Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-11, 20:16   #1261
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Celko myślisz, że ten penisek na pewno był peniskiem? Przeczucia czasem się mylą, najważniejsze, że z dzidzią wszystko jest ok i rozwija się i rośnie prawidłowo. Jak my byliśmy na usg z badaniem przezierności karkowej w 12tc. to też oglądaliśmy i mamy filmik 3d/4d ale jest różnica między takim usg w 12tc a w 19tc jak u Ciebie.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 20:20   #1262
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

celka, gratuluję synka, ale super zdjecia!! Az sie łezka kręci w oku... oczywiście ze wzruszenia.
Ja w przyszłym tygodniu idę i licze też na tak dobre wieści.
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 20:26   #1263
ewcia123
Rozeznanie
 
Avatar ewcia123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 776
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Celko chyba twojemu synusiowi nie podobało sie badanie ... tak troche kuli ramionka. Najwyraźniej nie chce żeby już go podgladali i kontrolowali co robi
ewcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 20:31   #1264
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

celka - synus śliczniutki
Ale to fajnie widać na takim zdjęciu, już się nie mogę doczekać swojego badania
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:17   #1265
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Celka gratuluje ślicznego chłopczyka. Jednak te przeczucia potrafią nas zmylić.

Tak sobie oglądam te wasze zdjęcia i nie mogę wyjść z podziwu jakie wy wszystkie szczuplutkie jesteście. Ja przytyłam 2 kilo a wydaje mi się że wyglądam jak małe słoniątko. Muszę zrobić jakieś zdjęcie i też się pochwalić, ale ostatnio aparat mi się psuje.

Wczoraj miałam taki fajny dzień. Pojechaliśmy z mężem nad jeziorko i pływaliśmy na rowerku. Trochę się nawet opaliłam, milutko było.

Co do wózka to nie mogę się zdecydować. Spodobało mi się już kilka w necie ale stwierdziłam że lepiej przetestować je w sklepie. Ostatnio jak się przymierzałam do kilku okazało się że są strasznie ciężkie.

A teraz męczę się przy prenatalu. Nigdy nie umiałam łykać tabletek, zwłaszcza takich dużych. Więc przegryzam sobie na pół a potem gryzę każdą połówkę. Brrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!! !! Okropieństwo.

Primavera ja też mam Nikę w kuchni. Dobraliśmy sobie szafki tak że akurat wymiarowo pasowały do naszej kuchni. Mam te ciemno brązowe. Bardzo mi sie podobają, polecam!
__________________
Marcelek
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:27   #1266
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Celka - gratuluje slicznego chlopczyka ale sie wzruszylam ja musze jeszcze poczekac z kilka tygodni zanim pojde na USG !
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:52   #1267
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

No dziewczynki przeslyam Wam moje zdjecie - straszny wieloryb ze mnie sie zrobil ale coz... do moich fotek dolaczam link z USG mojego bobaska robiony okolo 12 tc.
http://www.ghnet.pl/~uandg/baby/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balbinna.jpg (44,9 KB, 9 załadowań)
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 06:27   #1268
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Celka uuu szkoda, ze trafiłas na takiego lekarza Niestety ja go nie znam więc nie wiem , który to... i dziwne, ze zdjęcia ( sa piekne i wyraźne) dało sie zrobic a płytki nie dało sie nagrac
w kazdym razie jak mojego lekarza zabraknie, to bede wiedziec do kogo nie iśc
i gratuluje chłopczyka moj szkrab pokazał co nie co w 17 tc ale pozniej przez długie tygodnie az do 28 nie dało się go podejrzec i w zasadzie miałam 80% chłopczyka ale teraz juz widziałam peniska i raczej na 99% to chłopiec ale kto wie...
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 06:56   #1269
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Dziewczyny - a to usg 3D jest dopochwowe czy przez powłoki brzuszne?
Właśnie się zastanawiam, do kiedy robi sie dowcipnie Na ostatniej wizycie (13tc) jeszcze takie miałam. A wy jak macie robione?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 07:41   #1270
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Co do wózka to nie mogę się zdecydować. Spodobało mi się już kilka w necie ale stwierdziłam że lepiej przetestować je w sklepie. Ostatnio jak się przymierzałam do kilku okazało się że są strasznie ciężkie.

