Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 20:00   #4711
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Adriana Lecouvreur - ćwiczenia to też coś, zawsze lubiłam wszelkie palcówki i gamy na instrumentach, lubię czysty dźwięk. To takie hipnotyzujące i odstresowujące.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 20:56   #4712
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Miło widzieć, że wracacie do pełnoetatowego dziergania
U mnie od rana śnieżyca, chyba przez prawie 4 godziny prądu nie było, wody, o ogrzewaniu nie wspomnę. Teraz już tylko pada i można pływać, jeśli ktoś lubi lodowatą wodę

Aga, Chanel - mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

Poza tym pochwalę się, że po raz drugi oblałam egzamin praktyczny na prawo jazdy, żeby było śmieszniej dokładnie na tym samym łuku. Ale jest też dobra wiadomość- wydłużam czas egzaminu: pierwszy trwał 9min, drugi już 10min
Prawdopodobnie miałam napisać coś jeszcze, ale po 5 stronach zapomniałam
I wreszcie mam z powrotem opcję multicytowania
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 21:38   #4713
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Nezka - gdybym tak miała, to kolejnym razem pewnie bym auto na własnych plecach przeniosła przez ten łuk
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 22:01   #4714
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

nezka my sie jeszcze nie znamy
pociesze cie jak ci powiem ze moja sis zdawala 5 razy po czym od tametgo momentu byla dwa razy w holandii, raz w norwegii i raz we francji sama autem? wiec nie zalamuj sie
choc ona to oblala bo na nerwowo reagowala na egzaminatora. generalnie podobno nie lubia jak sie im tlumaczy ze "przeciez k**wa daleko byl" (samochod na ktorym niby wymusila pierwszenstwo)

margo, chcialam franke. ale cholera konkubent nie chcial

wiecie co, wlasnie zadzwonili ode mnie z pracy, ze wg ich grafiku powinnam byc w pracy. a ja mam urlop... nich ich scisnie, niegdzie nie ide, natomiast znowu bedzie gadanie
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 23:10   #4715
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Adriana Lecouvreur - ćwiczenia to też coś, zawsze lubiłam wszelkie palcówki i gamy na instrumentach, lubię czysty dźwięk. To takie hipnotyzujące i odstresowujące.





Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
Poza tym pochwalę się, że po raz drugi oblałam egzamin praktyczny na prawo jazdy, żeby było śmieszniej dokładnie na tym samym łuku. Ale jest też dobra wiadomość- wydłużam czas egzaminu: pierwszy trwał 9min, drugi już 10min
Prawdopodobnie miałam napisać coś jeszcze, ale po 5 stronach zapomniałam
I wreszcie mam z powrotem opcję multicytowania
Coś dzisiaj w tv mówili na temat robienia prawa jazdy,ale nie pamiętam co dokładnie.Mniejsza z tym,alee był koleś który powiedział że 17 razy już oblał prawko i teraz będzie jego 18 podejście.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 23:18   #4716
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

bry wróciłam , na mieście katastrofa, wszędzie leżą gałęzie, chodniki pływają a na poboczach zaspy po kolana czy ja juz mówiłam, że nie znoszę zimy?

Margo-dyni na zupę się nie suszy, suszy się pestki, a do dań wszelakich wykorzystuje się miąższ-można go zamrozić i zrobić sobie zapas na zimę. Dynia jest pyszna, a zupa dyniowa z imbirem rozgrzewa cudnie

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
A raz Baron już z miesiąc temu puszczał tę piosenkę dla żartu Jakiś słuchacz nawet wysłał maila, żeby w związku z śniegiem Karpia puścili Aż sobie chyba zaraz puszczę, bo mam Karpie z wszystkich lat
Karpie rządza ciekawe, jaki będzie w tym roku. Ja lubiłam tego z fragmentem "karpie bardzo lubią maaak, a w pobliskim tataraku chór wędkarzy spiewa taaak"

