Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 18:31   #1381
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
wróciłam z wyjazdu z eksem, zaczynam czytac zaległości.
u mnie wyszystko odwróciło się do góry nogami. Czas pokaże czy to dobre jest.

trzymajcie się
zeszliście się?
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 18:59   #1382
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
wróciłam z wyjazdu z eksem, zaczynam czytac zaległości.
u mnie wyszystko odwróciło się do góry nogami. Czas pokaże czy to dobre jest.

trzymajcie się
do gory nogami tzn ze dal ci/dalas mu szanse?
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 18:59   #1383
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5









tyle mam do powiedzenia :/
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:13   #1384
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

a bardziej opisowo?
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:14   #1385
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez Nikogo Słoneczko Pokaż wiadomość
zeszliście się?
Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
do gory nogami tzn ze dal ci/dalas mu szanse?
Nie wrócimy już do siebie. Mi ten wyjazd udowodnił że naprawdę go już nie kocham. I tak sobie siedzieliśmy i romawialiśmy i stwierdziliśmy że fajnie by było kiedyś jak ból i żal minie zostać kumplami. Dodam że pozatym było bardzo namiętnie i ... nadal ma czasem być. Tak uzgodniliśmy. Nie wiem czy wyjdzie tak jak ma być, czas pokaże. Czuje sie taka stabilna emocjonaline po tym jak odciełam sie od niego emocjonalnie. Mam nadzieję ze mi się nie zmieni. Tylko na mnie nie krzyczcie.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:18   #1386
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość








Tyle mam do powiedzenia :/
?
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:22   #1387
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
Nie wrócimy już do siebie. Mi ten wyjazd udowodnił że naprawdę go już nie kocham. I tak sobie siedzieliśmy i romawialiśmy i stwierdziliśmy że fajnie by było kiedyś jak ból i żal minie zostać kumplami. Dodam że pozatym było bardzo namiętnie i ... nadal ma czasem być. Tak uzgodniliśmy. Nie wiem czy wyjdzie tak jak ma być, czas pokaże. Czuje sie taka stabilna emocjonaline po tym jak odciełam sie od niego emocjonalnie. Mam nadzieję ze mi się nie zmieni. Tylko na mnie nie krzyczcie.
ale skoro JESTES PEWNA ze go nie kochasz to ..po co namietnieprzeic ez nad tymi potrzebami mozna panowac a majac fizyczny kontakt z exem ciezej bedzie znalezc kogos na stale bo nie bedziesz czuc takiej potrzeby poza duchowa...

a odciecia emocjonalnego grtuluje. zazdroszcze i trzymam kciuki zeby potrwalo dlugo
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 19:25   #1388
martynixa
Rozeznanie
 
Avatar martynixa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 985
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

umieraaaaaaaaaaaaam dziewczyny umieraaaaaaaaam!!!!!!!!!! ;(((((((((((((


od wrzesnia nie jestesmy razem. ale caly czas mielismy ze soba kontakt i psychiczny i fizyczny, ale juz nie wytrzymalam dzis postawilam mu warunek wóz albo przewoz. No i KONIEC. nie chce juz ze mna być.



ryczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787406

moja wymianka
martynixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:29   #1389
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

tak czytam i korci mnie zeby to napisac tez wierze w przeznaczenie, wierze ze jak ktos z kims ma byc to bedzie chocby niewiadomo jak sie mijali. Tez weszlam drugi raz do tej samej wody, jak to sie mowi, i nie zaluje kiedys serce przez 3 lata wybija imie tej jednej jedynej osoby nawet jak sie jest z kims innym to to nie jest normalne zauroczenie, jak sie ta osobe spotyka po ponad 3 latach i marzy sie jedynie o tym zeby On Cie przytuli to tez nie jest zauroczenie, kiedy wybaczasz po zdradzie, ktora zlamala Ci serce to tez nie jest zauroczenie. Czasami warto zaryzykowac bo najpiekniejsze chwile moga zalezec tylko od tego czy jestemsy odwazne czy zwykle z nas cykory ktore wola sie bronic przed zranieniem niz zaryzykowac i patrzyc na to co sie zmienia. Wierze w to co napisal sw. Pawel i uwazam ze wlasnie tak wyglada prawdziwa milosc milosc jest idealna, kiedy jestesmy z odpowiednia osoba, kiedy milosc sama nas znajduje a my potrafimy o nia dbac. Wiec ja uwazam ze czasami warto zaryzykowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:51   #1390
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
ale skoro JESTES PEWNA ze go nie kochasz to ..po co namietnieprzeic ez nad tymi potrzebami mozna panowac a majac fizyczny kontakt z exem ciezej bedzie znalezc kogos na stale bo nie bedziesz czuc takiej potrzeby poza duchowa...