A teraz męczę się przy prenatalu. Nigdy nie umiałam łykać tabletek, zwłaszcza takich dużych. Więc przegryzam sobie na pół a potem gryzę każdą połówkę. Brrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!! !! Okropieństwo.
dokładnie my kupiliśmy implast driver 3d z all ale napierw obejrzałam w sklepach popatrzyłam na ciężar zwrotność i wogóle jak sie prowadzi
co do prenatalu to jedyna z tabletek którą możesz nawet rozpuścić w wodzie lub tak jak robisz przepołowić
celka2000 gratuluję
ktoś tu wspomniał o pompowanych kolach to podstawa! właściwie wcale nie są ciężkie wiem bo miałam je osobno zapakowane kiedy przyszedł wózek
Pozdrawiam sierpniowa połówka
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 11:34   #1271
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Od wczoraj wieczor popsul mi sie internet i normalnie czulam sie jak bez reki

Co do przeczucia to ja po prostu chcialam dziewczynke Ale wszelkie objawy mogly wskazywac ze to chlopaczek - raczej niechec do slodyczy, szybko czulam kopanie i to po lewej stronie (podobno ma znaczenie z ktorej hehe ), no i do dzidziuska mowilismy caly czas "Maly", "Poszlismy", "Kopnal mnie". I caly czas "Dzidzius". Oczywiscie najbardziej na swiecie to sie ciesze ze jest zdrowy i duzy Ze sie dobrze rozwija - to najwazniejsze
hehe, a juz planowalam jaka by posciel do lozeczka kupic (oczywiscie myslalam o rozowej ), no i pokoj jest pomalowany na pomaranczowo to by sie zgralo. Nie lubie niebieskiego...No coz, moj syneczek (ale to brzmi ) bedzie caly czas w zoltym i pomaranczowym chodzic ubrany

Kanciu - ja mam plytke ze zdjeciami - jest kilka zdjec praktycznie w tym samym ujeciu. Te ktore zamiescilam na forum sa wlasnie z plytki. Tylko ze ja liczylam na filmik! A Ty masz filmik???
misia - no ja tam peniska nie widzialam Gosciu beznamietnym tonem zapytal: zna pani plec? Ja ze nie. On: a chce pani znac? Ja: jasne! On: chlopiec... To ja draze temat i pytalm czy na 100%? A on: tu jest penis. Choc ja go nie widzialam. Dziwie sie ze nie mam takich normalnych nawet zdjec z tego USG (takich 2D) z nozka, glowka, itp..Tylko te niby 3D.
Balbinna - no widac ze to juz ladny dzidziusiek I wcale nie jestes wielorybem Kazda z nas bedzie ale to jeszcze przed nami
primavera - a kiedy Ty masz badanie? Najlepiej podobno wykonac je w 24 tygodniu. MOzna podejrzec rysy dziecka ...podobno...Bo wczesniej jest za male (i wyglada jak u mnie z plasteliny ) a pozniej jest za malo wod plodowych i juz nie wychodzi ladnie. Tak twierdzil ten lekarz ale nie wiem czy mozna mu wierzyc...Moze ktos doswiadczony to zweryfikuje???
Aha - USG po 14 tygodniu to sie raczej przez powlowki brzuszne robi. A dopochowo tylko po to zeby sprawdzic czy z lozyskiem cos jest nie tak albo szyjka macicy (jesli badanie przez powloki cos wykaze). Ale standard to przez brzuch. NIe trzeba sie nawet rozbierac, tylko odslonic brzuszek.
Primavera - a Ty do naszego lekarza to chodzisz z TZem? Bo on to sie w ogole nie krepuje badac przy mezczyznie... Ja myslalam ze tylko na USG bedzie wolac meza, ale on ze nie ma sensu bo to i tak na fotelu. Wiec moj malzonek sobie podglada co tam lekarz wyprawia
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 11:47   #1272
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Celka ja ostatnio weszłam do gabinetu sama ale spytałam doktorka czy jest mozliwość cofnięcia nagrania usg i pokazania mezowi. Niestety to usg nie miało takiej funkcji, więc spytałam, czy mógłby poprosić meża na czas badania. Doktorek na to, że jeszcze nic takiego nie bedzie widać, tak jakby chciał mnie od tego pomysłu odwieść, i że jeszcze mi zrobi usg dopochwowe-może myslał, że bede sie męża krępowała .
Tak własnie myslałam, że po którymś tygodniu to juz sie robi usg "brzuszne".
A mąż wcale "tam" nie zagladał tylko wpatrywał się w monitorek
Słyszałam też o lekarzach, którzy są przeciwni obecności partnera w gabinecie
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 11:55   #1273
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Zaktualizowalam liste. Zaznaczylam na niebiesko chlopcow i rozowo dziewczynki (wyniki z badania). Stan 6:1.
Gizelcia - jak na razie tylko Ty masz dziewczynke
Jesli wliczyc z przeczucia to by bylo: 11:5. Caly czas przewaga chlopcow. Tak sadze ze u nas bedzie. Jak sie sprawdzi poszczegolne watki to tak jest raz przewaga chlopcow, potem dziewczynek itd...U nas wypada przewaga chlopakow

