Wszystko o Avonie - część 11 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 22:53   #4501
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

krystell pierwszy raz się z Tobą zgodzę w całej rozciągłości!

Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
widzisz, Tobie opcja edytowania potrzebna nie jest, wiec się nie musisz denerwowac, ale jak się zdarzają klientki które chcą złożyć zamowienie załóżmy choćby za 30 zł to nie bedziemy przecież robić takiej paczki na drugi termin bo to bez sensu. Widac wielu z nas ta opcja była bardzo potrzebna i stąd nasze zdenerwowanie skoro do tego nas przyzwyczaili.
Właśnie po to uruchomiona została teraz opcja domówienie, która służy na zasadzie edycji
Nie kochana, to właśnie Wy się przyzwyczaiłyście do możliwości edycji, dlatego być może te zmiany

Choć naprawdę nie mogę pojąć, tak jak napisała to krystell, jak można być konsultantką, składającą po raz n-ty zamówienie i nie wiedzieć gdzie chce się dostawy, co i ile chce się zamówić
Nigdy nie zdarzyło mi się użyć choć raz opcji edycji, ponieważ sprawdzam wszystko kilka razy zanim wyślę zamówienie, żeby być pewnym, że niczego nie pominęłam.
Jeśli istnieje takie ryzyko, że klientka może nagle przysłać nam zamówienie, to chyba można wklepać kody, poczekać i dopiero później wysłać
Ot i cała filozofia

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie korzystałam z opcji edycji. Klientki wiedzą, że do 22:00 zbieram zamówienia, spóźnią się to trudno- zbieram na kolejny termin. Mam zawsze dokładną rozpiskę co i w jakich ilościach chce zamówić, a przed kliknięciem na 'wyślij' sprawdzam 2 razy czy wszystko jest dobrze. Dodam, że często mam zamówienia na kilkadziesiąt produktów.. mimo to sprawdzam.
I prawidłowe podejście. Ja również uważam, że po to są terminy narzucone przez Avon, że należy ich przestrzegać. Moje klientki wiedzą, że jak mam termin np. 26 maja, to najpóźniej dzień przed mogą złożyć mi swoje zamówienia. Przecież od otrzymania nowego katalogu mają mnóstwo czasu na przejrzenie, przemyślenie i decyzję. Nie widzę powodu, abym miała przyjmować zamówienia spoźnialskich za 5 dwunasta i się denerwować, czy zdążę
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."

Edytowane przez Agatheska
Czas edycji: 2010-05-26 o 22:47
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 23:04   #4502
kaha_akro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

hmm.. widzę, że na stronie nie zmienia się automatycznie nic, tylko jutro ktoś przyjdzie rano do pracy i jak mu się zachce to wprowadzi IOS..
kaha_akro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 23:15   #4503
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Nie widzę powodu, abym miała przyjmować zamówienia spoźnialskich za 5 dwunasta i się denerwować, czy zdążę
Nie widzisz naprawdę?

1. Wyższe zamówienie w danym terminie, tym samym (być może) osiągnięcie wyższego progu opustowego i (na pewno) większy zarobek.

2. Frontem do klienta! Czasem klientka zdecyduje się na coś w ostatniej chwili albo okaże się, że potrzebuje coś na prezent. Jeśli ma czekać tydzień do następnego terminu, może zrezygnować.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 23:17   #4504
lajla09
Raczkowanie
 
Avatar lajla09
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 223
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Wiem że któraś z dziewczyn pisała wcześniej o tym że nie może się zalogować na stronę bo wyskakuje błąd. Jestem nową kk to będzie dopiero moje drugie zamówienie i jestem zarejestrowana na stronie i było wszystko fajnie aż tu ten błąd wyskoczył i nic nie mogę zrobić :/ Co robić?
lajla09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 23:35   #4505
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Nie widzisz naprawdę?

1. Wyższe zamówienie w danym terminie, tym samym (być może) osiągnięcie wyższego progu opustowego i (na pewno) większy zarobek.

