Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 14:00   #1
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Thumbs up

@ Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 @


Kochane Mamusie czas otworzyć nowy temat.Zebrałam tutaj Mamusie już po rozdwojeniu ,a Te które dołączą na dniach wkleimy.


ptaszek-21.06- synek Dominik
Atka73- 01.07- synek Damianek
lavazza- 01.07-córeczka Ninka
Sniezynka -03.07- córcia Olivia
kasia1361-04.07-synek Igor
Blondi2- 09.07 -córeczka Natalia
CIAMPUREK- 10.07- córeczka Natalia
aga_m11-16.07.2006 córcia Natalia
edytcia-19-07-córeczka Zosia
mimi123- 20.07- synek
Lalunia-24.07-córeczka Nikola
Madzia7- 25.07- córeczka Emilka
Rania- 25.07 -córeczka Nadia
Magdulka-26.07-synek Kubuś
geminisv- 28.07 -synek Bruno
Omaraa-28.07-córcia Lena
lumiaa- 31.07- córeczka Basia
Alabama24 - 01.08 -synek Tymek
baby s - 02.08 -synek Bartuś
martuniaK - 05.08- synek Kacperek
*milka* - 09.08- córeczka Alexandra
gosia wie- 09.07- synek Miłosz
Daria&Grześ -10.08-synek Grześ
Esas - 12.08 - córeczka Julia
wenezja- 14.08-córeczka-Emilka
kaarolciaa- 14.08-córeczka Oliwka
Doridee- 15.08 -córeczka Alicja
JustaS - 15.08 - synek Antek
asia99 - 16.08 - synek Olaf
mamuta -17.08 -córeczka Emilka
Kathi75 - 17.08 - synek Maximilian Damian
agnieszka2309- 23.08- córeczka Hania
gosiula-26.08-córeczka Nina
anulka321 -27.08-synek Dariusz
Lucky blue rose(dosieńka)- 29.08-synek Maksymilianek
monka23-30.08-synek Kartal


Jeśli jakaś Mama została pominięta to proszę pisać do mnie na pocztę , dodamy

Edytowane przez Rania
Czas edycji: 2007-06-18 o 14:42 Powód: dodalismy mamusię
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 20:15   #2
lavazza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 22
Smile Dot.: @ Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 @

Cześć Raniu!!! Dopisz proszę mnie i moją Ninkę- 01 lipca- do listy! Pozdrowienia dla całej rodzinki!!! Może małe spotkanie w realu? Trzeba córcie zapoznać
lavazza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 21:44   #3
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: @ Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 @

Cześć Dziewczyny!! Ja też jestem Mamą sierpniową ale 2005!! Będę podczytywać Was z chęcią! Ale Doridee urodziła w tym roku?? Ona ma chyba starsze dziecko ( z tego co kojarze, albo nicki mi sie pomyliły )
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 21:48   #4
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: @ Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 @

Właśnie doczytałam że urodziła Gratulacje dla was wszystkich
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:31   #5
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: @ Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 @

Cytat:
Napisane przez lavazza
Cześć Raniu!!! Dopisz proszę mnie i moją Ninkę- 01 lipca- do listy! Pozdrowienia dla całej rodzinki!!! Może małe spotkanie w realu? Trzeba córcie zapoznać

Dla Was też pozdowienia,koniecznie się musimy spotkać. Jak Ninka?
Nasza Nadia ma przedłużającą się żołtaczkę,nie jest nasilona bardzo ale na 2 doby muszę ją odstawić od piersi i karmić Nan 1 .Ma to pomóc bo mleko matki nasila poziom bilirubiny.Sama nie wiem jak to zrobię,ona nie chce nawet smoczka(farbowany lis).Ale dla jej zdrowia musimy.Sama będę ściągała pokarm tak jak do karmienia aby nie utracić laktacji.Mała ładnie przybiera już ponad kilo na plusie.Pozdrawiamy

uskow dzięki,udzielaj się u nas wszystkie rady mile widziane.
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 11:12   #6
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: @ Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 @

Rania moze jakas fotka??? widzialam coreczke Milki- sliczna dziewusia, a reszta dzieciaczkow??? pokolorujcie troszke watek!!

moja Ala tez miala zoltaczke, ale nic mi pielegniarki nie mowily, ze mleczko ja nasila... u nas zoltaczka sie utrzymywala jakis tydzien, moze mniej i potem Ala nabrala slicznych kolorkow bedzie dobrze!
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 11:21   #7
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

To zdjęcia z wczoraj , rośnie nasza córcia jak na drożdżach.

