Jak poradzić sobie ze zmęczeniem ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-01, 09:49   #61
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: witaminki

Miałma tak jak ty totalne osłabienie, senność przez cały dzień. Zrobiłam badania i były dobre. Lekarz polecił mi Magnez z witaminą B6 ze Zdrovitu i po tygodniu brania jest super. Chyba właśnie tego było mi trzeba. A z ogólnowitaminowych też polecam Falvit.
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 10:04   #62
Qyodai
Raczkowanie
 
Avatar Qyodai
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 205
Dot.: witaminki

Zgadzam się że Falvit ma doskonale dobrane witaminy dla potrzeb kobiet, jako uzupełnienie polecam magnez, jednak nie jestem pewna czy Ci to pomoże na ospałość. Przetestowałam to już na sobie. Wydaje mi się, że na takie dolegliwości najbardziej wskazany jest ruch.
Qyodai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 10:15   #63
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: witaminki

Cytat:
Napisane przez morella
Chciałabym kupić sobie jakies witaminki na zime. Wydaje mi sie ze brakuje mi takowych. Niewazne ile śpię 6 czy 10 godzin i tak cał dzień czuję sie niewyspana i zmeczona.
a nie masz przypadkiem chorej tarczycy? U mnie objawiało sie to właśnie sennoscią...zrób badanka krwi i na TSH ( jeden z hormonów tarczycy)
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 14:20   #64
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: witaminki

ostatnio babka na zajęciach z ochrony środowiska mówiła o nowotworach itp. na co trzeba uważać, o wpływie leków. I powiedziała, że jesli ktoś nie ma stwierdzonej awitaminozy to nie powinien brac sztucznych witamin, cos mi sie kojarzy, że powiedziała, iż nadmiar witaminy C jest szkodliwy, i że ogólnie jeśli jest zaspokojona dawka przez sztuczne to naturalne nie chcą się wchłaniać. Pewne jest to, że jeśli można urozmaicić dietę to po co brać kapsułki...
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 14:43   #65
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: witaminki

Cytat:
Napisane przez koKOro
nadmiar witaminy C jest szkodliwy
każdy nadmiar jest szkodliwy

dobowa dawka witaminy C to max 1g, nadmiar jest wydalany z organizmu. Niestety witamina C niekorzystnie wpływa na wchłanianie witamin z grupy B.

Coś za coś

nie polecam spożywania dużych ilości wit.C, no chyba, że przy zaziębieniu, osłabieniu, etc.
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 16:09   #66
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: witaminki

ja moge polecic Silice i wit B wlosy i pazurki bardzo mi sie po tym poprawily
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 16:17   #67
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: witaminki

na zmęczenie najlepszy jest magnez
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 16:29   #68
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: witaminki

Weszłam dopiero teraz na ten wątek, a tu już tyle odpowiedzi, wiedziałam że mogę na Was liczyć , chyba pójdę do apteki po falvit - przewijał się w największej ilości odpowiedzi, chociaz ten Bodymax też mnie zaciekawił
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 16:41   #69
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: witaminki

Ja też chyba muszę kupić jakieś witaminy czuję się podobnie do was, chodzę i wyglądam jak zombie, boli mnie głowa, non stop jestem zmęczona, za to budzę się o 6 nad ranem ot tak na dodatek przy moim ciśnieniu (90/60) nie jest za wesoło, bo ciągle czuję się osłabiona, nawet przestałam ćwiczyć, co mi chwilowo podwyższało ciśnienie. No normalnie kapeć się ze mnie zrobił :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 23:15   #70
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: witaminki

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa
dobowa dawka witaminy C to max 1g, nadmiar jest wydalany z organizmu. Niestety witamina C niekorzystnie wpływa na wchłanianie witamin z grupy B.
kiedyś uważało się, że nadmiar witaminy C zostaje wydalony wraz z moczem, obecnie podobno okazało się to nieprawdą i trzeba uważać, nie jestem w stanie niestety przytoczyć jakiś fragmentów literatury, ale jak cos blizej wpadnie mi w reke to napisze...
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 23:39   #71
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: Re: Zmeczenie

