Mamusie sierpień 2014 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Nowy tytuł wątku
Mamusie Sierpień część już druga, nasza ciąża jest zbyt długa 2014! 2 5,71%
Połowa ciąży już za nami w sierpniu nasze dzieci przywitamy 2 5,71%
Mamusie sierpień 2014 ! 10 28,57%
sierpniowe dzieciaczki w brzuchu buszują za kilka miesięcy światem zapanują 1 2,86%
Chociaż małe mamy brzuszki w sierpniu wyjdą z nich maluszki 4 11,43%
Chociaż goszcza w naszych brzuszkach już od sierpnia w naszych łóżkach 0 0%
Pod serduszkiem je nosimy a już w sierpniu przytulimy 4 11,43%
Wiosna szybko przeminie i przywita nas lato. Mój Tż zostanie sierpniowym TATĄ ! 12 34,29%
Głosujący: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 16:50   #1831
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Hej

nie odzywam sie, gdyz nabieram sil
zjadlam sniadanie i bylo dobrze
mam nadzieje ze tak zostanie no i pije
ale strasznie zmeczona jestem
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 17:31   #1832
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Tak, tylko że Irlandia Północna jest pod rządami Królowej tak jak Wielka Brytania. U nas wszystko jest tak jak w Wielkiej Brytanii.
Widzisz mieszkam w uk i nawet nie wiedziałam....



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

A ja dalej miałam ochotę na zalewajke a nie wiedziałam jak zrobic bo te przepisy w internecie każdy inny niewiadomo ktory wybrać a tu Tż zrobił mi niespodziankę i ugotowal żurek ale tak smaczny poprostu idealny kwaśny taki jak lubię mniam zajadam sie nim jak tylko zglodnieje z biała kiełbaska i ziemniakami (Tż je z jajkiem a ja wole ziemniaczki młode )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Pisalyscie o sporcie i aktywności w ciazy hehe moja aktywnisc sprowadza sie do biegania w kółko po domu i sprzątania bo co sprzątne to albo mała albo psy albo Tż narobi bałaganu w drugim końcu domu....a pózniej na zakupy bo to jest tylko na mojej głowie a z małym dzieckiem to czasem schodzi nawet 3 godziny :p a pózniej gotowanie i znowu sprzątanie a w miedzy czasie jeszcze odpisywanie na maile klientom i drobne prace przy kompie ale codziennie śpię w dzien 2 godzinki z moja Zuza bo uznałam ze jak nie śpię tylko coś robię to i tak zawsze nie jest wszystko zrobione i zawsze czasu za mało wiec mam to od jakiegoś czasu gdzieś i kładę sie i wypoczywam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Ale najlepsze jest to ze jak sobie wrzucę na luz i nic nie robię ze dwa dni to nikt nawet nie zauważy nikomu nie przeszkadza sterta brudnych naczyń i okruszki na dywanie i uklejony stół..... Wychodzi na to ze ja sie tak umęczam codziennie dla siebie bo tylko mi to przeszkadza


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez mamuska11
Czas edycji: 2014-01-26 o 17:28
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 17:53   #1833
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
Hej witam sie w ta mrozna niedziele:p
Jak dobrze ze juz po sobocie! Przezylam te okropne egzaminy,alez ile tez stresu sie najadlam na szczescie moj kochany TŻ przyjechal po mnie do szkoly i nie musialam spowrotem tluc sie pociagiem..dzisiaj slodkie lenistwo!

Czytalam,ze poruszony zostal temat porodu. Ja jestem nastawiona na porod SN, w ogole nie mysle o cesarce- boje sie operacji..dowiedzialam sie ze u mnie w szpitalu nie ma ZZO i troche sie przerazilam..da sie urodzic bez tego?:p

Co do klubu to rozumiem oby dwie strony..i dziewczyny ktore sa juz w klubie i chca by byl on milym,zaufanym miejscem wiec ostroznie dobieraja czlonkinie klubu,oraz rozumiem dziewczyny ktore szanuja swoja prywatnosc i nie chca za duzo tutaj o sobie pisac ale chca sie wkupic do klubu ja osobiscie chcialabym nalezec do klubu ale wiem ze nie udzielam sie tak czesto jak inne Panie, niestety mam jeszcze sesje,do tego pisze prace i chodze jeszcze do pracy..takze skoro dziewczyny mnie nie przyjma to bede cieszyc sie mozliwoscia pisania tutaj z Wami

Kochane chcialam zapytac , jestescie aktywne w ciazy? Ja przed ciaza uprawialam regularnie sport i przyznam ze strasznie mi tego brakuje.. pytalam gin to niestety zbyt meczaca aktywnosc odpada..postanowilam ze bede cwiczyc w domu ale spokojnie i z pulsometrem:p do teraz balam sie cwiczyc bo podobno te pierwsze 12 tyg musza byc spokojne,ale juz mnie roznosi w domu,takze od nowego tyg po malu wprowadzam aktywnosc spowrotem w zycie

Ale sie rozpisalam:p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moja aktywność ograniczała się póki co jedynie do spacerów, na więcej nie miałam siły i chęci przez kiepskie samopoczucie ale na szczęście zaczynam się już czuć lepiej więc już niedługo wracam do aktywności- oczywiście takiej która jest dozwolone dla kobiet w ciąży