2. Frontem do klienta! Czasem klientka zdecyduje się na coś w ostatniej chwili albo okaże się, że potrzebuje coś na prezent. Jeśli ma czekać tydzień do następnego terminu, może zrezygnować.
Nie sądzę, żeby te akurat argumenty do mnie przemawiały Ja nie mam takich owych klientek, które sobie nagle przypomną o zamówieniu, tym bardziej jeśli byłoby ono duże! Jeśli już by się tak zdarzyło, to po prostu domawiam dany produkt, w miarę możliwości. Uprzedzam klientkę, że być może z przyczyn ode mnie niezależnych system może już nie przyjąć zamówienia, gdyż mogło zostać zfakturowane. Tym samym nie jestem w stanie nic zrobić, jedynie złożyć na kolejny termin. Poprosiłabym klientkę, aby w przyszłości przestrzegała terminów, aby nie dochodziło do takich sytuacji.
Proste
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."

Edytowane przez Agatheska
Czas edycji: 2010-05-26 o 23:36
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 00:15   #4506
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
To po co dali tę beemkę takiej liderce? Bylaś Krystell na tym wręczeniu kluczyków?
Nie, nie byłam, ale znam Avon od 1992/1993 r. więc towarzystwo jest mi znane
W pewnych kręgach nazwiska i co i w jaki sposób robi jest wiadome. Nie da się osiągnąć w 6 m-cy pewnych stanowisk, jest to po prostu niemożliwe.
Nie żebym zazdrościła, bo mam prywatny inny biznes (poza kosmetyczny), który daje mi niewspółmiernie większy zarobek niż Avon i o wiele większą niezależność. Po prostu kieruję się jasnymi zasadami i takie krętactwo mnie po prostu brzydzi. A szczególnie oburza mnie, gdy dyrekcja wie, jak taka osoba działa, a wręcza kluczyki. I to nie pierwsza z BMW, która w taki sposób działa.

Po co dali BMW tej liderce ? Socjotechnika się kłania. Jaki efekt wśród innych Liderów wywołuje fakt, że kolejna dostała BMW ? Oczywiście pełnia euforii, znowu dostają tzw. "kopa", że jednak można, OMS ma gotowy wzór do pokazania na szkoleniach, że przecież ta LS mogła, a wy biadolicie, że nie można. Tylko szkoda, że OMS nie powie jak do tego ta Liderka doszła ...

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Chociażby po to, że wczoraj składałam pierwsze zamówienie na nowej stronie i całe mi się zdublowało. Niestety zauważyłam to dopiero po wysłaniu. I właśnie np. po to przydałaby się opcja edycji.
Jeżeli w systemie są 2 identyczne zamówienia - wówczas system automatycznie jedno z nich kasuje. Nie ma obawy, że przyjdą 2 identyczne paczki.

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
krystell pierwszy raz się z Tobą zgodzę w całej rozciągłości!



Właśnie po to uruchomiona została teraz opcja domówienie, która służy na zasadzie edycji
Nie kochana, to właśnie Wy się przyzwyczaiłyście do możliwości edycji, dlatego być może te zmiany

Choć naprawdę nie mogę pojąć, tak jak napisała to krystell, jak można być konsultantką, składającą po raz n-ty zamówienie i nie wiedzieć gdzie chce się dostawy, co i ile chce się zamówić
Nigdy nie zdarzyło mi się użyć choć raz opcji edycji, ponieważ sprawdzam wszystko kilka razy zanim wyślę zamówienie, żeby być pewnym, że niczego nie pominęłam.
Jeśli istnieje takie ryzyko, że klientka może nagle przysłać nam zamówienie, to chyba można wklepać kody, poczekać i dopiero później wysłać
Ot i cała filozofia

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------



I prawidłowe podejście. Ja również uważam, że po to są terminy narzucone przez Avon, że należy ich przestrzegać. Moje klientki wiedzą, że jak mam termin np. 26 maja, to najpóźniej dzień przed mogą złożyć mi swoje zamówienia. Przecież od otrzymania nowego katalogu mają mnóstwo czasu na przejrzenie, przemyślenie i decyzję. Nie widzę powodu, abym miała przyjmować zamówienia spoźnialskich za 5 dwunasta i się denerwować, czy zdążę
Dziękuję za miłe słowa

Ciekawe, czy jak robicie zakupy w sklepie to też przy kasie mówicie - "wie Pani jednak nie wezmę tego, tylko to"
a za 5 minut
"przepraszam pomyliłam się, wezmę jeszcze to i tamto"
a za n-minut
"wie Pani, chyba jednak zrezygnuję z wszystkiego"

Jeśli klientka zamówi coś, gdy już złożyłyśmy zamówienie to domawiamy (opcja domówienie), a jeśli powstała faktura to albo składamy kolejne zamówienie albo czekamy na inne zamówienia.
Edycja jest tu zbyteczna. Trzeba odpowiedzialnie podchodzić do funkcji Konsultantki i naprawdę rozmyślnie wybierać zarówno adres dostawy, jak i zamawiać te produkty, które są zamówione przez nas i klientów.