Zeby nie zakladac nowego watku podlacze sie. Nie wiem juz co robic. Rano wstaje polprzytomna. Spie przepisowe 7 godzin codziennie. Pracuje od 7 rano do 6-7 wieczorem, praca biurowa. O godzinie 3 po poludniu, zupelnie nie mam sily na nic. Wychodzac z pracy, marze tylko zeby sie polozyc. Anemii nie mam, odzywiam sie w miare dobrze, fakt, ze na wakacjach nie bylam juz 2 lata, ale nie sadze, zeby to bylo przyczyna. Kochane, wiecie moze co mogloby pomoc, zwlaszcza na ranne wstawanie i popoludniowa apatie?
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-01, 23:51   #72
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Zmeczenie

Mam bardzo podobnie, zresztą nie tylko ja. Tzn. teraz już jest lepiej... Ale wstawałam rano i byłam nieprzytomna przez pierwsze 3 h, potem lekkie rozbudzenie i o 15:00 mogłabym się spokojnie ponownie wpakować do łóżka. Nie żyłam... Mój dzień opierał się na walce z sennością, nie mogłam doczekać się snu. Wszystko szybko, szybko byle tylko jak najwcześniej położyć się spać, i tak przez 2 tygodnie. Teraz jakoś odżyłam.

Nie mam zielonego pojęcia co Ci poradzić Mnie czasem pomagała kawa... Może i Tobie by pomogła, chociaż przypuszczam, że już nie raz próbowałaś
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 07:33   #73
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Zmeczenie

Kochane dziewczynki to chyba PRZESILENIE WIOSENNE! Ja mam takie same objawy Zaczynam się zastanawieć nad zakupem preparatu BodyMax, podobno jest rewelacyjny i dodaje energii na takie ciężkie okresy. Moja sąsiadka go bierze podczas sesji i mówi że się czuje po tym jak króliczek energizera Ponoć zawiera same naturalne składniki, ale dość drogi jest. Słyszałyśie o tym preparacie cokolwiek więcej ?
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 07:49   #74
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Zmeczenie

dziewczyny - moze warto sprobowac wlaczyc wiecej ruchu? pol godziny spaceru dziennie /wysiasc kilka przystankow wczesniej i przejsc sie reszte drogi do pracu czy na uczelnie/ albo jakis fitness? mi to pomoglo na ogolne zmeczenie i podejscie w stylu "jak mi sie nic nie chce, jestem padnieta"...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 07:51   #75
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Zmeczenie

Ja myślę, że to może wina tej dłuuuugiej zimy, braku słońca i ciepełka na dworze...ileż można czekać na wiosnę?
Ja zawsze w okresie lutowo-kwietniowym jestem osłabiona, mam problemy z koncentracją a brzydka pogoda i śnieg na dworze jeszcze bardziej mnie dobijają
Kiedy już wiosna nadchodzi, to od razu mi to zmeczenie mija, chodzę na spacerki z psem, przebywam więcej czasu na dworze, wystawiam twarz do słońca i "ładuję bateryjki"
Nie wiem jak można sobie pomóc, ale ja np. staram się wystawiać twarz do słońca, gdy tylko jest okazja np. dzis świeci u mnie słoneczko od rana i zaraz wystawię moją mordkę w jego kieruku Mnie to pomaga, choć nie na dłuższą metę, a leków ani innych preparatów nie biorę(czasem piję magnez, zeby się pobudzić tak jak dzis do nauki)
Pamiętam jak w szokle pani na geografii mówiła, ze ludziom w okresie przedwiosnia i zimy brakuje słońca i dlatego są apatyczni i zmęczeni. ja myślę, ze jest w tym prawda
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 08:47   #76
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zmeczenie

Ja tez pomału wysiadam ,zima mnie wykancza a konca zimy jak narazie u nas nie widac,mam dosc.

najchętniej nie wychodzilabym z domu,wszytsko mnie wkurza,najlepiej łóżeczko,ksiazeczka i mnie nie ma.

body max pomagł mi przez pierwszy miesiac potem przestal ,pozatym jest drogi:-/

wygciągnęłabym sie gdzies na cieplej plazy a nie brnęla z sniegu i błocie grrrr
a na dodatek wszytsko idzie nie tak jak powinno
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 09:00   #77
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Zmeczenie

Cytat:
Napisane przez nekome
dziewczyny - moze warto sprobowac wlaczyc wiecej ruchu? pol godziny spaceru dziennie /wysiasc kilka przystankow wczesniej i przejsc sie reszte drogi do pracu czy na uczelnie/ albo jakis fitness? mi to pomoglo na ogolne zmeczenie i podejscie w stylu "jak mi sie nic nie chce, jestem padnieta"...

