Rybnik i okolice :) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 20:43   #481
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Rybnik i okolice :)

Właśnie tą z matematyki się nie przejmuję- lubię mate i rozwiązywać zadania żałuję nawet, że nie poszłam na jakiś matematyczny profil, ale z drugiej strony nienawidzę geografii i fizyki i w ogóle ciężko z wyborem profilu -,-
Co do polskiego to nie wiem co to będzie...
a jesli chodzi o język to nie mam pojęcia czy zdawać francuski rozszerzony, francuski podstawa czy angielski podstawa ew. rozszerzony ;o
No i biologia i chemia rozszerzone, tragediaa czas się wziąć za naukę :<


to może takie pytanie ; D- Co Cię skłoniło by założyć konto na wizażu?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:23   #482
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Mam zaszczyt mieć lekcje polskiego z p. Dyrektorem ;o ale skoro chodziłaś na humanistyczny to Cię pewnie nie uczył No a tak to z geografii -Kiwak, z matematyki pani Czech, fizyka -p.Fejklowicz, biologia -Gajewska, chemia -Zawada, historia -Morawiec... i inni ; ))
Z wyboru jestem bardzo zadowolona. Choć z początku było mi strasznie ciężko, zupełnie nikogo nie znałam, w całej szkole pare osób z widzenia, a cała reszta najbliższych mi osób dostała się razem do jednej szkoły...ale jakoś się udało zaaklimatyzować, nie przepisać (bo i takie plany miałam) i jest strasznie fajnie. : ))
geografię też miałam z Kiwakiem i fizykę z Fejklowicz
Ja idąć do liceum też nikogo nie znałam, na początku trochę ciężko było, wiadomo jak to jest jak się nikogo nie zna, ale w takiej sytuacji jest wiele osób w klasie, także trochę czasu mija i potem jest już ok
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:43   #483
Kaja122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik i okolice :)
Wiadomości: 44
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Właśnie tą z matematyki się nie przejmuję- lubię mate i rozwiązywać zadania żałuję nawet, że nie poszłam na jakiś matematyczny profil, ale z drugiej strony nienawidzę geografii i fizyki i w ogóle ciężko z wyborem profilu -,-
Co do polskiego to nie wiem co to będzie...
a jesli chodzi o język to nie mam pojęcia czy zdawać francuski rozszerzony, francuski podstawa czy angielski podstawa ew. rozszerzony ;o
No i biologia i chemia rozszerzone, tragediaa czas się wziąć za naukę :<


to może takie pytanie ; D- Co Cię skłoniło by założyć konto na wizażu?
Mnie szczerze mówiąc to skłoniły wątki ślubne ... Dużo zdj. powstawianych, a bez konta to nie są widoczne A Ciebie ?

Nie no ja sama też do liceum poszłam, nie znałam nikogo prócz jednej osoby z którą chodziłam do gimnazjum, ale ona i tak innym autobusem dojeżdżała, pierwszy dzień wszyscy tacy niepewni i spokojni ale po czasie klasa pokazała pazurki a kto by pomyślał klasa policyjna a taka hmmm "spokojna" no ale z tego się ciesze każdy każdemu pomoże jeśli trzeba nie ma grupek i oby tak zostało do matury ;D

A teraz ja takie pytanko, lubicie czytać książki, czy tylko to co musiałyście to czytałyście, a jak lubicie czytać to jakie ??
Kaja122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:42   #484
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Kaja122 Pokaż wiadomość
A teraz ja takie pytanko, lubicie czytać książki, czy tylko to co musiałyście to czytałyście, a jak lubicie czytać to jakie ??
ja uwielbiam czytać książki w szczególnośći thrillery psychologiczne, sensacyjne. Polecam książki Harlana Cobena Mój ulubiony autor
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:49   #485
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
geografię też miałam z Kiwakiem i fizykę z Fejklowicz
Ja idąć do liceum też nikogo nie znałam, na początku trochę ciężko było, wiadomo jak to jest jak się nikogo nie zna, ale w takiej sytuacji jest wiele osób w klasie, także trochę czasu mija i potem jest już ok
: D to widzę jego "przezwisko" jest długo znane
Też zawsze mówił "baaaaaaa dobrze" i pytał się każdego o dziwne rzeczy? ;d
a p. Fejklowicz była przez rok moją wychowawczynią, ale nie wytrzymaliśmy i napisaliśmy petycję i się udało ją zmienić. Przy tym się popłakała i bała, że ją z pracy wyrzucą -,- Dziwna kobieta ogólnie... ; >

