Mamusie sierpień 2014 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Nowy tytuł wątku
Mamusie Sierpień część już druga, nasza ciąża jest zbyt długa 2014! 2 5,71%
Połowa ciąży już za nami w sierpniu nasze dzieci przywitamy 2 5,71%
Mamusie sierpień 2014 ! 10 28,57%
sierpniowe dzieciaczki w brzuchu buszują za kilka miesięcy światem zapanują 1 2,86%
Chociaż małe mamy brzuszki w sierpniu wyjdą z nich maluszki 4 11,43%
Chociaż goszcza w naszych brzuszkach już od sierpnia w naszych łóżkach 0 0%
Pod serduszkiem je nosimy a już w sierpniu przytulimy 4 11,43%
Wiosna szybko przeminie i przywita nas lato. Mój Tż zostanie sierpniowym TATĄ ! 12 34,29%
Głosujący: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 08:13   #3331
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Hej mamuski, ale sie nie wyspalam.
Tz mnie obudzil że on jedzie na zakupu i co on ma kupic na obiad ? Jak tu myśleć o obiadku jak ja jeszcze śniadania nie jadlam.

Zuken ja używam Bio Oil od początku 2 trym i jak na razie super się sprawdza na zmianę z z balsamem z Rosmanna firmy Babydream ma super opinie na KWC

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:24   #3332
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
właśnie mój Tż opowiedział mi fajna historie swojego dobrego kolegi Anglika, jego brat ma dziewczynę tez Angielkę która jest gruba i właśnie w tamtym tygodniu zadzwonił ten brat ze urodziło mu sie dziecko ale przeciez nikt o żadnej ciazy nie wiedział i co sie okazało to sama dziewczyna nie wiedziała do samego końca ze jest w ciazy SERIO pojechała do szpitala z silnymi bólami brzucha a wróciła z dzieckiem MASAKRA jak mozna nie wiedziec ze sie jest w ciazy??? a brak okresu, ruchy dziecka,rosnący brzuch? Nie wiem w ktorym tygodniu urodziła ale chyba normalnie skoro wyszła zaraz ze szpitala......to dopiero nazywa sie ciaza z zaskoczenia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

A co do usg polowkowego to mi wyznaczyli na 19t0d (według OM to bedzie 18t5d ale oni tu liczą ten termin z usg genetycznego) w szpitalu....ostatnim razem byłam bardzo zadowolona z tego usg ale wydaje mi sie ze było nieco pózniej.... Wtedy badanie trwało 40min i lekarka badała bardzo dokładnie mózg dziecka i wszystkie narządy, mam nadzieje ze tym razem bedzie tak samo...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

He he rzeczywiście nieźle....Wiesz sa przypadki, ze kobiety przez pierwsze miesiące ciąży mogą nie wiedzieć, ale to chyba jedna na milion. Moja kumpela w 4 miesiącu sie dowiedziała o ciąży(miała normalnie okres) poszła do ginekologa w innej sprawie, a on do niej że jest w ciąży, jak opowiadała to się śmiała , bo akurat datę ślubu już miała ustaloną...
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:32   #3333
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Mamuska to rzeczywiście ciąża z zaskoczenia. Kiedyś ogladalam taki program .
Dziwne ze kobieta moze nie podejrzewać nawet ze cos się dzieje z jej organizmem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:42   #3334
kasiuulad
Raczkowanie
 
Avatar kasiuulad
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 219
Dot.: Mamusie sierpień 2014

witam po dłuzszej przerwie.
Nic ciekawego sie nie dzieje to i nie mam o czym pisac, zreszta przy moich łobuzach nie mam za bardzo czasu bo ciagle jest cos do roboty. No ale czytam na biezaco
co do wagi to ja nadrobiłam juz to co spadło w szpitalu i dodatkowo 1kg do przodu w stosunku do wagi sprzed ciazy. Apetyt mam juz normalny, w zasadzie jem wszystko( moze troche mniej słodkiego ale tez sie przytrafi, np wczoraj zjadłam batona i paczka
Piszecie o kartach ciazy a ja... mam ja dopiero od wczoraj!!!a własnie zaczełam 17tc oczywiscie nie przejmowałam sie tym bo to przez moj pobyt w szpitalu, potem zmieniłam lekarza no i tak wyszło, natomiast usg miałam robione czesto inne badania tez wiec w sumie brak karty dla mnie nie stanowił problemu.chociaz to moja 3 ciaza wiec inaczej do tego podchodze. Niestety dalej celibat chociaz od wyjscia ze szpitala nic sie nie działo to lekarz jeszcze radził sie wstrzymac do połowkowego.maz niepocieszony,ja zreszta tez bo libido wysokie...


Co do karmienia piersia w ciazy.ja starszego karmiłam ok 14 mc i sam z dnia na dzien ( a raczej z nocy na noc bo w koncowce było to tylko nocne karmienie)zrezygnował. Byłam wtedy chyba w 5mc. Tez sie martwiłam ze ciezko bedzie go oduczyc ale poszło gładko.czytałam gdzies ze w pewnym momencie mleko zaczyna zmieniac smak i dzieci same rezygnuja, taki sprytny ten nasz organizm

no i mam problem...jutro synek ma w zerowce bal przebierancow a ja całkiem zapomniałam i nie mamy stroju.. Pewnie czeka mnie wieczornt maraton po marketach ale czekam do ost chwili bo jakies przeziebienie go łapie i nie wiem czy wogole go posyłac jutro do szkoły...dzis siedzi w domu na wszelki wypadek. Ja chce juz wiosne zeby te chorobska sie skonczyły...

