Chłopak-metal, ja i inni ludzie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 12:45   #1
Sylwin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7

Chłopak-metal, ja i inni ludzie.


Mam dylemat. Ostatnio poznałam świetnego chłopaka. Idealny charakter. Praktycznie jest taki jak ja. Uwielbiamy te same rzeczy, ciągle gadamy i w ogóle. Jest super. Jedyny problem w tym, że to jest metal. Aż za duży, jak dla mnie, metal. Lubię taką muzykę, owszem, ale poza tym zachowuję się jak normalna dziewczyna tzn. chodzę normalnie ubrana, nie żadne czarne ciuchy, ćwieki itp. Natomiast on robi z siebie manekina jakiegoś :/ Czarne, długie włosy, skórzany długi płaszcz, rękawiczki bez palców... Jak ostatnio razem szliśmy, nie było człowieka, który by się za nami nie obejrzał. Nie był to zwykły wzrok, to było przerażenie w ich oczach, jakaś odraza do niego. Grupka dzieciaków wręcz wybuchła śmiechem. Ogólnie nie patrzę na wygląd aż tak bardzo, ale chyba nie jestem aż tak silna psychicznie bym wytrzymała takie coś. Wszystko ma swoje granice. Nie wiem co robić To dla mnie trudne. Wiem, że nie powinnam przejmować się innymi, skoro mi samej aż tak to nie przeszkadza, ale kurczę, to nie jest takie proste
__________________
Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
Sylwin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:52   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Sylwin Pokaż wiadomość
Mam dylemat. Ostatnio poznałam świetnego chłopaka. Idealny charakter. Praktycznie jest taki jak ja. Uwielbiamy te same rzeczy, ciągle gadamy i w ogóle. Jest super. Jedyny problem w tym, że to jest metal. Aż za duży, jak dla mnie, metal. Lubię taką muzykę, owszem, ale poza tym zachowuję się jak normalna dziewczyna tzn. chodzę normalnie ubrana, nie żadne czarne ciuchy, ćwieki itp. Natomiast on robi z siebie manekina jakiegoś :/ Czarne, długie włosy, skórzany długi płaszcz, rękawiczki bez palców... Jak ostatnio razem szliśmy, nie było człowieka, który by się za nami nie obejrzał. Nie był to zwykły wzrok, to było przerażenie w ich oczach, jakaś odraza do niego. Grupka dzieciaków wręcz wybuchła śmiechem. Ogólnie nie patrzę na wygląd aż tak bardzo, ale chyba nie jestem aż tak silna psychicznie bym wytrzymała takie coś. Wszystko ma swoje granice. Nie wiem co robić To dla mnie trudne. Wiem, że nie powinnam przejmować się innymi, skoro mi samej aż tak to nie przeszkadza, ale kurczę, to nie jest takie proste
Jak to co zrobic? Jak Cie bardziej przejmuja reakcje obcych ludzi na ulicy, to daj jemu spokoj, po co ma tracic czas z Toba
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:58   #3
Memie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: EU
Wiadomości: 94
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Jesli przeszkadza ci wyglad swojego faceta to chyba nie jest to jednak facet dla ciebie. Nie dokonca rozumiem cel twojego watku.
Jestes z nim szczesliwa, swietnie sie dogadujecie to poprostu z nim badz. Nie czujesz sie przy nim dobrze idac z nim za reke po ulicy, to poprostu przestan sie z nim spotykac.
Z jednej strony mowisz ze nie patrzysz na wyglad, ale z drugiej strony przeszkadza ci reakcja otoczenia na to jak on wyglada. Jemu to w ogole nie przeszkadza, nic sobie z tego nie robi i ty tez powinnas. Jesli tego nie potrafisz to... no coz...
Powinnas go w pelni akceptowac takim jakim jest i tyle. Jesli nie akceptujesz jakiejs czesci jego osobowosci to jest to juz Twoj problem, a nie jego.
Gdybyscie byli ze soba pare dobrych i udanych lat a on nagle zaczal sie zmieniac w kogos kto tobie nie odpowiada - wtedy zasugerowalabym szczera rozmowe. Ale jesli poznalas tego czlowieka jako 'metalowca', polubilas go takim, powinnas dac mu byc tym kim jest i chce byc, przeciez nikogo nie rani ani nie krzywdzi swoim image'm.
Jesli juz teraz Ci to w nim przeszkadza to pozniej bedzie juz tylko coraz gorzej. Nie ma sensu byc z kims tylko dla mysli ze 'kiedys sie zmieni ta osobe na swoje wyobrazenie'.
Memie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:59   #4
czarna_trucizna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: hell^^
Wiadomości: 40
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