a odciecia emocjonalnego grtuluje. zazdroszcze i trzymam kciuki zeby potrwalo dlugo
On narazie nie chce nikogo mieć i ja też nie, i właśnie to mi tak jakby gwarantuje ze sie z nikim nie zwiążę. Tak zupełnie inaczej jest. Pozatym nie będziemy mieli zupełnie kontaktu. Ja nie chce wiedzieć co u niego słychać. Tak naprawdę wogle mnie to nie obchodzi. Moze nastąpił następny etap. Myślę że to się okaże za jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez martynixa Pokaż wiadomość
umieraaaaaaaaaaaaam dziewczyny umieraaaaaaaaam!!!!!!!!!! ;(((((((((((((


od wrzesnia nie jestesmy razem. ale caly czas mielismy ze soba kontakt i psychiczny i fizyczny, ale juz nie wytrzymalam dzis postawilam mu warunek wóz albo przewoz. No i KONIEC. nie chce juz ze mna być.



ryczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Tak bez kontaktu będzie lepiej, łatwiej będzie ułożyć sobie życie na nowo. Dasz radę
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:32   #1391
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
dziunia święta prawda o tych powrotach i przeznaczeniu.
rozumiem jeszcze dzieci, malżeństwo- to można probowac naprawiać.
ale jesli tego nie ma to sobie nie wyobrażam co musialby zrobić moj ex zebym mu to wybaczyła i jeszcze chciała sprobować mu zaufać.
na dziś nie wyobrażam sobie i nie chcę go, rzygam nim, obrzydliwy jest...

jadę wyciąć pieprzyki bo kurczę stanika nosić nie mogę a muszę zacząc bo jak ja tu poderwę kogoś nowego?
Dokladnie, ja swojemu tez bym nie wybaczyla te wszystkie upokorzenia. A jak go kiedys spotkam [odpukac] to omine jak smierdzace gow**.
Ja sie za jedzenie biore pasuje tak do 45 kg dobic

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
no tak,ale zależy co było przyczyną rozstania. jeśli uważasz go za obrzydliwego no to oczywiste że nie chcesz z nim być. ale są różne sytuacje,nie każda z dziewczyn ma wstręt do swojego eksa bo nie każdy okazał się draniem i odwalił coś okropnego.
No dobra spoko, pary i rozstania dziela sie na dwie grupy. Big love, zaufanie, plany, marzenia itp i zwiazki toksyczne, bez zaufania, z klotniami. Wyrazilam swoje zdanie podobno jak Madame, jak Ty masz inne to ok. Moj byl skonczona ciota i debilem pozbawionym mozgu to sorry ale znam swoja wartosc i jak ten ktos ma byc mi przeznaczony to dziekuje serdecznie nie pozwole sobie zeby ktos mnie przez reszte zycia szmacil i znecal nade mna psychicznie. W poprzednim poscie zawarlam rowniez ze ciesze sie ze im tak wyszlo, czyli nie neguje, ze istnieja takie przypadki. I poza tym wybacz, ale wmawianie sobie ze eks jest 'przeznaczony' to za chiny ludowe nie wyjdzie sie z tego i bedzie sie tkwic w martwym pkt do smierci vel dopoki to cale 'przeznaczenie' okaze sie mylne. Dziekuje, temat zamknelam
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 21:05   #1392
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Dokladnie, ja swojemu tez bym nie wybaczyla te wszystkie upokorzenia. A jak go kiedys spotkam [odpukac] to omine jak smierdzace gow**.
Ja sie za jedzenie biore pasuje tak do 45 kg dobic



