IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 15:24   #3961
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Jagdeb i niech nam nikt kitu już nie wciska, że maluchy nie cwaniakuja No i też słyszałam, że niektóre dzieci nie chcą jeść gdyż wolą jak same dostaną łyzeczkę i wiosłują oczywiscie wiadomo jak wtedy wyglad wszystko w koło przez jakiś czas No ale nie wiem jak tam Basienka czy już ciasteczkami, chrupkami jak dajesz to trafia do buzi i jak jej chwytanie wychodzi z tego co kojarzę to Filip około roczku już jakoś sam jadł natomiast Laura po dziś dzień gubi większośc z łyzki bo nabiera i odwraca łyżeczkę wszystko gubiąc lepiej jej z widelcem idzie. No ale wiadomo każdy maluch ma swój czas. A jeśli to jedyny sposób to warto go przez jakiś czas "używać" może potem już Tv do jedzenia nie bedzie potrzebować jak podłapie smaki a tak za jakieś 2-3 miechy mysle, że będziesz mogła spróbować aby sama zaczęła jeść łyżeczką bo bedzie miała okło 10 miesiecy i może będzie już na to gotowa

Cytat:
Napisane przez VictoriaK Pokaż wiadomość
[SIZE=4][
wow, super patent z tym plasterkiem Gratuluję postępów wychowawczych
Dziękujemy no i widzimy, że Ty też ju z na tak zwanych ostatnich nogach bo akcja może się zacząć w każdej chwili Zatem trzymamy za Ciebie i Lajle aby porody szybko minęły i czekamy na wieści z przebiegu zdarzeń[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

http://parenting.pl/portal/teksty/co...-wiedza-lepiej

Edytowane przez francmal
Czas edycji: 2010-12-14 o 15:17
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:34   #3962
Lajla_55
Raczkowanie
 
Avatar Lajla_55
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 413
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Witam Kobietki!!!

Dziś bardziej optymistycznie Właśnie wróciliśmy ze szpitala i okazało się, że rozwarcie się tworzy Co prawda pani doktor była tak NIEdelikatna, że cały czas czuję to badanie... Ale fajnie, że coś się dzieje... Powiedziała, że maluszek na starcie, szyjka miękka, rozwarcie na 2 cm (wiem, że to nic, ale wczoraj było 0) Na wywoływanie mam się zgłosić w poniedziałek o 7:00, ale pani doktor stwierdziła, że samo się ruszy i to już za chwilę No i na dodatek dzis czop odchodzi już z krwią!!!! Nie wiem jak to jest, że w ogóle się nie bałam, to dziś jestem totalnie przerażona... Bóle cały dzień mi dają w kość, a przy porodzie ma być jeszcze gorzej.... Obym szybko dostała epidural... Bo nie wiem jak długo wytrzymam czekać ...

Dziękuję Wam Kochane za słowa otuchy... Nie wiem co bym bez Was zrobiła


sylwiatkoo oby ząbki szybko się przebiły!!! Trzymam kciuki !!!

pakusia no to Tż widzę pomysłowy chłop jest haha

elcia Super się zachowałaś!! Myślę, że takie gadanie nie jest miłe, a każde dziecko jest inne taka prawda Mojej koleżanki synuś 29 skończy rok i ledwo sam stoi, a ząbki ma 3.. Także ten to leń na całego

francmal no właśnie dzisiejsza wizyta była ostatnia i wyznaczyli mi datę indukcji... Obym jej nie doczekała
A z tym plasterkiem genialny pomysł!!! Super!

heksa No ja sylwester w domu z maleństwem i Tżtem Cieszę się jak głupia na siedzenie przed tv z moimi facetami

kat_zuk Trzymaj się Kochana!!!!!!!!

victoria Dzięki No Tobie też już chwileczka została Więc kciuki trzymam za Ciebie, bo może zacząć się w każdej chwili A ból jest rzeczywiście nieprzyjemny i sama nie wiem jak to będzie jak przyjdą porodowe skurcze... Ale nie chcę się nastawiać, bo się jeszcze nie daj Boże zablokuję jakoś...
Lajla_55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:43   #3963
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hello

Tylko tyle, wiecej nie napisze.

