Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do nieba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 15:06   #1
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708

Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do nieba


Z góry przepraszam, jeśli niepotrzebnie założyłam nowy wątek, ale nie wiedziałam, gdzie dodać mój problem...

Mianowicie, za trochę ponad 2 miesiące mam 100dniówkę, piękna sukienka i te sprawy... A moje włosy? No cóż. Przypływ głupoty spowodował, że mam na połowie włosów dready, druga połowa normalnie + grzywka na bok. Wszystko przez to, że kiedyś zamarzyły mi się warkoczyki francuskie, ale nie miałyśmy gumeczek z koleżanką, więc zakończyłyśmy je dreadami. Potem 3 niesforne dready plątały się z moimi normalnymi włosami, denerwowały mnie, zrobiłam kolejne...
Nie mam pojęcia jak obciąć je, nie chcę schodzić z długości na połowie włosów bez dreadów, bo nie pasują mi krótkie włosy, ale również nie wiem jak obciąć te, gdzie dready są...
Nie wyobrażam sobie iść na 100dniówkę z taką masakrą na głowie. Proszę, jak ktoś ma pomysł dajcie znać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2465.jpg (66,6 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2467.jpg (86,7 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2471.jpg (79,6 KB, 336 załadowań)
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:40   #2
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam, jeśli niepotrzebnie założyłam nowy wątek, ale nie wiedziałam, gdzie dodać mój problem...

Mianowicie, za trochę ponad 2 miesiące mam 100dniówkę, piękna sukienka i te sprawy... A moje włosy? No cóż. Przypływ głupoty spowodował, że mam na połowie włosów dready, druga połowa normalnie + grzywka na bok. Wszystko przez to, że kiedyś zamarzyły mi się warkoczyki francuskie, ale nie miałyśmy gumeczek z koleżanką, więc zakończyłyśmy je dreadami. Potem 3 niesforne dready plątały się z moimi normalnymi włosami, denerwowały mnie, zrobiłam kolejne...
Nie mam pojęcia jak obciąć je, nie chcę schodzić z długości na połowie włosów bez dreadów, bo nie pasują mi krótkie włosy, ale również nie wiem jak obciąć te, gdzie dready są...
Nie wyobrażam sobie iść na 100dniówkę z taką masakrą na głowie. Proszę, jak ktoś ma pomysł dajcie znać...

Przepraszam, że to powiem: ale to jest straszne :O poł głowy w dredach, pół nie... może sprobuj je rozczesac? mojemu koledze się to udało, chociaż on nie mial ich takich mocno zbitych... a jak nie to pozostaje Ci tylko obciecie.
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:48   #3
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez nicole89 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że to powiem: ale to jest straszne :O poł głowy w dredach, pół nie... może sprobuj je rozczesac? mojemu koledze się to udało, chociaż on nie mial ich takich mocno zbitych... a jak nie to pozostaje Ci tylko obciecie.
Wiem, że to wygląda okropnie ... Zamierzenie było zupełnie inne, a powstało to coś i już tak męczę się kilka miesięcy, a całej głowy nie zrobię.
Rozczesać też nie da rady, są mocno zbite no i nawet jakbym jakieś włosy odzyskała to byłoby to zupełne siano. Straciłam wiarę w te włosy, zwykła głupota...
Byłam przed chwilą u fryzjerki prosić o pomoc, to karze mi czekać na większy odrost to można jakoś ściąć, ale kiedy to będzie?
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:13   #4
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

