Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 13:14   #511
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja 7 lutego po 18 złożyłam zamówienie, przelew poszedł 8 lutego i o dziwo tego samego dnia doszedł na konto BU no i wczoraj dostałam informację, że paczka została wysłana wczoraj, więc moim zdaniem czasowo bardzo fajnie dziś jeszcze nie przyszła, więc myślę że jutro przyjdzie a zamówiłam:
hydrolaty: z zielonej herbaty, cytrynowy, migdałowy i aloesowy
i maseczkę morską

przepraszam za potrójną wiadomość, coś mi przeglądarka wariuje
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:25   #512
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Maseczka morska ma niezbyt ładny zapach ale dla mnie ładnie zamyka pory
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:02   #513
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

chyba nie ma gorszego zapachu niż spirulina z mazideł? a mi zapach spiruliny wogóle nie przeszkadza
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:32   #514
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

musze w nastepnym rzucie wyprobowac te maski
zbieram zamowienie juz
hydrolat oczar + geranium
peeling z bromelaina
maska wulkaniczna i morska
olejek antycellulit
i jakies serum, tylko nie wiem jakie
aktualne testuje z zielonej herbaty, przyjemne w uzyciu, ale ale poki co zadnych super rezultatow nie widze [ale spoko uzywam od czwartku dopiero ]
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:48   #515
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
musze w nastepnym rzucie wyprobowac te maski
zbieram zamowienie juz
hydrolat oczar + geranium
peeling z bromelaina
maska wulkaniczna i morska
olejek antycellulit
i jakies serum, tylko nie wiem jakie
aktualne testuje z zielonej herbaty, przyjemne w uzyciu, ale ale poki co zadnych super rezultatow nie widze [ale spoko uzywam od czwartku dopiero ]
Lilith, mogę podrzucić (tzn. nie do końca ja, tylko Poczta Polska) Ci nowy, nieotwierany hydrolat geraniowy.

A mnie z Biochemii najbardziej podoba się serum orange
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:09   #516
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Lilith, mogę podrzucić (tzn. nie do końca ja, tylko Poczta Polska) Ci nowy, nieotwierany hydrolat geraniowy.

A mnie z Biochemii najbardziej podoba się serum orange
a tobie sie nie przyda?
skad wiesz ze ci nie podpasuje
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:20   #517
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
a tobie sie nie przyda?
skad wiesz ze ci nie podpasuje
Obczytałam się o olejku geraniowym - że przy tabletkach anty jest nieteges, więc automatycznie przeniosłam sobie tę informację na hydrolat.
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 09:47   #518
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Obczytałam się o olejku geraniowym - że przy tabletkach anty jest nieteges, więc automatycznie przeniosłam sobie tę informację na hydrolat.
o serio? to ja w takim razie tez niestety odpadam
w sumie to dobrze wiedziec, sa jeszcze jakies inne niezbyt odpowiednie srodki?
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 11:32   #519
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy ktoś używał olejku antycellulit? jak wrażenia, jest skuteczny?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 12:50   #520
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, bez przesady - hydrolat ma niewielkie stężenie olejku
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 19:58   #521
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hej dziewczynki jestem tu nowa i chcialam Was prosic o pomoc w nowej drodze ku dokonaleniu skory

chce sobie zamowic na BU takie oto produkty:

*hydrolat aloesowy albo lawendowy
*peeling ananasowy
*maseczkę morską
*serum antyoksydacyjne C15EF(wodniste)
*żel hialuronowy 1% nawilzajacy

moje pytanie brzmi jak mam stosowac te preparaty? jakos laczyc ze soba, jakas kolejnosc zachowana?prosze o pomoc
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 20:23   #522
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
hej dziewczynki jestem tu nowa i chcialam Was prosic o pomoc w nowej drodze ku dokonaleniu skory

chce sobie zamowic na BU takie oto produkty:

