Jaki wózek- temat zbiorczy. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 14:12   #2401
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

dziewczyny, mam problem ma któraś xlandera xA?? ja tam sie reguluje to oparcie? bo ja niekumata jestem, moze ktos mogl by strzelic fote jak te paski tam ma umocowane, bo ja nie wiem co do czego a instrukcja jest do d...
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:09   #2402
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
No ale w moich typach spacerowek akurat budy dużej nie było
Priorytetem była dla mnie lekkość podbijania i lekkość prowadzenia, a tu najlepiej się spisywały: Jane Sonic, Cybex Onyx i Maclaren Quest. A budy tam małe, trudno, machnęłam ręką, na codzień to nie było takie ważne.
no fakt
ja mam Navingtona to buda dobrze oslania dziecko
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 20:19   #2403
Agitekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Hej dziewczyny! Szukam podwójnego wózka, najlepiej wypróbowanego na waszej skórze. W moim otoczeniu nikt nie miał parki, więc nie mam się komu poradzić
Agitekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 12:31   #2404
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Powstała lista najczęściej kupowanych w Polsce wózków http://www.motokobiety.pl/Najpopular...iece,1173.html specjalnie mnie wybory nie dziwią


Coś z gatunku ciekawostek http://www.motokobiety.pl/Silver,Cro...kiej,1182.html

Edytowane przez JustCassie
Czas edycji: 2011-09-10 o 07:30
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:46   #2405
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Hej. Podpowiedzcie mi co myślicie o Graco Symbio?
http://www.bobowozki.com.pl/product_...1&%3CosCsid%3E

Bardzo mi się podoba i jest leciutki, ale to moje pierwsze dziecko więc nie bardzo wiem na co najbardziej zwrócić uwagę.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:41   #2406
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Hej. Podpowiedzcie mi co myślicie o Graco Symbio?
http://www.bobowozki.com.pl/product_...1&%3CosCsid%3E

Bardzo mi się podoba i jest leciutki, ale to moje pierwsze dziecko więc nie bardzo wiem na co najbardziej zwrócić uwagę.
ja co prawda nie mam ale znam osoby co kupowały graco symbio i wiem że były zadowolone ale szczegółów niestety nie jestem w stanie powiedzieć
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:37   #2407
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja generalnie moge polecic graco. ja mialam graco cleo, drugie dziecko uzytkuje, wszytsko sie trzyma pieknie kupy, tez kosz na zakupy jest cudny

uzywalam tylko jako spacerowki, gleboki wozek lezy nie tkniety, za pozno kupilam
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 13:01   #2408
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja od dwóch dni mam Bugaboo bee plus i nie mogę wyjść z zachwytu.Długo się do niego przymierzałam aż wkońcu kupiłam.Polecam
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 13:37   #2409
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ja od dwóch dni mam Bugaboo bee plus i nie mogę wyjść z zachwytu.Długo się do niego przymierzałam aż wkońcu kupiłam.Polecam
testowalam przez tydzien od kolezanki. nawet na angielskich chodnikach, co slyna z gladkosci nie, corka trzeslo. male koleczka niestety maja swoje wady
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 13:46   #2410
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja jeżdzę z 2,5 latkiem po nierównych chodnikach i nic nie trzęsie.Te kółka nie są plastikowe więc mój nie trzęsie.Wózek bardzo lekki i zwinny super
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:59   #2411
stokrotka170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 50
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Witam,
Czy ktos posiada wózek coletto model aveo i moze mi cos o nim napisac?
muszę zmienic spacerówke, bo moja padla i nieiwem jaki wozek wybrac.
nie chce wozka z malymi kólkami a znalazlam wlasnie ten coletto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 394_01_3597.jpg (24,4 KB, 23 załadowań)
__________________
http://projekt-matka-polka.blogspot.com/ ---> ZAPRASZAM
stokrotka170 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 16:08   #2412
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Ja byłam zielona w temacie wózków. Najpierw oglądałam na all. Upatrzyłam sobie takie duży Później pojechałam do sklepu pooglądać i masakra! Taki duży okazał się meeeeega ciężki, chybotliwy i powiedziałam stanowcze nie! Poza tym nie było nic ciekawego Dopiero pod sam koniec odnalazłam Mutsy Urban Rider i się zakochałam Cena mnie trochę ostudziła, więc zdecydowaliśmy się na używany. Nie chciałam tańszych odpowiedników, bo czytałam wiele opinii, ze to nie to samo (chodzi głównie o skrętną tylna oś). Na razie używałam go "na sucho" czekamy na naszą niunię Co mi się podoba:
-bardzo stabilny, mimo, że używany, nie stracił nic ze stabilności i nie da się w nim kołysać
-skrętna oś, rewelacja, szczególnie, że blokuje sięjąnogą a nie jak te kółka przednie ręką
-jest 3 funkcyjny i zgrabnie wygląda z fotelikiem
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:46   #2413
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