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
zima wyprzedziła nawet ciężarówkowe reklamy Coca-Coli, toż to skandal ja dopiero jak je zobaczę (a pewnie będzie to ze 2 dni przed świętami, bo ja tv nie oglądam za bardzo), świąt nie poczuję
dla mnie świeta zaczynają się wtedy, kiedy słyszę "Last christmas" zważywszy, ze ponoć Trójka już to puściła, to czas ubierać choinkę
swoją drogą strasznie mnie wkurza, że ledwo co znikną ze sklepów znicze, to już na ich miejsce wskakują choinki, mikołaje i inne świateczne duperszmity. To powinno byc prawnie zakazane bo przez te dwa miesiące, zanim dociagnę do grudnia, to juz rzygam tą całą sklepową świateczną atmosferą. Kiedyś to było inaczej...
Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
Poza tym pochwalę się, że po raz drugi oblałam egzamin praktyczny na prawo jazdy, żeby było śmieszniej dokładnie na tym samym łuku. Ale jest też dobra wiadomość- wydłużam czas egzaminu: pierwszy trwał 9min, drugi już 10min
Prawdopodobnie miałam napisać coś jeszcze, ale po 5 stronach zapomniałam
I wreszcie mam z powrotem opcję multicytowania
Nezka, spoko loko, zdasz za trzecim

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
wiec nie zalamuj sie
choc ona to oblala bo na nerwowo reagowala na egzaminatora. generalnie podobno nie lubia jak sie im tlumaczy ze "przeciez k**wa daleko byl" (samochod na ktorym niby wymusila pierwszenstwo)
podobno faktycznie nie lubią
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 02:00   #4717
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość


hm.. chyba nie
dzień dobry (z wieczora)
Witam witam. Sie brakiem "dnia nie przejmuj", przy tym przesunieciu czasowym to jak u ciebie dzien to u mnie noc:P
Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość

ps ja nawet nie wiem co wyscie porobily w klubie
Nie miej stresa. Lepij nie wiedziec.
Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość

santos jak ci na obczyznie? dobrze?
Jak mi tam na obczyznie... hmm dobrze mi w sumie, choc, mimo dluugich godzin pracy bardziej mi to przypomina wakacje niz ril lajf. Ale to cyba dobrze :P. Dostalam juz nawet tymczasowy tutejszy dowod osobisty, w pon odbieram juz prawdziwy, "plakietke", tak mnie tu kochajom ! A co! Jedyny zgrzyt byl taki, ze tu maja suuuuper piekarnie. No i "mondra" i "gjenialna" santos postanowila sie upewnic, czy dalej ma aby napewno uczulenie na pszenice. I przez 2 tyg sie zajadalam buleczkami. No, ale se okazalo, ze jak najbardziej mam.... Na ryjofonie wyskoczyly mi takie pryszczole, ze wlasciwie rany mialam, a jelita przestaly pracowac ZUPELNIE. Dopiero teraz jest nieco lepiej. Twarz mi sie zagoila, a pryszczy coraz mniej dzieki kwasom Aveny. No ale to powoduje, ze mam problem z jedzeniem, bo tu nikt ci nie odpowie czy cos ma pszenice (nawet jesli po chinsku umiesz zadac pytanie, a jak sie latwo domyslic, ja nie umiem ). Poniewaz je sie tu li wylacznie w restauracjach, nie gotuje sie, wzeram glownie japonskie zarcie, bo sushi i sashimi czy miso nie ma pszenicy . Czy ktos wie moze, czy od jedzenia surowej ryby codziennie cos sie dzieje? Zalegna mi sie lososie w zoladku???

---------- Dopisano o 03:00 ---------- Poprzedni post napisano o 02:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
dla mnie świeta zaczynają się wtedy, kiedy słyszę "Last christmas" zważywszy, ze ponoć Trójka już to puściła, to czas ubierać choinkę
Tru Tru...