A tak na marginesie w rodzinie mojego meza urodzilo sie w tym roku juz 3 chlopakow, my bedziemy miec kolejnego, kolega tez ma chlopczyka,moja kolezanka co na dniach rodzi tez bedzie miec chlopaka. Tylko siostra meza bedzie miec dziewczynke. Smiejemy sie ze idzie wojna


Lista mamus listopadowo - grudniowych:
1. Ag_nes - termin 27 pazdziernika; Przeczucie: dziewczynka
2. gizelcia - termin 02 listopada; dziewczynka Oliwka
3. Laura_85 - termin 03 listopada
4. celka2000 - termin 05 listopada; chlopczyk
5. szprotusia - termin 06 listopada
6. szperrr - termin 8 listopada; Przeczucie: dziewczynka
7. afiliks - termin 14 listopada; Przeczucie: chłopczyk
8. bb-m - termin 17 listopada; chłopczyk + chłopczyk
9. bingo30 - termin 17 listopada; Przeczucie: dziewczynka
10. Yoolia - termin 17 listopada; Przeczucie: chłopczyk
11. betka72 - termin 20 listopada
12.*misia* - termin 20 listopada; Przeczucie: chlopczyk
13. GosiaSusanka - termin 22 listopada
14. Monikak24 - termin 22 listopada
15. ewcia123 - termin 24 listopada, chlopczyk
16. mili78 - termin 25 listopada
17. martka83 - termin 25 listopada; chlopczyk
18. Aniolek85 - termin 25 listopada; Przeczucie: chłopczyk
19. Balbinna - termin 25 listpada
20. bubbel - termin 3 grudnia; Przeczucie: dziewczynka
21. Fiona_80 - termin 4 grudnia; chlopczyk
22. primavera - termin 6 grudnia; niespodzianka
23. ann_Lee - termin 7 grudnia; Przeczucie: chlopczyk
24. jolanta.g. - termin 24 grudnia
25. puszina - termin 31 grudnia

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2007-06-12 o 12:24
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 11:55   #1274
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

celka mi chodziło o filmik moze źle sie wyraziłam Ja niestety nie mam płytki ale jak robiłam 3D to ta moja mała cholera tak sie obróciła i tak schowala, ze nie byłoby na płytce nic widac dlatego zwrócono mi róznice miedzy USG 3D a zwykłym i płytki nie mam Ale ja robiłam razem z wizyta i USg połowkowym to dlatego miałam zwykłe USg ale i tak sobie pooglądałam
Chociaz fajnie byłoby miec płytke ale teraz to małe szanse na to, nie dośc, ze ja jestem duża to dzidzia za każdym razem "ucieka" od głowicy USG. Nieśmiały jakis taki
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:00   #1275
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

