Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-27, 16:19   #1321
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Huxleya ostatnio czytales czy jakies Mein Kampf?

Zapomniałeś o huxleyowym warunkowaniu i celowym rodzeniu jakiegoś odsetka idiotow- żeby odwalali czarna prosta robotę i się nie buntowali
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 16:50   #1322
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
W moim idealnym świecie dzieci są wychowywane przez specjalne instytucje a rodzą je wyselekcjonowane kobiety, które są zapładniane przez wyselekcjonowanych mężczyzn. Dzięki temu ludzie jako gatunek byliby silniejsi, inteligentniejsi, sprawniejsi, zdrowsi.
Zakazywanie ludziom, którzy chcą mieć dzieci ich posiadania byłoby nieludzkie :< Poza tym z rodziców geniuszy także może się urodzić dziecko idiota.

Osobiście uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby ustanowienie "selekcjonerów gatunku" - jednostki mniej sprawne, mniej inteligentne otrzymywałyby od nich dwanaście kul w tył głowy. A już zupełnie idealnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie AKAPu, gdzie najsłabsze osobniki naturalną siłą rzeczy umierałyby pod płotem.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Zapomniałeś o huxleyowym warunkowaniu i celowym rodzeniu jakiegoś odsetka idiotow- żeby odwalali czarna prosta robotę i się nie buntowali
Roboty, tylko roboty
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 18:43   #1323
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

hej
można się przyłączyć? po prawie 4 latach związku znów wstąpiłam w progi singielek nie weszłam jeszcze niestety w etap "leczenia" po rozstaniu, bo niestety, ale ze sobą mieszkamy, a on się nie spieszy z wyprowadzką co mam nadzieję wkrótce się już zmieni.

lat mam 28 i aktualnie poszukuję sobie jakiegoś zajęcia, żeby nie przesiadywać w domu. poszłabym na siłownię, ale coś mi niestety brak motywacji chodziłam na pole dance, ale ta sama sytuacja. przez to wszystko co się wydarzyło straciłam motywację do czegokolwiek

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

koleżanki wokół mają już kogoś swojego i niestety czasem ciężko wyciągnąć kogoś z domu
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 18:43   #1324
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Lol. Ja tylko się zgrywam. Tak w ogóle to ja wrażliwy chłopak jestem. Tylko po☠☠☠any.
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 20:29   #1325
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
Tylko po☠☠☠any.
Zapraszam na wątek "Psychiatria"
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 20:45   #1326
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby ustanowienie "selekcjonerów gatunku" - jednostki mniej sprawne, mniej inteligentne otrzymywałyby od nich dwanaście kul w tył głowy. A już zupełnie idealnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie AKAPu, gdzie najsłabsze osobniki naturalną siłą rzeczy umierałyby pod płotem.

Ja proponuję rozwiązanie starożytnych, słabe niemowlęta i starych ludzi do lasu poza granicami miasta, żeby nawet nikt nie musiał ich oglądać
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 21:00   #1327
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Jaka sekta? Jehowi?
Ona traktuje tego męża jakby go nawet nie lubiła. I ten wstyd przed rozebraniem u lekarza. Może ona ma jakiś uraz do mężczyzn
Tak to ta sekta, bez urazy oczywiście jesli ktoś ewentualnie odnosi się do nih w jakiś sposób pozytywnie. Dla mnie jest to sekta.
Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Dobre!
No ale taka jest prawda niestety. Nie wiem, czy ona się zakrywa przed swoim mężem po szyję, zakłada mu przepaskę na oczy (raczej nie w celu urozmaicenia życia erotycznego), ale na pewno ze sobą sypiają. Ja mam bardzo liberalne poglądy, mało co mnie gorszy, nie wstydzę się nagości samej w sobie, ale mam takie kompleksy i zaburzenia, że ciężko wyjść mi z domu. W jakiś sposób jej zazdroszczę, że ona chociaż może.
Wstyd się przyznać, ale coraz bardziej mnie roznosi, mam straszną ochotę na seks. Jakieś głupie pomysły mi chodzą po głowie, że czasami powinnam się w nią stuknąć, potem spoglądam w lustro i znowu faszeruję się lekami na uspokojenie. Nie wiem ile ja tak pociągnę.