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Też ćwiczyłam, m.in. dużo biegałam ale to w ciąży (i przy takiej pogodzie) odpada. A znowu w domu bałabym się, że sobie zrobię krzywdę. Takie ćwiczenia po których ledwo się spocę nie dają mi satysfakcji więc gdybym zaczęła pewnie chciałabym coraz więcej i więcej. Na razie moje ciało kiepsko reaguje na takie lenistwo jakie sobie teraz funduję.
mam podobnie- przed ciążą byłam bardzo aktywna, lubiłam się spocić z Chodakowską, ale tak na maksa teraz trzeba będzie zwolnić, wiadomo że te trudne programy odpadają
rzeczywiście coś w tym jest co piszesz- moje ciało również reaguje źle na brak ruchu, czuję się jakaś ociężała i "bez życia". Wraz z aktywnością wróci również lepsze samopoczucie.

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Wszyscy się ucieszyli ale nie omieszkali zauważyć, że długo siedzieliśmy cicho .



Ja przed ciążą chodziłam na zajęcia do szkoły tańca i zaczęłam trochę jogę. W grudniu i w pierwszej połowie stycznia właściwie nie ćwiczyłam - mdłości + zalecenia lekarza (mały krwiak).

Teraz obecnie zapisałam się na 4-spotkaniowe zajęcia "joga w ciąży", a później zamierzam chodzić na zajęcia "joga łagodna 50+/ciąża" . Do tego planuję pochodzić na jakieś zajęcia typu "aktywne 9 miesięcy". Do tego poprosiłam ostatnio męża o nadmuchanie dużej piłki i sobie na niej siedzę. Z powodu bólu pleców, które miałam już przed ciążą, muszę być teraz aktywna.



Mój szef jest bardzo miły i w ogóle. "Uświadomił mnie" np. żebym jak najszybciej przyniosła zaświadczenie o ciąży, bo jak w razie zachoruje to dostanę 100% wynagrodzenia. Tylko właśnie nie wiem czy iść od razu na zwolnienie z powodu tych strasznych bóli pleców, bo poza tym wszystko ze mną jest ok.

Czy któraś z Was mając pracę przy komputerze, wykonuje ją przez te "ustawowe 4h" ?
ja pracuję przed komputerem, ale niestety 8 godzin- taką mam pracę, na szczęście mogę sobie robić przerwy, powiem Wam że pracuje od 7 do 15- już koło godz. 12 mam dość... wydawało mi się zawsze że umysłowa praca siedząca nie może być tak wyczerpująca- dopiero w odmiennym stanie przekonałam się, jak bardzo się myliłam.
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 18:09   #1834
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
Kochane chcialam zapytac , jestescie aktywne w ciazy? Ja przed ciaza uprawialam regularnie sport i przyznam ze strasznie mi tego brakuje.. pytalam gin to niestety zbyt meczaca aktywnosc odpada..postanowilam ze bede cwiczyc w domu ale spokojnie i z pulsometrem:p do teraz balam sie cwiczyc bo podobno te pierwsze 12 tyg musza byc spokojne,ale juz mnie roznosi w domu,takze od nowego tyg po malu wprowadzam aktywnosc spowrotem w zycie
u mnie niestety z aktywnością kiepsko, głównie dlatego, że ciągle czuję się ociężała i ospała. Dzisiaj pokusiłam się o dłuższy spacer, ale przy temperaturze -12 i oblodzonych chodnikach nie było zbyt przyjemnie w tygodniu jak wracam z pracy to już nie mam na nic siły. Mam nadzieję, że niebawem się to zmieni i będę miała więcej energii

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mając pracę przy komputerze, wykonuje ją przez te "ustawowe 4h" ?
w mojej pracy niestety się tego nie praktykuje, bo bez komputera nie mogę pracować. A ostatnio usłyszałam od kogoś z pracy opinię, że to prawo jest bez sensu, bo tak naprawdę praca przy komputerze nie szkodzi dziecku ani przyszłej mamie. To było tak mimochodem rzucone, nie w odniesieniu do mojej osoby, bo o mojej ciąży jeszcze w pracy nie wiedzą