A może się ktoś wypowiedzieć na temat i' coo Peak Air?
http://www.motokobiety.pl/Wozki,na,n...191-0-jpg.html
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 08:01   #2414
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

A słyszeliście o wózku Arti prestige, czekam na jego odbiór, informacje na jego temat mam z polecenia i jestem ciekawa co to będzie.http://www.arti.pl/wozek-wozek-arti-...-_prod190.html
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:39   #2415
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ja byłam zielona w temacie wózków. Najpierw oglądałam na all. Upatrzyłam sobie takie duży Później pojechałam do sklepu pooglądać i masakra! Taki duży okazał się meeeeega ciężki, chybotliwy i powiedziałam stanowcze nie! Poza tym nie było nic ciekawego Dopiero pod sam koniec odnalazłam Mutsy Urban Rider i się zakochałam Cena mnie trochę ostudziła, więc zdecydowaliśmy się na używany. Nie chciałam tańszych odpowiedników, bo czytałam wiele opinii, ze to nie to samo (chodzi głównie o skrętną tylna oś). Na razie używałam go "na sucho" czekamy na naszą niunię Co mi się podoba:
-bardzo stabilny, mimo, że używany, nie stracił nic ze stabilności i nie da się w nim kołysać
-skrętna oś, rewelacja, szczególnie, że blokuje sięjąnogą a nie jak te kółka przednie ręką
-jest 3 funkcyjny i zgrabnie wygląda z fotelikiem
Bianeczka ja chyba kupię tylko spacerówkę na zimę choć podba mi się jeszcze Mura 4 i waham się ceny kosmiczne kupię używkę
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:29   #2416
debra26
Przyczajenie
 
Avatar debra26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Co sądzicie o wózku firmy ABC Design model Viper 4 s??? jest to nowość tej firmy, widziałam go na żywo, wraz z kosztem fotelika maxi-cosi i wszelkimi dodatkami kosztuje 2 tyś. słyszałam, że firma solidna i serwis w PL także. oto on:

www.tosia.pl/sklep/product/p/1964/abc,design,viper,4s.html

Czy ktoś go używał?? Przeszukałam cały internet i stronę producenta, ale znalazłam głównie informacje o condorze. Zachęca mnie niemiecka solidność (gdzieś wyczytałam, ze to solidny producent) Duże pompowane koła, z przodu skrętne, wygodny bagażnik i lekki mocny stelaż. podnosiłam.nie jest to 9 kg, raczej 10-11 z kołami, ale podnosiło się lepiej niż bartatinę, na którą byłam napalona, póki nie podniosłam. dobrze się składa i nie zajmuje mało miejsca.

Niestety gondola moim zdaniem cieżka- ok 6 kg, ale z wentylacją, budka składana w systemie albo leży płasko, albo stoi.To chyba wada sprzedawca mówił, że wiele wózków tak ma. Za to spacerówka ma mnóstwo rozwiązań, kieszeni, odpinanych warstw i jest szeroka i trzystopniowa. Dziecko ma się urodzić w lutym i trzeba będzie przejeździć część tej i kolejną zimę, zanim pomyślilmy o leciutkiej parasolce.

Zależy mi na lekkości, ale też na mobilności w mieście, wyjazdach nad morze, wygodnym bagażniku i nie chcę płacic podwójnie jeśli kupię dwufunkcyjny, za gondolę i spacerówkę (a często jedna z tych opcji jest w zestawach wadliwa). Amortyzacja ma dla mnie duże znaczenie.

Alternatywę mam w postaci Tutek Grander. Waży TYLKO 12 kg w całości, pompowane koła, składa się do mniejszych rozmiarów, lżejsza gondola, tylko to tak tandetnie wykończone... piszą też ze spacerówka ma wady i niektórym dziecko się zsuwa.ale to może przesada, bo są tam pasy. kolory za to liczne, a w Viperze wyłącznie brąz lub czarny. kolor nie ma dla mnie takiego znaczenia.

Co radzicie?