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Nie załamujcie mnie... nie lubię swojego ciała, mam nadwagę. Mam zaburzenia odżywiania. Rozebranie się u lekarza to katorga. Zwłaszcza, że mam takiego, który co wizytę komentuje - schudłas, przytyłaś, oo ile Ci sie rozstępów zrobiło. Tłumaczyłam mu, że mnie to boli i że mi się przed taką wizytą ręce trzęsą ze strachu ale on tylko mówi, że bo to pierwszy raz widzi różne rzeczy? Czyli jestem dewotką z sekty? Pomimo tego, lubię patrzeć na akty kobiet. Tzn. nie tyle lubię,co uważam, że są ładne - pod warunkiem, że to nie jest jakiśmega plus size albo mega minus size
Ale to nie jest tego typu wstydliwość. Ja też mam kompleksy na punkcie swojego ciała i min. dlatego tu jestem. Chodzi o to, że ona wszystko uważa za szarganie ludzkiej intymności i brak szacunku do ludzkiego ciała. Obojętnie czy to wizyta u lekarza, czy akty kobiece. Ona po prostu wstydzi się mężczyzn bo jest kobieta, bo jej ciało fizycznie różni się od męskiego i ogólnie okazywanie nagości to zło.
Ja uważam, że jak ktoś ma co pokazać to niech pokazuje oczywiście w granicach dobrego smaku i estetyki. Ostatnio ta moja koleżanka załamała się bo widziała dziewczynę w obcisłych leginsach, prześwitywało jej trochę tyłka i majtki. Uznała, że to standardowo w jej przekonaniu brak szacunku do swojego ciała, jak można tak się obnażać, przecież to intymność. Ja jej powiedziałam - wiesz co dla mnie to nie jest kwestia, braku szacunku do ciała tylko po prostu brak poczucia estetyki, wiocha jednym słowem. Jak babka ma zgrabny tyłek i założy dobrej jakości leginsy, majtki jej nie prześwitują i nie opinają waginy i fałdów, zestawi to z jakimiś fajnymi dodatkami, bluzką itd, to dlaczego ma tego tyłka nie eksponować? Rozmowa się urwała...

Edytowane przez Camomille91
Czas edycji: 2016-02-27 o 21:01
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 22:10   #1328
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Nie, nie mam. Przyznaję jednak, że miałam szczęście i w mojej grupie bachatowej jest dużo przystojnych facetów
Tak ogólnie to taniec pozwolił mi się otworzyć na drugą osobę, zmniejszyć dystans i przestać być nietykalnym jajem w stosunku do obcych
Dla mnie nie jest problemem, że tańczę z facetem, który mi się nie podoba, zwłaszcza jeśli jest czysty i ładnie pachnie.
Za to problemem nie do przeskoczenia dla mnie jest moment, kiedy muszę tańczyć z facetem, który najzwyczajniej w świecie śmierdzi a niestety takich facetów nie brakuje na innych tańcach, na które chodzę.
Na tancach faceci zwykle nieco cuchna, taka juz fizjologia ze sie poca przy wysilku duzo mocniej niz kobiety, nawet jesli sa czysci i zadbani na codzien.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 22:33   #1329
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Na tancach faceci zwykle nieco cuchna, taka juz fizjologia ze sie poca przy wysilku duzo mocniej niz kobiety, nawet jesli sa czysci i zadbani na codzien.
Na szczęście ci, od których czuć niepowołane zapachy, są w mniejszości (przeważają czyści), no ale są, i do tego bardzo konkretnie "dają popalić". I nie chodzi tylko o pot, ale też o bardzo nieświeży oddech i brudne koszulki
Mam wielu kumpli, którzy po całonocnych imprezach na parkiecie w ogóle nie śmierdzą, więc zależy po prostu od osoby.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 23:23   #1330
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
Lol. Ja tylko się zgrywam. Tak w ogóle to ja wrażliwy chłopak jestem. Tylko po☠☠☠any.
No co Ty

I pomyśleć, że za kilka miesięcy będę miała testy psychologiczne na pozwolenie na broń Będę musiała bardzo dokładnie ukryć swoją słabość do czarnego humoru
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 00:18   #1331
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
No co Ty

I pomyśleć, że za kilka miesięcy będę miała testy psychologiczne na pozwolenie na broń Będę musiała bardzo dokładnie ukryć swoją słabość do czarnego humoru
Czyli wychodzi na to, że to ja nie zrozumiałem sarkazmu i zamiast ciągnąć żart dalej, odkryłem się.

