Zwariowałam? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-02, 13:40   #31
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Tak, chłopak jest z Warszawy, a sylwestra spędził w Krakowie u znajomych. Nie zliczę ile zdjęć z tej imprezy zobaczyłam na FB. (nie zaproponował żebym pojechała z nim)
Mnie od razu zdziwiło, że nie spędzaliście Sylwestra razem. Po tym co napisałaś wyżej, chyba nie powinno być wątpliwości, że ten chłopak nie traktuje Cię poważnie i raczej nawet nie powiedziałby, że się spotykacie. Ot, luźna znajomość.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 15:30   #32
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mnie od razu zdziwiło, że nie spędzaliście Sylwestra razem. Po tym co napisałaś wyżej, chyba nie powinno być wątpliwości, że ten chłopak nie traktuje Cię poważnie i raczej nawet nie powiedziałby, że się spotykacie. Ot, luźna znajomość.
Mnie również, ale myślałam, że chodzi o pracę lub coś w ten deseń. A tu takie kwiatki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 15:39   #33
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mnie od razu zdziwiło, że nie spędzaliście Sylwestra razem. Po tym co napisałaś wyżej, chyba nie powinno być wątpliwości, że ten chłopak nie traktuje Cię poważnie i raczej nawet nie powiedziałby, że się spotykacie. Ot, luźna znajomość.
Nie spędziliśmy go razem ze względu na moje zdrowie. Niecały miesiąc temu leżałam w szpitalu, mam problemy z układem pokarmowym, więc wtedy zapowiedziałam, że chcę spędzić sylwestra w domu, poza tym nie miałam ochoty na celebrowanie (wyjazdy, imprezy), wolałam wykorzystać ten dzień na relaks w domu. Co prawda, mógł zaproponować, że spędzimy go we dwoje, ale wtedy nie zwróciłam na to uwagi, to, że ja nie mam ochoty wychodzić, nie oznaczało dla mnie, że on musiałby się do tego dostosować. No tu dużo mówić, gość jest dla mnie skreślony, już nawet nie chodzi o tego sylwestra... Całokształt
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 23:51   #34
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zwariowałam?

Odezwał się!

"co tam?"
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 10:18   #35
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Zwariowałam?

Ja z moim chłopakiem na początku też rzadko do siebie pisaliśmy. Chyba dopiero po kilku miesiącach nam odbiło i zaczęliśmy pisać codziennie po kilka smsów. Na początku to było co drugi, częściej co trzeci dzień, głównie żeby się umówić na spotkanie. Nie było żadnego braku czasu, braku zaangażowania, po prostu nie było potrzeby ciągłego klepania smsów, dużo ważniejsze były dla nas spotkania. Więc ja nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś nie pisze codziennie. Nie każdy na początku nie może wytrzymać dnia bez kontaktu.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 11:28   #36
gamblenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 584
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Odezwał się!

"co tam?"
Daj sobie spokój. Byłam już raz z takim chłopakiem. Męka. Teraz jesteśmy znajomymi i o wiele lepiej nam się dogaduje. Odzywa się do mnie raz na jakiś czas, ja do niego raz na jakiś czas i jest git.
gamblenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 11:47   #37
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja z moim chłopakiem na początku też rzadko do siebie pisaliśmy. Chyba dopiero po kilku miesiącach nam odbiło i zaczęliśmy pisać codziennie po kilka smsów. Na początku to było co drugi, częściej co trzeci dzień, głównie żeby się umówić na spotkanie. Nie było żadnego braku czasu, braku zaangażowania, po prostu nie było potrzeby ciągłego klepania smsów, dużo ważniejsze były dla nas spotkania. Więc ja nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś nie pisze codziennie. Nie każdy na początku nie może wytrzymać dnia bez kontaktu.
Chyba nie przeczytałaś zbyt uważnie wątku.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Odezwał się!

"co tam?"
Ten facet to jakiś żart.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 11:48   #38
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Odezwał się!

"co tam?"
Ja bym nie odpisała. Jakby potem dopytywal czemu nie odpisałam, to bym powiedziała, że nie wiedziałam co odpowiedzieć na tak lakoniczne pytanie ;-) ale możliwe jest też, że jeśli nie odpiszesz, to on już się nie odezwie.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 12:37   #39
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zwariowałam?

Oczywiście, że nie odpisałam
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 12:50   #40
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Zwariowałam?

