chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-09, 22:29   #31
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

hmmm a ja jem prawie caly czas slodkie i duzooo owocow, cera i wlosy w strasznym stanie (wiec to ponoc na dziewczynke) a brzuszek wyglada na chlopca- ja czuje ze bedzie chlopak ale zobaczymy ...
Co do USG to faktycznie roznie bywa, kolezanka byla na USG 4 razy i za kazdym razem potwierdzili jej ze bedzie chlopiec a tu niespodzianka na sali porodowej - dziewczynka !! To byl szok !
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 07:38   #32
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

o kurka bo jak u mnie tak bedzie to sie zestresuje
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:01   #33
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Moja babcia nadal nie wierzy ze to będzie dziewczynka sporo znajomych ma wątpliwości podobno wyglądam super (cera włosy itp) i brzuch spiczasty - niby to na chłopaka? to będzie ciekawe ale jeszcze usg przed nami co do dziewczynki 2 potwierdziło że to ONA ale faktycznie rożnie to bywa ... a ja juz mam tyle ciuszków w typie panienki
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:30   #34
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Ja mam ochote na kwasnie a od slodkiego mnie mdli czyli ze niby syn

a z drugiej strony cera i wlosy jak w skrajnym zanidbaniu -- czyli na córke
heh, a u mnie na odwrót -tzn włosy i cera super ( w końcu widać zmianę na lepsze,bo do tej pory było bez zmian, ale nigdy na nie nie narzekałam), za to - dzieńbez czekolady to dzień stracony. Objadu mogę nie tknąć - ale na słodycze zawsze jest pora

Czyli będzie syno-córka
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 12:05   #35
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

no z tym USG to roznie bywa - ale to byl pierwszy przypadek jaki znalam ze tak sie lekarze pomylili i to tyle razy haha Najfajniejsza byla reakcja mojej kolezanki zaczela na sali porodowej krzyczec ze to ma byc chlopak a nie dziewczynka ! no ja dopiero za 6 tyg lece do Polski bo obecnie mieszkam zdala od kraju. Tu niestety dopiero w 30 tyg mowia jaka plec a ja chce wiedziec wczesniej ! Poza tym chce sobie porzadne badania zrobic ....
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 12:22   #36
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Z tym usg to też różnie bywa - koleżanka robiła u trzech różnych lekarzy na różnych sprzętach - za każdym razem wychodził chłopczyk. Urodziła się Jagoda (co prawda z charakteru chłopczyca )
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 13:43   #37
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

No cóż.. dziwne to uczucie, nie wiedziec co sie tam ma w tym własnym brzuchu
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 13:51   #38
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

mnie trudno było przez pierwszy tydzień bo jakos tak cąły czas był on on ale teraz jest naprawdę obojętne nawet ja sie pomylą wiem że reszta zdrowa a płeć to najmniejszy problem
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 13:56   #39
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Patrilla - masz calkowita racje - to malo istotne czy chlopiec czy dzieczynka wazne by dziecko bylo zdrowe ! choc moj TZ jest przekonany ze bedzie mial coreczke ... nie chce by byl rozcazrowny ... ale to jego problem
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 22:35   #40
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Cytat:
Napisane przez Balbinna Pokaż wiadomość
choc moj TZ jest przekonany ze bedzie mial coreczke ... nie chce by byl rozcazrowny ... ale to jego problem
Moj TZ chciałby bardzo syna a dzis dowiedzialam się kolejnej ciekawostki mianowicie ze skoro ma się mdlosci i wymioty to na dziewczynke naszczecie moje watpliwosci rozwieje USG zwane akusonem (czy jakos tak) w piątek za tydzien. To jest bardzo fajne badanie bo bedzie caly dzidzius mierzony, bedzie robione badanie na przeplyw krwi itd a przede wszystkim dokladnie widac czy to bedzie dziewczynka czy chlopiec takze byle do piatku
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:46   #41
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Moja koleżanka przez całą ciążę była przekonana, że będzie chłopak, mąż też nie miał żadnych wątpliwości. Na wszystkich badaniach USG wychodziło że to chłopak. Podczas porodu okazało się jednak, że to dziewczynka Przez dobre parę tygodni kombinowali jak dać na imię
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 21:02   #42
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Cytat:
Napisane przez NadiaM Pokaż wiadomość
Moja koleżanka przez całą ciążę była przekonana, że będzie chłopak, mąż też nie miał żadnych wątpliwości. Na wszystkich badaniach USG wychodziło że to chłopak. Podczas porodu okazało się jednak, że to dziewczynka Przez dobre parę tygodni kombinowali jak dać na imię
Dla mnie to cos jest nie tak bo jak mozna sie w takich sprawach mylic??
OK zgadzam się ze czasami dzidzia ulozy sie w taki sposob ze nie widac, ale skoro lekarz mowi co bedzie to poprostu sie nie zna na tym i nie powinien w ogole brac sie za zgadywanie bo i po co?? same problemy z tego wynikaja potem. Za duzo tej zgadywanki widze po waszych postach praktykuja nasi lekarze mam nadzieje ze u mnie wszystko bedzie jak trzeba i albo nie powie wcale albo powie tak jak jest i tyle
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 22:00   #43
szmidtka
Raczkowanie
 