to moze niech cie obetnie tak jak teraz duzo dziewczyn sie obcina, tzn. pol glowy dluzsze wlosy a pol wygolone mysle ze to bedzie najlepsza opcja dla ciebie. wpisz sobie w wyszukiwarce fryzury wygolony bok i idz ze zdjeciem do fryzjerki
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:00   #5
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Strasznie współczuję tego czegoś na głowie. W dwa miesiące to ci niezbyt dużo włosów odrosnie. Miałam kolezankę, która na studniówce miała upięcie z dredów i wygladała genialnie, ale ona je miała jednak na całej głowie, a ty masz je na połowie. Jedyne, co mi do głowy przychodzi to albo obciąć na krótko, jak odrośnie wystarczająco dużo włosów (w tym przypadku polecam wątki o sposobach przyspieszenia porostu włosów; na mnie świetnie działają na przykład drożdże - 3cm włosów w miesiąc) albo podratować sie jakąś peruką, dopinką, czy czymś w tym stylu. Ewentualnie obciąć te dredy, kupić włosy clip-in i dopinać do tej części włosów, która zostanie po odcięciu dredów. Tylko do clip-in to też troszkę tych włosów musi być, bo inaczej nie bedą się trzymać.
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:23   #6
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Strasznie współczuję tego czegoś na głowie. W dwa miesiące to ci niezbyt dużo włosów odrosnie. Miałam kolezankę, która na studniówce miała upięcie z dredów i wygladała genialnie, ale ona je miała jednak na całej głowie, a ty masz je na połowie. Jedyne, co mi do głowy przychodzi to albo obciąć na krótko, jak odrośnie wystarczająco dużo włosów (w tym przypadku polecam wątki o sposobach przyspieszenia porostu włosów; na mnie świetnie działają na przykład drożdże - 3cm włosów w miesiąc) albo podratować sie jakąś peruką, dopinką, czy czymś w tym stylu. Ewentualnie obciąć te dredy, kupić włosy clip-in i dopinać do tej części włosów, która zostanie po odcięciu dredów. Tylko do clip-in to też troszkę tych włosów musi być, bo inaczej nie bedą się trzymać.
Chyba pomyślę o tych drożdżach, nie widzę innego wyjścia w tym momencie. Pół biedy jakby moja grzywka układała się w drugą stronę, ale nie da rady, więc strzyżenie jest niemożliwe, a raczej.. Nie wyglądałoby za ładnie. Dziękuję za podpowiedź
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:52   #7
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Ja zrobiłabym dredy na całych włosach i wtedy masz szansę na fajne upięcie na studniówkę a po niej ścieła włosy bo i tak Cię to czeka
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 20:45   #8
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Ja zrobiłabym dredy na całych włosach i wtedy masz szansę na fajne upięcie na studniówkę a po niej ścieła włosy bo i tak Cię to czeka
Myślałam o tym, ale wtedy i tak musiałabym obciąć/zgolić na całej głowie, a tak póki co można by pokombinować asymetryczne cięcie, nie chcę bardzo schodzić z długości tego co mam niezdreadowane, tylko niech te cholerstwa podrosną..
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 20:56   #9
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Studniówka studniówką, ale jak ty z tym na co dzień funkcjonujesz?! Ja bym, to czym prędzej obcięła- krótkie włosy to żadna tragedia- zwłaszcza w porównaniu z czymś takim.
A jeżeli chodzi o studniówkę, to każdy średnio zdolny fryzjer skleci upięcie, które jakoś zamaskuje te dredy pod normalnymi włosami.

Najlepiej jak najszybciej udać się na konsultację do fryzjera, żeby coś wymyślił w sprawie pozbycia się tych dredów.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 21:13   #10
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

teraz w sumie dużo osób wygala sobie połowę głowy / może jakoś tak da się zakombinować ? dlaczego dopiero teraz bierzesz się za włosy ?
http://celebugly.com/wp-content/uplo.../04/cassie.jpg
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2011-11-08 o 21:22
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 21:26   #11
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
teraz w sumie dużo osób wygala sobie połowę głowy / może jakoś tak da się zakombinować ? dlaczego dopiero teraz bierzesz się za włosy ?
http://celebugly.com/wp-content/uplo.../04/cassie.jpg
Dopiero teraz zaczęły mi tak naprawdę dokuczać, bo nie chcą się układać, zupełnie. Za głupotę trzeba płacić.

Myślałam o takim ogoleniu, ale mam grzywkę idącą w stronę dreadów, nie mogę przenieść jej na drugą stronę, bo mam wicherek i dziś fryzjerka stwierdziła, że po ogoleniu wyglądałoby jakbym miała po prostu dziurę we włosach.
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 22:19   #12
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Ostatnio widzialam dziewczyne- dlugie za łopatki, w miare zadbane wlosy, ladne. Patrze- a tu 2 tluste dredy dluzsze od reszty wlosow o kilka cm dyndaja jej od spodu Jakas nowa moda?
Moze sprobuj obciac dredy do polowy i wtedy rozczesac? Jesli nie to ogol je, ja bym juz tak dawno robila. A na porost jak juz ktos napisal drozdze(jest caly watek na pielegnacji, poczytaj) i wcierki (Jantar, Seboradin z rzodkwia). Jak sie postarasz to mozesz dojsc do 3-4cm miesiecznie(zalezy to tez od predyspozycji), ale mysle, ze przy wcierkach+ drozdzach 2 cm/m-c min osiagniesz.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 23:10   #13
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Nigdy nie miałam dredów, ale czytałam gdzieś że można odciąć końcówkę dreda i powoli szydełkiem i grzebieniem rozplątywać włosy od dołu, jednak jest to bardzo czasochłonne i bolesne a włosy pewnie będą w opłakanym stanie. Może spróbuj rozczesać je chociaż od połowy jak radzi curry?