No i oczywiscie witam nowe mamusie i gratuluje tym, ktore juz znaja plec
kasiuulad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:48   #3335
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Zauwazylam ze odkad jestem w ciazy i drzemie sobie popoludniami to dostaje slinotoku , przyznaje sie ale w nocy jak spie to tego nie mam. Wy tez tak macie? Hm...
Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Cztalam gdzies ze w ciazy wystepuje nadmierna produkcja śliny ;-)


Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Ja też chcę lato Mogę być spuchnięta ale tp mam na początek sierpnia więc mam nadzieję, że jeszcze skorzystam już potem razem z bobaskiem ze słoneczka i pięknej pogody w sierpniu
Ja też liczę właśnie, że końcówkę lata spędzimy już we 4 przebywając dużo na dworze

Zuken, zmieniałam lekarza w 34tc, bo zignorował moje poważne dolegliwości. Za to zalecenia tamtej lekarki, mogły mnie wysłać na tamten świat. Gdybym sama nie zgłosiła się do szpitala to nie możliwe, ze teraz bym nie pisała z Wami.


Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
właśnie mój Tż opowiedział mi fajna historie swojego dobrego kolegi Anglika, jego brat ma dziewczynę tez Angielkę która jest gruba i właśnie w tamtym tygodniu zadzwonił ten brat ze urodziło mu sie dziecko ale przeciez nikt o żadnej ciazy nie wiedział i co sie okazało to sama dziewczyna nie wiedziała do samego końca ze jest w ciazy SERIO pojechała do szpitala z silnymi bólami brzucha a wróciła z dzieckiem MASAKRA jak mozna nie wiedziec ze sie jest w ciazy??? a brak okresu, ruchy dziecka,rosnący brzuch? Nie wiem w ktorym tygodniu urodziła ale chyba normalnie skoro wyszła zaraz ze szpitala......to dopiero nazywa sie ciaza z zaskoczenia
Prawdziwa ciąża z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
A u gina ok, wszystko dobrze tam w srodku Posluchalismy bicia serduszka Mam sie oszczedzac, w razie silnych boli w dole brzucha a'la skurcze jechac do szpitala (mam w 1 mjsc ciensza macice po robionym cc i teoretycznie cos moze sie stac - zapomnialm Wam napisac po ostatnim usg ). Ale na pewno nic sie nie stanie, nie takie rzeczy sie przetrwalo
Super, że wizyta udana i trzymam kciuki aby nic złego się nie stało

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
wlasnie mam atak glodu...obudzilam sie o 1 w za nic nie moge spac, a tak mi w brzuchu burczalo ze zrobilam 2 kanapki sobie, dotego polzoylam kolo lozka jablko i banana


kebab pamietacie moje zdrowe menu?odeszlo w niepamiec ,moglabym jesc kebaba,pizze i hot dogi na zmiane
oczywiscie sie nie daje, ale domowa pizze 2 x mam za soba i kebaba (w ciagu 7 dni ostatnich)


piszecie o tych fotach, ze podpiete do ksiazeczki, ze ich duzo a ja nawet nie wiem jak tam moje Dzidzi rosnie... byle do polowkowego to zaplace znow za nagrany filmik i stop klatek bede miala ile zechce

Na polowkowym warto isc na 3D? bo nie wiem czy isc na darmowe 2d czy zaplacic 200zl i isc zamiast tego na 3d (plytka w cenie) A moze isc na darmowe i potem sama prywatnie na 3 d?
Ja budzę się nad ranem i też odczuwam głód mimo zjedzonej porządnej kolacji koło 21 :/ na szczęście wypicie szklanki wody pomaga mi zasnąć. za to jak wstanę muszę od razu coś przekąsić

Optymistka, ja też nie wiem jak moje maleństwo rośnie. Ostatnie usg miałam w 12tc2d. Teraz za tydzień mam obiecane przez ginkę, że podejrzymy jak rośnie maluszek

Na pizzę w ogóle nie mam ochoty. Za to kebab chodzi za mną już chyba ze 2 miesiące. Dziś mam w planach samotny wieczór z kebabem

Gdybym miała iść specjalnie na usg 3d to pewnie bym się nie zdecydowała. Na genetyczne i połówkowe idę do gina, który po dokonaniu wszystkich pomiarów, na chwilę przełącza na 3d.

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Wyczytałam ostatnio, że w szpitalu w którym pracuje, a w którym miałabym rodzić, nie ma znieczulenia zzo. Nie wiem sama co o tym myśleć, niby kobiety jakoś tam rodzą, ale wolałabym mieć wybór gdyby w trakcie okazało się, że ból jest ponad moje siły.
Przed pierwszym porodem mówiłam, że nie chcę znieczulenia. Na sali porodowej, jak pojawiły się bolesne skurcze a rozwarcie wciąż było małe, zmieniłam zdanie. Dlatego teraz też wybieram szpital gdzie w razie czego otrzymam bez problemu znieczulenie choć w planie jest poród bez ZZO.

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
a u mnie dzisiaj poranne wymioty.
mozliwe ze to dlatego ze jestem glodna
na sniadanko buleczka z pasztetem i pomidorkiem i kakalko
ostatnio non stop je pije
Zaczarowana, a próbowałaś zjadać parę biszkoptów, krakersów albo kawałek banana przed wstaniem z łóżku?
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:10   #3336
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Hej mamuski, ale sie nie wyspalam.
Tz mnie obudzil że on jedzie na zakupu i co on ma kupic na obiad ? Jak tu myśleć o obiadku jak ja jeszcze śniadania nie jadlam.

