zbyt słodki facet? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 22:31   #1
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266

zbyt słodki facet?


Mam takie pytanie, bo nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, może zbyt gruboskórna i niewrażliwa, ale poznałam ostatnio fajnego faceta - pracujemy razem (dodam, że mam 19 lat ), nie ma zbyt wielu okazji do rozmowy ale już od pierwszego dnia jakoś zwróciliśmy na siebie uwagę i juz po kilku dniach były między nami choćby pojedyncze wymiany słowne co nie świadczy od razu, że on jest zainteresowany! po prostu jest bardzobardzo towarzyski- tak wynika z moich obserwacji ) .Wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że (jak zwykle idąc moim tokiem myślenia : "dowiedz się o nim wczesniej jak najwięcej i ze wszelkich mozliwych żródeł") sprawdziłam go na NK ii ku mojej rozpcazy jego profil (jak dla mnie) wygląda na profil faceta, który na mus szuka KOGOŚ. w dziale"o sobie" ma wypisany wiersz o miłosci nieszcześliwej oraz tekst piosenki (która jak się okazała jest piosenką disco polo <szczeka na podłodze>).W zdjeciach, oprócz normalnych ma jedno "pocztówkowe" z podpisem : "potrzebuję przytulania". Oczywiscie roi się tam od komentarzy od napalonych 19 (może ja miałam być jego kolejną ofiarą?) którym uderzył do głowy nadmiar jego zainteresowania. Dodam, że facet ma 24 lata. I sama nie wiem, bo z natury jestem raczej chłodna w okazywaniu uczuc, czasem nawet cyniczna - i nie wiem, może to ja jestem niewrażliwa- śmieszą mnie takie poematy werterowskie czy prośby o czułość. Jak myślicie? Bo mam ciężki orzech do zgryzienia- bo na żywo (podkresle, że to tylko kilka wymienionych zdań) facet wyglądam na sympatycznego, wiem, że doradzicie, żeby go lepiej poznać, ale nie chcę uwikłać się w jakąś sytuację z takim romantykiem , bo w przeszłości miałam już takie historie i to jest dla mnie męczarnia. Poradżcie coś , proszę.

Edytowane przez fistaszkowa
Czas edycji: 2009-05-25 o 13:38
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 22:34   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: zbyt słodki facet?

Może po prostu jest takim typem wrażliwca?
Ja bym radziła po prostu dalej się z nim spotykać, rozmawiać itd, ale nie robić sobie zbędnych nadziei, po prostu stopniowo go poznawać, ale na stopie przyjacielskiej, a nie damsko - męskiej
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 22:55   #3
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: zbyt słodki facet?

Nie bardzo rozumiem Twój problem... Nie piszesz że jesteś w nim zakochana, że Cię zauroczył. Napisałaś tylko że fajny facet, wpadł Ci w oko, bo fajny i tyle.

No, ale skoro tak dokładnie go prześwietliłaś to liczysz na coś więcej?.. Myślę podobnie do Ciebie, takie wyznania, zwłaszcza na nk, w ogóle taki striptiz emocjonalny w necie jest dla mnie śmieszny.. .

Nie skreślałabym go przez samą nk ;].. Może wypisał tam głupoty.. a może nie. Ale kilka zdjęć i jedna piosenka niewiele mówi o człowieku. A tekst jakiś głęboki? (mimo że disco polo ;]). Poza tym wszyscy znamy "jesteś szaaalooona.." a mało kto przyzna się że tego słucha )
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 23:01   #4
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: zbyt słodki facet?

dziekuje za odpowiedzi Jodame, tak nie napisałam nic o zauroczeniu, ale to na pewno o ciutkę wiecej niż przejechanie po kimś wzrokiem i przejście do rzeczywistości- po prostu czasem o nim myślę, ale widzę też, że on pokazuje wobec mnie pewne nadprogramowe zainteresowanie i nie wiem co z tym robić, bo naprawdę takich wrażliwców boję się jak ognia . I nie chcę, żeby nawet ociupinka więcej zainteresowania z mojej strony wywołała u niego lawinę emocji i nadziei, bo nie cierpię być osaczana. A co do piosenki to tekst w stylu "zostawiłaś mnie, moje serce jest załamane" + rymy -.-
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 23:09   #5
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: zbyt słodki facet?

