Zmieńcie mnie w kobietke.. :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-21, 20:16   #1
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Red face

Zmieńcie mnie w kobietke.. :)


Hey dziewczynki Chciałabym coś w sobie zmienić Czuje taką wewnętrzną potrzebe hehe Mam 17 latek a wyglądam na 14 Chciałabym stać się taką małą, zadbaną kobietką podkreślić to co we mnie ładnego by 'pewna osoba' zwróciła na mnie uwage
Prosze o rady co do fryzury i makijażu (jeśli mogłabym prosić też o komputerowe metamorfozy.. )
Włosków nie chce ścinać bo jestem na etapie zapuszczania ew. grzywka i kolor
Dziękuje za każdą podpowiedź
  • Jak się opalasz - opalam się ciężko, przeważnie na czerwono. Odcień opalenizmy jest później lekko brązowy.
  • Kolor oczu - ocza mam koloru niebiesko-szarego więc są raczej jasne. Tęczówki mają ciemną obwódke, a kolorek jest bez plamek. Brwi są ciemno brązowe ale hm.. jakby ich było mało(?). Rzęsy też ciemne.

  • Piegi - nie posiadam takowych. Jedynie brązowe pieprzyki na ciele.
  • Cera - odcień skóry jest raczej koloru jasnego, często mi mówią, że mam białą/bladą skóre, jedynie twarz jest ciemniejsza, bardziej zaczerwieniona. Rumienie się na kolor czerwony.
  • Naturalny kolor włosów - jest ciemny, jego odcień to ciemny szatyn bez jakichkolwiek przebłysków.
  • Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasno czerwony (zimny).
  • W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę - czuje się dobrze w białym, czarnym, brązie, niebieskim, granatowym <- wszystkie odcienie, zielonym (ciemnym) i pomarańczowym (przygaszonym). Nie czuje się dobrze w pastelach typu jaśniutki zielony, żółty, czerwony, różowy etc. Ogólnie w żółtym, różowym.

zdjęcia -> www.lobuzzmisiakaa.fotka.pl

(nie działa mi funkcja 'załącz pliki' ani 'edytuj' [nie wiem czemu.. ] dlatego dwa wątki te same )

ew. dodam niedługo linki do zdjęć samej twarzy umieszonych na Photobucket.com
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 21:02   #2
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

obiecane zdjęcia:

http://i17.photobucket.com/albums/b73/u16/IMAG0905.jpg

http://i17.photobucket.com/albums/b73/u16/IMAG0895.jpg

http://i17.photobucket.com/albums/b73/u16/IMAG0907.jpg
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 21:34   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

symulacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (46,1 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (48,4 KB, 434 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (50,0 KB, 139 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 22:46   #4
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

taka fryzurka Ci pasuje:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1161462878

jestes chyba zimnym typem na moje oko ale ja sie az tak nie znam



ja Cie widze koniecznie w grzywce idealna bylaby dłuższa na bok
masz ładny kolor oczu, warto je podkreślić cieniem i podkrecajacym tuszem

faktycznie wygladasz mlodziutko, ale za kilka/nascie lat bedzie to atut z makijazem bym nie przesadzła, przyciemnilabym nieco brwii, zeby oprawa oczu byla bardziej wyrazista.
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 23:01   #5
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

