachwycona wchłanianiem i matem, ale okazało się, że też zapycha ostatnio moja skóra stała się bardziej kapryśna, może to dlatego, że jestem w ciąży. teraz tym bardziej nie mogę odpuścić sobie filtrowania, bo boję się przebarwień, do których jest w ciąży niestety wiele większa skłonność.
no i muszę dalej szukać czegoś odpowiedniego - nie bielącego, lekkiego, nie zapychającego (marzenia...) chyba się skuszę na Eucerin matujący 50+. jak ten się nie sprawdzi, to już nie wiem, co jeszcze by mogło się nadać

[COLOR="Silver"]

A jak moge sie dowiedziec czy balsam sorayi np ten 200ml bedzie dobry na twarz?
nie pozostaje nic innego, jak kupić i użyć jak Ci się spodoba konsystencja, wchłanianie i skóra będzie po nim ok, to możesz śmiało używać na codzień [/QUOTE]

baaardzo dziękuje Ci za odpowiedz i bedzie mnie tak samo chronic jak ten do twarzy?
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 16:27   #3610
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

jeśli dasz odpowiednią ilość, to tak
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 16:51   #3611
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie mam w zwyczaju polecanie niestabilnych filtrów


Ostatnio testowałam emulsję Iwostinu 50 i kusi mnie zakup. Generalnie lubię Iwostiny, ale krem był zbyt ciężki na lato zawsze i kiedyś udało mi się upolować próbkę emulsji. Jest lekka, trochę bieli, ale po wchłonięciu biel znika, świecę się umiarkowanie. No i ten komfort, że nie smierdzi alkoholem Mam jeszcze jedną Sorayę 60 w zapasie, ale jakoś w te upały mam ochotę na coś lżejszego.
niestety osoba, której polecam nie ma zamiaru wydawac na krem myślę więcej niż 30 zł, a raczej sporo sporo nawet mniej.... więc mam liche pole manewru
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 17:09   #3612
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
jeśli dasz odpowiednią ilość, to tak
mam jeszcze 1 pytanie,jak odmierzyc odpowiednia ilosc filtru?
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 17:32   #3613
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PrincessCookie Pokaż wiadomość
mam jeszcze 1 pytanie,jak odmierzyc odpowiednia ilosc filtru?
można np. strzykawką. a tak zupełnie na oko - w zagłębieniu dłoni porcja wielkości złotówki powinno byc zbliżone do odpowiedniej ilości
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 19:35   #3614
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Do tek pory Ziaja była niestabilna. Ja nawet na nią w tym roku nie spojrzałam, ale myślę, że gdyby zrobili jakąs stabilną to wieść by poszła.
ziaja w tym roku jest dokładnie taka sama, jak w zeszłym. czyli nie jest dobrze.

a szkoda, potrafią dodawać Tinosorby do "zwykłych" kremów, np. z jaśminem, czy sopot spa; co za problem poprawić linię słoneczną
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 19:39   #3615
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Na szczęście dziwczyna, któej polecałam kremy, nie przywiązuje do tego wcale wagi, a wręcz stwierdziła, że jej nie są potzrebne stabilne filtry, nie teraz....
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 19:40   #3616
czaka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Czaka86 - ja mialam do czynienia tylko z kremem, wiec nie moge porownac z emulsja. Jesli chcesz uzywac tylko do twarzy to moze lepiej jednak zdecydowac sie na krem. Szukalam czy 1/3 UVB to UVA i nie znalazlam nic na ten temat (ale przyznaje nie szukalam dosc doglebnie). Wydaje mi sie jednak, ze skoro takie normy sa, to firma raczej sie ich bedzie trzymac.
kurcze... a ja myslałam ze skoro emulsja jest z przeznaczeniem na twarz to działa tak samo tylko przeznaczona do innych cer.. nie suchych jak krem tylko bardziej tłustych, dlatego rzadsza forma...ehhh....TLU ale dziękuję za zainteresowanie

Edytowane przez czaka86
Czas edycji: 2010-07-10 o 19:42
czaka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 21:11   #3617
Renick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Parsol1789 może być destabilizowany przez barwniki mineralne, np. tlenek cynku, dwutlenek tytanu, talk, mikę, tlenki zelaza (pigmenty)itp.