Miłego dzionka
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:50   #3964
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Heksa ja farsz na pierogi mam nie zmielony, po prostu jak robię kapustę z grzybami, tym nadziewam też pierogi

Eve jejku żeby moje dziecko czasami tak pospało ale nie jest źle bo już potrafi 2 godz pociągnąć

francmal taki też mam plan, na obiadaki, których nie chce jeśc tv, a jak się przyzwyczai to bez.Jeżeli chodzi o samodzielne jedzenie to spoko, jak dam chrupkę to ją bardzo ładnie zje, szkoda tylko że tego co powinna tak nie za bardzo.

Katia Hello

zmykam prasować
__________________
Pozdrawiam
Jagoda


jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:32   #3965
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Czesc

Ja jeszcze o sylwestrze nie mysle, na razie kombinuje gdzie ozdoby i choinke kupic, no i ustalam menu swiateczne. Plackow czy ciast nie bede zadnych robila, jedynie "crumble with summer fruits" na deser, a tak to salatki, moze paszteciki z pieczarkami i kapusta kiszona, no i dania obiadowe. Moze jeszcze upieke ten chlebek, pyszny jest, a praktycznie sam sie robi:
http://www.wielkiezarcie.com/recipe31573.html
tu ten sam:
http://mojewypieki.blox.pl/2007/05/C...-prostych.html


Cytat:
Napisane przez mushka Pokaż wiadomość


Jeszcze chcialam sie pochwalic moim sernikiem z rosa robilam z tego przepisu http://www.gotowanie.v9.pl/przepisy/45/6.html,wyszedl pyszny i ogromna blacha,robi sie szybko i prosto polecam.
Upieklam wczoraj ten sernik, pycha! i jak ladnie ta rosa na nim wyglada myslalam, ze bede sama jadla, to zrobilam zpolowy porcji, ale mezowi i Natalce tez smakuje baaardzo, wiec wszyscy sie zajadamy. A smakuje jak z mojej ulubionej cukierni

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kat_zuk Pokaż wiadomość
Ja ci odpisze własnie wrocilam z kulkolandu,bylysmo obie z Eweliną(Kellyss)Nasze dzieci bawią się świetnie razem jeden biega za drugim,oczywiscie ze im towarzyszymy bo strasznie Moj maly ciagnie synka Kellyss na slizgawke.oboje sa jeszcze zamali aby sami zjerzdzac to my razem z nimi zjerzdzamya jak uda nam sie ich zatrzymac w basenie z kulkami to mozna porozmawiac no i oczywiscie pozniej kawa lun herbatka przy stoliku

dziekuje za odpowiedz to super, ja sie troche balam wchodzic tam (no bo place tylko za dziecko, za siebie nie) i nie pozwolilam tez Natalce isc na zjezdzalnie, bo nie chcialam zeby nas ktos stamtad wyrzucil albo na nas nakrzyczal ale nastepnym razem bedziemy sie bawic na calego

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kat_zuk Pokaż wiadomość
A u mnie znow smutne dni nastaly nie dosc ze zmarla w tamtyn tygodniu moja ciocia to jeszcze dzis dostalam wiadomos ze moj wujek tez wybral sie na tamnten swiat


---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

francmal mojej Natalce dopiero kilka, moze kilkanascie dni temu sie wszystkie 3-ki przebily, tez jej pozno zabki zaczely rosnac, teraz jeszcze 5-tek brakuje.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez francmal Pokaż wiadomość
Pcynesia wstawiłam 1 zdjęcie moich szkrabów do albumu z urodzin Laury.
a ja tez moglabym zobaczyc?