idealny materiał na metamorfoze ładna, ale nieco szara...
wcale nie uwazam, ze wygladasz dziecinnie jak na swój wiek- wygladasz starzej niz ja, a jestes mlodsza- ale to moze mi sie tak wydaje, bo sama jestem taka dziecinka
mysle, ze dobra fryzura zmieniła by cały Twoj wizerunek- zapuszczaj włosy, bo ewidentnie byloby Ci w takich ładniej (patrz-symulacje kaski222). Grzywka takze mile widziana najlepiej na bok, ale czemu nie spróbowac z taką prostą? Radziłabym trochę bardziej wydepilowac brwi, mysle ze otworzyły by Ci oko, łatwiej byłoby tez je cieniowac okiem (rób to- przy Twojej urodzie fajny cień+maskara idealne)
Masz chyba małe problemy z cerą- z doswiadczenia wiem, ze warto sie za to zabrac, starac sie wyleczyc skóre, bo pozniej mogą pojawic sie blizny... a to juz jest nie efektowne.
Zauwazylam sliczne, równe usta- tutaj nie trzeba nic działac, błyszczyk wystarczy
Podoba mi sie tez Twoj kolczyk w nosie.
Zostawiłabym Ci ciemne włosy (mozesz sprobowac z szamponem koloryzujacym w kolorze czekoladki) a jesli chcesz nieco przyciemnic buzie- wymodeluj ją pudrem brązującym
spojrzałam jeszcze raz na Twoje zdjecia i jestem pewna- gruba gęsta grzywka do brwi to jest to

buziaczki, trzymaj sie
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 23:42   #6
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

w tej super http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1161462878
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:15   #7
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

hejka uwazam ze powinnas rozjasnic troche wloski...niewiem widze Cie w jasniejszych,rozjasnia Ci troszke twarz.Pozatym faktycznie troche je pocieniowa i grzyweczka np na bok moglo by byc fajnie ... lekki makijaz i bedzie okej -masz ladne oczka podkresl je troche ;D pozdrawiam Cie
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 13:24   #8
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Moje wirtualne metamorfozy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed po.jpg (101,2 KB, 474 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (102,3 KB, 545 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (71,7 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (62,5 KB, 235 załadowań)
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:45   #9
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (97,4 KB, 402 załadowań)
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:46   #10
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Makijaż Eufemii
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:47   #11
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Cytat:
Napisane przez Eufemia Pokaż wiadomość
Moje wirtualne metamorfozy
Ja tak troszkę out of topic.Mogę wiedzieć jakim programem to było robione bo ja mam tylko Cosmopolitan Virtual Makeover3 ale na nim praktycznie nic nie można zrobić.Pozdrawiam .
ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 13:54   #12
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Ja tak troszkę out of topic.Mogę wiedzieć jakim programem to było robione bo ja mam tylko Cosmopolitan Virtual Makeover3 ale na nim praktycznie nic nie można zrobić.Pozdrawiam .
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=109880
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:42   #13
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Eufemio brak mi słów
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1161519854 ttaaaak
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:52   #14
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Popieram!! Fryzurka i makijaż idealne
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 16:59   #15
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Cytat:
Napisane przez Eufemia Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję ci za pomoc .
ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 17:36   #16
evanescence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

ja bym wyregulowala brwi i zrobila balejaz. no i uzyla tuszu podrubiającego i wydluzającego
evanescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:59   #17
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)


dziękuje dziewczynki
kaska222 - podoba mi się 2 fryzurka, ah już nie moge się doczekać jak włoski będą dłuuugaśne

Martek88 - tak, podobno jestem Latem grzywka na bok mam ale spiełam ją na zdjęcia bo mi się nie układa ehh.. henne na brwi chce zrobić ale póki co musze nazbierać troche pieniążków.. [hihi wiem że młody wygląd teraz to atut na potem, dlatego nie dramatyzuje aż tak]