Zuken ja używam Bio Oil od początku 2 trym i jak na razie super się sprawdza na zmianę z z balsamem z Rosmanna firmy Babydream ma super opinie na KWC

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Teraz bardzo reklamują Bio Oil. Jesteś zadowolona? W pierwszej ciąży smarowałam się 2x dziennie oliwką, i nie mam żadnego rozstępu, teraz trochę zlewam, licząc że mnie nie dopadną. Będzie lepiej jednka jak profilaktycznie zacznę się smarowac.

Mam babydreaam oliwkę i mleczko. Ladnie pachną i kupiłam dzięki rekomendacji z wizazu. Bio Oil ma średnie opinie, a ponoć drogii, chociaż na allegro różne ceny.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:24   #3337
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Ja dostaję kanapkę z dżemem i herbatkę do łóżka i jem na leżąco i dopiero po chwili wstaję. Wcześniej jadłam banana, ale znudził mi się .

Gdy wstanę bez zjedzenia czegoś to się bardzo źle czuję.

Dziewczyny, to dobry moment do przyzwyczajania TŻ-ów do podawania śniadań do łóżka!
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 09:36   #3338
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja dostaję kanapkę z dżemem i herbatkę do łóżka i jem na leżąco i dopiero po chwili wstaję. Wcześniej jadłam banana, ale znudził mi się .

Gdy wstanę bez zjedzenia czegoś to się bardzo źle czuję.

Dziewczyny, to dobry moment do przyzwyczajania TŻ-ów do podawania śniadań do łóżka!

Asix, w pierwszej ciąży też zjadałam przekąskę przed wstaniem z łóżka

Wczoraj właśnie wspominałam, jak w pierwszej ciąży, TŻ zanim wyszedł do pracy zostawiał mi na szafce nocnej śniadanie i gorącą herbatę Teraz niestety nie ma takiej możliwości

W ogóle to zaczynam dziś 5 miesiąć
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:46   #3339
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Jak sie wczoraj z mezulem wkurzylismy

Pozyczylismy wozek dziewczynie co ma rodzic w lipcu, ale skoro ja jestem tez w ciazy no to miala oddac. Zapakowala gondole I fotelik do auta I ku..wa auto jej ukradli

Normalnie odechciewa sie wszystkiego
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:58   #3340
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Hej mamuski, ale sie nie wyspalam.
Tz mnie obudzil że on jedzie na zakupu i co on ma kupic na obiad ? Jak tu myśleć o obiadku jak ja jeszcze śniadania nie jadlam.

Zuken ja używam Bio Oil od początku 2 trym i jak na razie super się sprawdza na zmianę z z balsamem z Rosmanna firmy Babydream ma super opinie na KWC

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
Jak sie wczoraj z mezulem wkurzylismy

Pozyczylismy wozek dziewczynie co ma rodzic w lipcu, ale skoro ja jestem tez w ciazy no to miala oddac. Zapakowala gondole I fotelik do auta I ku..wa auto jej ukradli

Normalnie odechciewa sie wszystkiego
No to ich problem, powinni odkupić. Nic fajnego, współczuje wszystkim.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:03   #3341
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpień 2014

twin--maid a co poważnego działo się z tobą w 34 tygodniu ze twój ginekolog to zignorował?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------



AgnesD daj spokój ale pech... rzeczywiście powinni odkupić, no cóż...

Edytowane przez Moni 26
Czas edycji: 2014-02-25 o 10:05
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 10:44   #3342
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
Jak sie wczoraj z mezulem wkurzylismy

Pozyczylismy wozek dziewczynie co ma rodzic w lipcu, ale skoro ja jestem tez w ciazy no to miala oddac. Zapakowala gondole I fotelik do auta I ku..wa auto jej ukradli

Normalnie odechciewa sie wszystkiego
omg ;/
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:23   #3343
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
W sumie ja tez glownie w nocy karmie... W dzien Krzys je inne rzeczy i pije wode, najwyzej do drzemki Go karmie (no wlasnie i z tym pewnie bedzie najwiekszy problem - usypianie przy cycu...).
A jak sobie poradzilas z nocnymi karmieniami?
Jak się w nocy obudziła to dałam jej herbatkę w butelce. I załapała. Cyca już się nie domagała.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:24   #3344
izka-1987
Raczkowanie
 
Avatar izka-1987
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 105
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Witajcie

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Słuchajcie czy wy też po delikatnym wysiłku tzn spacer czy zalupy jesteście strasznie zmęczone i kuje was dół brzucha....? Bo ja wcześniej mał wychodziłam bo ciągle mdłości i wymioty, teraz już mam co 2,3 dzień to już wychodzę do ludzi
MIałam tak jak siedziałam długo w domku, ale teraz coraz częściej wychodzę i nie męczę się już tak szybko, co do kłucia to raczej nie.


Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Ale to nie tak, ze lekarz "ma obowiazek dac nr", pewnie, ze nie. Tylko jednak wiekszosc prywatnych gin. daje swoj nr i zacheca, zeby dzwonic, jesli cos sie dzieje - moj zawsze mowi, ze jak badania zle wyjda, jesli plamienie itp - "dzwonic".
Jesli sam nie powie, nie da telefonu, nie wymagalabym - jak piszesz, kazdy ma prawo do prywanosci, chyba, ze sam powie inaczej


W poprzedniej ciazy pod sam koniec bylam tak napuchnieta, ze w szpitalu nie mglam sie wbic w zadne kapcie - jedynie w takie szmaciane, w ksztalcie pieskow rozowych Wygladalo to komicznie, a lepsze to, niz na bosaka Cala bylam opuchnieta, jakis czas po porodzie zeszlo.

Mi moja ginka też dała swój nr i jest mi z tym tak jakoś lepiej i bezpieczniej mimo, że ani razu do niej nie dzwoniłam ani teraz ani w poprzedniej ciąży.
Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Witam

Po delikatnym to nie ale jak mam dużo bieganiny i cały dzień jestem poza domem to jestem strasznie zmęczona i boli mnie dół brzucha.

