Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 10:21   #2731
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez marti92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Mam dzisiaj super pogodę, nie jest za gorąco, a słonko świeci Rodzice mi już pojechali!! Zabieram się za historię (zaczynam od początku - starożytność xd)

Miłego dnia, maturzystki!
A ja teraz mam i brata i rodziców i jeszcze dziadków w domu
Jak ja jednak kocham spokój...
Wspominam te dwa cudowne tygodnie kiedy dostałam mieszkanie w mieście tylko dla siebie
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:21   #2732
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
repetytorium maturzysty do biologii, fizyki, matematyki i polskiego.
dasz znać czy warta polecenia jest matma i polski? bo planuję kupić, mam angielski i bardzo sobie chwalę.

za ang zapłaciłam w księgarni 11 zł, a Ty po ile kupowałaś?
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:22   #2733
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
repetytorium maturzysty do biologii, fizyki, matematyki i polskiego.
A jakie rep do biologii, matmy i polskiego?

Jak ja się strasznie cieszę że zamiast fizyki mam rozsz. angielski i już mi się fizyka skończyła
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:24   #2734
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
dasz znać czy warta polecenia jest matma i polski? bo planuję kupić, mam angielski i bardzo sobie chwalę.

za ang zapłaciłam w księgarni 11 zł, a Ty po ile kupowałaś?
nie pamiętam teraz, ale coś koło 8 zł, przesyłkę mam gratis.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
A jakie rep do biologii, matmy i polskiego?

Jak ja się strasznie cieszę że zamiast fizyki mam rozsz. angielski i już mi się fizyka skończyła
http://www.greg.pl/egzaminy-matura/5...ty-na-100.html z tej serii
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:25   #2735
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Na pewno Ci się uda

A tak zupełnie z innej beczki: jedzie może któraś na Coke Live Music Festival?
Jadę Muse
ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:26   #2736
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Ja kupiłam nieco inne, polski też z tego wydawnictwa, ale na all
Zobaczymy kiedy dojdzie i jakie to jest

A z biologii oprócz rep. dostałam od mamy villego
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:27   #2737
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
nie pamiętam teraz, ale coś koło 8 zł, przesyłkę mam gratis.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------



http://www.greg.pl/egzaminy-matura/5...ty-na-100.html z tej serii
Fajne te repetytoria... a tak z innej beczki...robiłyście imprezę na 18?
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 10:28   #2738
NutkaStylu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 862
Send a message via Skype™ to NutkaStylu
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Teraz w wakacje mam Tż-ta blisko, ale w roku szkolnym widzieliśmy się tylko co któryś weekend. I jeszcze sami wszystko psuliśmy. Ja miałam w piątki wieczorem treningi, w sobotę on był na mnie zły że w piątek nie miałam czasu, a jest go tak mało, no i tak w kółko...
Teraz wyjedzie na studia, znowu będziemy na odległość. No ale i tak się cieszę bo alternatywą był wyjazd za granicę na rok-dwa. Nie wiem jak bym to przeżyła
Mój zaczyna teraz studia, ale na szczęście we Wrocławiu jakieś 150km ode mnie i caaaaaalutki czas autostradą do wjazdu na autostradę do wrocka mam jakieś 3km mam nadzieję, że jakoś wytrzymamy. Wzięłam go na sposób i staram mu się delikatnie przypominać to co było między nami na początku, np dzwonię do niego w środku nocy, bo się stęskniłam kiedyś mu się to średnio podobało, ale dzisiaj jak zadzwoniłam to nawet na mnie nie nakrzyczał tylko coś zamruczał i poszedł dalej spać :p


a tak poza tym to się rozpisałyście <3

ja do 5 rano nie mogłam zasnąć i siedziałam nad niemieckim. w nocy jakoś lepiej mi się uczy.


edit.

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
A jakie rep do biologii, matmy i polskiego?
Ja mam wszystko z Operonu. Z biologii też mam, bo planowałam zdawać i baaaaaardzo mi się podoba takie kolorowe i aż chce się z niego uczyć zrezygnowałam, bo doszłam do wniosku, że nie nauczę się biologii i chemii przez rok na tyle żeby dostać się na medycynę na lekarski
teraz wzięłam się za sprzątanie pokoju [w końcu trzeba zrobić miejsce na nowe książki ] i aż się boję co tu będzie jak wrócę:p

Edytowane przez NutkaStylu
Czas edycji: 2010-07-20 o 10:31
NutkaStylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:29   #2739
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
Fajne te repetytoria... a tak z innej beczki...robiłyście imprezę na 18?
Będę robić już jest trochę po 18, ale znajomi prosili o przeniesienie. I w sumie łączę jeszcze z czymś innym