Lee - hihi jesteś pierwszą osobą, która tak uważa włoski zapuszczam, mam też zamiar kupic Skrzypovite dlatego nie chce przesadzać ze zmianą fryzury narazie. grzywke na bok mam ale jak już pisałam spiełam ją. prostej mieć nie moge bo gdy tylko mi się lekko czółko spoci od razu się kręci i wywija na każdą strone :/ moje włosy nie nadają się do prostej grzywki wiem bo niedawno taką miałam ciągle prostowałam ją a i to mało dawało..
brwi mam wydepilowane choć już troche zarosły ja sama nie umiem depilować ich dlatego chodze do kosmetyczki
"łatwiej byłoby tez je cieniowac okiem (rób to- przy Twojej urodzie fajny cień+maskara idealne)" - nie rozumiem o co ci tutaj chodzi?
problemy z cerą mam ale nie wiem jak temu zaradzić mam tonik antybakteryjny, maść cynkową i nic buzia/skóra jest gładziutka bo używam Nivea Visage Young żel-krem ale na trądzik to nie działa
usta i kolor oczu tez mi się podobają! do ust mam już ładny błyszczyk tylko teraz musze kupić dobry tusz - może polecisz jakiś? no i oczywiście cienie - tylko jakie kolory?
włoski ciemne musze mieć bo rozjaśniałam już pare lat i były tragiczne.. nawet po tych refleksach stały się znów sianowate :/ więc nie ma mowy o jasnych jak już to ciemne.. ale mi się takie podobają! [naturalny kolor to ciemny szatyn]. przyciemnić buzie bym chciała ale nie uznaje pudrów nie chce niszczyc sobie twarzy.. choć coś mniej szkodliwego? czemu nie!

n@talia19 - bylam już blondi [czarną, rudą i teraz brunetką] mój naturalny to ciemny szatyn, ale jasnych narazie nie moge mieć bo rozjaśniałam pare lat i włoski są w opłakanym stanie dlatego tylko ciemniejsze wchodzą w gre.. choć myśle nad jasnym brązem co ty na to? oczka mam podkreślone tylko że na zdjęciach nie widać. ale postaram się bardziej!

Eufemia - nie poznałam siebie! wow! oczka są śliczne! mówcie zaraz jak takie zrobić i czym! ale ustka wole moje naturalne! pudru nie uznaje jak pisałam wyżej - co jeszcze przyciemni fajnie buzie? a brwi chce przyciemnić ale nie wiem na jaki kolorek jeszcze ehh no i kolorek włosków - nie wiem czy ciemny czy jasny.. no i czy chłodny czy ciepły

tutaj http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1161519854 kolorek ładny ale do makijażu nie jestem przekonana wole coś mniej rzucającego się w oczy!

evanescence - brwi mam wyregulowane dobrze że niewidziałyście jak miałam kiedyś.. i balejaż też mam jako taki tyle że dwu kolorowy - ciemny brąz i jasne refleksy! a tusz zakupie


Może polecacie jakiś dobry tusz? cienie? bądź 'coś' zamiast pudru, no i farbe z ładnym kolorem? ja myślałam nad 'orzechem laskowym 7/3' z wellatonu ale nie wiem czy mi chwyci.. -> http://www.wella.pl/consumer/consume...a_odcieni.jsp# [kolekcja blondów - najciemniejszy] ew. 'mleczna czekolada 6/73' [kolekcja brązów - 2 w szeregu]
A co wy myślicie?

Pozdrawiam kochane
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:59   #18
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

te zdjecia kapitalne sliczne fryzurki

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1161521140


http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1161519854


mysle, ze beda Ci idealnie pasowały
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 20:09   #19
olalena
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: wrzosowiska :)
Wiadomości: 504
GG do olalena
Wink Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

A mi sie na zdjeciach z makijazem nie podobasz, chcialas wygladac na 17 a na nich wygladasz duzo starzej, podobaja mi sie fryzurki ale te z krotszymi wloskami. Pozdrawiam
olalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 22:02   #20
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Jedyne co ja mogę doradzić(bo zbytnio sie nie znam):
1) delikatnie podkreśl oczka ciemną kredką/cieniem
2) fryzurka z grzywką na bok
3) zacznij ubierać się w bardziej kobiece rzeczy typu młodzieżowa marynarka zamiast bluzy, jakieś pantofelki, niekoniecznie na obcasie, ale takie zgrabne, zamiast butów sportowych, jakaś torebka w stylu sportowej elegancji zamiast plecaka/torby na ramie