No właśnie! Na początku myślałam, że to bzdura, bo skoro miło mi sie siedzi pod kocykiem z herbatką i nosem w ksiażce, to zmuszanie się do wyjścia na spacer na pewno nie pomoże na moją apatię i zmęczenie...ale...TŻ wyciągnął mnie na długaśny spacer. A po powrocie wcale nie byłam już taka "nie do życia". Na mnie dobrze działa też basen. Co prawda po godzinie pływania jestem "wypompowana', ale mam więcej energii, radości.
Duży wpływ ma chyba także nasze nastawienie, ostatnio dużo się śmieję i reszta jakoś mi lepiej idzie.

Wracajcie do sił
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 09:03   #78
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Zmeczenie

Może przesilenie wiosenne, niedługo, bo za 20 dni przyjdzie wiosna,co??
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 09:11   #79
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Zmeczenie

wlasnie...chyba trzeba sie wiecej dotleniac.Jakies spacerki, cwiczenia na powietrzu, wdechy.Tak to sie latwo mowi ale jak komus sie nie chce to co
Ja zawsze mam problem z przesileniem tym na wiosne .Czuje sie jak mucha w zimie .Nie wiem czy mam isc spac czy calkiem sie wybudzic skoro slonca juz tyle
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 09:13   #80
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Smile Dot.: Zmeczenie

Cytat:
Napisane przez ank@
Kochane dziewczynki to chyba PRZESILENIE WIOSENNE! Ja mam takie same objawy Zaczynam się zastanawieć nad zakupem preparatu BodyMax, podobno jest rewelacyjny i dodaje energii na takie ciężkie okresy. Moja sąsiadka go bierze podczas sesji i mówi że się czuje po tym jak króliczek energizera Ponoć zawiera same naturalne składniki, ale dość drogi jest. Słyszałyśie o tym preparacie cokolwiek więcej ?

Kupuje Body Max Plus juz od jakiegos czasu i musze przyznac ze jest to bardzo dobry perperat wspomagajacy.Zaden inny peparat nie dal mi takich odczuwalnych efektow.Kupuje z reguly duze opakowania po 200 tabletek i starcza to dla mnie na dwie kuracje.
Za takie opakowanie place ok 90zl z tym,ze zamawiam w aptece internetowej jest wtedy duzo taniej.
Jezeli chcesz wyprobowac to kup male opakowanie i zobacz jak podziala na Ciebie jednak gwarantuje Ci,ze bedziesz zadowolona-u mnie cala rodzina "faszeruje sie" Body Maxem okresowo a inne preparaty witaminowe poszly w kat
Polecam!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 09:36   #81
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Zmeczenie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Kupuje Body Max Plus juz od jakiegos czasu i musze przyznac ze jest to bardzo dobry perperat wspomagajacy.Zaden inny peparat nie dal mi takich odczuwalnych efektow.Kupuje z reguly duze opakowania po 200 tabletek i starcza to dla mnie na dwie kuracje.
Za takie opakowanie place ok 90zl z tym,ze zamawiam w aptece internetowej jest wtedy duzo taniej.
Jezeli chcesz wyprobowac to kup male opakowanie i zobacz jak podziala na Ciebie jednak gwarantuje Ci,ze bedziesz zadowolona-u mnie cala rodzina "faszeruje sie" Body Maxem okresowo a inne preparaty witaminowe poszly w kat
Polecam!
Ja też polecam Body Max. Nic mnie tak nie stawia na nogi. I wbrew pozorom nie jest aż tak strasznie drogi. Bierze się po 1 tabletce dziennie, więc opakowanie 200 tabletek starcza na 200 dni czyli na ponad pół roku.

Hexxana, w jakiej aptece internetowej kupujesz? Szukałam w necie i nie znalazłam nic godnego uwagi. Zawsze ok. 90 zł, a tyle właśnie płacę w aptece zwykłej.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 10:23   #82
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: Zmeczenie

a już myślałam, że to tylko ja tak mam . nieważne czy położę się o 22 czy 02, czy wstanę o 6, 8 czy 10 zawsze czuję się zmęczona, bez chęci do zrobienia czegokolwiek. nie mogę już patrzeć na to co się dzieje za oknem, bo to mnie jeszcze bardziej osłabia . a jak sobie pomyślę, że mam iść zaraz na zajęcia (na te o 8 dziś nie poszłam), a potem jeszcze nauczać małego chłopca, to już w ogóle wymiękam. żądam żeby nadeszła już WIOSNA !!!!!!
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 20:49   #83
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zmeczenie

Cytat:
Napisane przez Ami
Hexxana, w jakiej aptece internetowej kupujesz? Szukałam w necie i nie znalazłam nic godnego uwagi. Zawsze ok. 90 zł, a tyle właśnie płacę w aptece zwykłej.