Ciekawe, czy zareaguje ;-)
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 12:58   #41
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Zwariowałam?

Trochę to dziwne, rozumiem, że ktoś może nie lubić wypisywania tysiąca smsów dziennie (sama należę do tych, co tego nie lubią), ale:

1. Dlaczego nie zaprosił na tego Sylwestra? Mógł przynajmniej powiedzieć dlaczego chce być tam sam
2. Życzenia o północy lub W Nowy Rok to nie jest aż tak wielkie poświęcenie, fajnie byłoby gdyby takowe wysłał
3. "Co tam?" to niezbyt grzecznościowa forma i świadczy o braku zainteresowania drugą osobą (brzmi to bardziej jak "odzywam siębo muszę")

Słusznie robisz nie odpisując - jeśli sam się nie odezwie teraz, to znak, że mu Twoje milczenie nie przeszkadza...
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 13:43   #42
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Trochę to dziwne, rozumiem, że ktoś może nie lubić wypisywania tysiąca smsów dziennie (sama należę do tych, co tego nie lubią), ale:

1. Dlaczego nie zaprosił na tego Sylwestra? Mógł przynajmniej powiedzieć dlaczego chce być tam sam
2. Życzenia o północy lub W Nowy Rok to nie jest aż tak wielkie poświęcenie, fajnie byłoby gdyby takowe wysłał
3. "Co tam?" to niezbyt grzecznościowa forma i świadczy o braku zainteresowania drugą osobą (brzmi to bardziej jak "odzywam siębo muszę")

Słusznie robisz nie odpisując - jeśli sam się nie odezwie teraz, to znak, że mu Twoje milczenie nie przeszkadza...
Na początku tłumaczyłam sobie, że w sumie świeża sprawa, może on nie chce mi się narzucać, może trochę się droczy, ale przyznam, że w tego Sylwestra poważnie wytrącił mnie z równowagi, dla mnie to już zwykła ignorancja i nie chce mi się wierzyć, że gdyby CHCIAŁ to nie znalazłby czasu na telefon, albo nawet smsa.
Cieszę się, że to dopiero dwa miesiące i nie zdążyłam się jakoś mocno zaangażować i mogę to po prostu urwać, bez tłumaczenia "ojoj, ale może misiaczek po prostu był zajęty" już sobie wyobrażam moją minę, gdyby nie zadzwonił do mnie np. w urodziny
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 14:30   #43
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Zwariowałam?

_cornelka - Mysle ,ze on poprostu nie jest Toba zainteresowany, a znajomosci z Toba nie traktuje powaznie, w przeciwnym razie szukalby z toba kontaku ,zwlaszcza na poczatku znajomosci ,kiedy wszystko jest piekne i kolorowe, a motyle w brzuchu lataja, widocznie on tego nie czuje. Mi rowniez byloby przykro ,gdyby chlopak ,z ktorym sie spotykam nie odezwal sie do mnie w swieta czy Sylwestra, najwyrazniej nie myslal o tobie ,skoro nie przyszlo mu do glowy napisanie do Ciebie, powinnas zapytac go wprost jak on widzi wasza znajomosc? ,bo po tym co piszesz mozna odniesc wrazenie ,ze poprostu traktuje Cie jak to juz ktos napisal czasoumilacz i nic wiecej, pozatym jak ktos chce to czas i okazje zawsze znajdzie, nie ma ludzi tak zajetych, ktorzy nie maja czasu chocby na napisanie jednego smsa....

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Odezwał się!

"co tam?"


Ja bym takiego buraka dawno poslala do diabla....co za typ
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2016-01-03 o 14:25
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 14:43   #44
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
_cornelka - Mysle ,ze on poprostu nie jest Toba zainteresowany, a znajomosci z Toba nie traktuje powaznie, w przeciwnym razie szukalby z toba kontaku ,zwlaszcza na poczatku znajomosci ,kiedy wszystko jest piekne i kolorowe, a motyle w brzuchu lataja, widocznie on tego nie czuje. Mi rowniez byloby przykro ,gdyby chlopak ,z ktorym sie spotykam nie odezwal sie do mnie w swieta czy Sylwestra, najwyrazniej nie myslal o tobie ,skoro nie przyszlo mu do glowy napisanie do Ciebie, powinnas zapytac go wprost jak on widzi wasza znajomosc? ,bo po tym co piszesz mozna odniesc wrazenie ,ze poprostu traktuje Cie jak to juz ktos napisal czasoumilacz i nic wiecej, pozatym jak ktos chce to czas i okazje zawsze znajdzie, nie ma ludzi tak zajetych, ktorzy nie maja czasu chocby na napisanie jednego smsa....