hmmm, piszecie, że dobrze zrobic usg 4D w 24 tygodniu??
to by mi bardzo pasowało, bo bedzie to juz sierpień, może zdołam trochę kaski odożyć
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:03   #1276
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Celka ja ostatnio weszłam do gabinetu sama ale spytałam doktorka czy jest mozliwość cofnięcia nagrania usg i pokazania mezowi. Niestety to usg nie miało takiej funkcji, więc spytałam, czy mógłby poprosić meża na czas badania. Doktorek na to, że jeszcze nic takiego nie bedzie widać, tak jakby chciał mnie od tego pomysłu odwieść, i że jeszcze mi zrobi usg dopochwowe-może myslał, że bede sie męża krępowała .
Tak własnie myslałam, że po którymś tygodniu to juz sie robi usg "brzuszne".
A mąż wcale "tam" nie zagladał tylko wpatrywał się w monitorek
Słyszałam też o lekarzach, którzy są przeciwni obecności partnera w gabinecie
Ten moj to nawet jak nie ma USG to nie robi problemu i bada mnie przy mezu (troche mnie to na poczatku krepowalo, ale juz nie ). Ale ostatnio jak bylam u jednego hematologa (tego od krwi) to wchodze normalnie z mezem a on do mnie: a pan tez??? Ja ze maz wiecej zapamieta ode mnie (bo to prawda ja sie zawsze stresuje i nic nie rozumiem jak mi tam glowe jakimis teoriami zasmiecaja. Maz spokojnie i bez emocji..). To ja ze maz zapamieta wiecej. A on: No czasem lepiej zeby maz nie wiedzial o wszystkim W koncu siedzimy razem, za chwile lekarz mowi ze bedzie badanie (w sumie to takie internistycze badanie) a on: no ale pan chyba wyjdzie??? Albo chociaz za parawan sie schowa? A maz sie tylko odsunal zeby mu nie przeszkadzac i ani smial wyjsc Ale gosciu faktycznie byl jakis dziwny...NIe mile wspomnienia. Pachwiny zamiast od dolu mi zbadac i kazac zdjac spodnie, to reke przez majtki sobie wlozyl, wrr Dobrze ze byl ze mna maz bo bym nie wiedziala czy juz mam uciekac z lezanki, czy faktycznie ma tak badanie wygladac...Naszczescie juz mam normalnego lekarza...
Yoolia - a z tym uSG w 24 tygodniu to nie jestem taka pewna. Tak ten doktorek powiedzial. Ale chyba polowkowe lepiej zebys szybciej zrobila i wiedziala ze jest wszystko ok (moze byc spokojnie 2D), a te 3/4d to podobno bedzie lepiej w 24tyg.

Kanciu - znasz jakies fajne sklepy ciazowe we Wroclawiu? Potrzebuje pilnie kupic spodnie wyjsciowe (czarne, dlugie) i nie wiem gdzie szukac...Takie zeby na slub kolezanki sie nadaly...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:12   #1277
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
primavera - a kiedy Ty masz badanie? Najlepiej podobno wykonac je w 24 tygodniu. MOzna podejrzec rysy dziecka ...podobno...Bo wczesniej jest za male (i wyglada jak u mnie z plasteliny ) a pozniej jest za malo wod plodowych i juz nie wychodzi ladnie.
...
Primavera - a Ty do naszego lekarza to chodzisz z TZem? Bo on to sie w ogole nie krepuje badac przy mezczyznie... Ja myslalam ze tylko na USG bedzie wolac meza, ale on ze nie ma sensu bo to i tak na fotelu. Wiec moj malzonek sobie podglada co tam lekarz wyprawia
Ja ide w 20tc - już sama nie wiem, czy to za wcześnie czy w sam raz. Generalnie mówią, zeby między 19 a 22.

Do lekarza chodzę z TZ, jest na całej wizycie.
Pytałam się lekarza na pierwszej wizycie, co on o tym myśli - powiedział, ze to bardzo miło, ze mąż sie interesuje żona i dzieckiem i on nie ma nic przeciwko. No i podczas rozmowy tż "pożycza" sobie od niego to krzesełko do badania, a później lekarz daje mu swoje. Generalnie jest tak, ze np podczas usg to małż z lekarzem sobie oglądają i komentują, a mi dopiero później lekarz puszcza nagranie - i wtedy TŻ tonem znawcy mówi mi, gdzie oko a gdzie żołądek.

Przy pierwszej wizycie się krepowałam, ale teraz jestem zadowolona, że TŻ jest ze mną.