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
dla mnie świeta zaczynają się wtedy, kiedy słyszę "Last christmas" zważywszy, ze ponoć Trójka już to puściła, to czas ubierać choinkę
swoją drogą strasznie mnie wkurza, że ledwo co znikną ze sklepów znicze, to już na ich miejsce wskakują choinki, mikołaje i inne świateczne duperszmity. To powinno byc prawnie zakazane bo przez te dwa miesiące, zanim dociagnę do grudnia, to juz rzygam tą całą sklepową świateczną atmosferą. Kiedyś to było inaczej...
Wiesz, moze zima w grudniu zawsze zaskakuje drogowcow, ale napewno swieta nigdy nie zaskocza nieprzygotowanych sklepikarzy!
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 06:10   #4718
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Moje dziecię mnie zupełnie zadziwia.
a miny robi i oczami wywraca,powłóczy; teksty rzuca, że moja konsekwencja względem niego słabnie, śmiać mi się chce.
Opisać się tego nie da do końca, ale śmiesznie jest, dyskusje na poziomie prowadzimy

Oj ja tez wiem cos na ten tematI z ta konsekwencja w takim momencie ciężko jest.


Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
U mnie za oknem widok jak z bajki - nie dość, że wszystko białe to na dodatek płatki śniegu delikatnie tańczą w powietrzu

No jedna chyba z widoku zimy zadowolonaMnie tez sie jakos tak romantycznie zrobił jak ten snieg z rana pruszył,gorzej było poźniej.


Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
ooo, muzykalnie sie zorbilo deko. my chcemy we wtorek isc na buena vista social club, ale musimy najpierw nianke znalezc

Miło Cie czytac spowrotem.Nadrobiłam fotoblooga i powiem,ze mała jest niesamowita


Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
O wlasnie. Zanim sie porobilo w Clubie, co sie porobilo, mialam wkleic zdjecie, specjalnie dla Pauli, ktora cos tam przebakiwala o pasji do bonsai> zalaczam fote tutaj i teraz

Dziekuje poczułam sie zaszczycona
To nawet nie tyle co pasja bo nie za bardzo umiem te drzewka chodowac,ale oboje z Niedzwiedziem je uwielbiamy.Piękne sa te z Twoich zdjec i takie duzeee

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
U Was halloween, a my bałwanki lepimy
Mallus mnie chłopaki jak snieg zobaczyli kazali po choinke iscDziadek im powiedział kiedys,ze Mikołaj przychodzi jak snieg tylko spadnie.No i miałam wczoraj z tym problem


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Proponuję się trochę rozerwać w ten zimowy dzień... w załączniku wino, kobiety i śpiew, hej!



Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
nooo ja tylko czekam, aż mi puszczą lada chwila w radiu "Last Christmas"
tymczasem wybywam, mam nadzieje, ze mnie nie przysypie po drodze
Piosenka jak piosenka ale moje dzieci teledysk uwielbiaja i mnie w okresie puszczania tegoz o to hiciora,katuja mnie nim.


Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość



A mandarynki w sklepach już są, czy jeszcze nie? Bo ja co roku czekam tylko na mandarynki, mogłabym głównie na nich żyć
A pomarańcze też mi się ze świętami kojarzą
Melduje,ze u nas na targu moim ulubionym mandarynki juz sa jakis czas.Jednak dopiero te co pojawiły sie w przeciagu tygodnia maja jakis smak.


Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
Poza tym pochwalę się, że po raz drugi oblałam egzamin praktyczny na prawo jazdy, żeby było śmieszniej dokładnie na tym samym łuku. Ale jest też dobra wiadomość- wydłużam czas egzaminu: pierwszy trwał 9min, drugi już 10min
Prawdopodobnie miałam napisać coś jeszcze, ale po 5 stronach zapomniałam
I wreszcie mam z powrotem opcję multicytowania

A ja trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Adriana Lecouvreur - ćwiczenia to też coś, zawsze lubiłam wszelkie palcówki i gamy na instrumentach, lubię czysty dźwięk. To takie hipnotyzujące i odstresowujące.
Malla przepraszam ale


Adrianna znajdz czas dla nas i opowiadaj wwreszcie cus wiecej

Eva wracaj tu.Ja dzis melduje sie pierwsza ale echo(które zawsze czytałam,choc nie komentowałam)to Twoja działka i ja go niezrobie


Witam kochane z samego rana.Pije druga juz poranna kawke,po ciezkiej nocy.Czekam,az wybije godzina zero coby młodego starszego do szkoły budzic i biore sie za sprzatanie.