Edytowane przez Rania
Czas edycji: 2006-12-06 o 21:09
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 12:12   #8
geminisv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Rania - śliczna mała)
Nasz Bruno też miał żółtaczkę (albo rczej dalej ma) i tez kazano mi odstawić go od piersi - tyle że na 4 dni - poradził sobie świetnie zwłąszcza, że w szpitalu był dokarmiany z butelki więc smoczek znał. Można powiedzieć, że nawet mu to pomogło w ssaniu piersi - bo wcześniej trudno się go przystawiało a jedną pierś akceptował tylko przy pomocy kapturka silikonowego - teraz ssie śłicznieobie piersi.
Odstawić od piersi kazali mi w szpitalu (mialiśmys kierowanie na naświetlanie bo przez 10 dni nie spadł małemu poziom bilirubiny) ale nasza pani pediatra i położna środowiskowa wyglądały na niezadowolone z tego faktu - one twierdzą że odstawienie nie jest konieczne - tylko po prostu zółtaczka będzie ustępowała wolniej - widac co lekarz to pomysł na tę zółtaczkę - ja w każdym razie odstawienia nie załuję - mleko odciągałam laktatorem i mimo że to długo trwało moge karmić nadal
Pozdrowienia dla wszystkich mam i ich pociech
geminisv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 12:40   #9
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

no, super Rania- sliczna corcia- a jakie ma usteczka dorodne na tym ostatnim zdjeciu to podusia? mam taka sama posciel
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 13:42   #10
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Raniu sliczna corcia wiecie cos na temat Doride jak sie ma ze swoim Malenstwem ???. Mam do was pytanie dziewczyny czy w Kraja sa pieluszki Libero New Born jesli tak to moze wiecie taz jaka jest ich cena ??? Tu sa strasznie drogie ;/ Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 012.jpg (31,8 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 016.jpg (41,4 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 025.jpg (31,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 018.jpg (34,3 KB, 77 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 14:28   #11
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

*milka* ale słodka ta Wasza Alexandra,ale ma duzo włosków i jakie ciemne
dziewczyny wklejajcie swoje Maluszki.
Doridee się nieodzywa,jak wszystko opanuje z pewnością się tutaj pojawi.Nie mam pojęcia czy u nas są liberro,kiedys były.A co do pieluch to te pampersy jakies do kitu,takie cieniutkie new borny nr1 ok,ale nr2 juz nie,.ale sprawdzaja sie huggiesy.mam te w niebiesko rozowej paczce a z niebiesko zielonej serii ponoc jeszxcze lepsze.pisze koslawo bo mała na rece spi i tylko jedna pisze.
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 17:24   #12
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Hej Dziewczyny mam do was pytanie jakie sa leki dla malucha na pozbycie sie plesniawek z jezyczka ??? I czy powinno sie czyms smarowac pepek dla malenstwa ??? Bo mi nic o tym nie wiadomo w szpitalu nikt o tym nie wspominal....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 20:25   #13
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

milka trzeba smarować pępek aby nie doszło do zakazenia,najlepszy jest fiolet na spirytusie(spirytusowy roztwór fioletu gencjanowego,tak się fachowo nazywa).Za każdym zmienianiem pieluszki,najlepiej takim patyczkiem do uszu.Dokładnie i obficie fioletu,pępek nie może śmierdzieć,tak mi mówiła położna.Jeszce można spirytusem 70% ale ten jednak gorszy bo jak stosowałam to podchodziła jakaś ropka z wodą,więc wróciłam do fioletu.
Moja Mała też dostała pleśniawki,dostałam na receptę Nystatynę i smarowałam gazikiem buzię w środku( to było takie ścieranie białego nalotu) przez 4 dni a następnie raz dziennie Aphtinem .Aphtin jest bez recepty(mówi się aftin na to).