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Zaktualizowalam liste. Zaznaczylam na niebiesko chlopcow i rozowo dziewczynki (wyniki z badania). Stan 6:1.
A może jakimś innym kolorem zaznacz niespodzianki? Bo u mnie w sumie do samego konca nie będziemy wiedzieć, kto tam siedzi
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:29   #1278
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Yoolia - a z tym uSG w 24 tygodniu to nie jestem taka pewna. Tak ten doktorek powiedzial. Ale chyba polowkowe lepiej zebys szybciej zrobila i wiedziala ze jest wszystko ok (moze byc spokojnie 2D), a te 3/4d to podobno bedzie lepiej w 24tyg.
na połówkowe oczywiście że ide na poczatku lipca, akurat to bedzie 19 tydzien, zadzwonie jeszcze do doktorka i spytam się czy mam przyjsc w 19-tym czy poczekać do 20 tygodnia.
Z tym usg 4D to tez jeszcze go wypytam, może cos doradzi, gdzie pojsc i do kogo

A mój doktorek to problemów nie robi, często do niego wchodzą pary. Jest specjalistą od leczenia niepłodności a to problem obydwu osób. Myslę, że tak zareagował, bo moze uważał, że bede sie krępowała męża albo co
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:40   #1279
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Wiecie co - w sumie chyba dobrze, ze my jeszcze mamy czas do porodu, bo z tymi strajkami, które są teraz, to się załamać można... KOleżanka (rodzi we wrześniu) dostała skierowanie do szpitala - bo ma problemy z cukrzycą ciażową. Miała iśc wczoraj na Brochów - ale odesłali ją, bo strajk. Ma jechać do Oleśnicy, al eteż nie wiadomo, kiedy. masakra

A jak coś sie zacznie dziać jej albo dziecku to czyja będzie wina?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 12:48   #1280
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Primavera ale cukrzyca ciążowa to jest zagrożenie życia dla płodu Ci lekarze co raz bardziej zaczynaja mnie irytowac

Celka niestety nie znam ja jak cos kupowalam to w lumpeksie bo mi na nowe kasy szkoda było bo mam zamiar duzoo schudnąc pozniej Jedyne co kupiłam drozsze to tunika w C&A w Pasażu Grunwaldzkim. Jest tam dział dla kobiet w ciązy ale czy takie spodnie by były to nie wiem.

widziałam jakis sklepik na Hallera zaraz przy skrzyzowaniu z Powstańców śląskich ale niestety nie wiem jaki tam jest asortyment...
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:55   #1281
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość

widziałam jakis sklepik na Hallera zaraz przy skrzyzowaniu z Powstańców śląskich ale niestety nie wiem jaki tam jest asortyment...
O tym sklepie wyczytałam, z edrogi.
Podobno w Feniksie jest stoisko z ciuchami ciążowymi - że całkiem do ludzi i ceny nie powalają
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 13:05   #1282
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

A ja ze sklepów typowo ciążowych we Wrocławiu to byłam w Feniksie [przy rynku], na I piętrze. Dział ubrań ciążowych jest też w H&M w Galerii Arkady i na Bielanach - ostatnio tam widzialam ladne, czarne spodnie ciążowe i ogólnie wybór jest