Miłego dnia moherki
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 08:01   #4719
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Margo, to chyba nie ja o tej dyni pisałam... albo nie pamiętam ale już widzę, że udzielono Ci odpowiedzi

Malla, ćwiczenia spoko, ale wiesz czasem chciałoby się coś pomuzykować... wczoraj wyłyśmy we trzy arię z La Wally

Paula, a cóż tu opowiadać, konkretne pytania poproszę

Santos, jeśli to pytanie o studia to do mnie było (bo schizofrenia w drugiej części zdania sprawiła, że sądziłam, iż jest do Darii), to jest ok plan mam super, wykładowców w większości też, ale duuuużo czytania

Kaweczka?
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 09:53   #4720
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Dobry.
A czy ja sie wam chwalilam, ze podczas przemeblowania wystawilam na klatke gitare, co by to nie staranowac jej, a gitara mi zniknela, normalnie sasiad mi ja przygarnal? W dodatku od jego "brzdekania" mam mdlosci normalnie.
Plakac nie placze, bo na pudle lakier byl tak gleboko zmaltretowany, ze almost pekniete bylo, jednak... mogli chociaz zadzwonic do drzwi i spytac sie czy mozna
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-10-15 o 09:59
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:53   #4721
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

szpiegu poprawilas mi humor

adriana a masz cukier? bo mnie skonczyl i wlanie pije kawa na gorzko, az mna telepie jak karpiem po przerebli

wzilam znowu kodeine z paracetamolem, bo mnie tak bol trzyma od 2 dni w szyi ze kreic nia nie umiem. jak ja mam pilnowac dziecka ktore wlasnie odkrylo sie mozna sie poruszac we wszytskich kierunkach juz bez mamusi?! no jak?

zaprowadzilam dzis polke do zloba i po drodze kupilam sobie gazete. i jest jeden jedyny artykul o polsce. prosze bardzo, az zeskanowalam
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 11:31   #4722
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

witam w ten piękny czwartek.


Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość

az tak do muru jestes przyparta? zeby rzucac robote? a swiadczenia rehabilitacyjne?
no właśnie nie dostałam tego świadczenia rehabilitacyjnego, zasiłek chorobowy kończy mi się 20 października i albo wracam zdrowa do pracy albo...odchodzę.


Ale mi się nic nie chce...spałam do 11 ta pogoda dobija.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 15:38   #4723
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
malinka idz do klubu...rozgrzejesz sie i bez placzu sie obejdzie
aniko poszłam co za akcje były to jaja na max ale teraz kac morderca nie ma serca

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
coś mnie się zdaje że Ty na mnie liczysz
Daria no baaa

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Adriana Lecouvreur - ćwiczenia to też coś, zawsze lubiłam wszelkie palcówki i gamy na instrumentach, lubię czysty dźwięk. To takie hipnotyzujące i odstresowujące.
Malla boskie normalnie

Nezka - ja nawet nie wiem czy zacznę prawko bo ja się boję jeździć haha ale zdasz następnym razem
kata - nie przejmuj się niech sobie gadają, a jak masz urlop to przecież masz
Ain - to samo u mnie Kielce pływają i zaśnieżone na max
Paula - posprzątane już?
Szpiegu
- jaki sąsiad ja bym poszła i ochrzaniła
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 15:59   #4724
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

ADRIANNO-tak mi się zdawało,że pisałaś o pysznej zupie dyniowej.
być może ktoś inny pisał.
Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
Margo-dyni na zupę się nie suszy, suszy się pestki, a do dań wszelakich wykorzystuje się miąższ-można go zamrozić i zrobić sobie zapas na zimę. Dynia jest pyszna, a zupa dyniowa z imbirem rozgrzewa cudnie
AIN-,ale mnie chodzi o wysuszenie skóry,no wiecie na hallowen .wycięłam wszystko ze środka,ale i tak bierzę ją pleśń.
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
jak mnie coś kiedyś strzeli i sie do bierzmowania dam wysłać, to już wiem jakie będę miała trzecie imie