Niestety, ale nie sądzę, by nawet po 100-200 mailach edycja powróciła, bo nie po wprowadzili możliwość zapisania zamówienia (bez jego wysyłania), by teraz bawić się w edycje. Zapisanie zamówienia właśnie służy do tego, by dopisywać produkty (nawet codziennie), a gdy już stwierdzimy, że wysyłamy, kliknąć WYŚLIJ ZAMÓWIENIE i po kłopocie.

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Nie widzisz naprawdę?

1. Wyższe zamówienie w danym terminie, tym samym (być może) osiągnięcie wyższego progu opustowego i (na pewno) większy zarobek.

2. Frontem do klienta! Czasem klientka zdecyduje się na coś w ostatniej chwili albo okaże się, że potrzebuje coś na prezent. Jeśli ma czekać tydzień do następnego terminu, może zrezygnować.
Ale jak wyślesz zamówienie możesz domówić produkty bez edycji zamówienia. Dopisujesz to co klientka zamówiła i po kłopcie.

Poza tym zamówienia złożone po godzinie 20.00 są fakturowane następnego dnia roboczego od 8.00, zatem jeśli:
złożysz zamówienie np. o 21.00 a klientka zadzwoni o 23.00 to albo wybierasz w strefie kk opcję domówienie i dopisujesz kody zamówionych przez klientkę produktów albo robisz to samo poprzez numer 800 800 888 - i tak do 8.00, gdyż potem w każdej chwili może powstać faktura.

Niestety możesz być sytuacja, że zdecydujecie, że chcecie zmienić adres dostawy, a zamówienie zostało już wysłane. Wówczas nie miejcie do nikogo pretensji, gdy o 8.01 powstanie faktura i wtedy nie da się już dokonać zmian. Zatem przy pracy jako konsultantka należy wykazać się trochę dyscypliną i jasno określić: albo dostawa regularna albo kurier albo COK.

Same - jak czytam - narzekacie na klientki, że są niezdecydowane, a czy teraz z tą edycją to nie jest czasem niezdecydowanie i brak konsekwencji ?, hmm ?
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 01:07   #4507
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ja robię dokładnie tak samo, mam specjalny zeszyt od zamowien i jak jakas klientka sklada u mnie zamowienie-najczesciej przez sms- to ja sobie zapisuję w tym zeszycie nazwę produktu-strona-kod-cena a pod spodem wartosc zamowienia a obok imienia na gorze w koleczku moj zysk i wtedy wszystko mam czarno na bialym, wiem ile dokladnie na tym zarobilam jaka jest wartosc ogolnego zamowienia od wszystkich klientek a skladajac zamowienia lece kodami od gory do dolu potem wciskam pokaz opisy i spradzam czy czasami się nie pomylilam czy ten kod odpowiada temu produktowi. Dzięki temu nigdy nie spotkała mnie (odpukać!) niemiła niespodzianka
Ja robię tak samo! Ciocia-wspólniczka prowadzi zeszyt i zapisuje każde zamówienie - produkt +cena+ kod i suma. Ja po zebraniu zamówień od moich klientek przychodzę i wpisuję w owy zeszyt. Dzięki temu wszystko jest jak trzeba i nic się nie myli A nowa strona jest o tyle dobra, że od razu wyskakują opisy produktów.
I nie rozumiem tego szumu wokół dostaw, chyba przy składaniu zamówienia trzeba czytać po kolei każdy etap Nie mogłabym przeoczyć wyboru dostawy.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 05:55   #4508
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

W sumie opcja usuniecia zamowienia/zmiany miejsca dostawy potrzebna jest wlasciwie tylko na wypadek pomylki. W wiekszosci przypadkow u mnie edycje polegaly na domawianiu czegos (np. zapomnialam dopisac probek czy czegos z netto/specjalnej). Zapisywanie zamowien bez wysylania to bardzo fajna rzecz chociaz jeszcze nie testowalam
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 06:12   #4509
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

[QUOTE=malka;19591621]Chyba nie do końca, bo na pokrowiec trzeba zamowić minimum 4 sztuki ;-( Zrobiłam promocje na te kremy i sera i mam zamówione 3, a 4ty wezmę dla siebie, nie wiem w sumie po co mi ten pokrowiec, ale może sie kiedyś przydać.