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
ja pracuję przed komputerem, ale niestety 8 godzin- taką mam pracę, na szczęście mogę sobie robić przerwy, powiem Wam że pracuje od 7 do 15- już koło godz. 12 mam dość... wydawało mi się zawsze że umysłowa praca siedząca nie może być tak wyczerpująca- dopiero w odmiennym stanie przekonałam się, jak bardzo się myliłam.
znam ten ból... w piątek musiałam się zwolnić do domu, bo już bym nie wysiedziała do 16. Nie wiem jak to dalej będzie. A wczoraj właśnie gadałam ze szwagierką, która na stałe mieszka w Irlandii i mówiła mi, że ona w obu ciążach pracowała do 36 tygodnia nie wyobrażam sobie tego
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 18:53   #1835
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Mamuska u mnie dziennie jakies nie pomyte naczynia, lub opozniam sie z praniem i wlasnie najlepsze jest to ze nikomu to nie przeszkadza.. w zasadzie mieszkam tylko z menem ktorego i tak praktycznie nie ma calymi dniami ale mimo to nigdy nie widzi ze cos nie posprzatane i nie zwraca na to uwagii bo mnie rozumie, czasem zdarza sie cud i pomyje naczynia hehe ale nie dziwie mus sie bo ciagle zmeczony wraca i rzuca sie do lozka spac.
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:03   #1836
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Mamuska u mnie dziennie jakies nie pomyte naczynia, lub opozniam sie z praniem i wlasnie najlepsze jest to ze nikomu to nie przeszkadza.. w zasadzie mieszkam tylko z menem ktorego i tak praktycznie nie ma calymi dniami ale mimo to nigdy nie widzi ze cos nie posprzatane i nie zwraca na to uwagii bo mnie rozumie, czasem zdarza sie cud i pomyje naczynia hehe ale nie dziwie mus sie bo ciagle zmeczony wraca i rzuca sie do lozka spac.
Hehe mój Tż jak mu odbije tez czasem coś zrobi w domu ale pózniej cały rok o tym mowi i oczekuje ze bede mu brawo biła ze on taki dobry :p no ale ja w sumie nie pracuje a on za to całe dnie wiec zajmowanie sie domem to moja działka...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:10   #1837
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Oj dziewczyny musicie zagonić tych swoich tż-tów do pracy

Mój tż mi dużo pomaga Już przed przeprowadzką "na swoje" zaznaczyłam, że nie tylko ja będę tylko kurą domową i musi mi pomagać w sprzątaniu, gotowaniu itd No i pomaga
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 19:15   #1838
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpień 2014

a ja mam pytanko do mamuska11, wiem ze w polsce mamy po urodzeniu odkazaja pępuszek maluszka spirytusem żeby lepiej się goił, a jak to wygląda w uk?

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny musicie zagonić tych swoich tż-tów do pracy

Mój tż mi dużo pomaga Już przed przeprowadzką "na swoje" zaznaczyłam, że nie tylko ja będę tylko kurą domową i musi mi pomagać w sprzątaniu, gotowaniu itd No i pomaga
mój też dzielnie mi pomaga, ale to może też dlatego że oboje pracujemy

Edytowane przez pati1078
Czas edycji: 2014-01-26 o 19:26
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:41   #1839
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
O, gdzie takie zajęcia z jogi są?
Co do zwolnienia - a to nie jest tak, że po prostu wystarczy przynieść zwolnienie z kodem ciąży i masz 100%? Zaświadczenie nie jest obowiązkowe, z tego, co wiem (ale mogę się mylić ).
Poszukaj szkoły jogi w swoim mieście, ewentualnie jakieś obiekty fitness, które oferują grupowe zajęcia .

Nie wiem co z zaświadczeniem, mój szef o nim wspomniał i pamiętam, że dziewczyny też pisały, że pracodawcy je chcą.

Cytat:
Napisane przez Aisog1987 Pokaż wiadomość
Ja w umowie mam pracę przy komputerze 4h na dzień, ale ostatnio zakombinowałyśmy z koleżanką i piszą nam że pracujemy po 8h tylko po to aby mieć wyższe szkodliwe -50zł drogą nie chodzi. A realnie to się pracuje na komputerze tyle na ile jest potrzeba - mam pracę z klientem, więc klient jest to musze a nie ma to robię coś innego
Pierwsze słyszę o dopłacie do szkodliwości, mi 8 h przy kompie bardzo nie służyło i służy. Też chcę !

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Ja pracuje 8h dziennie przy komputerze, praktycznie bez niego moja praca nie ma sensu. A że pracy dużo i nikt jej za mnie nie zrobi to siedzę ile trzeba, niestety.
U mnie też nie ma sensu .

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
ja pracuję przed komputerem, ale niestety 8 godzin- taką mam pracę, na szczęście mogę sobie robić przerwy, powiem Wam że pracuje od 7 do 15- już koło godz. 12 mam dość... wydawało mi się zawsze że umysłowa praca siedząca nie może być tak wyczerpująca- dopiero w odmiennym stanie przekonałam się, jak bardzo się myliłam.
Ja też na szczęście mogę wstać kiedy tylko chcę. I też tak jeszcze pierwszą połowę dnia jakoś wytrzymuję, a później jest ciężko. Właśnie - możnaby pomyśleć, że taka fajna praca- siedząca. Ja marzyłabym o takiej, gdzie potrzeba się ruszać.

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
w mojej pracy niestety się tego nie praktykuje, bo bez komputera nie mogę pracować. A ostatnio usłyszałam od kogoś z pracy opinię, że to prawo jest bez sensu, bo tak naprawdę praca przy komputerze nie szkodzi dziecku ani przyszłej mamie. To było tak mimochodem rzucone, nie w odniesieniu do mojej osoby, bo o mojej ciąży jeszcze w pracy nie wiedzą


znam ten ból... w piątek musiałam się zwolnić do domu, bo już bym nie wysiedziała do 16. Nie wiem jak to dalej będzie. A wczoraj właśnie gadałam ze szwagierką, która na stałe mieszka w Irlandii i mówiła mi, że ona w obu ciążach pracowała do 36 tygodnia nie wyobrażam sobie tego
No właśnie. Nie tyle praca przy komputerze szkodzi, ile 8 godzinna praca w jednej, określonej pozycji .