Jeszcze myślałam o peg perego young na classico UŻYWANYM, a potem dokupić spacerówkę na mocnym stelażu na późne lato- jesień- zimę, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. w peg perego zachęca mnie staranna gondolka w środku, amortyzacja, waga, metalowy koszyk, ale koła są piankowe. i nieskrętne.

oto grander (łączny koszt też zamyka się w 2 tyś.)
Doradźcie, bo w tej chwili stałam się maniaczką wózków ) przeczytałam masę opinii, zaczepiam matki z wózkami...a dobrać ten właściwy nie potrafię.
debra26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 07:33   #2417
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dziewczyny czy moglybyscie ze swoich doswiadczen pomoc mi w wyborze spacerowki?? Mam teraz Jedo Fyn 4 DS, moja cra skoncyzla 6 miesiec i wiadomo gondola pomimo tego ze jest duza nudzi moja corke. Coreczka jeszcze nie siedzi sama ale sadze ze na dniach zacznie. Niestety spacerowka w Jedo jest niby ok bo duza itp ale wg mnie jest na dziecko ok 1,5roczne poniewaz pasy sa tak wysoko zalozone ze wychodza z nad glowy, pas "krokowa" jest na wysokosci kolan a nie kroku, budka fatalna bo ociera sie o siedzisko, jest nieporeczna przy rozkladaniu i skladaniu (ja korzystam z bagaznika do przechowywania wozka wiec kazde moja wysjce z corka na spacer zaczyna sie od rozkladania wozka gdzie w jedna reke mam juz zajeta na trzymanie dziecka)....zaleta jest natomiast ze ze rozklada sie na plasko, jest super amortyzacja, duze kola itp. Napewno nie chce jej narazie sprzedawac bo chce ja zostawic jako zamiennik na zime.
Szukam spacerowki ktora ma m,.in,.:
- rozklada sie na plasko (moze byc tez spacerowka kubelkowa)
- ma pasy wychodzace z kilku poziomów (tzn tak jak jest np. w fotelikach samochodowych dostosowane do wzrostu dziecka)
- jest odpowiednia dla 6miesiecznego dzicka - wiec nie chodzi mi o typowa spacerowke parasolke
- skretne kola

Myslalam o takich wozeczkach
- Bebe Comfort Loola
- Peg Perego Switch
- Peg Perego Pliko 3
- Zapp Xtra
- Graco Fusio

Zna ktoras z Was te wozki z uzytkowania?? Chyba ze macie jakies inne swoje sprawdzone typy.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:44   #2418
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

blondynkapoznan czekałam właśnie na opinię bugaboo bee. obecnie mamy bugaboo frog i jestesmy wciaz pod wrazeniem tego wozka i jego funkcjonalanosci! pewnie za jakis czas pomyslimy nad spacerowka ale koniecznie bugaboo! mam pytanie czy kupowalas nowy wozek?bo ceny kosmiczne ale warto

ciasto witaj!myslalam ostatnio o Tobie
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:19   #2419
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
blondynkapoznan czekałam właśnie na opinię bugaboo bee. obecnie mamy bugaboo frog i jestesmy wciaz pod wrazeniem tego wozka i jego funkcjonalanosci! pewnie za jakis czas pomyslimy nad spacerowka ale koniecznie bugaboo! mam pytanie czy kupowalas nowy wozek?bo ceny kosmiczne ale warto

ciasto witaj!myslalam ostatnio o Tobie
Hej...bardzo miło mi się zrobiło po przeczytaniu Jestem ciekawa co tam u Was słychać. Nie pisałam w kolejnych tematach bo poprostu nie miałam kiedy, potem zrobiły się zaległości... ale myśle o Was
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 21:23   #2420
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Bebe Comfort Loola
- Peg Perego Switch
- Peg Perego Pliko 3
wszystkie 3 porównywalne bardzo dobre opinie Lola chyba najdroższa?
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 07:21   #2421
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
wszystkie 3 porównywalne bardzo dobre opinie Lola chyba najdroższa?
Rozmawialam wczoraj z kolezanka ktora ma Peg Perego Pliko p3 i powiedziala ze jest bardzo niezadowolona z wozka i ze teraz napewno kupila by jakis inny. Wiec ten typ odpada.
Widzialam na zywo z hurtowni Loole i niby wszystko ok ale jest dosc szeroka ale tonie skresla jej Fajny wydal mi sie tez na zywo Graco Fusio....bardzo zgrabny, lekki, "przytulny" dla dziecka. Ale non stop mam mętlik, nie chce kupic czegos a potem zalowac za wydanie 1tys na cos co mnie bedzie wkurzac Mysle wogole o kupnie uzywanego.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 07:42   #2422
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Ciastko a możesz napisać dlaczego niezadowlona koleżanka z Peg Perego Pliko p3 zawsze można kupić używkę i w razie rozczarowania nie jest ono tak bolesne
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:04   #2423
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Ciastko a możesz napisać dlaczego niezadowlona koleżanka z Peg Perego Pliko p3 zawsze można kupić używkę i w razie rozczarowania nie jest ono tak bolesne
To też pewnie kwestia indywidualnego podejścia . Moja koleżanka kupiła (stare) Peg perego P3 i jest bardzo zadowolona, wózek służy jej kolejne lata, a mnie się ten wózek za chulierę nie podoba Ani wizualnie, ani prowadzenie... inne typy lubię.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:25   #2424
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Szeryl tez mi się wydaje tak ja chyba nie jestem też za wymagająca mam mamas&papas Pliko pramette używkę i jestem bardzo zadowolna troche klekocze ale wozi 2 dzieci na podstawce 4 latka 17,5 kg w środku 7 m 9 kilowy i daje radę
ja teraz chciałabym murę ale ta cena
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 20:29   #2425
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Znowu pojechałam do sklepów na oglądanie i tym razem spodobał mi się Navington Cadet. Znacie? Polecacie?