U mnie zapowiada się bardzo pracowity tydzień. Czeka mnie sprzątanie, pakowanie rzeczy i mam nadzieję że w przyszłym tygodniu będziemy już u siebie
Gratuluję i się nie przemęczaj

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Hejo

Właśnie wróciłam od lekarza i niestety nie dowiedziałam się co tam siedzi... Ginka nawet chyba nie starała się szukać tylko powiedziała, że to jeszcze za wcześnie
No i już drugi raz nie dostałam zdjęcia... I trochę mi przykro
Tak ogólnie z dzidzią wszystko dobrze, nie wiem ile mierzy i waży bo ginka też nic nie mówiła
Znowu wydaje mi się, że ta lekarka to jednak nie to ale teraz już nie będę kombinować i zmieniać...
27 idę już na zajęcia do szkoły rodzenia A Wy chodzicie???

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Aha i muszę powtórzyć badanie na tarczycę i zrobić jakieś dokładniejsze badania bo tsh wyszło mi trochę za dużo, norma w ciąży jest niby do 3 a mi wyszło 3,08...
Mi na ostatniej wizycie 15t 2d też już nie mierzyła dzidzi bo za duża była, teraz będą raczej wagę podawać na podstawie pomiarów kości udowej chyba i czegoś jeszcze ale nie jestem pewna bo to dawno było niech mnie poprawią dziewczyny. Zdjęcia dostaje na każdej wizycie na razie (na ostatnich 2 wizytach nawet po 3 na każdej bo "tak słodko się ułożył"), później chyba dostawałam mniej bo dzidzi już tak fajnie nie widać w całości bo się nie mieści na ekranie, przynajmniej u mojej ginki. To dziwne, że płci jeszcze nie widać u mnie w 11 tygodniu córkę było widać i w 12 syna. Może chce podać jak będzie już pewna. Nie chodzę do szkoły rodzenia, bo nie mam czasu i chyba już coś tam wiem na ten temat

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
wlaśnie tak się zastanawiam dziewczyny, wy nie dostajecie zdjęć z usg? ja mam wszystkie łącznie już pieć, nawet mam pęcherzyk jak się dowiedziałam o ciąży a trzy ostatnie mam przypięte w książeczce ciąży więc zawsze przy okazji wszystkim pokazuję
Ja mam zdjęć chyba 9

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość

A u gina ok, wszystko dobrze tam w srodku Posluchalismy bicia serduszka Mam sie oszczedzac, w razie silnych boli w dole brzucha a'la skurcze jechac do szpitala (mam w 1 mjsc ciensza macice po robionym cc i teoretycznie cos moze sie stac - zapomnialm Wam napisac po ostatnim usg ). Ale na pewno nic sie nie stanie, nie takie rzeczy sie przetrwalo
Właśnie trzeba być pozytywnie nastawionym a nie stresować się na zapas

U nas raczej nic ciekawego Młody coraz mocniej kopie, idę dzisiaj socjalizować córkę do Klubu Malucha bo siedzi całe dznie z mamą i dzikusek jest

Miałam jeszcze zapytać czy któraś z Was ma niski cukier ? Bo ja mam koło 50-60 a norma jest od 70 niby czuję się dobrze. Poczytałam w necie i staram się jeść regularnie posiłki zawierające węglowodany, musze chyba zadzwonić do lekarza

Miłego dnia
__________________
Córcia 10.9.2012
izka-1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:35   #3345
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość


powodzenia na wizycie obys byla zadowolona
Ja kochana jutro się przejdę albo w czwartek do tej przychodni zapytać co i jak z tą zmianą lekarza dopiero :P więc do wizyty daleko ale dziękuję ślicznie za uwagę

moni26 no jak my takie wychudzone teraz to brzuszek widać konkretnie miejmy nadzieję że tak poprostu ma być i nie przytyję więcej niż mi położna powiedziała czyli 16 kg :P

sara 85 dziękuję za pocieszenie

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

asix ja niestety nie mogę mojego tego nauczyć bo jak pracuję na rano to nie ma go w domu jak sie budze :P a jak ma nocki to zas mi chrapie jak ja sie budze wiec zal mi go budzic tak slodko spi.

twin maid super że już tak daleko (5 miesiac) mnie dopiero się zaczął 4 miesiac , czyli dziś dokładnie mam 14+0 a według OM 15 tydzień i już się cieszę że tak daleko zaszłam bo 10-11 tydzień starsznie mi się jakoś dłużył :P

Agnes to faktycznie nie ciekawie ;/ ale tez uważam że powinna odkupić

byłam w tym sklepie dziś dla ciężarnych, spodnie super widziałam ale cena masakra ... 95 zł .. a skąd mam wiedzieć że będę mogła je całą ciąże nosić.. muszę pomyśleć o tym.. bo na allegro już widziałam tansze no ale nie lubie kupować bez przymiarki hm... dobrze ze jak mi brzuszek bardziej urośnie to będzie już naprawdę (mam nadzieję) cieplej i będę mogła sobie w sukienkach chodzić lub poporstu w dresie bo te jeansy to dla mnie cena masakra ... za tą kasę mam 2 pary spodni dresowych :P
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:14   #3346
UmiZumi
Rozeznanie
 
Avatar UmiZumi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Rano wstałam z dobrym samopoczuciem, zrobiłam pranie, wyprasowałam kilka koszul,, bluzek i wziął mnie ból zatok, głowy i żołądek mi dokucza. Mam mdłości (co jest? przecież ich praktycznie nie było wcale?! parę razy w pierwszym trymestrze, głównie przy gotowaniu, a dzisiaj nie wiem z czego). Nawet były dzisiaj (wcześniej był tylko raz). Jestem wypruta. Jeszcze obiadu nie zrobiłam...
__________________
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham." /Susan Dempsey/
UmiZumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:47   #3347
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpień 2014