Teraz jest w szkole świetnie i boję się, że czas tak szybko leci i trzeba będzie się rozstać :<

Cytat:
Napisane przez Kaja122 Pokaż wiadomość
Mnie szczerze mówiąc to skłoniły wątki ślubne ... Dużo zdj. powstawianych, a bez konta to nie są widoczne A Ciebie ?

Nie no ja sama też do liceum poszłam, nie znałam nikogo prócz jednej osoby z którą chodziłam do gimnazjum, ale ona i tak innym autobusem dojeżdżała, pierwszy dzień wszyscy tacy niepewni i spokojni ale po czasie klasa pokazała pazurki a kto by pomyślał klasa policyjna a taka hmmm "spokojna" no ale z tego się ciesze każdy każdemu pomoże jeśli trzeba nie ma grupek i oby tak zostało do matury ;D

A teraz ja takie pytanko, lubicie czytać książki, czy tylko to co musiałyście to czytałyście, a jak lubicie czytać to jakie ??
Mnie przekonało całe forum Biochemiczne, strasznie mnie wciągnęło, no i KWC.
I ogólnie cały wizaż mi się spodobał, najlepsze chyba forum o takiej tematyce, a jest tu generalnie chyba wszystko, cokolwiek się w google nie wpisze, odsyła najczęście na wizaż ; P

Moja klasa jest o tyle fajna, że wszyscy sobie razem pomagamy, mamy emaila klasowego gdzie ląduje wiele rozwiązanych zadań domowych i sprawdzianów z poprzednich lat itp. No i ze wszystkimi można pogadać, nie ma właśnie grupek, jak to było w gimnazjum.
Widać, że liceum to już doroślejsi ludzie
A opinie mieliśmy najlepszej klasy, ale w tym roku się to zepsuło ; p

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam czytać książki w szczególnośći thrillery psychologiczne, sensacyjne. Polecam książki Harlana Cobena Mój ulubiony autor
Też lubię czytać książki... ale czasem przeczytam kilka w miesiąc, a czasem mam dwa miesiaće przerwy ; P
Tez uwielbiam thrillery! I Harlana Cobena. Ale najbardziej lubię thrillery medyczne- Tess Geristen.
A tak to jeszcze Agatha Christie, seria Detektyw Monk... ;d i wiele innych...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 15:06   #486
Kaja122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik i okolice :)
Wiadomości: 44
Dot.: Rybnik i okolice :)

Ja teraz czytam cykl książek śledczych Caroline Graham "Duch w Machinie" to akurat ostatnia z wydanych z tego cyklu, świetna jest...
Kaja122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:58   #487
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
: D to widzę jego "przezwisko" jest długo znane
Też zawsze mówił "baaaaaaa dobrze" i pytał się każdego o dziwne rzeczy? ;d
a p. Fejklowicz była przez rok moją wychowawczynią, ale nie wytrzymaliśmy i napisaliśmy petycję i się udało ją zmienić. Przy tym się popłakała i bała, że ją z pracy wyrzucą -,- Dziwna kobieta ogólnie... ; >
jego przezwisko istnieje już dobrych kilka lat, też nas pytał o różne dziwne rzeczy, ale ogólnie fajny chłop ;-) A p. Fejklowicz to w ogóle dziwna. Nam ciągle o astrologii, horoskopach gadała na lekcjach. I jeszcze o swoim kocie i paprotce coś tam kiedys wspominała. Na sprawdziany kupowaliśmy jej gazety, to siedziała i czytała, a my mogliśmy ściągać ;-)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Też lubię czytać książki... ale czasem przeczytam kilka w miesiąc, a czasem mam dwa miesiaće przerwy ; P
Tez uwielbiam thrillery! I Harlana Cobena. Ale najbardziej lubię thrillery medyczne- Tess Geristen.
A tak to jeszcze Agatha Christie, seria Detektyw Monk... ;d i wiele innych...
Tess Gerritsen też lubię Co prawda przeczytałam tylko 2 jej książki: skalpel i jakas taka o mordercy co kobiety w ciąży zakopywał a potem mordował a dzieci sprzedawał, nie pamiętam tytułu. A czytałas może jej nową książkę - Mumia?
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 17:55   #488
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
jego przezwisko istnieje już dobrych kilka lat, też nas pytał o różne dziwne rzeczy, ale ogólnie fajny chłop ;-) A p. Fejklowicz to w ogóle dziwna. Nam ciągle o astrologii, horoskopach gadała na lekcjach. I jeszcze o swoim kocie i paprotce coś tam kiedys wspominała. Na sprawdziany kupowaliśmy jej gazety, to siedziała i czytała, a my mogliśmy ściągać ;-)
My tak robimy Dyrektorowi, kupujemy batonika i gazete na sprawdzian i można ściągać.. zresztą zdarza mu się wychodzić podczas sprawdzianu, który trwa dwie godziny, a tematem zwykle jest analiza, interpretacja, porównanie i odniesienie się do danej epoki, czyli miążdżace tematy wypracowań. Albo jak nie chcemy karktówki, ani żeby pytał dajemy mu Prince Polo, albo kupujemy ciasto
Świetny pomysł by przetestować to i na p. Fejklowicz... u nas na lekcjach wychowawczych były zawsze jakieś akcje... Podobno kozę kiedyś na balkonie hodowała. ;d