http://www.bobowozki.com.pl/product_...57ed4ff4a87047
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:44   #2426
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
blondynkapoznan czekałam właśnie na opinię bugaboo bee. obecnie mamy bugaboo frog i jestesmy wciaz pod wrazeniem tego wozka i jego funkcjonalanosci! pewnie za jakis czas pomyslimy nad spacerowka ale koniecznie bugaboo! mam pytanie czy kupowalas nowy wozek?bo ceny kosmiczne ale warto
ja kupiła cały zestaw używany 4 mies tzn
-wózek
-śpiworek dla niemowlaka
-folia
-uchwyt na kubek
-deskorolka do wózka dla straszaka
na wszystko mam faktury ta kobieta płaciła za niego 3200zł a ja kupiłam za 2000 tyś
musisz na allegro szukać okazji.Jeśli chcesz nowy to polecam sklep 4kids tam możesz cenę negocjować


---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Znowu pojechałam do sklepów na oglądanie i tym razem spodobał mi się Navington Cadet. Znacie? Polecacie?

http://www.bobowozki.com.pl/product_...57ed4ff4a87047
ja widziałam ten wózek w sklepie i się fajne prezentował.


dziewczyny a używa może któraś wózka
Joolz Day albo
Baby Jogger Elitte?
bo zast się czy nie kupię na wiosnę

Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2011-10-05 o 13:46
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 23:25   #2427
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

A ja polecam iCandy Cherry , jest swietny, bo wygodny i bardzo funkcjonalny . Kupilam wersje od 6 miesiaca zycia bez gondoli i to jest to Kompletna spacerówka,
to ode mnie zależy po jakiej stronie dziecko wożę, gdyż dzieki specjalnym wyciągaczom siedzonka ja decyduje czy synek odwrócony jest w stronę do mnie czy do świata. Może jedyny minus tego wózka to taki że rączka jest dosyć wysunięta ale to nie robi problemu bo się gubi jak wózek złożony jest jako typowa spacerówka Kupowałam z 2giej ręki w UK i płaciłam 200 funtów ale nowe są drozsze w uj uj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1439.jpg (60,1 KB, 99 załadowań)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 12:51   #2428
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Znowu pojechałam do sklepów na oglądanie i tym razem spodobał mi się Navington Cadet. Znacie? Polecacie?

http://www.bobowozki.com.pl/product_...57ed4ff4a87047
Navington to Delti,czyli ten sam producent co x lander
podobaja mi sie te wozki,ale za te cene poszukałabym czegos konkretniejszego..
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 11:37   #2429
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Znowu pojechałam do sklepów na oglądanie i tym razem spodobał mi się Navington Cadet. Znacie? Polecacie?

http://www.bobowozki.com.pl/product_...57ed4ff4a87047
Moja koleżanka go używa. Ma sporo plusów łatwe składanie rozkładanie, fajna przewiewna ale spora gondolka, łatwy w czyszczeniu. Ale z tego co wiem to narzekała na kiwającą się gondolę na adapterze, nie wiem czy to jakaś wada fabryczna czy ten model tak ma.

Ja mam pytanie o dostawkę http://www.motokobiety.pl/BuggypodSm...hami,1236.html Czy któraś mama ma coś takiego? Czy to pomysł godny polecenia? Czy sa dostępne jakieś inne poza Buggypod ?
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 08:52   #2430
mama122011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Jestem zainteresowana wózkiem navington cadet. Jedyne czego się obawiam, to że małe kółka nie poradzą sobie zimą dlatego rozważam też model navington caravel tylko, że ciężko znaleźć w sieci opinie nt. wózka. Macie może doświadczenia z w/w wózkami albo ktoś w Waszym otoczeniu jest posiadaczem któregoś z modeli.
Dziecko tuż, tuż. Mam już chyba wszystko pozostał tylko wózek. Na tapecie był maxi cosi, teutonia, mutsy, x-lander teraz navington. Już nic nie wiem... Chciałabym aby wózek z wyglądu był lekki i "przewiewny". Przerażają mnie te obładowane pstrokate landary...

Edytowane przez mama122011
Czas edycji: 2011-10-22 o 08:19
mama122011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.