Avatar szmidtka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Exclamation Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

No to mam wiadomości!! mi ginekolożka dwa razy sprawdzała i mówiła ze dziewczynka..powiedziała że "o tu widać hamburgera...mala kobitka!"póżniej znów sprawdziła i mówi "tak tak dziewczynka będzie" i mi to też na dziewczynke wyglądało takie serduszko przepołowione ciekawe czy jej zapewnienia się sprawdzą i żeczywiście będę mieć córeczkę.. bo wkońcu dzidziuś mnie wczesniej zaczął kopać i wogóle tak silnie i na kwaśno i słono a nie na słodko mam ochoty...czyli chłopak pownien być!!

Nie wiem już sama
__________________
Dzieci są skrzydłami człowieka...
szmidtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 06:10   #44
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Wczoraj sie dowiedzialam ze moja babska intuicja zwiodla bylam swiecie przekonana ze to bedzie córka.. ale jednak problemy ze skórą musze inaczej wytłumaczyć bo to nie córka odbierała urody
Bedzie syn
W moim przypadku gusta kulinarne sie sprawdziły
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 11:26   #45
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

czyli chyba nie ma co planowac, skoro nawet ginekologom wierzyc nie mozna bedzie co ma byc gratuluje Ag_nes
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 10:30   #46
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

U mnie wszycy, obcy nie obcy mówią, że będzie chlopak.Ja jeszcze przed ciążą wiedziałam, ze pierwsz będzie dziewczynka,p. Doktor 2 razy na USG powiedziała, że dziewczynka.Nie nastawiamy się na 100%, byśmy się nie zszokowali, ale ja i tak wiem, że córcia
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:50   #47
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Ja Od Początku Czuję Chłopaka I Nie Skupiam Sie Na Innych Przepowiedniach Hehe. Mąż Mnie Strofuje, że Jak Dziewczynka To Będzie Rozpieszczał A Ja Sie Nastawiam Na Chłopca.
Co Do Objawów Przepowiadających:
-na Początku Mówili, że Super Wyglądam, Teraz Gorzej- Wulkaniaste, Bolesne Pryszcze - Dziewczynka
-mam Smak Na Ostre, Kwaśne Itp - Chłopak
-niezwykła Wrażliwość Na Zapachy - Chłopak
- Z Obliczeń Gin Wynika, że Dzidzia Poczęła Sie W Jakimś 14- 16 Dniu Cyklu- Też Chłopak
Ale... Zobaczymy, Czy Moja Kobieca Intuicja Mnie Zawodzi, że To Staś Hehehe
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:05   #48
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

A u mnie wszyscy mowią że wygladam na chłopaka że ładnie wygladam słuzy mi ta ciąża mam malutki brzusio i ja sama przeczuwam że bedzie syn zreszta dzisiaj ide na usg to mam nadzieje że sie wszystko wyjaśni
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 00:44   #49
szmidtka
Raczkowanie
 
Avatar szmidtka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Post Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

I jest dziewczynka!!