No dobra spoko, pary i rozstania dziela sie na dwie grupy. Big love, zaufanie, plany, marzenia itp i zwiazki toksyczne, bez zaufania, z klotniami. Wyrazilam swoje zdanie podobno jak Madame, jak Ty masz inne to ok. Moj byl skonczona ciota i debilem pozbawionym mozgu to sorry ale znam swoja wartosc i jak ten ktos ma byc mi przeznaczony to dziekuje serdecznie nie pozwole sobie zeby ktos mnie przez reszte zycia szmacil i znecal nade mna psychicznie. W poprzednim poscie zawarlam rowniez ze ciesze sie ze im tak wyszlo, czyli nie neguje, ze istnieja takie przypadki. I poza tym wybacz, ale wmawianie sobie ze eks jest 'przeznaczony' to za chiny ludowe nie wyjdzie sie z tego i bedzie sie tkwic w martwym pkt do smierci vel dopoki to cale 'przeznaczenie' okaze sie mylne. Dziekuje, temat zamknelam
mimo że zamknęłaś ten temat mam nadzieję, że też pozwolisz mi wyrazić swoje zdanie. współczuje eksa w takim razie. dobrze, że ja na takiego nie trafiłam. a kto sobie wmawia że eks jest przeznaczony? z tego co wyczytałam u innych dziewczyn mających takie zdanie i zresztą co sama sądzę- chodzi o to,że JEŚLI MIAŁABYŚ BYĆ Z EKSEM TO BYŚ BYŁA/BĘDZIESZ. A JAK NIE JESTEŚ, TO ZNACZY ŻE TO NIE TO. i nie odnosi się to do dziewczyn które trafiły na takie egzemplarze jak Ty,to chyba logiczne. nikt Cię nie zmusza to powrotu do eksa,niepotrzebnie się tak bulwersujesz. mam nadzieję,że teraz jest do dość jasne.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 21:12   #1393
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
mimo że zamknęłaś ten temat mam nadzieję, że też pozwolisz mi wyrazić swoje zdanie. współczuje eksa w takim razie. dobrze, że ja na takiego nie trafiłam. a kto sobie wmawia że eks jest przeznaczony? z tego co wyczytałam u innych dziewczyn mających takie zdanie i zresztą co sama sądzę- chodzi o to,że JEŚLI MIAŁABYŚ BYĆ Z EKSEM TO BYŚ BYŁA/BĘDZIESZ. A JAK NIE JESTEŚ, TO ZNACZY ŻE TO NIE TO. i nie odnosi się to do dziewczyn które trafiły na takie egzemplarze jak Ty,to chyba logiczne. nikt Cię nie zmusza to powrotu do eksa,niepotrzebnie się tak bulwersujesz. mam nadzieję,że teraz jest do dość jasne.
Kochana ja sie wcale nie bulwersuje ^ Wyrazam opinie. Skoro z nim nie jestem i w dodatku dwukrotnie zesmy sie rozstali to to nie bylo to i nie planuje jakichkolwiek powrotow ba nawet jakichkolwiek form utrzymywania kontaktu z nim. Szczerze? Ciesz sie, ze nie trafilas na taki egzemplarz jak ja, coz za naiwnosc sie placi wysoka cene. I gdzie napisalam, ze ktos mnie zmusza do powrotu do niego? Podkreslilam tylko, ze za zadne skarby bym do niego nie wrocila.
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 23:14   #1394
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

kkaa a nie boisz sie ze to sie skonczy tak jak opisala martynixa?mimo deklaraci ze narazie nikogo nie chcecie?