Nie cierpię testów psychologicznych. Przez te testy nie dostałem się do SGSP w Wawce. Bardzo się wkurzyłem bo miałem drugi wynik na testach sprawnościowych. Podobno za wrażliwy byłem.

Na jaką broń będziesz mieć testy? Ciężko dostać pozwolenie? Czy można użyć broni palnej w obronie własnej? Dla jakiego celu robisz uprawnienia?
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 00:51   #1332
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
Na jaką broń będziesz mieć testy? Ciężko dostać pozwolenie? Czy można użyć broni palnej w obronie własnej? Dla jakiego celu robisz uprawnienia?
Na broń długą do celów myśliwskich. Powiem Ci, że jest dość trudno. O wiele łatwiej jest zdobyć pozwolenie na broń kolekcjonerską lub sportową. Właśnie ukończyłam intensywny kurs z kynologii (pracy z psami), sokolnictwa, tropicielstwa, rozróżniania gatunków, weterynarii - wiedzy ogrom, a testy, które będę musiała zdać są bardzo trudne. Tyle dobrego, że tematy są dla mnie fascynujące. Na koniec czekają mnie testy psychologiczne z podatności na stany lękowe, psychozy, skłonności do agresji i umiejętności rozwiązywania problemów. Do tego egzamin strzelecki, roczny staż w kole łowieckim. Ogrom pracy.

Przyznam, że bez wahania użyłabym broni do obrony własnej, jednak jestem kobietą i ważę 50 kg - wydaje mi się, że sporo łatwiej byłoby mi się obronić w sądzie (zwłaszcza z buźką niewiniątka) niż przeciętnemu mężczyźnie.

Edytowane przez _Jinx_
Czas edycji: 2016-02-28 o 00:58
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 08:36   #1333
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Eee tam, prawie wszyscy z jednego kraju :P Moja koleżanka jest jeszcze przed 20 a ma Polaka, Francuza i Niemca, najbardziej obstawiamy, że wybierze ostatniego, bo zawsze leciała na ich jasną urodę
Kurde, przegrałem życie Nigdy nie miałem Polki, Francuzki, Niemki naraz. Czuję się taki niespełniony No a przed 20-stką to już w ogóle. Facet to musi się napocić 10x bardziej, aby takie relacje stworzyć - to niesprawiedliwe
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 10:13   #1334
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Kurde, przegrałem życie Nigdy nie miałem Polki, Francuzki, Niemki naraz. Czuję się taki niespełniony No a przed 20-stką to już w ogóle. Facet to musi się napocić 10x bardziej, aby takie relacje stworzyć - to niesprawiedliwe
Też nigdy tak nie robiłam i nie była to kwestia braku okazji, tylko nie chciałam się angażować emocjonalnie w coś co z racji odległości byłoby dla mnie trudne do utrzymania, a po co sobie mącić w głowie.
Akurat ta dziewczyna ma sporo kasy na wyjazdy i dość często odwiedza Francuza, za to Niemiec przyjeżdża do niej jak ma wolne
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 10:16   #1335
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

boju, ze ludziom się chce tak kombinować ja jestem chyba zbyt leniwa i to ukrywanie się w razie czego, chowanie... nie, to nie dla mnie
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 10:43   #1336
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
boju, ze ludziom się chce tak kombinować ja jestem chyba zbyt leniwa i to ukrywanie się w razie czego, chowanie... nie, to nie dla mnie
Może to tu właśnie o ten dreszczyk emocji chodzi
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 10:46   #1337
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

no ale to trzeba sie zastanawiac co powiedziało się tej osobie, a co tej. a prędzej czy później to i tak się raczej wszystko wyda. no nie wiem, wolałabym dreszczyk emocji zwiazany ze skokiem na bungee niż taki no ale w sumie... po ostatnich wydarzeniach nic mnie już chyba nie zdziwi
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 10:54   #1338
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Kurde, przegrałem życie Nigdy nie miałem Polki, Francuzki, Niemki naraz. Czuję się taki niespełniony No a przed 20-stką to już w ogóle. Facet to musi się napocić 10x bardziej, aby takie relacje stworzyć - to niesprawiedliwe
Wcale nie. No chyba, że chcesz by każda z nich spełniała wszystkie Twoje wymagania.