coś mnie się zdaje że Ty na mnie liczysz
różnie to bywa,zawsze masz wybór.
franciszka to ładne imię,tylko przez KATKĘ słysząc te imię widzę tylko jej córę,słodką z wielkimi oczami
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 18:17   #4725
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Indianiec mnie dopadł (o 2 dni wcześniej niż powinien) więc pewnie niedługo zaszyję się z książką w łóżku
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 18:20   #4726
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nezka - gdybym tak miała, to kolejnym razem pewnie bym auto na własnych plecach przeniosła przez ten łuk
Zawsze jest to jakaś alternatywa
Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Wiesz, moze zima w grudniu zawsze zaskakuje drogowcow, ale napewno swieta nigdy nie zaskocza nieprzygotowanych sklepikarzy!
Święte słowa... Niedługo okres świąt Bożego Narodzenia edzie trwał cały rok z wyjątkiem krótkiej przerwy na śniadanie wielkanocne
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
aniko poszłam co za akcje były to jaja na max ale teraz kac morderca nie ma serca

Nezka - ja nawet nie wiem czy zacznę prawko bo ja się boję jeździć haha ale zdasz następnym razem
Kac do humanitarnych zjawisk nie należy... Z tego, co słyszałam
Ja też się bałam, przez pierwsze godziny to się czułam jak kretynka za kierownicą, ale pomaga świadomość, że obok jest ktoś, kto zawsze w odpowiedniej chwili zareaguje. Inna sprawa, jeśli instruktor jest niemiły, nerwowy i złośliwy Na szczęście spora część jest naprawdę w porządku

Powinnam była urodzić się facetem. Dzisiaj na lekcji w scence grałam faceta [brwi podkreślone czarną kredką, bródka a'la Kombii zrobiona tuszem, koszula (co z tego, że damska, skoro schowana pod za dużą marynarką), okulary i mały kolczyk w lewym uchu ]. Mój kolega podsumował to idealnie: powiedział, że do twarzy mi w takim image'u Ale przynajmniej dostałam 6

Poza tym w sobotę idę na 18. i nie mam prezentu Bo zamówiłam prezent z allegro, ale niestety okazało się, że sprzedawca już tego nie ma, czy coś... W każdym bądź razie prezentu nie będzie. Zamówienie zostało złożone tydzień temu, natomiast o problemach dowiedziałam się wczoraj W związku z tym muszę jechać jutro do Warszawy w celu kupienia prezentu, bo opróćz mnie składa się też kilka innych osób. Ostatni raz zamawiałam coś przez internet
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:31   #4727
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

o ranyyy, ten remont mnie dobije, o ile prędzej nie zrobi tego pogoda

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Jak mi tam na obczyznie... hmm dobrze mi w sumie, choc, mimo dluugich godzin pracy bardziej mi to przypomina wakacje niz ril lajf. Ale to cyba dobrze :P. Dostalam juz nawet tymczasowy tutejszy dowod osobisty, w pon odbieram juz prawdziwy, "plakietke", tak mnie tu kochajom ! A co! Jedyny zgrzyt byl taki, ze tu maja suuuuper piekarnie. No i "mondra" i "gjenialna" santos postanowila sie upewnic, czy dalej ma aby napewno uczulenie na pszenice. I przez 2 tyg sie zajadalam buleczkami. No, ale se okazalo, ze jak najbardziej mam.... Na ryjofonie wyskoczyly mi takie pryszczole, ze wlasciwie rany mialam, a jelita przestaly pracowac ZUPELNIE. Dopiero teraz jest nieco lepiej. Twarz mi sie zagoila, a pryszczy coraz mniej dzieki kwasom Aveny. No ale to powoduje, ze mam problem z jedzeniem, bo tu nikt ci nie odpowie czy cos ma pszenice (nawet jesli po chinsku umiesz zadac pytanie, a jak sie latwo domyslic, ja nie umiem ). Poniewaz je sie tu li wylacznie w restauracjach, nie gotuje sie, wzeram glownie japonskie zarcie, bo sushi i sashimi czy miso nie ma pszenicy . Czy ktos wie moze, czy od jedzenia surowej ryby codziennie cos sie dzieje? Zalegna mi sie lososie w zoladku???

Tru Tru...


