jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-01, 11:47   #181
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Tak trzymaj!!!!
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 13:07   #182
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Maggie_90
Paula07

To nie jest też tak. Żeby przepisać leczenie hormonalne, to musi być nadmiar albo niedobór jakichś hormonów. I to jest tutaj najważniejszym wskaźnikiem!
Tabletki antykoncepcyjne to też w na swój sposób leczenie hormonalne i jakoś są przepisywane osobą po skończeniu okresu dojrzewania, np. na nieregularne miesiączki.


Poza tym nie stosuje się leczenia hormonalnego, aby urosły od tego piersi- to by było zbyt piękne.
Oczywiście,aby przepisać leczenie hormonalne musi być niedobór , np. estrogenów. Często właśnie bywa,że dziewczyny o bardzo małch piersiach albo braku mają zaburzenia hormonalne i niedobór jednego z hormonów w organiźmie.
Leczenie hormonalne stosuje się po to, aby wyrównać do prawidłowego poziomu hormony w organiźmie. A to powoduje polepeszenie wyglądu piersi.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 13:37   #183
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Tylko że polepszenie to wcale nie znaczy powiększenie
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:25   #184
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Paula07
Oczywiście,aby przepisać leczenie hormonalne musi być niedobór , np. estrogenów. Często właśnie bywa,że dziewczyny o bardzo małch piersiach albo braku mają zaburzenia hormonalne i niedobór jednego z hormonów w organiźmie.
Leczenie hormonalne stosuje się po to, aby wyrównać do prawidłowego poziomu hormony w organiźmie. A to powoduje polepeszenie wyglądu piersi.
Hmm,to ja już czegoś nie rozumiem...Osoby które zakończyły już dojrzewanie nie mogą wyrównać poziomu hormonów w organizmie?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:38   #185
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

dziewczyny, a wracajac do tego masazu pobudzajacego piersiowy wezel limfatyczny (czy jakos tak ) - trzeba wykonywac koliste ruchy, tylko ze do wewnatrz ( z gory na dol tak jakby) czy na zewnatrz ?
wiem ze to wazne, bo ktoryms ruchem sie powieksza ktoryms podobno pomniejsza
plis, odpiszcie jak ktos wie, jestem tak zdesperowana ze nie boje sie 'pomasazowych' powiklan o ktorych ktos tu pisal wczesniej ....

mam rozmiar A/B w zaleznosci od marki stanika i lacze sie w bolu z przedmowczyniami... glupio mi pokazywac sie facetowi bez stanika
i jakbym miala kase to bym sobie zrobila operacje niewazne jakby bolalo!
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 19:40   #186
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Maggie_90
Tylko że polepszenie to wcale nie znaczy powiększenie
Ale zawsze jest szansa .


Lady Macabare , zaczynamy od wewnątrz piersi, czyli od mostka i zataczamy kręgi (idąc w dół) w stronę pach ku górze i tak wkółko.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:21   #187
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

ginett zazdroszcze Ci operacji aleto glupio zabrzmialo, wiec powiem tak: zazdroszcze nowych, ladnych piersi ;-)
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 21:22   #188
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Mysia_
kiuka zazdroszcze Ci pewnoscie siebie, boze ile bym dala zeby tez dostrzegac swoje mocne strony naprawde imponujeeee mi to, powinnam sie uczyc od Ciebie moze jakies male lekcyjki tu na wizazu dla nas, niepewnych siebie, zebysmy bardziej uwierzyly w nasza ukryta moc?

przepraszam ze tak pozno pisze,ale dopiero teraz ta wiadomosc przeczytalam, kochana musisz w siebie uwierzyc, zrob to Ty a potem zrobia to inni, popatrz na siebie i pomysl co warto w sobie podkreslic moze oczy moze usta? kazda ma cos w sobie, ja jak mialam 14 15 lat nie ylam atrakcyjna dziewuszka, wrecz przeciwnie, nie mialam nic w sobie z kobiecosci, ale nie martwilo mnie to, dowartosciowywalam sie przez wspaniale przyjaznie, uwierzlam w siebie jako w czlowieka ktory ma w sobie jakies tam dobro ktore lubia inni i to pozwolilo mi patrzec na siebie inaczej,bardziej z glowa do gory podpatrywlam co w sobie maja dziewczyny co mi sie w nich podoba i kombinowalam czy mi to pasuje, sluchaj kazda z nas jest jedyna i od nas samych zalezy jak bedziemz sie prezentowaly, wazne bysmy znalazly dla siebie to co nam najbardziej odpowiada,i wydobyly z tego sekspapil tak to nazwe
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 22:33   #189
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