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez NutkaStylu Pokaż wiadomość
Mój zaczyna teraz studia, ale na szczęście we Wrocławiu jakieś 150km ode mnie i caaaaaalutki czas autostradą do wjazdu na autostradę do wrocka mam jakieś 3km mam nadzieję, że jakoś wytrzymamy. Wzięłam go na sposób i staram mu się delikatnie przypominać to co było między nami na początku, np dzwonię do niego w środku nocy, bo się stęskniłam kiedyś mu się to średnio podobało, ale dzisiaj jak zadzwoniłam to nawet na mnie nie nakrzyczał tylko coś zamruczał i poszedł dalej spać :p

To my mieliśmy odwrotnie, on potrafił do mnie o 1 czy 3 w nocy zadzwonić
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:31   #2740
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
Jadę Muse
Ja nie mam kasy na 2 dni niestety i wybrałam jednak 30 Seconds to Mars ;p


A do mojej 18 jeszcze 4 miesiące, ale impreza będzie- domówka
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:31   #2741
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Będę robić już jest trochę po 18, ale znajomi prosili o przeniesienie. I w sumie łączę jeszcze z czymś innym

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------




To my mieliśmy odwrotnie, on potrafił do mnie o 1 czy 3 w nocy zadzwonić
Ja się właśnie zastanawiam nad robieniem...bo strasznie się boję, że będzie impreza nieudana i wogole
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 10:45   #2742
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

raczej nie robię 18, bo odkładam, żeby w lutym jechać do Hiszpanii - najwyżej zbiorę grupę znajomych i pójdziemy na piwo. na studniówkę też nie idę
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:49   #2743
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
raczej nie robię 18, bo odkładam, żeby w lutym jechać do Hiszpanii - najwyżej zbiorę grupę znajomych i pójdziemy na piwo. na studniówkę też nie idę
jak ja Wam zazdroszczę tego hiszpańskiegozawsze chciałam się uczyć hiszpańskiego
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:50   #2744
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Rosiek- czemu nie idziesz na studniówkę?

A ja idę ćwiczyć teraz mój tyłek do napisania dziewczyny !
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:50   #2745
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
jak ja Wam zazdroszczę tego hiszpańskiegozawsze chciałam się uczyć hiszpańskiego
a co to za problem? dobra książka i ciśniemy
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:53   #2746
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

hej dziewczyny, dolaczam do Was
zdawalam mature w tym roku i planowalam od dawna roczna przerwe, bo nie wiedzialam zupelnie w jakim kierunku dalej isc. Zawsze myslalam o medycynie, ale kilka lat temu mama mnie troche zdemotywowala i odrzucilam te plany, a teraz doszlam do wniosku, ze niby dlaczego mialabym nie dac rady. zamarzyl mi sie kierunek lekarsko-dentystyczny. wiem, ze bedzie bardzo bardzo ciezko, tymbardziej, ze nie bylam na biol-chemie, a w trzeciej klasie nawet nie mialam tych przedmiotow, ale wierze, ze sie uda. jesli nie to zagryze zeby i pojde na cos innego wiec poki co czeka mnie rok pracy w sklepie odziezowym i rownolegle ostrej nauki do matury
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują

Edytowane przez varda
Czas edycji: 2010-07-20 o 10:57
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:54   #2747
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Rosiek- czemu nie idziesz na studniówkę?

A ja idę ćwiczyć teraz mój tyłek do napisania dziewczyny !
bo nie chcę pieniądze które by za to poszły pójdą na poczet wyjazdu do Hiszpanii
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:55   #2748
Happiness
Raczkowanie
 
Avatar Happiness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 159
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cześć dziewczyny Jak planowałam tak zrobiłam, wczoraj zaczęłam angielski, dzisiaj rano była już wstępna powtórka, na pierwszy ogień idzie słownictwo - pisemne i ustne formy wypowiedzi, 2 tyg. mi to zajmie, każdy dział na jeden dzień, człowiek, dom zrobione, zaczęłam szkołę. A potem myślę włączyć w to bardziej złożone rzeczy, żeby było do rozszerzonego. Zobaczymy, czy się taktyka
sprawdzi
Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Ale chyba nie dam rady, tym bardziej że jak poszłam do naszej babki z wosu to i powiedziała że ona w szkole do matury nie ma zamiaru przygotowywać. Do tej pory może 2 razy był prawdziwy wos na lekcji Musiałabym chodzić na jakieś zajęcia, nie wyrobie się z dojazdami. Gdyby brat był w domu to bez problemu, no ale studiuje.
Jeszcze mi koleżanka podpowiada żeby po prostu próbować potem przenieść się do Krakowa.
Ja nauczycieli WOSu w ogóle bym pogoniła, myślę, że nie przekażą nic, czego nie byłoby w podręcznikach i innych pomocach. Nie widzę też ich roli w przygotowaniu do matury (chyba, że ktoś potrzebuje nad sobą kontroli), przygotować trzeba się tylko pamięciowo. Ja WOSu z lekcji w ogóle nie pamiętam, nie umiem nawet jednej przytoczyć a wiem, że były
Cytat:
Napisane przez Flossy15 Pokaż wiadomość
(...)Planuję iść na korki z angielskiego, wosu i matmy. Sama nie wiem, co chcę w życiu robić, mam upatrzone kilka kierunków na UW (inna uczelnia raczej nie wchodzi w grę- musi być w miarę blisko domu) i pozostaje mi się modlić, aby się dostać(...)
Jak wyglądają korki z WOSu? Ktoś opowiada o funkcjach sejmu i senatu, albo o zagrożeniach demokracji, po co? Przecież to wszystko jest w książkach.
Happiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:58   #2749
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