Edytowane przez lissome
Czas edycji: 2010-12-14 o 16:35
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:27   #3966
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez jagdeb Pokaż wiadomość
francmal taki też mam plan, na obiadaki, których nie chce jeśc tv, a jak się przyzwyczai to bez.Jeżeli chodzi o samodzielne jedzenie to spoko, jak dam chrupkę to ją bardzo ładnie zje, szkoda tylko że tego co powinna tak nie za bardzo.
Nie martw sie zapewne 2 mluszek bedzie pasibrzuchem jak moja Laura.Wcina prawie wszystko i w łapki bierze na zapas. Tż się śmieje, że instynkt przetrwania jej tak mówi (walka z bratem o jedzonko) na szczęście jest normalnie wygladającym dzieckiem


Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
Czesc :hi

francmal mojej Natalce dopiero kilka, moze kilkanascie dni temu sie wszystkie 3-ki przebily, tez jej pozno zabki zaczely rosnac, teraz jeszcze 5-tek brakuje.

a ja tez moglabym zobaczyc?
Pewnie zaraz Ci zaproszenie wyślę. No a ja niedawno myłam małej ząbki i podpatrzyłam i nma brakuje wszystkich 3 i 5
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 07:24   #3967
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

a co tu tak cicho?

spicie jeszcze? o wy leniuchy !

Lajla pisz tu zaraz jak sie czujesz a moze juz cie wzielo


Heksiu, ja zawsze drobno kroilam kapustke i grzybki, mam maszynke (reczna) ale nie chce mi sie jej nigdy rozkladac zobaczymy w tym roku...
w sylwestra siedzicie w domku, jak dobrze wyczytalam ?
hmmmm....

no wiec u nas porzadki ida pelna para.... musze jeszcze w szafie posprzatac i bedzie wsio

wczoraj doszly do nas paczki na swieta od tesciowej i babci Kamila... troche prezentow, wedlinki pysznej pl no i przedewszystkim suszone grzybki i orzechy mozna zaczac przygotowania do swiat
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 09:00   #3968
aiofe
Raczkowanie
 
Avatar aiofe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dunboyne, Irlandia
Wiadomości: 141
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
aoifa ogromne gratulacje!!!!tez bym chciala,ale wlasnie odstawialm duphaston bo zauwazylam ze mnie brzuch czesto bolal po nim.A ty jak dlugo bralas przed zajsciem i ile dni w ciagu cyklu?


stylistka, dwa cykle. ale nie mialam zadnych skutkow ubocznych po nim. no moze cycki mi "pecznialy" az nadto przed ostatnim okresem. Tylko, ze ja duphaston bralam ze wzgledu na baaardzo bolesne miesiaczki bardziej niz na pomoc w zajsciu (choc Antepowicz mowila, ze moze pomoc)

Lajla trzymam kciuki

i spadam do pracy
aiofe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:18   #3969
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Dzień dobry
__________________
Pozdrawiam
Jagoda


jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:00   #3970
ania_tb
Raczkowanie
 
Avatar ania_tb
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Éire-Sandyford
Wiadomości: 308
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cze Dziewuchy


Odzywam się po dłuuugiej nieobecności...tzn. podczytywałam was czasami, ale nie miałam siły pisać, bo choróbsko mnie dopadło i to wyjątkowo wredne

My z małą od 2,5 tyg. w Polsce. Podróż masakryczna, czekałyśmy 3h w samolocie na lotnisku w Dublinie na odśnieżenie pasa i samolotu (bo przecież nie można było poczekać spokojnie na lotnisku, trzeba było się kisić w zapchanym samolocie z wyłączoną klimatyzacją, z dzieckiem na rękach ), następnie 2,5h lotu no i 3h jazdy z Wa-wy Thx God, córcia zachowywała się bez zarzutu, jadła, spała...no może z dwa razy pomarudziła

Nudzę się straszniście, wszyscy w pracy, w szkole, a my siedzimy w czterech ścianach. Ja od tygodnia chora (grypa + zapalenie krtani), jak zawsze podczas zimowego pobytu W PL , wiec nawet nie mam jak połazić. Do tego mała jakaś strasznie marudna ostatnio. Już sie nie mogę doczekać przyjazdu TŻ (juz w tą sobotę ).