kurcze kiuka dziekuje;*odezwe sie na pw do ciebie
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 23:00   #190
miły gość
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

dziewczyny!jestescie piekne juz teraz!jesli faceci tak nie uwazaja to zadajcie sobie pytanie czy zeszli juz z drzewa!ucze sie na kierunku medycznym i z tego co mi wiadomo to kremy to obluda!jak krem moze zmienic anatomie kod genetyczny fizjologie!?
to niewykonalne.przestancie tracic czas na nadzieje ktora nie maja racji bytu tylko pokochajcie siebie!jak ktos ma was pokochac to was pokocha!nie zmieniajcie sie przeciez jestescie idealne!male piersi sa sliczne sa cudowne i zrobicie nam adoratorom wielka krzywde jesli je zmienicie!to naprawde latwe przestac czerpac zle wzorce z "pieknych" kobiet..one nie maj czasem nic oprocz duzych piersi!chcecie droga polowe czy animalnego samca ktory po objedzie drapie sie widelcem po grzbiecie!male piersi rzadza!mogl bym napisac wiersz albo piosenke o malych piersiach tylko nie jestem uzdolniony!bede wdzieczny jak to zeslecie ,ten i poprzedni post do osob ktore nie sa zadowolone ze swojego wygladu.problem nie lezy w piersiach tylko w umysle!
trzymajcie sie i nie dajcie sie opini publicznej.tej tempej szarej masie!same dla siebie badzcie arbitrami (bezstronnymi) i mnie tez uwazajcie za arbitra!
miły gość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 23:40   #191
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez miły gość
po chormonach moga urosnac wam penisy a po operacji implant moze peknac i np nakarmicie dziecko sylikonem albo same sie zatrujecie.
Buhahahahahaha, czegoś takiego jeszcze nie słyszałam...

Paula, a co do leczenia hormonalnego - oczywiście, że leczy się w ten sposób osoby po okresie dojrzewania, tabletki antykoncepcyjne (te "lecznicze", nie tylko zapobiegające ciąży) są właśnie tego przykładem
__________________
The world can be divided into ladies and all other creatures
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 09:15   #192
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

mily gościu dziekujemy za wsparcie oby wiecej takich mezczyzn jak TY i amsz racje ze problem lezy w nasyzch umyslach, a nie piersiach. tylko jak z tym walczyc
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 19:21   #193
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

dziewczyny!!!! co sie dzieje? czy nasz watek piersiowy umarl? no to ja go ozywiam dziewczynki, jak tam z waszymi piersiątkami? robicie cos w zwiazku z tym, ruszacie do przodu czy sie obijacie tak jak ja? ostatnio ogladalam w sklepie ten kremik ale nie daxu, tylko chyba bielenda, seria sexy look [jesli sie myle, poprawcie mnie] no i kurcze 26 zl chcialam kupic ale nie kupilam. nie wiem czemu. a jak z wami? dalej sie przejmujecie? ja ostatnio mam te kolorowe dni i sie za bardzo nie przejmuje, ale wiem ze zaniedlugo czeka mnie znowu dolek i tralalala znowu ebde ryczec z powodu malych piersi no coz piszcie tu a nie spijcie bo was okradnaaaa:P
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 20:24   #194
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Ja się nie przejmuję. W ogóle. Ostatnio coraz bardziej cieszę się z faktu, że mam mały biust
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 14:39   #195
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

No ja tez ostatnio znalazlam duzo powodow dla ktorych lepszy jest mniejszy biust ale i tak sprawie sobie chyba ten kremik, glownie dlatego zeby piersi byly jedrniejsze
a z 2 strony to wczoraj prrzegladalam sobie stronke VS w celu znalezienia przecen kostiumow kapielowych. i tam te modelki maja takie ladne piersi
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 15:08   #196
czerwona84
Raczkowanie
 