*hydrolat aloesowy albo lawendowy
*peeling ananasowy
*maseczkę morską
*serum antyoksydacyjne C15EF(wodniste)
*żel hialuronowy 1% nawilzajacy

moje pytanie brzmi jak mam stosowac te preparaty? jakos laczyc ze soba, jakas kolejnosc zachowana?prosze o pomoc
Hydrolaty jak tonik..czyli kiedy tylko zechcesz z zastrzezeniem ze przed nalozeniem serum c15ef odczekaj jakies 15 min minimum po uzyciu hydrolatu
peeling najlepiej w wannie lub pod prysznicem ok 2 razy w tyg. w zaleznosci od potrzeb...najlepiej wieczorem i po nim cos nawilzajacego lub przemyj tylko hydrolatem buzke - bedzie super mieciutka Ja mieszam peeling z bromelina wlasnie z hydrolatem
maseczke morska...nie uzywalam wiec nie wiem dokladnie zobacz na stronie bu jak czesto polecaja ja stosowac...najlepiej w dni inne niz ten peeling z bromelina/ananasowy
zel hialuronowy mozesz uzywac solo..pod makijaz..jako samoistny nawilzacz lub na noc lub kiedy tylko chcesz
mozesz go mieszasz z serum c15ef z hydrolatami...a nawet wsmarowywac w koncowki wlosow dla ich nawilzenia..rowniez moze mieszac go z maseczkami jesli chcesz by byly lagodniejsze bo masz np delikatna wrazliwa cere
serum c15ef najlepiej rano pod filtr lub makijaz..jezeli mas wrazliwa cere uzywaj co 2gi dzien...zreszta sama zobaczysz co cera toleruje i lubi w praktyce
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 20:27   #523
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziekuje bardzo za odzew

teraz przyszlo mi jeszcze na mysl ze chyba dokupie j olejek do mycia twarzy i zastanawiam sie nad :

Żel hialuronowy z pantenolem 5%-nie wiem czy lepszy ten czy ten zwykly? jak uwazasz? a i jaki polecasz hydrolat? tak torche palnelam z tym aloesem a teraz sama juz nie wiem...bede wdzieczna za odzew


Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 21:00   #524
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za odzew

teraz przyszlo mi jeszcze na mysl ze chyba dokupie j olejek do mycia twarzy i zastanawiam sie nad :
Żel hialuronowy z pantenolem 5%-nie wiem czy lepszy ten czy ten zwykly? jak uwazasz? a i jaki polecasz hydrolat? tak torche palnelam z tym aloesem a teraz sama juz nie wiem...bede wdzieczna za odzew

Olejek myjacy kup koniecznie bo jest boski
A co do zelu mam oba ...ten sam hialuronowy jest bardziej wszechstronny bo mozesz go mieszac z wszytskim, natomiast ten z panthenolem jest lagodzaco nawilzajacy..ze wzgledu na panthenol
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 21:06   #525
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hydrolat? co polecacie?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 21:07   #526
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ahh a co do hydrolatow...to zalezy jaka masz cere i czego oczekujesz po toniku...czytaj hydrolacie....ze bedzie bardziej dzialal sciagajaco leczniczo czy tez lagodzaaco?!

Do tych lagodzacych z moich wrazen napewno mozesz zaliczyc: rozany-ladnie pachnie i jest delikatny, lawende-tez ladny delikatny zapach

Natomiast np hydrolat oczarowy b intensywnie ziolowo pachnie i dziala sciagajaco odkazajaco, ja osobiscie lubie
Zielona herbata - delikatny zapach, delikatne dzialanie, cos pomiedzy lagodzacym a leczniczym

Poczytaj i wybierz odpowiedni..a najlepiej wez odrazu 2
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 21:13   #527
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ok dzieki bardzo za pomoc
musze jeszcze raz poczytac o hydrolatach
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 10:59   #528
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

paczka przyszła wczoraj
moje pierwsze zamówienie z BU, więc jestem mile zaskoczona np. tymi kalendarzykami-wizytówkami no i jak fajnie zapakowane jest wszystko
na razie nic nie otwierałam, ale dziś zmieszam na sucho maseczkę morską i otworzę chyba hydrolat cytrynowy
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 20:51   #529
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

moja paczka również dotarła wczoraj (inteligenty pan listonosz przyniósł mi ją do pracy, w domu zastałabym tylko awizo - muszę pamiętać o tym następnym razem)
Troszkę poczekałam na przesyłkę, ale naprawdę warto było Jestem zachwycona hydrolatami (wzięłam oczarowy, różany i geraniowy), olejek antycelluitowy, olej z płatków róży, olejek 3xrose, i serum z wit C - najchętniej wypróbowałabym wszystko naraz