a co do żołtaczki to dziś pytałam fachowca od laktacji i mówiła mi,że to stare metody z tym odstawianiem.Ona sama zejdzie tylko często podawać pierś,wypłucze się i wyjdzie z kałem żołć.A 8,85 to nie dużo bilirubiny.A mlko matki ponoć uszczelnia jelitka i żółć nie wraca do organizmu.Sama już nie wiem.
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 10:47   #14
martuniaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 24
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć chciałam dołączyć do was bo też jestem Mamą sierpniową, 05.08.2006r. urodziłam ślicznego synka Kacperka. Mały szybko rośnie, dziś ma juz 2 tygodnie . Pozdrawiamy
martuniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 13:59   #15
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Raniu dziekuje za porade Dzis Malenstwu odpadl pepuszek . Mam jeszcze jedno pytanie od porodu minely prawie dwa tygodnie jak wiadomo mialam cesarke wiec zastanawiam sie czy mogla bym urzywac tamponow Nie lubie zabardz podpasek sa niewygodne i wogule a skrzepow juz niewidac... Co wy na to ???. Pozdrawiam
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 19:44   #16
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

martuniaK pozdrawiam już cię dopisałam
*milka* myślę,że na tampony chyba za wcześniej,lepiej niech się dobrze wszystko oczyści,zakładaj cieniutkie podpaski.Sama nie wiem,ja jestem prawie 4 tygodnie po i jeszce delikatnie plamię.Biorę tylko prysznic nie przesiaduję tyłkiem w wodzie
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 08:47   #17
geminisv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Milka - mnie w szkole rodzenia mówili, że tampony zdecydowanie nie - nie zależnie czy cesarka czy SN - może dojść do zakazenia bo jak są tampony to te odchody zostają z taponem w środku a nie powinny. Lepiej przejśc na cieńsze podpaski a tampony to po tych nieszczęsnych 6 tygodniach połogu.
Ja też po cesarce - 3 tygodnie i odchody już minimalne ale czasem jeszcze się ich nazbiera i jest dużo - tamponów bym się bała
Dziewczyny znacie jakis sposób na uśpienie boasa na dłużej niż 1-2 g. Synuś nie spi w nocy dłużej a ja wyglądam jak zombi bo on godzinę ssie więc snu mi zostaje niewiele(
geminisv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 13:46   #18
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dopisuję Dzieciaczki i Mamusie które dołączyły do naszego wątku

Magdulka 24.07 - synek Kubuś
Lalunia 24.07 - córeczka Nikola
Gosiula 26.08 - córeczka Nina
Lucky Blue Rose 29.08 - synek Maks
Monka 30.08 - synek Kartal



Dziewczyny, jestesmy w domku!!!! Pisze jedna reka bo karmie Ale. Jestem totalnie wykonczona ale bardzo szczesliwa. Wkrotce napisze wiecej i wkleje jakies zdjecia ale poki co musze zaadoptowac sie na nowo w domku.
Caluje!!!

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2007-03-15 o 15:51 Powód: dopisek
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 14:00   #19
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cytat:
Napisane przez Doridee
Dziewczyny, jestesmy w domku!!!! Pisze jedna reka bo karmie Ale. Jestem totalnie wykonczona ale bardzo szczesliwa. Wkrotce napisze wiecej i wkleje jakies zdjecia ale poki co musze zaadoptowac sie na nowo w domku.
Caluje!!!

Dobrze, że już jesteście w wątku "ciążowym" troszkę nawklejałam różnych wiadomości, jak będziesz miała czas to przejrzyj Powodzenia
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 17:14   #20
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee super że już w domku,początki są trudne.Z czasem człowiek zaczyna wszystko ogarniać.
geminisv a jak u niego ze smoczkiem?
moja mała nie umiała ssać smoczka i wciaż płakała ,uspokajała sio przy piersi.Na spacerze to już było tylko gorzej bo płakała choć była najedzona,a ja nie umiałam jej uspokoić no a cycka przecież nie wsadzę do wózka
Ona sobie pomału robiła z cycka smoczek.
Moja mama ją nauczyła w jeden dzień i teraz jest bosko.Mała jest przy cycku tylko na jedzenie a potem sobie leży i jest jakaś wyciszona ,a jak ma nerwa to dostaje smoczek i jest dobrze.Tylko musiałam jej kupić taki mały smoczek wywinięty do góry na podniebienie,podobnie chwyta jak pierś.
A w nocy budzi się tylko do jedzenia i zasypia przy cycku w łożku z nami.Co 3,4 godzinki.
Może sprawdz czy przybiera na wadze czy wszystko ok z mleczkiem.
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 19:54   #21
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Talking Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wreszcie dotarłam do tego wątku bo co zaczynałam pisać to moja córcia się budziła i musiałam do niej lecieć