Myślę, ze SVR100 jest na tyle "mocną" kombinacją porządnych filtrów, że nie musisz sie przejmować kolorówką, którą nakąłdasz na wierzch.



bardzo dziekuje za odpowiedz, tymbardziej ze pozytywna dla mnie
Renick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 21:16   #3618
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

muszę się pochwalić!
Kupilam filtr LPR 50 + i prawdopodobnie mnie zapchal... no więc musialam czegoś innego poszukać (używam retinoidów...)no i udalo mi się kupić Bioderme AKN 40 !(sprawdzilam date jest do grudnia) jestem taka szczęśliwa,bo mialam ją już kiedyś i byla super,a teraz ją wycofali-tzn. zamienili na 30(uważam,że to za malo) no i cena 48 zl . Strasznie się ciesze
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 23:27   #3619
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czaka86 Pokaż wiadomość
kurcze... a ja myslałam ze skoro emulsja jest z przeznaczeniem na twarz to działa tak samo tylko przeznaczona do innych cer.. nie suchych jak krem tylko bardziej tłustych, dlatego rzadsza forma...ehhh....TLU ale dziękuję za zainteresowanie
Nie wiedzialam, ze emulsja jest przeznaczona do twarzy - moze to, co ja nazywam kremem, Ty nazywasz emulsja? Mozesz zalaczyc zdjecia produktow, o ktore Ci chodzi? Jesli emulsja bylaby ok, ale mniej silikonowa to moze bym sie zdecydowala. Pasowaloby niedlugo kupic nowy filtr bo juz mi sie konczy i szczerze mowiac wolalabym cos lzejszego.

Ponowie pytanie - uzywal ktos Biodermy z serii Bronze z przeznaczeniem na twarz?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 06:49   #3620
czaka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

TLU tak jak wczesniej pisałam nie wiem czy emulsja jest dostepna też w PL, ale na niemieckiej stronie mają nie tylko krem i mleczko tak jak u nas, ale i emulscje - jest w takim samym opakowaniu co krem i piszą że również 4-5 razy nacisnąć pompkę w celu odmierzenia odpowiedniej ilości,... wiec na pewno chodzi o twarz... mieszkam od kilku miesiecu w dojczland, ale juz w kilku aptekach tnie znali nawet tej firmy..a chętnie bym przetestowała bo jak mowiłam smarowalam sie teraz avene mineralnym ale moje jedyne skojarzenie co do tego produktu to - kto to g**** dopuścił do sprzedaży... już wszystkim próbowałam zmatowić, chwilowy efekt co prawda jest i jak nałoże edm'a to wygląda ok tylko przez 15 min a później cały filtr wyłazi na wierzch spod skrobii (krzemionki....) i świecę się jak perła... jak mim :/ załamana jestem i potrzebuje szybko ochrony...avena juz nie nałoże :[ pozdrooo
czaka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:25   #3621
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
można np. strzykawką. a tak zupełnie na oko - w zagłębieniu dłoni porcja wielkości złotówki powinno byc zbliżone do odpowiedniej ilości
Juz wiem jak go odmierzac,mam łyzeczke od syropu ktora ma 3ml, wiec bede dawac na jej połowe, tylko ze taki filtr z sorayi taki wiekszy to ma lejaca sie konsystencje bardziej niz soraja spf 30 do twarzy, wiec mam go nakladac wiecej? Czy normalnie 1,5ml? dziekuje z gory za odpowiedzi
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 15:38   #3622
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PrincessCookie Pokaż wiadomość
Juz wiem jak go odmierzac,mam łyzeczke od syropu ktora ma 3ml, wiec bede dawac na jej połowe, tylko ze taki filtr z sorayi taki wiekszy to ma lejaca sie konsystencje bardziej niz soraja spf 30 do twarzy, wiec mam go nakladac wiecej? Czy normalnie 1,5ml? dziekuje z gory za odpowiedzi
1,5 wystarczy Nie wiem, czy piszesz o tej 45, ale ja mam wrażenie, że nakładam jej więcej niz trzeba, bo jakoś tak łatwo się ją aplikuje...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-07-11 o 15:46
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 16:17   #3623
helen77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, proszę o poradę - czy mieszające te dwa kremy, nie destabilizuję filtra? Mam nadzieję, że nie, bo to ta sama firma.
I drugie pytanie - czy ten pierwszy krem istnieje w dwóch wersjach kolorystycznych? Bo pani w Superpharmie powiedziała, że mają akurat ciemniejszą wersję, ale jest też jasna. Nigdzie w necie nie znalazłam takiej informacji, ani w żadnej innej aptece. Z góry dziękuję

Bioderma, Photoderm Max Crème Teintée SPF 50+ / UVA 41
Skład: Water (Aqua), Octocrylene, Dicaprylyl Carbonate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrogenated Vegetable Oil, Titanium Dioxide (CI 77891), Alcohol Denat., Cyclomethicone, Dimethiconol Behenate, Potassium Cetyl Phosphate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Iron Oxides (CI 77492), Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Decyl Glucoside, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Xanthan Gum, Iron Oxides (CI 77491), Disodium EDTA, Iron Oxides (CI 77499), Disodium Stearoyl Glutamate, Propylene Glycol, Citric Acid, Aluminum Hydroxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben.