To było moje drugie zamówienie, czuję się jakbym wymiotła pół sklepu

W pierwszym wzięłam testowo hydrolat lawendowy i komplet antyoksydacyjny orange i to był strzał w 10
jak miło omija się teraz obojętnie w sklepie półki pełne bezużytecznych kremów
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 17:50   #530
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witajcie.
Używam Żel hialuronowy z pantenolem 5% od kilku tygodni i mam wrażenie, a nawet pewność, że on mi się nie wchłania, pozostawia warstwę na skórze. Próbowałam go używać solo i w duecie z oliwką Hipp i zawsze to samo. Czy tylko ja tak mam? Niestety mam zły nawyk dotykania i pocierania twarzy i ten żel mi się wałkuje. Może on nie dla mojej cery, bo właściwie żele mi migdy nie służyły. Czy może coś nie tak zrobiła?
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 20:22   #531
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Małgosiu, żel hialuronowy zostawia warstewkę na skórze - dzięki temu właśnie nawilża. Miałam tylko tren bez pantenolu, więc moja odpowiedź opiera się na doświadczeniach ze zwykłym żelem.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 20:46   #532
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Małgosiu, żel hialuronowy zostawia warstewkę na skórze - dzięki temu właśnie nawilża. Miałam tylko tren bez pantenolu, więc moja odpowiedź opiera się na doświadczeniach ze zwykłym żelem.
Ja mam oba i wrazenia takie same...

U mnie sie nie walkuja bez wzgledu na nalozana ilosc aczkolwiek fakt ze czuje sie to warstewke na skorze...nawet chyba ten z panthenolem lepiej wsiaka
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 20:51   #533
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Maseczka wulkaniczna użyta już po raz drugi. Rozmieszałam ją hydrolatem aloesowym, który prawie nie ma zapachu - maseczka pachnie bardzo orzeźwiająco, cytrusowo (limonka). Nakładałam leżąc w wannie, bo tak mi się ją później najłatwiej zmywa.
Skórę miałam "po" nieco zaczerwienioną, ale to nie żadne podrażnienie - zmywając maseczkę zrobiłam sobie lekki peeling glinką. Skóra wygładzona. Nie wiem jak z zahamowaniem wydzielania sebum, bo nie mam z tym większych problemów. Maseczka rzeczywiście zwęża pory - ale jest to efekt (jak u mnie przy wszystkich glinkowych maskach) krótkotrwały.
Bardzo przyjemna w użyciu (zapach).
Wydajna (tak jak różana) - rzeczywiście na twarz i szyję wystarczy łyżeczka, z dekoltem 2, czyli 8 zastosowań za 7 zł - nieźle.

A teraz mam na twarzy serum rose wymieszane z HA. Poezja
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 09:52   #534
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam
Czas aby podzielic sie wrazeniami odnosnie kosmetykow z BU.
olejek myjacy - super , ladnie zmywa i nawilza
hydrolat oczarowy- lekko sciaga, odtluszcza i odswieza - bardzo go plubilam , stosuje nawet 3 razy dziennie
serum-olejek Lemon- stosowalam narazie tylko raz ale swietnie nawilzyl
serum z wit C - fajnie napielo mi skore ale wydaje mi sie ze filtr dluzej sie wchlanial ale zobaczymy po dluzszym stosowaniu gdyz dopiero 2 razy uzylam
To narazie tyle - czekam na peelingi i zel i maseczke
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 10:24   #535
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja z kazdym kolejnym dniem przekonuje sie coraz bardziej do hydrolatu oczarowego, to chyba jedyny ktorego dzialanie naprawde czuc, sciaga skore delikatnie, cos jakby odkaza, i uwielbiam ten ziolowy zapach