Do Irlandii wracamy najprawdopodobniej 30 grudnia, więc będziemy spedzać Sylwka w domowym zaciszu, jak większość z Was

Lajla trzymam mocno kciuki za szybkie i prawie bezbolesne rozwiązanie Życzyłabym bezbolesnego, ale to raczej niemożliwe No i za zdrową, radosną kruszynkę

A reszcie z Was życzę owocnych przygotowań do Świąt i pomocnych, niewkurzających TŻ-tów


See ya!


ania_tb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:16   #3971
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Bry

7 stycznia mam w koncu wizyte w szpitalu
Czy jutro wraca Kellysss ???

__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 11:19   #3972
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hello
my już od 4 nie spimy, alan marudzil ale udało mi się go przetrzymac w łóżku do 6:30 , wiec nie wyspana jestem na maksa poprzednia noc tez mało spalam a w pracy to na stojąco spalam
odnośnie świat i Sylwestra to szczerze wiszą mi i święta i sylwek. Jakoś w tym roku święta mnie wogole nie cieszą mam inne rzeczy na głowie.
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:43   #3973
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

DZiEn DoBry

no my dopiero wstalismy, a planowalam jechac o 10 na zakupy troche mi Natalka popsula plany, wczoraj wieczorem w jakas histerie wpadla, nie chciala spac, darla sie prawie do 3 w nocy, a polozylam ja po 21!

i tez czekam na paczke swiateczna od rodzicow(z kolejnymi ksiazkami do czytania), powinna w tym tygodniu dotrzec

Ja jak robie farsze rozne to tez nie miele a kroje drobno, nawet na pierogi ruskie tylko rozdrabniam, tylko ser bialy na serniki traktuje blenderem


francmal dziekuje za zaproszenie sliczne dzieci, taka zgrana para


Milego Dnia!
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:55   #3974
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Katia
co sie dzieje ???
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:59   #3975
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Eve
kochana a nic , nie chce mi się nawet gadać
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:05   #3976
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
DZiEn DoBry

no my dopiero wstalismy, a planowalam jechac o 10 na zakupy troche mi Natalka popsula plany, wczoraj wieczorem w jakas histerie wpadla, nie chciala spac, darla sie prawie do 3 w nocy, a polozylam ja po 21!

i tez czekam na paczke swiateczna od rodzicow(z kolejnymi ksiazkami do czytania), powinna w tym tygodniu dotrzec


francmal dziekuje za zaproszenie sliczne dzieci, taka zgrana para


Milego Dnia!
To ja tak ostatnio mam z Filipem nie dość, że w dzień nie chce spać ale i tak aby mieć trochę spokoju zaganiam ich na górę to jeszcze się burzy jak około 22 ma iść spać wczoraj Tż im swiatło zostawił aby się jeszcze pobawili Laura odpadła dośc szybko a on dopiero po 23 a wstali już przed 8 i buszowali po swoim pokoju
Na paczkę od babci też czekamy tak a urodzinowo-swiateczna tylko ju z ponad tydzień idzie a siora wysłała upominek dla małej w czwartek i wczoraj był więc dziwię się czemu ta od babci tak długo idzie skoro była wcześniej wysłana.

