Acne derm Pomocy!!! Trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 18:37   #1
justaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Unhappy

Acne derm Pomocy!!! Trądzik


Wiem, że to nie ta kategoria ale potrzebuje informacji na temat kremu acne derm. Ja stosowałam ją przez jakis czas na twarz, zalecił mi ją dermatolog i nawet pomagało na trądzik. Lekko wybieliło mi twarz i prawie wogóle nie było widać blizn. A mam pytanie do tych co są doinformowani. Na ramionach i brzuchu mam dużo takich małych jasnobrązowych plamek. Oprócz tego troche krostek w tych miejscach. Stosowałam na to krem emolium, który przepisał mi dermatolog. Używam go już prawie miesiąc i skóra jest o wiele lepsza ale jeszcze dosyć widać te "przebarwienia". Czy krem acne derm mogę stosować na ramiona i brzuch żeby wybielić te przebarwienia? Jak myślicie? Pomoże to coś? A jeszcze jedno pytanie jeśli ktoś wie to czy mogłabym używać acne derm razem z emolium?? Np wieczorem emolium a rano acne derm. Prosze Was o pomoc bo to dla mnie uciążliwy problem. Ciężko się pokazywać gdziekolwiek z taka skórą...
justaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 18:49   #2
madzinamalina
Przyczajenie
 
Avatar madzinamalina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Acne derm Pomocy!!! Trądzik

wiesz co, ja tez uzywam acne drem. Myśle, ze spokojnie mozesz stosowac tę maść na ramiona i brzuch, dlatego, że mi dermatolog zalecił to na dekold, a wiadomo, że na dekoldzie skóra jest dość wrażliwa. Co do stosowania jej z innymi lekami to nie mam pojęcia, ale myśle,że jednak lepiej jest uzywac samego Acne dermu, ale żeby było widać efekty musisz to robic naprawde bardzo regularnie.
__________________

"Prawdziwy przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nocy i powiedzieć:' Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: ' Nic się nie martw, zaraz tam będę'."

Buziak
madzinamalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 18:55   #3
justaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Acne derm Pomocy!!! Trądzik

Acha... Mówisz? Bo mi ten krem emolium bardzo pomógł i kiedyś jak go odstawiłam na jakis czas to skóra na ramionach i brzuchu znów sie pogorszyła. I teraz boje się że jak odstawię go znowu to skóra pogorszy mi się i obawiam się tego że acne derm mi nie pomoże na brzuch i ramiona... Dlatego pytam czy można go stosować z emolium
justaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:33   #4
madzinamalina
Przyczajenie
 
Avatar madzinamalina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Acne derm Pomocy!!! Trądzik

wiesz, ja nawet nie wiem co to jest emolium... ale skoro Ci to pomagało to moze uzywaj tylko tego, a na rozjasnienie tych nieładnych plamek po krostkach moze kup sobie jakis krem.. najlepiej spytac o taki w aptece..albo spróbowac jakis domowych sposobów zeby pozbyc sie przebarwien...ja powiem Ci ze mi baardzo pomaga acne derm.. wczesniej uzywałam clindacne i tez było dobre.. ale jedynie na gojenie duzych krostek..goiło ale nie zapobiegało.. a moze po prostu przejdz sie jeszcze raz do dermatologa..
__________________

"Prawdziwy przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nocy i powiedzieć:' Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: ' Nic się nie martw, zaraz tam będę'."

Buziak
madzinamalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.