wracając do USG 3D/4D - ja mialam robione pod koniec 23 tc, wtedy bardzo ladnie było widać dzidzie - rysy twarzy, kształt rączek i nóżek, no i na 99% [na 100% nigdy nie wiadomo] potwierdziło sie ze bedzie córeczka jedyną przeszkodą do bardzo dokładnego obejrzenia malej było to że ona najwyrazniej sobie tego nei zyczyla zaslaniala raczkami buźke jakby sie wstydzila
załączam 2 zdjatka naszej Blanki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blanka0000.jpg (60,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blanka0012.jpg (48,3 KB, 25 załadowań)
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 15:29   #1283
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Oj miałam dziś męczący dzień rano urząd skarbowy, potem kosmetyczka, fryzjer a teraz jeszcze spółdzielnia mieszkaniowa. I wszędzie nerwy w urzędzie już dla zasady u kosmetyczki, bo za długo czekałam, fryzjerka mi za krótko grzyweczkę opitoliła, a w spółdzielni po odebranie głupiego zaświadczenia miałam zgłosić się z kuzynką, bo jesteśmy współwłaścicielkami. Ojej biedne to moje dzieciątko jak mamusia się tak denerwuje Ja w sklepie ciążowym byłam tylko w jednym, bo szukam sukienki na wesele. Ale uważam, że wybór jest o wiele lepszy w necie i można kupić naprawdę bardzo ładne ciuszki.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 16:54   #1284
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Dziewczyny a czy któraś z was orientuje się gdzie w Pożnaniu można wykonać usg 3D/4D i ile to kosztuje? Zadzwoniłam na Długą i kasują 25o zetka.
__________________
Marcelek
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:02   #1285
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Celka, no tak kazda z nas bedzie dosc spora tylko szkoda ze tak wczesnie mnie wybrzuszylo ale z 2 strony nie mam sie co dziwic - jestem niska ... wiec moze to jest przyczyna poza tym nie wiele przytylam jak zaszlam w Ciaze wazylam 48kg teraz 52 wiec 4 kg to nie za wiele a jak widac ... a wzrost to mam malutki 155 cm no coz teraz to juz nie urosne a na pewno nie w raczej pewneze w szerz....
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:22   #1286
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Balbinna Pokaż wiadomość
Celka, no tak kazda z nas bedzie dosc spora tylko szkoda ze tak wczesnie mnie wybrzuszylo ale z 2 strony nie mam sie co dziwic - jestem niska ... wiec moze to jest przyczyna poza tym nie wiele przytylam jak zaszlam w Ciaze wazylam 48kg teraz 52 wiec 4 kg to nie za wiele a jak widac ... a wzrost to mam malutki 155 cm no coz teraz to juz nie urosne a na pewno nie w raczej pewneze w szerz....
Ja też jestem niska 150cm jak byam w ciązy w 12tc miałam tak wielki brzuch jak nie które kolerzanki w 7msc, a miesiąc pred porodem powiedzieli że mam bliźniaki ale okazało się ze mam wielkiego synka 4230 58cm oczywiście cc bo za wąska miednica. w ciąży przytyłam 12kg
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:24   #1287
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Czesc dziewczyny, pozdrowienia z Singapuru
Mamy dostep do internetu wiec od czasu do czasu bede do was zagladac.
Tutaj jest pieknie, goraco ale nie slonecznie. Jedzenie tutaj powoduje ze mam ogromne zgagi, ale jakos dam rade.
Stanelam ostatnio na wadze i 6 kg od poczatku ciazy. Uwazacie ze to duzo - bo ja juz nie wiem!!!!!

Odezwe sie za jakis czas
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:49   #1288
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Martka-ja mam bardzo fajną znajomą-położną na Polnej
sama do niej pójdę na nagranie i zdjecia-w zeszłym roku brała chyba 100zł-o ile dobrze pamiętam ale jak będziesz chciała namiary to sama się wszystkiego dowiesz
polecam bardzo-sympatyczna kobieta i bardzo dobry fachowiec-robi to całymi dniami jak powie płeć to możesz być pewna.zresztą tam jest taki sprzęt,że wszystko widać idealniewielki telebim na ścianie niesamowite przeżycie!nie mogę się doczekać aż sama pójdę.

cudne te Wasze brzuszki i dzidzie

Celka-gratuluję syncia!
to może ja ma dziewczynkę
no i dobrze,że chłopców troszkę się narodzi-w końcu deficyt jest

__________________

ja nie wiem ile przytyłam-myślę,że z 3kg na pewno
ale nie stresuję się tym i zbytnio nie ograniczam
brzuchol mam też już wielki
jak się w końcu znajdzie aparat to zrobię fotki i same zobaczycie

ale tak sobie myślę,że każda przechodzi ciążę inaczej,inaczej na poszczególnych etapach będzie wyglądać i nie ma co się stresowac
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:57   #1289
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
Ja też jestem niska 150cm jak byam w ciązy w 12tc miałam tak wielki brzuch jak nie które kolerzanki w 7msc, a miesiąc pred porodem powiedzieli że mam bliźniaki ale okazało się ze mam wielkiego synka 4230 58cm oczywiście cc bo za wąska miednica. w ciąży przytyłam 12kg
No to dobrze mi sie wydawalo ze mnie tak wybrzuszylo przez niski wzrost - co do Twojego synka to faktycznie wielki dzidzus - ja tez obawiam sie ze moge miec tez takie duze dziecko bo moj TZ jest dos wysoki 185 wiec mzoe mnie tez czekac duzy dzidzus
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 05:22   #1290
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Dziewczyny niestety tym razem moje przeczucie mnie zawiodlo
Dzisiaj sie dowiedzialam ze bede miec synka
az sie poplakalam jak mi powiedziano
a moj TZ to jest taki dumny i chodzi caly czas usmiechniety

Synus rozwija sie prawidlowo!!!!!
Jaka jestem szczesliwa, chyba to dzisiaj uczcimy
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.