A ja poczulam dzisiaj swoje malenstwo

dzisiaj 16t5d jak ten czas leci
w piatek slub troche mnie to stresuje pewnie dlatego ze bedzie w Niemczech i potrzebuje tlumacza a to troche stresujace dla mnie
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:44   #3348
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
a u mnie dzisiaj poranne wymioty.
mozliwe ze to dlatego ze jestem glodna
na sniadanko buleczka z pasztetem i pomidorkiem i kakalko
ostatnio non stop je pije
ja całą poprzednią ciąże miałam ochotę na kakao, do wszystkiego piłam
Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość

W ogóle to zaczynam dziś 5 miesiąć
gratulacje za 5 miesiąc
Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
Jak sie wczoraj z mezulem wkurzylismy

Pozyczylismy wozek dziewczynie co ma rodzic w lipcu, ale skoro ja jestem tez w ciazy no to miala oddac. Zapakowala gondole I fotelik do auta I ku..wa auto jej ukradli

Normalnie odechciewa sie wszystkiego
o kurde
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
A ja poczulam dzisiaj swoje malenstwo

dzisiaj 16t5d jak ten czas leci
w piatek slub troche mnie to stresuje pewnie dlatego ze bedzie w Niemczech i potrzebuje tlumacza a to troche stresujace dla mnie
ruchy są cudowne.
Gratuluję ślubu



NADROBIŁAM
Witam wszystkie nowe mamuśki (trochę nas przybyło)

Gratuluję poznanych płci (mam nadzieję że wszystko dobrze dopisałam)

Gratuluję ustalenia dat ślubu
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:54   #3349
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
No to ich problem, powinni odkupić. Nic fajnego, współczuje wszystkim.
Skoro już wie, że ukradli auto razem z wózkiem i nic nie usłyszała o odkupieniu to pewnie nie odkupią go sami z siebie. Samo auto ich po kieszeni pewnie pociągnie, może znajoma myśli, że jej darują ten wózek.

Ja też uważam, że powinna go odkupić, przy całym pechu jaki im się przytrafił, AgnesD nie powinna za to ponosić większych kosztów. Niestety z ludźmi jest jak jest i pewnie wózka nie odzyskasz jak sama im tego nie zasugerujesz. Jak ktoś jest honorowy to proponuje rozwiązanie sytuacji już przy poinformowaniu o wydarzeniu. Taki mi się przynajmniej wydaje.

Swoją drogą kilka osób zaoferowało mi różne rzeczy dla malucha, zastanawiam się czy sama powinnam się o nie upomnieć czy czekać, aż oni to zrobią. Pewnie się zapytam, czy sytuacja się nie zmieniła i mogę liczyć na te rzeczy.

U mnie ostatnio problemy z kręgosłupem i to nie z odcinkiem krzyżowym, ale nad krzyżem i w okolicach łopatek. Myślałam, że to może wina materaca, już ma swoje lata i pasowałoby go wymienić, ale tyle czasu już z niego korzystamy i nagle kumulacja dolegliwości...? Ale ewidentnie boli mnie po nocy, zazwyczaj budzę się o 3 i już mnie boli, próbuję jakoś zasnąć i rano jest poprawa, ale potem cały dzień go czuję. Co najlepsze najmniej mnie boli jak stoję.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia

Edytowane przez TheFall
Czas edycji: 2014-02-25 o 13:55
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 13:58   #3350
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Od dziś już jestem na bieżąco. 20 stron do nadrobienia to zdecydowanie za dużo
U nas już dobrze, oprócz tego że coś mnie łamie ale się nie daję, już 3 herbatki z cytryną i miodem wypiłam. Wygrzewam się w łóżku, póki Olivia ma drzemkę. Jutro do pracy, więc musi mi przejść.
Wizytę w szpitalu mam 14 marca, więc już nie długo. Mam nadzieję że dowiem się kto tam siedzi, obstawiam że synek bo czuje już mocniejsze kopniaki i to codziennie, nie tylko jak leżę
12 marca robimy 2 urodziny Olivki Zamówiłam tort z myszką minnie
W przyszłym miesiącu remontujemy łazienkę a potem kuchnie. Do łazienki mam już wszystko wybrane, czekamy tylko aż wszystko nam przyjdzie.
Myślę że góra 2 miesiące i skończymy remont domu

To chyba wszystko co u nas

aa i zapomniałam, nie możemy lecieć do Polski na urlop przez moje żylaki(które mi się zrobiły) bo skrzepy mi się robią i to jest niebezpieczne.
No ale odbijemy sobie to kiedy indziej, trochę mi szkoda bo się bardzo napaliłam no ale nic już nie zrobię
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:27   #3351
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
Jak sie wczoraj z mezulem wkurzylismy

Pozyczylismy wozek dziewczynie co ma rodzic w lipcu, ale skoro ja jestem tez w ciazy no to miala oddac. Zapakowala gondole I fotelik do auta I ku..wa auto jej ukradli

Normalnie odechciewa sie wszystkiego
Kurcze, Agnes, ale pech!