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Dokladnie, ja swojemu tez bym nie wybaczyla te wszystkie upokorzenia. A jak go kiedys spotkam [odpukac] to omine jak smierdzace gow**.
Ja sie za jedzenie biore pasuje tak do 45 kg dobic
45kg? to ile ty masz wzrostu? 1,5m?
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 07:00   #1395
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
kkaa a nie boisz sie ze to sie skonczy tak jak opisala martynixa?mimo deklaraci ze narazie nikogo nie chcecie?
poczytaj sobie inne posty Martyniax.
ja sie temu chlopakowi nie dziwie.
Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
nowy awatar??;>
dlaczego sie spotykacie?nie uwazasz ze to taka namiastka dopoki ktores z was kogos nie znajdzie? o wtedy druga strona bedzie cierpiec? ok jak znajdziesz ty ale ..jeli on?
Narazie o tym nie mysle. wiadomo, ze wychodze, spotykam sie z ludzmi, moze kogos poznam ale poki co nikogo nie mam, wiec mozemy sie pospotykac
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:45   #1396
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
Opowiem wam wieczorem kochane Źle się dzieję...

Wiedziałam, że to nie wypali. Mam ogromny problem...
ShineE, przeciez dobrze bylo, co sie nagle stalo? Moze jakis kryzys przechodzicie, poklociliscie sie?

................

no wlasnie spotkania z ex to jest taka namiastka, udawanie nie wiem czego. Ni to przyjazn, ni to zwiazek. Skonczylam z tym. Zreszta po cholere mi facet jakikolwiek a tymbardziej taki, ktory mnie skrzywdzil nie zasluguje na to zebym byla mila dla niego W dupie zreszta mam te wszystkie zwiazki juz i tak nic dobrego nie przynosza

--
patrzcie jaka ogladalnosc mamy:

Ten wątek obecnie przeglądają: 13 (1 użytkowników i 12 gości)
Nikt zarejestrowany, ale wszyscy zaciekawieni watkiem
__________________
.................

Edytowane przez syntagma
Czas edycji: 2009-02-17 o 10:26
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:07   #1397
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

w tej chwili mamy np. 17 gosci, moze mi ktos wyjasnic WTF ?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:11   #1398
Liwka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 112
GG do Liwka21
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tak czytam i korci mnie zeby to napisac tez wierze w przeznaczenie, wierze ze jak ktos z kims ma byc to bedzie chocby niewiadomo jak sie mijali. Tez weszlam drugi raz do tej samej wody, jak to sie mowi, i nie zaluje kiedys serce przez 3 lata wybija imie tej jednej jedynej osoby nawet jak sie jest z kims innym to to nie jest normalne zauroczenie, jak sie ta osobe spotyka po ponad 3 latach i marzy sie jedynie o tym zeby On Cie przytuli to tez nie jest zauroczenie, kiedy wybaczasz po zdradzie, ktora zlamala Ci serce to tez nie jest zauroczenie. Czasami warto zaryzykowac bo najpiekniejsze chwile moga zalezec tylko od tego czy jestemsy odwazne czy zwykle z nas cykory ktore wola sie bronic przed zranieniem niz zaryzykowac i patrzyc na to co sie zmienia. Wierze w to co napisal sw. Pawel i uwazam ze wlasnie tak wyglada prawdziwa milosc milosc jest idealna, kiedy jestesmy z odpowiednia osoba, kiedy milosc sama nas znajduje a my potrafimy o nia dbac. Wiec ja uwazam ze czasami warto zaryzykowac

Zgadzam się z Tobą.
Jest takie jedno zdanie, które sobie zawsze powtarzam...
Lepiej żałować coś co się zrobiło, niż tego nie zrobić i zastanawiać się co by było gdyby....
Ja wiem że dla mojego faceta mimo, tego "TYLKO" miesiaca jestem ważna, bo jestem pierwszą jego kobietą od dwóch lat...
I wiem, że mimo tak krótkiego czasu, jestem w stanie na niego czekać, nawet jeśli miałby to trwać nawet pół mojego życia, bo miedzy nami zawzse bylo duzo zaufania, swietnie sie dogadywalismy. A w sumie nie dziwie mu sie ze boi sie dla mnie poswiecic swoich marzen... bo ja jestem młoda osoba, i wiem, ze moze rozmyslac nad tym, ze on to poswieci a ja kiedys moge odejsc... tak jak ta kobieta ktora kochal nad zycie... Moja mama powtarza mi w chwilach kryzysu, ze ludzie czasem po 10 latach się odnajdują...jeśli tylko są sobie przeznaczeni.
więc WIERZE W PRZEZNACZENIE
Liwka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:34   #1399
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
no wlasnie spotkania z ex to jest taka namiastka, udawanie nie wiem czego. Ni to przyjazn, ni to zwiazek. Skonczylam z tym.
ja tam przynajmniej sobie seks pouprawiam