Doridee ciesze się że już jesteście z Alą w domku,wypoczywajcie

Rania widze że nasze córcie mają cóś wspólnego z cycuszkami bo moja mała też tak robiła i teraz też cieżko ją oszukać smoczkiem kupiłam jej 2 smoczki silikonowe ale wypluwała dopiero zwykły jej spasował

Milka tampony odpadają

Geminisv ja się staram przetrzymywać córcie w dzień żeby cały czas nie spała i potem mi śpi całą noc z dwiema przerwami na karmienie tylko że ona ssie około 10min wiec ja sie nie męcze,tyle że musze wcześniej ściągnąc 10-15ml mleka bo mała jest uczulona na cukier w moim pokarmie a w mleku początkowym tego cukru jest najwięcej!
Najgorsze jest to że nie mam jeszcze laktatora i ściągam pokarm recznie przykładając ciepła pieluchę do piersi i potem uciskając ją

Powiedzcie mi czy macie laktatory i czy wam się sprawdzają i jakich firm jak możecie

buziaczki
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 21:04   #22
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Dobrze, że już jesteście w wątku "ciążowym" troszkę nawklejałam różnych wiadomości, jak będziesz miała czas to przejrzyj Powodzenia
Aniu dziekuję ślicznie za wspaniałe informacje - przeczytałam z wielkim zainteresowaniem. Ciekawe czy się sprawdzi

Dziewczyny moja Ala też robi sobie z mojego cyca smoczka - tak chyba mają wszystkie dzieciaczki-cwaniaczki

Madzia ja mam laktator AVENT ale jeszcze go nie używałam. W drugiej dobie dostałam strasznego nawału pokarmu ale radziłam sobie bez ściagania. Jest coraz lepiej i nawet nie wiem czy laktator się przyda.

Jutro porobimy jakieś zdjątka a na razie wklejam jedno, Ala ma tu zaledwie kilka godzin

Jejku, jaka jestem wykończona... ale to chyba najbardziej tym przedłuzonym pobytem w szpitalu - myślę że jutro będzie już lepiej
Aha, ile Wam odeszło kilogramów przy porodzie? Mi jak na razie 8kg. Brzuszek jest naprawdę mały - myslałam że wejdę w swoje przedciążowe ciuchy ale niestety Biodra się poszerzyły i się nie dopinam A jak to jest u Was?

Ahh, jakie te Wasze Szkrabki prześliczne Napatrzeć sie nie mogę Rania, ależ Nadia ma całuśne usteczka A Alexandra śliczne włoski!!! Moja mała jak sie urodziła to też miała takie czarne a teraz coraz jaśniejsze mi się wydaja Ala to wykapany tatuś Obawiam się, że po mnie ma tylko jedno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaż.jpg (97,1 KB, 104 załadowań)
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 21:43   #23
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee śliczny słodziaczek z Alusi
Ale nas się dużo uzbierało.
A co do laktatora to też nad nim się zastanawiam,moja Mała nie zjada wszystkiego i jeszce dużo mleka zostaje w piersiach.Potem muszę ręką sciągać a to boli
Boję się ewentualnych zastojów mleka.
A co do kilogramów to po porodzie poszło 10 ale teraz stanęło i ani rusz.
A chciałabym tak 6-7.Byłoby idealnie.Nie wchodzę w swoje przed porodowe jeansy.
Już się niemogę doczekać,kiedy będę mogła chodzić na basen.We wtorek idę do ginekologa to się dowiem.
Doridee ty miałaś jakieś ćwiczenia poporodowe na płycie,przegrywałaś dziewczynom.Może jak będziesz już miała więcej czasu to i mi przegrasz.
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 23:32   #24
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

hejka mamusie
jestem mamusia majowa i tak sobie poczytuje dzis rożne wątki

sliczne macie malenstwa alez ten czas leci moja Dominiczka tez niedawno byla taka malutka a tu dzis juz skonczone 12tygodni

Doridee vbmenu_register("postmenu _2541930", true); gratulacje Alicja śliczna
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 09:04   #25
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Pierwsza noc w domku minęła bardzo spokojnie i w końcu się wyspałam Ala z reguły przesypia ok. 3 godz. chociaż zdarza sie, że muszę ją karmić i co godzinę (nie najada sie do końca bo zasypia przy cycusiu).
Mam jeden problem - upodobała sobie najbardziej jedną pierś, i jest ona teraz zdecydowanie większa od drugiej... Do tamtej też ją przystawiam, opróżnia ją ale często chce jeszcze possać drugiego cycusia. Nie wiem co mam zrobić aby piersi wyrównać? Czy dodatkowo ściagać mleko do końca z tej nielubianej piersi aby tworzyło się go więcej??? Macie może jakiś pomysł?