dzień dobry .
ja dzisiaj zaczynam chyba z angielskim. mam zamiar przebrnąć przez wszystkie zeszyt,y od 1. klasy począwszy
a w tygodniu mam zamiar zaopatrzyć się w jakieś porządne repetytorium z polskiego, matmy i wosu . polecacie jakieś?
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 11:01   #2750
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

ha ja też nie idę na studniówkę (tzn tak planuję, a co wyjdzie to się zobaczy)- nie bawią mnie takie imprezy, tym bardziej, że mam mało zgraną klasę i już na półmetku było beznadziejnie i nudno, zresztą nie tylko ja się tak bawiłam, sporo osób przesiedziało całą noc za stołem- koleżanki, którym nie odpowiadała muzyka lub miały partnerów nietańczących. Mimo że ja tam trochę potańczyłam to było nudnawo i ok. 2 zwinęliśmy z tż żagle. Być może mi się odmieni, ale na chwilę obecną nie zamierzam się nigdzie wybierać.
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:06   #2751
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Miss Dramatique Pokaż wiadomość
a w tygodniu mam zamiar zaopatrzyć się w jakieś porządne repetytorium z polskiego, matmy i wosu . polecacie jakieś?
jeśli chodzi o polski to z repetytorium (Operonowego) korzystałam bardzo mało. Czytałam głównie poradniki jak napisać dobre wypracowanie maturalne itp. Przypominałam sobie jedynie treści lektur, poetów poszczególnych epok i ich filozofie. Polecam metodę, zdałam wysoko.

Co do matmy to nam w szkole polecono zbiór zadań Alicji Cewe i Haliny Nahorskiej "Matura z matematyki od 2010". Książka jest podzielona na działy, w każdym są typowo maturalne zadania - i otwarte i zamknięte, z tyłu są klucze do zamkniętych. Dobrze mi się z tego uczyło mimo tego, że za matmą nie przepadam
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:07   #2752
Asienia1603
Rozeznanie
 
Avatar Asienia1603
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrołęka/Białystok
Wiadomości: 602
GG do Asienia1603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Hej! Jesteście niemożliwe. Tyyyle piszecie i jeszcze macie zapał do nauki. Podziwiam Was. Mi się nic nie chce... Miałam zrobić w miesiąc 1000 zadań z chemii, a zrobiłam... 400. Przeczytałam dwa działy z podręcznika, trochę słówek z angielskiego się pouczyłam i na tym koniec. Mam wyrzuty sumienia, bo w roku szkolnym będę się ledwo wyrabiać z lekcjami, a co jeszcze o maturze mówić.

Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
Fajne te repetytoria... a tak z innej beczki...robiłyście imprezę na 18?
Ja robiłam. W remizie. Około 10 osób dzień przed odwołało przybycie... A co najlepsze, były to w większości osoby ze wsi, które mają się za miastowe... I po prostu chyba im się nie chciało tyłka ruszyć. Przykro mi było, ale cóż.
Ogólnie było super. Dostałam od mojego TŻ bukiet ogromnych 18-tu róż i dużo innych pięknych prezentów. Poszło mnóstwo pieniędzy, które w sumie mogłam odłożyć na coś innego, bo nie przelewa mi się w domu, ale już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Moja młodsza siostra stwierdziła, że nie robi dużej imprezy, bo szkoda kasy i ma rację.