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
w tej chwili mamy np. 17 gosci, moze mi ktos wyjasnic WTF ?

jakas inwigilacja
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 11:36   #1400
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
ja tam przynajmniej sobie seks pouprawiam


jakas inwigilacja
Ty sie tak nie ciesz
ostatnio mowilas, ze zero seksu, bo tabletek nie bierzesz, a gum nigdy nie uzywaliscie

no inwigilacja jak nic.
Na bank ex, ktorejs z nas zasiadl z rodzina do kompa i czytaja
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:40   #1401
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Unhappy Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

2 dzien mojej tragedii....kocham go bardzo,wczoraj popilam z kolezanka, troszke mi puscilo a on dzwonil pijany w nocy;/....wzielo go na szczera rozmowe i stw ze z wieloma innymi dziewczynami z fotki pisal tak z nudow jak mie nie bylo...rewelacja poprostu, facet ma 22 lata a emocjonalnie14???

totalny dol od rana 2 dzien nic nie przelkne,czuje sie jakbym miala zalobe-ktos umarl... to we mnie umarla jakas czastka
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:44   #1402
Liwka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 112
GG do Liwka21
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Wiem co czujesz. Wiesz ja w trzy tyg po rozstaniu schudlam prawie 6 kg, nie moglam nic jest. Pierwsze dni sa najgorsze, potem z czasem jest troche lepiej.
Liwka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:45   #1403
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Ty sie tak nie ciesz
ostatnio mowilas, ze zero seksu, bo tabletek nie bierzesz, a gum nigdy nie uzywaliscie

no inwigilacja jak nic.
Na bank ex, ktorejs z nas zasiadl z rodzina do kompa i czytaja
seks to nie tylko kuska do kuciapki
A w ogole to teraz tabletki juz biore bo jednak nie znam dnia ani godziny kiedy napotkam mego jedynego ksiecia w slniacej zbroi

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
no inwigilacja jak nic.
Na bank ex, ktorejs z nas zasiadl z rodzina do kompa i czytaja
lepiej niech poczytaja teamt o prostytucji. Tam to dopiero mozna sie usmiac, tutaj to same smety
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:58   #1404
xBlackRosex
Raczkowanie
 
Avatar xBlackRosex
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 166
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Ojj, widze ze nie tylko ja cos takiego przezylam ...
Od stycznia 2008 nie jestem juz ze swoim bylym, glupia klotnia, pozniej wiecej powazniejszych... Jednak mimo rozstania wiele sie w naszym zyciu nie zminilo, no moze poza tym, ze widywalismy sie juz zadziej... Ja, glupia zakochana dziewczyna, wierzylam mu, ze "moze kiedys do siebie wrocimy", ze "to rozstanie jest po to by bylo lepiej". Mimo czestych klotni, wyzwisk, nadal spotykalismy sie, az do konca wrzesnia, kiedy to znalazl sobie nowa... Oczywiscie nie dowiedzialabym sie o tym, bo mnie nawet nie poinformowal o swoich planach, ale pech sprawil ze go z nia zobaczylam... Tak nagle skonczyla sie znajomosc trwajaca ponad 2 lata... Wiem, ze to byl toksyczny zwiazek, ale mimo to bardzo go kochalam i moim marzeniem bylo naprawienie tego co sie zepsolo... nie udalo sie... Kontakt zerwany (oczywiscie pozniej byly jeszcze zaczepki z jego strony, dogadywanie na gg, smsami)...
Od miesiaca jestem z kims innym, wyszlam z zalozeniem ze moze to nowa milosci bedzie lekarstwem na stara, zraniona... Troche pomoglo...
Na dodatek moj aktualny mezczyzna jest znajomym poprzedniego i gdy ex sie o tym dowiedzial, dogankom do nas obojga nie bylo konca...
Cóż, czas leczy rany i mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej...
xBlackRosex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 12:45   #1405
lilo
Raczkowanie
 
