Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 21:03   #3631
chloe223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Hej nie zgadzam sie ze wszystkim o czym czytałam na tym forum, ale większość popieram. Co do Kasi-ciasteczko, to bardzo ją lubie i nigdy nie odniosłam wrażenia, że chwali sie lub chce coś na siłę pokazać. Osoba która mnie bardzo denerwuje to 1982paulinka. No ja Was proszę panna ma 30lat i takie pierdoły wygaduje, że szkoda. Ja rozumiem wolność słowa, ale niech te słowa bedą na poziomie. Co mnie u niej jeszcze denerwuje to fakt, że jak na początku nagrywała była normalną kobietą ze średniej klasy, teraz robi z siebie taką 'celebrete' , burżujkę żal serce ściska.
chloe223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:04   #3632
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Też oglądałam filmiki dziewczyn na YT w tym Ciasteczka i uważam, że przesadziła. Nie zauważyłam tutaj wielkiej, chamskiej krytyki na jej temat, moze na samym początku jakaś była, trudno przejrzeć cały wątek, ale chyba nie w Waszym wykonaniu. Ale poszło w świat i teraz jest atak fanek w obronie uciśnionionej...I niestety sama wysokiego poziomu nie pokazała nazywając forum "chlewem". Słownik naprawdę "godny" osoby kulturalnej...
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:04   #3633
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
wrzuć linki do tych kanałów, chętnie obejrzę.
Trzeba ogarnąć nowy wątek offtop, kotlety, youtube. A może by tak teraz założyć nowy wątek dla nas gadających na przemian o youtube i o wszystkim i o niczym, o ciociach, grze o tron itd. wyniesiemy się stąd i bye bye. Niech te, które chcą rozmawiać tylko o youtube zostaną, a my dalej będziemy offtoopować?
tylko że jak się pisało tu jakiś post dotyczący YT to ginął w tej lawinie rozmówek na inne tematy. A nie każdemu się chce przeglądać kilka stron żeby znaleźć jakiś post o filmikach
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:06   #3634
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
A nie ma sprawy A w Schleckerze jest p2? Wiesz może? Bo koleżanka namierzyła niedaleko wiochy, w której właśnie jest
Nie ma. Tylko w dm. Dm jest też często na wjazdach do miast, bo to dosyc duza drogeria. Moja jest w takiej dzielnicy koło mięsnego i sklepu dla piesów Także trzeba poszukac, a nóz okaże się, że jest blizej niż się wydaje.
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:08   #3635
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Ja to bym chciała, żeby gdzieś jednak był taki wątek o yt gdzie by można było np wkleić link do kanału jakiejś nowej osoby na yt. Podsyłać linki. Dzielić się po prostu tym całym yt który przecież wszyscy oglądamy.
Fajnie by było mieć taki tematu tu- na forum.
Nie chodzi tylko o linki do yt. Są dziewczyny które kręcą filmiki i mają swoje blogi, własne strony w necie. Zwyczajnie wklejać sobie linki do jakiś ciekawych notek. Poruszać tematy związane z yt. Nie chodzi mi o wyzywanie od sponsorów itp. Po prostu ... chodzi mi o tę całą pracę tych dziewczyn.

Wiecie co......

Tak sobie przypominam......

Słońce na dworze, roześmianą twarz Cartelford (czy jakoś tak) i siebie zajadącą się truskawkami i oglądającą jej filmiki.... Kurcze. Chyba jakiś fajny czas był w moim życiu wtedy bo fajne uczucie towarzyszy tym wspomnieniom.
Podam jeszcze jeden przykład.
Ja + moja mama przed kompem oglądamy razem filmik Ciasteczko25 na temat wiązania apaszek itp. Dwie kobiety które siedzą obok siebie i nie patrząc na siebie szturchają się łokciami i mówią "ej jak ona to robi" "a widziałaś teraz?Idź po apaszkę do szafy", "dobra tylko wołaj jak będzie coś fajnego"..........
Kolejny przykład.
Mój zły dzień. Wchodzę do domu, jest zimno, pusta lodówka, pokłociłam się z chłopakiem, nie mam kasy... ogólnie do d. Włączam yt. Oglądam film RGP na temat różnych rzeczy do kąpieli. Siedzę owinięta w koc, wystaje mi tylko nos który zamarza iiiii kurcze.....
ojjjjj
czasem yt pomaga... czasem no... nie wiem jak to opisać. ehhh
co ja będę pisać. ...........

