Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-29, 09:56   #1561
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Laura - gratulacje
Uważaj na siebie i nie szalej za bardzo
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:08   #1562
Fiona_80
Raczkowanie
 
Avatar Fiona_80
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzym/sercem ze Szczecina
Wiadomości: 108
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Gratulacje Laura

Pamiętam moj stres przed ślubem,było bez kija nie podchodz
a w sobotę obudzilam się całkiem nową osobą z wielkim uśmiechem na twarzy a moj stres na tzeta przeszedł.
Pamiętam słowa mojego ojca,że niegdy nie widział mnie tak szczęśliwej i radosnej,śmialam się ciągle nawet w kościele skladając przysięge

trochę się rozmażylam
Fiona_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:09   #1563
afiliks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 597
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Laura85 wszystkiego naj, naj, najlepszego - dużo zdrówka i miłości : roza::r oza::ro za:
i po wszystkim poprosimy o jakieś zdjątka
a nerwami się nie przejmuj - każda kobieta która wychodzi za mąż to przeżywa dobrze będzie
Jakoś ostatnio nie ma weny na pisanie - dzisiaj ostatni dzień w pracy, jutro imieniny u mamy, a potem góry.... i mazury.... już się nie mogę doczekać
dziewczyny śliczne macie brzusie mój raczej taki mało ciążowy narazie, choć ostatnio trochę się powiększył - znów jedne spodnie na dno szafy
Buziaki dla was wszystkich i miłego dnia - oby jak najszybciej było popołudnie
__________________
afiliks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:24   #1564
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Dzięki dziewczyny:cm ok:
mam nadzieje ze ten stres mi przejdzie...jes tem bardzo szczesliwa...wychodz za maż za mojego wymarzonego mężczyzne...wszytko jest juz gotowe, suknia uszyta, wodka kupiona, goscie zaproszeni, restauracja przygotowana, kosciol tez zalatwiony...sama nie wiem czemu sie tak stresuje...nie pozostalo przeciez nic, jak tylko sie dobrze jutro bawic:e hem:
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 11:41   #1565
Aniołek85
Raczkowanie
 
Avatar Aniołek85
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 257
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Laura85 gratulacje!wszystkiego naj naj najlepszego na nowej drodze zycia i oczywiscie duzzzzzzzzzzo miłosci
Aniołek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 11:42   #1566
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Dolaczam do listopadowo-grudniowych mamus. Termin mam na 1 grudnia, a dzisiaj wlasnie mija 18 tydzien ciazy. Brzuchol mi rosnie, choc od poczatku ciazy schudlam 3kg (nie wymiotowalam). Nie martwie sie a wrecz przeciwnie, zwlaszcza ze lekarz nie widzi problemu. Ale tez wybredna sie zrobilam, nic mi nie smakuje, jem wlasciwie tylko warzywa i owoce (w zastraszajacych ilosciach!) Mimo spadku wagi ciuszki ciazowe musialam juz kupic, zwlaszcza spodnie z guma na brzuchu, bo w moich ciagle musialam chodzic rozpieta
A w ogole to mam to samo, co Ty szperrr. Brzuchol ciagnie mi do dolu, czuje sie taka nazarta jakby, musze siedziec oparta bo jak sie pochylam do przodu to zaraz wszystko mnie tak irytujaco cisnie i stekam i kwekam i marudze No i ostatnio mam wrazenie napiecia i takiego jakby skurczu w dole brzucha, jak czasami przed okresem jajniki bola, to jest podobne uczucie.
W poniedzialek mialam usg, ale maluch jest wciaz polozony za blisko szyjki macicy i przez to nie udalo sie dostrzec co tam chowa miedzy zacisnietymi kolankami Na usg zobaczylam tez, jak male rusza raczkami i dzieki temu poczulam tez pierwsze ruchy chyba, bo wreszcie uwierzylam ze to co mam w brzuchu to dziecko i na dodatek sie rusza. Niestety ruchy sa wciaz zbyt delikatne i Moj nie moze ich jeszcze poczuc...
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 11:52   #1567
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

20 tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1289.JPG (105,6 KB, 33 załadowań)
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 12:03   #1568
Aniołek85
Raczkowanie
 