Szukam poduszki rogala (może ulży moim bólom). I mam mętlik. Już prawie kupiłam na allegro taką prostą 190cm ze sznurkami aż nagle znalazłam takie droższe 100-220zł, poczytałam opinie o nich, m.in tu i nie wiem którą wybrać. Chyba takiej prostej jednak nie chcę. Te droższe mają jakieś kształty, np. ta ma dodatkowo wypustkę na rękę - szok . A firma SuperMami ma więcej różnych kształtów . A można regulować .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 20:27   #1840
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Czytalyscie książkę Kwiat pustyni super książka zaraz film na 1 będzie .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 20:40   #1841
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Czytalyscie książkę Kwiat pustyni super książka zaraz film na 1 będzie .
Nie czytałam, ale oglądam
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 20:43   #1842
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Polecam książke bo w filmie dużo poucinali.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:11   #1843
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko do mamuska11, wiem ze w polsce mamy po urodzeniu odkazaja pępuszek maluszka spirytusem żeby lepiej się goił, a jak to wygląda w uk?
o ile pamietam to w Polsce moja Weronika miała taki fioletowy kikut (jakimś fioletowym śmierdzącym płynem wysmarowany) ktory polewalam spirytusem i odpadł po tygodniu Tutaj w UK moja Zuza miała normalnie tylko taka żółta klamerke i nikt mi nic nie mówił o odkażaniu ale ja sama kupiłam sobie takie waciki nasaczone spirytusem i przemywalam a kikut odpadł po 3 dniach co mnie przeraziło ze tak szybko ale nic sie nie działo wszystko ładnie sie zagoilo....tutaj to wogole śmiesznie jest bo poród odebrały mi dwie położne młodsze ode mnie spięły pępowinę ta żółta klamra mój Tż przeciął , dali mała na wagę (nawet jej nie mierzyli) i oddali mi ja w pampersie a resztę sama sie musiałam martwić zeby ja ubrać i sie nią zająć i wykąpać ja pierwszy raz w domu, wogole nie czułam sie jak w szpitalu nikt mi nie pomógł ani nic przy dziecku nie robił.....po 12h do domu ale ogólnie z perspektywy czasu myśle ze dobre tu maja podejście takie naturalne nikt mi dziecka nie ruszał nie wtrącał sie w nic czułam sie jakbym tam w szpitalu tylko była na wszelki wypadek jakby były komplikacje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez mamuska11
Czas edycji: 2014-01-26 o 21:14
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:24   #1844
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Czytalyscie książkę Kwiat pustyni super książka zaraz film na 1 będzie .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja czytalam ksiazke I ogladalam film, ksiazka fajna a film stesznie okrojony

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
o ile pamietam to w Polsce moja Weronika miała taki fioletowy kikut (jakimś fioletowym śmierdzącym płynem wysmarowany) ktory polewalam spirytusem i odpadł po tygodniu Tutaj w UK moja Zuza miała normalnie tylko taka żółta klamerke i nikt mi nic nie mówił o odkażaniu ale ja sama kupiłam sobie takie waciki nasaczone spirytusem i przemywalam a kikut odpadł po 3 dniach co mnie przeraziło ze tak szybko ale nic sie nie działo wszystko ładnie sie zagoilo....tutaj to wogole śmiesznie jest bo poród odebrały mi dwie położne młodsze ode mnie spięły pępowinę ta żółta klamra mój Tż przeciął , dali mała na wagę (nawet jej nie mierzyli) i oddali mi ja w pampersie a resztę sama sie musiałam martwić zeby ja ubrać i sie nią zająć i wykąpać ja pierwszy raz w domu, wogole nie czułam sie jak w szpitalu nikt mi nie pomógł ani nic przy dziecku nie robił.....po 12h do domu ale ogólnie z perspektywy czasu myśle ze dobre tu maja podejście takie naturalne nikt mi dziecka nie ruszał nie wtrącał sie w nic czułam sie jakbym tam w szpitalu tylko była na wszelki wypadek jakby były komplikacje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ogólnie to wiem ze wszystko wyglada inaczej, I ze dzieciaczkow w szpitalu sie nie kompie, moja znajoma była tydzien I dzieciaczka jej przez ten czas nie wykompali, a te waciki nasączone to kupowalas w angli czy w polsce?

Edytowane przez pati1078
Czas edycji: 2014-01-26 o 21:27
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:27   #1845
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Hej

nie odzywam sie, gdyz nabieram sil
zjadlam sniadanie i bylo dobrze
mam nadzieje ze tak zostanie no i pije
ale strasznie zmeczona jestem
Super, że wracasz do siebie! Odpoczywaj, Kochana

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko do mamuska11, wiem ze w polsce mamy po urodzeniu odkazaja pępuszek maluszka spirytusem żeby lepiej się goił, a jak to wygląda w uk?
Pytanie nie do mnie, ale napiszę Wcale nie powinno się odkażać kikutka spirytusem. Najlepszy jest Octenisept, albo nawet woda + szare mydło
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:35   #1846
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
ogólnie to wiem ze wszystko wyglada inaczej, I ze dzieciaczkow w szpitalu sie nie kompie, moja znajoma była tydzien I dzieciaczka jej przez ten czas nie wykompali, a te waciki nasączone to kupowalas w angli czy w polsce?
W polskiej aptece internetowej w UK,ogólnie dużo rzeczy kupowałam i kupuje w polskich sklepach lub aptece bo te angielskie mi nie podchodzą...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 23:32   #1847
angelika__2014
Raczkowanie
 
Avatar angelika__2014
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 326
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Od soboty trwam w jakimś zawieszeniu totalnym. Jakbym się zatrzymała w miejscu a świat pędził dalej.... ciężko to wyjaśnić. Jak czytam o tym jak wasi mężowie są czuli i opiekuńczy, mówią do brzuszków buzia sama się uśmiecha do monitora a po chwili ogrania mnie nostalgia, która dobija. temat rzeka!