Wiesz, moze zima w grudniu zawsze zaskakuje drogowcow, ale napewno swieta nigdy nie zaskocza nieprzygotowanych sklepikarzy!
ze sklepikarzami to swięta racjaot, takie prawo przyrody-wiecznie zaskoczeni drogowcy i zawsze przygotowani sprzedawcy

od jedzenia ryby wyrosną Ci skrzela a nastepnym razem już nie sprawdzaj czy masz to uczelenie kurde, fajnie tam musisz mieć, aż Ci zazdroszczę normalnie pisz regularne sprawozdania (ze zdjęciami!), to choć jakaś namiastka tu będzie

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość

wzilam znowu kodeine z paracetamolem, bo mnie tak bol trzyma od 2 dni w szyi ze kreic nia nie umiem. jak ja mam pilnowac dziecka ktore wlasnie odkrylo sie mozna sie poruszac we wszytskich kierunkach juz bez mamusi?! no jak?

zaprowadzilam dzis polke do zloba i po drodze kupilam sobie gazete. i jest jeden jedyny artykul o polsce. prosze bardzo, az zeskanowalam
to takie njusy o Polsce piszą na Wyspach?
a co masz z szyją? jak jakiś nerwoból, to posmaruj sobie dodatkowo jakąś maścią i niech Ci konkubent masaż zrobi
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość


Ale mi się nic nie chce...spałam do 11 ta pogoda dobija.
weź, ja własnie się zwlokłam z drzemki (!), coś mnie zmogło i po prostu padłam, obudziłam się po dwóch godzinach

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

AIN-,ale mnie chodzi o wysuszenie skóry,no wiecie na hallowen .wycięłam wszystko ze środka,ale i tak bierzę ją pleśń.
aaa to sory, coś źle zrozumiałam. To ja nie wiem, co z tą skórą ale mam fotę do inspiracji
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:54   #4728
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
aaa to sory, coś źle zrozumiałam. To ja nie wiem, co z tą skórą ale mam fotę do inspiracji

Margo, te dynie to trzeba tuz przed halloween wyskrobac, bo wlasnie plesnieja : ( moze amerykanie maja na to jakis sposob, ja nie
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 01:58   #4729
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość

Margo, te dynie to trzeba tuz przed halloween wyskrobac, bo wlasnie plesnieja : ( moze amerykanie maja na to jakis sposob, ja nie
Maja GMO :P. A tak serio, to tez im plesnieja. Przynajmniej "szarym masom". Na studiach moja wspollokatorka z US wyskrobala dynie na halloween i splesniala ofkors w koncu, a raczej zgnila (rozplynela sie he he ). Moze sa jakies tajemne, babcine sposoby suszenia, ale wiekszosc ich nie zna z Reszta po co im to. Po Halloween wyrzuca sie dynie i ubiera sie choinke :P
Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
Santos, jeśli to pytanie o studia to do mnie było (bo schizofrenia w drugiej części zdania sprawiła, że sądziłam, iż jest do Darii), to jest ok plan mam super, wykładowców w większości też, ale duuuużo czytania

Nie ja pytalam, ale dobrze, ze odpowiedzialas . Fajnie, ze masz super pla, bo to potrafi zatruc najfajniejsze studia. Ile godzin zajec masz w tyg?
Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość

Dziekuje poczułam sie zaszczycona
To nawet nie tyle co pasja bo nie za bardzo umiem te drzewka chodowac,ale oboje z Niedzwiedziem je uwielbiamy.Piękne sa te z Twoich zdjec i takie duzeee
sa piekne, ale niestety, to nie tylko trzeba wiedziec jak whodowac ale i potem trzeba wiedziec, jak dbac. Duzo roboty z takim drzewkiem... A te foty sa z zenskiego klasztoru buddyjskiego. Tam mniszki maja czas na dzibdzianie sie z hebziem :P



Witam o poranku.
Ja o poranku kawki nie pijam, dopiero lodowa kawe z mlekiem do lunchu, ale za to zapraszam na herbatke pu-erh. Pije rano na rozruszanie flakow
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 08:01   #4730
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Hejo

Dołączam z kawą Inką
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 08:12   #4731
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Hejo

Dołączam z kawą Inką
A ja z herbata Fite anti stres.