Nie ma co się martwić, bo nie zależało mi na pokrowcu, ale mam kremik... Trzeba teraz myśleć jak sprzedawać wody z 09, bo kosmetyczkę muszę mieć!!!!

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
no wiesz nie ciesz sie za szybko bo przeciez zeby dostac ten pokrowiec to trzeba 4szt kremow lub serum zamowic????? sprawdz sobie dokladnie
NO WIEM...Faktycznie, ale nie widziałam bo mnie ten pokrowiec nie interesował!
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 06:54   #4510
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

dziewczyny czy nowośc jogurtowy balsam do ciała [w pudełku] z kat. 7 powinien być jakoś zafoliowany czy coś? Bo mi przyszedł normlanie bez folli, otworzyć można było normalnie, żadnego zabezpieczenia...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 07:08   #4511
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Jesli możliwość edycji nie jest potrzebna jednej konsultantce to nie znaczy że nie korzystała z niej inna- ja np. jestem dniem wysyłkowym A, dzis mam pierwszy termin składania zamówien i strona dalej nie działa- wiec zamawiam zgodnie z tą wiedzą, która mam na ta chwilę i załóżmy, że zamawiam cos, żeby dobic do progu upustowego- a o "nie-wiadomo-której" zostaje zmieniona strona, ukazuje sie nowa oferta internetowa, dodają nowy program motywacyjny ( a często sie tak zdarzało, ze mnie omijał bo wysłałam zamówienie rano a strona zmieniała się po południu) wiec mogłam edytować- usunąć coś, co zamawiałam "na siłę" lub "na zapas" a wziąć coś, co się bardziej opłacało.

Jeżeli zabierają dodatkowe opcje, to chociaż mogliby być w porządku jeśli chodzi o te, które są niby dostępne, a niestety dzien A może im mieć w tym temacie wiele do zarzucenia...
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 07:28   #4512
mirinda3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 112
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy nowośc jogurtowy balsam do ciała [w pudełku] z kat. 7 powinien być jakoś zafoliowany czy coś? Bo mi przyszedł normlanie bez folli, otworzyć można było normalnie, żadnego zabezpieczenia...
U mnie koleżanka zamawiała, nie był zafoliowany, ale nie przyglądałam się czy są jakieś zabezpieczenia przy wieczku
mirinda3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 07:34   #4513
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

a dziewczyny któras w Was wysyłała do kilentek ta wersje katalogu ze strefy, gdzie odrazu mogła zamawiąc, co chce i samo Wam sie pojawiało w strefie??
jak to się sprawuje??

jeżeli było to już poruszane to sorki, ale ostatnio nie czytalam (jakieś 2 tygodnie) i nie jestem w stanie nadrobić;
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 07:54   #4514
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a dziewczyny któras w Was wysyłała do kilentek ta wersje katalogu ze strefy, gdzie odrazu mogła zamawiąc, co chce i samo Wam sie pojawiało w strefie??
jak to się sprawuje??

jeżeli było to już poruszane to sorki, ale ostatnio nie czytalam (jakieś 2 tygodnie) i nie jestem w stanie nadrobić;
Ja wysłałam katalogi wszystkim klientkom, one dostają link do strony na której mogą zamawiać z katalogu, działa to tak jak u nas na stronie, jeśli zamawia się bezpośrednio z kat online. Na koniec klientka klika zakończ i ja dostaję info że mam nowe zamówienie od Pani X, otwieram je, sprawdzam i dodaję do ogólnego.
Dla mnie sprawa wygląda super! Ułatwia dużo, nie mam możliwości że to ja popełnię błąd.... Zadowolona jestem z tej możliwości!!!!
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:16   #4515
malvvinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Witam dziewczyny dawno mnie tu nie było z powodu braku czasu mam nadzieję że się to zmieni.