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Tess Gerritsen też lubię Co prawda przeczytałam tylko 2 jej książki: skalpel i jakas taka o mordercy co kobiety w ciąży zakopywał a potem mordował a dzieci sprzedawał, nie pamiętam tytułu. A czytałas może jej nową książkę - Mumia?
Skalpel i Dawca są najlepsze : ) Nie wiem o którą Ci chodzi, bo nie przeczytałam jeszcze wszystkich...
a Mumię niedawno przeczytałam, polecam ; ))
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 19:09   #489
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Skalpel i Dawca są najlepsze : ) Nie wiem o którą Ci chodzi, bo nie przeczytałam jeszcze wszystkich...
a Mumię niedawno przeczytałam, polecam ; ))
Dawcę też czytałam, to było o tym porywaniu ludzi na narządy, prawda? Teraz mi się przypomniało, że ta książka Gerritsen o mordowaniu ciężarnych kobiet to był "Sobowtór"
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 20:54   #490
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Dawcę też czytałam, to było o tym porywaniu ludzi na narządy, prawda? Teraz mi się przypomniało, że ta książka Gerritsen o mordowaniu ciężarnych kobiet to był "Sobowtór"
taak o tym ; ))
Sobowtóra nie czytalam.




nikt więcej się tu nie udziela?
nie wierzę :<<
Rybnik!
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml



Edytowane przez illegale
Czas edycji: 2010-11-09 o 20:56
illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:23   #491
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

A co tutaj tak dzisiaj cicho?

Dziewczyny piszcie - czym się oprócz chodzenia do szkoły zajmujecie?
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 20:37   #492
Kaja122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik i okolice :)
Wiadomości: 44
Dot.: Rybnik i okolice :)

Już się melduję, dopiero teraz do komputera się dorwałam.

Ja tak ogólnie to jak znajdę czas zajmuję się moim kuzynkiem (8 miesięcy) uwielbiam dzieci, nie wiem czy to normalne, ale gdyby było to możliwe to chciała bym już mieć dziecko po prostu nie wiem co mi się stało, od zawsze mówiłam,że zaraz po szkole chciała bym zakładać rodzinę w młodym wieku na studia się nie wybieram tylko ta szkoła policyjna a to trwa maximum rok no może dwa, gdybym nie zdała za pierwszym razem testów ... Nie wiem co z moich planów wyjdzie zobaczymy

A jak tam u Was, czym się zajmujecie dodatkowo?
Aaaa i przypomniało mi się, wypożyczyłam dzisiaj książkę "Bez śladu" - Linwood Barclay. Przeczytałam dzisiaj 5 rozdziałów i czyta się super
Kaja122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 20:41   #493
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Rybnik i okolice :)

Ja uwielbiam fotografię Ale ostatnio mam na to mało czasu...
dodatkowo chodzę na francuski.