Avatar Aniołek85
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 257
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

koletynka-witaj w naszym gronie!
Aniołek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 12:06   #1569
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Bb-m gdzie Ty tych swoich chłopaków schowałaś??
Laura wszystkiego najlepszego z okazji ślubu i oczywiście czekamy później na zdjęcia.
Koletynka witaj wśród nas Ja też mam czasem takie ciągnięcia w dole brzucha, więc może to nie jest nic groźnego, bo doktorowa nie widzi problemu.
Zamówiłam innego notariusza na wtorek i kupiłam w niespodziance mężowi prezent na imieniny bo dziś ma. Co prawda jeden prezent już dostał, jak byliśmy ostatnio na zakupach, ale stwierdziłam, że z pustymi rękami nie będę mu życzeń składać więc kupiłam mu nowy joistik bo poprzedni mu się popsuł, a niech się cieszy
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 12:07   #1570
ewcia123
Rozeznanie
 
Avatar ewcia123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 776
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Ja to sie czuje jakby mi zaczynało skóry na brzuchu brakować
ewcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 12:32   #1571
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Laura - gratuluje! Trzymam kciuki. Ja tez pamietam ten stres, ale tez uczucie najwspanialsze na swiecie - cudowny dzien! Zycze Wam wszystkiego naj naj na lepszej drodze zycia.

koletynka - witam i dopisuje do listy.

Ja mam tez czesto uczucie ze peka mi brzuch (zwlaszcza nad pepkiem) i czasem sie to konczy ... wymiotami. Jak juz mnie dluzej boli i jest taki nadety to juz wiem ze nie bedzie dobrze. Ale te bole ustepuja dopoki sie jakies nowe nie pojawia.... I zauwazylam ze jak sie schylam to jakos tez mnie pobolewa..
bb-m- a ile Ty przytylas od poczatku? Bo faktycznie brzuszek nie za duzy jak na dwa bable. i taki na dole A moze Ty taka chudzinka bylas przed ciaza?

Lista mamus listopadowo - grudniowych:
1. Ag_nes - termin 27 pazdziernika; Przeczucie: dziewczynka
2. gizelcia - termin 02 listopada; dziewczynka Oliwka
3. Laura_85 - termin 03 listopada; chlopczyk
4. Paulincia - termin 03 listopada; dziewczynka Marysia
5. celka2000 - termin 05 listopada; chlopczyk
6. szprotusia - termin 06 listopada
7. szperrr - termin 8 listopada; Przeczucie: dziewczynka
8. afiliks - termin 14 listopada; Przeczucie: chłopczyk
9. bb-m - termin 17 listopada; chłopczyk + chłopczyk
10. bingo30 - termin 17 listopada; Przeczucie: dziewczynka
11. Yoolia - termin 17 listopada; Przeczucie: chłopczyk
12. betka72 - termin 20 listopada
13.*misia* - termin 20 listopada; chlopczyk Mateusz
14. GosiaSusanka - termin 22 listopada
15. Monikak24 - termin 22 listopada
16. ewcia123 - termin 24 listopada, chlopczyk
17. mili78 - termin 25 listopada
18. martka83 - termin 25 listopada; chlopczyk
19. Aniolek85 - termin 25 listopada; Przeczucie: chłopczyk
20. Balbinna - termin 25 listpada
21. koletynka - termin 1 grudnia
22. bubbel - termin 3 grudnia; chlopczyk
23. Fiona_80 - termin 4 grudnia; dziewczynka
24. primavera - termin 6 grudnia; niespodzianka
25. ann_Lee - termin 7 grudnia; dziewczynka
26. jolanta.g. - termin 24 grudnia
27. Ifriti - termin 25 grudnia
28. juk-ka - termin 30 grudnia; przeczucie: chlopczyk
29. puszina - termin 31 grudnia; Przeczucie: chlopczyk Marek

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2007-07-01 o 16:12
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 12:40   #1572
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Laura i ja dołączam sie do życzeń na nową drogę życia!!! wszystkiego naj..naj...najlepszego i miłości na każdy dzień!

bb-m - tak prawdę mówiąc, zazdroszczę Ci troszkę Twoich bliźniaków...moja mama jest z bliźniaków i nawet się trochę nastawiałam,ze i ja mogę mieć, bo to niby co drugie pokolenie...ale moze następnym razem?

primavera - fajnie, że Ci się tak układa z remontem i przyspiesza zamieszkanie już na swoim...
misia - i Tobie też sprawy mieszkaniowe sie rozwiązują, chociaż rzeczywiście trochę masz zamieszania, ale teraz to chyba juz tylko do przodu i żadne problemy sie nie szykują, co?