Właśnie złożyłam zamówienie z kat.10 i czekam aż łaskawie uaktualnią ofertę specjalną. Myślicie, że się jeszcze dziś pojawi?
malvvinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:31   #4516
kaha_akro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

tak się zastanawiam nad jedną sprawą - przysyłają nam maile, że dane produkty nie są dostępne i żeby nie zamawiać.. jak składałam rano zamówienie, to ostatni mail na ten temat był z wczoraj i dotyczył kat 07.. ciekawa jestem co zrobią z moim zamówieniem z kat 08, jeśli np teraz się pojawi taki mail a w moim zamówieniu będą jakieś produkty z tej listy.. wysyłając zamówienie nie wiedziałam o żadnych brakach.. jak to potraktują.. mówię teraz czysto teoretycznie..
jak myślicie - co w takiej sytuacji zrobią?
kaha_akro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:43   #4517
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Ale jak wyślesz zamówienie możesz domówić produkty bez edycji zamówienia. Dopisujesz to co klientka zamówiła i po kłopcie.

Poza tym zamówienia złożone po godzinie 20.00 są fakturowane następnego dnia roboczego od 8.00, zatem jeśli:
złożysz zamówienie np. o 21.00 a klientka zadzwoni o 23.00 to albo wybierasz w strefie kk opcję domówienie i dopisujesz kody zamówionych przez klientkę produktów albo robisz to samo poprzez numer 800 800 888 - i tak do 8.00, gdyż potem w każdej chwili może powstać faktura.

Niestety możesz być sytuacja, że zdecydujecie, że chcecie zmienić adres dostawy, a zamówienie zostało już wysłane. Wówczas nie miejcie do nikogo pretensji, gdy o 8.01 powstanie faktura i wtedy nie da się już dokonać zmian. Zatem przy pracy jako konsultantka należy wykazać się trochę dyscypliną i jasno określić: albo dostawa regularna albo kurier albo COK.

Same - jak czytam - narzekacie na klientki, że są niezdecydowane, a czy teraz z tą edycją to nie jest czasem niezdecydowanie i brak konsekwencji ?, hmm ?
Zacna Krystell! Doceniam Twoją wiedzę i doświadczenie, jednak nie bardzo rozumiem, dlaczego piszesz z pozycji "eksperta od wszystkiego". Jeśli Ty i Twoje konsultantki czegoś nie używacie, nie oznacza że opcja nie jest przydatna dla innych osób. Sama nie korzystam z edycji, z domówienia również nie, jednak wiem "do czego to się może przydać" i nie krytykuję kogoś, kto chciałby iść na rękę klientce i dokonać zmian.
Wiele razy zdarza się, że konsultantce brakuje np. 20zł do wyższego progu i domawia cokolwiek dla siebie, aby podwyższyć bazę. Spóźnione zamówienie od klientki pozwolić może na usunięcie własnego, niepotrzebnego produktu i zastąpienie go produktem/produktami od klientki. W ten sposób nie powiększamy zapasu kosmetyków, co szczególnie ważne jest dla osób na "odwyku kosmetycznym"

I jeszcze prośba do Ciebie i innych osób, które mają podobne skłonności - nie pouczajcie lecz pomagajcie. Bardzo źle czyta się słowa typu: "nie miejcie do nikogo pretensji", "bądźcie zdyscyplinowane" itp. Ma tu być miło i przyjemnie, pomagamy, doradzamy, jednak nie oceniamy i nie pouczamy.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:43   #4518
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;19599172]

ja zamawiałam.[/QUOTE]

i co sądzisz o tych okularach?? warto je kupić?? mogłabyś zrobić fotki jakieś??
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:57   #4519
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Już jest nowa oferta specjalna w strefie z o8
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 09:01   #4520
kaha_akro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Myszka0706 Pokaż wiadomość
Już jest nowa oferta specjalna w strefie z o8

a u mnie jest ciągle stara
kaha_akro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:11   #4521
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
Jesli możliwość edycji nie jest potrzebna jednej konsultantce to nie znaczy że nie korzystała z niej inna- ja np. jestem dniem wysyłkowym A, dzis mam pierwszy termin składania zamówien i strona dalej nie działa- wiec zamawiam zgodnie z tą wiedzą, która mam na ta chwilę i załóżmy, że zamawiam cos, żeby dobic do progu upustowego- a o "nie-wiadomo-której" zostaje zmieniona strona, ukazuje sie nowa oferta internetowa, dodają nowy program motywacyjny ( a często sie tak zdarzało, ze mnie omijał bo wysłałam zamówienie rano a strona zmieniała się po południu) wiec mogłam edytować- usunąć coś, co zamawiałam "na siłę" lub "na zapas" a wziąć coś, co się bardziej opłacało.