ja bym się dowiedziała czy ten profil na NK nie jest dla jaj założony. Jeśli jest na poważnie to wiałabym, aż by się kurzyło
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 23:22   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
ja bym się dowiedziała czy ten profil na NK nie jest dla jaj założony. Jeśli jest na poważnie to wiałabym, aż by się kurzyło
Ja tak samo
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 00:29   #7
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: zbyt słodki facet?

Jezeli nie lubisz takich chlopakow daj sobie spokoj. Predzej czy pozniej by Cie zirytowal. Zebym ja od chlopaka miala uslyszec jakies wyznanie w rytmie disco polo to bym chyba padla. A z tego co czytam, to w razie gdyby cos wam wyszlo, tego wlasnie mozesz sie spodziewac
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 08:00   #8
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, bo nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, może zbyt gruboskórna i nie wrażliwa, ale poznałam ostatnio fajnego faceta - pracujemy razem (dodam, że mam 19 lat ), nie ma zbyt wielu okazji do rozmowy ale już od pierwszego dnia jakoś zwróciliśmy na siebie uwagę i juz po kilku dniach były między nami choćby pojedyncze wymiany słowne co nie świadczy od razu, że on jest zainteresowany! po prostu jest bardzobardzo towarzyski- tak wynika z moich obserwacji ) .Wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że (jak zwykle idąc moim tokiem myślenia : "dowiedz się o nim wczesniej jak najwięcej i ze wszelkich mozliwych żródeł") sprawdziłam go na NK ii ku mojej rozpcazy jego profil (jak dla mnie) wygląda na profil faceta, który na mus szuka KOGOŚ. w dziale"o sobie" ma wypisany wiersz o miłosci nieszcześliwej oraz tekst piosenki (która jak się okazała jest piosenką disco polo <szczeka na podłodze>).W zdjeciach, oprócz normalnych ma jedno "pocztówkowe" z podpisem : "potrzebuję przytulania". Oczywiscie roi się tam od komentarzy od napalonych 19 (może ja miałam być jego kolejną ofiarą?) którym uderzył do głowy nadmiar jego zainteresowania. Dodam, że facet ma 24 lata. I sama nie wiem, bo z natury jestem raczej chłodna w okazywaniu uczuc, czasem nawet cyniczna - i nie wiem, może to ja jestem niewrażliwa- śmieszą mnie takie poematy werterowskie czy prośby o czułość. Jak myślicie? Bo mam ciężki orzech do zgryzienia- bo na żywo (podkresle, że to tylko kilka wymienionych zdań) facet wyglądam na sympatycznego, wiem, że doradzicie, żeby go lepiej poznać, ale nie chcę uwikłać się w jakąś sytuację z takim romantykiem , bo w przeszłości miałam już takie historie i to jest dla mnie męczarnia. Poradżcie coś , proszę.
Zaskoczyłaś mnie.
Masz 19 lat i tak rozsądnie myślisz.
Wiesz czego chcesz a czego nie.
Nie wiem jak napisać by być dobrze zrozumianą.
Na większość dziewcząt które mają naście w metryce takie rzeczy działają.
Ja tam też nigdy nie byłam wrazliwa na takie dyrdymałki ale do pewnego rodzaju cynizmu doszłam już z wiekiem(teraz nie wiadomo czy u Ciebie ze tak szybko to +czy- )
Też by mnie troszku odstreczyło wołanie-'potrzebuję przytalania' znając siebie pewnie bym odpisała 'kupić ci pluszowego misiaczka?' ale raczej bym olała i tylko machneła ręką.

Jesteś w tej sytuacji ze masz gościa 'pod nosem'
Zobacz i wysuń wnioski (chyba nie będziesz mieć problemu czytając Twój post) co zacz.
Czy konretny czy rzeczowy czy taki miziu-maziu piciu-piciu.