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------





Ja bym takiego buraka dawno poslala do diabla....co za typ
Wiesz, skoro on faktycznie traktuje mnie jako czasoumilacz (co zresztą jest więcej niż pewne), to zwyczajnie nie chciałabym się wygłupić, wyskakując z tak zobowiązującym (?) pytaniem. Wolę mu nie odpisywać, dopiero kiedy zapyta (o ile w ogóle to zrobi) dlaczego przestałam się odzywać, wtedy mu wytłumaczę.

Chociaż postanowiłam, że i tak nie chcę się z nim spotykać.

Edytowane przez _cornelka
Czas edycji: 2016-01-03 o 14:45
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 15:10   #45
zeszyt02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 79
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Wiesz, skoro on faktycznie traktuje mnie jako czasoumilacz (co zresztą jest więcej niż pewne), to zwyczajnie nie chciałabym się wygłupić, wyskakując z tak zobowiązującym (?) pytaniem. Wolę mu nie odpisywać, dopiero kiedy zapyta (o ile w ogóle to zrobi) dlaczego przestałam się odzywać, wtedy mu wytłumaczę.

Chociaż postanowiłam, że i tak nie chcę się z nim spotykać.


Masz rację nie ma co pytać o waszą znajomość.
zeszyt02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 15:54   #46
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość

nakoncuswiata cieszę się, że Wam się udało, ale w życiu bym na coś takiego nie poszła. mówię tutaj o "przeczekaniu", nie wierzę, że jeśli od początku nie było "woooow" to później się pojawi, bo coś tam. po prostu. a ja chcę faceta, który będzie za mną szalał obecny mnie ignoruje, więc nie widzę innego wyjścia z sytuacji, jak - temu panu już podziękujemy.
Miałam kiedyś podobną sytuację, były jakieś spotkania, pocałunki, czasami nawet sam do mnie pisał, ale właśnie ja uważam, że jak komuś na kimś zależy to chce jak najczęściej być w kontakcie. Obserwuję akurat teraz z boku jak rozwija się relacja mojej koleżanki i jest właśnie tak jak być powinno. U mnie to było tak, że miałam dość takiego zainteresowania na 50% i powiedziałam facetowi czego oczekuję i w sumie wtedy mi powiedział, że nie jest zainteresowany związkiem ze mną. Nie musisz tego swojego pytać, bo widać, że nie jest zainteresowany.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 16:23   #47
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Wiesz, skoro on faktycznie traktuje mnie jako czasoumilacz (co zresztą jest więcej niż pewne), to zwyczajnie nie chciałabym się wygłupić, wyskakując z tak zobowiązującym (?) pytaniem. Wolę mu nie odpisywać, dopiero kiedy zapyta (o ile w ogóle to zrobi) dlaczego przestałam się odzywać, wtedy mu wytłumaczę.

Chociaż postanowiłam, że i tak nie chcę się z nim spotykać.
Napisalam to po przeczytaniu twojej pierwszej wiadomosci ,ale faktycznie w takiej sytuacji nie ma juz po co zadawac takiego pytania.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:38   #48
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Zwariowałam?

Romanaccia, wybacz, ale dopiero co przeczytałam wątek o Twoich problemach ze "szpiegiem". Było to 4 lata temu, ale nie napisałaś nic, jak to się potoczyło. Że w ogóle piszesz, to już dobrze, bo sytuacja była dość nieciekawa.

Co do wątku, to wszystko co chciałam napisać, zostało napisane. Dodam tylko, że cieszę się, że sie nie zdążyłaś zaangażować. I że sama postanowiłaś się nie odzywać. Że właśnie nikt tu nikogo przekonywać nie musiał, żeby przestać "misiaczka" usprawiedliwiać a po prostu go olać.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 20:59   #49
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zwariowałam?

Dziewczyny, ale mi głupio...

Weszłam dzisiaj na FB, na samej górze pokazało mi się, że mój niedoszły luby został oznaczony na zdjęciach sylwestrowych, przeglądam, a tu zdjęcie jak dziewczyna siedzi mu na kolanach, daje buziaka w usta + podpis "NAJBLIŻSZY przyjaciel "

Śliski z niego typ. Fuj.
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 21:10   #50
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mi głupio...