Avatar lilo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 403
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

ta... czas leczy rany, znam z doświadczena...
__________________

Najlepsze jest jeszcze przed nami
lilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 12:47   #1406
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

teraz jest 10 gosci
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 13:02   #1407
bika7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

DO WSZYSTKICH CIERPIĄCYCH:
Kochane!
Wiem, że łatwo jest powiedzieć "Nie smućcie się!", ale naprawdę nie warto. Ja rozstałam się po 4 latach i 4 dniach i nie żałuję. Dziś - po pół roku od rozstania jestem z kimś innym, jestem szczęśliwa i każdego dnia dziękuję sama sobie za to, że byłam taka odważna i twarda. Musicie pokochać siebie i same sobie odpowiedzieć czego właśnie chcecie od swojego życia. Oczywiście mówię to do dojrzałych osób, nastolatki z ich pierwszymi, drugimi chłopcami przeżywają to całkiem inaczej. Wielka katastrofa i świat się wali. Pamiętajcie - pierwsze śliwki - robaczywki Uszy do góry! Idzie wiosna (choć za oknami tego nie widać) i za chwilę każda z nas poczuje się jeszcze szczęśliwsza Wielka buźka dla Was!
__________________
Praca, fotografia, motoryzacja...

bika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 13:10   #1408
xBlackRosex
Raczkowanie
 
Avatar xBlackRosex
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 166
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez bika7 Pokaż wiadomość
Idzie wiosna... [...]
Aż wyjrzałam przez okno i... ujrzałam śnieżyce...

Wiele osob juz mowilo mi "nie smuc sie", " nie był ciebie wart" itd. Ale faktycznie tak sie nie da. Czasami mysle ze lepiej ze tak sie stalo jak sie stalo... bo nie oszukuje sie nie bylabym z nim szczesliwa w przyszlosci, znam jego charakter, wiem jak potrafi sie wyzyc na drugiej osobie... milosc jest slepa . Dobrze, że zmadrzalam i mimo tego ze jakies uczucie do niego jeszcze zostalo, to wiem, że nie chcialabym juz do tego nigdy wracac...
xBlackRosex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 13:22   #1409
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
seks to nie tylko kuska do kuciapki
A w ogole to teraz tabletki juz biore bo jednak nie znam dnia ani godziny kiedy napotkam mego jedynego ksiecia w slniacej zbroi
eee, pol srodki takie masz na mysli
To poszukiwania juz oficjalnie rozpoczete?

Mnie tam dobrze, jako zgrzybialej starej pannie, a od seksu lepsze zakupy
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 14:27   #1410
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Dziewczyny caly dzien czekalam zeby wreszcie wrocic do domu i napisac tego posta. Czuje sie zrobiona w h*** i wogole paskudnie;(
Okazalo sie ze M. nastepnego dnia po tym jak sie ze mna spotkal, spotkal sie ze swoja byla z ktora ida razem w piatek na studniowke.. To bylo juz przegiecie. Jednego dnia ze mna, drugiego z nia? Sprawdzal z ktora lepiej czy co?! Wiedzialam ze tak bedzie ze jak jego byla tylko kiwnie palcem to on do niej poleci. I jak widac nie mylilam sie...
CZuje sie zle, bardzo zle.. Niczego nikt mi nie obeicywal ale to bylo zagranie dyskwalifikujace jak dla mnie. Dzisiaj nawet na niego nie patrzylam taka bylam wsciekla i zamierzam to kontynuowac. Niech spieprza mi z oczu. Do niej.

I tesknie za bylym bo to najwspanialszy czlowiek jakiego kiedykolwiek poznalam. I nadal go kocham. Ale nauczylam sie zyc bez niego.

bozeeeee tak mi zle;(
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.