Avatar czerwona84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 51
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

nie rozumiem dlaczego się czepiasz ludzi ???? moze w ten sposób czujesz sie lepsza ,ale nikt nie przychodzi na forum na lekcje polskiego
ja bym ci radziła żebyś dokładniej czytała co ludzią wysyłasz ,bo nawet sama nie widzisz ze twoje zdania sa źle zformułowane ale przecież ja ci tego nie powiem
mam nadzieje, że sie nie gniewasz za ten komentarz
czerwona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 20:44   #197
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez czerwona84
nie rozumiem dlaczego się czepiasz ludzi ???? moze w ten sposób czujesz sie lepsza ,ale nikt nie przychodzi na forum na lekcje polskiego
ja bym ci radziła żebyś dokładniej czytała co ludzią wysyłasz ,bo nawet sama nie widzisz ze twoje zdania sa źle zformułowane ale przecież ja ci tego nie powiem
mam nadzieje, że sie nie gniewasz za ten komentarz
chyba jakas pomylka??
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 22:47   #198
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Mysia_
dziewczyny!!!! co sie dzieje? czy nasz watek piersiowy umarl? no to ja go ozywiam dziewczynki, jak tam z waszymi piersiątkami? robicie cos w zwiazku z tym, ruszacie do przodu czy sie obijacie tak jak ja?
Ja ostatnio troche leniuchowałam, ale zabrałam się do roboty. Co wieczór wykonuje masaż , kupiłam sobie olej z pestek winogron dodaje olejki eteryczne i jest super. Musze wam powiedzieć,że masując zwykłą oliwką lub jakimś kremem nie uzyskałam takiego efektu, tzn. po masazu piersi są czerwone,a robię to delikatnie. wydaje mi się, że może to być efekt działanie olejków ertycznych .
Take wykonuje ćwiczenia dociskania(składamy ręcę tak jak do modlitwy itd.), ale na dniach dokładam ćwiczenia z hantlami: na leżąco wymachy za głowę i w bok. Podobno są bardzo skuteczne na poprawienie kszatłtu i wyglądu piersi. Także popijam sobie ziółka: koper i biorę weisiołek, argininę, jeszcze niedługo także coś dołączę. Więc na prawdę zaczynam walkę z poprawieniem wyglądu moich piersi .

P.S. Mysia dlaczego zmieniłaś avatarek? Poprzedni był superowy.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 08:49   #199
czerwona84
Raczkowanie
 
Avatar czerwona84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 51
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

masz racje to nie bylo do ciebie ...... chodziło mi o panienke która baaaaaaaaaaaaardzo pojechała modelke
przepraszam mam nadzieje ze sie nie gniewasz bo chodziło mi o "wykształcona" IWONE 31

czerwona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 10:07   #200
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez czerwona84
masz racje to nie bylo do ciebie ...... chodziło mi o panienke która baaaaaaaaaaaaardzo pojechała modelke
przepraszam mam nadzieje ze sie nie gniewasz bo chodziło mi o "wykształcona" IWONE 31

hihi jasne z enie pogniewam się tak myslalamz e to pomylka wiec luzik
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 10:09   #201
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Paula07
Ja ostatnio troche leniuchowałam, ale zabrałam się do roboty. Co wieczór wykonuje masaż , kupiłam sobie olej z pestek winogron dodaje olejki eteryczne i jest super. Musze wam powiedzieć,że masując zwykłą oliwką lub jakimś kremem nie uzyskałam takiego efektu, tzn. po masazu piersi są czerwone,a robię to delikatnie. wydaje mi się, że może to być efekt działanie olejków ertycznych .
Take wykonuje ćwiczenia dociskania(składamy ręcę tak jak do modlitwy itd.), ale na dniach dokładam ćwiczenia z hantlami: na leżąco wymachy za głowę i w bok. Podobno są bardzo skuteczne na poprawienie kszatłtu i wyglądu piersi. Także popijam sobie ziółka: koper i biorę weisiołek, argininę, jeszcze niedługo także coś dołączę. Więc na prawdę zaczynam walkę z poprawieniem wyglądu moich piersi .