Weszłam dzisiaj na FB, na samej górze pokazało mi się, że mój niedoszły luby został oznaczony na zdjęciach sylwestrowych, przeglądam, a tu zdjęcie jak dziewczyna siedzi mu na kolanach, daje buziaka w usta + podpis "NAJBLIŻSZY przyjaciel "

Śliski z niego typ. Fuj.
Palant.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:10   #51
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mi głupio...

Weszłam dzisiaj na FB, na samej górze pokazało mi się, że mój niedoszły luby został oznaczony na zdjęciach sylwestrowych, przeglądam, a tu zdjęcie jak dziewczyna siedzi mu na kolanach, daje buziaka w usta + podpis "NAJBLIŻSZY przyjaciel "

Śliski z niego typ. Fuj.
Byłaś ufna, normalne. Nie powinno być Ci głupio. Ale kretyn, myślał, że się nie dowiesz?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:13   #52
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mi głupio...

Weszłam dzisiaj na FB, na samej górze pokazało mi się, że mój niedoszły luby został oznaczony na zdjęciach sylwestrowych, przeglądam, a tu zdjęcie jak dziewczyna siedzi mu na kolanach, daje buziaka w usta + podpis "NAJBLIŻSZY przyjaciel "

Śliski z niego typ. Fuj.
To nie Tobie powinno być głupio przecież
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:20   #53
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Chyba nie przeczytałaś zbyt uważnie wątku.
?
Bo?

No ja serio nie widzę nic niestosownego w zachowaniu faceta.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mi głupio...

Weszłam dzisiaj na FB, na samej górze pokazało mi się, że mój niedoszły luby został oznaczony na zdjęciach sylwestrowych, przeglądam, a tu zdjęcie jak dziewczyna siedzi mu na kolanach, daje buziaka w usta + podpis "NAJBLIŻSZY przyjaciel "

Śliski z niego typ. Fuj.
Uuuuuu
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:30   #54
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
?
Bo?

No ja serio nie widzę nic niestosownego w zachowaniu faceta.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Uuuuuu

Bo podałaś przykład kompletnie nieprzystający do sytuacji Autorki wątku.


Uuuu, no i znowu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:34   #55
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zwariowałam?

Dobrze, że nie wyskoczyłam z żadną pogadanką na temat naszej relacji, bo teraz dosłownie spaliłabym się ze wstydu. No trudno, dziękuję Bogu, że to naprawdę tylko dwa miesiące
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:36   #56
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie wyskoczyłam z żadną pogadanką na temat naszej relacji, bo teraz dosłownie spaliłabym się ze wstydu. No trudno, dziękuję Bogu, że to naprawdę tylko dwa miesiące
Zuch dziewczyna.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:39   #57
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Bo podałaś przykład kompletnie nieprzystający do sytuacji Autorki wątku.
Bo u mnie się skończyło związkiem, a u autorki nie?

No nic, nieważne, i tak już pozamiatane...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:41   #58
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Byłaś ufna, normalne. Nie powinno być Ci głupio. Ale kretyn, myślał, że się nie dowiesz?
To zdjęcie już zniknęło

Ale przezornie, zrobiłam sobie screena, spotykałam się kiedyś z facetem, który sprzedawał mi totalne ściemy i próbował robić ze mnie wariatkę, trochę mnie wyczulił na takie "drobnostki" i od razu miałam przed oczami naszą możliwą konwersację:
- widziałam zdjęcie z Twoją przyjaciółką, całowała Cię w usta
- COOOOO?! słońce, coś Ci się przewidziało... miałaś kiepski dzień? to na pewno nie byłem ja. całujący się z jakąś laską?!?! w życiu! masz o mnie złe zdanie?
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:43   #59
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
To zdjęcie już zniknęło
(...)
Ale przezorny. Pewnie się przestraszył, że "taka jedna którą obecnie trochę urabiam [sorry, Ty ] zobaczy, Zośka usuń!".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:47   #60
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zwariowałam?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale przezorny. Pewnie się przestraszył, że "taka jedna którą obecnie trochę urabiam [sorry, Ty ] zobaczy, Zośka usuń!".
"hihihi, głupia ja, kompletnie o tym nie pomyślałam! w końcu dodałam to zdjęcie dwie godziny temu, na pewno nie widziała! już usuwam, w końcu jesteś moim najbliższym przyjacielem "
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-04 23:42:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.