Koletynka - witaj!

a-ha, miałam dziś taki słodki sen, że mały był już z nami i kąpaliśmy go a raczej nim sie spostrzegłam to mąz już sam go wsadził do wanienki (muszę przyznać,że we śnie świetnie sobie radził) , a małemu tak sie podobało w wodzie, śmiał sie i wymachiwał łapkami z radości... fajnie było juz go mieć przy sobie... a-ch...
a ja jeszcze nie czuję tak na prawdę ruchów... kurcze, przecież już 20 tc powoli dobiega końca.. :-(
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 13:49   #1573
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Bingo nie martw się podobno ruchy to bardzo indywidualna sprawa, a gdybyś rzeczywiście jeszcze jakiś tydzień nie czuła to może powiedz swojemu lekarzowi.
Mam nadzieję, że z mieszkaniem już tylko do przodu,bo szczerze przyznam mam już dość tej papierologi ja chcę zacząć remont
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 14:10   #1574
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Laura, gratulacje!! Bawcie sie dobrze i powodzenia pozniej

Koletynka, witaj Bolami sie nie przejmuj... jak widzisz, wiele dziewczyn tak ma, wiec chyba to norma. Ja juz postaram sie nie marudzic, ...chociaz, z drugiej strony, to jak tak kwekam to sie w TZ instynkty wlaczaja i nadskakuje mi jak moze.. Ale wole troche tego nadskakiwania itp na pozniej sobie zostawic, kiedy faktycznie moge go potrzebowac.

Bingo, moim zdaniem misia ma racje, kazdy ma z tym inaczej i nie ma co panikowac Podobno jeszcze te kopniaki beda nam bokiem wychodzic


Ja juz mam weekend wyspie sie..
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 14:14   #1575
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Laura wszystkiego najlepszegona nowej drodze życia

ja chyba też nie czuję jeszcze ruchów, przynajmniej nie zwróciłam na to uwagi. Myślę, że jak to bedzie prawdziwy kopniak to napewno zauważę

a mnie cos ząbek pobolewa i promieniuje na ucho, oby to nie był żaden stan zapalny bo nie chce brać antybiotyku
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 15:17   #1576
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

bb-m jak uroczo wygląda twój brzuszek wydaje mi sie większy od naszego spotkania a i bluzeczka fajna. Pozdrawiam
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 06:42   #1577
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Laura - gratulacje
Uważaj na siebie i nie szalej za bardzo
ja również gratuluję i życzę Wam samych wspaniałych dni na Nowej Drodze Życia!

kilka dni mnie nie było a tu tyle do nadrobienia

witam wszystkie nowe mamusie
a wszystkim pozostałym gratuluję pięknych brzuszków!
cudnie wyglądacie!
mam nadzieję,że po weekendzie ja róznież będę mogła wkleić siebie-czyli wypasioną fokę

byłam wczoraj u doktorka
wszystko jest w jak najlepszym porządku
badania też wyszły bardzo dobre,oprócz moczu,który nie wiedzieć czemu ma odczyn zasadowy
ale doktorek powiedział,że to nieistotne skoro nie ma bakterii ani innych "dodatków" nieporządanych i reszta badań jak najbardziej wzorcowa
skoro nie mam się przejmować to się nie przejmuję
przeczytałam też,że ludzie na diecie jarsko-mlecznej też mogą mieć taki mocz

ale przechodząc do konkretów to.. tam tadam tadam(fanfary)

będzie dziewczynka!!!





coś nas-ciężarówki chyba intuicja zawodzi
ale cieszę się niezmiernie

z wrażenia wyleciałam z gabinetu nie zapłaciwszy
całe szczęście,że następna pani tylko na chwilkę wchodziła to mogłam szybko naprawić szkody
zdziwiło mnie to,że nawet nie zareagował,nie przypomniał,nie ścigał,nawet nie chrząknął!!!
to też dobrze o nim świadczyn moim zdaniem


Fiona-wszystkiego co NAJ...!!!!

no to lecę
miłego weekendu mamuśki!!!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 09:19   #1578
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

annLee - gratuluję córeczki

A ja wczoraj (chyba) poczułam Maleństwo - tzn nie kopnięcie raczej, ale jakby się obracało i przywaliło w matkę plecami czy głową Takie wyraźne puknięcie, czułam je na dłoni i "w sobie" - myślicie, ze to TO?


