Ostrzeżenie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-24, 20:29   #1
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte

Ostrzeżenie...


Ponieważ zauważyłam, że ostatnio w TV jest dużo reklam firmy Pudliszki, chciałam ostrzec Dziewczyny kupujące produkty tej firmy.
Nie chcę robić antyreklamy, tylko takie malutkie ostrzeżenie Ostatnio zrobiłam sobie pyszne fryteczki. Wycisnęłam na talerz keczup i już miałam iść z talerzem do pokoju (serio) gdy nagle zauważyłam, że coś z tym keczupem jest nie tak. Otóż w środku były małe, białe glisty!!!!!!!!!!!!!
Zaczęłam wyciskać ten keczup, żeby sprawdzić, czy to może tylko na wierzchu (oczywiście i tak bym już go nie zjadła, ale tak z ciekawości) i glisty były w całym keczupie! Takie maluśkie i cieniuśkie Milimetr przy milimetrze.
Spytałam mamę, czy długo juz ten keczup stoli w lodówce, ale okazało się, że kupiła go niedawno Nie pytałam już, czy jadli z tatą ten keczup i na wszelki wypadek nie powiedziałam co w nim znalazłam, tylko że się zepsuł, bo chyba by puściła pawia

Tak więc uważajcie co jecie, a szczególnie niech uważają dalekowidze bez okularów (jak moja mama) i starsi niedowidzący ludzie!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-24, 21:12   #2
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: Ostrzeżenie...

o jezuuuuuuuuuuuuuuuuuu!! a ja dzis jadlam keczup pudliszki na obiadek !!!! ale nic mi sie w nim nie ruszalo !! qrcze ja tolerujue tylko keczup z pudliszek , inne sa obrzydliwe dla mnie (no moze jeszcze kotlin )
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-25, 05:23   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Ostrzeżenie...

No właśnie, Pudliszki moja ulubiona firma, tradycja rodzinna, że ją jemy, bo wujek jest z Pudliszek... Tj. ze wsi, nie z firmy, tam jest też zakład.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-25, 08:00   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Ostrzeżenie...

witam
moze data producji była przeterminowana a w sklepie nie zawsze pisza ostrzezenia o przeterminowaniu.
ja tez stoje murem za pudliszkami ,taki sentyment bo to niedaleko mojego bylego miejsca zamieszkania
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-25, 08:51   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Ostrzeżenie...

upsss.. może po prostu jakaś partia produkcji została niedopilnowana.. pamiętam jak ja kiedyś znalazłam na dnie mojego ulubionego jogurtu rafaello z Bakomy taaką pleśń [a większą część jogurtu zjadłam.. tfuj].. moze warto by było zawiadomić o tym fakcie producenta? z Bakomą było tak, że rzeczywiście nie doczyścili urządzeń na linii produkcyjnej i stad pleśń [pisali o tym w gazetach].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-25, 16:33   #6
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Ostrzeżenie...

paula78 napisał(a):
> moze data producji była przeterminowana

Fakt, nie sprawdziłam

Ale nawet jeśli był przeterminowany, to jak w dobrym, szczelnie zamkniętym (takim sreberkiem) keczupie mogły zaląc się robale? Mógłby chyba zmienić smak, ale robale? Przecież to musi być jakiś zalążek. A jeśli we wszystkich keczupach są takie zalążki, tylko nie doczekują wylęgnięcia, bo je zjadamy???
Pytam poważnie, bo może któraś z Was się na tym zna?

Moja rodzina przez ten incydent przerzuciła się na Helmanz (tak to się pisze?)
Ten keczup jest moim zdaniem nieporównywalnie smaczniejszy od Pudliszek
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-25, 17:16   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Ostrzeżenie...

Jak to dobrze, że nie jadam Pudliszek... Kotlin the best!
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-25, 18:45   #8
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Ostrzeżenie...

Ja też lubię Kotlin!!!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-25, 20:13   #9
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Ostrzeżenie...

Dyskusja obrońców różnych rodzajów keczupów.

Chyba za dużo się naczytałam, że mi tak wesoło.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-25, 21:08   #10
gorąca-herbatka-górą
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 127
GG do gorąca-herbatka-górą
Re: Ostrzeżenie...

ale jak ten ketchup był robiony, że jakieś glizdki w nim były? na piasku na świeżym powietrzu?
gorąca-herbatka-górą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-25, 21:36   #11
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Ostrzeżenie...

No właśnie!
A wiecie co jest najgorsze? Że tych glist nie było kilka, tylko pół na pół z keczupem. Jak wycisnęłam trochę tego keczupu na talerz to ten keczup był czerwono-biały
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-25, 21:49   #12
madlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 27
Re: Ostrzeżenie...

lejka napisał(a):
> Dyskusja obrońców różnych rodzajów keczupów.
>
> Chyba za dużo się naczytałam, że mi tak wesoło.
A Ty sie Lejka nie śmiej!! Pewnie na spółe z wujkiem wrzuciliście robale do keczupu i teraz sie nabijacie z ofiar spisku ...No,ale od mojego Kotlina wara,bo jak znajde robala,to sie krew poleje bardziej czerwona niz keczup Pudliszek ... A że keczup biało-czerwony??No wiecie-dobre,bo polskie !!
Sory,ale mi dzisiaj bije totalnie
madlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 05:31   #13
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Ostrzeżenie...

madlen napisał(a):
> Sory,ale mi dzisiaj bije totalnie

Jestem przyzwyczajona, moich kolegów nic nie przebije.