Komuś czas,temu wrotki.Zmykam niedługo do pracy.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 08:32   #4732
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Santos to ja zaćmienia mam po tej nieobecności na wątku... godzin to mam... yyy... no... razem z fakultetem i wuefem (znaczy, z zespołem ludowym bo tak też można ) to koło 20. Czyli ok.

Kawę piłam dziś w Coffee heaven bo odstawiałam na dworzec koleżankę... i nie mogłam się oprzeć chai elephant latte xD
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:26   #4733
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

zieeeew
ja witam z flaszka sprita w garsci, bo wczoraj sie raczylam whiskaczem z cola i jak patrze na cole to mi zle :/

a ze nie spimy od 7.30 to jakos musze swoje flaki doprawdzic do porzadku.
ide sie walnac kolo kotleta jeszcze
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:13   #4734
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
Paula, a cóż tu opowiadać, konkretne pytania poproszę

Aj tam pytaniaOpowiadaj co ciekawsze fragmenty


Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość

Paula - posprzątane już?

dzisiaj musze szalec z mietłą,tnczyc na odkurzaczu i ciort wie co jeszcze


Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
sa piekne, ale niestety, to nie tylko trzeba wiedziec jak whodowac ale i potem trzeba wiedziec, jak dbac. Duzo roboty z takim drzewkiem... A te foty sa z zenskiego klasztoru buddyjskiego. Tam mniszki maja czas na dzibdzianie sie z hebziem :P



Witam o poranku.
Ja o poranku kawki nie pijam, dopiero lodowa kawe z mlekiem do lunchu, ale za to zapraszam na herbatke pu-erh. Pije rano na rozruszanie flakow
Dlatego ja narazie uwielbiam je podziwiac ale nie odwazyłam sie do domu przytransportowac.Mam cos na nie stylizowane ale to nie to
Chociaz widziałam u hodowcy takie piękne juz dosc pokazne drzewko w którym jestem zakcochanaJednka cena za nie i to,ze obawiam sie iepskiej reki do niego powstrzymuje mnie przed zakupem


Ja juz nie z kawka bo nie działa na mnie ale z dopalaczem przyszłam do Was

Miłego dnia życzeI zapowiadam na jutro sniegMój szaman odstawia tance wywołujace snieg bo jutro startuje
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:17   #4735
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

dołączam się z earl grey i kromką pełnoziarnistego pieczywa z masłem dzień dobry Mohery
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:40   #4736
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Dzień dobry Moherki - ja sączę zieloną herbatkę i strasznie mi się kręci w głowie, a ja już myślałam, że paskudny wirus jaki się do mnie przybłąkał odszedł w siną dal...
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 11:39   #4737
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
Santos to ja zaćmienia mam po tej nieobecności na wątku... godzin to mam... yyy... no... razem z fakultetem i wuefem (znaczy, z zespołem ludowym bo tak też można ) to koło 20. Czyli ok.

Kawę piłam dziś w Coffee heaven bo odstawiałam na dworzec koleżankę... i nie mogłam się oprzeć chai elephant latte xD
Elephant? Jak mozesz! Tiger jest najlepszy

Dobry, ja tak bez niczego, jeszcze sobie herbaty nie zrobilam.

Dostalam pismo z sadu, ze nie zlozylam 2 odpisow. Dziwne, bo zlozylam wszystkie 3 :/
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 12:47   #4738
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

bry
jesuuu czuję się jak neptyk jakis, mam problemy ostatnio z zasypianiem o ludzkiej porze-i tak o, np. dziś się połozyłam o 4:30 (książka mnie wciągnęła, ale i tak bym wcześniej nie zasnęła)
dołączam się z czarną herbatą i grzanką

Szpiegu, pewnie burdel mają i im się gdzieś zawieruszyło, bałaganiarzom
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 12:55   #4739
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

a ja dołączam z katarem, gorączką i bólem gardła shi...t! muszę jeszcze na zakupy wyjść, bo nawet chleba w mieszkaniu nie mam...
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:09   #4740
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Dobra, mam herbate oraz tosty francuskie.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.