A powiedzcie mi jeszcze - jak tam wasze sutki?
Tzn czy macie normalne, takie jak przed ciążą? Bo ja od początku ciąży mam takie nabrzmiałe, lekko powiększone i sterczące(jakby było mi zimno albo przy pieszczotach) Zastanawiam się, czy to norma, czy tylko ja tak mam?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 11:48   #1579
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

AnnLee gratuluję dziewczynki Nareszcie jakieś dziewczynki się ruszyły Ja też często tak miałam, ze wychodziłam od lekarza nie płacąc, kiedyś to już odeszłam daleko od gabinetu, weszłam do sklepu i dopiero zauważyłam, ze mam za dużo kasy ale to rzeczywiście dobrze świadczy o lekarzu, tzn to, że np nie wybiegł za Tobą Cieszę się, że u Ciebie wszystko jest w porządku.
Primavera ja z moich sutków nie jestem raczej zadowolona tzn nie są cały czas "sterczące", ale napewno zmieniły wygląd od początku ciąży, są duże, ciemniejsze, a ostatnio mam wrażenie jakby popękane Najlepsze jak ostatnio wracałam z zakupów i zmarzłam bo byłam tylko w bluzeczce, to pomijając fakt, że było mi zimno na całym ciele to najbardziej z zimna bolały mnie sutki
A ja właśnie się wypiękniłam i czekam, aż mąż wróci z pracy (lada moment) bo na 16 idziemy do kina na Shreka Ciekawe jak ja wysiedzę prawie 2 godziny w kinie bez sikania
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 12:19   #1580
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

dziewczyny jeszcze pare godzin i lece do domu
Czeka mnie jeszcze 14 godz. lotu.

Laura gratuluje i zycze milej zabawy

odezwe sie jak juz odpoczne po podrozy
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 15:15   #1581
afiliks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 597
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

hej kobitki - ja tylko na chwileczkę
małż zaraz zacznie znosić rzeczy do samochodu - jak tylko oderwie się od westernu
jedziemy najpierw do mojej mamy na imieniny, jutro rano w Tatry
Do napisania w piątek
__________________
afiliks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:50   #1582
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

annLee gratuluje dziewczynki
Przez Was zaczynam wątpić w swoje przeczucie Ja ciagle jestem nastawiona na dziewczynke, już do brzucha mowie "Liliana" zobaczymy jak to bedzie....

Dziewczyny mam do Was prosbe.
Zaczynam szukac jakis ciekawych madrych ksiazek, po obronie bede miala wreszcie czas zaczac czytac o tym co mnie interesuje. Przegladam allegro i nie wiem co wybrac. Chcialabym zeby ksiazka nie opisywala tylko samej ciazy ale tez pielegnacje i diete noworodka a najlepiej wszystko co z tym malenstwem zwiazane.
Mam kilka ksiazek w spadku od mamy i od jej zyczliwych znajomych... jedna bardzo na czasie z 66 roku , druga z 89, a trzecia, jeszcze pachnie nowoscią z 94. Chyba nie ma sensu tego czytac

Popularnoscia cieszy sie ksiazka "w oczekiwaniu na dziecko" ale nie mialam z nia stycznosci, moze Wy cos wiecie. Ogolnie jak macie jakies propozycje to piszcie.
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 08:18   #1583
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Witam w niedzielny poranek

annLee - gratuluje dziewczynki

Ag_nes ja na razie mam tylko ksiażeczkę, kupioną niedawno w Biedsronce za niecałe 10zł "Dziecko ciąża- poród-macierzyństwo" , ok 170 str, troszkę już poczytałam i mogę polecić, szczególnie za tą cenę. Chciałam kupić "W oczekiwaniu na dziecko" ale jakos ciągle mi nie po drodze do księgarni, miałam zamówić na allegro, ale nie miałam za bardzo kaski, a potem zapomniałam . Dziewczyny z i nnych wątków czytaja jeszcze "Język niemowląt" - mam ja w wersji ebook od Kanci ale jeszcze nawet nie zajrzałam

We wtorek biegnę do doktorka z płytką, może mi nagra filmik z usg, moj tato się strasznie dopomina , ostatnio był okropnie oburzony, że żadnego zdjęcia nie przyniosłam, więc teraz powinien być zadowolony jak obejrzy filmik