Dziewczyny fajne są wspomnienia czasem z tym yt. Może ktoś tego nie rozumie....
Nie obraźcie się ale fajny by był wątek o yt o jakim mówię.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:09   #3636
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
trafiłam! i mam pracę jesss bejbe bejbe, ale jestem głupia pracuję w oddziale oddalonym od mojego miasta i muszę jeździć pociągiem, to nic że filię mam pod domem. głupio zrobiłam no ale co tam
Gratulacje !
cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:10   #3637
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

zakompleksione szare myszki
zakompleksione frustratki
debilki, kretynki
wieśniary
pasztety
grubasy
buraki bez kultury
tani bazar i dziewczynki prosto spod remizy które obgadują cała wieś

powiem tak, kto okazuje brak klasy i kultury ten okazuje, a ciasteczko jako hmm "moderator" swojego profilu na youtube powinna "moderować" wpływające tam komentarze. no chyba że takie opinie są według niej w porządku, jednak moim zdaniem wiele jest nietaktownych. o ile zrozumiem jeszcze śmianie się z nie wiem, tego że jesteśmy pyskate rozumiem, to nie rozumiem co to za obelga "tam siedzą zakompleksione grubasy" ... o co chodzi z tymi grubasami, może ciasteczko wypowiedz się i wyjaśnij co ty sama sądzisz o komentarzach które pojawiły się na twoim profilu. mogłabym cytować konkretne wypowiedzi ale sobie odpuszczę bo wszystko widać gołym okiem. jeżeli to jest klasa i kultura, to ja na twoim miejscu przeraziłabym się poziomem swoich fanek.
pozdrawia - zakompleksiony grubas bez zębów.

edit: te rzucane na prawo i lewo grubasy to jest istne przegięcie moim zdaniem.
mogę na niewielu palcach wyliczyć które youtuberki są "fit" a które nie są. ludzie powinni liczyć się ze słowami, wytykanie tuszy jest no moim zdaniem wysoce nietaktowne. i nie to że ja się obrażam, bo absolutnie, ważę 55 kg i obelga nie trafia do mnie, jednak może urazić jej koleżanki youtuberki.
ciasteczko zastanów się nad tym, bo poniekąd podpisujesz się pod wszystkimi komentarzami na swoim profilu.

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2011-07-07 o 21:14
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 21:11   #3638
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez nobodysperfect Pokaż wiadomość
Nie ma. Tylko w dm. Dm jest też często na wjazdach do miast, bo to dosyc duza drogeria. Moja jest w takiej dzielnicy koło mięsnego i sklepu dla piesów Także trzeba poszukac, a nóz okaże się, że jest blizej niż się wydaje.
Tak, tak, tylko, że ona teraz w Pl jest jeszcze u jakiejś rodziny i tam znalazła Schleckera
A w Niemczech będzie na bank tylko jeszcze nie wie kiedy, stąd też nadzieja na Schleckera
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:11   #3639
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Skoro chcecie wątek stricte o filmikach z yt to czemu jakoś nie piszecie? Bo ciągle widać tu tylko kilka osób. Skoro wolisz obejrzeć, a nie podzielisz się opinią o tym co widziałaś to jaki sens jest zarzucać, że nie piszą tu na temat? Jak mnie nie interesują ich rozmowy to nie czytam. Jako, że teraz filmiki to haul, haul, wymianka, haul to o czym tu pisać?
Jest o czym pisać - piszemy. Nie ma o czym pisać - nie piszemy. Proste.
Nie ma przymusu podtrzymywania wątku przy życiu. Nie dziwię się, że dziewczyny, które tu zaglądają, nic nie piszą, bo zastają dyskusję o pupie maryny.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:11   #3640
kasien123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez chloe223 Pokaż wiadomość
Hej nie zgadzam sie ze wszystkim o czym czytałam na tym forum, ale większość popieram. Co do Kasi-ciasteczko, to bardzo ją lubie i nigdy nie odniosłam wrażenia, że chwali sie lub chce coś na siłę pokazać. Osoba która mnie bardzo denerwuje to 1982paulinka. No ja Was proszę panna ma 30lat i takie pierdoły wygaduje, że szkoda. Ja rozumiem wolność słowa, ale niech te słowa bedą na poziomie. Co mnie u niej jeszcze denerwuje to fakt, że jak na początku nagrywała była normalną kobietą ze średniej klasy, teraz robi z siebie taką 'celebrete' , burżujkę żal serce ściska.
mi paulianka sie taka bardzo ciepła osoba wydaje
kasien123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:11   #3641
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała, żeby gdzieś jednak był taki wątek o yt gdzie by można było np wkleić link do kanału jakiejś nowej osoby na yt. Podsyłać linki. Dzielić się po prostu tym całym yt który przecież wszyscy oglądamy.
Fajnie by było mieć taki tematu tu- na forum.
Nie chodzi tylko o linki do yt. Są dziewczyny które kręcą filmiki i mają swoje blogi, własne strony w necie. Zwyczajnie wklejać sobie linki do jakiś ciekawych notek. Poruszać tematy związane z yt. Nie chodzi mi o wyzywanie od sponsorów itp. Po prostu ... chodzi mi o tę całą pracę tych dziewczyn.