Bezsenności część 1 123 456 !!!!
__________________
Moja cudowna Kornelia 15.07.2014 !!


"...pukasz
i wtedy splecione cztery dłonie biegną ci na spotkanie.
Rodzice debiutanci niezgrabnie drepczemy na progu"
angelika__2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 06:38   #1848
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
Hehe mój Tż jak mu odbije tez czasem coś zrobi w domu ale pózniej cały rok o tym mowi i oczekuje ze bede mu brawo biła ze on taki dobry :p no ale ja w sumie nie pracuje a on za to całe dnie wiec zajmowanie sie domem to moja działka...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie i tu o to chodzi że tatusiów nie ma całymi dniami więc obowiązki przepadają nam ale ja wam szczerze powiem że ja lubie sprzątać bo później fajnie się czuję że tak ładnie i czysto w domu
w zasadzie dużo sprzątania nie mam bo to kawalerka z jednym oknem :P

zuken no to super że masz takiego TŻ tylko pozazdrościć

papryczka160 tak czytałam książki i oglądałam film super

Wczoraj leżąc sobie w niedzielny wieczorek w objęciach mojego TŻ zaczeliśmy coś o dzidziach mówić :P i powiedziałam mu tak:
-Już nie umiem się doczekać kiedy poczuję maleństwo..jak będzie kopać,ruszać się. (a na to mój)
- Nie! Ja chcę poczuć pierwszy..wszystko ty pierwsza robisz.. widziałaś na usg , ja nie.. teraz ty zaś pierwsza masz to poczuć?
Haha .. oczywiście śmiałam się z tego bardzo bo lubię kiedy tak mówi jak małe dziecko :P
Zauważyłam że na podbrzuszu gdzie są jajniki lekko mi urosło :P czyżby to już moment rośnięcia brzuszka? :P a już nie chcę wspomnieć o jakiś włoskach co mi tam sterczą.. coś pisaliście ostatnio o tym ale ja wtedy tego nie miałam więc nic nie pisałam teraz już to mam
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 08:25   #1849
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja marzyłabym o takiej, gdzie potrzeba się ruszać.

Szukam poduszki rogala (może ulży moim bólom). I mam mętlik. Już prawie kupiłam na allegro taką prostą 190cm ze sznurkami aż nagle znalazłam takie droższe 100-220zł, poczytałam opinie o nich, m.in tu i nie wiem którą wybrać. Chyba takiej prostej jednak nie chcę. Te droższe mają jakieś kształty, np. ta ma dodatkowo wypustkę na rękę - szok . A firma SuperMami ma więcej różnych kształtów . A można regulować .
Ja kupiłam na allegro taką w kształcie C, dałam za nią niecałe 120 zł. Jest ogromna bo ma chyba 2 i pół metra. Jest fajna, w ciągu dnia służy za zagłówek na kanapie ale w nocy póki co wyrzucam ją z łóżka. Zajmuje strasznie dużo miejsca a to jeszcze nie ten brzuch, żeby była niezbędna. Dość szybko się ugniata i robi plackowata ale podobno każda niezależnie od firmy będzie tak miała. Myślę, że możesz z tym zakupem jeszcze trochę poczekać, ale polecam bardzo

Praca w ruchu w pierwszym trymestrze jest straszna. Miałam ustawowe 3 godziny stojące. Już po pierwszej byłam zmęczona i spocona i czekałam, żeby te dwie jakoś minęły.

Mi też strasznie brakuje ruchu, w piątek wypytam lekarza co i jak mogę robić. Chcę się zapisać na basen i koleżanki polecały mi fitness dla ciężarnych. Póki co czuję, że obrastam tłuszczem
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 08:33   #1850
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

A ja nie umiem plywac buuuu
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 09:13   #1851
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Dzień Dobry.

pozdrawiam Was wszystkie[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez niunia13140710 Pokaż wiadomość
Witam,
w związku z wpisem jednej z was o uzupełnienie danych, chciałam się przedstawić....
Mam prawie 28 lat i w sierpniu (termin 7.08.) po raz pierwszy zostanę mamą czekaliśmy na dzidzię kilka miesięcy, ale cieszę się, że urodzi się w sierpniu, zawsze chciałam urodzić dziecko latem.
Ogólnie jestem teraz w 13 tyg., z Fasolką wszystko w porządku, od tygodnia czuję się trochę lepiej, za to wcześniej miałam straszne mdłości (na szczęście wymioty tylko kilka razy), brak apetytu i straszny brak energii. Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja bardzo dużo śpię, nie wiem co by było gdybym musiała do pracy chodzić i wstawać rano i cały dzień funkcjonować
Na początek to tyle o mnie...
nie nadążam czytać waszych wpisów, strasznie dużo się udzielacie, ciężko wszystko ogarnąć
Witaj Niunia. Początki miałam takie same i trwało to ponad miesiąc, teraz niby lepiej ale jeszcze różnie bywa.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
Hej witam sie w ta mrozna niedziele:p
Jak dobrze ze juz po sobocie! Przezylam te okropne egzaminy,alez ile tez stresu sie najadlam na szczescie moj kochany TŻ przyjechal po mnie do szkoly i nie musialam spowrotem tluc sie pociagiem..dzisiaj slodkie lenistwo!