Od dluzszego czasu robie zakupy w AquaVitae,na Body Max w cenie promocyjnej trafilam 2 razy-byl wtedy za 69,90 200 tabletek-teraz placilam za Body Max Plus 89,90 ale w moim miescie w aptekach to samo opakowanie jest sprzedawane za ok 130zl i przestalam szukac...lubie zakupy w tej netowej aptece,podoba mi sie podejscie do klienta i kontakt jaki utrzymuja przez maile
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 21:18   #84
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Zmeczenie

Przesilenie wiosenne to ja mam przez całe życie a napewno od pół roku
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 22:36   #85
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Zmeczenie

Dziewczyny wg mnie powodów może być przynajmniej pare:
- zbyt mała ilość ruchu na świeżym powietrzu (co zostało już wspomniane)
- zbyt mało wody mineralnej, a mała ilość wody w organizmie = senność
- zbyt mało żelaza we krwi -> apatia, ciągłe zmęczenie
No ja też z utęsknieniem czekam na wiosnę
Pozdrawiam ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 01:32   #86
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Zmeczenie

Cytat:
Napisane przez Kiya
Przesilenie wiosenne to ja mam przez całe życie a napewno od pół roku
Ja tez. A juz myslalam, ze jestem nienormalna.

No nic, podpielam sie do watku "Kto sie ze mna odchudza od poniedzialku" wiec to do czegos zobowiazuje. Od jutra cwicze. I zakupie ten wasz BodyMax, nie mam wyjscia. I zrobie badania czy oby mi tego zelaza nie brakuje... Kiya, a moze to cholera jakas apatia?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:09   #87
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Zmeczenie

Cytat:
Napisane przez jowisia
Ja tez. A juz myslalam, ze jestem nienormalna.

No nic, podpielam sie do watku "Kto sie ze mna odchudza od poniedzialku" wiec to do czegos zobowiazuje. Od jutra cwicze. I zakupie ten wasz BodyMax, nie mam wyjscia. I zrobie badania czy oby mi tego zelaza nie brakuje... Kiya, a moze to cholera jakas apatia?
Albo anemia. Ja idę zrobić badanie krwi, bo ostatnio mimo witamin ledwo trzymam się na nogach.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:20   #88
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Zmeczenie

Przesilenia wiosenne, itd - jak najbardziej.

Ale warto zwrócić uwagę na - początki depresji (i na depresję).

Ale przede wszystkim - temat może i dość kontrowersyjny, ale - na syndrom chronicznego zmęczenia.
Początki, lub zaawansowany stan (myślę, że żadnej z Was raczej na pewno to nie dotyczy - ale wiedzieć warto).
O tym się mówi chyba bardzo rzadko, i też można go mylić z depresją - ale mam przypadek tego w rodzinie. Poważnie. Żadne tam fanaberie, czy lenistwo.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:23   #89
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Zmeczenie

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Ale przede wszystkim - temat może i dość kontrowersyjny, ale - na syndrom chronicznego zmęczenia.
Aeterna, możesz napisać coś więcej? Co prawda w piątek i tak wybieram się do psychologa, ale nie zaszkodzi trochę informacji od osoby postronnej.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:27   #90
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Zmeczenie

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Przesilenia wiosenne, itd - jak najbardziej.

Ale warto zwrócić uwagę na - początki depresji (i na depresję).

Ale przede wszystkim - temat może i dość kontrowersyjny, ale - na syndrom chronicznego zmęczenia.
Początki, lub zaawansowany stan (myślę, że żadnej z Was raczej na pewno to nie dotyczy - ale wiedzieć warto).
O tym się mówi chyba bardzo rzadko, i też można go mylić z depresją - ale mam przypadek tego w rodzinie. Poważnie. Żadne tam fanaberie, czy lenistwo.
Aeterna, napisz cos wiecej o tym chronicznym zmeczeniu. Jak, po co, dlaczego...
Za tydzien mam wizyte u mojego lekrza, wiec moze mu zasugeruje..

A depresje juz przeszlam, wiec wiem co to bylo. Leczylam sie i teraz czuje, ze jest lepiej. Moze to jakies jej pozostalosci, ale glownie wlasnie...zmeczenie...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.