i tyle robię poza ;d

niestety ostatnio nic mi się nie chce :< najchętniej nie robiłabym nic. na szczęście wolneeee!
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 22:10   #494
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

Kaja122 - u mnie instynkt macierzyński jeszcze się nie odzywa Zresztą w pracy mam kontakt z dziećmi ( w sumie nie takimi małymi, bo to podstawówka i gimnazjum), ale na razie mi wystarcza, jak wracam do domu to pragnę ciszy i spokoju ;-)
Co do testów policyjnych, moja koleżanka rok temu próbowala, przeszła testy fizyczne, test z wiedzy, ale na psychologicznych poległa. W tym roku będzie znowu próbować.

Mnie oprocz studiów i pracy interesuje jeszcze astronomia - uwielbiam czytac wszystko na temat kosmosu itp. I taka moja druga pasja to papugi. Mam w domu 3, a kiedyś chcialabym mieć hodowlę
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 11:37   #495
Kaja122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik i okolice :)
Wiadomości: 44
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Kaja122 - u mnie instynkt macierzyński jeszcze się nie odzywa Zresztą w pracy mam kontakt z dziećmi ( w sumie nie takimi małymi, bo to podstawówka i gimnazjum), ale na razie mi wystarcza, jak wracam do domu to pragnę ciszy i spokoju ;-)
Co do testów policyjnych, moja koleżanka rok temu próbowala, przeszła testy fizyczne, test z wiedzy, ale na psychologicznych poległa. W tym roku będzie znowu próbować.

Mnie oprocz studiów i pracy interesuje jeszcze astronomia - uwielbiam czytac wszystko na temat kosmosu itp. I taka moja druga pasja to papugi. Mam w domu 3, a kiedyś chcialabym mieć hodowlę
U mnie się odzywa i teraz nie wiem czy to dobrze czy nie ...

A co do testów to mam nadzieję, że sobie poradzę jestem świadoma,że nie zdam za pierwszym razem ale spróbuję chociaż ;D Mnie w liceum już przygotowują do tych testów ze względu na profil, mam nadzieję,że to mi jakoś pomoże.

Co powiesz o uczniach gimnazjum, masakra nie?? Ja jak jeszcze byłam w gimnazjum to po prostu byłam załamana zachowaniem uczniów no szok totalny. Teraz w liceum od razu widać, że większość już jest normalna i potrafi się zachować jak na swój wieku.
Kaja122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 11:47   #496
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Kaja122 Pokaż wiadomość
U mnie się odzywa i teraz nie wiem czy to dobrze czy nie ...
Wiesz, najczęściej jest tak, że jak zaczyna się obcować z małymi dziećmi to en instynkt się odzywa, ja w swoim otoczeniu nie mam małych dzieci, więc na razie cisza ;-)


Cytat:
Napisane przez Kaja122 Pokaż wiadomość
Co powiesz o uczniach gimnazjum, masakra nie?? Ja jak jeszcze byłam w gimnazjum to po prostu byłam załamana zachowaniem uczniów no szok totalny. Teraz w liceum od razu widać, że większość już jest normalna i potrafi się zachować jak na swój wieku.
jeśli chodzi o gimnazjum to ta cała reforma to niewypał. Z drugiej strony samo gimnazjum nie jest źródłem problemów, bo przyczyny takiego a nie innego zachowania leżą w wychowaniu przez rodziców. Jeśli uczeń zachowuje się źle, to szkoła raczej niewiele może z tym robić już.
Ja pracuję w placówce, gdzie akyrat z gimnazjalistami mam najmniejsze problemy, największe są z uczniami 2-3 klasy szkoły podstawowej, teraz wychodzą skutki całego tego trendu na bezstresowe wychowanie, dzieciaki nie znają żądnej dyscypliny i obowiązków
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:51   #497
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Rybnik i okolice :)

u mnie się też żaden instynkt macierzyński nie odzywa, co gorsza, nawet nie chcę mięć dzieci...
Ale nie mam styczności z dziećmi jak na razie...