Czytalam,ze poruszony zostal temat porodu. Ja jestem nastawiona na porod SN, w ogole nie mysle o cesarce- boje sie operacji..dowiedzialam sie ze u mnie w szpitalu nie ma ZZO i troche sie przerazilam..da sie urodzic bez tego?:p

Co do klubu to rozumiem oby dwie strony..i dziewczyny ktore sa juz w klubie i chca by byl on milym,zaufanym miejscem wiec ostroznie dobieraja czlonkinie klubu,oraz rozumiem dziewczyny ktore szanuja swoja prywatnosc i nie chca za duzo tutaj o sobie pisac ale chca sie wkupic do klubu ja osobiscie chcialabym nalezec do klubu ale wiem ze nie udzielam sie tak czesto jak inne Panie, niestety mam jeszcze sesje,do tego pisze prace i chodze jeszcze do pracy..takze skoro dziewczyny mnie nie przyjma to bede cieszyc sie mozliwoscia pisania tutaj z Wami

Kochane chcialam zapytac , jestescie aktywne w ciazy? Ja przed ciaza uprawialam regularnie sport i przyznam ze strasznie mi tego brakuje.. pytalam gin to niestety zbyt meczaca aktywnosc odpada..postanowilam ze bede cwiczyc w domu ale spokojnie i z pulsometrem:p do teraz balam sie cwiczyc bo podobno te pierwsze 12 tyg musza byc spokojne,ale juz mnie roznosi w domu,takze od nowego tyg po malu wprowadzam aktywnosc spowrotem w zycie

Ale sie rozpisalam:p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za egzaminy.

Ja też dużo uprawiałam sportów, przed zajściem w ciąże robiłam nawet treningi interwałowe. Teraz jestem kompletny flak, umawiam się na od tyg na nordic walking, ale jeszcze brak mi sił nawet na lekkie spacery. Od II trymestru wrócę do pływania (lekkiego) i ma karnet mulisportu więc zapiszę się na gimnastykę dla ciężarnych. Wszystko bardzo spokojnie. Lekarze raczej zalecają ruch, ale nie wyczynowy. Kondycja spadła mi do 0, wszystko przez te wymioty i spanie całymi dniami przez ostanie 1,5 m-ca

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

....i proszę o dopisanie na pierwszą stronę Monika 35 lat, mam już prawie 5 letnią córeczkę mieszkam w PL.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

W piątek mam USG genetyczne (przezierność karkowa) martwię się bo straszą mnie wiekiem 35 lat. Jestem ciekawa czy lekarz dostrzeże płeć i czy ona się potwierdzi.

Moja szwagierka w maju urodziła dziecko, dzień przed porodem sam ordynator szpitala powiedział jej że na usg widzi dziewczynkę, a kilka godzin póżniej urodził się chłopak z dorodnymi klejnotami. I wez tu bądz mądry.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 09:25   #1852
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Hihi to sie podobno ostatnio dosc czesto zdarza ze mowie ze to ona a wychodzi on, lub odwrotnie.
A jaki kolor procz bialego pasuje i dla dziewczynki i dla chlopczyka? Planuje zrobic na drutach i szydelku pare ciuszkow, czapek i skarpetek i nie wiem jakie kolorki to moga byc .. seledyn?
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 09:39   #1853
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Hihi to sie podobno ostatnio dosc czesto zdarza ze mowie ze to ona a wychodzi on, lub odwrotnie.
A jaki kolor procz bialego pasuje i dla dziewczynki i dla chlopczyka? Planuje zrobic na drutach i szydelku pare ciuszkow, czapek i skarpetek i nie wiem jakie kolorki to moga byc .. seledyn?
Chyba wszystkie? Niebieski, zielony, czerwony, żółty, brązowy, fiolet. Nie wiem skąd to parcie na kolory dla dziewczyny i chłopaka, ktoś Cię ochrzani za różowe śpiochy na synku?
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:06   #1854
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cześć
Noc nieciekawa, Synuś od 3 spał z nami, bo nie mógł sam zasnąć... A właściwie na mnie, bo tak się przytulał Rano się okazało, dlaczego - katar Może to taki od zębów? W sumie tylko katar i trochę kichania.