Bioderma, Photoderm AR SPF 50 / UVA 33
Skład: water (aqua), dicaprylyl carbonate, octocrylene, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, butyl methoxydibenzoylmethane, alcohol denat., cyclomethicone, dimethiconol behenate, glycerin, potassium cetyl phosphate, glyceryl stearate, peg-100 stearate, hydrogenated vegetable oil, glycyrrhetinic acid, ginkgo biloba extract, glycine soya (soybean) germ extract, tocopheryl acetate, ectoin, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosaccharides, laminariaochroleuca extract, propylene glycol, decyl glucoside, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, xanthan gum, iron oxides (ci 77492), titanium dioxide (ci 77891), disodium edta, trilinolein, bht, iron oxides (ci77491), iron oxides (ci 77499), citric acid, trilinolenin, triolein, tripalmitin, caprylic/capric trigyceride, tristearin, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben. ethylparaben
helen77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:37   #3624
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

hejka dziewczyny

chciałąm zapytać o filtry z serii Avene... Mialam kiedys kremik spf 100 i byl super, niestety teraz juz takowego nie ma Mam w planie wlasnie kupic cos z Avene spf 50 i stad moje pytanie, co polecacie bardziej emulsje, mleczko czy kremik Avene spf 50+ ? Szukalam szukalam i w sumie to niewie, co ma lepsza konsyntencje i szybciej sie bedzie wchlanialo... doradzcie
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!

Edytowane przez Sunbeam87
Czas edycji: 2010-07-11 o 19:42
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 21:41   #3625
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
muszę się pochwalić!
Kupilam filtr LPR 50 + i prawdopodobnie mnie zapchal... no więc musialam czegoś innego poszukać (używam retinoidów...)no i udalo mi się kupić Bioderme AKN 40 !(sprawdzilam date jest do grudnia) jestem taka szczęśliwa,bo mialam ją już kiedyś i byla super,a teraz ją wycofali-tzn. zamienili na 30(uważam,że to za malo) no i cena 48 zl . Strasznie się ciesze
A czy w tej zmianie faktora chodziło o zmianę składu, czy tylko o dopasowanie do norm unijnych? Jeśli o to drugie, to obecna 30 ma taki sam faktor jak dawna 40, tylko oznaczenie na opakowaniu zmieniło się na nowe.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 22:21   #3626
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny

chciałąm zapytać o filtry z serii Avene... Mialam kiedys kremik spf 100 i byl super, niestety teraz juz takowego nie ma Mam w planie wlasnie kupic cos z Avene spf 50 i stad moje pytanie, co polecacie bardziej emulsje, mleczko czy kremik Avene spf 50+ ? Szukalam szukalam i w sumie to niewie, co ma lepsza konsyntencje i szybciej sie bedzie wchlanialo... doradzcie
Szybciej będzie się wchłaniała emulsja, ma lżejszą konsystencję. Ja używam i jestem zadowolona, chociaż podejrzewam, że mnie zapycha. Ale to już sprawa indywidualna.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:04   #3627
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Tak tez mi sie wydawalo Z tego co widze to wlasnieta emulsja jest najdrozsza;/ Hmmm mleczko pewnie ma najgorsza konsystencje, wie pewnie zakupie jednak tak kremik...
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:19   #3628
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Elfia nie wiem co tam zmieniono (pewnie chodzilo o te normy unijne:P) ale ja marzylam o 40-stce i ją mam,więc jestem baaaaaaaaardzo szczęśliwa
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 11:48   #3629
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

widziałam dziś jakiś nowy filtr Babydream 50+
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 16:31   #3630
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny kupiłam dziś filtr na zapas LRP Antka 50+ białego w zestawie z sztyftem tym na wrażliwe miejsca za UWAGA jedyne 58 zł !!!!!!!
znalazłam mega super apteke w mieście, gdzie zamówią prawie wszytsko o co poprosze i za naprawdę niskie pieniądze, normalnie płaciłam za sam filtr w dotychczasowej apt 64-67 zł, a tu i to jescze ze sztyftem, ktory normalnie kosztuje okolo 30 zl..... wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.