Ja też widzę ogromną różnicę między gimnazjum, a liceum. Tymbardziej, że gimnazjum miałam łączone z podstawówką. No i teraz można się malować, chodzić na obcasach i generalnie ubierać jak tylko się zapragnie, bo u mnie nie zwracają na to uwagi... Jest wiele osób ubierajacych się tak, że aż to szokuje- same markowe ciuchy, nie mówie tu o jakimś h&m, a np. torebki wittchen, ale nie ma to żadnego znaczenia, bo nikt się nie wywyższa.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 13:04   #498
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Rybnik i okolice :)

hej dziewczyny

ja się zajmuję moją chrześnicą i coś w tym jest, że instynkt odzywa się kiedy obcujemy z dziećmi ja jednak się wstrzymam, mam plany na kolejne kilka lat, a poza tym brak dawcy dobrych genów

u mnie w gimnazjum była totalna samowolka, ludzie ostro przeginali pod wieloma względami i mimo to, że klasę miałam fantastyczną, nie chciałabym tam wrócić

o jakich wykładach akademickich mówicie? jest jakas strona, na ktorej moge o tym poczytac? bo na stronie ekonomika nie znalazlam zadnej wzmianki
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują

Edytowane przez varda
Czas edycji: 2010-11-11 o 13:25
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 13:29   #499
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

ja się zajmuję moją chrześnicą i coś w tym jest, że instynkt odzywa się kiedy obcujemy z dziećmi ja jednak się wstrzymam, mam plany na kolejne kilka lat, a poza tym brak dawcy dobrych genów

u mnie w gimnazjum była totalna samowolka, ludzie ostro przeginali pod wieloma względami i mimo to, że klasę miałam fantastyczną, nie chciałabym tam wrócić

o jakich wykładach akademickich mówicie? jest jakas strona, na ktorej moge o tym poczytac? bo na stronie ekonomika nie znalazlam zadnej wzmianki
Witaj!
Na początek: skąd dokładnie jesteś?
Gdzie do szkoły chodzisz?

Ja mam mieć wykłady na Politechnice, ale nie znalazłam o tym narazie żadnych informacji w internecie...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 13:29   #500
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ja też widzę ogromną różnicę między gimnazjum, a liceum. Tymbardziej, że gimnazjum miałam łączone z podstawówką. No i teraz można się malować, chodzić na obcasach i generalnie ubierać jak tylko się zapragnie, bo u mnie nie zwracają na to uwagi... Jest wiele osób ubierajacych się tak, że aż to szokuje- same markowe ciuchy, nie mówie tu o jakimś h&m, a np. torebki wittchen, ale nie ma to żadnego znaczenia, bo nikt się nie wywyższa.
ja pamiętam, że jak chodziłam do gimnazjum, to za przyjście w mocniejszym makijażu nauczycielka zaraz wyrzucała do łazienki się myć. A teraz w gimnazjum to takie rewie mody odstwaiają
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 13:34   #501
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Rybnik i okolice :)

Mieszkam na Nowinach, więc bliziutko centrum jestem absolwentką IV LO w Chwałowicach, profil językowy też byłabym zainteresowana tymi wykładami, ale nie wiem czy da radę się załapać jeśli już nie chodze do szkoły
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:10   #502
Kaja122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik i okolice :)
Wiadomości: 44
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Mieszkam na Nowinach, więc bliziutko centrum jestem absolwentką IV LO w Chwałowicach, profil językowy też byłabym zainteresowana tymi wykładami, ale nie wiem czy da radę się załapać jeśli już nie chodze do szkoły
Tak na początku to Witam Może uda się wątek rozkręcić

Jeśli chodzi o te wykłady to zapraszam, wszystkie informacje na www.nowoczesnyuczen.pl , ale nie mam pojęcia czy będziesz mogła na nie chodzić, jeśli już się nie uczysz, ale moze coś tam znajdziesz zadzwoń i sie zapytaj może jedno miejsce znajdą

A co do gimnazjum u nas też za makjaż już nawet nie mocny, wywalali do ubikacji się umyć... Ale już nie o to chodzi, tylko o zachowanie, stosunek wobec nauczycieli no masakra jedna wielka ....
Kaja122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:12   #503
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Kaja122 Pokaż wiadomość
Tak na początku to Witam Może uda się wątek rozkręcić

Jeśli chodzi o te wykłady to zapraszam, wszystkie informacje na www.nowoczesnyuczen.pl , ale nie mam pojęcia czy będziesz mogła na nie chodzić, jeśli już się nie uczysz, ale moze coś tam znajdziesz zadzwoń i sie zapytaj może jedno miejsce znajdą

