Młode Mamy z Lublina - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 18:19   #961
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Młode Mamy z Lublina

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, pisalam na lubelskich mamusiach, ale piszę jeszcze tu...
Powoli szukam szkoły podstawowej dla mojego synka. Od wrzesnia idzie do zerówki przy swoim przedszkolu, a ja zawczasu robię rozeznanie w szkołach. Czy któraś z Was może posyłała teraz dzieci do szkoły i może jakąś polecić? chciałabym żeby to była niewielka szkoła, przyjazna, żeby kontakt z nauczycielami był dobry. Niekoniecznie szkoła musi mieć super osiągnięcia, ważne żeby "dobrze się do niech chodziło"



Hej, ja rodziłam w Świdniku - pierwsze dziecko. Drugie już w Warszawie, bo tylko tam mogłam wziąć znieczulenie Poród w Świdniku to jak dla mnie była rzeźnia - dwa tygodnie po terminie, leżałam od środy, skurcze od czwartku do rana, ale lekarz nie zalecił nawet oksytocyny (w ogole w zasadzie nie było z nim kontaktu) dopiero w piątek w południe synek sam się urodził. W zielonych wodach, lekarz musial mu pomóc przyjśc na świat bo ja byłam już po tych niemal dwóch dobach nieprzytomna ze zmęczenia. Dodam ze jak juz skurcze były co minutę to sama musiałam się pofatygować do gabinetu lekarza, co chwilę siadając niemal na podłodze, żeby mnie łaskawie zbadał i zezwolił iśc na porodówkę. Za to opieka po porodzie cud miód i orzeszki. Pielęgniarki anioły - zero kłopotów zeby dokarmić dziecko, pomóc przewinąć, mąz mógł przychodzić kiedy i na ile chciał.
Mój syn od września idzie do rejonowej podstawówki. Niestety jest wyż i raczej ciężko dostać się do szkoły spoza rejonu. Chyba, że kombinuje się z meldunkiem.
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 10:35   #962
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Młode Mamy z Lublina

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Hej, ja rodziłam w Świdniku - pierwsze dziecko. Drugie już w Warszawie, bo tylko tam mogłam wziąć znieczulenie Poród w Świdniku to jak dla mnie była rzeźnia - dwa tygodnie po terminie, leżałam od środy, skurcze od czwartku do rana, ale lekarz nie zalecił nawet oksytocyny (w ogole w zasadzie nie było z nim kontaktu) dopiero w piątek w południe synek sam się urodził. W zielonych wodach, lekarz musial mu pomóc przyjśc na świat bo ja byłam już po tych niemal dwóch dobach nieprzytomna ze zmęczenia. Dodam ze jak juz skurcze były co minutę to sama musiałam się pofatygować do gabinetu lekarza, co chwilę siadając niemal na podłodze, żeby mnie łaskawie zbadał i zezwolił iśc na porodówkę. Za to opieka po porodzie cud miód i orzeszki. Pielęgniarki anioły - zero kłopotów zeby dokarmić dziecko, pomóc przewinąć, mąz mógł przychodzić kiedy i na ile chciał.
Ojej.. To współczuję takich wspomnień :-( ja wspominam dobrze pobyt, a lezałam dwa tygodnie poród cc. Jednak opieka po porodzie na gorszym poziomie. Spotkalam wiele niemilych położnych, tych starszych. Młode były fajne. A lekarze swietni.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 10:36   #963
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Młode Mamy z Lublina

cześć dziewczyny,

Chciałabym dołączyć, można?

Mam pytanie od razu - polecicie jakiegoś fryzjera dla dziecka niespełna półtorarocznego? Będę wdzieczna
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-05 11:36:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.