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Hihi to sie podobno ostatnio dosc czesto zdarza ze mowie ze to ona a wychodzi on, lub odwrotnie.
A jaki kolor procz bialego pasuje i dla dziewczynki i dla chlopczyka? Planuje zrobic na drutach i szydelku pare ciuszkow, czapek i skarpetek i nie wiem jakie kolorki to moga byc .. seledyn?
Każdy? Niebieski, zielony, żółty, czarny, biały, brązowy... Ja mam kupę ubranek Krzysia i jeśli teraz będzie dziewczynka, ubranka będą ok Nie mamy tylko różowych, ale nie czuję potrzeby, by córcia miała różowe ciuchy

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie? Niebieski, zielony, czerwony, żółty, brązowy, fiolet. Nie wiem skąd to parcie na kolory dla dziewczyny i chłopaka, ktoś Cię ochrzani za różowe śpiochy na synku?
Hehe, z ust mi wyjęłaś


Po południu wizyta u gina, proszę o kciukasy
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:10   #1855
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Trzymam kciuki
No jak dla mnie to dziwnie by wygladalo jakby synus mial np. Rozowa czapeczke albo skarpetki hehe no ale moze macie racje tymbardziej jak sie polaczy kilka kolorow to bedzie takie standardowe i dla niego i dla niej. Dziekuje
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:23   #1856
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Hejka dziewczyny

Wlasnie wcinam platki, apetyt jak na razie mi dopisuje

Opowiem wam jak moja tesciowa dowiedziala sie o mojej ciazy

jak zaczelam sie zle czuc w piatek to jednak ktos musial zawiezc mnie do szpitala, padlo na mame mojego chlopaka, nie bylam zadowolona z ciazy od razu to widzialam nawet nie spojrzala na zdjecie usg. To taka kobieta ktora wie najlepiej ( jak poronilam zadzwonila do mnie i powiedziala zebym zaczela brac tabletki antykoncepcyjne i zaczela probowac po 2-3 latach bo teraz szkoda czasu ).
Jak czekalismy az wezwie nas lekarz to jednak trzeba bylo powiedziec bo wzywali nas na ginekologie. Tylko sie spojrzala i powiedziala a co ze szkola, powazni jestescie, zatkalo mnie troche bo cos takiego mogla mi powiedziec moja mama a nie ona. Zreszta co ja to obchodzi. Sami sie utrzymujemy. Ona nam nie pomaga finansowo itd.
Jak wyszlismy z gabinetu i moj chlopak powiedzial ze serduszko bije i z malenstwem wszystko okej jakos po niej to przeszlo i pojechala do domu.
Za to na drugi dzien zaczela pisac o slubie, ze teraz musi sie ze mna ozenic itd.
zdenerwowalam sie bo to nie jej sprawa, na wszystko przyjdzie czas.
Odebralam to tak : zrobiles jej dziecko teraz sie z nia ozen .. ech brak slow.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość



Po południu wizyta u gina, proszę o kciukasy


---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny musicie zagonić tych swoich tż-tów do pracy

Mój tż mi dużo pomaga Już przed przeprowadzką "na swoje" zaznaczyłam, że nie tylko ja będę tylko kurą domową i musi mi pomagać w sprzątaniu, gotowaniu itd No i pomaga
Moj chlopak wiekszosc rzeczy robi bo ja nie mam sily, sprzata, gotuje, ale sam z siebie bo widzi ze czuje sie fatalnie

Gdyby nie on to nie wiem co bym zrobila , chyba usiadla i plakala
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:36   #1857
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość

mam podobnie- przed ciążą byłam bardzo aktywna, lubiłam się spocić z Chodakowską, ale tak na maksa teraz trzeba będzie zwolnić, wiadomo że te trudne programy odpadają
rzeczywiście coś w tym jest co piszesz- moje ciało również reaguje źle na brak ruchu, czuję się jakaś ociężała i "bez życia". Wraz z aktywnością wróci również lepsze samopoczucie.
Jam mam 2 płyty z Ewą Chodakowską min turbo spalanie ale głównie leżały na półce i się kurzyły Poćwiczyłam może w sumie z 10 razy - ale ja taki słomiany zapał mam do wielu spraw. Pewnie po ciąży jak trzeba będzie zadbać o figurę to je uruchomię.

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Czytalyscie książkę Kwiat pustyni super książka zaraz film na 1 będzie .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Książki nie czytałam ale film już oglądałam jakiś czas temu w telewizji. Polecam.

Za oknem zimno więc siedzę na internecie i przeglądam kolekcje wiosenne dla siebie i córy. Za niecałe 3 tyg mam rocznicę ślubu i muszę kupić sobie jakąś kieckę.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 11:16   #1858
izka-1987
Raczkowanie
 
Avatar izka-1987
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 105
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Hej powoli nadrabiam,

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę... Też miałam taki okres ale już jest coraz lepiej i jem wszystko normalnie Pamiętam jak rozpaczałam, że tak mi ta ciąża daje w kość i że się tego nie spodziewałam a teraz jestem w szoku jak szybko się zapomina o tych mdłościach i złym samopoczuciu
Ano, inaczej chyba byłoby cieżko z dalszym potomstwem Z porodu też zostają raczej miłe wspomnienia, pamięta się że bolało, ale nie pamięta się na szczęście natężenia. Poza tym nagroda jest bezcenna

Cytat:
Napisane przez niunia13140710 Pokaż wiadomość
witam, ja też zostanę w sierpniu mamą, chciałabym się przyłączyć do forum jeśli można tylko nie wiem jak sie zapisać do klubu, ktoś może wie??
Witaj
Papryczke też witam bo mi nie zacytowało a wracać mi się nie chce i szukać

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Jestem po USG genetycznym. Wszystko jest w porządku a dzidziuś ma 5.81 cm . Niesamowite przeżycie, tym bardziej, że ostatnio na USG w połowie grudnia był kropeczką . Zdziwiłam się, że USG było już przez brzuszek .