Jeżeli jednak zetniesz włosy na krótko to pomyśl o jakiejś ozdobnej opasce albo spince.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asos-peacock-hair-clip.jpg (21,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5716470.jpg (15,0 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez Sugarbomb
Czas edycji: 2011-11-08 o 23:26
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 23:40   #14
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Lightbulb Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

a stać by Cię było żeby ściąć dredy i sprawić sobie doczepiane włosy ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 07:44   #15
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ostatnio widzialam dziewczyne- dlugie za łopatki, w miare zadbane wlosy, ladne. Patrze- a tu 2 tluste dredy dluzsze od reszty wlosow o kilka cm dyndaja jej od spodu Jakas nowa moda?
Moze sprobuj obciac dredy do polowy i wtedy rozczesac? Jesli nie to ogol je, ja bym juz tak dawno robila. A na porost jak juz ktos napisal drozdze(jest caly watek na pielegnacji, poczytaj) i wcierki (Jantar, Seboradin z rzodkwia). Jak sie postarasz to mozesz dojsc do 3-4cm miesiecznie(zalezy to tez od predyspozycji), ale mysle, ze przy wcierkach+ drozdzach 2 cm/m-c min osiagniesz.
Spróbuję rozczesać chociaż trochę, może przyniesie to jakieś skutki.


Jeżeli jednak zetniesz włosy na krótko to pomyśl o jakiejś ozdobnej opasce albo spince.[/QUOTE]
Opaska albo spinka odpadają, nie chodzę w takich ozdobach, źle się czuję.
Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
a stać by Cię było żeby ściąć dredy i sprawić sobie doczepiane włosy ?
Niestety nie...
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 09:20   #16
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
spróbuj je obciąć tak mniej więcej żeby miały 5 cm długości i próbuj rozczesać, jeśli Ci sie uda to za 2 mc-e bedziesz mieć ok 8 cm czyli spokojnie będziesz mogła zrobić taką fryzure ze z jednej strony włosy podpięte a z 2 puszczone i zakręcone , możesz też w to podpięte miejsce dopiąć jakiegoś dużego kwiatka i będzie OK

im szybciej je zetniesz i zregenerujesz to szybciej odrosną i dojda do ładu, tym bardziej ze czasu dużo nie ma.

dodaje fotki takiej fryzury o jakiej pisałam, myśle że byłoby fajnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddww.jpg (55,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7730-y.jpg (62,4 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-09 o 11:00 Powód: post pod postem
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:08   #17
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Bożę iglasty dziewczyno coś ty sobie zrobiła ...
Dawno takiego samookaleczenia nie widziałam .

I teraz nie pozostaje Ci nic innego jak ściąć to paskudztwo. Bo nawet jak ( cudem jakimś ) rozplączesz sobie włosy .. Siano będziesz mieć niesamowite. Jeszcze gorsze chyba niż te dredy.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:04   #18
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Moze spytaj sie fryzjerki, zeby zrobila Tobie probne upiecie na stodniowke.Moze nie bedzie tak zle.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 14:01   #19
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
spróbuj je obciąć tak mniej więcej żeby miały 5 cm długości i próbuj rozczesać, jeśli Ci sie uda to za 2 mc-e bedziesz mieć ok 8 cm czyli spokojnie będziesz mogła zrobić taką fryzure ze z jednej strony włosy podpięte a z 2 puszczone i zakręcone , możesz też w to podpięte miejsce dopiąć jakiegoś dużego kwiatka i będzie OK

im szybciej je zetniesz i zregenerujesz to szybciej odrosną i dojda do ładu, tym bardziej ze czasu dużo nie ma.

dodaje fotki takiej fryzury o jakiej pisałam, myśle że byłoby fajnie
Dziękuję ślicznie za ten pomysł, chyba najlepszy ze wszystkich i tak też spróbuję zrobić, o ile uda się jeszcze rozplątać, a potem pomęczę się z tym sianem, żeby doszło do jakiegoś ładu, upięcie dosyć ciekawe, więc mam nadzieję, że wszystko będzie po mojej myśli.
Jeszcze raz bardzo dziękuję

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Bożę iglasty dziewczyno coś ty sobie zrobiła ...
Dawno takiego samookaleczenia nie widziałam .