No a za pochwałe dziękujemy no i to taka zgrana paka tylko na zdjęciu Nie oczywiście zartuję jak każde rodzeństwo są kłótnie i wspólne zabawy ale jeśli jest wiecej dzieci to Filip jest bardzo za siostrą pomaga, walczy o jej itp. Wogóle nawet jak się na nią zdenerwuje albo krzyczy to zawsze uzywa zwrotu Lauruś- tak pieszczotliwie



Katia ja ogólnie też mam w dupie te całe swięta wogóle nie lubię rzadnych świąt bo wtedy to tylko się udaje jaka to wspaniała rodzinka itp a mnie to całkowicie pier......li ta cała szopka już od zeszłego roku Tż powtarzam, że jak chce świeta ze swoją rodzinką (tylko jego strona jest w Ie) to niech se jedzie ale ja się nigdzie nie ruszam i nie bedę nic u nas organizować typu Wigilia czy wielkanocne sniadanko bo tylko się nabiegam a i tak z nikim się nie da pogadać bo jest ich za dużo.Pozatym tak jak pisałam jest to tylko takie na pokaz bo oni to ewentualnie na jakies swięta potrafią sie zwalić i wtedy to wszyscy przyjadą a urodziny albo zwykłe odwiedziny to już odpada bo przecież my tak daleko mieszkamy aż 1h i 30 min od nich a paliwo takieeee drogie lepiej niech my przyjeżdżamy tylko to też z czasem się nudzi bo ile mozna kogoś odwiedzać aten ktoś do Ciebie nawet nie przyjedzie 3 razy w roku.
A Alan co taki marudek może mu jakieś ząbki idą?




No i my również życzymy udanego dzionka
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:08   #3977
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Katia
bez wzgledu na to, co to jest, zycze aby szybko sie zmienilo na dobre z kazdego dolka mozna sie wygrzebac
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:38   #3978
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Arrow Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

hello

Jak tak na chwile z telefonu.

..Lajla...czekam na wieści o synalku.mam nadzieję, że szybko się pojawi na świecie

Eve.. W końcu sobie przypomnieli o Was

Co do świat...to spędze jej sama przed tv, bo moj Tz pracuje...więc będzie jako będzie
a sylwester...nie mam pojęcia...

Katia... ściskam mocno kochana.
i Ucaluj Alanka od przyszłej teściowej


Wracam do pracy Miłego dnia kobietki
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:24   #3979
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

hej kobity

Katia, duze buziaki dla Ciebie na szybkie wyjscie z dolka glowa do gory

Lajla, czekamy na wiesci

Stokrotko, jakbys miala jakies wiesci to tez pisz nam tutaj

Francmal, sliczne dzieciaczki masz
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 18:48   #3980
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez pcynesia Pokaż wiadomość
Francmal, sliczne dzieciaczki masz
Dziękować tylko obecnie mam śliczną córeczke i synusia śliwusia
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 18:54   #3981
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez francmal Pokaż wiadomość
Dziękować tylko obecnie mam śliczną córeczke i synusia śliwusia

A co sie stalo? Jakas bitwa byla ?


Ja jeszcze w pracy i zdaje sie, ze jeszcze troche dzis popracuje, no ale jeszcze pozniej tylko 2 dni pracy i urlopik

A tu poza w jakiej usnal dzisiaj moj Adas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9154.jpg (74,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9158.jpg (63,9 KB, 18 załadowań)
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:21   #3982
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

przed chwilką dostałam wiadomość od LAJLI


" o 16.15 po ponad 12 h urodził się BENJAMIN .
próbowali próżnociągiem,ale skończyło się na kleszczach.
Ben ma 54cm i 3450 .
jest to najpiękniejszy chłopczyk! "

MAMIE GRATULUJĘ jeszcze raz

Edytowane przez stokrotka_
Czas edycji: 2010-12-15 o 19:38
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:23   #3983
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

francmal synuś śliwuś??? coś zmalował???

pcynesia wymiękłam, poza świetna jak te dzieci to robią?
__________________
Pozdrawiam
Jagoda


jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:33   #3984
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez pcynesia Pokaż wiadomość
A co sie stalo? Jakas bitwa byla ?