Jeżeli zabierają dodatkowe opcje, to chociaż mogliby być w porządku jeśli chodzi o te, które są niby dostępne, a niestety dzien A może im mieć w tym temacie wiele do zarzucenia...
Dokładnie, zgadzam się z tobą.

Złożyłam właśnie zamówienie i dobiłam do progu, składałam teraz bo wieczorem nie będę miała czasu a wczoraj nie było jeszcze oferty internetowej i czekałam, no i co? w dalszym ciągu jej niema.
Jestem dniem A i twierdzę że poprzez brak edycji jestem poszkodowana bo przez dobijanie zamówiłam coś co mi nie jest aż tak bardzo potrzebne
a gdyby pokazała się internetowa i chciałabym coś zmienić już nie mogę,a dzwonić nie chcę bo znów kasa


wlaśnie włączyli nową ofertę internetową

Edytowane przez elka100
Czas edycji: 2010-05-27 o 09:13
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:21   #4522
kaha_akro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

wlaśnie włączyli nową ofertę internetową[/QUOTE]

chyba nie u mnie
co to za system.. przecież wszystkie logujemy się na tej samej stronie.. wylogowałam się, rozłączyłam internet włączyłam wszystko z powrotem i u mnie dalej jest stara o.internetowa..
kaha_akro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:24   #4523
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Witam nie jestem kostultantką ale mam pytanie dotyczące jednego produktu firmy AVON. Chodzi o taki podwójny żel myjący na dzień i mleczko do demakijażu na noc solutions maximum moisture (czy jakos tak).
Mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.
No i chciałabym wiedzieć czy są jakieś wkazania/przeciwskazania jeśli chodzi o wiek? Wydaję mi się, że jest to produkt do cery dojrzałej ale nie jestem pewna. A po drugie, jak tego dokladnie używać?
Dziękuję z góry za odpowiedz
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:25   #4524
malvvinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

rozumiem że ta oferta specjalna bedzie dla katalogu 8 tak? czyli jak zamawiałam z 10 to nic z tego.... :/
malvvinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:35   #4525
kaha_akro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Witam nie jestem kostultantką ale mam pytanie dotyczące jednego produktu firmy AVON. Chodzi o taki podwójny żel myjący na dzień i mleczko do demakijażu na noc solutions maximum moisture (czy jakos tak).
Mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.
No i chciałabym wiedzieć czy są jakieś wkazania/przeciwskazania jeśli chodzi o wiek? Wydaję mi się, że jest to produkt do cery dojrzałej ale nie jestem pewna. A po drugie, jak tego dokladnie używać?
Dziękuję z góry za odpowiedz
produkty z serii Maximum Moiusture są przeznaczone dla cery 20+ więc ogólnie przeciwwskazań nie ma - jest to linia dla skóry suchej i odwodnionej.
żel to zapewne albo wycisnąć na dłonie i spienić i na wilgotną skórę, albo zwyczajnie jak każdy żel do twarzy.. no a mleczko to wieczorem wacikiem delikatnie.. nie mam tego, ale tak się zazwyczaj używa takie kosmetyki - ja tak robię
kaha_akro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:43   #4526
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez kaha_akro Pokaż wiadomość
produkty z serii Maximum Moiusture są przeznaczone dla cery 20+ więc ogólnie przeciwwskazań nie ma - jest to linia dla skóry suchej i odwodnionej.
żel to zapewne albo wycisnąć na dłonie i spienić i na wilgotną skórę, albo zwyczajnie jak każdy żel do twarzy.. no a mleczko to wieczorem wacikiem delikatnie.. nie mam tego, ale tak się zazwyczaj używa takie kosmetyki - ja tak robię

Dziękuję ci ślicznie. Akurat pół roku temu skonczyłam 20 lat więc mogę używać.
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:47   #4527
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Wiele razy zdarza się, że konsultantce brakuje np. 20zł do wyższego progu i domawia cokolwiek dla siebie, aby podwyższyć bazę. Spóźnione zamówienie od klientki pozwolić może na usunięcie własnego, niepotrzebnego produktu i zastąpienie go produktem/produktami od klientki. W ten sposób nie powiększamy zapasu kosmetyków, co szczególnie ważne jest dla osób na "odwyku kosmetycznym"

I jeszcze prośba do Ciebie i innych osób, które mają podobne skłonności - nie pouczajcie lecz pomagajcie. Bardzo źle czyta się słowa typu: "nie miejcie do nikogo pretensji", "bądźcie zdyscyplinowane" itp. Ma tu być miło i przyjemnie, pomagamy, doradzamy, jednak nie oceniamy i nie pouczamy.
Masz w 100% rację. Jednym edycja jest potrzebna, innym nie i tyle.