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2009-05-25 o 08:01
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 08:06   #9
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, bo nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, może zbyt gruboskórna i nie wrażliwa, ale poznałam ostatnio fajnego faceta - pracujemy razem (dodam, że mam 19 lat ), nie ma zbyt wielu okazji do rozmowy ale już od pierwszego dnia jakoś zwróciliśmy na siebie uwagę i juz po kilku dniach były między nami choćby pojedyncze wymiany słowne co nie świadczy od razu, że on jest zainteresowany! po prostu jest bardzobardzo towarzyski- tak wynika z moich obserwacji ) .Wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że (jak zwykle idąc moim tokiem myślenia : "dowiedz się o nim wczesniej jak najwięcej i ze wszelkich mozliwych żródeł") sprawdziłam go na NK ii ku mojej rozpcazy jego profil (jak dla mnie) wygląda na profil faceta, który na mus szuka KOGOŚ. w dziale"o sobie" ma wypisany wiersz o miłosci nieszcześliwej oraz tekst piosenki (która jak się okazała jest piosenką disco polo <szczeka na podłodze>).W zdjeciach, oprócz normalnych ma jedno "pocztówkowe" z podpisem : "potrzebuję przytulania". Oczywiscie roi się tam od komentarzy od napalonych 19 (może ja miałam być jego kolejną ofiarą?) którym uderzył do głowy nadmiar jego zainteresowania. Dodam, że facet ma 24 lata. I sama nie wiem, bo z natury jestem raczej chłodna w okazywaniu uczuc, czasem nawet cyniczna - i nie wiem, może to ja jestem niewrażliwa- śmieszą mnie takie poematy werterowskie czy prośby o czułość. Jak myślicie? Bo mam ciężki orzech do zgryzienia- bo na żywo (podkresle, że to tylko kilka wymienionych zdań) facet wyglądam na sympatycznego, wiem, że doradzicie, żeby go lepiej poznać, ale nie chcę uwikłać się w jakąś sytuację z takim romantykiem , bo w przeszłości miałam już takie historie i to jest dla mnie męczarnia. Poradżcie coś , proszę.
Znając mnie i moje restrykcyjne kryteria meskosci trwale zniechęciłabym się do gościa.
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 08:14   #10
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: zbyt słodki facet?

Tak, też by mnie ten profil zniechęcił Jak taki zdesperowany to niech szukja sobie zdesperowanej dziewczyny
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 08:19   #11
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
ja bym się dowiedziała czy ten profil na NK nie jest dla jaj założony. Jeśli jest na poważnie to wiałabym, aż by się kurzyło
Otóż to!!

Normalny facet takich bzdur nie wypisuje. Bynajmniej nie znam żadnego normalnego, który by pisał w swoim profilu o nieszczęśliwej miłości, a nienormalnych i owszem.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 11:29   #12
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
ja bym się dowiedziała czy ten profil na NK nie jest dla jaj założony. Jeśli jest na poważnie to wiałabym, aż by się kurzyło
ja to samo!

Poza tym, nawet jeśli jest wrażliwy, to chyba lepsze niz nieczuły
Kobietom się nie dogodzi.
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 13:21   #13
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: zbyt słodki facet?