I teraz nie pozostaje Ci nic innego jak ściąć to paskudztwo. Bo nawet jak ( cudem jakimś ) rozplączesz sobie włosy .. Siano będziesz mieć niesamowite. Jeszcze gorsze chyba niż te dredy.
Siano postaram się jakoś odbudować, oby poszło dobrze i mam nadzieję, że 'paskudztwa' już nie będzie

W ogóle powiem Wam, że zaczęło się niewinnie, od 3 francuskich warkoczyków zakończonych dreadami, a skończyło niestety tak jak widać...
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 19:23   #20
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Uwaga, uwaga!
Dready rozplątane, widok dla osób o mocnych nerwach :P

I publiczne podziękowania dla mojej Mamy i Siostry, które pomogły mi uporać się z tym dziadostwem :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2489.jpg (72,5 KB, 245 załadowań)

Edytowane przez ulenka2501
Czas edycji: 2011-11-11 o 19:26
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:00   #21
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

CUDNIE ! Tzn włosy są połamane ale super, że udało się je w miarę okiełznać. Gratulacje dla rodziny ^^ Teraz to dłuuuga droga, żeby wszystko 'naprawić' - zajrzyj do wątku o pielęgnacji
POWODZENIA
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 08:40   #22
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Super, teraz na pewno da się coś z nich wyczarować na studniówkę Pokaż zdjęcia fryzury po studniówce
Btw, ile trwało rozczesywanie?
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:09   #23
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Zacznij je olejowac, wystarczy, ze kupisz na poczatek olej winogronowy z biedronki(litr za 9,99zl), na pielegnacji jest caly watek o olejach. Moze w taki sposob je uratujesz.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:19   #24
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Super, teraz na pewno da się coś z nich wyczarować na studniówkę Pokaż zdjęcia fryzury po studniówce
Btw, ile trwało rozczesywanie?
Na pewno po 100dniówce pokażę co z nich wyszło

A rozczesywanie trwało ponad 10h, z czego dużo czasu sama się tym zajmowałam, także jednak nie było tak źle
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:26   #25
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Zacznij je olejowac, wystarczy, ze kupisz na poczatek olej winogronowy z biedronki(litr za 9,99zl), na pielegnacji jest caly watek o olejach. Moze w taki sposob je uratujesz.
popieram w 100% podobno olejowanie na takich włosach przynosi cuda. Teraz tylko regeneracja. Gratulacje dla mamy i siostry za kawał solidnej roboty

za 2 miesiace włosy sie sporo zregenerują a założe się że potraktowane prostownicą lub lokówką, lakierem i innymi specyfikami i ładnie upięte będą się ślicznie prezentowały na 100dniówce.
Dobrze się się w porę za to zabrałaś, no i miłej zabawy życze oczywiście

Pokaż po imprezie jak byłaś uczesana
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:46   #26
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Zacznij je olejowac, wystarczy, ze kupisz na poczatek olej winogronowy z biedronki(litr za 9,99zl), na pielegnacji jest caly watek o olejach. Moze w taki sposob je uratujesz.
Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
popieram w 100% podobno olejowanie na takich włosach przynosi cuda. Teraz tylko regeneracja. Gratulacje dla mamy i siostry za kawał solidnej roboty

za 2 miesiace włosy sie sporo zregenerują a założe się że potraktowane prostownicą lub lokówką, lakierem i innymi specyfikami i ładnie upięte będą się ślicznie prezentowały na 100dniówce.
Dobrze się się w porę za to zabrałaś, no i miłej zabawy życze oczywiście

Pokaż po imprezie jak byłaś uczesana
Na pewno wezmę się za olejowanie i regenerację Dziewczyny! Serdecznie dziękuję za wsparcie i pomoc, nie wiem co bym zrobiła gdyby nie tyle słów tych negatywnych, ale jakże motywujących do działania jak i pozytywnych
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 17:38   #27
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

jak tam kondycja włosków? zregenerowały się coś?
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 13:21   #28
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
jak tam kondycja włosków? zregenerowały się coś?
Po umyciu mam 'piórka' dosłownie, bo niestety większość włosów została wyrwana i teraz cierpliwie czekam aż odrośnie. Jednak część, która się utrzymała powoli dochodzi do siebie Efekt sianowatej szopy od razu zniknął, ale dzięki temu niefajnemu doświadczeniu wezmę się za pielęgnację całych włosów.
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 20:24   #29
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Po umyciu mam 'piórka' dosłownie, bo niestety większość włosów została wyrwana i teraz cierpliwie czekam aż odrośnie. Jednak część, która się utrzymała powoli dochodzi do siebie Efekt sianowatej szopy od razu zniknął, ale dzięki temu niefajnemu doświadczeniu wezmę się za pielęgnację całych włosów.
dasz jakieś zdjęcie jak wyglądają teraz?
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 15:08   #30
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Pomocy! Za trochę ponad 2 miesiące 100dniówka a moje włosy wołają o pomstę do n

ufffff ciesze sie, ze udalo ci sie je rozczesac. Az mi ulzylo duzo odzywek teraz
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.