produkt z US - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-22, 21:22   #1
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266

produkt z US


przeglądając pewne forum amerykąńskie o trądziku natknęłam się na wątek o czerwonych plamkach po wypryskach i była tam lista podktórą podpisały się wszyscy użytkownicy tego forum.To była lista najefektywniejszych produktów w zwalczaniu tych właśnie plamek i na 1 miejsu był pewnien specyfik, chciałam się was spytać czy słyszałyście coś o nim lub potraficie coś powiedzieć nt składu. Starsznie mnie on zainteresował ..

Ingredients in the Intense Gel R-ALA
Is packed with Certified Organic Jojoba, Manuka Honey, Deionized Water, Natural Alpha Lipoic Acid (RALA), DMAE, Vitamin C, Tocomin [Natural D mixed Tocotrierols], Pomegranate Extract, Acai Berry, Organic Cranberry Extract, Grapeseed Extract, Pure Essential & Fragrance Oils, Optiphen Plus [a paraben free preservative].

A to o nim pisze producent:

Upgraded! Now with Tocomin®! This version of our Intense Gel, IG R-ALA, is a super-potent version that uses Natural Alpha Lipoic Acid. Additionally it uses Certified Organic Jojoba and Manuka Honey in place of the Certified Organic Sunflowers oils as found in our regular Intense Gel Product. This is best for those who are prone to break-outs or have oily/combination skin, yet seeking an effective anti-aging, red-mark reducer and complexion-enhancing product. Note: this is an anti-aging product that will help eradicate red-marks: it is not an acne treatment, and will not eliminate active acne.

Mam nadzieje,że rozjaśnicie mi te sprawę
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:37   #2
asiav01
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 169
Dot.: produkt z US

hmm... wiem tyle co i Ty
asiav01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:43   #3
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: produkt z US

To czemu ma służyć Twój post?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:10   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: produkt z US

Chyba chodzi o wyjaśnienie składu - dlaczego jest aż tak skuteczny że jest na 1szym miejscu?

Jest bogaty w kwas alfa-liponowy (ALA), który jest silnym antyoksydantem, aplikowany zewnętrznie stymuluje odnowę naskórka; olej jojoba, miód manuka (nowozelandzka odmiana - aplikowany zewnętrznie ma działanie antyseptyczne, przyśpiesza gojenie); witamina C (tez antyoksydant, działa rozjaśniająco, wyrównuje koloryt); mieszanina tokoferoli (wit E) pochodzących z oleju palmowego; ekstrakt z granata; wyciąg z borówki, z pestek wingogron. Aromatyzowany naturalnymi olekjaki eterycznymi.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:18   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: produkt z US

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o wyjaśnienie składu - dlaczego jest aż tak skuteczny że jest na 1szym miejscu?
Jelonek miała chyba na myśli nie autorkę wątku tylko wizażankę Asię która śmieci na forum pisząc enimatyczne, nic nie wnoszące posty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:22   #6
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: produkt z US

Agabil, masz chyba racje.

Fistaszkowa, podaj proszę dokładną nazwę preparatu i producenta, to dołączymy Twój post do wątku składowego.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.