Wujek nie pracuje w firmie. I mieszka 400 km stąd, więc odpieram zarzuty.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 07:37   #14
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Ostrzeżenie...

mniemam, że w jakiś sposób do ketchupu dostały się jaja a w drodze fabryka-sklep-lodówka zdołały się rozwinąć larwy. brrrr.. być może miał z tego powstać jeszcze jakiś inny owad. fuujj. czy to jest produkt typu: bez konserwantów?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 08:50   #15
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Re: Ostrzeżenie...

Cytat:
Napisane przez sarenka
mniemam, że w jakiś sposób do ketchupu dostały się jaja a w drodze fabryka-sklep-lodówka zdołały się rozwinąć larwy. brrrr.. być może miał z tego powstać jeszcze jakiś inny owad. fuujj. czy to jest produkt typu: bez konserwantów?

Jeśli tak, to nic dziwnego że rozwinęły się robale. A może to było takie gotowe danie? Mięcho z keczupem A tak na serio to ja całkiem niedawno znalazłam w świeżo otwartym dżemie zakonserwowaną osę. Aż strach pomyśleć jak smakowałaby z dżemem... Blee... Ludziom już nie można ufać. Pewne producenci postępują w myśl zasady "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:12   #16
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Ostrzeżenie...

Nie kupuje tego ketchupu, ale na swój też zaczne zwracać uwage
Kiedyś znalazłam w słoiku Nutelli małego białego ruszającego się robaczka... fuj... od tamtego czasu już jej nie jem, mam uraz.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:27   #17
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ostrzeżenie...

Ja uważam ze powinno sie gdzies ( tylko nie wiem gdzie.. do sanepidu??) takie "kwiatki" zgłaszac w koncu płacimy za to , ufamy producentom a tu .....robaki , pleśń to jest niedopuszczale . Jesli możesz koniecznie gdzies to zgłos.

Edytowane przez kizia mizia
Czas edycji: 2006-03-22 o 10:35
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:46   #18
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Ostrzeżenie...

Dla wszystkich fanow keczupu Pudliszki (tj. ja) mam zamiennik: Hellman's z frytkami na opakowaniu, a buteleczka jest odwrocona korkiem do dolu. Jak dla mnie jest nawet lepszy od Pudliszek.
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:48   #19
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Ostrzeżenie...

Takie rzeczy z niedopatrzeniami przy produkcji zdarzaja sie bardzo czesto i tylko niewielka ich czesc wychodzi na jaw. A ludzie pracujacy przy produkcji sami czesto rezygnuja z asortymentu fimy
Wezmy moich rodzicow, pracuja w fabryce puszek napojowych i jakos dziwnie tata przestal pic piwo w puszkach bo malo to razy przy awarii maszyny zdarzy sie smar w srodku ktorego tester nie wykryje
Kolerzanka z cukierni musiala nieraz wciskac pania sernik ktory postal troszke za dlugo, a kolega ktory pracowal w Tymbarku nie pija juz ich sokow ..
Smutne ale prawdziwe
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 10:54   #20
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ostrzeżenie...

Smutne to mało powiedziane..to makabra ...
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:54   #21
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Ostrzeżenie...

No ale przecież nie możemy nic nie jeść!
Oglądałam niedawno taki program w tv "Zwierzenia kelnerów i kucharzy". Było takie coś, że barman opowiadał jak pewna paniusia go opieprzyła bo w jej koktajlu było za mało lodu i zażądała nowego. On poszedł na zaplecze nalał jej nowy koktajl, zanurzył w nim swojego... WACKA! I podał jej do picia! A do tego opowiadał to bez krztyny zażenowania!
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 13:23   #22
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Ostrzeżenie...

Cytat:
Napisane przez Madzia007
No ale przecież nie możemy nic nie jeść!
Oglądałam niedawno taki program w tv "Zwierzenia kelnerów i kucharzy". Było takie coś, że barman opowiadał jak pewna paniusia go opieprzyła bo w jej koktajlu było za mało lodu i zażądała nowego. On poszedł na zaplecze nalał jej nowy koktajl, zanurzył w nim swojego... WACKA! I podał jej do picia! A do tego opowiadał to bez krztyny zażenowania!
No to teraz już wiadomo, nie denerwuj kelnerów!!!

Swoją droga ja kiedyś kupiłam majonez kielecki, do sałatki, po otworzeniu okazało się, że jest w nim śruba. Ale nie żeby taka śrubka mała. Ona miala z 5 centymetrów długości, a gruba była na conajmniej pół centymetra. Odniosłam do sklepu.

Zresztą zawsze odnosze do sklepu jak tylko zauważę coś nie tak. A jak jeszcze pani jedna czy druga ma wątpliwości, to się nie kłócę tylko proszę kierownika . Zapłaciłam, to mam mieć.