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
No to ich problem, powinni odkupić. Nic fajnego, współczuje wszystkim.
Zgadzam się, znajomi powinni czuć się w obowiązku do odkupienia

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
twin--maid a co poważnego działo się z tobą w 34 tygodniu ze twój ginekolog to zignorował?
Nie chciałabym pisać o tym na głównym wątku ale jeśli którejś objawy będą pasować do mojej dolegliwości to na pewno ostrzegę w porę

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
byłam w tym sklepie dziś dla ciężarnych, spodnie super widziałam ale cena masakra ... 95 zł .. a skąd mam wiedzieć że będę mogła je całą ciąże nosić.. muszę pomyśleć o tym.. bo na allegro już widziałam tansze no ale nie lubie kupować bez przymiarki hm... dobrze ze jak mi brzuszek bardziej urośnie to będzie już naprawdę (mam nadzieję) cieplej i będę mogła sobie w sukienkach chodzić lub poporstu w dresie bo te jeansy to dla mnie cena masakra ... za tą kasę mam 2 pary spodni dresowych :P
Angels, polecam przymierzyć rozmiary spodni ciążowych w H&M a potem upolować używane na allegro. W sklepie nowe kosztują koło 160zł. Ja na allegro kupiłam używane bez śladów użytkowania za 40zł + przesyłka.

Cytat:
Napisane przez UmiZumi Pokaż wiadomość
Rano wstałam z dobrym samopoczuciem, zrobiłam pranie, wyprasowałam kilka koszul,, bluzek i wziął mnie ból zatok, głowy i żołądek mi dokucza. Mam mdłości (co jest? przecież ich praktycznie nie było wcale?! parę razy w pierwszym trymestrze, głównie przy gotowaniu, a dzisiaj nie wiem z czego). Nawet były dzisiaj (wcześniej był tylko raz). Jestem wypruta. Jeszcze obiadu nie zrobiłam...
Współczuję samopoczucia

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
A ja poczulam dzisiaj swoje malenstwo

dzisiaj 16t5d jak ten czas leci
w piatek slub troche mnie to stresuje pewnie dlatego ze bedzie w Niemczech i potrzebuje tlumacza a to troche stresujace dla mnie
za poczucie ruchów maleństwa
Zazdroszczę Ci, że ślub jeszcze przed Tobą. Chciałabym jeszcze raz przeżyć dzień mojego ślubu

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
gratulacje za 5 miesiąc
Dzięki

Byłam na placu zabaw z synkiem i zrobiło mi się słabo Musiałam usiąść. Cały czas mam dość niskie ciśnienie ale dziś po spacerze miałam niższe niż rano :/ poczytałam, że na tym etapie ciąży można właśnie mieć niższe ciśnienie.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Swoją drogą kilka osób zaoferowało mi różne rzeczy dla malucha, zastanawiam się czy sama powinnam się o nie upomnieć czy czekać, aż oni to zrobią. Pewnie się zapytam, czy sytuacja się nie zmieniła i mogę liczyć na te rzeczy.

U mnie ostatnio problemy z kręgosłupem i to nie z odcinkiem krzyżowym, ale nad krzyżem i w okolicach łopatek. Myślałam, że to może wina materaca, już ma swoje lata i pasowałoby go wymienić, ale tyle czasu już z niego korzystamy i nagle kumulacja dolegliwości...? Ale ewidentnie boli mnie po nocy, zazwyczaj budzę się o 3 i już mnie boli, próbuję jakoś zasnąć i rano jest poprawa, ale potem cały dzień go czuję. Co najlepsze najmniej mnie boli jak stoję.
W pierwszej ciąży też kilka osób zaoferowało ubranka dla maluszka. Nie upominałam się o nie. Wszyscy sami dali jak dowiedzieli się, że zaczynamy gromadzić wyprawkę.

Może śpisz w pozycji, po której boli Cię kręgosłup

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Od dziś już jestem na bieżąco. 20 stron do nadrobienia to zdecydowanie za dużo
U nas już dobrze, oprócz tego że coś mnie łamie ale się nie daję, już 3 herbatki z cytryną i miodem wypiłam. Wygrzewam się w łóżku, póki Olivia ma drzemkę. Jutro do pracy, więc musi mi przejść.
Wizytę w szpitalu mam 14 marca, więc już nie długo. Mam nadzieję że dowiem się kto tam siedzi, obstawiam że synek bo czuje już mocniejsze kopniaki i to codziennie, nie tylko jak leżę
12 marca robimy 2 urodziny Olivki Zamówiłam tort z myszką minnie
W przyszłym miesiącu remontujemy łazienkę a potem kuchnie. Do łazienki mam już wszystko wybrane, czekamy tylko aż wszystko nam przyjdzie.
Myślę że góra 2 miesiące i skończymy remont domu

To chyba wszystko co u nas

aa i zapomniałam, nie możemy lecieć do Polski na urlop przez moje żylaki(które mi się zrobiły) bo skrzepy mi się robią i to jest niebezpieczne.
No ale odbijemy sobie to kiedy indziej, trochę mi szkoda bo się bardzo napaliłam no ale nic już nie zrobię
Natka, zdrówka!
Fajnie, że będziecie mieli wkrótce wyremontowany dom Mnie też wzięło na "remont". Obecnie kupujemy łóżko do sypialni i ramki na zdjęcia. Potem zabieramy się za salon.