Wiecie co......

Tak sobie przypominam......

Słońce na dworze, roześmianą twarz Cartelford (czy jakoś tak) i siebie zajadącą się truskawkami i oglądającą jej filmiki.... Kurcze. Chyba jakiś fajny czas był w moim życiu wtedy bo fajne uczucie towarzyszy tym wspomnieniom.
Podam jeszcze jeden przykład.
Ja + moja mama przed kompem oglądamy razem filmik Ciasteczko25 na temat wiązania apaszek itp. Dwie kobiety które siedzą obok siebie i nie patrząc na siebie szturchają się łokciami i mówią "ej jak ona to robi" "a widziałaś teraz?Idź po apaszkę do szafy", "dobra tylko wołaj jak będzie coś fajnego"..........
Kolejny przykład.
Mój zły dzień. Wchodzę do domu, jest zimno, pusta lodówka, pokłociłam się z chłopakiem, nie mam kasy... ogólnie do d. Włączam yt. Oglądam film RGP na temat różnych rzeczy do kąpieli. Siedzę owinięta w koc, wystaje mi tylko nos który zamarza iiiii kurcze.....
ojjjjj
czasem yt pomaga... czasem no... nie wiem jak to opisać. ehhh
co ja będę pisać. ...........

Dziewczyny fajne są wspomnienia czasem z tym yt. Może ktoś tego nie rozumie....
Nie obraźcie się ale fajny by był wątek o yt o jakim mówię.
nie mam nic do dodania!! Świetnie to napisałaś i całkowicie się z tym zgadzam... własnie takiego wątku mi brakuje

... to jak zakładamy? Wątek "czysto" Youtubowy. , bez zbędnej paplaniny!
Jak nie ma nowych filmików, po prostu nic nie piszemy, żeby nie zaśmiecać wątku
__________________

Edytowane przez missy7
Czas edycji: 2011-07-07 o 21:14
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 21:14   #3642
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
Słońce na dworze, roześmianą twarz Cartelford (czy jakoś tak) i siebie zajadącą się truskawkami i oglądającą jej filmiki.... Kurcze. Chyba jakiś fajny czas był w moim życiu wtedy bo fajne uczucie towarzyszy tym wspomnieniom.
Gdzieś, w którejś z poprzednich części ktoś też ją miło wspominał. Próbowałam wtedy znaleźć jej kanał, ale nie udało mi się. Usunęła kanał całkowicie, czy tylko przestała nagrywać nowe filmy?
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:16   #3643
devilqueen90
Raczkowanie
 
Avatar devilqueen90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 92
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Gdzieś, w którejś z poprzednich części ktoś też ją miło wspominał. Próbowałam wtedy znaleźć jej kanał, ale nie udało mi się. Usunęła kanał całkowicie, czy tylko przestała nagrywać nowe filmy?
Usunęłakurcze, a tak uwielbiałam jej film chyba na konkurs nieesi25, gdzie przebrala się za faceta i tanczyla twista<33
devilqueen90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:16   #3644
Rico22
Zadomowienie
 
Avatar Rico22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 297
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Teraz piszemy o youtubie, więc jest fajnie Ja składam broń, o gustach się nie dyskutuje każdy ma swoje i je szanujemy Idę spać, dobranoc
Rico22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:23   #3645
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Tak, tak, tylko, że ona teraz w Pl jest jeszcze u jakiejś rodziny i tam znalazła Schleckera
A w Niemczech będzie na bank tylko jeszcze nie wie kiedy, stąd też nadzieja na Schleckera
No niestety. Sama musze 7 kilosow do dm pilowac rowerem, bo boja mi się auto dac

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez missy7 Pokaż wiadomość
... to jak zakładamy? Wątek "czysto" Youtubowy. , bez zbędnej paplaniny!
Jak nie ma nowych filmików, po prostu nic nie piszemy, żeby nie zaśmiecać wątku
Good luck.
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:27   #3646
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cartelfold prowadzi jeszcze bloga.
Tęsknię też za Izabellą. Izabela25d.

Bardzo mi się podobało jak się zachowała RGP po tych komentarzach ostatnich. Do nikogo nic nie napisała w tej sprawie, ani w filmiku nic nie powiedziała. Po prostu zachowała się jak trzeba.

Jeśli chodzi o ciasteczko i jej " fanki" to dla mnie jest żałosne i nie zamierzam się wypowiadać na ich temat. Obraziły Kasie to są beee.