ja bym akurat chciała takiego chłopaka... no ale rzecz gustu
powiem Ci tak: jeśli nie możesz tego znieść to się od niego odsuń i tyle, bo nie sądzę, by on chciał tkwić w takiej znajomości... nie potrafisz go zaakceptować-trudno. przecież od początku wiedziałaś, że to metal, prawda? ta subkultura ma swój styl. nawiasem mówiąc lepsza taka niż łysy dres
__________________
"I milczy świat, i toczy
przez nieporadne oczy
kolumny groźnej ciszy,
bryły krwi i mozołu..."



Odejdź z mojej pamięci, dopiero wtedy będę wolna..
czarna_trucizna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:00   #5
homeostaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Sylwin Pokaż wiadomość
Mam dylemat. Ostatnio poznałam świetnego chłopaka. Idealny charakter. Praktycznie jest taki jak ja. Uwielbiamy te same rzeczy, ciągle gadamy i w ogóle. Jest super. Jedyny problem w tym, że to jest metal. Aż za duży, jak dla mnie, metal. Lubię taką muzykę, owszem, ale poza tym zachowuję się jak normalna dziewczyna tzn. chodzę normalnie ubrana, nie żadne czarne ciuchy, ćwieki itp. Natomiast on robi z siebie manekina jakiegoś :/ Czarne, długie włosy, skórzany długi płaszcz, rękawiczki bez palców... Jak ostatnio razem szliśmy, nie było człowieka, który by się za nami nie obejrzał. Nie był to zwykły wzrok, to było przerażenie w ich oczach, jakaś odraza do niego. Grupka dzieciaków wręcz wybuchła śmiechem. Ogólnie nie patrzę na wygląd aż tak bardzo, ale chyba nie jestem aż tak silna psychicznie bym wytrzymała takie coś. Wszystko ma swoje granice. Nie wiem co robić To dla mnie trudne. Wiem, że nie powinnam przejmować się innymi, skoro mi samej aż tak to nie przeszkadza, ale kurczę, to nie jest takie proste

Hmm, bycie metalem do wyraz buntu.. Masz na tyle bogatą osobowość żeby zainspirowac go do odejscia od tej subkultury? Zrozum tego czlowieka z ktorym spedzasz czas zamiast patrzec na reakcje otoczenia
homeostaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:00   #6
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jak to co zrobic? Jak Cie bardziej przejmuja reakcje obcych ludzi na ulicy, to daj jemu spokoj, po co ma tracic czas z Toba
zgadzam się, skoro mówisz, że nie jesteś na tyle silna to daj sobie spokój i jemu też....
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:13   #7
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez homeostaza Pokaż wiadomość
Hmm, bycie metalem do wyraz buntu.. Masz na tyle bogatą osobowość żeby zainspirowac go do odejscia od tej subkultury? Zrozum tego czlowieka z ktorym spedzasz czas zamiast patrzec na reakcje otoczenia
Bzdura. Bycie metalem może być wyrazem buntu, ale wcale nie musi. Sama jestem fanką hard rocka i metalu i kiedyś ubierałam się jak metalówa, ale nie był to wyraz żadnego buntu tylko utożsamienie się z pewną kulturą. Teraz już ubieram się inaczej, ale została mi miłość (nadmierna nawet ) do czerni, a moi znajomi to do dziś biegają w glanach, noszą długie włosy i ćwieki i są bardzo szczęśliwymi, niezbuntowanymi przeciw niczemu (no, może przeciw zalewowi muzycznej tandety) ludźmi.

Nie rozumiem też, co masz na myśli pytając autorkę czy ma na tyle bogatą osobowośc by go zainspirować do odejścia od metalu. Sugerujesz, że ludzie wybierają metal bo brak im jakiejś głębi? Śmieszne.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jak to co zrobic? Jak Cie bardziej przejmuja reakcje obcych ludzi na ulicy, to daj jemu spokoj, po co ma tracic czas z Toba


Autorko - z Twojego opisu wynika, że chłopak nie jest jakoś bardzo, przepraszam za słowo, ale lepszego mi chwilowo brak, wydziwniony - nie jest np. gotem. Tym bardziej nie rozumiem Twojego problemu, że tak powiem, post factum. Jeśli przeszkadza Ci jego wygląd, to po co się z nim wiązałaś? Chyba widziały gały, co brały?