A i jeszcze mi się przypomniało jak kupowałam wędlinę w plasterkach. Okropność - przez jakiś czas po tym nie jadłam takiej wędliny. Mianowicie - 30dgk jakiejś tam wędlinki. Rozwijam w domu, a tam na obszarze gdzieś 2 na 3 cm jaja muchy (chyba). Poprostu mnie odżuciło!! A pani w sklepie też bała się to do ręki wziąć.

I jeszcze wczoraj kupiłam chleb krojony i zafoliowany. W domu zauważyłam z boku chleba robaka. Fe!! Musiał się tam dostać podczas pakowania, bo był luzem, że tak powiem. Odnieosłam do sklepu, pani mi wymieniła. Ale potem sobie pomyślałam ze ona go wyjmie, tego robaka i chleb sprzeda.

Ups! Trochę się rozpisałam...
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 14:27   #23
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Re: Ostrzeżenie...

Cytat:
Napisane przez Charlotte
paula78 napisał(a):

Moja rodzina przez ten incydent przerzuciła się na Helmanz (tak to się pisze?)
Ten keczup jest moim zdaniem nieporównywalnie smaczniejszy od Pudliszek
Helmans ma wiecej chemii wiec i robale padna
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 15:32   #24
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Re: Ostrzeżenie...

To jeszcze nic Na onecie jest info o niespodzance w mrożonkach Hortxexu.Znaleźli tam pół zamarzniętego szczura!
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 19:08   #25
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Re: Ostrzeżenie...

no to smacznego moje drogie!!!! bleeeeeeee, a ja wlasnie jem zupke- juz sie chyba najadlam...
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:07   #26
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Re: Ostrzeżenie...

moja siora ostanio kupila chel krojony ofoliowany z...plesnia...a jesli chodzi o pudliszke i hellmannsa to powiem ze tylko ich uzywam.historia z robaczkami mnie nie zraza z jednej przyczyny....kiedys w szkole na kolko pani od chemii zrobila nam lekcje o tych dodatkach konserwujacych zywnosc.zatrzymala sie przy jednym,zwanym BENZOESAN SODU.niegdys byl on uzywany do konserwacji produktow o konsystencji plynnej(ketchupy,majonezy ) jak i stalej.po jakims czasie okazalo sie ze benzoesan sodu w substancjach plynnych ma bardzo szkodliwe dzialanie i powinien zostac wycofany ze skladu.niestety tak sie nie dzieje, wielu producentow go nadal uzywa poza wlasnie hellmansem i pudliszka.nic sie oczywiscie nie stanie jesli raz na jakis zjemy cos z benzoesanem sodu ale osoby ktore ponad zycie kochaja ketchup,majonez,sos tatarski(ja) i czesto go uzywaja moga miec potem problemy z zoladkiem
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:18   #27
Nany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Ostrzeżenie...

Skoro mowa o ketchupach to musze sie do czegos przyznac.. Zyc bez tego genialnego przysmaku nie potrafie!! A jezeli chodzi o ulubione to wlasnie pudliszki lub ketchupik hellmansa
__________________
The final countdown.
Nany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:26   #28
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Ostrzeżenie...

dobry wybor
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:30   #29
Nany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Ostrzeżenie...

Thx za poparcie ma sie wyczucie smaku
__________________
The final countdown.
Nany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 16:12   #30
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Ostrzeżenie...

Jeeezu, dziewczyny, ten watek jest STRASZNY!!!

Cytat:
Napisane przez edytcia
Swoją droga ja kiedyś kupiłam majonez kielecki, do sałatki, po otworzeniu okazało się, że jest w nim śruba. Ale nie żeby taka śrubka mała. Ona miala z 5 centymetrów długości, a gruba była na conajmniej pół centymetra. Odniosłam do sklepu.

Zresztą zawsze odnosze do sklepu jak tylko zauważę coś nie tak. A jak jeszcze pani jedna czy druga ma wątpliwości, to się nie kłócę tylko proszę kierownika . Zapłaciłam, to mam mieć.

A i jeszcze mi się przypomniało jak kupowałam wędlinę w plasterkach. Okropność - przez jakiś czas po tym nie jadłam takiej wędliny. Mianowicie - 30dgk jakiejś tam wędlinki. Rozwijam w domu, a tam na obszarze gdzieś 2 na 3 cm jaja muchy (chyba). Poprostu mnie odżuciło!! A pani w sklepie też bała się to do ręki wziąć.

I jeszcze wczoraj kupiłam chleb krojony i zafoliowany. W domu zauważyłam z boku chleba robaka. Fe!! Musiał się tam dostać podczas pakowania, bo był luzem, że tak powiem. Odnieosłam do sklepu, pani mi wymieniła. Ale potem sobie pomyślałam ze ona go wyjmie, tego robaka i chleb sprzeda.
A ty, edytcia, to masz jakiegos naprawde pecha!!
Mam nadzieje tylko, ze te wszystkie wymiany to nie ciagle od jednego i tego samego sklepu zwracasz, bo by chyba pomyslaly, ze cos masz z glowa...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.