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi bardzo naprawdę pomogłyście mi, bo niestety jeśli chodzi o decyzje to potrzebują boźdza z boku. Jeśli chodzi o prawdziwość profilu to nietstey z całą pewnością to jest prawdziwy. Nie pisałabym pewnie aż tutaj na forum o tym problemie, gdyby nie fakt, że wiele komentarzy na jego profilu jest w podobnej tematyce i atmosferze jak jego wypisy -tzn takie ckliwe, pocieszające itp. i to zbiło mnie z tropu, zaczelo mi się już mieszać czy to może ja mam zaburzone postrzeganie świata. Łajka, nie wiem czy ten cynizm jest u mnie oznaką wiekszej dojrzałosć, bo mam wrażenie, że od zawsze miałam go w sobie, co niestety toruje mi drogę do kontaktów międzyludzkich, albo uściślijmy- bliskich kontaktów- na bazie miłości i przyjaźni. Tak na zewnątrz jestem niby otwarta, uśmiechnięta +dziecinny wygląd pozwala mi na odgrywanie roli "ach jakie piękne jest życie i jacy wspaniali są ludzi"- i tak niestety/stety ludzie mnie postrzegają, zaś jeśli chodzi o bliższe kontakty to wszystko zaczyna mnie irytować a szczególnie takie miałkości emocjonalne. I dlatego włąśnie napisałąm, bo już naprawdę zaczęłam się zastanawiać czy nie powinnam się zmienić i spróbować się bardziej otworzyć. Bo w sumie czy takie wyznania na nk- potzrebuję przytulania- nie świadczy choć w malutkim stopniu o odwadze do przyznania się do takich uczuć? Z tego co widziałam chłopak ma normalnych kolegów, niby normalne wypowiedzi (brzmi to jakbym była wyrocznią normy). Nie zastanawiałabym się nad nim ani sekundy po zobaczeniu tego profilu, gdyby nie fakt, że na żywo jest naprawdę normalny i fizycznie i mam wrażenie (przynajmniej na te kilka rozmów) psychicznie . Taki normalny-normalny + opdawaga w kontaktach miedzyludzkich. Sama nie wiem co mam myśleć, ale jednak pewnie na minus . Macie rację, najlepiej wezmę na dystans póki nie nakręce wyobrażni (bo niestety u mnie ztym żle). DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE WASZE ODPOWIEDZI )


ps.uświadomiłam sobie teraz jak internet wkroczył w nasze życie, sama się podśmiewałam ze stron typu fotka.pl itp. ale sama od razu poleciałam do kompa i sprawdziłam go niczym rasowy policjant bandziora w bazie danych :O a co gorsze- juz zrobiłam mu psychoanalize na tej podstawie :| XXI wiek...

Edytowane przez fistaszkowa
Czas edycji: 2009-05-25 o 13:23
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 15:10   #14
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Znając mnie i moje restrykcyjne kryteria meskosci trwale zniechęciłabym się do gościa.
Się dołączę Jestem jednostką wrażliwą, ale facetów lubię - owszem, wrażliwych, ale z jajami. Nie ruszają mnie teksty o odkrywaniu "kobiecej natury" u mężczyzn. Wszystko rozumiem, ale takie epatowanie potrzebą miłości jest.. dziwne. Nawet dziewczyn takich nie lubię (a kto lubi desperatów?), a co dopiero przyszłego ewentualnego samca?
Swoją drogą - NK stanie na drodze do (watpliwego) szczęścia wieelu ludziom, jak widzę..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 16:30   #15
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: zbyt słodki facet?

Ja myślę, że nie powinno Cię to zniechęcac. Gdybyś widziała profile wielu moich znajomych na nk, ich opisy na gg.. To dopiero paranoja. Na żywo są to mili ludzie.
Gdyby coś się między Wami zdarzyło zawsze możesz pomóc mu w przeoprażeniu swojego profilu Trochę to dziecinne co on wyczynia, ale cóz ludziom różne rzeczy do głowy przychodzą, a przecież nie można oceniac ludzi po czymś takim.
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 16:42   #16
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: zbyt słodki facet?