Co do gotów - nic do nich nie mam, poza tym że mi się (mi, osobiście) nie podobają wizualnie - dlatego też dobrze bym się zastanowiła, czy naprawdę chce się wiązać z facetem, który używa więcej eyelinera ode mnie i ma wkłute ostre kawałki metalu w różne miejsca. Raczej bym nie chciała (nie wiem, jak musiałby mnie powalić osobowością i intelektem, żebym przestała zwracać uwagę na wygląd) - i dlatego też nie marnowałabym jego czasu. Ten dopisek to po to, żeby mi nikt nie zarzucił, że się czepiam gotów.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 13:27   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Myślę, że powinnaś sobie odpuścić tego chłopaka - skoro źle się czujesz idąc z nim ulicą, przeszkadza Ci jego wygląd - to widocznie nie jest facet dla Ciebie. Nie ma sensu na siłę się starać zaakceptować czyjś styl - nie musisz go akceptować, nie musi Ci się podobać, nie musisz się spotykać z tym chłopakiem.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:56   #9
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Myślę, że powinnaś sobie odpuścić tego chłopaka - skoro źle się czujesz idąc z nim ulicą, przeszkadza Ci jego wygląd - to widocznie nie jest facet dla Ciebie. Nie ma sensu na siłę się starać zaakceptować czyjś styl - nie musisz go akceptować, nie musi Ci się podobać, nie musisz się spotykać z tym chłopakiem.
Dokładnie. Znowu nie potępiajcie Autorki że biedny chłopak bo ona go ocenia po wyglądzie. Po prostu ludzie często się też dobierają stylami.
Miałam różnych kolegów w LO - był metal z długimi włosami i długim skórzanym płaszczu, był rasta chodzący z koralikami, z bujną czupryną... no cały przekrój
Albo zaakceptujesz jego styl, albo poczekasz na kogoś kto przypasuje Ci w pełni.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:01   #10
thordis_nanna
Raczkowanie
 
Avatar thordis_nanna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez homeostaza Pokaż wiadomość
Hmm, bycie metalem do wyraz buntu.. Masz na tyle bogatą osobowość żeby zainspirowac go do odejscia od tej subkultury?
Bzdura Od czego ma go odciągać? Bunt może - przeciwko wszechobecnej tandecie muzycznej.

Autorko - to chyba nie jest facet dla Ciebie. Nie wyobrażam sobie, żeby styl mojego "idealnego chłopaka" przeszkadzał mi do tego stopnia, żebym wstydziła się nim iść po ulicy
thordis_nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:12   #11
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jak to co zrobic? Jak Cie bardziej przejmuja reakcje obcych ludzi na ulicy, to daj jemu spokoj, po co ma tracic czas z Toba
Nic dodać nic ująć. Daj mu spokój Autorko.
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 14:17   #12
Sylwin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Szczerze to osobiście mi nie przeszkadza jego styl. Po prostu należę do osób, ktore nie lubią rzucać się w oczy, a tutaj to po prostu niewykonalne. Nie chce, zebyscie pomysleli, ze jestem pusta czy cos, ale po prostu draznia mnie ludzie, ktorzy patrza tak jakbysmy kogos zabili albo co;/ a z tym wysmiewaniem sie w oczy to juz w ogole przesada... Ale chyba nic nie zrobię. Wasze odpowiedzi rozjasnily mi nieco sytuacje i stwierdzam, ze skoro mi na nim zalezy, nie przeszkadza mi to jak sie ubiera to nie bede zrywac znajomosci tylko dlatego, ze banda wiesniakow zachowuje sie w ten sposob. Bardzo wam dziekuje, ale po prostu mialam kilka watpliwosci...
__________________
Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
Sylwin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:23   #13
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez homeostaza Pokaż wiadomość
Hmm, bycie metalem do wyraz buntu..
Bzdura i tyle

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Bzdura. Bycie metalem może być wyrazem buntu, ale wcale nie musi.
Cytat:
Napisane przez thordis_nanna Pokaż wiadomość
Bzdura Od czego ma go odciągać? Bunt może - przeciwko wszechobecnej tandecie muzycznej.


Cytat:
Napisane przez Sylwin Pokaż wiadomość
Szczerze to osobiście mi nie przeszkadza jego styl.
To o czym i po co jest niby ten watek ?