Ale z moich doświadczeń wynika, że łatwiej byłoby być z trzema kobietami na raz niż znaleźć Sobie tą jedną odpowiadającą pod każdym względem
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 10:57   #1339
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Wcale nie. No chyba, że chcesz by każda z nich spełniała wszystkie Twoje wymagania.

Ale z moich doświadczeń wynika, że łatwiej byłoby być z trzema kobietami na raz niż znaleźć Sobie tą jedną odpowiadającą pod każdym względem
No jak ktoś szuka ideału
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 10:57   #1340
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
no ale to trzeba sie zastanawiac co powiedziało się tej osobie, a co tej. a prędzej czy później to i tak się raczej wszystko wyda. no nie wiem, wolałabym dreszczyk emocji zwiazany ze skokiem na bungee niż taki no ale w sumie... po ostatnich wydarzeniach nic mnie już chyba nie zdziwi
O dokładnie to.
Ja bym zapomniała od razu co komu mówiłam i nie potrafiła bym tak romansowac z paroma facetami na raz.

A w ogóle to dzisiaj prawdopodobnie mam randkę. Facet z którym pisze jakoś parę dni zaprosił mnie do pubu na drinka. Od wczoraj się w sumie nie odzywa, ale pisał że randka się odbędzie na 100%. Jak dzisiaj nic nie napisze to i ja pisać nie będę, ale zobaczymy. W sumie średnio mi się chce iść wiec jak się nie odbędzie to płakać nie będę. Zobaczymy ;-)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:00   #1341
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Dziękuje za życzenia <3 Własnie wstałam po imprezie, boże jak mi huczy w głowie
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:02   #1342
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Dziękuje za życzenia <3 Własnie wstałam po imprezie, boże jak mi huczy w głowie
coś mnie ominęło, bom nowa, więc najlepszego
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:50   #1343
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Ja to chyba w innym świecie żyję, nie ogarniam jak można na raz spotykać się nawet z 2 osobami - przecież to ile czasu zajmuje i wszystko
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:10   #1344
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość

Przyznam, że bez wahania użyłabym broni do obrony własnej, jednak jestem kobietą i ważę 50 kg - wydaje mi się, że sporo łatwiej byłoby mi się obronić w sądzie (zwłaszcza z buźką niewiniątka) niż przeciętnemu mężczyźnie.
Ohhh jasne Jezlei przekroczylabys granice obrony koniecznej , to nie byloby zmiluj. Mam stycznosc z sedziami od "drugiej strony" i uwierz mi, buzka niewiniatka nie robi na nich absolutnie zadnego wrazenia :P Za o okolicznosci faktyczne i nastawienie sprawcy/broniacego sie juz duzo bardziej :d Tak wiec ja z ta obrona wlasna bym uwazala

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja to chyba w innym świecie żyję, nie ogarniam jak można na raz spotykać się nawet z 2 osobami - przecież to ile czasu zajmuje i wszystko
Niekorzy tak maja - znudzeni zyciem, szukajacych wrazen :P Nam sie to w glowie nie miesci, a takich przypadkow jest mnostwo :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:26   #1345
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ohhh jasne Jezlei przekroczylabys granice obrony koniecznej , to nie byloby zmiluj. Mam stycznosc z sedziami od "drugiej strony" i uwierz mi, buzka niewiniatka nie robi na nich absolutnie zadnego wrazenia :P Za o okolicznosci faktyczne i nastawienie sprawcy/broniacego sie juz duzo bardziej :d Tak wiec ja z ta obrona wlasna bym uwazala
Miałam na myśli okoliczności, w których naprawdę chodziłoby o obronę konieczną. Chyba nikt nie pomyślał, że wpakowałabym komuś kulkę w łeb za to, że klepnął mnie w tyłek. Ja po prostu obstawiam, że nawet w ekstremalnej sytuacji zagrożenia życia przeciętnemu człowiekowi trudno byłoby się przed sądem w Polsce wytłumaczyć :/
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:32   #1346
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Dziś przeczytałam ciekawą rzeczy dotyczącą facetów.
"Unikaj mężczyzn, przy których czujesz: że się boisz, że jesteś spięta, że jesteś zażenowana, że jest ci nudno, że się za bardzo starasz, że nie jesteś sobą, że się męczysz, że ci duszno, że czujesz się ograniczana."
Zgadzam się w 100 %. Jeśli kobieta przy facecie czuje się dziwnie, musi udawać kogoś innego, to ona częściej inicjuje kontakt i po prostu w pewnym momencie czuje, że coś jest nie tak to lepiej zakończyć znajomość.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 13:03   #1347
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Miałam na myśli okoliczności, w których naprawdę chodziłoby o obronę konieczną. Chyba nikt nie pomyślał, że wpakowałabym komuś kulkę w łeb za to, że klepnął mnie w tyłek. Ja po prostu obstawiam, że nawet w ekstremalnej sytuacji zagrożenia życia przeciętnemu człowiekowi trudno byłoby się przed sądem w Polsce wytłumaczyć :/
Nikt tak nie pomyslal :d Po prostu zastanawiam sie w jakich okolicznosciach uzycie broni byloby uznane za wspolmierny srodek. Chyba jedynie wtedy, gdyby ktos tez do nas strzelal i by w tej strzelaninie nam cos zrobil. Bo w innych przypadkach byloby to naprawde bardzo ryzykowne.