Śmieszny ten facecik A swoja drogą śmieszą mnie ludzie, którzy sprawdzają kogoś na NK
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 17:38   #17
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Śmieszny ten facecik A swoja drogą śmieszą mnie ludzie, którzy sprawdzają kogoś na NK
Nie wypieraj sie dziewczyno, nie wypieraj Tez tak mówilam
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 17:46   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, bo nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, może zbyt gruboskórna i niewrażliwa, ale poznałam ostatnio fajnego faceta - pracujemy razem (dodam, że mam 19 lat ), nie ma zbyt wielu okazji do rozmowy ale już od pierwszego dnia jakoś zwróciliśmy na siebie uwagę i juz po kilku dniach były między nami choćby pojedyncze wymiany słowne co nie świadczy od razu, że on jest zainteresowany! po prostu jest bardzobardzo towarzyski- tak wynika z moich obserwacji ) .Wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że (jak zwykle idąc moim tokiem myślenia : "dowiedz się o nim wczesniej jak najwięcej i ze wszelkich mozliwych żródeł") sprawdziłam go na NK ii ku mojej rozpcazy jego profil (jak dla mnie) wygląda na profil faceta, który na mus szuka KOGOŚ. w dziale"o sobie" ma wypisany wiersz o miłosci nieszcześliwej oraz tekst piosenki (która jak się okazała jest piosenką disco polo <szczeka na podłodze>).W zdjeciach, oprócz normalnych ma jedno "pocztówkowe" z podpisem : "potrzebuję przytulania". Oczywiscie roi się tam od komentarzy od napalonych 19 (może ja miałam być jego kolejną ofiarą?) którym uderzył do głowy nadmiar jego zainteresowania. Dodam, że facet ma 24 lata. I sama nie wiem, bo z natury jestem raczej chłodna w okazywaniu uczuc, czasem nawet cyniczna - i nie wiem, może to ja jestem niewrażliwa- śmieszą mnie takie poematy werterowskie czy prośby o czułość. Jak myślicie? Bo mam ciężki orzech do zgryzienia- bo na żywo (podkresle, że to tylko kilka wymienionych zdań) facet wyglądam na sympatycznego, wiem, że doradzicie, żeby go lepiej poznać, ale nie chcę uwikłać się w jakąś sytuację z takim romantykiem , bo w przeszłości miałam już takie historie i to jest dla mnie męczarnia. Poradżcie coś , proszę.
Wydaje mi sie, ze zupelnie nie pasujecie do siebie jesli chodzi o charaktery, on wydaje sie byc romantyczna ciapa, a Ty szukasz czegos innego. Wg mnie nie wrozy to dobrze; tylko upewnij sie zanim cos zrobisz, ze profil nie jest dla jaj.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Śmieszny ten facecik A swoja drogą śmieszą mnie ludzie, którzy sprawdzają kogoś na NK
Czemu smieszny ?Ludzie sa rozni i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 17:54   #19
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze zupelnie nie pasujecie do siebie jesli chodzi o charaktery, on wydaje sie byc romantyczna ciapa, a Ty szukasz czegos innego. Wg mnie nie wrozy to dobrze; tylko upewnij sie zanim cos zrobisz, ze profil nie jest dla jaj.

.
WYRAKU nie poznaję Cię!
A od kiedy Ty osądzasz ludzi po pozorach?
Ludzie na necie wypisują różne bzdury, nie warto z tak nędznego powodu tracic tego, co mogłoby byc
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 18:11   #20
VVanilla
Raczkowanie
 
Avatar VVanilla
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 147
Dot.: zbyt słodki facet?

A coś jest z nim nie tak, bo ma wierszyk na nk? Bez przesady. Mnie wydaje się, że jest bardzo wrażliwą osoba, która potrzebuje czułości i uczucia. Możliwe, że szuka kogoś, kto mu to okaże "na siłę", jednak on nie robi tego niecelowo. Wydaje mi się, że jest romantyczny i że bardzi angażuje się w związku. Poza tym dodam jeszcze, że możliwe, że przeżył rozstanie, stąd wiersz o miłości i pocztówka z takim, a nie innym napisem. Co do piosenki Disco Polo - nie wiesz nawet czy on takiej muzyki słucha, całkiem możliwe, ale nie wiesz tego, może po prostu spodobał mu się ten tekst, bo do niego pasował.
Zresztą, jeżeli on Cię zaintrygował, to go po prostu poznaj Sama się przekonasz jaki z niego człowiek i czy rzeczywiście jest taki "słodki"
PS. Może on kiedyś zamieni tą fotkę z pocztówką na zdjęcie z Tobą? Kto wie! Życzę powodzenia jakkolwiek by było, pozdrawiam
VVanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 19:59   #21
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: zbyt słodki facet?