Ja jeszcze w pracy i zdaje sie, ze jeszcze troche dzis popracuje, no ale jeszcze pozniej tylko 2 dni pracy i urlopik

A tu poza w jakiej usnal dzisiaj moj Adas
Ale z niego akrobata. Swoją drogą nieźle coś go musiało wciagnąć i zmęczyć, że wtakiej pozie zasnął Mi Laura 2 dni temu odjechała na foteliko-kanapie (mam dla nich takie fotelik co jak rozłozysz to się łózeczko pojedyńcze robi) Ale mała zasnęła na złozonym i to około 13 godziny ja ide obiad robić wracam a ona zjazd ma no ale jak poprzedniego dnia jak nakręcona biegała i w dzień nie spała to odjechała w najmniej spodziewanym momencie i też w śmiesznej pozie ale nie aż takiej jak Adaś

No u mnie tż jeszcze jutro idzie w piatek ma wolne bo mam kontrolę ze Stefanem i wteduy jeszcze w poniedziałek pójdzie i potem urlopik jakoś do 6 stycznia o ile nie bedą go gdzieś pilnie potrzebować.

Jeśli chodzi o dzieciaczki to wojny nie było. Filip ostatnio ma fazę na skakanie albo przechodzenie po krzesłach w kuchni. Oczywiscie ja proszę i mówię aby tego nie robił ale to chyba silniejsze od niego. No i dziś znowu go ostrzegam a on dalej swoje i się doigrał spadł z krzesła i jakoś tak upadł, że sobie obił jedną stronę twarzy ma trochę spuchniety policzek i czerwony oraz oko jakby go coś ugryzło - trochę opuchniete i z fioletowymi barwami pod oczkiem. No ale się przespał i już zapomniał bo dalej kombinuje Najwyżej, że ja nie wiem a on ma jakiegoś plana na święta i chce się za Gwiazdora przebrać ato jakieś efekty specjalne aby go Laura nie poznała

Zyczymy przyjemnej końcówki pracy
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:42   #3985
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Lajla, ogromne gratulacje!!! W koncu sie doczekalas

jak juz bedziecie w domku to czekamy na wiesci odnosnie porodu ...
ucaluj synulka


A co do tego mojego akrobaty to polozylam go do lozeczka juz bardzo spiacego, no ale jeszcze mu sie zabaw zachcialo i nie zdazyl sie polozyc i usnal tak

Edytowane przez pcynesia
Czas edycji: 2010-12-15 o 19:43
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:43   #3986
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Lajla
ogromne gratulacje!!!!!! Dużo zdrowka dla was!!!!
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:49   #3987
VictoriaK
Raczkowanie
 
Avatar VictoriaK
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 342
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez francmal Pokaż wiadomość
Dziękujemy no i widzimy, że Ty też ju z na tak zwanych ostatnich nogach bo akcja może się zacząć w każdej chwili Zatem trzymamy za Ciebie i Lajle aby porody szybko minęły i czekamy na wieści z przebiegu zdarzeń
Dzięki za kciuki, póki co wciąż 0 akcji. Lekko 2 dzień podbrzusze pobolewa. Jutro wizyta u "gina", dowiem się jak wywołanie wygląda

Cytat:
Napisane przez pcynesia Pokaż wiadomość
A tu poza w jakiej usnal dzisiaj moj Adas
wow, a czym Ty Go tak wymęczyłaś??

Lajla - gratulacje nareszcie się doczekałaś
__________________
Adam Sebastian ur. 26.12.2010
Warto było na Ciebie czekać Małpeczko
VictoriaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:51   #3988
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Lajla gratuluje!!!
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:46   #3989
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Lajla GRATULACJEEEEEEEE dla Ciebie dzielna mamusiu, dla malutkiego Benjamina i szczęśliwego tatusia
__________________
Pozdrawiam
Jagoda


jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:57   #3990
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Lajla gratulacje ogromne !!!
ale Was wymeczyli...
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.