To nie jest tak, ze w Polsce przed sadem trudno byloby sie z tego wytlumaczyc. Po prostu tego typu sprawy sa bardzo ciezkie do rozstrzygniecia i oceny przez sad (szczeolnie, gdy atakujacy ma obrazenia). Jezeli ktos wyskakuje z nozem, ale nic CI nie robi, a Ty w ramach obrony uzywasz broni , gdzie atakujacy doznaje obrazenia np. w postaci trwalego uszczerbku na zdrowiu. Skladacie zeznania : Tobie nic sie nie stalo, atakujacy ma obrazenia ( a to jest dosc czeste) . I w takim stanie rzeczy, sad ma to wszystko ocenic.

Wniosek z tego taki , ze ja broni w ramach obrony koniecznej nigdy bym nie uzyla

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Dziś przeczytałam ciekawą rzeczy dotyczącą facetów.
"Unikaj mężczyzn, przy których czujesz: że się boisz, że jesteś spięta, że jesteś zażenowana, że jest ci nudno, że się za bardzo starasz, że nie jesteś sobą, że się męczysz, że ci duszno, że czujesz się ograniczana."
Zgadzam się w 100 %. Jeśli kobieta przy facecie czuje się dziwnie, musi udawać kogoś innego, to ona częściej inicjuje kontakt i po prostu w pewnym momencie czuje, że coś jest nie tak to lepiej zakończyć znajomość.
A napisali dlaczego trzeba unikac takich facetow?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 13:07   #1348
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Nie napisali czemu, ale po przemyśleniu stwierdziłam że z każdym z facetów przy których tak się czułam ( mało swobodnie, nie mogłam być sobą itp.) znajomość kończyła się w tempie ekspresowym.. Dlatego myślę, że coś w tym jest. Może niekoniecznie trzeba z dnia na dzień zrywać kontakt, ale po prostu zastanowić się czy jest sens to ciągnąć.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 13:11   #1349
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Gdybym miał broń a ktoś by do mnie wyskoczył z nożem to waliłbym jak w bęben.

Broń jak sama nazwa wskazuje jest do bronienia się.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Nie napisali czemu, ale po przemyśleniu stwierdziłam że z każdym z facetów przy których tak się czułam ( mało swobodnie, nie mogłam być sobą itp.) znajomość kończyła się w tempie ekspresowym.. Dlatego myślę, że coś w tym jest. Może niekoniecznie trzeba z dnia na dzień zrywać kontakt, ale po prostu zastanowić się czy jest sens to ciągnąć.
Może po prostu Ty masz jakąś blokadę natomiast faceci byli normalni.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 13:16   #1350
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Dlatego prawo w PL powinno się zmienić. Bo to jest chore, że ktoś kogoś atakuje, ktoś się broni i potem ten co się obronił ma problemy bo atakujący doznał obrażeń no lepiej, żeby zaatakował, zabił i by pewnie powiedzieli że niepoczytalny umysłowo i wystarczy go leczyć...
__________________
Lubię czytać

Edytowane przez Farisss
Czas edycji: 2016-02-28 o 13:18
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-07 22:39:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.