Edytowane przez TheDocha
Czas edycji: 2011-07-07 o 21:39
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:28   #3647
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Hmmm no też wiesz nie trzeba chować głowy w piasek gdy jest się krytykowanym, ale niektóre teksty świadczą same za siebie, wystawiają komuś świadectwo.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:32   #3648
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez devilqueen90 Pokaż wiadomość
Usunęłakurcze, a tak uwielbiałam jej film chyba na konkurs nieesi25, gdzie przebrala się za faceta i tanczyla twista<33

Oj tak, świetna była!Zawsze umiała poprawić mi humor i miała bardzo miłą dla ucha barwę głosu, aż chciało jej się słuchać.Czy ktoś wie z jakiego powodu usunęła kanał?
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:34   #3649
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
powiem tak, kto okazuje brak klasy i kultury ten okazuje, a ciasteczko jako hmm "moderator" swojego profilu na youtube powinna "moderować" wpływające tam komentarze. no chyba że takie opinie są według niej w porządku, jednak moim zdaniem wiele jest nietaktownych. o ile zrozumiem jeszcze śmianie się z nie wiem, tego że jesteśmy pyskate rozumiem, to nie rozumiem co to za obelga "tam siedzą zakompleksione grubasy" ... o co chodzi z tymi grubasami, może ciasteczko wypowiedz się i wyjaśnij co ty sama sądzisz o komentarzach które pojawiły się na twoim profilu. mogłabym cytować konkretne wypowiedzi ale sobie odpuszczę bo wszystko widać gołym okiem. jeżeli to jest klasa i kultura, to ja na twoim miejscu przeraziłabym się poziomem swoich fanek.
pozdrawia - zakompleksiony grubas bez zębów.

edit: te rzucane na prawo i lewo grubasy to jest istne przegięcie moim zdaniem.
mogę na niewielu palcach wyliczyć które youtuberki są "fit" a które nie są. ludzie powinni liczyć się ze słowami, wytykanie tuszy jest no moim zdaniem wysoce nietaktowne. i nie to że ja się obrażam, bo absolutnie, ważę 55 kg i obelga nie trafia do mnie, jednak może urazić jej koleżanki youtuberki.
ciasteczko zastanów się nad tym, bo poniekąd podpisujesz się pod wszystkimi komentarzami na swoim profilu.
Zgadzam się.
Fanki Ciasteczka tylko jej szkodzą takimi wypowiedziami.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 21:41   #3650
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

No i gdzie teraz my stałe bywalczynie tego wątku mamy mówic o swoich kotletach i podpaskach?
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:42   #3651
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Ona sama sobie zaszkodziła tą akcją bardziej niż myśli
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:48   #3652
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez nobodysperfect Pokaż wiadomość
No i gdzie teraz my stałe bywalczynie tego wątku mamy mówic o swoich kotletach i podpaskach?
Proponuję założyć wątek "Mielone maj lov" I będzie gites
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:49   #3653
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Proponuję założyć wątek "Mielone maj lov" I będzie gites
Serio Serio?
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:51   #3654
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Muszynianka- nie chowam głowy w piasek. Nie zniżę się do poziomu obrońców Kasi, którzy i tak wiedzą, ze wszystkie jesteśmy grube, brzydkie, pryszczate i nie mamy swojego życia prywatnego dlatego piszemy o Kasi i jej gachu. Miałam o Kasi inne zdanie. Oglądałam ją od początku mojej przygody z YT, ale odkąd zaczęła być " sławna" to zrobiła się dziwna. Oglądałam ostatnio jej jedne z pierwszych filmików i kosmetyki były ze średniej półki, dostępne w Polsce, a teraz co? Kiedyś myślałam, że fajnie byłoby ja zobaczyć w telewizji, ale jak się na takie " fanki" które uważają ją za bóstwo to raczej nie.

Są tacy ludzie, że zrobią wszystko, żeby było o nich głośno, co pewien czas.

Edytowane przez TheDocha
Czas edycji: 2011-07-07 o 21:53
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:54   #3655
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

No ja nie mam nic przeciwko
W sensie mielonego wątku
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:57   #3656
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Musz, Candy i inne towarzysze lecim na swoje?
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:59   #3657
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

TheDocha przepraszam bo cię nie kojarzę - ty nagrywasz na youtube? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 22:00   #3658
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Callmeblondie dodała filmik o jakiejś diecie.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
TheDocha przepraszam bo cię nie kojarzę - ty nagrywasz na youtube? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam.
Nie nagrywam. Chodziło mi o oglądanie filmików na YT.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 22:00   #3659
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez nobodysperfect Pokaż wiadomość
Musz, Candy i inne towarzysze lecim na swoje?
Ja się z chęcią przeniosę. Ten wątek był super. Można było poczytać i o pracy Lea i kotletach i o Yt. A to co się tu dziś dzieje masakra. Przykro czytać takie rzeczy.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 22:07   #3660
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

To kto jest odważny i zakłada?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.