Dziś byłam jeszcze na pobraniu krwi: białko PAPP-A oraz wolne Beta-HCG co razem z USG ma dać "bardziej pewny wynik".



Witajcie nowe dziewczyny!!!
Gratuluję udanego usg i "dużego" już bobasa

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Ja mam USG genetyczne w poniedziałek z jednej strony ciesze sie bardzo ze zobacze maluszka i moze poznam płeć a z drugiej jestem obsrana sorki za wyrażenie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To trzymam kciuki, żeby wszystko było ok

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć


Zdradzę Wam płeć Lekarz jest dość pewien ale zaznacza, że mógł się pomylić on widział wczoraj dziewczynkę

Mąż już wieczorem mówił dobranoc a dziś rano do widzenia córeczce po imieniu
Gratuluję udanego usg i dziewczynki

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość


Rodzice są totalnie różni, chociaż w podobnym wieku. Moi rodzice są tacy trochę "ą ę", zero papierosów, alkoholu nie dużo, kariera, nauka, wysoka kultura. Nie umiem dokładnie tego określić. Takie bardzo dostojne starsze małżeństwo. Z kolei mojego J. ojciec umarł dawno temu i mama żyje w konkubinacie, mój teść ma zdanie na każdy temat i "moja racja jest najmojsza" a teściowa to prosty i bezpośredni człowiek, który pali jak smok i co drugie słowo to dupa albo ku..a
Trzeba podchodzić do tego z dystansem, pewnie jednym i drugim zależy żeby było ok, więc się dogadają, w końcu uwielbiać się nie muszą, ważne, żeby na tych niezbyt częstych spotkaniach się tolerowali. Nasi rodzice jak się spotykają to jest strasznie sztywno, każdy stara się ciągnąć neutralną rozmowę i da się przeżyć te parę godzin

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
Ja ju po usg wszystko jest ok widać dwie rączki dwie nóżki serce bije i wszystko wyglada prawidłowo dzidzius większy o dwa dni niż z OM czyli to juz 12t1d następne usg polowkowe na 13 marca ale pójdę prywatnie 20lutego na rozpoznanie płci.....mam przeczucie ze to chłopak ale ostatnio tez takie miałam i była dziewczynka niby chce chłopca teraz ale tak w głębi ducha bardzo sie uciesze jak bedzie dziewczynka boje sie trochę chłopca ze go rozpieszcze za bardzo i ze sobie rady w życiu nie da a nie daj Boże jakby miał mój charakter....mam okropny charakter



Gratuluje udanej wizyty

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość


noc miałam dzisiaj straszną, córka od 21 do 4 rano wymiotowała. Chyba po winogronie 3 razy przebierałam łóżko, o 2 w nocy ją kąpałam, masakra. Tak biedulkę wymęczyło.

Teraz odpoczywam, plecy mnie bardzo bolą.

Tż o 15 wraca z pracy i jedziemy na usg, trochę się stresuję
To się biedne namęczyłyście, kciuki za usg

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość


aaaa zapomniałam WITAM SIĘ W II TRYMESTRZE
Gratuluję, mi jeszcze 2 tygodnie zostały


Już myślałam, że mi mdłości odpuściły ale od soboty zaczęło się od nowa, ehh a już było tak fajnie

Lecę dalej z nadrabianiem

Jednak polecę później, Młoda wstała
__________________
Córcia 10.9.2012
izka-1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 11:18   #1859
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Zaczarowanadlaniego, no faktycznie nie ciekawa masz ta tesciowa ale racja, popieram ze szkola i slub to twoja i wasza sprawa. Moja przyszla tesciowa jest jeszcze gorsza ale tu nie moge o niej pisac i tez naprawde duzo pisania.
Nie denerwuj sie z takiego powodu bo teraz nam tego nie wolno. A jestes z jej synem a nie z nia wiec ona moze tylko powiedziec swoje zdanie bo i tak decyzja nalezy do was co i jak bedzie wygladalo wasze zycie.
Moj TZ jak widzi albo wie ze sie zle czuje to zabrania mi z lozka wychodzic ale nie zawsze pomaga bo zmeczony jest ale jedzonko to zawsze mi zrobi, a tu budyn, a to frytki, moze pizza itd hehe
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 11:32   #1860
UmiZumi
Rozeznanie
 
Avatar UmiZumi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie sierpień 2014

przyznam się od razu - mam takie zaległości, że nie jestem Was w stanie "nadrobić". Za co Was ogromnie przepraszam

Byłam dzisiaj w miejscu odbywania stażu oddać sprawozdanie oraz z prośbą o wystawienie opinii przez opiekuna stażu. W piątek pojadę odebrać dokumenty i załatwić resztę formalności. Teraz gotuję krupnik na obiad, a potem zabieram się za drugie.

Wczoraj męczyło mnie jakieś straszne wzdęcie myślałam, że zwariuję!
__________________
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham." /Susan Dempsey/
UmiZumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 15:43:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.