Oto co mi wyszło (nie udało mi się wykontrastować tego zdjecia, ale ogólny efekt jest taki, że jesteś dużo ładniejsza od modelki która jest właścicielką fryzury )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ababab.jpg (71,4 KB, 146 załadowań)
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 23:31   #21
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Cytat:
Napisane przez malaulcia;2942937[B
Lee[/B] - hihi jesteś pierwszą osobą, która tak uważa włoski zapuszczam, mam też zamiar kupic Skrzypovite dlatego nie chce przesadzać ze zmianą fryzury narazie. grzywke na bok mam ale jak już pisałam spiełam ją. prostej mieć nie moge bo gdy tylko mi się lekko czółko spoci od razu się kręci i wywija na każdą strone :/ moje włosy nie nadają się do prostej grzywki wiem bo niedawno taką miałam ciągle prostowałam ją a i to mało dawało..
brwi mam wydepilowane choć już troche zarosły ja sama nie umiem depilować ich dlatego chodze do kosmetyczki
"łatwiej byłoby tez je cieniowac okiem (rób to- przy Twojej urodzie fajny cień+maskara idealne)" - nie rozumiem o co ci tutaj chodzi?
problemy z cerą mam ale nie wiem jak temu zaradzić mam tonik antybakteryjny, maść cynkową i nic buzia/skóra jest gładziutka bo używam Nivea Visage Young żel-krem ale na trądzik to nie działa
usta i kolor oczu tez mi się podobają! do ust mam już ładny błyszczyk tylko teraz musze kupić dobry tusz - może polecisz jakiś? no i oczywiście cienie - tylko jakie kolory?
włoski ciemne musze mieć bo rozjaśniałam już pare lat i były tragiczne.. nawet po tych refleksach stały się znów sianowate :/ więc nie ma mowy o jasnych jak już to ciemne.. ale mi się takie podobają! [naturalny kolor to ciemny szatyn]. przyciemnić buzie bym chciała ale nie uznaje pudrów nie chce niszczyc sobie twarzy.. choć coś mniej szkodliwego? czemu nie!

przepraszam, ze odp dopiero teraz, ale zapomnialam
jesli faktycznie masz takie problemy z grzywka to moze wlasnie ta na bok bedzie odpowiedniejsza mysle ze generalnie odswiezenie fryzury, jakies dobre cięcie, troche cieniowania mogloby zdzialac cuda
co do tamtego zdania o cieniowaniu to chodzilo mi o cieniowanie oka cieniem (nie wiem czemu mi sie napisalo cieniowanie okiem hehe) wklejam zdjecie co rozumiem pod pojeciem cieniowanie- co do kolorkow to nie wiem-jest to bardzo indywidualna sprawa- ja mam ciemne oczy i dotarłam do "moich barw" tylko i wyłącznie na zasadzie emipryzmu- po prostu wyprobowywalam rozne kosmetyki- czasem brąz z inglota jest idealny, a brąz (moglo by sie wydawac ze taki sam) z joko zupelnie mi nie odpowiada- probuj, eksperymentuj
Co do skory to moze wybralabys sie do dermatologa? Wiem, ze oni za wiele nie pomagaja, bo sama trafilam na nieco malo skutecznych, ale moze Ty trafisz na jakiegos z powołaniem i doradzi cos konkretnego?
Cienie polecam Ci z inglota- bardzo je lubie cena ok. 10 zł albo i mniej - zalezy jaki to typ cienia (pojedyczny, potrojny, vertigo, sprint..)
Maskary uzywam tylko jednej- vollume express curved brush firmy Maybelline - jestem jej wierna jak pies, kosztuje ok 20 zł - jak dla mnie bardzo malo, bo uzywalam swego czasu na prawde drogich i zadna sie nie umywala
Co do przyciemniania to uwazam, ze dobre puder brazujacy dodany tylko na niektore czesci twarzy nie musi szkodzic, ale to osobista sprawa. Jesli nie chcesz uzywac tego kosmetyku, to moze krem brazujacy? wieczorem nakładasz na umytą buzie, a rano jestes juz lekko zabrązowiona

pozdrawiam Cie serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczyki.JPG (18,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2251567N.jpg (8,7 KB, 18 załadowań)
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:14   #22
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)


gabka9:
1) postaram się
2) mam ale zastanawiam się ostatnio nad prostą
3) powoli zmieniam swoją szafe nie robie tego gwałtownie ale.. odstawiam sporotowe i luźne ciuchy
a metamorfoza wyszła ci prześliczna! bardzo mi sie podoba!! znalazłam zdjęcie tej modelki bo nie mogła uwierzyć ale naprawde masz racje
DZIĘKUJE