P.S. Mysia dlaczego zmieniłaś avatarek? Poprzedni był superowy.
Boze szczerze mowiac zazdroszcze!! to ja chyba tylko taki leń jestem i nic nie robie. dosłownie nic. Kochanie powiedz cos wiecej o tym masazu i cwiczeniach ktore wykonujesz. Byc moze bedziesz moja motywacja
co do avatarku to chyba naprawde wroce do poprzedniego, a ten zmienilam szczerze powiedziawszy z nudow hihi dzis chyba wroce do poprzedniego albo jesli jakis lepszy wybiore buziak
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 11:22   #202
ofiaralosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 54
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Witam.Osobiscie przez wiele lat szukalam srodka-cudu aby poiekszyc sobie piersi i probowalam mnostwo kosmetykow i tabletek.Przy okazji stracilam sporo kasy ale nic nie dzialalo tak jak powinno.3 i pol roku temu zdecydowalam sie na operacje.Bylam dumna i szczesliwa.ja radosc nie trwala jednak dlugo bo zawiodly obie protezy-a przeciez to nie powinno sie bylo zdarzyc...Dzisiaj nie moge patrzec na swoje piersi bo sa tak znieksztalcone...Czy mozna myslec o kompleksach?I kto ma wieksze? Uwazam ze nie ma porownania tylko lepsze male i zgrabne niz takie szpetne ktore mam wlasnie ja
__________________
Ofiaralosu-to dlatego ze mam PECHA cale zycie
ofiaralosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 13:03   #203
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez ofiaralosu
ja radosc nie trwala jednak dlugo bo zawiodly obie protezy-a przeciez to nie powinno sie bylo zdarzyc..
Organizm odrzucił implanty?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 13:37   #204
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Mi piersi rosną po tabletkach antykoncepcyjnych Jestem sama w szoku, ale i zadowolona bo miałam baardzo małe piersi jak na swój wiek. Teraz z dnia na dzień mi rosną, czyli mozna powiedzieć że mając małe piersi można mieć niedobór hormonów?!
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 14:14   #205
pylinka
Raczkowanie
 
Avatar pylinka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 49
Thumbs down Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Ech....
a moze jakis klub zalozymy co?
Brenda_19 rozumiem cie doskonale.... jamialam kompleksy z malymi piersiami od zawsze....
czasem to popprostu mi sie wydaje ze mam jakas obsesje...zawsze czuje sie przez to gorsza...w wiekszym miescie wystarczy ze wyjde na ulice to moj dobry humor szlag trafaia :/
bo jakie to jets sprawidlwie e niektorym natura poskapila dobrego wygladu?
a juz jak patrze na te pisemka gdzie kazda dziewczyna ma sie zczym pochwalic...czasem to mi sie wydaje ze chyba popadam w chorobe psychiczna
i nie syatrcza mi to ze moj chlopak to akceptuje...
bo ja chce zeby mu sie to naprawde podobalo...a gdybym miala wieksze to myslicie zeby mu sie nie podovbalo?mi to przez te kompleksy wydaje sie ze on poprostu mowi mi ze je lubi bo nei ma innego wyjscia
a czsaem nawet jak spojrzy sie na jakas dziewczyne na ulicy (przeciez moze byc 1000 powodow dla ktorych sie moze spojrzec, a nawet tak poprostu...) to mi sie wydaje ze on od razu patrzy sie bo ona jest lepsza niz ja...i to m.in przez moj maly biust...
oczywiscie bywaja tez normalne dni i dobry humorek..ale to jest jak bumerang..zawssze wraca..zwlaszcza kiedy widze u kogos jak one moga ladnie wygladac....
ech..i tez sie przyznam ze wstydze sie bez biustonosza mu sie pokazywac zalamka
chyba powinnam sie leczyc haha
loooj ale sie napisalam no ale sie przyanjmnij wygadalam to i na duszy lzej
a srodka niestety na to nie ma...bo gdyby byl to ten ktos bylby milionerem i przy okazji slwanym na caly swiat
wiec co nam pozostaje ?zaakceptowac same siebie...?tylko jak....
w tym miesiacu zaczynm brc tabletki antykoncepcyjne..moze to chociaz odrobine mi pomoze...modle sie o to....
pozdrawiam Was wszystkie pokrewne mi dusze z pokrewnymi problemami vbmenu_register("postmenu _1531418", true);
pylinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 15:29   #206
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez pylinka
Ech....
a moze jakis klub zalozymy co?
Brenda_19 rozumiem cie doskonale.... jamialam kompleksy z malymi piersiami od zawsze....
czasem to popprostu mi sie wydaje ze mam jakas obsesje...zawsze czuje sie przez to gorsza...w wiekszym miescie wystarczy ze wyjde na ulice to moj dobry humor szlag trafaia :/
bo jakie to jets sprawidlwie e niektorym natura poskapila dobrego wygladu?
a juz jak patrze na te pisemka gdzie kazda dziewczyna ma sie zczym pochwalic...czasem to mi sie wydaje ze chyba popadam w chorobe psychiczna
i nie syatrcza mi to ze moj chlopak to akceptuje...
bo ja chce zeby mu sie to naprawde podobalo...a gdybym miala wieksze to myslicie zeby mu sie nie podovbalo?mi to przez te kompleksy wydaje sie ze on poprostu mowi mi ze je lubi bo nei ma innego wyjscia
a czsaem nawet jak spojrzy sie na jakas dziewczyne na ulicy (przeciez moze byc 1000 powodow dla ktorych sie moze spojrzec, a nawet tak poprostu...) to mi sie wydaje ze on od razu patrzy sie bo ona jest lepsza niz ja...i to m.in przez moj maly biust...
oczywiscie bywaja tez normalne dni i dobry humorek..ale to jest jak bumerang..zawssze wraca..zwlaszcza kiedy widze u kogos jak one moga ladnie wygladac....
ech..i tez sie przyznam ze wstydze sie bez biustonosza mu sie pokazywac zalamka
chyba powinnam sie leczyc haha
loooj ale sie napisalam no ale sie przyanjmnij wygadalam to i na duszy lzej
a srodka niestety na to nie ma...bo gdyby byl to ten ktos bylby milionerem i przy okazji slwanym na caly swiat
wiec co nam pozostaje ?zaakceptowac same siebie...?tylko jak....
w tym miesiacu zaczynm brc tabletki antykoncepcyjne..moze to chociaz odrobine mi pomoze...modle sie o to....
pozdrawiam Was wszystkie pokrewne mi dusze z pokrewnymi problemami vbmenu_register("postmenu _1531418", true);
Jak to czytałam, to tak jakby o sobie
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 17:17   #207
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez ofiaralosu
Dzisiaj nie moge patrzec na swoje piersi bo sa tak znieksztalcone...Czy mozna myslec o kompleksach?I kto ma wieksze? Uwazam ze nie ma porownania tylko lepsze male i zgrabne niz takie szpetne ktore mam wlasnie ja
Ofiaralosu zawsze jest jakieś wyjście. Jeśli będziesz mówiła na siebie,że masz zawsze pecha itp. to tak naprawdę będzie. Więc powinnaś przestać tak mówić i zacząc mysleć pozytywnie. A myślałas o operacji korekcji biustu? Oczywiście mówię tu o zabiegu bez wkładania implantów tylko samego podciągnięcia, przesunięcia brodawek itd. Na prawdę da sie wiele zrobić i przywrócić normalny kształt twoich piersi .
Próbowałaś cwiczeń, naprawdę sa skuteczne mimo iż takie banalne.