nic sie nie sprawdziło..i dobrze bo jestem bardzo zadowolona z córeczki
__________________
Dzieci są skrzydłami człowieka...
szmidtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 15:44   #50
smaja18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

ja całą ciąże czułam że będzie chłopak i faktycznie był chłopak lekarz mi nic nie chciał powiedzieć ale ja i tak wiedziałam swoje ale i wszyscy mi mówili że będzie chłopak i i jest kawaler rośnie jak na drożdżach a teraz nie wiem co będzie jestem w 7 tyg ciąży i czuję się okropnie znoszę ciążę strasznie rano mdłości wymioty itp a nie mam ochoty nic jeść więc sama już nie wiem jakie są objawy na chłopaka a jakie na dziewczynę
smaja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:21   #51
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

No to widze ze bedzie BOOM na chłopców... hihihi... ja jeszcze w ciąży nie byłam a już marzyłam że jak coś to syna bym chciała Mielismy imię dla chłopca a z dziewczynką problem mieliśmy jak nic w sumie do tej pory mamy ale chyba przystaniemy jakby coś przy Martynce. A objawy niby też na chłopca. Mdłości nie mialam - może kilka razy mi się zdarzyło że źle się poczułam ale ogólnie wymiotów brak. Cera i włosy się poprawiły, brzuszek szpiczasty przez pierwsze miesiace nie moglam patrzec na mięso teraz znowu jem tylko mięso i to nawet gotowane kiełbaski co zawsze były dla mnie bleeee.... a pozatym cytryna i ogórki a może woda z ogórków kiszonych to dla mnie niebo w gebie hahah... Więc podobno wszytko przemawia za chłopcem 3 wrzesnia ide na USg wiec zobaczymy czy cos sie tam pokaże) ale w sumie czy to chłopak czy dziewczynka mało istotne ważne aby zdrowiutkie było
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:19   #52
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

U mnie było praktycznie wsio na chłopaka. Piękna cera, super włosy, zgrabny mały sterczący brzuch, na początku ciąży nie mogłam patrzeć na słodkie (potem mi przeszło) a przez całą ciążę dałabym się pokroić za ogórki kiszone i wszystko co mega kwaśne.

Każdy, czy to z rodziny, czy znajomy, czy nawet nieznajomy twierdził, że będzie chłopak bo za ładnie na dziewczynkę wyglądam i za ładny mam brzuch. Moja babcia twierdziła, że jak mi pępek wypchało to chłopak i jak pierwsze ruchy z prawej strony to też. Ba! Ja sama byłam święcie przekonana, że będę mieć syna... po pierwsze przeczucie (zazwyczaj mnie nie myli) a po drugie to że płeć ponoć zależy od faceta bo to on oddaje X lub Y a u mojego męża w rodzinie prawie same chłopy się rodzą.

Tylko mój mąż twierdził, że będzie jego wymarzona córeczka i już. Tykać się nie dał.

Jak mnie przyjęli do szpitala to pielęgniarki pytały "Chłopczyk, prawda?". A na porodówce przed samym parciem usłyszałam, że "Dziś się rodzą sami chłopcy (5 porodów było przede mną) to pewnie też chłopak będzie".

No i jest... moja najdroższa Matylda Nie zamieniłabym jej na tuzin chłopaków
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 06:29   #53
dalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 48
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Obie ciążę przechodzę idealnie. Od początku nie mam żadnych mdłości, nie czuję się senna, nie odrzuca mnie od żadnego jedzenia, nie mam żadnych ciążowych zachcianek, nic mnie nie boli, nic mi nie dolega, ogólnie na nic narzekać nie mogę. Jestem mamą dziewczynek ).
dalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:32   #54
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Nie sadzilam ze w XXI wieku, w cywilizowanym kraju ktos jeszcze wierzy w takie zabobony
Naprawde ogladacie sobie brzuchy, zastanawiacie sie czy jecie wiecej slodkiego niz kwasnego i zwracacie uwage z ktorej strony malenstwo pierwszy raz kopnie? Przeciez to nie ma zadnego rozsadnego uzasadnienia. A skoro jest 50% szans na zgadniecie to chyba nic dziwnego ze czasem to sie sprawdzi, w koncu to nie totek ze jest szansa jedna na kilka miliardow...