Cytat:
Napisane przez Sylwin Pokaż wiadomość
Po prostu należę do osób, ktore nie lubią rzucać się w oczy, a tutaj to po prostu niewykonalne.
To daj spokoj chlopakowi, naprawde nie warto, zeby on sie w to angazowal.

Cytat:
Napisane przez Sylwin Pokaż wiadomość
Nie chce, zebyscie pomysleli, ze jestem pusta czy cos, ale po prostu draznia mnie ludzie, ktorzy patrza tak jakbysmy kogos zabili albo co;/ a z tym wysmiewaniem sie w oczy to juz w ogole przesada... Ale chyba nic nie zrobię. Wasze odpowiedzi rozjasnily mi nieco sytuacje i stwierdzam, ze skoro mi na nim zalezy, nie przeszkadza mi to jak sie ubiera to nie bede zrywac znajomosci tylko dlatego, ze banda wiesniakow zachowuje sie w ten sposob. Bardzo wam dziekuje, ale po prostu mialam kilka watpliwosci...
No sorry, ciezko po tym pomyslec, ze jestes "pelna czy cos".

Odrobina asertywnosci do jasnej ciasnej, naprawde o to tak ciezko
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:23   #14
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Bzdura. Bycie metalem może być wyrazem buntu, ale wcale nie musi. Sama jestem fanką hard rocka i metalu i kiedyś ubierałam się jak metalówa, ale nie był to wyraz żadnego buntu tylko utożsamienie się z pewną kulturą. Teraz już ubieram się inaczej, ale została mi miłość (nadmierna nawet ) do czerni, a moi znajomi to do dziś biegają w glanach, noszą długie włosy i ćwieki i są bardzo szczęśliwymi, niezbuntowanymi przeciw niczemu (no, może przeciw zalewowi muzycznej tandety) ludźmi.

Nie rozumiem też, co masz na myśli pytając autorkę czy ma na tyle bogatą osobowośc by go zainspirować do odejścia od metalu. Sugerujesz, że ludzie wybierają metal bo brak im jakiejś głębi? Śmieszne.

dokładnie. śmieszy mnie to ogólne zarzucanie 'buntu' osobom, które lubią taką a nie inną muzykę. mój 30 letni brat wciąż słucha metalu i ubiera się na czarno. no taki zbuntowany, że ho ho
to samo zresztą tyczy się tatuazy.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:25   #15
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

wiesz, że jemu to przejdzie. Metalu można słuchać całe życie, a dorosłość stety-niestety weryfikuje sposób bycia i ubierania się. jeżeli jesteś cierpliwa, przeczekasz, aż zacznie się normalnie ubierać, albo tak Cię to zmęczy, że będzie pretekstem do zerwania...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:46   #16
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
wiesz, że jemu to przejdzie. Metalu można słuchać całe życie, a dorosłość stety-niestety weryfikuje sposób bycia i ubierania się. jeżeli jesteś cierpliwa, przeczekasz, aż zacznie się normalnie ubierać, albo tak Cię to zmęczy, że będzie pretekstem do zerwania...
A wcale. Pojmujesz dorosłość w ramkach 'jestem dorosły to pracuję w korporacji/urzędzie i noszę garniturek'. Istnieje jeszcze coś takiego, jak wolne zawody - moi znajomi pracują w reklamie/ branży komputerowej/ radio. I ubierają się jak metale. Już zupełnie pomijam fakt, że można do pracy ubierać się w garnitur, a po przyjściu do domu, w weekend zakładać glany, bojówki, bluzę z Ironami i łańcuchy.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:52   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No sorry, ciezko po tym pomyslec, ze jestes "pelna czy cos".
Leżę
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:58   #18
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
wiesz, że jemu to przejdzie. Metalu można słuchać całe życie, a dorosłość stety-niestety weryfikuje sposób bycia i ubierania się. jeżeli jesteś cierpliwa, przeczekasz, aż zacznie się normalnie ubierać, albo tak Cię to zmęczy, że będzie pretekstem do zerwania...
z tym sie absolutnie nie zgodze. mam znajomych w roznym wieku, od 20 do gruuuubo po 40. i wiele takich osob nadal nosi glany, skorzane kurtki i dlugie wlosy. nawet jak to jest "pan na stanowisku" to nie zatraca swojego stylu
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:15   #19
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
A wcale. Pojmujesz dorosłość w ramkach 'jestem dorosły to pracuję w korporacji/urzędzie i noszę garniturek'. Istnieje jeszcze coś takiego, jak wolne zawody - moi znajomi pracują w reklamie/ branży komputerowej/ radio. I ubierają się jak metale. Już zupełnie pomijam fakt, że można do pracy ubierać się w garnitur, a po przyjściu do domu, w weekend zakładać glany, bojówki, bluzę z Ironami i łańcuchy.
Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
z tym sie absolutnie nie zgodze. mam znajomych w roznym wieku, od 20 do gruuuubo po 40. i wiele takich osob nadal nosi glany, skorzane kurtki i dlugie wlosy. nawet jak to jest "pan na stanowisku" to nie zatraca swojego stylu
Zgadzam sie z obydwoma powyzszymi postami