Wysłałam Ci PW.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:39   #3352
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Mamusie sierpień 2014

hej dziewczyny!
Ja własnie po wizycie, zeszło mi ponad 3h, więc trochę. No i dowiedziałam się, po krótkim usg trwającym ok 1minuty, że mam nisko połozone łozysko, coś tam nad głową dziecka żesięznajduje etc. Nie usłyszałam w tej kwesti żadnej konkretnej porady czy zaleceń, tylko ze to wczesny etap ciazy (18 tc ) i dziecko jest jeszcze małe, więcpowinno się podnieśc. Jednak tak czytam i czytam na necie i zaczynam mieć coraz większe watpliwości. Zapisałam sięjuż prywatnie do gina, na lepsze usg i możecś więcej mi na ten temat powie, dajakieś wskazówki. A martwię się, bo ostaniomiałam dość silne kłujące bóle w dole brzucha, przypominały takie kłujace skurcze, bo ten ból był taki pulsujący i miałam go z przerwami dwa dni, ale bez plamień, nawet w nocy mnie budził. Czułam o po wysiłku w jakiś czas po, oraz jak się stresowałam to zaraz brzuch mnie w dole bolał...Czy któraś z Was usłyszała od gina, ze ma nisko połozone łozysko lub wie więcej na ten temat i może coś mi podpowiedzieć? A dodam jeszcze, ze od czasu do czasu moje energiczne dziecko mimo że staram się temu zapobiegać, kopnie mnie lub uderzy w brzuch, i niestety duzo ja na rekach nosze, nie wiem czy tood tego czy nie ma to znaczenia...

Zaczarowanadlaniego od kilku dni i za mną chodzi kakao, a już od miesięcy nie piłam, teraz piję codziennie

Natka, przykro mi że ominie Was urlop w Polsce, na pewno czekałaś na to i teraz jesteś zawiedziona, ale jak piszesz,odbijecie sobie! A powiedz, skąd wiesz że Ci się skrzepy robią w tych zylakach? Masz na mysli zylaki na nogach? Mam nadzieję, że choróbkso Cię ominie a herbatka z cytryną zda egzamin!


Muszę iść szykować pózny obiad i wieczorem nadrobię, trochę mi się nazbierało
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:50   #3353
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Ja mam wizyte 17.03 i mam nadzieje ze pozwoli mi jechac do domu
stesknilam sie juz za rodzinka i moim psem

moja mama dzwonila ze jak urodze to juz sobie w pracy urlop wziela i od razu przyjezdza na 2 tygodnie do mnie, ulzylo mi ze bede miala na poczatku kogos do pomocy
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:05   #3354
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Hej mamuski, ale sie nie wyspalam.
Tz mnie obudzil że on jedzie na zakupu i co on ma kupic na obiad ? Jak tu myśleć o obiadku jak ja jeszcze śniadania nie jadlam.

Zuken ja używam Bio Oil od początku 2 trym i jak na razie super się sprawdza na zmianę z z balsamem z Rosmanna firmy Babydream ma super opinie na KWC

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Skoro już wie, że ukradli auto razem z wózkiem i nic nie usłyszała o odkupieniu to pewnie nie odkupią go sami z siebie. Samo auto ich po kieszeni pewnie pociągnie, może znajoma myśli, że jej darują ten wózek.

Ja też uważam, że powinna go odkupić, przy całym pechu jaki im się przytrafił, AgnesD nie powinna za to ponosić większych kosztów. Niestety z ludźmi jest jak jest i pewnie wózka nie odzyskasz jak sama im tego nie zasugerujesz. Jak ktoś jest honorowy to proponuje rozwiązanie sytuacji już przy poinformowaniu o wydarzeniu. Taki mi się przynajmniej wydaje.

Swoją drogą kilka osób zaoferowało mi różne rzeczy dla malucha, zastanawiam się czy sama powinnam się o nie upomnieć czy czekać, aż oni to zrobią. Pewnie się zapytam, czy sytuacja się nie zmieniła i mogę liczyć na te rzeczy.

U mnie ostatnio problemy z kręgosłupem i to nie z odcinkiem krzyżowym, ale nad krzyżem i w okolicach łopatek. Myślałam, że to może wina materaca, już ma swoje lata i pasowałoby go wymienić, ale tyle czasu już z niego korzystamy i nagle kumulacja dolegliwości...? Ale ewidentnie boli mnie po nocy, zazwyczaj budzę się o 3 i już mnie boli, próbuję jakoś zasnąć i rano jest poprawa, ale potem cały dzień go czuję. Co najlepsze najmniej mnie boli jak stoję.
Uważam, że powinni zaproponować rozwiązanie sytuacji, a nie tylko poinformować i liczyć, że się uda. Nie znoszę takiego braku odpowiedzialności.

Co do ubranek to nie wiem jak się upomnieć. Dla córci wszystko kupiliśmy sami, nikt nam nic nie oferował (szkoda), teraz czekamy na wieści, kto mieszka w brzuszku. Jak dziewczynka to problem z głowy, a jak chłopczyk to może coś otrzymamy, bo w rodzinie i wśród przyjaciół same chłopaki, albo sami kupimy. Jakoś nie liczę na pomoc, chociaż miło ja otrzymać.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:10   #3355
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez UmiZumi Pokaż wiadomość
Rano wstałam z dobrym samopoczuciem, zrobiłam pranie, wyprasowałam kilka koszul,, bluzek i wziął mnie ból zatok, głowy i żołądek mi dokucza. Mam mdłości (co jest? przecież ich praktycznie nie było wcale?! parę razy w pierwszym trymestrze, głównie przy gotowaniu, a dzisiaj nie wiem z czego). Nawet były dzisiaj (wcześniej był tylko raz). Jestem wypruta. Jeszcze obiadu nie zrobiłam...
Oj ty bidulka.. ale ci powiem że też dziś dziwnie się czuję po drzemce.. strasznie mnie dokuczają mdłośći ;(
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:13   #3356
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Oj ty bidulka.. ale ci powiem że też dziś dziwnie się czuję po drzemce.. strasznie mnie dokuczają mdłośći ;(
Współczuje Wam mdłości, a ja od piątku mam przerwę i muszę, przyznać, że szybko się przyzwyczajam do tego miłego stanu.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:15   #3357
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
A ja poczulam dzisiaj swoje malenstwo

dzisiaj 16t5d jak ten czas leci
w piatek slub troche mnie to stresuje pewnie dlatego ze bedzie w Niemczech i potrzebuje tlumacza a to troche stresujace dla mnie
Oj będzie dobrze najważniejsze że będzie to twój szczęśliwy dzień