Co do ćwiczeń to mam różne płytki z ćwiczeniami, ale to i tak trzeba odczekać przynajmniej 6 tyg. Ale jak już będę bardziej zorganizowana to mogę Wam poprzegrywać i będziemy wspólnie walczyć o figurki

Lecę do Malutkiej bo sie przebudziła
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 09:34   #26
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Smile Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee Alicja śliczniutka jak wyprubujesz laktator to daj znać bo właśnie chciałam kupić AVENTu

Rania jak mała nie zjada wszystkiego to weź ciepłą pieluchę(przeprasuj zelazkiem albo zmocz w ciepłej wodzie) i przyłóż do piersi i poczekaj chwile aż pierś się rozgrzeje i dopiero ściągnij reszte! Ja tak sobie radze bez laktatora

Co do kilogramów to nie wiem ile ważyłam po porodzie ale teraz po 4 tygodniach brakuje mi 1,5kg do wagi sprzed ciąży ale chciałabym jeszcze zrzucić 3-4kg,no ale zobaczymy jak mi to pójdzie
Jestem zadowolona ze swojego wyglądu bo nawet celulit sie zmniejszył tylko ten brzuszek jest najgorszy skóra strasznie sflaczała i taka oponka została!
robicie jakieś zabiegi z brzuszkami?

buziaczki
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 13:12   #27
asia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 72
GG do asia99
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

hej kochane
Chętnie do Was dołączę, ale notoryczny brak czasu. We wrześniu postaram się być aktywniejsza

Olaf jest prześliczny, po porodzie był bardzo pomarszczony i wymoczony jak praczka mała ale kosmetyki czynią cuda. Skórę ma bardzo wrażliwą

Przed porodem byłam tak zalatana,że nie wiem ile ważyłam ostatecznie. Obecnie jeszcze się nie ważyłam poczekam chwilę. Brzuszek jest i zrobiło się kilka małych rozstępów buuu ale celulit prawie zginął - jakiś cud!!

Ja używam elektrycznego laktatora medei - jest spoko.
__________________
pozdrawiam asia
asia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 16:01   #28
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

To fakt, cellulit prawie zniknął Suuper! Brzuszek też zniknie a jak będzie oporny to ja już mu w tym pomoge jak tylko dojdę do siebie! Jestem jeszcze bardzo osłabiona.
Ala miała dziś swoje pierwsze gorsze chwile, a najgorsze że nie wiadomo co takiemu maluszkowi dolega Na szczęście teraz smacznie sobie śpi

Dostałam od siostry kilka zdjęć z pierwszych dni Ali więc wklejam. My sesyjkę w domku zrobimy pewnie jak Malutka już sie na dobre zaklimatyzuje.

Aha, kiedy powinnam wyjść z nią na spacerek? Jutro kończy tydzień... Nie mam niestety balkonu żeby ją powerandować.. chyba ze przy otwartym oknie. A Wy jak robiłyście?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2366.jpg (121,6 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2372.jpg (113,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2403.jpg (110,8 KB, 77 załadowań)
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 16:04   #29
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Jak tylko wróciłam do domu, na drugi dzień od razu byłam na dworze Moim zdaniem trzeba kożystać z resztek lata. Maluchom na pewno nic nie bedzie
Śliczne te Wasze maleństwa

Doride czy w avatarze to jesteś ty??
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 16:28   #30
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cytat:
Napisane przez uskow
Doride czy w avatarze to jesteś ty??
A avatarku to ja z moją siostrzenicą Trzeba będzie niedługo go zmienić - czekam tylko aż TŻ zrobi jakieś fajne zdjatko

Ja też już bym wyszła z malutką, myślę że mimo że brała antybiotyk już jest na tyle silna i zdrowa, że nie powinno jej to zaszkodzić... Powietrzę ją chyba dziś przy otwartm oknie a jutro pewnie wyjdziemy na krótki spacerek
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.