elvegirl -
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 15:18   #20
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

nie no oczywiście nie piszę o zatracaniu stylu, ale o jego dojrzewaniu. Jakoś nie wyobrażam sobie starszych ludzi chodzących jak strachy na wróble. Skórzana kurtka i glany to chyba rzeczy normalnie noszone na codzień i nikogo to nie razi. Moja wypowiedź dotyczyła różnicy między młodzieńczym lookiem metala, a jego "dojrzałą" wersją, co jest przecież bardzo częstym zjawiskiem.
Ale oczywiście zdarzają się "asy" którzy nawet po 50-tce chodzą jak zombie. Ich prawo.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:40   #21
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Sylwin Pokaż wiadomość
ale chyba nie jestem aż tak silna psychicznie bym wytrzymała takie coś.
sporo wytrzymałość psychiczna nie pozwala Ci na coś takiego, to daj sobie spokój. Ty znajdziesz sobie kogoś bardziej "neutralnego", a metal jakąś afiszującą się metalówę
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:50   #22
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
nie no oczywiście nie piszę o zatracaniu stylu, ale o jego dojrzewaniu. Jakoś nie wyobrażam sobie starszych ludzi chodzących jak strachy na wróble. Skórzana kurtka i glany to chyba rzeczy normalnie noszone na codzień i nikogo to nie razi. Moja wypowiedź dotyczyła różnicy między młodzieńczym lookiem metala, a jego "dojrzałą" wersją, co jest przecież bardzo częstym zjawiskiem.
Ale oczywiście zdarzają się "asy" którzy nawet po 50-tce chodzą jak zombie. Ich prawo.
To, że Ty jesteś negatywnie nastawiona do tej konkretnej subkultury, nie oznacza, że inni też. Dojrzewanie nie ma nic wspólnego ze zmianą stylu ubierania. A nazywanie kogoś 'strachem na wróble' czy 'zombiem' to już w ogóle przesada.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:57   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Sylwin Pokaż wiadomość
Mam dylemat. Ostatnio poznałam świetnego chłopaka. Idealny charakter. Praktycznie jest taki jak ja. Uwielbiamy te same rzeczy, ciągle gadamy i w ogóle. Jest super. Jedyny problem w tym, że to jest metal. Aż za duży, jak dla mnie, metal. Lubię taką muzykę, owszem, ale poza tym zachowuję się jak normalna dziewczyna tzn. chodzę normalnie ubrana, nie żadne czarne ciuchy, ćwieki itp. Natomiast on robi z siebie manekina jakiegoś :/ Czarne, długie włosy, skórzany długi płaszcz, rękawiczki bez palców... Jak ostatnio razem szliśmy, nie było człowieka, który by się za nami nie obejrzał. Nie był to zwykły wzrok, to było przerażenie w ich oczach, jakaś odraza do niego. Grupka dzieciaków wręcz wybuchła śmiechem. Ogólnie nie patrzę na wygląd aż tak bardzo, ale chyba nie jestem aż tak silna psychicznie bym wytrzymała takie coś. Wszystko ma swoje granice. Nie wiem co robić To dla mnie trudne. Wiem, że nie powinnam przejmować się innymi, skoro mi samej aż tak to nie przeszkadza, ale kurczę, to nie jest takie proste
Czyli to niestety świetny materiał na przyjaciela / "przyszywanego brata" / bratnią duszę, ale nie na faceta. Dużo Was łączy, ale jednak i sporo dzieli, skoro Cię to martwi, męczy i wstydzisz się go przed innymi. Daj chłopakowi spokój (pod względem "chodzenia ze sobą"), bo się znielubicie niepotrzebnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:05   #24
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czyli to niestety świetny materiał na przyjaciela / "przyszywanego brata" / bratnią duszę, ale nie na faceta. Dużo Was łączy, ale jednak i sporo dzieli, skoro Cię to martwi, męczy i wstydzisz się go przed innymi. Daj chłopakowi spokój (pod względem "chodzenia ze sobą"), bo się znielubicie niepotrzebnie.
No tak, ktoś kogo ona się wstydzi (co jest swoją drogą absurdalne) to świetny materiał na przyjaciela...
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:12   #25
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