A my w piątek wylądowaliśmy z naszym królikiem w klinice, od dwóch dni był osowiały, mysleliśmy, że jak zwykle ma zatorki, bo zlizuje z siebie sierść jak się myje i czasem przewód pokarmowy nie jest w stanie tego strawić i tworzą się w środku kołtunki, ale to zazwyczaj mu przechodziło po góra 2 dniach, a teraz nie. Więc wybralismy się do przychodni i tam sie okazało, że nasz króliś ma żółtaczkę i niewiadomo czy z tego wyjdzie. Codziennie jezdzimy z nim na króplówki. Na szczęście ma apetyt, a to już duży plus, ale nadal jest mało ruchliwy i osowiały
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 17:43   #1584
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Hej Dziewczynki
Dawo tu nie zagladalam ale to nie z mojej winy, niestety zycie plata figle - i 2 tyg temu wyladowalam w szpitalu z kamieniem w nerce a ze nie chcial wyjsc to mi musieli zrobic obwodnice bo kamien bloowal przedostawanie sie moczu z nerki do pecherza moczowego i niby wszystko powinno byc ok ale niestety nie do konca - teraz dostalam zapalenie pecherza. To tak w skrocie sie wytlumaczylam. Nie wiem czy uda mi sie nadrobic zaleglosci w czytaniu ... pozdrawiam. Z dzieciatkiem narazie wszystko w porzadu - brzusio rosnie jutro ide na USG.
A tu widze ze suby Laura gratuluje a i annlee - gratuluje corci - ja mzoe jutro podgladne czy chlopiec czy dziewczynka bo watpie zeby mi powiedziano - tutaj nie chca za wczenie mowic - bo nie chca sie pomylic.
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 17:58   #1585
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

ale mi sie dzis nic nie chce. Bylam wczraj na weselu znajomych i taka padnieta jestem ze szok. Wytrzymalam do 2.30 Nawet potanczylam sobie. Nie wiem co dzidzius na to, ale ja sie mialam calkiem niezle
annLee - gratuluje coreczki. W koncu sie cos ruszylo z dziewuchami
Balbinna - nadrabiaj, nadrabiaj z czytaniem.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 17:25   #1586
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Hej

...jaka cisza tutaj

Zastanawialyscie sie juz nad wozkami?? Moje priorytety, to:
1. waga wozka z pelym wyposazeniem
2. duze, pompowane kolka (all terrain)
No i ostatnio ogladalismy w sklepie kilka, ten nam sie spodobal.. http://www.philandteds.com/nz/sport_07_1.htm Co o tym sadzicie??

Bubbel, wszystkiego naj.. naj.. z okazji urodzin!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg birthday.jpg (22,1 KB, 2 załadowań)
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2007-07-02 o 17:53 Powód: dopiski
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 19:00   #1587
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Dziękuję wszystkim za gratulacje!

ja dzisiaj poczułam 2 razy lekkie puknięcie i to nie były jelita

Celka-no to sobie poszalałaś! i bardzo dobrze
masz jakieś fotki?
mnie czekają 3 wesela-mam nadzieję,że jakoś przetrwam
no i kompletnie nie wiem w co się ubiorę a chyba powinnam zacząć się rozglądać za jakąś tuniką/sukienką,żeby się nie obudzić z ręką w nocniku

Szperr-ja myślę o wózkach,ale tak na serio zainteresuję się k/września pewniefajny ten Twój,ja być może też będę miała 3kołowy,bo znajoma znajomej ma do sprzedania-ale jeszcze nie wiem jak on wygląda
jeśli nie to Mutsy albo jakiś w tym stylu
na pewno pompowane kółka i lekkość/łatwość składania+jakiś kosz na pierdółki

Balbinna-3maj się kochanamam nadzieję,że wszystko będzie oki
i koniecznie daj znać po usg

Agnes-no ja na Twoim miejscu nie byłabym taka pewna tej dziewczynki

Primavera- z pewnością to TO

Bubbel-ode mnie również moc całusów i samych radosnych dni!
____________________

co do książek to przeczytałam "w oczekiwaniu na dziecko" i "dieta przyszłej mamy" planuję zakupić "pierwszy rok z życia dziecka" i "język niemowląt"

a sutki mnie się bardzo podobają
takie ciemne!
niewiele się chyba powiększyły albo wcale,ale małych to ja nie miałam zbytnio chybawrażliwe są owszem,ale poza tym nie odczuwam dyskomfortu
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 19:31   #1588
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Pustki ostatnio - to chyba przez pogodę nic się nie chce, nawet pisać...