Serum lemon rowniez jest bardzo fajne, nawilzanie + redukcja krostek i ladnie pachnie, choc moj facet twierdzi ze jak parafina co wejdzie do pokoju to krzyczy od progu ze mu smierdzi...jakis przewrazliwiony jest
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 10:35   #536
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No to ja podzielę się wrażeniami na temat:
Peeling czekoladowo-miętowy - super! Przede wszystkim zapach- mmmmm jest dość płynny (wodnity) bo na dole jest cukier a na górze olej. Co do właściwości peelingujacych to są świetne! Ściera dobrze a cukier nie odpada mocno od skóry. Po użyciu skóra jest miękka, gładka. Śmieszna sprawa bo ciało robi się brązowe z wanny osad zmywa się bez najmneiejszych problemów
Maseczka wulkaniczna - użyłam 2 razy. 1 łyżeczka starcza na przygotowanie słusznej porcji mazidła. Pachnie cytrynowo - ja mieszam z przegotowaną wodą. Skóra jest odświeżona, gładka. Idealna dla cery tłustej/mieszanej.
Serum z witaminą C - używam na spółkę z mamą Moja rodzicielka już się uzależniła, ja chyba też... Stosuję tylko na noc. Szybko się wchłania, skóra jest wygładzona, nie zapycha porów. Zaraz po wklepaniu w twarz czuję lekkie pieczenie która po chwili mija. Używam od przeszło tygodnia.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 11:22   #537
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
moja paczka również dotarła wczoraj (inteligenty pan listonosz przyniósł mi ją do pracy, w domu zastałabym tylko awizo - muszę pamiętać o tym następnym razem)
Troszkę poczekałam na przesyłkę, ale naprawdę warto było Jestem zachwycona hydrolatami (wzięłam oczarowy, różany i geraniowy), olejek antycelluitowy, olej z płatków róży, olejek 3xrose, i serum z wit C - najchętniej wypróbowałabym wszystko naraz

To było moje drugie zamówienie, czuję się jakbym wymiotła pół sklepu

W pierwszym wzięłam testowo hydrolat lawendowy i komplet antyoksydacyjny orange i to był strzał w 10
jak miło omija się teraz obojętnie w sklepie półki pełne bezużytecznych kremów
A jak wrażenia po użyciu olejku antycellulit? Przymierzam się do jego kupna
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 18:31   #538
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Małgosiu, żel hialuronowy zostawia warstewkę na skórze - dzięki temu właśnie nawilża. Miałam tylko tren bez pantenolu, więc moja odpowiedź opiera się na doświadczeniach ze zwykłym żelem.
Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ja mam oba i wrazenia takie same...

U mnie sie nie walkuja bez wzgledu na nalozana ilosc aczkolwiek fakt ze czuje sie to warstewke na skorze...nawet chyba ten z panthenolem lepiej wsiaka
Dziękuje Wam za info . Myślałam, że coś jest nie tak tzn. że niewłaściwie przygotowałam ten żel. Jednak muszę przyznać, że trochę mnie drażni jego wyczuwalność na skórze . No coż albo się przyzwyczaję, co byłoby wskazane, bo jest wartościowy, albo też już więcej go nie zamówię
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 19:43   #539
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czekałam i czekałam na pojawienie się toniku migdałowego, aż w końcu czekać przestałam i złożyłam nowe zamówienie Zresztą czas realizacji teraz to min. 5 dni, więc jeśli w między czasie pojawi się upragniony przeze mnie tonik to go po prostu domówię
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 21:10   #540
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A jak wrażenia po użyciu olejku antycellulit? Przymierzam się do jego kupna
życie zweryfikowało nieco ambitne zamierzenia wypróbowania wszystkiego natychmiast, i jeszcze nie udało mi sie go przetestować...

na razie hydrolaty - wielbię je wszystkie
serum z wit C - choć na razie dwa dni testów, bardzo pozytywne wrażenia
a dziś na noc test serum-olejku regenerującego 3xrose

co do żelu hialurowego - po pierwszych testach nie używam go samodzielnie, wrażenia miałam niespecjalne, toteż teraz dodaję go do kremów, mieszam z hydrolatami, z maseczką, teraz mam w planie użyć jako nawilżacza po dirosealu, i w tych rolach spisuje się super
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.