Twin Maid dzięki za wspaniały pomysł tylko zastanawiam się czy w naszym H&M jest taki dział dla ciężarnych :P

zaczarowanadlaniego moja mama jak jeszcze nie byłam w ciąży to mi mówiła że będzie mi na początku pomagać bo tego będę najbardziej potrzebować więc co się z nią teraz widzę to sama nie umie się doczekać kiedy urodzę :P
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:17   #3358
UmiZumi
Rozeznanie
 
Avatar UmiZumi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie sierpień 2014

AgnesD przykra sytuacja z autem i wózkiem. Mam nadzieję, że razem ze znajomymi dojdziecie jakoś do porozumienia.

zaczarowanadlaniego nie stresuj się, będzie dobrze! te kilka dni do ślubu przeleci nawet nie zauważycie kiedy

kakao mmmm... piję i ja
przez ostatnie kilka lat piłam tylko czarne kakao bez cukru i to baaaardzo rzadko (może raz- dwa na rok), ale TŻ w ubiegłym tygodniu na zakupach włożył do koszyka słodzone kakao i się zaczęło. Jak tylko poczułam ten smak (jednak inny niż kakao niesłodzone, dosłodzone cukrem), to piję codziennie! Czasem 1 szklanka to za mało. W te chwili mam obok laptopa - kończę dopijać. Trochę mnie osładza i nie szukam innych słodyczy.

Narobiłyście mi ochoty na racuchy. Zrobię sobie, któryś dzień na podwieczorek. TŻ nie lubi racuchów. Pewnie podzielę się z mamą

Do "szkoły rodzenia", jako tako (z nazwy) się nie wybieramy, ale mam zamiar chodzić, na zajęcia w przychodni prowadzone przez położną na NFZ - chociaż to też taka szkoła rodzenia jest

Ps. czuję się lepiej. Jeszcze nie jest "normalnie", ale mam nadzieję, że w końcu przejdzie.
__________________
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham." /Susan Dempsey/

Edytowane przez UmiZumi
Czas edycji: 2014-02-25 o 15:20
UmiZumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:19   #3359
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Współczuje Wam mdłości, a ja od piątku mam przerwę i muszę, przyznać, że szybko się przyzwyczajam do tego miłego stanu.
dzięki.. myślałam że też już mi przeszło bo lepiej się czułam od kilku dni.. ale nie wiem może to przez mleko które tak uwielbiam...
kiedyś jak jadłam na śniadanie jogurt z bułką to też miałam mdłości więc wychodzi na to chyba że nabiał źle na mnie działa

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez UmiZumi Pokaż wiadomość
AgnesD przykra sytuacja z autem i wózkiem. Mam nadzieję, że razem ze znajomymi dojdziecie jakoś do porozumienia.

zaczarowanadlaniego zostało Wam kilka dni do ślubu nie stresuj się, będzie dobrze!

kakao mmmm... piję i ja
przez ostatnie kilka lat piłam tylko czarne kakao bez cukru, ale TŻ w ubiegłym tygodniu na zakupach włożył do koszyka słodzone kakao i się zaczęło. Jak tylko poczułam ten smak (jednak inny niż kakao niesłodzone, dosłodzone cukrem), to piję codziennie! Czasem 1 szklanka to za mało. W te chwili mam obok laptopa - kończę dopijać. Trochę mnie osładza i nie szukam innych słodyczy.

Narobiłyście mi ochoty na racuchy. Zrobię sobie, któryś dzień na podwieczorek. TŻ nie lubi racuchów. Pewnie podzielę się z mamą

Do "szkoły rodzenia", jako tako (z nazwy) się nie wybieramy, ale mam zamiar chodzić, na zajęcia w przychodni prowadzone przez położną na NFZ - chociaż to też taka szkoła rodzenia jest

Ps. czuję się lepiej. Jeszcze nie jest "normalnie", ale mam nadzieję, że w końcu przejdzie.
To ja ci narobiłam ochoty na racuszki hihihih u mnie jeszcze ze śniadanka dwa ostatnie sobie leżą i czekają na jakieś głodomorka :P
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:26   #3360
UmiZumi
Rozeznanie
 
Avatar UmiZumi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie sierpień 2014

czy Wasi TŻ też mają zachcianki i czasem macie wrażenie, że są większe niż Wasze ciążowe? czy tylko mój się ostatnio taki zrobił? Potem jego zachcianki przechodzą na mnie. Kakao to tylko jeden z wielu przykładów.
Mnie ciągle trzymają truskawki, ale cierpliwie czekam na sezon

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Oj będzie dobrze najważniejsze że będzie to twój szczęśliwy dzień

Twin Maid dzięki za wspaniały pomysł tylko zastanawiam się czy w naszym H&M jest taki dział dla ciężarnych :P

zaczarowanadlaniego moja mama jak jeszcze nie byłam w ciąży to mi mówiła że będzie mi na początku pomagać bo tego będę najbardziej potrzebować więc co się z nią teraz widzę to sama nie umie się doczekać kiedy urodzę :P
w Rybnickim H&M chyba jest dział ciążowy.

No! nie rób mi już mi dzisiaj ochoty na racuchy Dzisiaj uważam na to co jem żeby dopołudniowe dolegliwości nie wróciły.

Angels - nie myślałaś, że coś z tolerancją laktozy u Ciebie się zmieniło? Ostatnio przy szukaniu czegoś na necie natknęłam się na tą przypadłość.
__________________
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham." /Susan Dempsey/
UmiZumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 15:43:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.