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
raczej nie robię 18, bo odkładam, żeby w lutym jechać do Hiszpanii - najwyżej zbiorę grupę znajomych i pójdziemy na piwo. na studniówkę też nie idę
Świetny pomysł. Też bym chciała do Hiszpanii. Ale studniówki byłoby mi szkoda jednak...
__________________
Asienia1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:07   #2753
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

idę na korki z wosu, ponieważ w moim mieście bardzo dobrze przygotowują do matury z tego przedmiotu, w szkole mam wos słaby- beznadziejne książki "Z demokracją na ty" i nauczycielkę nie lepszą, a potrzebuję osoby, ktora by kierowała moja nauka, coś rozszerzała. Takie mam plany. Na razie mam kupiłam książki z Operonu i uczę się w domu sama. Zobaczę jak mi to będzie szło, jeśli faktycznie dam sobie radę to oczywiście, że zrezygnuję. W mojej szkole sporo osób chodzi nawet na korki z historii wiesz ludzie panikują, zresztą nauczyciela od histy tez mam niezlego, tak jak on wszystko placze i miesza to sie nie dziwie ze chodza. Wiedza z kazdego przedmiotu powinna byc uporzadkowana, a jak sie tak skacze "z kwiatka na kwiatek" to efekty widac.
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:09   #2754
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Flossy15 Pokaż wiadomość
ha ja też nie idę na studniówkę (tzn tak planuję, a co wyjdzie to się zobaczy)- nie bawią mnie takie imprezy, tym bardziej, że mam mało zgraną klasę i już na półmetku było beznadziejnie i nudno, zresztą nie tylko ja się tak bawiłam, sporo osób przesiedziało całą noc za stołem- koleżanki, którym nie odpowiadała muzyka lub miały partnerów nietańczących. Mimo że ja tam trochę potańczyłam to było nudnawo i ok. 2 zwinęliśmy z tż żagle. Być może mi się odmieni, ale na chwilę obecną nie zamierzam się nigdzie wybierać.
ja już w tym roku byłam na studniówce z kumplem - z nim nie potańczyłam (noga w stabilizacji), ale ogólnie trochę się pobawiłam, pogadałam z ludźmi wiem jak to wygląda i mi wystarczy
szkoda mi pieniędzy, bo 400zł za samą studniówkę, ok. 200 za sukienkę (wolałabym szyć), 300 zł za dojazd - bo robią na strasznym zadupiu -.- To jest prawie tysiąc zł, wolę wyjechać i poćwiczyć język do matury.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:11   #2755
Happiness
Raczkowanie
 
Avatar Happiness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 159
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, dolaczam do Was
zdawalam mature w tym roku i planowalam od dawna roczna przerwe, bo nie wiedzialam zupelnie w jakim kierunku dalej isc. Zawsze myslalam o medycynie, ale kilka lat temu mama mnie troche zdemotywowala i odrzucilam te plany, a teraz doszlam do wniosku, ze niby dlaczego mialabym nie dac rady. zamarzyl mi sie kierunek lekarsko-dentystyczny. wiem, ze bedzie bardzo bardzo ciezko, tymbardziej, ze nie bylam na biol-chemie, a w trzeciej klasie nawet nie mialam tych przedmiotow, ale wierze, ze sie uda. jesli nie to zagryze zeby i pojde na cos innego wiec poki co czeka mnie rok pracy w sklepie odziezowym i rownolegle ostrej nauki do matury
Cześć Trzymamy kciuki
Happiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:13   #2756
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Happiness Pokaż wiadomość

Jak wyglądają korki z WOSu? Ktoś opowiada o funkcjach sejmu i senatu, albo o zagrożeniach demokracji, po co? Przecież to wszystko jest w książkach.
tez mnie to zastanawia szczerze mowiac byloby mi szkoda kasy na cos, co mogę przeczytać sama w książce. Wolałabym za to dołożyć sobie więcej godzin korków z matmy czy innego ścisłgo przedmiotu lub języka
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:16   #2757
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

a był ktoś z Was na korkach z polskiego? widzę ostatnio coraz więcej ogłoszeń i też mnie ciekawi jak to wygląda
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:18   #2758
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
a był ktoś z Was na korkach z polskiego? widzę ostatnio coraz więcej ogłoszeń i też mnie ciekawi jak to wygląda
pisanie tych esejów to dla mnie...
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:18   #2759
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
a był ktoś z Was na korkach z polskiego? widzę ostatnio coraz więcej ogłoszeń i też mnie ciekawi jak to wygląda
moja koleżanka z klasy chodziła gość pomagał jej pisać prace i konspekt, omawiał z nią wiersze i epoki. Zdała wysoko, bo ustny na 100, a pisemny na 94 (podstawa), ale ciężko mi powiedzieć czy to zasługa korków, dziewczyna jest bardzo mądra, a chodziła tam tylko ze względu na nadopiekuńczość rodziców
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:29   #2760
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

ja nie robilam 18 [tzn. dla znajomych, bo w domu byla taka mala impreza dla bliskiej rodziny], bo po pierwsze mialam w czasie postu, a po drugie tydzien po urodzinach zakladalam staly aparat na ktory poszlo ponad 2000 poza tym wolalabym ta kase przeznaczyc na jakas fajna podroz i zakupyy ale kto wie, moze jeszcze zrobie jakas odkladana 18, w koncu co za roznica w jakim terminie
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.