teraz NK jest wyrocznią, wiec Drogie wizażanki, nie dziwcie sie kiedy widzicie ze chlopak z wczorajszej imprezy juz na drugi dzien rano odwiedził wasz profil
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 20:06   #22
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez VVanilla
Mnie wydaje się, że jest bardzo wrażliwą osoba, która potrzebuje czułości i uczucia.
A mi osoba która na profilach (opisach g-g i tym podobne) wstawia tego typu dyrdymałki nie wydaje się wrażliwa tylko..dziecinna.
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 21:56   #23
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez dusia139 Pokaż wiadomość
WYRAKU nie poznaję Cię!
A od kiedy Ty osądzasz ludzi po pozorach?
Ludzie na necie wypisują różne bzdury, nie warto z tak nędznego powodu tracic tego, co mogłoby byc
Kto mowi o osadzaniu? Wydaje mi sie, ze maja zupelnie rozne podejscie do pewnych spraw i tyle.

Moze dla Ciebie to nic nie znaczy, ale dla mnie to, ze ktos wypisuje bzdury na necie i jakie one sa, cos o tym czlowieku swiadczy; nie wspominajac juz o tym, ze przeciez zastrzeglem, ze trzeba sie upewnic czy sobie chlopak jaj nie robi.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:06   #24
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
A mi osoba która na profilach (opisach g-g i tym podobne) wstawia tego typu dyrdymałki nie wydaje się wrażliwa tylko..dziecinna.
popieram, to samo chcialam napisac.
a juz tym bardziej nie slodka - tak jak w temacie. szczegolnie jesli chodzi o faceta ...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:22   #25
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: zbyt słodki facet?

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, bo nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, może zbyt gruboskórna i niewrażliwa, ale poznałam ostatnio fajnego faceta - pracujemy razem (dodam, że mam 19 lat ), nie ma zbyt wielu okazji do rozmowy ale już od pierwszego dnia jakoś zwróciliśmy na siebie uwagę i juz po kilku dniach były między nami choćby pojedyncze wymiany słowne co nie świadczy od razu, że on jest zainteresowany! po prostu jest bardzobardzo towarzyski- tak wynika z moich obserwacji ) .Wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że (jak zwykle idąc moim tokiem myślenia : "dowiedz się o nim wczesniej jak najwięcej i ze wszelkich mozliwych żródeł") sprawdziłam go na NK ii ku mojej rozpcazy jego profil (jak dla mnie) wygląda na profil faceta, który na mus szuka KOGOŚ. w dziale"o sobie" ma wypisany wiersz o miłosci nieszcześliwej oraz tekst piosenki (która jak się okazała jest piosenką disco polo <szczeka na podłodze>).W zdjeciach, oprócz normalnych ma jedno "pocztówkowe" z podpisem : "potrzebuję przytulania". Oczywiscie roi się tam od komentarzy od napalonych 19 (może ja miałam być jego kolejną ofiarą?) którym uderzył do głowy nadmiar jego zainteresowania. Dodam, że facet ma 24 lata. I sama nie wiem, bo z natury jestem raczej chłodna w okazywaniu uczuc, czasem nawet cyniczna - i nie wiem, może to ja jestem niewrażliwa- śmieszą mnie takie poematy werterowskie czy prośby o czułość. Jak myślicie? Bo mam ciężki orzech do zgryzienia- bo na żywo (podkresle, że to tylko kilka wymienionych zdań) facet wyglądam na sympatycznego, wiem, że doradzicie, żeby go lepiej poznać, ale nie chcę uwikłać się w jakąś sytuację z takim romantykiem , bo w przeszłości miałam już takie historie i to jest dla mnie męczarnia. Poradżcie coś , proszę.

Porażka śmieszy mnie taki infantylizm, a u faceta to już w ogóle
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:08   #26
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: zbyt słodki facet?

heh, teraz to znowu mam zagmatwane, nie będę pracować najbliższe 2 tygodnie, bo studiuje no i nie wiem, chyba jednak w weekend skocze tam (on jest kasjerem) i się uśmiechnę. Zobaczymy co się stanie Dziękuję za dyskusję
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.