A wg mnie jednak z wiekiem troche się zmienia Np. naszywki na plecaku, czy też masa ćwieków. No dobra są wyjątki, ale jednak pewne rzeczy zaczynają nam się wydawać śmieszne po czasie.
Muzyka w sercu zostaje, skóra, glany czy jakiś gadzet ćwiekowy czasem to też normalka, ale nie od góry do dołu jak reklama subkultury


Sama jestem z ostrych klimatów, jak i mój TŻ. Nie to żebym go namawiała, ale zasugerowałam żeby od czasu do czasu wprowadził kolory do swej garderoby i o dziwo spodobała mu się ta odmiana od wiecznej czerni
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:16   #26
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
A wg mnie jednak z wiekiem troche się zmienia Np. naszywki na plecaku, czy też masa ćwieków. No dobra są wyjątki, ale jednak pewne rzeczy zaczynają nam się wydawać śmieszne po czasie.
Muzyka w sercu zostaje, skóra, glany czy jakiś gadzet ćwiekowy czasem to też normalka, ale nie od góry do dołu jak reklama subkultury


Sama jestem z ostrych klimatów, jak i mój TŻ. Nie to żebym go namawiała, ale zasugerowałam żeby od czasu do czasu wprowadził kolory do swej garderoby i o dziwo spodobała mu się ta odmiana od wiecznej czerni
Nie no, nikt nie twierdzi, że się się nigdy nie zmienia. Sęk w tym, że wcale nie musi.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:21   #27
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Sylwin, to aż taki problem, że facet się wyróżnia? Z Twojego opisu nie wynika aby naprawdę dziwnie wyglądał. Jeżeli ludzie się za nim oglądają tylko dlatego, że ma długie włosy, nosi skórzany płaszcz i rękawiczki bez palców to zdecydowanie coś jest nie tak. I to nie z facetem, a z tymi ludźmi
Nie ma się co przejmować tym. Naprawdę. Ludzie potrafią się przyczepić do wszystkiego i do wszystkich. Olej ich i bądź szczęśliwa z facetem, który Ci się podoba. Zwłaszcza, że właśnie- to z tym facetem byś była, a nie z ludźmi, którzy Was otaczają. Więc skup się na facecie, a nie na innych ludziach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:32   #28
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jak to co zrobic? Jak Cie bardziej przejmuja reakcje obcych ludzi na ulicy, to daj jemu spokoj, po co ma tracic czas z Toba
Zgadzam się w 100%. Daj chłopakowi spokój.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:32   #29
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Sylwin, to aż taki problem, że facet się wyróżnia? Z Twojego opisu nie wynika aby naprawdę dziwnie wyglądał. Jeżeli ludzie się za nim oglądają tylko dlatego, że ma długie włosy, nosi skórzany płaszcz i rękawiczki bez palców to zdecydowanie coś jest nie tak. I to nie z facetem, a z tymi ludźmi
Nie ma się co przejmować tym. Naprawdę. Ludzie potrafią się przyczepić do wszystkiego i do wszystkich. Olej ich i bądź szczęśliwa z facetem, który Ci się podoba. Zwłaszcza, że właśnie- to z tym facetem byś była, a nie z ludźmi, którzy Was otaczają. Więc skup się na facecie, a nie na innych ludziach
Właśnie
Autorko nie przejmuj się. Jeśli twój chłopak jest fajnym wartościowym człowiekiem, a tobie nie przeszkadzają jego włosy czy płaszcz to nie widzę problemów. Styl to nie problem. Za to gdy facet nie dba o higienę, a widziałam tu takie wątki..to dopiero jest problem
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 17:03   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak-metal, ja i inni ludzie.

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
No tak, ktoś kogo ona się wstydzi (co jest swoją drogą absurdalne) to świetny materiał na przyjaciela...
Masz rację - zreflektowałam się już po napisaniu posta.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.