Ja mam od wczoraj złożone meble do kuchni (tzn tylko dolne szafki na razie). TŻ zaprosił znajomych na piwo - dorwali się i skręcali, skręcali

A dzisiaj czuję sie tak jakoś...wielorybowato Niby tak się nie mogłam doczekać brzuszka - i w sumie mam mały jeszcze (tak mi przynajmniej każdy mówi), ale dziś mam wrazenie że waży ze 100 kilo - jakoś tak z przerażeniem uzmysłowiłam sobie, że to dopiero połowa

Powiedzcie mi jeszcze, czy u was bóle brzucha się uspokoiły?
Mój mnie ciągnie - za każdym razem jak wstaję czy po schyleniu się; jest to takie nieprzyjemne kłucie i ciągnięcie

I w ogóle to od dziś mnie cisną moje "normalne" jeszcze spodnie - dzinsowe rybaczki. To chyba przyczyna mojego złego humoru Tak "do ludzi" to chodzę normalnie, ale później to muszę sobie guzik odpiąć - chyba czas na spodnie ciążowe, a one są takie brzydkie, buu

Edytowane przez primavera
Czas edycji: 2007-07-02 o 19:42 Powód: dopisek
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 20:32   #1589
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

primavera - no mnie czasem cos boli jak sie schyle, naciagne, zmecze. A brzuchol to juz sie bedzie robil taki wydety,jakby go ktos od srodka napompowal powietrzem i jakby skora miala peknac Takie ja mam odczucia. No i pepek powoli sie napina i wychodzi na wierzch (zawsze mialam wklesly).

annLee - moze cos wkleje jak juz zgram choc nie mam z pierwszego dnia ani jednego zdjecia. Bylam ubrana w tunike i spodnie czarne biodrowki. Kupilam rozmiar wieksze niz zwykle nosilam i sa ok. Drugiego dnia mialam krotke sukienke odcinana pod biustem. Moze cos wkleje przy okazji.

Ale musze Wam powiedziec ze te kilogramy zaczynaja mnie przerazac Kiedys wazylam 65 kilo i schudlam do 59. Na poczatku ciazy mialam 60 i teraz mam juz 66 Jeszcze jak widzialam na wadze 65 to jakos czulam sie pewniej, ale teraz mam juz 6 kilo na plusie i waga zaczyna mnie przerazac. Az sie boje ze przytyje z 15 kilo lub wiecej. Tez tak macie? No o przez pewien czas moglam nosic ubrania z czasow kiedy bylam grubsza ale juz w nie nie wchodze! No chyba ze z porozpinanymi guzikami/zamkami.

Ale pocieszajace jest ze zaczal mi sie juz 23 tydzien a wiec 6 miesiac! No i wyniki ktore robilam ostatnio wyszly mi nawet troche lepsze niz zwykle (tzn moje plytki krwi, bo pozostale wyniki kiepskie, hemoglobina 10,2, anemia) ..
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 06:25   #1590
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
primavera - no mnie czasem cos boli jak sie schyle, naciagne, zmecze. A brzuchol to juz sie bedzie robil taki wydety,jakby go ktos od srodka napompowal powietrzem i jakby skora miala peknac Takie ja mam odczucia. No i pepek powoli sie napina i wychodzi na wierzch (zawsze mialam wklesly)...
Ja mam dokłądnie takie same odczucia

Zdjęcia dawaj koniecznie

Ech, aż sie przeraziłam swojego wczorajszego nastroju - moja ciąza taka wymarzona, taka wyczekana - a ja zaczynam marudzić

Po prostu jakoś tak zdołowały mnie te powiększające się kształty, że muszę chyba nakupić większych ubrań... w sukienkach i spódnicach wszystko w porządku, ale do pracy to najwygodniej mi w spodniach. Trudno - dojrzewam do decyzji o zaku8pie spodni ciążowych

Moja mama kupiła mi (w dobrej wierze, nie wątpię) rybaczki na gumce - Boże jedyny, w tym to nawet bez ciąży wygląda sie jak pół wieloryba, a teraz to jak cały, bo one są za duże ("tak na przyszłość") no i tą gumkę muszę miec w pasie, bo jak dałam pod brzuchem to mi spadały. Więc mam o prostu wieeelki pas w pomarszczoną gumą na środku

Ech, zmykam do pracy - nawet jakieś słoneczko wychodzi?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.