Lee - będzie trzebra spróbować i z cieniami i z tuszem, kremem brązującym itd. :P dziękuje bardzo

zastanawiam się coraz bardziej nad grzywką prostą.. mogłbyście mi zrobić komputerową metamorfoze? :P i wogóle co myślicie?

ps. mam nadzieje że Carrie sie nie pogniewa..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00651.JPG (39,6 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00653.JPG (37,7 KB, 200 załadowań)
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 20:39   #23
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

ta dziewczyna na zdjęcia to wizażanka Carrie dla sprostowania [kamilak ] chciałabym prosić żeby ktoś zrobił mi metamorfoze z jej grzywcią tylko
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 22:46   #24
Kasia-83
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

a to moja propozycja na makijaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (42,4 KB, 246 załadowań)
Kasia-83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 22:49   #25
Kasia-83
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

... i na fryzurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (36,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (33,8 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (81,6 KB, 112 załadowań)
Kasia-83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:49   #26
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Kasia-83 prześliczne!!
mogłabyś mi powiedzieć jak zrobić ten makijaż? i jakimi kosmetykami? bo nie poznaje siebie!! BARDZO ALE TO BARDZO MI SIĘ PODOBA!!
najbardziej 2 foto we fryzkach!
wielkie dziękuje!
a mogłabyś spróbować z tą grzywką o którą prosiłam?
pozdrawiam serdecznie!!
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 17:25   #27
Kasia-83
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

Zaczne moze od cery: zeby nadac jej ladnego koloru, proponuje uzywanie kremu, ktory lekko i stopniowo bedzie nadawal opalony odcien Twojej twarzy, np. Bebe/Johnson's "Holiday Skin" dla skory mieszanej. Warto zaopatrzyc sie rowniez w puder brazujacy, np. Ives Rocher Luminelle Soleil, aby ladnie wymodelowac nim twarz i nadac jej odcien letniej opalenizny. Kosci policzkowe proponuje musnac rozem np. Manhatan Powder Rouge tender touch 09 Golden Brown. Wszystkie niedoskonalosci cery powinny byc jak najmniej widoczne, do tego przydalby sie dobry korektor, ktory bedzie roniez antybakteryjny, np. Pierre Rene Anti- Bacteriall matt Concealer 1.
Jesli chodzi o oczy, to ladny efekt tzw. smoky eyes daje cien do oczu Rimmel Special Eyes 033 Dusk, do tego czarna kredka do oczu (po obrysowaniu oka, rozmaz lekko palcem narysowana linie, zaraz nad ta linia mozesz namalowac bialym cieniem lub kredka do oczu cienka kreske, ktora rozswietli oko, ja tez lekko rozmaz), pod brwiami nanies jasny cien, np. Catrice Soft Eye Shadow Mono 010 Metallic Dust. Warto rowniez zaopatrzyc sie w zalotke do rzes, ktora daje naprawde wspaniale efekty. Potem wytuszuj starannie rzesy czarnym tuszem, np.Nivea Beaute Maximpact 01 Black. Na usta nanies blyszczyk w jasnym cieplym odcieniu
Kasia-83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 15:21   #28
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

jej dziękuje musze sposprawdzać te kosmetyki hihi jeszcze raz dziękuje

a mogłabyś spróbować zrobić mi metamorfoze z tą grzywką?
pozdrawiam
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 17:23   #29
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1161519854 cudownie!!!
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 20:09   #30
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zmieńcie mnie w kobietke.. :)

hihi mi się najbardziej podobają metamorfozy Kasi-83 ;D jak dla mnie cudo!!
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.