Co do prob ustalenia plci dziecka - to plemnik nosi plec, jest albo z chromosomami XX (dziewczynka), albo XY (chlopiec). XY jest lzejszy (Y to taki jakby uszkodzony X ) wiec plemniki "chlopcy" sa lzejsze i szybsze. Dlatego jesli chce sie miec chlopca powinno sie wpolzyc dzien przed lub w dniu owulacji - szanse to 90%. Z kolei plemniki XX "dziewczynki" sa wolniejsze, ciezsze ale i wytrzymalsze - jesli sie celuje w dziewczynke to najlepiej wspolzyc tydzien-3 dni przed owulacja, a potem sie powstrzymywac - szanse to 60%.

Wiecej do znalezienia w Internecie - metoda ma naukowe potwierdzenie, ale jak widac po szansach - 100% nie ma.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 18:39   #55
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Jeanette83, a ktoś napisał że w to wierzy??? Nie wiem jak inni ale ja ten wątek potraktowałam z przymrużeniem oka... zabobonów nie cierpię, dostało się mojej teściowej jak mi kiedyś wyskoczyła, że łóżeczka się nie składa zanim się dziecko nie urodzi.

Jak dla mnie ten wątek to raczej forma zabawy.

A o tym co piszesz to uczyli mnie już w podstawówce (m.in. właśnie dlatego myślałam że będę mieć chłopca... bo mój TŻ z takiej raczej męskiej rodziny jest )
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 21:50   #56
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

He, he a wiecie,że ja od początku ciąży byłam przekonana,że noszę pod sercem dziewczynkę???
I nikt nie mógł mnie z tej pewności wyprowadzić....
Marysia urodziła się w dzień Matki, ładne z jej strony....
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 09:32   #57
Ewel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: chłopiec czy dziewczynka?Objawy że to on/ona

Nie ma czegoś takiego jak plemniki XX i XY, jak można dzielić się wiedzą i wygadywać takie BZDURY. Nóż się w kieszeni otwiera...
Komórka jajowa zawsze jest X, plemnik może być X lub Y, przy zapłodnieniu łączą się w parę. Proponuję się douczyć przed wypowiedzią szczególnie, że jest to wiedza gimnazjalna :/

Co do mnie to jestem na samym początku mojej pierwszej ciąży tzn. chyba 6 tydzień jeśli się nie mylę, czekam na pierwszą wizytę u lekarza.
Ogólnie wyglądam katastroficznie, włosy i cera okropne. Odrzuciło mnie od słodyczy, mam cały czas apetyt na ostre, kwaśne. Nie wymiotowałam, ale jest mi bardzo niedobrze o każdej porze dnia i nocy. O brzuchu nic nie powiem bo jeszcze nie widać

Co do zabobonów, tak jesteśmy w XIX wieku, ale taka już ludzka natura, że jak ciekawość nas zżera to chwytamy się przeróżnych metod aby przynajmniej spróbować przybliżyć się do rozwiązania zagadki. Najczęściej niewiele z tego się sprawdza, ale zawsze można sobie poprawić samopoczucie spekulując zanim tak naprawdę dowiemy się jaka jest płeć dziecka

Ja osobiście chciałabym chłopca pierwszego, później dziewczynkę, ale imiona wybrane dla obydwu płci tak jak mówicie, najważniejsze aby było zdrowe. Ostatnio śniło mi się moje dziecko, miało jakieś 2 latka, chodziło po śniegu ubrane w granatową kurteczkę. Był to chłopiec myślę, że to jedynie jakieś moje pragnienie a nie rzeczywista wizja :P zobaczymy jak to będzie Czasu jest dużo, a ja z bezradności zaczytuję się w tego typu forach

Pozdrawiam przyszłe mamusie, nawet nie sądziłam że bycie w ciąży to tak bardzo piękny stan. Ja czuję wszechogarniającą miłość do tego maleństwa w moim brzuchu i nie mogę się doczekać jak je przytulę po raz pierwszy
Ewel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-20 10:32:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.