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
i co sądzisz o tych okularach?? warto je kupić?? mogłabyś zrobić fotki jakieś??
Pytanie nie do mnie, ale odpowiem, bo mam te okulary (mowa o Daralis). 29,90 w życiu bym za nie nie dała, kupiłam za 14 z groszem w katalogu 7 i tej ceny są warte. Podobaja mi się w nich te zauszniki, ciekawie to wygląda przy spiętych włosach. Kolor oprawek maja taki sam jak szkieł, widać przez nie oczy. Co do trwałości - miałam je na sobie 2 razy, bo przecież prawie wcale nie ma słońca i lewy zausznik już się "chwieje", spróbuję dokręcić śrubke, to może nie będzie tak "latał".
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:55   #4528
kaha_akro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

w końcu i u mnie pojawiała się oferta specjalna.. na szczęście nic mnie tak bardzo nie zainteresowało, żebym musiała to mieć
kaha_akro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:55   #4529
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Co do trwałości - miałam je na sobie 2 razy, bo przecież prawie wcale nie ma słońca i lewy zausznik już się "chwieje", spróbuję dokręcić śrubke, to może nie będzie tak "latał".
U mnie od tygodnia ponad świeci codziennie
Ja noszę Basha i jestem z nich bardzo zadowolona. Nawet 3 klientki już też zamówiły.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:59   #4530
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
Jesli możliwość edycji nie jest potrzebna jednej konsultantce to nie znaczy że nie korzystała z niej inna- ja np. jestem dniem wysyłkowym A, dzis mam pierwszy termin składania zamówien i strona dalej nie działa- wiec zamawiam zgodnie z tą wiedzą, która mam na ta chwilę i załóżmy, że zamawiam cos, żeby dobic do progu upustowego- a o "nie-wiadomo-której" zostaje zmieniona strona, ukazuje sie nowa oferta internetowa, dodają nowy program motywacyjny ( a często sie tak zdarzało, ze mnie omijał bo wysłałam zamówienie rano a strona zmieniała się po południu) wiec mogłam edytować- usunąć coś, co zamawiałam "na siłę" lub "na zapas" a wziąć coś, co się bardziej opłacało.

Jeżeli zabierają dodatkowe opcje, to chociaż mogliby być w porządku jeśli chodzi o te, które są niby dostępne, a niestety dzien A może im mieć w tym temacie wiele do zarzucenia...

Oczywiście,że masz rację. ja jeszcze dodam taki przykład potrzeby edycji i proszę ,aby uważnie przeczytały go osoby, które twierdzą,ze edycja jest niepotrzebna.

Przykład ( podobne spotykają mnie często): mam zamowienie na 3 kremy ze stron początkowych katalogu 08. Oczywiście domawiam 4 dla siebie ,aby mieć większy upust i dostać pokrowiec. To chyba logiczne, mimo,iż ten krem nie jest mi obecnie potrzebny. Po puszczeniu zamowienia, za godzinkę otrzymuję telefon od stałej klientki zamawiającej za spore kwoty, że chciałaby jeszcze wziąć 1 serum. Mając edycję puszczonego zamówienia, ale wiszącego do rana chciałabym mieć możliwość cofnięcia zamówienia, wykasowania kremu i wprowadzenia na to miejsce serum. Kiedyś to było proste i logiczne, nikt na tym nie cierpiał. A obecnie mam problem, bo nie mogę wycofać już kremu. Muszę więc przez domowienie dopisać serum i zostaje mi niepotrzebny krem, którego mogłabym nie mieć. Jak widać w sytuacjach kiedy zmianie ulega część zamówienia edycja jest niezbędna, zwłaszcza,że też jestem dzień A.
Każda z nas ma inne klientki, inne obowiązki oprócz Avonu, inne priorytety więc zostawmy sobie odrobinę swobody i nie decydujmy, nie krytykujmy i nie pouczajmy.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.