A co do gimnazjum u nas też za makjaż już nawet nie mocny, wywalali do ubikacji się umyć... Ale już nie o to chodzi, tylko o zachowanie, stosunek wobec nauczycieli no masakra jedna wielka ....
o dziekuję bardzo
u nas w gimnazjum można było wszystko, nawet pikniki na lekcjach z mlekiem i parówkami jako danie główne. Eh...szkoda gadać
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:18   #504
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

varda - w jakim jesteś wieku i czym się zajmujesz na co dzień? opowiedz nam coś o sobie
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:18   #505
Kaja122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik i okolice :)
Wiadomości: 44
Dot.: Rybnik i okolice :)

haha nie no ładnie, u nas zależy z jakimi nauczycielami jedna nauczycielka od Histori starsza babka, wyszła do sklepiku w czasie lekcji po coś do picia, no i chłopcy w klasie przestawili zegar o 15 min czy nawet o 20min babka jak weszła to była pewna,ze tak długo jej nie było, więc kazała się spakować że możemy iść do domu no to wszyscy huraaa i uciekamy ... w połowie drogi spojrzała chyba na zegarek i goniła nas po całej szkole, niestety wszyscy zdążyli się schować
Kaja122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:22   #506
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Rybnik i okolice :)

lat 19, aktualnie mam zastój niestety. Matura zdana, jednak zachciało mi się czegoś innego więc zdaję ponownie co widać w podpisie pracuję przy tym na pół etatu w focusie, poza tym basen, chrześnica codziennie, no i staram się uczyć chociaż opornie mi to idzie
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:27   #507
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Kaja122 Pokaż wiadomość
haha nie no ładnie, u nas zależy z jakimi nauczycielami jedna nauczycielka od Histori starsza babka, wyszła do sklepiku w czasie lekcji po coś do picia, no i chłopcy w klasie przestawili zegar o 15 min czy nawet o 20min babka jak weszła to była pewna,ze tak długo jej nie było, więc kazała się spakować że możemy iść do domu no to wszyscy huraaa i uciekamy ... w połowie drogi spojrzała chyba na zegarek i goniła nas po całej szkole, niestety wszyscy zdążyli się schować
my mieliśmy takąs amą sytuację w gimnazjum chłopcy na lekcji j. francuskiego przestawili zegar o jakes 15 minut do przodu i przez jakieś 2 tygodnie nauczyciel nas wypuszczał wcześniej zanim zakapowal, że zegar źle chodzi. Nie zapomnę jak chciało nam się śmiać, kiedy przychodził na początku lekcji, patrzał na zegar i ze zdziwieniem stwierdzał: "znowu się na przerwie zasiedziałem w karmeliku, a wam już 15 minut lekcji ubyło"
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:27   #508
Kaja122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik i okolice :)
Wiadomości: 44
Dot.: Rybnik i okolice :)

U nas niestety zaraz zakapowała.
Jeszcze z takich akcji to na fizyce mieliśmy mieć kartkówkę, na którą nikt nic nie umiał więc wpadliśmy na pomysł aby kupić czekoladę i stwierdziliśmy,że wmówimy nauczycielce że ma imieniny. Po dzwonku delegacja z czekoladą i życzeniami stoi przed biurkiem, pani zdziwiona, ale kartkówkę przełożyła

Ja się matury tragicznie boje .... wątpię czy zdam, no ale trudno jeszcze mam trochę czasu

Edytowane przez Kaja122
Czas edycji: 2010-11-11 o 14:30
Kaja122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:29   #509
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Rybnik i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Kaja122 Pokaż wiadomość
Ja się matury tragicznie boje .... wątpię czy zdam, no ale trudno jeszcze mam trochę czasu
nie ma się czego bać, to naprawdę nie jest takie straszne jak przedstawiają to nauczyciele
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:32   #510
Kaja122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik i okolice :)
Wiadomości: 44
Dot.: Rybnik i okolice :)

Ja się boję jedynie matury z matematyki ( a u mnie matma to tragedia) , bo z reszta sobie poradzę jakoś....
Kaja122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-06 20:39:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.