Mysia codziennie wieczorem wykonuje dociskanie ok. 100 razy. Składamy ręcę przed piersią , łączymy dłonie ze sobą, łokcie na tej samej wysokości i ciśnienimy dłoń o dłoń (wszytsko na wysokości piersi). Widać efekty naprawdę, piersi robią się bardziej sterczące.
Cwiczenia z hantalmi wykonujemy na leżąco na plecach. Łapiemy hantle w dłonie i robimy wymachy na boki i za głowę. Robimy 3 serie po kokoł 10 razy. Nastene ćwiczenia to pompki damskie. Te ćwiczenia wykonujemy ok dwa razy w tygodniu, poniewaz mięśnie muszą się regenerować.
Słyszałam o bardzo dobrej skuteczności tych ćwiczeń z hantlami .

Wiecie co zabieram się za te świczenia, poniewaz przecież mnie one nic nie kosztują, tylko zabierają czas, a tyle moim piersią moga poświęcić jesli mogą wyglądać lepiej .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:00   #208
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Paulo, dziekuje za info od dzis zaczne masazyk taki jak napisalas, to z dociskaniem. i jutro lub pojutrze lece po ten krem bielendy, sexy look, bo pomoze naewno:P wiem to hehe
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 07:07   #209
ofiaralosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 54
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Obie protezy pekly-po prostu puscily w szwach-nie wiem jak to nazwac...W kazdym badz razie moj biust stal sie zdeformowany jak nigdy..Nawet nie mozecie sobie tego wyobrazic
__________________
Ofiaralosu-to dlatego ze mam PECHA cale zycie
ofiaralosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 07:15   #210
ofiaralosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 54
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Probowalam cwiczen,ale moj problem polega na czyms wiecej...Protezy sie obracaja we wszystkie strony i czesto mnie rania.Sterczy jakas czesc dosyc ostra i sprawia mi duzo bolu.Wiem,ze powinnam je usunac ale w tej chwili jest to niemozliwe-brak funduszy na kolejna operacje...Mowie sama sobie-cierp cialo czegos chcialo...
__________________
Ofiaralosu-to dlatego ze mam PECHA cale zycie
ofiaralosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 19:24:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.